Archiwum - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż > Zwierzaki w potrzebie

Notka

Zwierzaki w potrzebie Forum zwierzaki w potrzebie, to miejsce gdzie niesiemy pomoc zwierzętom. Tutaj dowiesz się o akcjach na rzecz zwierząt. Przeczytasz o schroniskach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-18, 23:18   #1801
beata83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Wiecie z czym mi się teksty "przecież to nie człowiek" skojarzyły? (poza głupotą wypowiadających je rzecz jasna)? Popatrzcie:
"§ 211. Jeśli
obywatel sprawił, że córka muśkena w wyniku uderzenia płód swój poroniła, 5 szekli srebra[1] zapłaci;
§ 212. jeśli kobieta ta zmarła, 1/2 miny srebra zapłaci.
§ 213. Jeśli niewolnicę obywatela uderzył i sprawił, że płód swój poroniła, 2 szekle srebra zapłaci.
§ 214. jeżeli niewolnica ta zmarła 1/3 miny srebra zapłaci.
Wartość dziecka niewolnika jest więc 2.5 razy niższa niż wartość muśkena[2]. Oczywiście różnica jest taka, że odszkodowanie za spowodowanie śmierci dziecka dostawawali rodzice, a za spowodowanie śmierci niewolnika – jego właściciel."
Cytat z Kodeksu Hammurabiego. Niewolnik, jak już dziś wiemy, odczuwał to samo, co wolny obywatel, miał nawet te same uczucia, wrażliwość, itp., ( choć rzadko kiedy mógł je wyrazić, bo kiepsko się porozumiewał).
W mentalności Babilończyków niewolnik nie był jednak człowiekiem. Przyjaciele Amerykanie odcinali Murzynom nogi w czasie morderczych pieszych korowodów, kiedy ci padali ze zmęczenia. Myślicie, że Wielki Nieomylny Kodeks Karny przewidywał za to jakieś kary? Nie. Dlaczego? Bo byli czarni i dzicy,mieli szerokie nosy i kręcone, smoliste włosy. W systemie feudalnym za zabicie chłopa "panu feudalnemu" nie groziła żadna kara. Z czego to wynikało? Z kretyńskiego, ograniczonego prawa, które bezkrytycznie przyjmowała większość obywateli, poza tymi, którzy myśleli samodzielnie. A teraz wracając do zwierząt- "zwierzę to nie człowiek". No dobrze, a ja się pytam: jak jest różnica między zwierzęciem a człowiekiem? Już wiem: bo pies ma 4 łapy i sierść. I zamiast mówić po ludzku, szczeka i piszczy. Dlatego za jego bestialskie zabicie grozi 10 miesięcy więzienia. To jest światłość naszych czasów, naszych posłów, to jest światłość sędziów, którzy podobno przeczytali stosy książek- szkoda tylko, że nie włączyli przy tym myślenia.

[2] muśken – człowiek z ludu, biedniejszy obywatel

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Cytat:
Napisane przez marta9494 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżmy zywcem podpalonemu Kubie https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post24468446
Biedny Aniołek Gdzie on teraz jest, nie wiecie? Gdyby była taka możliwość, to z całego serca bym go przygarnęła, żeby już go nikt więcej nie skrzywdził.

Edytowane przez beata83
Czas edycji: 2011-01-18 o 23:14
beata83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-18, 23:42   #1802
marta9494
Raczkowanie
 
Avatar marta9494
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 89
Dot.: Podpalony kuba!!!

Dziękuję wam bardzo dziewczyny juz podaję nr konta na Kubę i link do jego tematu na dogo . W tytule wpisujcie dla Kuby i rozsyłajcie gdzie się da.Dziękuję jeszcze raz.
Konto Fundacji Mrunio, na które można wpłacać datki na leczenie Kuby:

Bank PEKAO S.A I O. w Kłodzku

85 1240 1965 1111 0010 1171 6801

http://www.dogomania.pl/threads/2004...cem!!!!!!pilne!!!


---------- Dopisano o 00:42 ---------- Poprzedni post napisano o 00:41 ----------

Kurcze przepraszam za wielkość postu ii jeszcze raz dziękuję wam
__________________
Marta
marta9494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 00:22   #1803
Stellanova
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 923
Dot.: Podpalony kuba!!!

Co się dzieje z tymi ludźmi?!
To normalnie jakieś bestialstwo sie zrobiło!. To juz jest chore społeczeństwo. Chore z nienawisci do innych istot - mało tego chore bo podnieca sie tym, ze innych gnoi, niszczy, zadaje bół i cierpienie.
"LUDZIE" OPANUJCIE SIĘ BO JESTEŚCIE GORSI OD.... no właśnie...
Chyba tylko można tutaj napisać od Hitlera , SS-manów bo przecież nie od zwierząt. One zabijają tylko wtedy jak są głodne aby przetrwał ich gatunek. A ci co meczą psy i inne zwierzęta i patrzą na ich ból - kim oni są? Co to za wyrzutki, w jakich rodzinach sie wychowali?. Przecież oni są w naszym społeczeństwie, są/byli czyimiś sąsiadami, kolegami - czy nikt nie zwrócił uwagi na ich zachowanie?. Bo przecież nie mogą to być normalni ludzie... Jakie wzorce mieli?. Dlaczego takim zwyrodnialcom nie zadaje sie takiego samego bólu?.

Te zdjęcia są straszne - ale zobaczcie je i pokazujcie innym aby zobaczyć co sie dzieje obecnie z ludźmi. Trzeba wyciągnąć konsekwencje ale i wnioski, ze coś nie jest tak z ludzkimi odruchami, rozumem, pogladami, moralnością, że bardzo złe sie dzieje. Trzeba to piętnować, trzebić.
A trzeba tez zacząć wychowywać dzieci w poszanowaniu innych istot. Te "spaczenia" biorą sie przeciez skądś... dzieci nie rodzą się złe .

Jestem po prostu załamana.
Stellanova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 00:32   #1804
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

To jest niesamowite - ponad 150 tys podpisów. Jak ja się podpisywalam bylo ok.20 tys. Rozeslalam wici wszedzie i od wielu znajomych tez dostalam wiadomosc z prosba o podpis.
To taka smutna historia, łzy same się cisną do oczu....

Ale bardzo sie ciesze i jestem dumna z tych wszystkich ludzi, ktorzy walcza o zwierzeta. Jestem dumna z Was wszystkich!
Wlasnie obejrzalam powtorke reportazu Uwagi.
Wiem, że kiedyś był jeszcze w innej stacji o tym reportaż. Później było o tym nawet w Faktach!
Jak akcja sie zaczela to nie wierzylam w jej skutecznosc i ze nabierze takiej sily.
Az brak mi słów. Dwóch dostało 1 rok bez zawiasów. Mam nadzieje, że po apelacji sąd wydłuży karę maksymalnie!!! I w końcu zaostrza przepisy.
Z tych emocji moja wypowiedz wyszla bez ładu i składu

Dobranoc wszystkim

Kładę się z moją Psinką spać by rano być jakoś w miarę przytomnie powitać Męża w domu po długim delegowaniu

---------- Dopisano o 01:32 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

Cytat:
Napisane przez marta9494 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżmy zywcem podpalonemu Kubie https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post24468446
Boże, znowu ryczę...

Wierzę, że każdy kiedyś zapłaci za zło, które uczynił żywej istocie...
justysd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 02:04   #1805
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: Zostawil psa na torach ,zwierze przejechal pociag.

Co do debatowania w sejmie...
Kiedyś w jakimś programie wypowiadała się bodajże Guzowska, że sprawy dot. zwierząt, dzieci z domów dziecka i "mało ważnych spraw" odbywają się o dzikich porach i nikt na te debaty nie przychodzi.
Co innego, gdy chodzi o płace dla posłów.

Nóż się w kieszeni otwiera.
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 07:30   #1806
marta9494
Raczkowanie
 
Avatar marta9494
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 89
Dot.: Podpalony kuba!!!

. Około 2 tygodnie temu, w miejscowości Ścinawka Średnia k/Kłodzka ktoś podpalił kojec, w którym znajdował się duży, czarny pies na łańcuchu. Pies, o imieniu Kuba, nie mógł uciec przed ogniem i doznał bardzo rozległych poparzeń. Sprawców jak na razie nie wykryto. Fundacja złożyła doniesienie o popełnieniu przestępstwa do Prokuratury Rejonowej w Kłodzku. Szukamy świadków, którzy mogliby pomóc w odkryciu sprawców tego bestialskiego czynu. Tego typu okrucieństwo nie powinno ujść bezkarnie. Bezkarność wszelkich form znęcania się nad inną istotą, szczególnie form tak drastycznych, jest zachętą dla zwyrodnialców do dręczenia kolejnych ofiar bez żadnych reperkusji prawnych. Bezkarność aktów okrucieństwa powoduje również frustrację społeczeństwa, które zaczęło wątpić w skuteczność działań organów ścigania. Nie wolno do tego dopuścić. Dlatego fundacja stara się zgłaszać organom ścigania i nagłaśniać w mediach, przypadki znęcznia się w nadziei, że ludzie przestaną bać się denoncjować sadystów. Tylko wspólnymi siłami możemy dokonać jakichś zmian.
http://www.youtube.com/watch?v=v7z" ...om/watch?v=v7z


I dalsza część informacji o Kubie

6. Kuba jest w Klinice Weterynaryjnej. Okazało się, że ma o wiele więcej ran niż było widać na oko; wiele ran wielkości pięści. Były ukryte pod futerkiem. Rany zostały zdezynfekowane i specjalne opatrunki zostay na nie nałożone.
Piesek dostaje środki na znieczulenie i wiele innych lekarstw. Lekarzy martwią jednak bardzo wyniki krwi. Okazuje się, że piesek stracił ogromną część istotnych/niezbędnych składników krwi; ma też bardzo niski poziom hemoglobiny. Nie jest wykluczone, że będzie musiał mieć zrobioną transfuzję krwi.




7. Przesyłam wielką prośbę o apel o wsparcie finansowe dla naszej fundacji bo leczenie Kuby jest niezmiernie kosztowne i będzie bardzo długie.


Fundacja Ochrony Zwierząt i Ochrony Polskiego Dziedzictwa Przyrodniczego "Mrunio"


organizacja pożytku publicznego
KRS 0000261716
Jaszkowa Dolna 38F,
57-300 Kłodzko


Bank PEKAO S.A I O. w Kłodzku
rachunek: 85 1240 1965 1111 0010 1171 6801

Link do filmiku Kuby na YT http://www.youtube.com/watch?v=v7z_aB4P6ts
__________________
Marta
marta9494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 07:35   #1807
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Podpalony kuba!!!

Matko kochana jak tak mozna?!! W glowie sie to nie miesci.. ;(
Oczywiscie przesylam nr konta gdzie sie da.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 07:41   #1808
marta9494
Raczkowanie
 
Avatar marta9494
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 89
Dot.: Podpalony kuba!!!

Dziękuję wam bardzo w imieniu Kuby i pani Eli z fundacji,która psiaka uratowała
__________________
Marta
marta9494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 08:09   #1809
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
To jest niesamowite - ponad 150 tys podpisów. Jak ja się podpisywalam bylo ok.20 tys.
Jak ja się podpisywałam, było coś koło 200 może. Pamiętam, jak się cieszyłam z pierwszego tysiąca.

Tylko, że wychodzą teraz ciągle nowe sprawy z maltretowaniem zwierząt.

Dziewczyny,
a może by skontaktować się z Robertem Gawlińskim w sprawie podpalonego Kubusia?
Widać, że jemu i jego żonie nie jest obojętny los zwierząt.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 10:11   #1810
niunialalunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Oglądałyście?
Jeśli nie, wklejam linka:
http://uwaga.onet.pl/42826,wideo,229...,reportaz.html

Coś tam mówił pan po reportażu, że dziś zebrała się jakaś rada i możliwe, że będą zaostrzać kary za takie czyny!
O tym pisałam kilka postów wcześniej.
Koalicja dla zwierząt (kilkadziesiąt stowarzyszeń i fundacji) stworzyła projekt nowej ustawy. Leży on u posłanki Muchy w Parlamentarnym Zespole Przyjaciół Zwierząt. Wczoraj było spotkanie posłów z działaczami zwierzakowymi. Omawiano punkt po punkcie projekt.
Ustawa idzie do przodu!
Z wielu ważnych zmian ustawa przewiduje zaostrzenie kar dla np. nie dwa lata a trzy + ostre kary finansowe.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Teraz jest czat na tej stronce odnośnie tego reportażu, można zadawać pytania jakiejś pani ekspert.

EDIT: Czat z Kariną Schwerzler, która do niedawna była specjalistką ds. zwierząt w Kancelarii Prezydenta RP. Będziemy rozmawiać o prawach zwierząt i o ludziach, którzy znęcają się nad zwierzętami!
Nie wiem co o tym wszystkim myślec.
Kopiuję z Dogomanii:
Ja moje wyrażam jako świadek w prokuraturze, osoba oszukana przez tą Panią- oszukana w sposób który mógł mnie narazić na konsekwencje prawne gdybym się w porę nie zorientowała jaki jest "burdel" w księgowości, dokumentacji, sprawach sądowych. Wszystko opieram na faktach, sytuacjach które znam z doświadczeń osobistych. Wiem też jak niejednokrotnie naraziła swoje zwierzęta- nawet nie mówię już o warunkach i psach zostawianych na kilka dni na dworze bez opieki niezależnie od warunków atmosferycznych...nawet "ukochane" stare jamniki miały wylądować w środku zimy na dworze lub zniknąć z "powodu uczulenia dziecka na amoniak w moczu" (tu obrażała już inteligencję wszystkich ludzi do których pisała)- Ciebie ominęły te sms'y?
W jakich warunkach były u niej psy, jakby skończyły konie od Stephena gdyby nie Komitet Pomocy dla Zwierząt (a przecież to interwencja Kariny na której wypłynęła), jak skończył koń z jej innej interwencji. Takie doświadczenia nie pozwalają mi mieć jakiejkolwiek nadziei, że będzie lepiej. Miała dwa lata na zrobienie czegoś dla zwierząt w Kancelarii i co? Zawsze miała czas na naprawienie błędów w związku z interwencjami czy problemami z prawem i co? I NIC!
Na konciec dowaliła poparcie dla nowelizacji łącznie z art. 33...a relację osób które przekonywała do tej zmiany nie pozostawiają żadnych złudzeń. Tak jak złudzeń nie pozostawiło ostatnie spotkanie PZPZ na którym nawet nie została do końca- taka troska o zmiany. Na żadnym w którym uczestniczyłam nawet nie zabierała głosu. Karina umie obiecywać...i na tym się kończy. Choćby Ustawę obiecała nam dwa lata temu na spotkaniu, które pomagałam jej organizować. Potem nie było ani jednego spotkania zespołu który miała powołać i nie powstał nawet jeden art. obiecanej Ustawy. Szkolenia dla policji, wet., szkoły? Projekt nie powstał. Projekt związany z targami? Nie powstał. Nawet sprawa konia na Morskim Oku została porzucona...Przez dwa lata nie ma ani jednej sprawy doprowadzonej do końca...ba naprawdę rozpoczętej. Chciałbym żeby było inaczej...ale trzeba się pogodzić z tym, ze nie jest i nie będzie. Ja już nie mam złudzeń. Po latach doświadczeń uważam, że nie tylko nie jest pomocna a wręcz szkodliwa- to, że (według jej słów) jest w złym stanie psychicznym niczego nie tłumaczy...zresztą miała naprawdę dużooo czasu na działania, poprawienie swoich błędów.

http://www.dogomania.pl/threads/1887...iwe/page26Post 670 - zdjęcia psów Kariny
http://www.dogomania.pl/threads/1887...mozliwe/page27

Staram się zawsze myślec rozsądnie bo uważam, że tylko w ten sposób można więcej dla zwierzaków.
Ale czytając takie teksty i oglądając takie zdjęcia przyznam, że wyc mi się chce z bezsilności.
niunialalunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 11:05   #1811
lala2506
Zakorzenienie
 
Avatar lala2506
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wygodny fotel
Wiadomości: 4 726
Dot.: Podpalony kuba!!!

Ku*wa! Nie mogę!
lala2506 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 11:26   #1812
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Podpalony kuba!!!

Nosz ja *&^#(. Brak słów. Biedny piesek
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 12:53   #1813
marta9494
Raczkowanie
 
Avatar marta9494
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 89
Dot.: Podpalony kuba!!!

Przed chwilą rozmawiałam z p.Elą,która bezposredno sprawuje pieczę nad psem.Jutro juz powinny być zdjęcia z kliniki.Kubie oferowano pomoc z Gdańskiej kliniki,ale biedak jest zbyt słaby aby mozna go tam było zawieźć,więc jest w klinice we wrocławiu.Będę Was na bieżąco informować,co u Kubusia,któremu tak chętnie pomagacie.Jestem pewna,że stanie na nogi i bedzie szcześliwym i radosnym psiakiem,mimo tego czego doświadczył.
__________________
Marta
marta9494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 13:34   #1814
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

dobrze robi sie szum wazne aby o sprawie caly czas bylo glosno bez tego znowu zepchna ten problem na dalszy plan

juz w uwadze sa zapowiadane reportaze

http://uwaga.onet.pl/42826,news,,bes...,reportaz.html

http://uwaga.onet.pl/42868,news,,zwi...,reportaz.html

http://uwaga.onet.pl/42833,news,,za_...,reportaz.html

maltretowaniem kota zajal sie sad

http://uwaga.onet.pl/42863,news,,mal...,reportaz.html

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:21 ----------

Cytat:
Napisane przez niunialalunia Pokaż wiadomość
O tym pisałam kilka postów wcześniej.
Koalicja dla zwierząt (kilkadziesiąt stowarzyszeń i fundacji) stworzyła projekt nowej ustawy. Leży on u posłanki Muchy w Parlamentarnym Zespole Przyjaciół Zwierząt. Wczoraj było spotkanie posłów z działaczami zwierzakowymi. Omawiano punkt po punkcie projekt.
Ustawa idzie do przodu!
Z wielu ważnych zmian ustawa przewiduje zaostrzenie kar dla np. nie dwa lata a trzy + ostre kary finansowe.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------



Nie wiem co o tym wszystkim myślec.
Kopiuję z Dogomanii:
Ja moje wyrażam jako świadek w prokuraturze, osoba oszukana przez tą Panią- oszukana w sposób który mógł mnie narazić na konsekwencje prawne gdybym się w porę nie zorientowała jaki jest "burdel" w księgowości, dokumentacji, sprawach sądowych. Wszystko opieram na faktach, sytuacjach które znam z doświadczeń osobistych. Wiem też jak niejednokrotnie naraziła swoje zwierzęta- nawet nie mówię już o warunkach i psach zostawianych na kilka dni na dworze bez opieki niezależnie od warunków atmosferycznych...nawet "ukochane" stare jamniki miały wylądować w środku zimy na dworze lub zniknąć z "powodu uczulenia dziecka na amoniak w moczu" (tu obrażała już inteligencję wszystkich ludzi do których pisała)- Ciebie ominęły te sms'y?
W jakich warunkach były u niej psy, jakby skończyły konie od Stephena gdyby nie Komitet Pomocy dla Zwierząt (a przecież to interwencja Kariny na której wypłynęła), jak skończył koń z jej innej interwencji. Takie doświadczenia nie pozwalają mi mieć jakiejkolwiek nadziei, że będzie lepiej. Miała dwa lata na zrobienie czegoś dla zwierząt w Kancelarii i co? Zawsze miała czas na naprawienie błędów w związku z interwencjami czy problemami z prawem i co? I NIC!
Na konciec dowaliła poparcie dla nowelizacji łącznie z art. 33...a relację osób które przekonywała do tej zmiany nie pozostawiają żadnych złudzeń. Tak jak złudzeń nie pozostawiło ostatnie spotkanie PZPZ na którym nawet nie została do końca- taka troska o zmiany. Na żadnym w którym uczestniczyłam nawet nie zabierała głosu. Karina umie obiecywać...i na tym się kończy. Choćby Ustawę obiecała nam dwa lata temu na spotkaniu, które pomagałam jej organizować. Potem nie było ani jednego spotkania zespołu który miała powołać i nie powstał nawet jeden art. obiecanej Ustawy. Szkolenia dla policji, wet., szkoły? Projekt nie powstał. Projekt związany z targami? Nie powstał. Nawet sprawa konia na Morskim Oku została porzucona...Przez dwa lata nie ma ani jednej sprawy doprowadzonej do końca...ba naprawdę rozpoczętej. Chciałbym żeby było inaczej...ale trzeba się pogodzić z tym, ze nie jest i nie będzie. Ja już nie mam złudzeń. Po latach doświadczeń uważam, że nie tylko nie jest pomocna a wręcz szkodliwa- to, że (według jej słów) jest w złym stanie psychicznym niczego nie tłumaczy...zresztą miała naprawdę dużooo czasu na działania, poprawienie swoich błędów.

http://www.dogomania.pl/threads/1887...iwe/page26Post 670 - zdjęcia psów Kariny
http://www.dogomania.pl/threads/1887...mozliwe/page27

Staram się zawsze myślec rozsądnie bo uważam, że tylko w ten sposób można więcej dla zwierzaków.
Ale czytając takie teksty i oglądając takie zdjęcia przyznam, że wyc mi się chce z bezsilności.
zgadzam sie w zupelnosci w tym kraju nic sie nie zmienia jedynie puste obietnice
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 14:46   #1815
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Podpalony kuba!!!

Matko kochana.
Czemu te biedne psy są winne??
Jakim skur***m trzeba być, żeby zrobić coś takiego??
Czy ktoś w końcu przejży na oczy i zmieni nasze durne prawo???

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Poszedł przelew.
Teraz czekam na dobre wieści o Kubie, oby szybko doszedł do siebie
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:44   #1816
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Podpalony kuba!!!

Czy takie zachowania będą traktowane na porządku dziennym? W jakich my czasach żyjemy?! Mam wrażenie, że się uwsteczniamy!
Jak można zrobić coś takiego?!
Oby jak najszybciej znalazła się sprawdza i gnił w więzieniu jak najdłużej!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:36   #1817
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Podpalony kuba!!!

Ja pie******e co za...
Nie mam słów.

Idą dwie dychy, więcej nie mam
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:47   #1818
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Dzięki Aaliyah za link do Uwagi. Dziewczyny nie wiecie może media zainteresowały się tym psem przejechanym przez pociąg? Może by napisać kilka maili do telewizji, ważne by teraz podtrzymać ten szum, to może coś się w końcu zmieni w tych ustawach. Może by napisać jakąś petycje, cokolwiek do posłów aby się przyjrzeli temu problemowi i coś w końcu zrobili.
__________________
"Victory is Mine"



❤Jasmine❤
❤Ruby❤

Edytowane przez kucyk ponny
Czas edycji: 2011-01-19 o 16:48
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:02   #1819
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Podpalony kuba!!!

1000days ja też posłałam tyle, na ile mogłam sobie pozwolić.
Ale jakby tak duża liczba osób poprzelewała nawet takie symboliczne kwoty, to by się uzbierała ładna suma
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 17:51   #1820
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Podpalony kuba!!!

Przelew poszedł i rozesłałam informację do wszystkich znajomych z facebooka
__________________
Ty też możesz pomóc dzieciom spełnić ich marzenia
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:53   #1821
marta9494
Raczkowanie
 
Avatar marta9494
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 89
Dot.: Podpalony kuba!!!

Jesteście wielkie ,super.Macie wielkie podziekowania od p.Eli,która opiekuje się Kubą.Kuba jest już ogolony,co do kliniki,to przepraszam za pomyłkę,ale to klinika z łodzi na ulicy gdańskiej zaoferowała Kubie pomoc.Co do kwot,to tak jak pisze madzius90 każda złotówka wysłana ma wielkie znaczenie.Jak tylko złotówkę wyśle 1000 osób,to już Kuba ma wielkie szanse
__________________
Marta
marta9494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:03   #1822
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Bardzo dobry filmik reklamowy nakręcony przez TOZ. Ten filmik też przydałoby się rozreklamować...
http://uwaga.onet.pl/42878,wideo,230...,reportaz.html
__________________
Go Vegetarian



Edytowane przez Jula84
Czas edycji: 2011-01-19 o 19:05
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:15   #1823
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Bardzo dobry filmik reklamowy nakręcony przez TOZ. Ten filmik też przydałoby się rozreklamować...
http://uwaga.onet.pl/42878,wideo,230...,reportaz.html
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:27   #1824
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Podpalony kuba!!!

Cytat:
Napisane przez marta9494 Pokaż wiadomość
Jesteście wielkie ,super.Macie wielkie podziekowania od p.Eli,która opiekuje się Kubą.Kuba jest już ogolony,co do kliniki,to przepraszam za pomyłkę,ale to klinika z łodzi na ulicy gdańskiej zaoferowała Kubie pomoc.Co do kwot,to tak jak pisze madzius90 każda złotówka wysłana ma wielkie znaczenie.Jak tylko złotówkę wyśle 1000 osób,to już Kuba ma wielkie szanse
Oby Kubuś wrócił do zdrowia
Nawet sobie nie wyobrażam, przez jakie cierpienie musi przechodzić

Czekam na dalsze pozytywne informacje o Maluszku
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:46   #1825
PurBlanka
Wtajemniczenie
 
Avatar PurBlanka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 850
GG do PurBlanka
Dot.: Podpalony kuba!!!


To straszne
Sama mam 2 pieski i nie wyobrażam sobie po 1 tego, żeby dać je na łańcuch a po 2 żeby ktoś mógł je tak potraktować Zatłukłabym sama takiego frajera który jest tchórzem i potrafi tylko startować do bezbronnych istot A co najgorsze, takich przypadków jest mnóstwo, tylko nie są tak rozgłaszane
Jak tylko wpadnie mi jakiś grosik, wpłacam na Kubusia.
Niech wraca do zdrowia !!
__________________
Mój największy Sukces. Oli- 23.10.14
PurBlanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:51   #1826
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

TO O NASZEJ SPRAWIE

21.01 interwencja o 16.15 będę - oglądajcie!!!

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC W PRZYGOTOWANIU SIĘ!
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:53   #1827
marta9494
Raczkowanie
 
Avatar marta9494
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: jelenia góra
Wiadomości: 89
Dot.: Podpalony kuba!!!

Jutro może już będą fotki Kubusia z kliniki.Na stronie fundacji zostanie również umieszczona o nim informacja.Jestem pewna,że przy takim wsparciu duchowym i finansowym moze być z Kuba tylko lepiejDziękuję wam jeszcze raz dziewczyny.Kuba mimo cierpienia jest strasznie miłym i lgnacym do człowieka psem.Nawet próbuje merdać obolałym ogonkiemKurde nie mogę,znowu nie widzę kompa bo już ryczęCo za szmaty musiały mu to zrobićPrzepraszam za wulgaryzmy ,ale nie umiem ich inaczej nazwać.To było chyba najłagodniejsze co mi przyszło na myśl
__________________
Marta
marta9494 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:53   #1828
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Podpalony kuba!!!

Tutaj jest wydarzenie na Facebooku: http://www.facebook.com/event.php?eid=119438858129822
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:01   #1829
Raija80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 338
Dot.: Podpalony kuba!!!

Biedaczek
Raija80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:21   #1830
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Zakatowanie psa huskiego w bestialski sposób

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
TO O NASZEJ SPRAWIE

21.01 interwencja o 16.15 będę - oglądajcie!!!

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC W PRZYGOTOWANIU SIĘ!
Sparta wiesz za co

jeszcze dzis na stonie uwagi pojawil sie reportaz no prosze upublicznili ich wizerunki

http://uwaga.onet.pl/230015,reportaz...deo_detal.html






!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzaki w potrzebie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-22 23:07:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.