Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe

Notka

Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe Forum dla miłośników sportów letnich i zimowych. Tu dowiesz się wszystkiego o tym jak przygotować się do sezonu. Poczytasz o nowinkach sportowych.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-10-08, 00:23   #1801
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Dzisiaj u mnie bylo ok 20 stopni na plusie.Jechalam na uczelnie w bluzce termoaktywnej z dlugim rekawkiem+szare rurki+trapery-zgrzalam sie niezle


Na zdjeciu moj zaparkowany rower(pierwszy od lewej):
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rower.jpg (148,2 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2013-10-08 o 00:25
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 19:27   #1802
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Wreszcie mogę wrócić na rower Już wytrzymać nie mogłam, za długo nie jeździłam
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 12:49   #1803
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja chyba jutro korzystając jeszcze z ładnej pogody popedałuje na rowerze, bo jak zrobi się chłodniej to nie będe mogła.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 14:21   #1804
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Dzisiaj u mnie bylo ok 20 stopni na plusie.Jechalam na uczelnie w bluzce termoaktywnej z dlugim rekawkiem+szare rurki+trapery-zgrzalam sie niezle


Na zdjeciu moj zaparkowany rower(pierwszy od lewej):

twój rower najfajniejszy tzn. taki w moim stylu

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
Wreszcie mogę wrócić na rower Już wytrzymać nie mogłam, za długo nie jeździłam
i ja też wróciłam na trasę rowerem
by było śmieszniej dzisiaj zaliczyłam rundkę około 5km w poszukiwaniu biletów MPK bo z psem do mojej mamy jechałam, chyba pora zakupić koszyk dla mojego psa i mieć komunikację miejską w poważaniu

a co do ubrania w Poznaniu jest około 15 stopni na rowerze miałam koszulkę, bluzkę z długim rękawem i krótki płaszczyk i się zgrzałam
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 14:39   #1805
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
twój rower najfajniejszy tzn. taki w moim stylu



i ja też wróciłam na trasę rowerem
by było śmieszniej dzisiaj zaliczyłam rundkę około 5km w poszukiwaniu biletów MPK bo z psem do mojej mamy jechałam, chyba pora zakupić koszyk dla mojego psa i mieć komunikację miejską w poważaniu

a co do ubrania w Poznaniu jest około 15 stopni na rowerze miałam koszulkę, bluzkę z długim rękawem i krótki płaszczyk i się zgrzałam
U mnie też 15 stopni, ja mam dres taki grubszy ściągany na dole nogawek, skarpetki sportowe, bluzka z długim rękawem sportowa, bluza sportowa i cieplutko Zestaw dla mnie w sam raz
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 18:16   #1806
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

oczywiście, czułam, że jak siądę na rower to pogoda się zmieni i od poniedziałku widzę, że lekkie ochłodzenie i jakieś deszcze nad poznaniem zapowiadają :/ ale na szczęście z cukru nie jestem i o ile nie będzie lało to jeździć będę. Wole rowerem jechać niż w tramwaju z kichającymi i prychającymi na prawo i lewo
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 21:12   #1807
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
oczywiście, czułam, że jak siądę na rower to pogoda się zmieni i od poniedziałku widzę, że lekkie ochłodzenie i jakieś deszcze nad poznaniem zapowiadają :/ ale na szczęście z cukru nie jestem i o ile nie będzie lało to jeździć będę. Wole rowerem jechać niż w tramwaju z kichającymi i prychającymi na prawo i lewo
No wlasnie to z cukrem to tez moje ulubione powiedzenie
Jutro jade na uczelnie i chyba wyciagne juz zimowa kurtke do jazdy bo bede wracac poznym popoludniem

Milej jazdy wszystkim
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 09:29   #1808
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

to się zaczyna pora roku, gdy do pracy wpadam i mówię, ale się zgrzałam i idę się przebrać, a inni przychodzą i narzekają, że zmarzli czekając na tramwaj
oczywiście narzekacze jak mnie widzą stwierdzają, że jeżdżąc teraz na rowerze mogę złapać zapalenia płuc. A jako jedyna ani nie kicham, ani nie prycham, gdy resztę co chwila coś łapie


ale muszę kupić sobie rękawiczki bo mi łapki marzną
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 13:44   #1809
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
to się zaczyna pora roku, gdy do pracy wpadam i mówię, ale się zgrzałam i idę się przebrać, a inni przychodzą i narzekają, że zmarzli czekając na tramwaj
oczywiście narzekacze jak mnie widzą stwierdzają, że jeżdżąc teraz na rowerze mogę złapać zapalenia płuc. A jako jedyna ani nie kicham, ani nie prycham, gdy resztę co chwila coś łapie


ale muszę kupić sobie rękawiczki bo mi łapki marzną
Jezdzisz w deszcz? Możesz polecić jakieś stosowne ubranie? Kurcze...ją dobijam do 2tysiecy km w tym sezonie, ale chce codziennie jeszcze trochę i jeszcze i jeszcze....może jednak uda Sie dojechać do 2,5...dzis złapała mnie mała ulewa akurat z dzieckiem na rowerze...nawet mi jakaś mundra mamcia w zlobku powiedzala, że ona sobie nie życzy, żebym w taka pogodę przywozila dziecko rowerem, bo na pewno złapie chorobe i będzie zarazac, a ona nie może sobie pozwolić na chore dziecko! Eh...ludzie
Sama zamierzam jezdzic aż do przymrozkow, albo śniegu, ale nie wiem jak sie ubierać. Mam kurtke z softshella-na rower super!ale wystarczy że 5min. W niej posiedzę w pomieszczeniu i płynie mi pot po plecach :/

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2013-10-18 o 13:46
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 16:34   #1810
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ja w tym roku poległam po całości i tylko z 1500 (ale to same długie trasy, na co dzień nie jeżdżę do pracy czy coś). Ale jutro jedziemy rozbijać się po czeskich drogach, nawet kamerkę mamy
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 10:14   #1811
201607061212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 674
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

5 stopni dzisiaj na dworze... z chęcią poszłabym na rower, ale trochę się boję, że zmarznę
201607061212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 09:35   #1812
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

hello

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
Jezdzisz w deszcz? Możesz polecić jakieś stosowne ubranie? Kurcze...ją dobijam do 2tysiecy km w tym sezonie, ale chce codziennie jeszcze trochę i jeszcze i jeszcze....może jednak uda Sie dojechać do 2,5...dzis złapała mnie mała ulewa akurat z dzieckiem na rowerze...nawet mi jakaś mundra mamcia w zlobku powiedzala, że ona sobie nie życzy, żebym w taka pogodę przywozila dziecko rowerem, bo na pewno złapie chorobe i będzie zarazac, a ona nie może sobie pozwolić na chore dziecko! Eh...ludzie
Sama zamierzam jezdzic aż do przymrozkow, albo śniegu, ale nie wiem jak sie ubierać. Mam kurtke z softshella-na rower super!ale wystarczy że 5min. W niej posiedzę w pomieszczeniu i płynie mi pot po plecach :/

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
jak są przelotne opady, ale nie ulewy, to jeżdżę
w co się ubrać, trzeba zauważyć, że gdy pada jest cieplej (to chmury powodują ten stan) więc uważać na warstwy. Co do samego ubrania - buty nieprzemakalne, spodnie (jak jedę do pracy biorę w plecak spodnie na przebranie, bo te mogą się zmoczyć, kurtka przeciwdeszczowa i czapka (kaptura na głowę zakładać nie polecam, bo ogranicza pole widzenia.

A ta mamcia w żłobku niech się puknie w łepiszona dzieci chorują od przegrzania nie od powietrza !!! więc raczej o twoje dziecię byłabym spokojna. Choć jak jej dziecię złapie katar itd. to i tak nie wytłumaczysz - niestety tego typu matki nie dość, że swoje dzieci ubierają na naleśnika, krzyczą do dziecka, że mają nie biegać, a w domu już w lipcu włączone ogrzewanie i okna pozamykane

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja w tym roku poległam po całości i tylko z 1500 (ale to same długie trasy, na co dzień nie jeżdżę do pracy czy coś). Ale jutro jedziemy rozbijać się po czeskich drogach, nawet kamerkę mamy
ooo mam nadzieję, że jakieś z czeskiej jazdy się pojawią

Cytat:
Napisane przez marcinosz Pokaż wiadomość
5 stopni dzisiaj na dworze... z chęcią poszłabym na rower, ale trochę się boję, że zmarznę
5 stopni??
u mnie wczoraj było powyżej 15 i się na rowerze spociłam, tzn. nie jechałam na wycieczkę tylko musiałam zakupy zrobić, do babci skoczyć i się zgrzałam. No ale jak już jechałam, to okrężnymi drogami

aaa i trochę kasy mi się uzbierało i wzięłam się za poszukiwanie następcy mojego żółtego roweru, bo tym czym jeżdżę, to zimą raczej się nie da jeździć.
Jak już dorobię się następnego roweru, to chyba sklecę moje przemyślenia na temat na co zwracać kupując /wybierając rower
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 13:27   #1813
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

od roku również jestem zakochana w jeździe na rowerze! Z górskiego musiaąłm niestety przerzucić sie na holenderkę - mó kręgosłupt ego wymagał Codziennie jeżdze ok 30 km, niby nie dużo ale przy ogranicznym czasie niestety nie można sobie na więcej pozwolić.
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 07:10   #1814
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez loneliness18 Pokaż wiadomość
od roku również jestem zakochana w jeździe na rowerze! Z górskiego musiaąłm niestety przerzucić sie na holenderkę - mó kręgosłupt ego wymagał Codziennie jeżdze ok 30 km, niby nie dużo ale przy ogranicznym czasie niestety nie można sobie na więcej pozwolić.

30km dziennie to wcale nie tak mało, choćby 3 dni po 30 i już masz 90km


i trzymać kciuki bo chyba znalazłam godnego następce mojego żółtego roweru, też jest żółty
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 07:48   #1815
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

mam rower jakiś czas temu koleżanka mi powiedziała, że ona ma na zbyciu rower, znam ten rower bo miałam okazję na nim już kilka razy jeździć. I jak mi powiedziała, że rower stoi na balkonie, a ona na nim nie jeździ i jeździć nie będzie, bo teraz jest w ciąży, a ona i tak nigdy za jazdami na rowerach nie przepadała, to się umówiłam, że go zobaczę. I pojechałam wczoraj do niej i jej zabrałam ten rower za 50zł i paczkę pieluch
oczywiście pewnie kolejne 100zł pójdzie na przegląd i oczyszczenie go.
Ale i tak już nim śmigam
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 16:24   #1816
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
mam rower jakiś czas temu koleżanka mi powiedziała, że ona ma na zbyciu rower, znam ten rower bo miałam okazję na nim już kilka razy jeździć. I jak mi powiedziała, że rower stoi na balkonie, a ona na nim nie jeździ i jeździć nie będzie, bo teraz jest w ciąży, a ona i tak nigdy za jazdami na rowerach nie przepadała, to się umówiłam, że go zobaczę. I pojechałam wczoraj do niej i jej zabrałam ten rower za 50zł i paczkę pieluch
oczywiście pewnie kolejne 100zł pójdzie na przegląd i oczyszczenie go.
Ale i tak już nim śmigam
Super
Czekam na zdjecia
Zamowilam sobie buty i spodnie na rower
http://www.amazon.com/Giro-Womens-Sa...ke+shoes+women
http://www.amazon.com/Sugoi-Womens-T...al+pants+women
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 17:13   #1817
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
oo ale fajne, szczególnie buty
tzn. spodnie też fajne, ale trochę szkoda, że całe czarne, a mają jakieś elementy odblaskowe ?
o i przypomniało mi się, że kask muszę zakupić, bo teraz śmigam i już bym dzisiaj glebę zaliczyła, bo za szybko w zakręt weszłam
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 17:34   #1818
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
oo ale fajne, szczególnie buty
tzn. spodnie też fajne, ale trochę szkoda, że całe czarne, a mają jakieś elementy odblaskowe ?
o i przypomniało mi się, że kask muszę zakupić, bo teraz śmigam i już bym dzisiaj glebę zaliczyła, bo za szybko w zakręt weszłam
Tak,maja elementy odblaskowe.Ja mam wszystkie bluzki i kurtki w jaskrawych kolorach wiec powinno byc ok
Udanych zakupow kasku
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 21:46   #1819
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

http://www.employeebenefits.co.uk/be...uZFL74.twitter
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 21:01   #1820
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

hej dziewczyny
ja postanowiłam na zimowe wieczory przygarnąc jakiś sprzet do cwiczen. W tym roku padlo na rowerek stacjonarny. Nie smiejcie się, wiem wiem wiem nic nie zastapi jazdy na swieżym powietrzu.
ostatnio rowerem jeździłam może z dwa lata temu
dzis pierwszy raz wskoczyłam na stacjonarny i przejechałam 10km. cos czuję że bedzie tyłek bolał
rozgrzewacie sie przed rowerowaniem?
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 12:35   #1821
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Idealna pogoda na rower) Trzeba dziewczyny koszystać póki nas zima nie zastanie Z resztą w deszczu tez nie jeżdzę szkoda mi roweru Efekty? cellulit znika, nogi stają się smuklejsze Rewelacja
__________________
Nasz dzień 21.06.2014
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 17:01   #1822
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Ja chce takie swiatla
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (23,0 KB, 14 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 18:34   #1823
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez loneliness18 Pokaż wiadomość
Idealna pogoda na rower) Trzeba dziewczyny koszystać póki nas zima nie zastanie Z resztą w deszczu tez nie jeżdzę szkoda mi roweru Efekty? cellulit znika, nogi stają się smuklejsze Rewelacja
No wlasnie,trzeba korzystac z pogody.U mnie jest okolo 17 stopni na plusie,widze wciaz osoby jezdzace w ciuchach z krotkim rekawkiem.

Moj stroj w taka pogode to bluzka termiaktywna z dlugim rekawkiem(zalacznik),rozc iagliwe czarne rurki i trapery.Na kurtke caly czas jest za goraco.

Zapisalam sie na zajecia z jazdy rowerem po gorach od marca.Zajecia beda 2 razy w tygodniu po 2 godziny.Rower gorski bede wypozyczac od uczelni,reszte sprzetu w sumie mam.Juz nie moge sie doczekac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (18,8 KB, 10 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 16:43   #1824
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

w końcu doczekałam sie prawdziwej polskiej złotej jesieni koneic pażdziernika a na termometrze ponad 20 stopni)) trasa zaliczona - cięzko się jechało bo wiał dosyć mocny wiatr ale mimo wszystko 20 km za mną
__________________
Nasz dzień 21.06.2014
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 17:17   #1825
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

ja dzisiaj nieplanowane 40, po porannych cwiczeniach bolaly mnie miesnie na nogach a tu rower wyskoczyl, jutro zemrę ;p
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 17:52   #1826
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

U mnie dzien lenia,nie jezdze bo musze sie uczyc.Moze z ksiazka wejde na rower stacjonarny dzisiaj.
Gratulacje wyrobionych km
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-28, 10:05   #1827
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Hej - hej.
Żyję, choć jestem lekko poobijana bo pierwszą glebę zaliczyłam - wpadłam do dołka i już wiem, że jak się człek gdzieś walnie, to na pomoc innych nie ma co liczyć, raczej na to że szybko kto może się ulotni, albo obejdą szerokim łukiem udając, że nic nie widzą.
Ale jak mówią jak z konia nie spadniesz, to się jeździć nie nie nauczysz, teraz już wiem, że mój rower działa trochę jak wyrzutnia i właśnie zamawiam kask


co do brania, to ostatnio mam problem, bo mimo, że jest w miarę ciepło, to np. czasem wieje wiatr i to dość chłodny i niestety zdarza mi się wrócić cała mokra a właśnie tego nie lubię, bo wiem, że spoconego człowieka łatwiej może przewiać
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 01:07   #1828
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Hej - hej.
Żyję, choć jestem lekko poobijana bo pierwszą glebę zaliczyłam - wpadłam do dołka i już wiem, że jak się człek gdzieś walnie, to na pomoc innych nie ma co liczyć, raczej na to że szybko kto może się ulotni, albo obejdą szerokim łukiem udając, że nic nie widzą.
Ale jak mówią jak z konia nie spadniesz, to się jeździć nie nie nauczysz, teraz już wiem, że mój rower działa trochę jak wyrzutnia i właśnie zamawiam kask


co do brania, to ostatnio mam problem, bo mimo, że jest w miarę ciepło, to np. czasem wieje wiatr i to dość chłodny i niestety zdarza mi się wrócić cała mokra a właśnie tego nie lubię, bo wiem, że spoconego człowieka łatwiej może przewiać
Kurde,ludzie sie robia coraz bardziej obojetni..
Pochwal sie kaskiem

Ja czekam na buty i spodnie-maja przyjsc jutro-u nas pogoda juz typowo jesiennaTez nie lubie jak wieje wiatr.

Fajne video znalazlam:
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 10:04   #1829
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Kurde,ludzie sie robia coraz bardziej obojetni..
Pochwal sie kaskiem

Ja czekam na buty i spodnie-maja przyjsc jutro-u nas pogoda juz typowo jesiennaTez nie lubie jak wieje wiatr.

Fajne video znalazlam:
bardzo fajne video!!! lubię takie

trochę się zdziwiłam, bo jak rower wjechał w dziurę, to ja z niego poleciałam jak z procy więc, to nie było małe potknięcie i jak ja bym widziała, że ktoś tak wyrżnął podeszłabym sprawdzić czy komuś coś się nie stało. A tu ludzie widzieli, tylko omijali mnie szerokim łukiem jak zgniłą pyrę, obok ulicą auta przejeżdżały. W dodatku, to była niedziela, więc raczej mało kto śpieszył się do pracy....
kask chciałam zamówić przez internet, ale muszę się przejechać do sklepu i przymierzać, bo kask kaskowi nie równy. Przy okazji rozbrajają mnie komentarze, a właściwie stwierdzenia, że w kasku, to się dziwnie/źle wygląda. No ale jak na moją odpowiedź, że kask nie ozdoba i mózgownica też nie robią nie wyraźne miny, to w dyskusję dalej się nie wdaję
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-30, 10:30   #1830
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Rower - dla tych co połknęły bakcyla ;)

http://www.youtube.com/watch?v=D_W4xE7_7TI

hasło końcowe to "dla tych co nie mają 9 żyć", a ogólne hasło to "dziel się drogą"

__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Sporty letnie, zimowe i wydarzenia sportowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-21 16:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.