Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro. - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-16, 11:39   #1801
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

O bosz!!! jestem w szoku !!! jeszcze się ciagnie sprawa z sukienką a tu już kolejny zonk. Pierwszy raz w życiu kupiłam, o sorry, kupiłam oryginał z foto a dostałam podróbę!!! Pierwszy raz w życiu trzymam podrób perfum, i to jak ordynarnie wykonanych. Jak dojdę do siebie, to zrobie foto na pamiątke.

Dzwoniłam do tej osoby, i ponoć ma mi jeszcze dzisiaj odesłac pieniądze, chociaż nie rozumie dlaczego, bo perfumy przecież oryginalne. Zresztą tak było zaznaczone w opisie. A to że dostałam inne niż na foto, to ponoć wina monitora. Ot takie przekłamanie.
Bosz.......... mało zawału nie dostałam jak otworzyłam kopertę.
No to się pożaliłam

Czyli wychodzi na to, że foto to jeszcze nie wszystko.............
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 11:44   #1802
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
O bosz!!! jestem w szoku !!! jeszcze się ciagnie sprawa z sukienką a tu już kolejny zonk. Pierwszy raz w życiu kupiłam, o sorry, kupiłam oryginał z foto a dostałam podróbę!!! Pierwszy raz w życiu trzymam podrób perfum, i to jak ordynarnie wykonanych. Jak dojdę do siebie, to zrobie foto na pamiątke.

Dzwoniłam do tej osoby, i ponoć ma mi jeszcze dzisiaj odesłac pieniądze, chociaż nie rozumie dlaczego, bo perfumy przecież oryginalne. Zresztą tak było zaznaczone w opisie. A to że dostałam inne niż na foto, to ponoć wina monitora. Ot takie przekłamanie.
Bosz.......... mało zawału nie dostałam jak otworzyłam kopertę.
No to się pożaliłam

Czyli wychodzi na to, że foto to jeszcze nie wszystko.............
No ładnie... , szok .
Daj zdjęcia i te z aukcji też, do porównania i żebyśmy zobaczyły jak to monitor może przekłamywać .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 11:48   #1803
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
No ładnie... , szok .
Daj zdjęcia i te z aukcji też, do porównania i żebyśmy zobaczyły jak to monitor może przekłamywać .
dawaj linka koniecznie
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 12:03   #1804
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

macie i nacieszcie oczy
pierwsze tj to z aukcji, drugie, to te co dostałam. No i prosze, bawmy się w "znajdź 10 różnic"
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 12:17   #1805
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Moim zdaniem dostałaś to co na zdjęciach .
Wybacz, ale przecież widać, że to podróba była...

EDIT: sorry, źle spojrzałam, myślałam, że zdjęcie drugie to też z aukcji .
Nawet kod jest inny niż na tym zdjęciu z aukcji...

Ja nie wiem co taka sprzedająca sobie myślała, że taka sprytna a wszyscy do debile , bezczelna jest na maxa.

Edytowane przez Asiuuuuula
Czas edycji: 2010-07-16 o 12:21
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 12:52   #1806
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

No masakra Kupujesz niby , to co na foto a dostajesz taki kwiatek mam tylko nadzieje, że nie będzie problemu i pieniądze mi odeśle
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 12:55   #1807
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Wyślij jej te zdjęcia i podpisz, czy to naprawdę wina monitora...
masakra...
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 13:13   #1808
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

No no no, ciekawe co to za monitor masz, skoro on cyfry z kodu źle wyświetla!
Oby tylko nie było kłopotów ze zwrotem kasy!
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 14:40   #1809
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Radze wymien monitor, bo nastepnym razem zamiast Christiana Diora mozesz przez niego kupić, np. Christiano Doro

A diabeł tkwi w szczegółach
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 15:15   #1810
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
macie i nacieszcie oczy
pierwsze tj to z aukcji, drugie, to te co dostałam. No i prosze, bawmy się w "znajdź 10 różnic"
Ejże, przecie na zdjęciu z aukcji tyż jest podróba jak byk
Choć lepsza, niż to co w końcu dostałaś
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 15:25   #1811
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Ejże, przecie na zdjęciu z aukcji tyż jest podróba jak byk
Choć lepsza, niż to co w końcu dostałaś
Dokładnie, dlatego też myślałam, że dwa pierwsze zdjęcia są z aukcji, bez jeszcze wnikania w szczegóły .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 16:00   #1812
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Ejże, przecie na zdjęciu z aukcji tyż jest podróba jak byk
Choć lepsza, niż to co w końcu dostałaś
a po czym poznałaś
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 16:05   #1813
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Moim zdaniem rurka i folia na pudełku .

Ja teraz nie mam J'adore ale miałam 3 butelki i zawsze rurki były idealnie proste.

Edytowane przez Asiuuuuula
Czas edycji: 2010-07-16 o 16:07
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 16:22   #1814
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Tak, rurka jest lekko skrzywiona, ale mam 100-tke Jadore kupioną w perf. i rurka też jest skrzywina. Mam również foto robione w perf. Jadore Absolu i też rurka jest skrzywiona. Natomiast 30-tka Jadore ma idelanie prostą rurke.

natomiast w tych co dostałam to już niemalże "ósemka"
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 16:25   #1815
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
a po czym poznałaś
Po folii na pudełku, kolorze płynu i flaszka ogólnie "nie wionie luksusem"
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 18:45   #1816
Goldlight
Zona najukochanszego Meza
 
Avatar Goldlight
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Matlock Island
Wiadomości: 2 745
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Wlasnie mialam watpliwa przyjemnosc otrzymac maila z propozycja negocjacji.

Fakty:
Kupilam Pink Wish za ok 90 zl z kosztami przesylki zuzylam 2 psiki doslownie mam kartonik z niezniszczona folia

Wystawilam licytacje od 44 zl

Dostalam oferte z cyklu nie do odrzucenia sprzedazy za 40 zl juz z przesylka na moj koszt. Oznacza to, ze po odliczeniu prowizji, kosztow wysylki wode sprzedalabym za ok. 25 zl. Wolalabym w kiblu tym psikach niz sprzedac za grosze. Poza tym zapach nie jest zly nie jest tylko tak boski jak inne

Wykazalam sie duza doza uprzejmosci bo odpisalam b. grzecznie ze cena nie jest do negocjacji.

Gdybym byla wredna to bym napisala, ze za 29 zl + koszt przesylki to moze sobie na allegro 5ml miniature kupic a nie flakon 30ml
__________________
ILOVEMY Husband!!!

Edytowane przez Goldlight
Czas edycji: 2010-07-26 o 18:49
Goldlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 20:21   #1817
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Goldlight Pokaż wiadomość
Wlasnie mialam watpliwa przyjemnosc otrzymac maila z propozycja negocjacji.

Fakty:
Kupilam Pink Wish za ok 90 zl z kosztami przesylki zuzylam 2 psiki doslownie mam kartonik z niezniszczona folia

Wystawilam licytacje od 44 zl

Dostalam oferte z cyklu nie do odrzucenia sprzedazy za 40 zl juz z przesylka na moj koszt. Oznacza to, ze po odliczeniu prowizji, kosztow wysylki wode sprzedalabym za ok. 25 zl. Wolalabym w kiblu tym psikach niz sprzedac za grosze. Poza tym zapach nie jest zly nie jest tylko tak boski jak inne

Wykazalam sie duza doza uprzejmosci bo odpisalam b. grzecznie ze cena nie jest do negocjacji.

Gdybym byla wredna to bym napisala, ze za 29 zl + koszt przesylki to moze sobie na allegro 5ml miniature kupic a nie flakon 30ml
To jest jakaś plaga. Ja też co rusz dostaję tego typu propozycje. Wystawiam zawsze przez Kup Teraz, na stronie "o mnie" proszę o nie przysyłanie mejli podobnej treści (jestem nimi wprost zawalana), a dodatkowo do niedawna mam otarty sklep (więc ceny siłą rzeczy stałe), ale gdzie tam...ślą ludziska te swoje propozycje "handlowe" na potęgę. I żeby to się jakieś sensowne oferty były, zgodne choć odrobinę ze zdrowym rozsądkiem ale gdzie tam - jakieś 99% z nich jest chyba kierowanych do frajerki - w zamyśle. Skoro za cienie piątki Diora (oryginalne oczywiście i nowe, w sensie - nieużywane) wystawione za 170 zł, których cena w stacjonarnej perfumerii wynosi 235 zł, proponuje się 100 zł z przesyłką to trzeba zakładać, że sprzedawca to jakiś debil chyba
Najlepiej jakby markowe kosmetyki z wysokiej i bardzo wysokiej półki porozdawać za darmo albo w cenie kosmetyków z bazaru.
Paranoja.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-07-26 o 20:37
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 20:40   #1818
Goldlight
Zona najukochanszego Meza
 
Avatar Goldlight
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Matlock Island
Wiadomości: 2 745
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Babka podniosla mi cisnienie. Za 40 zl to ona nawet 30ml avonu moze nie dostac.

Zastanawiam sie, czy Ci ludzie mysla, ze nie ma sie pojecia co sie sprzedaje??? Wolalabym je oddac tesciowej, kolezance za friko niz sprzedac za taka cene.

Poza tym licytacja polega na podbijaniu ceny w gore, a nie w dol...
__________________
ILOVEMY Husband!!!
Goldlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 21:11   #1819
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Goldlight Pokaż wiadomość
Babka podniosla mi cisnienie. Za 40 zl to ona nawet 30ml avonu moze nie dostac.

Zastanawiam sie, czy Ci ludzie mysla, ze nie ma sie pojecia co sie sprzedaje??? Wolalabym je oddac tesciowej, kolezance za friko niz sprzedac za taka cene.
Ja to traktuję jako szukanie frajera

Cytat:
Napisane przez Goldlight Pokaż wiadomość
Poza tym licytacja polega na podbijaniu ceny w gore, a nie w dol...
A Kup Teraz polega na nielicytowaniu

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Ha, a czasem to ludzie nawet z pretensjami wyskakują, że jak to tak można za TAKĄ cenę na Allegro wystawiać. Jedna pani mi napisała, że cyt. "Allegro jest po to żeby wystawiać za bezcen, a nie jakieś ceny jak w sklepach ustalać" Dodam, że ceny mam naprawdę atrakcyjne, czasem o 30 - 45 % niższe niż w "zwykłych sklepach".
Kiedyś inna pani mnie zaatakowła za zestaw miniatur Meteorytów Guerlaina, że jak to tak można taką wysoką cenę ustalić, ona mieszka w Paryżu i wie ile to kosztuje. Kupiłaby, ale są granice bezczelności i zdzierstwa Umknął jej fakt, żee zestaw był wydany tylko na strefy bezcłowe i jest dostępny tylko w Azji.
Ja nie wiem, niektórzy to się chyba czują zobowiązani do kupowania, zapomninają, że zakupy polegają na odrzucaniu albo akceptowaniu ofert składanych przez sprzedawców i szukaniu najbardziej odpowiadających opcji I nie ma obowiązku reagowania na każdą ofertę jaka pojawia się na rynku
Dodam, że dwa te "bulwersujące" tamtą allegrowiczkę zestawy miniatur sprzedały się dobrze i w cenie, którą zaproponowałam.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-07-26 o 21:12
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 21:20   #1820
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Goldlight Pokaż wiadomość
Babka podniosla mi cisnienie. Za 40 zl to ona nawet 30ml avonu moze nie dostac.

Zastanawiam sie, czy Ci ludzie mysla, ze nie ma sie pojecia co sie sprzedaje??? Wolalabym je oddac tesciowej, kolezance za friko niz sprzedac za taka cene.

Poza tym licytacja polega na podbijaniu ceny w gore, a nie w dol...
No nie zapędzajmy się dostanie prawie każdy Avon w tej cenie

A co do Wish, fakt faktem troszkę przegięła kobitka 40 zł z wysyłką nie opłaca się zupełnie.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 21:39   #1821
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Teraz pora na mój zawał
Co powiecie na taką historię?
W środę (zgodnie z ustaleniami) wysłałam pewnemu panu paczkę za pośrednictwem firmy kurierskiej.Wewnątrz - przedmiot, za który zapłacił 400 zł. Paczka ubezpieczona do 1000 zł. Przed chwilą dostałam maila - co się dzieje z paczką(8738784724 znaków zapytania i wykrzykników), bo do tej pory jej nie otrzymał. Zerknęłam na status przesyłki: http://www.gls-poland.com/pl/home/index.html . Doręczona. Pan na ponad 500 transakcji ma 16 negów - jak piszą Sprzedawcy, głównie związanych z różnymi próbami ich oszukania. Niestety - uroki allegro, Kupujących się nie wybiera.
Co mam z nim zrobić, bo COŚ mam ochotę
mex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 21:48   #1822
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
To jest jakaś plaga. Ja też co rusz dostaję tego typu propozycje. Wystawiam zawsze przez Kup Teraz, na stronie "o mnie" proszę o nie przysyłanie mejli podobnej treści (jestem nimi wprost zawalana), a dodatkowo do niedawna mam otarty sklep (więc ceny siłą rzeczy stałe), ale gdzie tam...ślą ludziska te swoje propozycje "handlowe" na potęgę. I żeby to się jakieś sensowne oferty były, zgodne choć odrobinę ze zdrowym rozsądkiem ale gdzie tam - jakieś 99% z nich jest chyba kierowanych do frajerki - w zamyśle. Skoro za cienie piątki Diora (oryginalne oczywiście i nowe, w sensie - nieużywane) wystawione za 170 zł, których cena w stacjonarnej perfumerii wynosi 235 zł, proponuje się 100 zł z przesyłką to trzeba zakładać, że sprzedawca to jakiś debil chyba
Najlepiej jakby markowe kosmetyki z wysokiej i bardzo wysokiej półki porozdawać za darmo albo w cenie kosmetyków z bazaru.
Paranoja.
To jest traktowanie sprzedawcy jako debila albo jako desperata, który tak bardzo chce sie towaru pozbyc, że z pocałowaniem w rękę sprzeda o za bezcen.
Tez otrzymuje takie maile dość często. Czasem trafiają się rozsądne propozycje i gdy chodzi o niedużą obniżkę (zwlaszcza przy wiekszych zakupach) to czasem się zgadzam. Ale gdy proponuje sie dużą obnizkę, czasem rzedu nawet 30-40% to takie propozycje ignoruję a delikwenta wrzucam na czarną listę.
Najlepiej sprzedaj za bezcen, opłać przesylke z wlasnej kieszeni i jeszcze dorzuc gratis. Po moim trupie.

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość
Teraz pora na mój zawał
Co powiecie na taką historię?
W środę (zgodnie z ustaleniami) wysłałam pewnemu panu paczkę za pośrednictwem firmy kurierskiej.Wewnątrz - przedmiot, za który zapłacił 400 zł. Paczka ubezpieczona do 1000 zł. Przed chwilą dostałam maila - co się dzieje z paczką(8738784724 znaków zapytania i wykrzykników), bo do tej pory jej nie otrzymał. Zerknęłam na status przesyłki: http://www.gls-poland.com/pl/home/index.html . Doręczona. Pan na ponad 500 transakcji ma 16 negów - jak piszą Sprzedawcy, głównie związanych z różnymi próbami ich oszukania. Niestety - uroki allegro, Kupujących się nie wybiera.
Co mam z nim zrobić, bo COŚ mam ochotę
Wyslij mu linka do tej stronki i napisz, ze wg tej strony przesylka zostala doreczona. I co on na to?
Moze to jakis pieniacz, co nie wytrzyma jak nie zrobi jakiejs burdy. Pewnie chcialby miec towar nastepnego dnia po przelaniu kasy a jak tego nie ma to wszczyna alarm. Olej go.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 21:57   #1823
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość
Teraz pora na mój zawał
Co powiecie na taką historię?
W środę (zgodnie z ustaleniami) wysłałam pewnemu panu paczkę za pośrednictwem firmy kurierskiej.Wewnątrz - przedmiot, za który zapłacił 400 zł. Paczka ubezpieczona do 1000 zł. Przed chwilą dostałam maila - co się dzieje z paczką(8738784724 znaków zapytania i wykrzykników), bo do tej pory jej nie otrzymał. Zerknęłam na status przesyłki: http://www.gls-poland.com/pl/home/index.html . Doręczona. Pan na ponad 500 transakcji ma 16 negów - jak piszą Sprzedawcy, głównie związanych z różnymi próbami ich oszukania. Niestety - uroki allegro, Kupujących się nie wybiera.
Co mam z nim zrobić, bo COŚ mam ochotę
Zadzwoń do firmy kurierskiej niech potwierdzą, że dostarczyli (i kto ją odebrał).
Czasem zdarzają się tak nieroztropni (eufemizm ) kurierzy, którzy opłacone przesyłki zostawiają po siąsiadach, albo - co mi się też zdarzyło - zostawiają na wycieraczce ! Koniecznie się dowiedz, kto kurierowi kwitował odbiór przesyłki. Chociaż mógł on wpisać Twoje nazwisko sam, a przesyłkę powierzyć komuś innemu
Facet ma negatywy za próby oszustwa i to działa na jego niekorzyść, ale nie można z góry zakładać, że znowu chce naciągnąć.
Ja bym zadzwoniła do tej formy kurierskiej i zapytała o status przesyłki i zeby potwierdzili u kuriera kto odebrał, bo adresat mówi, ze nic nie otrzymał. Niech się wytłumaczą.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 21:59   #1824
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Sine.iro, dzwoniłam, po kilkunastu dosłownie minutach odzwonili z taką samą informacją tj. że przesyłka została odebrana i pokwitowana przez Kupującego. Mimo późnej pory byli b. mili, skontaktowali się z kurierem, który dostarczał paczkę, nie pierwszy raz zresztą do serwisu tego pana.

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Wyslij mu linka do tej stronki i napisz, ze wg tej strony przesylka zostala doreczona. I co on na to?
Moze to jakis pieniacz, co nie wytrzyma jak nie zrobi jakiejs burdy. Pewnie chcialby miec towar nastepnego dnia po przelaniu kasy a jak tego nie ma to wszczyna alarm. Olej go.
Towar miał za 2 dni, oczywiście wszystko łącznie z linką od razu w mailu mu posłałam. I cisza Ze mnie też jest niezły pieniacz, bo parę "różnych" też mam mu ochotę posłać za takie próby wyłudzenia. Najlepsze, że w odpowiedziach na komentarze sam wszystkich posądza o oszustwa i straszy policją
Hawo, tak jest - to najwłaściwsze -olać.
A może konto mu spróbować zablokować za takie historie? Nerwy tylko ludziom porusza.

Edytowane przez mex
Czas edycji: 2010-07-26 o 22:04
mex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 09:14   #1825
Zielona30
Zakorzenienie
 
Avatar Zielona30
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 5 290
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
zobaczcie za ile poszło...
http://allegro.pl/item1102252021_flo...00_ml_bcm.html
Z ciekawości patrzyłam czy jest już komentarz,ale albo nie wystawiony albo kupujący zauważył co dostał.

Edytowane przez Zielona30
Czas edycji: 2010-07-27 o 09:16
Zielona30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 10:56   #1826
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

A mi dzis dosza Flora Nerolia od krystynka2005. Mialo byc lekko zdrapane zlotko przy korku, a jest jakas masakra po prostu, prawie caly korek obleziony i zalany wewnatrz perfumami - bo to ten korek AA, ktory sie przekreca, a nie zdejmuje. Okropne, zero estetyki. Juz napisalam maila, ze chce zwrocic. Zobaczymy co powie.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 12:04   #1827
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
A mi dzis dosza Flora Nerolia od krystynka2005. Mialo byc lekko zdrapane zlotko przy korku, a jest jakas masakra po prostu, prawie caly korek obleziony i zalany wewnatrz perfumami - bo to ten korek AA, ktory sie przekreca, a nie zdejmuje. Okropne, zero estetyki. Juz napisalam maila, ze chce zwrocic. Zobaczymy co powie.
O ile dobrze pamiętam była już mowa o tej sprzedającej, że sprzedaje baaaardzo wiekowe, wręcz śmierdzace perfumy w odartych flakonach-chyba chodzilo wtedy o Addicta

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Poszperałam i znalazłam tu jest mowa o krystynce2005
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post10200358
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 21:49   #1828
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
O ile dobrze pamiętam była już mowa o tej sprzedającej, że sprzedaje baaaardzo wiekowe, wręcz śmierdzace perfumy w odartych flakonach-chyba chodzilo wtedy o Addicta

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Poszperałam i znalazłam tu jest mowa o krystynce2005
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post10200358
I sprzedawala tez wiekowe kosmetyki Lancome, niektore juz nawet zostaly wycofane z rynku..
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 17:28   #1829
studentkaAM
Zakorzenienie
 
Avatar studentkaAM
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kłobuck/Zabrze
Wiadomości: 4 171
GG do studentkaAM Wyślij wiadomość przez MSN do studentkaAM
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Sprzedaż próbek na Allegro jest dla mnie nie do przyjęcia, ale żeby szanująca się perfumeria wycieła taki nr? Pedet
Aż mnie korci żeby do nich napisać, czy przypadkiem przeoczyli napis na kartonikach: not for sale
__________________
Zapachy na wymianę

Szukam odlewki N. Ricci Love in Paris. Proszę o PW
studentkaAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 17:47   #1830
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez studentkaAM Pokaż wiadomość
Sprzedaż próbek na Allegro jest dla mnie nie do przyjęcia, ale żeby szanująca się perfumeria wycieła taki nr? Pedet
Aż mnie korci żeby do nich napisać, czy przypadkiem przeoczyli napis na kartonikach: not for sale
próbki są sprzedawane bo ludzie chętnie je kupują. parę razy zdarzyło mi się kupić firmowe próbki na allegro bo nie lubię testować perfum w perfumeriach ze względu na nadgorliwe panie ekspedientki, a tak to mogę sobie na spokojnie potestować zapach w domowych pieleszach. wiem, że próbki można dostać za darmo np. w Sephorze, ale nie oszukujmy się, rzadko kiedy są chętnie wydawane. trzeba się prosić i liczyć, że trafi się na życzliwą ekspedientkę. ceny na pedecie za próbki są bardzo przyzwoite w porównaniu do tych jakie występują na allegro więc reasumując nie widzę w tym nic złego.
__________________

perfumy na wymianę
klik
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.