Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67. - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-01-05, 08:22   #1801
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mówicie partnerowi, że śniła Wam się jednoznaczna sytuacja z innym mężczyzną? Czy zachowujecie takie rzeczy dla siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zachowałabym taki sen dla siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 08:42   #1802
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mówicie partnerowi, że śniła Wam się jednoznaczna sytuacja z innym mężczyzną? Czy zachowujecie takie rzeczy dla siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdarzało mi się mówić w ramach żartów, ale to był jakiś random, a nie ktoś z naszego towarzystwa.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Nadal w kocim temacie - czy macie jakąś firmę, którą polecacie do kocich drapaków (wysokich), do półek na ścianę i ścieżek?

Będziemy się przeprowadzać (nareszcie!) i definitywnie chcielibyśmy kupić trochę kocich bajerów.
Póki co patrzyłam na etsy, ale rozstrzał cenowy jest duży. Może macie jakieś polskie firmy do polecenia, żeby było szybciej i lokalnie (pewnie transport będzie taniej, niż z zagranicy).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Drapaki mamy z Ani Life, a kotyfikacje ze Schody dla Kota. Z obu jesteśmy zadowoleni i koty też, bo chętnie korzystają.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 08:57   #1803
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Nadal w kocim temacie - czy macie jakąś firmę, którą polecacie do kocich drapaków (wysokich), do półek na ścianę i ścieżek?

Będziemy się przeprowadzać (nareszcie!) i definitywnie chcielibyśmy kupić trochę kocich bajerów.
Póki co patrzyłam na etsy, ale rozstrzał cenowy jest duży. Może macie jakieś polskie firmy do polecenia, żeby było szybciej i lokalnie (pewnie transport będzie taniej, niż z zagranicy).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi w hodowli polecali z firmy HappyPets, a ja z polecenia znajomych zamówiłam ręcznie robiony na olx.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 08:57   #1804
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Robimy sobie w pracy spóźnione prezenty na święta budżet 50 złotych, macie jakieś pomysły ? Nie znam za bardzo osoby którą wylosowałam wiem tylko, że jest dość wyluzowana HELP


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 09:39   #1805
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mówicie partnerowi, że śniła Wam się jednoznaczna sytuacja z innym mężczyzną? Czy zachowujecie takie rzeczy dla siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zależy raczej nie mówię, bo nie mają dla mnie żadnego znaczenia. Jak są jakieś zabawne, albo mocno odjechane, to mówię
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 09:45   #1806
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Sypie przede wszystkim do bębna i zachowałam sobie jakąś miarkę po starym proszku. Ale sypie na oko. Piorę w Domolu z, Rosska i wszystko pięknie doprane. Przestałam używać odplamiaczy itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zrobiłam sobie miarkę z opakowania po jogurcie. Wlałam 40 a potem 60 ml wody i oba poziomy zaznaczyłam markerem.
Też sobie zrobiłam taka miarkę z wyliczeniem wody

Takie mnie rozkminy naszły, bo kupiłam nowa pralkę i mi świruje, pokazuje program na 1,5 h , a potrafi mi prac 3h 🤦🤦

Myślałam że mam zatkany filtr,.albo wąż, ale oba rozkrecilam i były czyste.

A jak się wczytałam w instrukcje to się okazało,że jak pralka rozpozna, że detergentu jest za dużo, to automatycznie wydłuża czas, bo zapodaje dodatkowe płukania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 09:52   #1807
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Zdarzało mi się mówić w ramach żartów, ale to był jakiś random, a nie ktoś z naszego towarzystwa.



Drapaki mamy z Ani Life, a kotyfikacje ze Schody dla Kota. Z obu jesteśmy zadowoleni i koty też, bo chętnie korzystają.
O AniLife słyszałam już trochę pozytywnych recenzji, coś czuję, że tam zostawimy pieniądze na drapak taki do sufitu
Na stronie schody dla kota mają jakąś przerwę, zerknę, jak się otworzą znowu w lutym.
Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Mi w hodowli polecali z firmy HappyPets, a ja z polecenia znajomych zamówiłam ręcznie robiony na olx.
A mogłabyś mi podać sprzedawcę z olx?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-05, 10:03   #1808
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
A propos dziwnych zachowań, to mnie pewnie na siłowni mają za wariatkę, bo zawsze mam słuchawki w uszach i nie tylko chodzę sobie w rytm muzyki, a nawet podśpiewuję

Pamiętaj, że jak się ma słuchawki to się wydaje, że się śpiewa/rozmawia cicho, a zwykle tak nie jest, sama się na tym kilka razy złapałam


Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Głupie pytanie, ile proszku do prania sypiecie do szuflady?

Kiedyś w proszkach była miarka, teraz jej nie widuje w paczkach.
Do tego, jak patrzę na opakowania, to waga proszku podana jest w kilogramach, a dozowanie (proszku) w mililitrach 🤦 co dla mnie jest zupełnie bezsensu 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na oko, ja dużo prania, to więcej, jak mało to mniej. Jak używam płynu do prania, to całą nakrętkę.


Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mówicie partnerowi, że śniła Wam się jednoznaczna sytuacja z innym mężczyzną? Czy zachowujecie takie rzeczy dla siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie i sama też bym chyba nie chciała takich rewelacji słyszeć
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 10:20   #1809
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
O AniLife słyszałam już trochę pozytywnych recenzji, coś czuję, że tam zostawimy pieniądze na drapak taki do sufitu
Na stronie schody dla kota mają jakąś przerwę, zerknę, jak się otworzą znowu w lutym. A mogłabyś mi podać sprzedawcę z olx?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
https://www.olx.pl/d/oferty/uzytkownik/2ggZt/ sporo znajomych ma od niego i są mega zadowoleni, dla dużych ras są genialne, bo mega stabilne. Ja też zamówiłam, ale mój przyjdzie dopiero pod koniec stycznia

Edit. Możesz wybrać kolory, rodzaj obicia, rodzaj sznurka itp.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 10:21   #1810
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Też sobie zrobiłam taka miarkę z wyliczeniem wody

Takie mnie rozkminy naszły, bo kupiłam nowa pralkę i mi świruje, pokazuje program na 1,5 h , a potrafi mi prac 3h 🤦🤦

Myślałam że mam zatkany filtr,.albo wąż, ale oba rozkrecilam i były czyste.

A jak się wczytałam w instrukcje to się okazało,że jak pralka rozpozna, że detergentu jest za dużo, to automatycznie wydłuża czas, bo zapodaje dodatkowe płukania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mialam to samo, pomstowalam na pralkę i Haralda (właściciela) a okazało się właśnie, ze powinnam przyjrzeć się detergentom
Doczytalam później , ze na 4,5 kg wsadu powinno być ok.75g proszku i tak stosuje. Miarki można kupić w sieci, ewentualnie sypać łyżka, 1 łyżka to 10 g.

Co do tych snów intymnych to ani bym nie powiedziała partnerowi (po co w sumie?) ani sama nie chciała usłyszeć czegoś podobnego.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 10:30   #1811
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mówicie partnerowi, że śniła Wam się jednoznaczna sytuacja z innym mężczyzną? Czy zachowujecie takie rzeczy dla siebie?

Jeśli mężczyzna jest prawdziwy, namacalny, ale nie ma w tym drugiego dna, to nie, pewnie sama bym szybko zapomniała.


Gdyby się pojawiło drugie dno w postaci uczucia, to już gorzej. Pewnie rozważałabym rozstanie, ale też nie powiedziałabym konkretnie dlaczego.


Jeśli mężczyzna jest fikcyjny to te problemy znikają i pewnie, niech siada robić cosplay, skoda czasu na głupoty.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
To zależy raczej nie mówię, bo nie mają dla mnie żadnego znaczenia. Jak są jakieś zabawne, albo mocno odjechane, to mówię

Wtedy też.


Dużo zależałoby od kontekstu tego snu po prostu.


Zwykle opowiadam partnerowi wszystkie moje sny, które pamiętam, bo jest ich strasznie mało i nie robię wielkiej selekcji. Ale na szczęście nigdy nie miałam takiej sytuacji.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-05, 10:57   #1812
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mówicie partnerowi, że śniła Wam się jednoznaczna sytuacja z innym mężczyzną? Czy zachowujecie takie rzeczy dla siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mówię, także o tych gdzie odrzucam takie sytuacje bo nie odrózniam snu od rzeczywistości i nadal działa mi kompas moralny :P
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 11:09   #1813
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mówicie partnerowi, że śniła Wam się jednoznaczna sytuacja z innym mężczyzną? Czy zachowujecie takie rzeczy dla siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O wow. Po co? Zresztą mózg jest dziwny. Czasem śnią mi się takie sytuacje z ludźmi, którzy w ogóle mi się nie podobają i potem mam niesmak, nawet w trakcie takiego snu mam jakieś wtf.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 11:12   #1814
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89457444]O wow. Po co? Zresztą mózg jest dziwny. Czasem śnią mi się takie sytuacje z ludźmi, którzy w ogóle mi się nie podobają i potem mam niesmak, nawet w trakcie takiego snu mam jakieś wtf.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Też tak miałam raz, z jednym z współpracowników, facet starszy od mojego ojca, stary w bardzo brzydki sposób a tu taki sen mocno dwuznaczny, albo nawet jednoznaczny. Nie mogłam się tydzień po tym pozbierać
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 11:24   #1815
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89457444]O wow. Po co? Zresztą mózg jest dziwny. Czasem śnią mi się takie sytuacje z ludźmi, którzy w ogóle mi się nie podobają i potem mam niesmak, nawet w trakcie takiego snu mam jakieś wtf.
[/QUOTE]


Mi się śnił były. Nawet nie w kontekście seksualnym, tylko po prostu przytulania do jakiegoś filmu i obudziłam się ze sporym niesmakiem.


To było bardzo niedawno, wszystko jest już w 99% przepracowane, nie chcę wracać i dlatego to było takie dziwne. No bo ja w śnie była zakochana, taki emocjonalny wehikuł czasu. Ale jednocześnie ja jako obserwator miałam takie "weź mi idź z tymi łapami".


Ale ja doskonale wiem, dlaczego. Mój mózg ma od października lekką fazę na miłość, taką wiecie, piękną, idealną, która nie istnieje, więc po snach szuka guza.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 12:52   #1816
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
To zależy raczej nie mówię, bo nie mają dla mnie żadnego znaczenia. Jak są jakieś zabawne, albo mocno odjechane, to mówię
To jak ja

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 12:57   #1817
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Nie mówię, bo po co. Sama też nie chciałabym o czymś takim słuchać. To tylko sen.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 13:36   #1818
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mówicie partnerowi, że śniła Wam się jednoznaczna sytuacja z innym mężczyzną? Czy zachowujecie takie rzeczy dla siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, mówię. To tylko sen



Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Robimy sobie w pracy spóźnione prezenty na święta budżet 50 złotych, macie jakieś pomysły ? Nie znam za bardzo osoby którą wylosowałam wiem tylko, że jest dość wyluzowana HELP


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karta podarunkowa to wg mnie najlepszy prezent na takie okazje.
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 14:22   #1819
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mówicie partnerowi, że śniła Wam się jednoznaczna sytuacja z innym mężczyzną? Czy zachowujecie takie rzeczy dla siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mówię.
Mam czasem tak porąbane sny,że aż szok raz krzyczałam w nocy imię męskie, najlepsze jest to,że znam kogoś o takim imieniu,ale nie łączyło ani nie łączy mnie z nim nic więcej prócz koleżeństwa,wiec mega dziwne było to,że nagle jego imię krzyczałam xd ale tz był trochę wkurzony,ale co ja na to poradzę. Czasem też gadam jakies totalne głupoty przez sen

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-05, 15:08   #1820
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Robimy sobie w pracy spóźnione prezenty na święta budżet 50 złotych, macie jakieś pomysły ? Nie znam za bardzo osoby którą wylosowałam wiem tylko, że jest dość wyluzowana HELP


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kubki, herbaty, kawy, słodycze, fajny długopis,kolorowanki antystresowe, zestaw zdrapek Lotto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 17:18   #1821
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mówicie partnerowi, że śniła Wam się jednoznaczna sytuacja z innym mężczyzną? Czy zachowujecie takie rzeczy dla siebie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nieważne gdzie się nabiera apetytu, ważne gdzie się je Taką wyznaje zasadę

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 17:24   #1822
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Czy jak golicie swetry to pierzecie je przed goleniem czy po?
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 17:28   #1823
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Czy jak golicie swetry to pierzecie je przed goleniem czy po?
Obojętnie. Piorę niezależnie od golenia. Ale ogólnie najpierw bym wyprała a później ogoliła - tak myślę:P

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 19:17   #1824
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 21:37   #1825
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Po, podobnie jak przeróbki krawieckie. Nie lubię pracować z brudnym materiałem ale ja mam lekkie zboczenie i coś w czym wychodzę poza mieszkanie nie jest już czyste dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-05, 23:37   #1826
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

PGNIG

Mam licznik gazu w mieszkaniu, co miesiąc mam podawać w aplikacji, ale oprócz tego pokazuje się tam też odczyt szacunkowy i oczywiście na jego podstawie jest wystawiana faktura. Przez ostatnie 2 miesiące kłóciłam się w mailach i wystawiali korekty, ale ile można. Czy kiedyś przyjdzie ktoś z gazowni spisać osobiście ten licznik? Też macie takie przepychanki? W poprzednim mieszkaniu miałam wystawione proformy, później rozliczenie i wszystko było jasne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-06, 04:20   #1827
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Dzięki za odpowiedzi odnośnie fantazyjnych snów nie z partnerem Widzę różne zdania i podejścia. Sama czasem coś powiem, czasem zostawiam dla siebie, ale - o dziwo - nie miałabym problemu z tym, żeby partner mi mówił o swoich sennych przygodach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-06, 05:57   #1828
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
PGNIG

Mam licznik gazu w mieszkaniu, co miesiąc mam podawać w aplikacji, ale oprócz tego pokazuje się tam też odczyt szacunkowy i oczywiście na jego podstawie jest wystawiana faktura. Przez ostatnie 2 miesiące kłóciłam się w mailach i wystawiali korekty, ale ile można. Czy kiedyś przyjdzie ktoś z gazowni spisać osobiście ten licznik? Też macie takie przepychanki? W poprzednim mieszkaniu miałam wystawione proformy, później rozliczenie i wszystko było jasne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie są odczyty fizyczne raz na pół roku chyba. Ale to i tak nie przeszkadza im w wystawianiu faktur na podstawie zużycia sprzed prawie 2 lat (wtedy ostatnio było jakiekolwiek zużycie, mieszkanie stoi puste).

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-06, 06:23   #1829
Fenenna
Wtajemniczenie
 
Avatar Fenenna
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 2 572
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Obojętnie. Piorę niezależnie od golenia. Ale ogólnie najpierw bym wyprała a później ogoliła - tak myślę:P

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Po, podobnie jak przeróbki krawieckie. Nie lubię pracować z brudnym materiałem ale ja mam lekkie zboczenie i coś w czym wychodzę poza mieszkanie nie jest już czyste dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuje, to najpierw wypiore
Fenenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-06, 07:13   #1830
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;89458177]U mnie są odczyty fizyczne raz na pół roku chyba. Ale to i tak nie przeszkadza im w wystawianiu faktur na podstawie zużycia sprzed prawie 2 lat (wtedy ostatnio było jakiekolwiek zużycie, mieszkanie stoi puste).

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ręce i wszystko opada
Mnie straszą windykacją za 12 zł, bo wystawili faktury do starego mieszkania po protokole zdawczo-odbiorczym, więc ich nie płacę, bo dotyczą już późniejszego okresu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-26 15:05:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.