Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór . - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-22, 22:20   #1801
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
Witam na tym forum Czy któraś z Was widziała może w jakimś wrocławskim SH (najlepiej Śródmieście) akcesoria/odzież narciarską? Dopiero się uczę i nie chcę inwestować dużej kasy na samym początku
Odziez narciarską znajdziesz napewno na orzeszkowej Tzn przynajmniej jak byłam jakos w grudniu to świeża dostawa była

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
Dzięki, akurat Kolę mam pod nosem - na Nowowiejskiej (czy też Jedności, nie wiem pod jaką ul. się kwalifikuje ) - na pewno zobaczę
To my z jednej dzielnicy ale czasu mi brak, aby wstapić tam
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 20:22   #1802
Pyzunia91
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 512
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Ehhh... Ja odkąd studiuje i przeprowadziłam się do Wrocławia w ogóle nie chodzę po lumpeksach Jakoś odstraszają mnie kosmiczne ceny i odległości między lumpkami W moim mieście nie dość że 3 ulubione mam 3 minuty od domu każdy to jest duuuużo taniej... Nie umiem się odnaleźć w tych Wrocławskich. Z tego co wyczytałam na pierwszej stronie to byłam w tym na Braniborskiej ale jakoś nie jestem zachwycona... Możecie polecić jakiś jeszcze w tych okolicach?
__________________
NOWY WYMIANKOWY!


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post28934415
Pyzunia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 07:53   #1803
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
Odziez narciarską znajdziesz napewno na orzeszkowej Tzn przynajmniej jak byłam jakos w grudniu to świeża dostawa była


To my z jednej dzielnicy ale czasu mi brak, aby wstapić tam
Thx No proszę jaki ten świat mały
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 11:42   #1804
3rdMeasurement
Przyczajenie
 
Avatar 3rdMeasurement
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 28
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Hejka, ja w zeszlym tyg. troche lumpkowalam, w stylowni kompletnie nic nie upolowalam, podobal mi sie jeden sweterek z hollistera w dziale dzieciecym ale 26 zl to troszke za drogo, natomiast na komuny paryskiej upolowalm, przeswietna bluze nike, w swietnym stanie i mega oldchoolowym stylu; -) ( nie wiem czy ktorejs z was jej nie podebralam bo bluza byla przerzucon na lewa strone;p tak zeby nikt nie odkryl;p ), i na koncu zaszlam do mojego ulubionego lumpka na traugutta, troszke przebrane bo bylam dzien przed dostawa ale udalo mi sie dorwac bialo- przezroczysta (marmurkowa) bokserke bik boka i gruba, ciepla, szare bluze w rockowym stylu (emily the strange) za calosc zaplacilm 11zl, przyznam ze swietne ciuchy sa tam dla nastolatek (12-14lat) duzo rurek h&m i ogolnie duzo noweczek h&m dla dziewczynek i nastolatek.
3rdMeasurement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 12:23   #1805
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez 3rdMeasurement Pokaż wiadomość
Hejka, ja w zeszlym tyg. troche lumpkowalam, w stylowni kompletnie nic nie upolowalam, podobal mi sie jeden sweterek z hollistera w dziale dzieciecym ale 26 zl to troszke za drogo, natomiast na komuny paryskiej upolowalm, przeswietna bluze nike, w swietnym stanie i mega oldchoolowym stylu; -) ( nie wiem czy ktorejs z was jej nie podebralam bo bluza byla przerzucon na lewa strone;p tak zeby nikt nie odkryl;p ), i na koncu zaszlam do mojego ulubionego lumpka na traugutta, troszke przebrane bo bylam dzien przed dostawa ale udalo mi sie dorwac bialo- przezroczysta (marmurkowa) bokserke bik boka i gruba, ciepla, szare bluze w rockowym stylu (emily the strange) za calosc zaplacilm 11zl, przyznam ze swietne ciuchy sa tam dla nastolatek (12-14lat) duzo rurek h&m i ogolnie duzo noweczek h&m dla dziewczynek i nastolatek.
w którym miejscu na Trugutta w nowej plombie, przy poczcie?
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 14:28   #1806
Serendipity
Zakorzenienie
 
Avatar Serendipity
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7 281
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Ja ostatnio na komuny kupiłam wysokie szpile atmosphere w kolorze kawy z mlekiem, jasniutkie. Ani razu nie były zakładane. Kocham tego lumpa, bo jak 3 tygodnie nic tam nie upoluję z rzędu, to w końcu znajdzie się czwarty, gdzie mi gały wyłażą na wierzch.

Ostatnio kupiłam też tam czarna chanelkę na złotym łańcuszku i kopertówkę do ręki nabitą takimi srebrnymi kulami.
__________________
Denerwować się to mścić na własnym zdrowiu za głupotę innych.
Serendipity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 08:12   #1807
3rdMeasurement
Przyczajenie
 
Avatar 3rdMeasurement
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 28
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez inga_iga Pokaż wiadomość
w którym miejscu na Trugutta w nowej plombie, przy poczcie?
ten pierwszy jak sie jedzie od strony galerii dominikanskiej, bo w obrebie sa 3 obok siebie. Ja mam na mysli ten zaraz po sklepie- wszystko za 3 zl, jakis tam zlobek dla dzieci, cos jeszcze i dopiero ten lumpek, jest on malutki i bardzo czesto zawieszona jest na drzwiach informacja o nowym towarze, jest na wage to od razu bd wiedziala ze dobrze trafilas bo te co sa obok to chyb wycena (ten od poczty)

edit: bede jechala dzis do pracy to zobacze kiedy nowy towar bo wtedy najbardziej sie oplaca podskoczyc; -),

Edytowane przez 3rdMeasurement
Czas edycji: 2011-01-31 o 08:14
3rdMeasurement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 14:06   #1808
EgyptianCotton
Raczkowanie
 
Avatar EgyptianCotton
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 394
GG do EgyptianCotton
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Widzę, że wszyscy się lumpkiem na komuny zachwycają więc chyba czas się wybrać!
EgyptianCotton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 16:33   #1809
wikti
Raczkowanie
 
Avatar wikti
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 255
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Hej,

dziewczyny, mogłybyście mi napisać jak trafić do lumpka przy Komuny Paryskiej? Kompletnie nie wiem gdzie to jest.. a chcę się wybrać w najbliższym tygodniu
czym spod Dominikańskiej mogę tam dojechać? Proszę o dokładne wskazówki, bo za dobrze nie znam Wrocławia
wikti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 17:04   #1810
white_innocent
Przyczajenie
 
Avatar white_innocent
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Hej, 75 na plac wróblewskiego, a z placu 0P jeden przystanek (na komuny paryskiej właśnie) i jak wysiądziesz i będziesz twarzą do kierunku dalszej jazdy tramwaju to w lewo i ciągle prosto, lumpek jest po drugiej stronie ulicy, może z 200 metrów od skrzyżowania, na pierwszym piętrze (na dole jest sklep rowerowy bodajże). Mam nadzieję, że trafisz. A może jest ktoś to potrafi lepiej wytłumaczyć ;-)

Swoją drogą cześć dziewczyny. Czytam Was od jakiegoś czasu, odkąd się przeprowadziłam do Wrocławia to dzięki temu tematowi zaczęłam zwiedzać lumpki i przynosić do mieszkania coraz to nowe rzeczy. I właśnie kończy mi się miejsce w szafie ;-) pozdrawiam serdecznie!
white_innocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 19:20   #1811
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez white_innocent Pokaż wiadomość
Hej, 75 na plac wróblewskiego, a z placu 0P jeden przystanek (na komuny paryskiej właśnie) i jak wysiądziesz i będziesz twarzą do kierunku dalszej jazdy tramwaju to w lewo i ciągle prosto, lumpek jest po drugiej stronie ulicy, może z 200 metrów od skrzyżowania, na pierwszym piętrze (na dole jest sklep rowerowy bodajże). Mam nadzieję, że trafisz. A może jest ktoś to potrafi lepiej wytłumaczyć ;-)

Swoją drogą cześć dziewczyny. Czytam Was od jakiegoś czasu, odkąd się przeprowadziłam do Wrocławia to dzięki temu tematowi zaczęłam zwiedzać lumpki i przynosić do mieszkania coraz to nowe rzeczy. I właśnie kończy mi się miejsce w szafie ;-) pozdrawiam serdecznie!
dziękuje Trafię mieszkałam w tych okolicach przez jakiś czas
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 11:43   #1812
kasimli
Wtajemniczenie
 
Avatar kasimli
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 2 493
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

A ja dziś kolejny raz byłam na Pereca i to co sie dzieje to masakra juz na otwarciu nie ma nic ciekawego, jakies pół roku temu zmienil sie własciciel..zaczeli wycieniac i coraz mniej ludzi chodzi nawet babcie mówia ze same szmaty
__________________
"A girl should be two things :

classy and fabulous "
Coco chanel
kasimli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 11:54   #1813
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez kasimli Pokaż wiadomość
A ja dziś kolejny raz byłam na Pereca i to co sie dzieje to masakra juz na otwarciu nie ma nic ciekawego, jakies pół roku temu zmienil sie własciciel..zaczeli wycieniac i coraz mniej ludzi chodzi nawet babcie mówia ze same szmaty
Ja też tam już nie chodzę. W ogóle mało gdzie chodzę bo jak patrzę na zdjęcie łowów dziewczyn z innych miast to stwierdzam, ze u nas większość to chyba marzenie ;(
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 12:24   #1814
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Zmienił się dostawca w Koli. Nie wiem czy we wszystkich, ale na Jedności tydzień temu było cu do wnie. Nie pamiętam kiedy takie ładne rzeczy widziałam, zagadałam ze sprzedającą, bo z mamą często jesteśmy
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 14:57   #1815
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

W ramach odbicia sobie sesyjnego stresu zrobiłam sobie rundkę po lumpkach... i oczywiście nastawiając się na zakupy, wróciłam do domu z pustymi rękami (dlatego wracam do starej metody pt. "jadę tylko pooglądać")

Byłam w tym tygodniu na dostawie w skandynawskiej... widziałam ładną spódniczkę z river island, dwie inne czarne spódniczki, ładną bluzkę w kwiaty z falbanami, ale wszystko za duże. O stylowni nie wspominając, nie wiem na co te wszystkie baby polowały tam w środę, bo towar był tak przebrany, że nawet na siłę nic bym nie wybrała. Zresztą odkąd stylownia znajduje się na pl. Legionów nic tam nie mogę wyszperać... jednak nie tracę wiary i lecę jutro na dostawę
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me
svamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 15:23   #1816
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
Zmienił się dostawca w Koli. Nie wiem czy we wszystkich, ale na Jedności tydzień temu było cu do wnie. Nie pamiętam kiedy takie ładne rzeczy widziałam, zagadałam ze sprzedającą, bo z mamą często jesteśmy
Kurczę..na jedności mam daleeeeko
Cytat:
Napisane przez svamp Pokaż wiadomość
"... jednak nie tracę wiary i lecę jutro na dostawę "
Myślę czy też się nie wybrać. Aczkolwiek wiem, że będę zła jak będzie kicha, bo nie czuję się najlepiej, a takie wyjście w domu jest w takim stanie męczące.


Muszę pochwalić się Wam, że kupiłam dzisiaj sukienkę koronkową, która ostatnio za mną chodziła. Kilka miesięcy temu pogardziłam taką czarną. Była idealna, ale nie wiem czemu ją tam zostawiłam Ostatnio no śniła mi się dniami i nocami i podstawiłam wrócić "tam". I co? I patrzę, a tam taka sama tylko szara Co prawda nie ten rozmiar, większy, ale z paskiem jest miodzio.

Ogólnie moje zakupy z całego miesiąca:
1. Long z głębokim dekoltem Denim Co.
2. Bluzka Atmosphere
3. Torebki (jedna Atmo, druga nieokreślona)
4. Szara koronkowa sukienka
Kupowałam też jeansowe rurki Denim Co, ale nie ma co pokazywać. W Venie jest teraz wyprzedaż -50% więc nie ma nowego towaru i nie mam gdzie mój sh-holizm wyrażać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6301597.jpg (63,9 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6301595.jpg (68,9 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6301594.jpg (41,9 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6301601.jpg (52,7 KB, 155 załadowań)
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 15:28   #1817
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Kurczę..na jedności mam daleeeeko

Myślę czy też się nie wybrać. Aczkolwiek wiem, że będę zła jak będzie kicha, bo nie czuję się najlepiej, a takie wyjście w domu jest w takim stanie męczące.


Muszę pochwalić się Wam, że kupiłam dzisiaj sukienkę koronkową, która ostatnio za mną chodziła. Kilka miesięcy temu pogardziłam taką czarną. Była idealna, ale nie wiem czemu ją tam zostawiłam Ostatnio no śniła mi się dniami i nocami i podstawiłam wrócić "tam". I co? I patrzę, a tam taka sama tylko szara Co prawda nie ten rozmiar, większy, ale z paskiem jest miodzio.

Ogólnie moje zakupy z całego miesiąca:
1. Long z głębokim dekoltem Denim Co.
2. Bluzka Atmosphere
3. Torebki (jedna Atmo, druga nieokreślona)
4. Szara koronkowa sukienka
Kupowałam też jeansowe rurki Denim Co, ale nie ma co pokazywać. W Venie jest teraz wyprzedaż -50% więc nie ma nowego towaru i nie mam gdzie mój sh-holizm wyrażać.
Ta szara z zielińskiego? jeśli tak, to widać czekała na ciebie, bo ja ją od kilku miesięcy widziałam

A do stylowni też się wybieram jutro, dwa tygodnie temu poszłam ze zwizualizowanym obrazem czerwonego płaszczyka, oczywiście nie znalazłam... Za to jak już się zbierałam to taka kobitka czerwony mierzyła, idealny! Ale wzięła go niestety, ale sobie plułam w brodę że go nie wyhaczyłam;/
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 15:40   #1818
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
Ta szara z zielińskiego? jeśli tak, to widać czekała na ciebie, bo ja ją od kilku miesięcy widziałam
Si Mogłaby być jednak mniejsza w sumie. Znalazłam zdjęcia jak wyglądałam w czarnej i leżała naprawdę idealnie. Ale może za jakiś czas trafię znów w czarną 38? Jakby ktoś widział niech pisze
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 15:58   #1819
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Aaaaaa... Tęsknię za wspólnym, niedzielnym lumpkowaniem... ;(
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 16:00   #1820
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez slomka Pokaż wiadomość
Aaaaaa... Tęsknię za wspólnym, niedzielnym lumpkowaniem... ;(
Ja też To było takie nasze "coś". Eh.
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 16:00   #1821
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Muszę pochwalić się Wam, że kupiłam dzisiaj sukienkę koronkową, która ostatnio za mną chodziła. Kilka miesięcy temu pogardziłam taką czarną. Była idealna, ale nie wiem czemu ją tam zostawiłam Ostatnio no śniła mi się dniami i nocami i podstawiłam wrócić "tam". I co? I patrzę, a tam taka sama tylko szara Co prawda nie ten rozmiar, większy, ale z paskiem jest miodzio.

Ogólnie moje zakupy z całego miesiąca:
1. Long z głębokim dekoltem Denim Co.
2. Bluzka Atmosphere
3. Torebki (jedna Atmo, druga nieokreślona)
4. Szara koronkowa sukienka
Kupowałam też jeansowe rurki Denim Co, ale nie ma co pokazywać. W Venie jest teraz wyprzedaż -50% więc nie ma nowego towaru i nie mam gdzie mój sh-holizm wyrażać.[/QUOTE]

świetny łup

no, gdyby nie to, że na pl. Legionów mam blisko, to nie wiem, czy by mi się chciało lecieć tam jutro...

kurde, coś mi się źle zacytowało. przepraszam. w każdym razie chodziło mi oczywiście o ypowiedź sskers
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me

Edytowane przez svamp
Czas edycji: 2011-02-08 o 16:01
svamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:00   #1822
natalia1011
Zadomowienie
 
Avatar natalia1011
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 083
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

czesc dziewczyny, podczytuje Was od jakiegos czasu sesja zakonczona wiec postanowilam dzisiaj wybrac sie na łowy bylam w skandynawskiej na komuny paryskiej, kupilam sweterek i taka sweterkawa narzutke, bylo kilka rzeczy ktore mi sie podobaly ale niestety wielkie. w ogoe na komuny duzo lumkow, ale zaden inny mnie nie zachwycil za bardzo. Bylam jeszcze na pułaskiego, w tym wielkim, rewelka kupilam dwie bluzki i sweter gdybym miala wiecej czasu to bym tam jeszcze lazila
natalia1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:25   #1823
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

ja od paru miesięcy regularnie odwiedzam Kolę na ul. Ładnej i naprawdę jestem zadowolona z towaru. w czasie świątecznym i po nowym roku troszkę lipa była, ale naprawdę perełki można znaleźć. tyle, że do najtańszych lumpeksów on nie należy. za sweterki trzeba dać od 20 zł w górę. zresztą za bluzki też w granicach 15-20 zł więc przesada trochę. ale czasem tak czy siak warto coś skupić skoro wygląda jak nieużywane. pochwalę się najważniejszymi zdobyczami.
Pozdrawiam

Sweterek (coś mi się kojarzy, że z jesiennej kolekcji) H&M
Sukienka H&M
Body koszulowe, Vero Moda
Koszula długa, H&M nieużywana chyba w ogóle, zresztą jak reszta ciuszków.
Tunika, na zdjęciu wygląda jak szmatka, ale w rzeczywistości jest pięknego różowego koloru i świetnie wygląda z cienkim paskiem w talii. Gina Tricot
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 080220111192.jpg (140,2 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 080220111193.jpg (152,6 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 080220111195.jpg (72,9 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 080220111196.jpg (95,3 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 080220111194.jpg (91,3 KB, 72 załadowań)

Edytowane przez rysienka
Czas edycji: 2011-02-08 o 20:26
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 21:21   #1824
beatataeb
Raczkowanie
 
Avatar beatataeb
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 35
GG do beatataeb
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cześć babki, czytam Was już dłuższy czas, ale raczej się nei udzielam, tylko podziwiam Wasze łupy...
Mieszkam w "zagłębiu lumpkowym" na Traugutta, więc mam rzut beretem do kilku SH na traugutta i komuny, ale trudno jest mi znaleśc coś ładnego i dobrego rozmiarem(trochę szkapa ze mnie, 34 zazwyczaj kupuję)...
Pytanka mam dwa:
Primo: gdzie jest duży lumpek na pułaskiego?Toż to też trójkąt, a ja nie wiem
Secundo: gdzie kurka jest lempek na zielińskiego?

PS. rysienka boska sukienka
__________________
Wiem, że jak każda kobieta, mam więcej siły niż na to wygląda.

Edytowane przez beatataeb
Czas edycji: 2011-02-08 o 21:22
beatataeb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 22:10   #1825
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja też To było takie nasze "coś". Eh.
Na zielińskiego lump jest za targiem, taki wyższy budynek niebieski z napisem "milion ciuchów", po schodkach się wchodzi.

Sskers, na zielińskiego często bywam bo mam rzut beretem dosłownie, jak rzuci mi się w oczy ta sukienka zaraz ci dam znać

Ja w sumie ostatnimi czasy nic powalającego nie kupiłam, w stylowni zwykły sweterek czarny rozpinany, a na zielińskiego trenczyk czarny z asymetrycznym dołem za całe 12 zł nie ma połowy guzików, ale coś wykombinuję.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 22:30   #1826
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
ja od paru miesięcy regularnie odwiedzam Kolę na ul. Ładnej i naprawdę jestem zadowolona z towaru. w czasie świątecznym i po nowym roku troszkę lipa była, ale naprawdę perełki można znaleźć. tyle, że do najtańszych lumpeksów on nie należy. za sweterki trzeba dać od 20 zł w górę. zresztą za bluzki też w granicach 15-20 zł więc przesada trochę. ale czasem tak czy siak warto coś skupić skoro wygląda jak nieużywane. pochwalę się najważniejszymi zdobyczami.
Pozdrawiam

Sweterek (coś mi się kojarzy, że z jesiennej kolekcji) H&M
Sukienka H&M
Body koszulowe, Vero Moda
Koszula długa, H&M nieużywana chyba w ogóle, zresztą jak reszta ciuszków.
Tunika, na zdjęciu wygląda jak szmatka, ale w rzeczywistości jest pięknego różowego koloru i świetnie wygląda z cienkim paskiem w talii. Gina Tricot
Kochana jak ci się znudzi to cudo w paseczki to błagam pamiętaj o mnie
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 00:00   #1827
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Kochana jak ci się znudzi to cudo w paseczki to błagam pamiętaj o mnie
w razie czego będę pamiętać. jakbym przytyła np
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 07:26   #1828
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

No to se poszłam do Stylowni..myślałam, że od 10 jest otwarte. A właśnie sobie uświadomiłam że niekoniecznie tak musi być. I że niby od 8 otwarta? Mam nadzieje, że towar jest z d****
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 09:36   #1829
kasimli
Wtajemniczenie
 
Avatar kasimli
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 2 493
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez rysienka Pokaż wiadomość
ja od paru miesięcy regularnie odwiedzam Kolę na ul. Ładnej i naprawdę jestem zadowolona z towaru. w czasie świątecznym i po nowym roku troszkę lipa była, ale naprawdę perełki można znaleźć. tyle, że do najtańszych lumpeksów on nie należy. za sweterki trzeba dać od 20 zł w górę. zresztą za bluzki też w granicach 15-20 zł więc przesada trochę. ale czasem tak czy siak warto coś skupić skoro wygląda jak nieużywane. pochwalę się najważniejszymi zdobyczami.
Pozdrawiam

Sweterek (coś mi się kojarzy, że z jesiennej kolekcji) H&M
Sukienka H&M
Body koszulowe, Vero Moda
Koszula długa, H&M nieużywana chyba w ogóle, zresztą jak reszta ciuszków.
Tunika, na zdjęciu wygląda jak szmatka, ale w rzeczywistości jest pięknego różowego koloru i świetnie wygląda z cienkim paskiem w talii. Gina Tricot
o super ciuchy powiedz kiedy maja dostawy, w jakie dni?
__________________
"A girl should be two things :

classy and fabulous "
Coco chanel
kasimli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 11:52   #1830
rysienka
Wtajemniczenie
 
Avatar rysienka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: "duże" miasto na W.
Wiadomości: 2 809
Dot.: Adresy wrocławskich lumpeksów - zbiór .

Cytat:
Napisane przez kasimli Pokaż wiadomość
o super ciuchy powiedz kiedy maja dostawy, w jakie dni?
w środy mają dostawy, czyli dziś. było duuużo super ciuchów, ale niestety w wiekszości nie trafiłam z rozmiarem. kupiłam tylko sukienke w paseczki i sweterek. kupiłabym jeszcze bluzeczke białą w czerwone paseczki, ale sprzedawczyni, która tam pracuje odwiesiła mi ją i już nie znalazłam. poprosiłam o przetrzymanie godzinki i jak wróciłam po parunastu min już jej nie było. już mi nie raz podpadła. ogólnie zauważyłam, że na ładnej w koli jest masakryczna "obsługa". panie są okropnie niemiłe, w szczególności jedna. nie wiem z czego to wynika. nie wiem jak w innych miejscach, ale trochę lumpków już zwiedziłam i z takim chamstwem się nie spotkałam.
rysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-24 15:37:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.