Makijaż do ślubu - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-12, 21:41   #1801
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez skorpio84 Pokaż wiadomość
Mnie się podoba bardzo druga fryzurka tylko trochę bym ją "rozprostowała". Takie delikatne fale ładnie by wyglądaly
Chodzi Ci o luźniejsze ułozenie?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 22:43   #1802
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny oceńcie prosze
Dzisiaj miałam makijaz próbny, srebrny kiedyś wklejałam - odpada. Dziś miaąłm fiolet - co myślicie? Będą jeszcze prawdopodobnie kępki, których tutaj nie ma.
Zdjęcia niestety przy sztucznym świetle, chyba przez to, że z lampą czy doświetleniem bardziej się świeci.. No nieważne ;p, piszcie co myślicie...
Myślę, że wygląda to - nie obraź się - jak makijaż robiony przez kogoś, kto średnio umie się sam umalować. Na pewno nie robi wrażenia profesjonalnego. Szukaj dalej albo... zacznij już teraz ćwiczyć makijaż samodzielnie. Partaczy w żadnej branży nie brakuje.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 05:51   #1803
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Makijaż do ślubu

amandi dziewczyny mają rację...makijaż jest naprawdę kiepski i w sumie niewiele różni się od poprzedniego, szzukaj dalej , może w końcu znajdziesz sensowną makijażystkę
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 09:59   #1804
diablica071086
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 151
Dot.: Makijaż do ślubu

Witam ponownie, mój wcześniejszy post pozostał bez odpowiedzi, więc ponownie proszę o pomoc, suknia annais erica marie, i moje zdjęcia po próbnym makijażu, zastanawiam się czy nie powinien być odrobinę inny , kwiatki to goździki cremowo, różonowo fioletowe, , dodatki srebrne, welon do kompletu, fryzurka -planuje niskiego koka( w stylu hiszpańskim)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1130055.jpg (33,9 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130059.jpg (43,5 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg erica%20marie%20IMG_3248.jpg (52,1 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg erica%20marie%20IMG_3273.jpg (41,5 KB, 46 załadowań)
diablica071086 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 11:53   #1805
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny oceńcie prosze
Dzisiaj miałam makijaz próbny, srebrny kiedyś wklejałam - odpada. Dziś miaąłm fiolet - co myślicie? Będą jeszcze prawdopodobnie kępki, których tutaj nie ma.
Zdjęcia niestety przy sztucznym świetle, chyba przez to, że z lampą czy doświetleniem bardziej się świeci.. No nieważne ;p, piszcie co myślicie...
Jak dla mnie ten makijaż nie robił profesjonalista, każdy potrafi nałożyć cień na oczy. poprawić szara kreską i pomalować rzęsy... Poszukaj jakiejś innej makijażystki
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:10   #1806
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Makijaż do ślubu

Czasami cięzko jest ocenić makijaz bo aparat może miec kiepskie ustawienia i zjadać tez kolory. Moim zdaniem ten makijaz w fioletach pasuje Ci ładnie podkreśla zieloną tęczówkę oka, z tym że brakuje mi kreski na górnej powiece, która dodałaby całosci troszkę charakteru.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:33   #1807
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny oceńcie prosze
Dzisiaj miałam makijaz próbny, srebrny kiedyś wklejałam - odpada. Dziś miaąłm fiolet - co myślicie? Będą jeszcze prawdopodobnie kępki, których tutaj nie ma.
Zdjęcia niestety przy sztucznym świetle, chyba przez to, że z lampą czy doświetleniem bardziej się świeci.. No nieważne ;p, piszcie co myślicie...
Moim zdaniem makijaż nie prezentuje się najlepiej

Jest mdły, bez wyrazu... i nie chodzi o to, że delikatny, nawet delikatny makijaż musi mieć jakiś akcent

Po pierwsze dolnej powieki nie podkreśla się całej tak jasnym cieniem i w ogóle unika się fioletów na dolnej powiece Do tego ten jasny cień na środku powieki wygląda, jakby to były prześwity w cieniach... no i choćby zewnętrzny kącik należałoby przyciemnić, a do tego makijaż w ogóle nie ma głębi można by choć tyci przyciemnić załamanie

no to tyle

chyba, że Ty chciałaś coś tak bardzo delikatnego i pastelowego

No i świecisz się jak choinka I to nie kwestia światła... przecież fotograf jak będzie robił zdjęcia z lampą to taki będzie właśnie efekt... a na weselu na pewno będzie robił zdjęcia z lampą Super, jak jest błysk na kościach policzkowych czy na oczku... ale nie na całej buzi Rozumiem, jak byś była po kilku godzinach tańca...

Jakich pudrów i baz używały te wizażystki? Może coś polecę

Cytat:
Napisane przez diablica071086 Pokaż wiadomość
Witam ponownie, mój wcześniejszy post pozostał bez odpowiedzi, więc ponownie proszę o pomoc, suknia annais erica marie, i moje zdjęcia po próbnym makijażu, zastanawiam się czy nie powinien być odrobinę inny , kwiatki to goździki cremowo, różonowo fioletowe, , dodatki srebrne, welon do kompletu, fryzurka -planuje niskiego koka( w stylu hiszpańskim)
Do tej sukni, a tym bardziej do fryzury i Twojego typu urody makijaż jest za delikatny podobnie jak wyżej, choćby przyciemnić kącik i załamanie... a w ogóle to użyłabym żywszego fioletu... bo takie pastele to nie Twoja bajka, przy ciemnych włosach, ciemnej oprawie oczu
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2011-04-13 o 16:10
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 13:41   #1808
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Makijaż do ślubu

kolciag wracając do Twojej wcześniejszej rady tzn. fioletu to chyba raczej wolałabym go uniknąć , mam ogromne ciene pod oczami które ciężko zatuszować, nie chciałabym po kilku godzinach wyglądać jak z podbitymi oczami a szary, ciemno szary w zewnętrznym kąciku chyba by się nadał? albo jakaś bardzo ciemna zieleń? bo w bukiecie też będą zielone akcenty
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 13:49   #1809
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
kolciag wracając do Twojej wcześniejszej rady tzn. fioletu to chyba raczej wolałabym go uniknąć , mam ogromne ciene pod oczami które ciężko zatuszować, nie chciałabym po kilku godzinach wyglądać jak z podbitymi oczami a szary, ciemno szary w zewnętrznym kąciku chyba by się nadał? albo jakaś bardzo ciemna zieleń? bo w bukiecie też będą zielone akcenty
Dusiu, jeżeli nie użyjesz fioletu na dolną powiekę, to nie będzie tego efektu Odpowiedni kolor też robi swoje... unikaj ciepłych fioletów, jagodowych. Ale jeżeli się boisz, że mimo wszystko będzie efekt podbitego oka, to nie ma co, bo masz się tego dnia czuć pewnie a nie latać co chwila do lusterka i zerkać jak tam cienie

Zieleń też może być... tylko taka butelkowa,szmaragdowa, unikaj żółtych zieleni, groszkowych i miętowych, a szary jak już chyba pisałam, pasuje do każdego koloru, bo to kolor neutralny Także szare kąciki jak najbardziej.
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2011-04-13 o 13:53
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 14:47   #1810
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Makijaż do ślubu

hmmm no to muszę popróbować zawsze mi sie wydawało że zielony groszkowy/pistacjowy mi pasuje- człowiek uczy się całe życie jak coś zmaluje nowego to wstawie
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 14:59   #1811
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
hmmm no to muszę popróbować zawsze mi sie wydawało że zielony groszkowy/pistacjowy mi pasuje- człowiek uczy się całe życie jak coś zmaluje nowego to wstawie
Dusiu, wiesz... zawsze może się okazać, że pasują Wiesz jak to w życiu jest, teoria teorią, a w praktyce różne śmieszne rzeczy potrafią wychodzić

Inna sprawa to nazewnictwo kolorów... byłam uczona jak dany kolor się nazywa, i tego się trzymam... czasami można się źle zrozumieć, bo różnie interpretujemy nazwę groszkowy

Lista takich kolorów jest dostępna tutaj: http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_kolor%C3%B3w
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 15:17   #1812
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Makijaż do ślubu

a co poradzicie mi,niedługo ide na próbny i powinnam tej dziewczynie cos zasugerowac a nie mam koncepcji zupełnie:/
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 16:05   #1813
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
a co poradzicie mi,niedługo ide na próbny i powinnam tej dziewczynie cos zasugerowac a nie mam koncepcji zupełnie:/
Nie, to ta dziewczyna powinna wszystko Tobie zasugerować Ona może Ciebie zapytać, jakie masz oczekiwania (lekko, mocno), co lubisz, jakie byś chciała kolory... ale nie musisz nawet na to odpowiadać, a ona powinna Ci powiedzieć, w czym Ci będzie dobrze, co do Ciebie pasuje i jak ona Cię widzi

A przynajmniej takie jest moje zdanie

A wracając do pytania... to nie widzę Twojego wcześniejszego postu podaj link to postaram się pomóc
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:40   #1814
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Makijaż do ślubu

kolciag,a bardzo bym cie prosiła zebys rzuciła fachowym okiem
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=88956&page=60

post 1794 na str 60
tam jestem ja i sukienka
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 20:59   #1815
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
kolciag,a bardzo bym cie prosiła zebys rzuciła fachowym okiem
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=88956&page=60

post 1794 na str 60
tam jestem ja i sukienka
Matko, ale ślepota Już skrobię... muszę odetchnąć na chwilę od toxykologii bo wykituję

Kochana, Ty masz chyba dość głęboko osadzone oczy, prawda? W tym wypadku nie szalałabym niestety z kolorami i cieniowaniem, tylko postawiła na maksymalne rozjaśnienie powieki (jaki Ty masz kolor oczek?), do tego lekko przyciemniony zewnętrzny kącik + cienka kreska linerem

Kolor nie musi być wcale srebrny czy beżowy, może to być zieleń czy róż czy cokolwiek, ale bardzo jasny i perłowy lub satynowy

Kilkukrotnie już malowałam babeczki (w tym moją przyjaciółkę) które mają tak głęboko osadzone oczka i to się sprawdza najlepiej. Z przyjaciółką to w ogóle już niejednokrotnie próbowałyśmy coś zwojować bardziej szalonego, ale nie wychodziło to na dobre

Suknia jest klasyczna, więc teoretycznie makijaż średnio intensywny, włosy dobrze bez żadnych udziwnień, jak najbardziej mogą być rozpuszczone, jak podpięto to fajnie, jak by było symetrycznie
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2011-04-13 o 21:03
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 21:05   #1816
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Makijaż do ślubu

no wydaje mi sie ze własnie głeboko, tzn mało widac mojej powieki ruchomej,
co znacznie mi utrudnia makijaż,zwłaszcza moja niewprawną łapką

A jakies kolory ci sie nasuwają ?

Edytowane przez KuNu
Czas edycji: 2011-04-13 o 21:07
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 21:10   #1817
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
no wydaje mi sie ze własnie głeboko, tzn mało widac mojej powieki ruchomej,
co znacznie mi utrudnia makijaż,zwłaszcza moja niewprawną łapką

A jakies kolory ci sie nasuwają ?
Powiedz mi właśnie, jaki masz kolor oczu Bo na tym zdjęciu to tak średnio... wydaje mi się, że są niebiesko-szare
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 21:15   #1818
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Makijaż do ślubu

oczy mam takie hmm stalowe niewiem jak to okreslic taki jakby grafit ktory czasami wydaje sie niebieski
jedyny pomysł na jaki ja wpadłam i jaki sie u mnie sprawdza to superdługie i podkrecone rzesy-czyli doklejone
aLE WIESZ W DNIU ŚLUBU CHCE SIE WYGLADAC JAKOS TAK WYJATKOWO i zastanawiałam sie co by tu wymyslic
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 21:33   #1819
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
oczy mam takie hmm stalowe niewiem jak to okreslic taki jakby grafit ktory czasami wydaje sie niebieski
jedyny pomysł na jaki ja wpadłam i jaki sie u mnie sprawdza to superdługie i podkrecone rzesy-czyli doklejone
aLE WIESZ W DNIU ŚLUBU CHCE SIE WYGLADAC JAKOS TAK WYJATKOWO i zastanawiałam sie co by tu wymyslic
U Ciebie takie rzęski to podstawa

A co wymyślić... może kolorowy liner Nie musi to być zaraz jakiś neonowy kolor, ale ciemny fiolet? a może granat? Do stalowych oczu ja bym wybrała piękny jasny różowy kolor cienia i do tego dała granatowy liner Co Ty na to W kąciku możesz szarym czy fioletem ten róż przyciemnić.

Aaa, jeszcze miałam napisać, że do Twojego typu urody to raczej pastele widzę jako kolor główny. Ale akcent w postaci intensywniejszego linera jak najbardziej może być
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2011-04-13 o 21:35
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 21:34   #1820
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Makijaż do ślubu

widzę że dziewczyny dostają tu fachowe porady więc ja też bym chciała nie mam dobrego zdjęcia które przedstawiałoby moją buzię jedynie takie jak w załączniku suknia taka jak ze zdjęcia tylko że biała, co do fryzury to nie wiem, myślicie że z upiętymi mi będzie dobrze?? jak się prezentuje moja buzia?? sama nie wiem czy bym wolała wszystkie włosy podpięte czy coś tam żeby zwisało bukiet to pewnie będzie kulka z czerwonych róż włosy mam ciemny blond, na wesele będą z popielatymi pasemkami jak na jednym ze zdjęć z tym że będą dłuższe, zawzięcie zapuszczam oczy małe zielone, powieki opadające
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kate1.jpg (36,8 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 385a607d38.jpg (41,7 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 198868_3_zdjecie1_n.jpg (25,3 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c7c6c7b780.jpg (53,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1210238.jpg (67,9 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21 (1276 x 850).jpg (69,8 KB, 67 załadowań)
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 21:43   #1821
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Makijaż do ślubu

róz jak najbardziej bo przy nim oczy wydaja sie bardziej niebieskie
masz racje spróbuje z fioletem i granatem zeby sie cos działo

Powiedz (jezeli chodzi o policzki)czy w moim przypadku takie hmm róże w kolorze brzoskwiniowo różowym to dobry wybór?


a tak na marginesie sa takie typy kolorystyczne zawsze myslalam ze jestem tzw latem(moze sie myle) i nie powinnam uzywac chłodnych kolorow, to mity?
ze tak bezczelnie wykorzystam twoja fachowa wiedze
i juz cie wiecej nie mecze
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 21:53   #1822
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
róz jak najbardziej bo przy nim oczy wydaja sie bardziej niebieskie
masz racje spróbuje z fioletem i granatem zeby sie cos działo

Powiedz (jezeli chodzi o policzki)czy w moim przypadku takie hmm róże w kolorze brzoskwiniowo różowym to dobry wybór?

a tak na marginesie sa takie typy kolorystyczne zawsze myslalam ze jestem tzw latem(moze sie myle) i nie powinnam uzywac chłodnych kolorow, to mity?
ze tak bezczelnie wykorzystam twoja fachowa wiedze
i juz cie wiecej nie mecze
Nie męczysz... ja to uwielbiam Żeby tylko więcej czasu na to było

Jeżeli jesteś latem, to dla lata (jak i dla zimy) właśnie idealne są kolory zimne Dla wiosny (i jesieni) natomiast kolory ciepłe.

Ty możesz być latem albo wiosną... właśnie nie umiem się zdecydować Jak mi powiesz jeszcze, jak się opalasz i jaki jest Twój naturalny kolor włosów, to powiem, jakim typem jesteś

Lato i wiosna to typy delikatne, do których pasują kolory pastelowe, brudne, natomiast kolory dla zimy i jesieni to kolory czyste, intensywne.

Jak jesteś latem, to brzoskwinka odpada, zimny róż jak najbardziej może być.

Jak jesteś wiosną, to może być brzoskwinia, łosoś

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
widzę że dziewczyny dostają tu fachowe porady więc ja też bym chciała
Chętnie pomogę, ale już jutro
Zaraz zmykam spać... ta cała chemia toksykologiczna mnie uśpiła
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 21:57   #1823
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Makijaż do ślubu

mam cere lekko taka zółtawa przed opalaniem ale raczej jasną a opalam sie na ciele(bo buzi staram sie nie opalac) jak to mowia moi znajomi po"hindusku"czyli mam taki hmm..przydymiony rodzaj brazu,taki raczej rzadko spotykany
no i raczej łatwo i szybko.
A włoski jak sie przyjrzysz na zdj to mam odrosty taki popielaty ciemny blond
czy jestem ciezkim przypadkiem dla wizazystki?

Edytowane przez KuNu
Czas edycji: 2011-04-13 o 21:58
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 22:07   #1824
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
mam cere lekko taka zółtawa przed opalaniem ale raczej jasną a opalam sie na ciele(bo buzi staram sie nie opalac) jak to mowia moi znajomi po"hindusku"czyli mam taki hmm..przydymiony rodzaj brazu,taki raczej rzadko spotykany
no i raczej łatwo i szybko.
A włoski jak sie przyjrzysz na zdj to mam odrosty taki popielaty ciemny blond
czy jestem ciezkim przypadkiem dla wizazystki?
Nie, absolutnie nie ciężkim, ale zdjęcia zdjęciami i ze zdjęć nie lubię analizować typu urody to raz A dwa, przyznaję bez bicia, że rozróżnienie wiosny i lata w niektórych wypadkach jest dość ciężkie dla mnie Zwłaszcza, że te typy są do siebie bardzo zbliżone :p

Moim zdaniem jesteś cieplutką wiosną... ale mogę się mylić
__________________

Edytowane przez kolciag
Czas edycji: 2011-04-13 o 22:09
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 22:07   #1825
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Chętnie pomogę, ale już jutro
Zaraz zmykam spać... ta cała chemia toksykologiczna mnie uśpiła
żaden problem nie spieszy mi się
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:24   #1826
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość

Moim zdaniem jesteś cieplutką wiosną... ale mogę się mylić
TZN powinnam bardziej zwracac uwage na zimne czy ciepłe kolory w makijażu skoro "jestem z pogranicza"?
moze ci to w czyms pomoże -zauwazyłam że JEZELI CHODZI O UBRANIA TO NAJLEPIEJ MI CHYBA w takim granatowym nasyconym,i ciemmnym szarym-ładnie pasuje do oczu i łososiowo-koralowym -ten tak jakby mnie ozywia i cera wyglada przy nim niemal idealnie -ale tez raczej w nasyconym odcieniu ,chociaz te kolory wydają mi sie to przeciwstawne:/

bo jak ci sie uda cos wymyslic to sobie przynajmniej taki pasujacy do mnie bukiecik zamówieD
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:36   #1827
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
TZN powinnam bardziej zwracac uwage na zimne czy ciepłe kolory w makijażu skoro "jestem z pogranicza"?
moze ci to w czyms pomoże -zauwazyłam że JEZELI CHODZI O UBRANIA TO NAJLEPIEJ MI CHYBA w takim granatowym nasyconym,i ciemmnym szarym-ładnie pasuje do oczu i łososiowo-koralowym -ten tak jakby mnie ozywia i cera wyglada przy nim niemal idealnie -ale tez raczej w nasyconym odcieniu ,chociaz te kolory wydają mi sie to przeciwstawne:/

bo jak ci sie uda cos wymyslic to sobie przynajmniej taki pasujacy do mnie bukiecik zamówieD
Kurcze, no widzisz, szary i granat to kolory dla chłodnych typów urody (lato, zima), zwłaszcza szary

Koral i łosoś to typowe kolory dla typów ciepłych (wiosna, jesień)

I masz babo placek

Jest możliwe, że nie jesteś 'czystym' typem Co wcale nie znaczy broń boże nic złego Ja jestem takim mieszańcem Jestem czymś pomiędzy latem i zimą... a Ty między latem i wiosną

Potrzebna by tu była analiza kolorystyczna z chustami, żeby dokładnie określić co i jak A jak byś miała wybrać srebrną albo złotą sukienkę, to w której lepiej się czujesz, w której Ci ładniej?
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 20:06   #1828
KuNu
Wtajemniczenie
 
Avatar KuNu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 883
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość

Potrzebna by tu była analiza kolorystyczna z chustami, żeby dokładnie określić co i jak A jak byś miała wybrać srebrną albo złotą sukienkę, to w której lepiej się czujesz, w której Ci ładniej?
JESLI BYM MIAŁA DO WYBORU KLASYCZNE ZŁOTO i srebro wybrała bym złoto,i chyba o wiele lepiej bym sie w nim czuła ,
ale jezeli w gre wchodziłoby takie ciemno-stalowo -grafitowe srebro to byłby moj pewniak

ach ciezki jest los mieszańców kolorystycznych
Ale skoro ty tez jestes pomiedzy, to jak sobie radzisz z doborem kolorów dla siebie?,chociaz calkiem mozliwe ze ty to czujesz bez zastanowienia niektórzy maja taki "talent"
KuNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 21:47   #1829
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez KuNu Pokaż wiadomość
JESLI BYM MIAŁA DO WYBORU KLASYCZNE ZŁOTO i srebro wybrała bym złoto,i chyba o wiele lepiej bym sie w nim czuła ,
ale jezeli w gre wchodziłoby takie ciemno-stalowo -grafitowe srebro to byłby moj pewniak

ach ciezki jest los mieszańców kolorystycznych
Ale skoro ty tez jestes pomiedzy, to jak sobie radzisz z doborem kolorów dla siebie?,chociaz calkiem mozliwe ze ty to czujesz bez zastanowienia niektórzy maja taki "talent"
Mieszańce mają też o tyle dobrze, że czasami jest im dobrze właśnie i w ciepłych i zimnych kolorach Moja mama tak ma... tej to dobrze Mi akurat zdecydowanie bardziej pasują zimne z małymi wyjątkami Ale to była kwestia głównie prób i błędów aby to odkryć... wyczucia może i też... ale nieraz się błąd popełniło

Widzisz, taki test na złoto i srebro klasyczne, mówi, które kolory pasują do Ciebie bardziej, jeżeli wybierasz złoto, to jest to na korzyść ciepłych barw... czyli potwierdza to moją opinię że jesteś wiosną Także można uznać, że głównie pasują do Ciebie kolory ciepłe, ale i niektóre zimne dobrze się z Tobą potrafią zgrać

Także bukiecik możesz spokojnie brać w czerwieniach, bordach... a do tego jakiś mały zimny akcent na ożywienie

Np. czerwień z fuksją, czerwień z fioletem, granatem czy błękitem, czerwień + pomarańcz + fiolet, czerwień + pomarańcz + błękit...

Wklejam zdjęcia

P.S. Jutro o 12 możecie trzymać kciuki za egzamin z toksykologii
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6a00e54ef29f6888340111685eecb8970c-320wi.jpg (30,6 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg purple-and-red-flowers.jpg (36,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mwd104391_sum09_aw4980_xl.jpg (32,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a80.g.akamai.net24.jpg (8,7 KB, 8 załadowań)
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 21:59   #1830
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Mieszańce mają też o tyle dobrze, że czasami jest im dobrze właśnie i w ciepłych i zimnych kolorach Moja mama tak ma... tej to dobrze Mi akurat zdecydowanie bardziej pasują zimne z małymi wyjątkami Ale to była kwestia głównie prób i błędów aby to odkryć... wyczucia może i też... ale nieraz się błąd popełniło

Widzisz, taki test na złoto i srebro klasyczne, mówi, które kolory pasują do Ciebie bardziej, jeżeli wybierasz złoto, to jest to na korzyść ciepłych barw... czyli potwierdza to moją opinię że jesteś wiosną Także można uznać, że głównie pasują do Ciebie kolory ciepłe, ale i niektóre zimne dobrze się z Tobą potrafią zgrać

Także bukiecik możesz spokojnie brać w czerwieniach, bordach... a do tego jakiś mały zimny akcent na ożywienie

Np. czerwień z fuksją, czerwień z fioletem, granatem czy błękitem, czerwień + pomarańcz + fiolet, czerwień + pomarańcz + błękit...

Wklejam zdjęcia

P.S. Jutro o 12 możecie trzymać kciuki za egzamin z toksykologii
będziemy
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-27 14:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.