Mamy wrzesień-październik 2011 :) - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 10:19   #1801
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
a dentyste to ja tylko ze znieczuleniem dam rade bo inaczej na zawal umre i chcialam zapytac o to zniczulenie
ja pytałam na wizycie - znieczulenie można od 12 tc
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 10:25   #1802
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
ja pytałam na wizycie - znieczulenie można od 12 tc

no to super dzięki
i tak chyba sie wstrzymam do konca tego trymestru (jakos mi nie spieszno do dentysty)
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 10:27   #1803
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Ja do tej pory miałam ze 3 dni kiedy mnie bolała głowa, nie brałam nic przeciwbólowego, kawy też nie piłam, staram sie wtedy wyjśc na spacer , pobiegać z psem, wywietrzyć mieszkanie choć przez chwilkę, przespać
Trochę pomaga, aż tak nie boli ale i tak dalej czuć takie otępienie.

Ja mam problem z zakupami , do tej pory lubiłam chodzić na zakupy choćby do spożywczaka, a teraz to jakaś katorga, ta mieszanina zapachów doprowadza mnie do mega mdłości, jak już jestem w hipermarkecie to nie kupie wszystkiego co chciałam bo tak szybkoo chce wyjść, albo nakupie jakiś nie zdrowych rzeczy które są zawyczaj powystawiane na rogach w sklepie, jakieś chipsy, cukierki , a nigdy tak nie miałam

ja nie mam mdłości, ale hipermarkety zaczęły mnie ostatnio irytować
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 10:48   #1804
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz cytować więcej z nas to klikasz na tą ikonkę środkową i możesz tak w każdym poście, który chcesz zacytować i na końcu dajesz "odpowiedz" na dole strony. Nasze wypowiedzi w ramkach pojawią się dopiero po tym jak zapiszesz swoją odpowiedź, a tak to swoje odpowiedzi piszesz między naszymi, właśnie w edytorze - nie wiem czy wiesz o co mi chodzi Jak coś to pytaj Powodzenia
Natka dziękuję, wiem o co Ci chodzi i robię dokładnie tak jak piszesz. Zobaczymy czy wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Ja do tej pory miałam ze 3 dni kiedy mnie bolała głowa, nie brałam nic przeciwbólowego, kawy też nie piłam, staram sie wtedy wyjśc na spacer , pobiegać z psem, wywietrzyć mieszkanie choć przez chwilkę, przespać
Trochę pomaga, aż tak nie boli ale i tak dalej czuć takie otępienie.

Ja mam problem z zakupami , do tej pory lubiłam chodzić na zakupy choćby do spożywczaka, a teraz to jakaś katorga, ta mieszanina zapachów doprowadza mnie do mega mdłości, jak już jestem w hipermarkecie to nie kupie wszystkiego co chciałam bo tak szybkoo chce wyjść, albo nakupie jakiś nie zdrowych rzeczy które są zawyczaj powystawiane na rogach w sklepie, jakieś chipsy, cukierki , a nigdy tak nie miałam
Małgosiu, mnie jak już boli to na całego. Mam potwornie niskie ciśnienie i to chyba przez to. Czyli jednak jestem wyrodna matka, która truje dziecko. Niby mówią, że Apap nie jest groźny, ale wiadomo, że najbezpieczniejszy jest wtedy, gdy leży sobie nieruszany w apteczce.
Co do supermarketów, to też ich teraz nie lubię. Panuje w nich jakiś dziwny, nieprzyjemny zapach, od którego aż nie mdli (oczywiście nie przeszkadza to nikomu poza mną), a przecież na mdłości się nie uskarżam. Poza tym jest w nich tak potwornie gorąco i duszno, że ból głowy murowany.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Natko jesteś WIELKA!!!
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 10:59   #1805
ania21_21
Zadomowienie
 
Avatar ania21_21
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Włocławek
Wiadomości: 1 578
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

witajcie dziewczyny
Właśnie wróciłam z USG wszystko jest idealnie moja fasolka ma 11.3 mm serduszko bije najważniesze Strasznie się wzruszyłam z mężem jak zobaczyliśmy nasze maleństwo
ania21_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 10:59   #1806
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Małgosiu, mnie jak już boli to na całego. Mam potwornie niskie ciśnienie i to chyba przez to. Czyli jednak jestem wyrodna matka, która truje dziecko. Niby mówią, że Apap nie jest groźny, ale wiadomo, że najbezpieczniejszy jest wtedy, gdy leży sobie nieruszany w apteczce.
Co do supermarketów, to też ich teraz nie lubię. Panuje w nich jakiś dziwny, nieprzyjemny zapach, od którego aż nie mdli (oczywiście nie przeszkadza to nikomu poza mną), a przecież na mdłości się nie uskarżam. Poza tym jest w nich tak potwornie gorąco i duszno, że ból głowy murowany.
Nie jesteś wyrodną matką no co ty dużo kobiet sięga po Apap, sama napewno nie jesteś, ja mam czas to staram się nie brak medykamentów a przejść się np


Jadłam śniadanie, 2 śniadanie, a już czuje że coś bym kąsneła nie długo
jeszcze na zakupy muszę jechać o nie mąż wczoraj przywitał pustą lodówkę, obiad ciepły był, ale już nic na kolacje i śniadanie to się zlitował i pojechał, ale dziś już mus gdzieś wybyć
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:05   #1807
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Jak to nie można owoców morza? Pierwsze słysze. Ja wczoraj jadałam ;o
i mam w lodówce z wczorajszych zakupów pałeczki surimi, krewetki i mieszankę z ośmiorniczkami itp. bez sensu...
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 11:06   #1808
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jak to nie można owoców morza? Pierwsze słysze. Ja wczoraj jadałam ;o
i mam w lodówce z wczorajszych zakupów pałeczki surimi, krewetki i mieszankę z ośmiorniczkami itp. bez sensu...

podobno tylko surowych nie wolno, a tak to mozna
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:10   #1809
OrangeJuice
Raczkowanie
 
Avatar OrangeJuice
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 256
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ponoć sushi tez zabronione !!! A ja tyle tego zeżarłam
I sery pleśniowe też !

Edytowane przez OrangeJuice
Czas edycji: 2011-02-17 o 11:11
OrangeJuice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:13   #1810
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Natka dziękuję, wiem o co Ci chodzi i robię dokładnie tak jak piszesz. Zobaczymy czy wyjdzie.



Małgosiu, mnie jak już boli to na całego. Mam potwornie niskie ciśnienie i to chyba przez to. Czyli jednak jestem wyrodna matka, która truje dziecko. Niby mówią, że Apap nie jest groźny, ale wiadomo, że najbezpieczniejszy jest wtedy, gdy leży sobie nieruszany w apteczce.
Co do supermarketów, to też ich teraz nie lubię. Panuje w nich jakiś dziwny, nieprzyjemny zapach, od którego aż nie mdli (oczywiście nie przeszkadza to nikomu poza mną), a przecież na mdłości się nie uskarżam. Poza tym jest w nich tak potwornie gorąco i duszno, że ból głowy murowany.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Natko jesteś WIELKA!!!
No i się udało
Też mam chyba niskie ciśnienie bo wstałam z okropnym bólem głowy i wypiłam małą kawkę i przeszło A jak już bardzo nie mogę wytrzymać to biorę połówkę apapu i pomaga. Wczoraj byłam na zakupach w supermarkecie i musiałam uciekać bo chyba bym se do koszyka

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny
Właśnie wróciłam z USG wszystko jest idealnie moja fasolka ma 11.3 mm serduszko bije najważniesze Strasznie się wzruszyłam z mężem jak zobaczyliśmy nasze maleństwo


Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Nie jesteś wyrodną matką no co ty dużo kobiet sięga po Apap, sama napewno nie jesteś, ja mam czas to staram się nie brak medykamentów a przejść się np


Jadłam śniadanie, 2 śniadanie, a już czuje że coś bym kąsneła nie długo
jeszcze na zakupy muszę jechać o nie mąż wczoraj przywitał pustą lodówkę, obiad ciepły był, ale już nic na kolacje i śniadanie to się zlitował i pojechał, ale dziś już mus gdzieś wybyć
Ja o 11 zjadłam śniadanie, teraz obiad u rodziców i już myślę co zjem przed pracą
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:14   #1811
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny
Właśnie wróciłam z USG wszystko jest idealnie moja fasolka ma 11.3 mm serduszko bije najważniesze Strasznie się wzruszyłam z mężem jak zobaczyliśmy nasze maleństwo
Gratulacje.

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Nie jesteś wyrodną matką no co ty dużo kobiet sięga po Apap, sama napewno nie jesteś, ja mam czas to staram się nie brak medykamentów a przejść się np


Jadłam śniadanie, 2 śniadanie, a już czuje że coś bym kąsneła nie długo
jeszcze na zakupy muszę jechać o nie mąż wczoraj przywitał pustą lodówkę, obiad ciepły był, ale już nic na kolacje i śniadanie to się zlitował i pojechał, ale dziś już mus gdzieś wybyć
Dzięki za słowa pociechy.
Ja też czuję pustkę w żołądku, chyba sięgnę po jogurt.
Niestety muszę się pożegnać, bo mój czas zakupów też się zbliża, poza tym jutro moja córcia ma urodziny i trzeba by wreszcie coś jej kupić (sama siebie nie poznaję; do tej pory byłam świetnie zorganizowana i np.: prezenty leżały schowane w szafie już na kilka tygodni przed imprezą. A teraz... na wszystko mam czas).
Miłego dnia. Może zaglądnę później, jak uda mi się pozbyć rodzinki. Wypycham wszystkich do dentysty. Sobie zaoszczędzę tej wątpliwej przyjemności, bo jesienią wyleczyłam wszystko co tylko nadawało się do wyleczenia, a nawet powymieniałam sobie zbrzydzone plomby. Wtedy jeszcze byłam zorganizowana
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 11:21   #1812
Jayne
Raczkowanie
 
Avatar Jayne
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin-UK
Wiadomości: 56
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
a powiedzcie mi macie jakieś ból epodbrzusza albo ciągnięcie jajników? bo ja nic, jedyne co to mni epiersi pobolewaja a tak to zero objawów jakichkolwiek
Witam
Co do objawów to myśle ze jeszcze Ci sie pojawia--- mi biust powiekszył sie o jeden rozmiar--nie wiem jak to jest mozliwe ale ciagle rosna! bol podbrzusza mi dokucza i pere dni temu pojawiły sie mdłosci--takie ktore ciagna sie ccały dzień--oststnio o 1 wnocy chodziłam do toalety! mysle ze mamy podobny termin...tzn ja jestem w 6tyg i 4dni Ostatnia @ miałam 6stycznia---tez zastanawiałam sie jak to sie liczy--lekarze licza od ost @ a mi sie wydawało ze liczy sie to od ost przytulanka no cóz z kalkulatorow inter.. wychodzi mi na 15 Pazdziernika ale ja mysle ze to bedzie poczatek pozadziernika..ja jestem troszke w innej sytuacji bo mieszkam w UK..i do połoznej dopiero ide pod koniec 8 tyg----nie martw sie ..ja tez czuje sie nadal tak jak ty...tylko mamusie wiedza i siostra
ze jestem w ciazy ---narazie znajomym sie nie chwale bo boje sie zapeszyc tak to jest gdy chcesz dzidzi bardzo!! ale mysle ze juz jak usłysze serduszko! to kamien spadnie mi z serca! naprawde! dbaj o siebie odpoczywaaj duzo a jestes senna? bo ja mogłabym spac i spac Pozdrawiam!
Jayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:21   #1813
lewaloff
Rozeznanie
 
Avatar lewaloff
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
Send a message via Skype™ to lewaloff
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice Pokaż wiadomość
Ponoć sushi tez zabronione !!! A ja tyle tego zeżarłam
I sery pleśniowe też !
zabronione jest jedzenie surowego mięsa, a to co smażone nie może być krwiste - bo grozi toxo,
sushi jest niewskazane ponieważ w rybach jest dużo metali ciężkich i toksyn, poza tym jedznie surowego nie jest wskazane

zabronione są sery pleśniowe z mleka niepasteryzowanego, czyli w sumie większość moich kochanych śmierdzieli, ale można znaleźć także dozwolone tylko trzeba pytać lub czytać etykiety
__________________
płodek
lewaloff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:21   #1814
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
podobno tylko surowych nie wolno, a tak to mozna
Ufff, ja jem usmażone.
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:22   #1815
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

zaczerpnięte z mamuś lipcowo-sierpniowych :
"Ryby, których należy unikać:
-okonie
-szczupaki
-sandacze
-miętusy
-wątróbki z dorsza, innych ryb
-węgorze
-surowe owoce morza
-ryby zimnowędzone oraz wędzone, niewiadomego pochodzenia, niezbyt świeże
Ryby, które można spożywać bez ograniczeń:
-ryby, pochodzące z otwartych mórz, oceanów, np. dorsz, makrela, sielawa
-potrawy ze śledzi, paluszki rybne, kawior
-łososie morskie, oceaniczne
-ryby hodowlane
-sieje
-śledzie, poch. z połowów oceanicznych
-świeże ryby, z renomowanych wędzarni
-surowe ryby, np. sushi można spożywać pod warunkiem, że są świeże, poch. z renomowanego sklepu, baru, restauracji"
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami

Edytowane przez MalgosiaM8
Czas edycji: 2011-02-17 o 11:23
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:28   #1816
Jayne
Raczkowanie
 
Avatar Jayne
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin-UK
Wiadomości: 56
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez OrangeJuice Pokaż wiadomość
Ponoć sushi tez zabronione !!! A ja tyle tego zeżarłam
I sery pleśniowe też !
o sushi nie słyszałam....ale sery pleśniowe! to o tak! trzeba bardzo uwazac i lepiej ich nie zjadaaaaac!

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Dziękujemy Małgosiu
Jayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:44   #1817
mucka21
Rozeznanie
 
Avatar mucka21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 819
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

ja na szczęście nie mam takiego dylematu bo nie jadam takich rzeczy. A zresztą nic mi się nie chce jeść muszę się zmuszać i coś tam dzióbnę.
byłam w mieście mojego Gina głupiego nie ma cały tydzień, poszłam do innego obok też na NFZ bo szczerze mówiąc musiałam biec na busa i się bałam że mogło to dzidzi zaszkodzić bo przecież muszę leżeć a tu biegłam ale następny bus był dopiero za godzinę i chciałam jak najszybciej do lekarza ale najpierw do łazienki żeby sprawdzić majtki i było ok uff. lekarz mnie przyjął wytłumaczył z tym odwarstwieniem bo jest tak że jak się okaże że się dalej odwarstwia to płód umrze a na krwiaki mówił krwistki
pytałam się o usg to powiedział że na fundusz trzeba czekać miesiąc a jak na teraz to płatne 50 zł. tż powiedział żebym teraz zrobiła i się uspokoiła, tż był przy usg i tak mu się buzia cieszyła jak lekarz mu serduszko pokazywał i dostaliśmy zdjęcia i jak wróciliśmy to tż pierwsze co to do mojej siostry ze zdjęciem leciał nawet się nie rozebrał lekarz mówi że nie wie jakie było odwarstwienie ale wygląda na to że się przykleja, a krwiak się pomału wchłania. a i fasolek ma już 11mm! W ciągu tygodnia i jednego dnia tak urósł z usg termin wychodzi na 4 października.uspokoiłam się ale muszę dalej leżeć bo leżenie to połowa sukcesu
__________________
27.11.2006r - mój książę
27.12.2010r - jestem szczęśliwą żonką
21.01.2011r - II kreski
05.02.2011- nasz aniołek jeden bliźniak [*]
Izunia jest już z nami
30.IX.2011 g.17:20, 2790g, 57cm
Kochamy Cię



mucka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:45   #1818
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

To dobrze że chodzi o surowe owoce morza ponieważ i tak nie wyobrażam sobie jedzenia je w innej formie niż smażone
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 11:56   #1819
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Mucka - super, że wreszcie jesteś spokojna, to najważniejsze teraz dla dzidzi ładnie podrosła fasolinka


Co do ryb to ja jeszcze dodam, że nnajlepiej nie jeśc tuńczyka (w puszce też oczywiście) - może on kumulować w sobie rtęć, która jest bardzo szkodliwa dla płodu!
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 11:56   #1820
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Umówiłam się na poniedziałek, podobno to najlepszy lekarz w mieście.
Najważniejsze dla mnie by potwierdził, że będę mieć dziecko, moją małą kruszynkę...
Od @ licząc będę wtedy zaczynać 7 tydzień, ale wiem, że zapłodnienie napewno było później minimum o tydzień... i dlatego się boję czy coś zobaczy. Wiem, że już świruję, ale chcę już potwierdzenia!!!
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:04   #1821
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Umówiłam się na poniedziałek, podobno to najlepszy lekarz w mieście.
Najważniejsze dla mnie by potwierdził, że będę mieć dziecko, moją małą kruszynkę...
Od @ licząc będę wtedy zaczynać 7 tydzień, ale wiem, że zapłodnienie napewno było później minimum o tydzień... i dlatego się boję czy coś zobaczy. Wiem, że już świruję, ale chcę już potwierdzenia!!!
Nie świrujesz, to chyba normalne, że jak najszybciej chce się wiedzieć i mieć pewnośc w takich kwestiach Do poniedziałku już niedaleko

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
mam niedoczynność, problemy z suchą skórą to jeden z podstawowych objawów, jeżeli masz zdiagnozowane problemy z tarczycą to w ciąży powinnaś być pod regularną kontrolą endokrynologa
Ja tez mam niedoczynność, ale tylko ciążową, mam ten temat już przerobiony - to moja druga ciąża w pierwszej panikowałam jak cholera, bo naczytałam się co może być dziecku, jesli nie będę mu dostarczała odpowiedniej dawki hormonów ze swojego organzimu, a teraz już nie panukuję, dwa razy robiłam wyniki i jak narazie w normie, ale ten problem pewnie wystapi znów, jak ostrzega mnie lekarz...
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:13   #1822
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
ja na szczęście nie mam takiego dylematu bo nie jadam takich rzeczy. A zresztą nic mi się nie chce jeść muszę się zmuszać i coś tam dzióbnę.
byłam w mieście mojego Gina głupiego nie ma cały tydzień, poszłam do innego obok też na NFZ bo szczerze mówiąc musiałam biec na busa i się bałam że mogło to dzidzi zaszkodzić bo przecież muszę leżeć a tu biegłam ale następny bus był dopiero za godzinę i chciałam jak najszybciej do lekarza ale najpierw do łazienki żeby sprawdzić majtki i było ok uff. lekarz mnie przyjął wytłumaczył z tym odwarstwieniem bo jest tak że jak się okaże że się dalej odwarstwia to płód umrze a na krwiaki mówił krwistki
pytałam się o usg to powiedział że na fundusz trzeba czekać miesiąc a jak na teraz to płatne 50 zł. tż powiedział żebym teraz zrobiła i się uspokoiła, tż był przy usg i tak mu się buzia cieszyła jak lekarz mu serduszko pokazywał i dostaliśmy zdjęcia i jak wróciliśmy to tż pierwsze co to do mojej siostry ze zdjęciem leciał nawet się nie rozebrał lekarz mówi że nie wie jakie było odwarstwienie ale wygląda na to że się przykleja, a krwiak się pomału wchłania. a i fasolek ma już 11mm! W ciągu tygodnia i jednego dnia tak urósł z usg termin wychodzi na 4 października.uspokoiłam się ale muszę dalej leżeć bo leżenie to połowa sukcesu
Świetne wieści Spróbuję mojego tż namówić żeby poszedł ze mną w poniedziałek na wizytę albo na to prenatalne

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Umówiłam się na poniedziałek, podobno to najlepszy lekarz w mieście.
Najważniejsze dla mnie by potwierdził, że będę mieć dziecko, moją małą kruszynkę...
Od @ licząc będę wtedy zaczynać 7 tydzień, ale wiem, że zapłodnienie napewno było później minimum o tydzień... i dlatego się boję czy coś zobaczy. Wiem, że już świruję, ale chcę już potwierdzenia!!!
Nie świrujesz Coś albo kogoś na pewno zobaczy, ale dużo zależy od sprzętu. Też mam w poniedziałek wizytę
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:20   #1823
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Ale się wkurzyłam pojechałam sobie na zakupy! Fak!
Akumulator się rozładował w samochodzie, a auto w garażu stoi
Jeszcze czekałam dwa razy aż się świece rozgrzeją i dupa blada
a tak mi się chciało pomaranczy, kabanosów .... a że mieszkam na wsi to tylko samochodem gdzieś

Trzeba się jakoś opanować i poczekać do 17 jak mąż wróci

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Świetne wieści Spróbuję mojego tż namówić żeby poszedł ze mną w poniedziałek na wizytę albo na to prenatalne
Mój chce iść ze mną pooglądać , jak się zapytałam czy chce iść, to odrazu że "oczywiście "
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:26   #1824
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Małgosiu ja ci moge dać kabanosa i pomarańcze. Wczoraj byłam na zakupach więc chętnie poratuję

boże jak mnie brzuch boli, ale to przez wzdęcie. Mam nadzieję przynajmniej...
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:28   #1825
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Ale się wkurzyłam pojechałam sobie na zakupy! Fak!
Akumulator się rozładował w samochodzie, a auto w garażu stoi
Jeszcze czekałam dwa razy aż się świece rozgrzeją i dupa blada
a tak mi się chciało pomaranczy, kabanosów .... a że mieszkam na wsi to tylko samochodem gdzieś

Trzeba się jakoś opanować i poczekać do 17 jak mąż wróci

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------


Mój chce iść ze mną pooglądać , jak się zapytałam czy chce iść, to odrazu że "oczywiście "
Uroki życia na wsi
Dawno go nie pytałam czy pójdzie, ale ostatnio się ożywił w temacie ciążowym to może zmienił zdanie Siedzimy ostatnio przed tv a Tż ni z gruszki ni z pietruszki z tekstem "ciekawe jak to nasze dziecko będzie wyglądało" i że w zasadzie to on nie może się już doczekać żeby je zobaczyć i chyba przez 5 minut tak gadał a dzisiaj rano do mnie "czemu ci ten brzuch tak powoli rośnie?" Czasami to przez tydzień ani słowa o ciąży a czasami ma takie napady
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:30   #1826
magduchahahaha
Zadomowienie
 
Avatar magduchahahaha
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: koniec tęczy
Wiadomości: 1 450
GG do magduchahahaha
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Mnie też brzuch dziś boli i obawiam się, że nie przez wzdęcia Ale trosze się dziś nabiegałam po mieście, żeby nadrobić zaległe sprawy i nawet Pit-a już w US złożyłam To pewnie po prostu ze zmęczenia... Miałam z córką iśc spać, ale szkoda mi dnia

I jakoś rozgrzać się nie mogę, ciągle mi zimno
__________________
Dla Ciebie moje serce bije
tak jak kiedyś Twoje
dla mnie bić zaczęło
Nisia 3,06,2009
♥ ♥ ♥
magduchahahaha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:31   #1827
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez ania21_21 Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny
Właśnie wróciłam z USG wszystko jest idealnie moja fasolka ma 11.3 mm serduszko bije najważniesze Strasznie się wzruszyłam z mężem jak zobaczyliśmy nasze maleństwo
super

Cytat:
Napisane przez Jayne Pokaż wiadomość
Witam
Co do objawów to myśle ze jeszcze Ci sie pojawia--- mi biust powiekszył sie o jeden rozmiar--nie wiem jak to jest mozliwe ale ciagle rosna! bol podbrzusza mi dokucza i pere dni temu pojawiły sie mdłosci--takie ktore ciagna sie ccały dzień--oststnio o 1 wnocy chodziłam do toalety! mysle ze mamy podobny termin...tzn ja jestem w 6tyg i 4dni Ostatnia @ miałam 6stycznia---tez zastanawiałam sie jak to sie liczy--lekarze licza od ost @ a mi sie wydawało ze liczy sie to od ost przytulanka no cóz z kalkulatorow inter.. wychodzi mi na 15 Pazdziernika ale ja mysle ze to bedzie poczatek pozadziernika..ja jestem troszke w innej sytuacji bo mieszkam w UK..i do połoznej dopiero ide pod koniec 8 tyg----nie martw sie ..ja tez czuje sie nadal tak jak ty...tylko mamusie wiedza i siostra
ze jestem w ciazy ---narazie znajomym sie nie chwale bo boje sie zapeszyc tak to jest gdy chcesz dzidzi bardzo!! ale mysle ze juz jak usłysze serduszko! to kamien spadnie mi z serca! naprawde! dbaj o siebie odpoczywaaj duzo a jestes senna? bo ja mogłabym spac i spac Pozdrawiam!
no co do moich objawów to jedynie piersi, czasem mam wrażenie ze cce mi sie spać al enie wiem czy to zmeczenie po pracy czy objaw
u mnie to tylko wizaż wie ze w ciąży jestem ze znajomych i rodziny nikt, własnei sie zastanawiamy czy nie powiemy mojej tesciowej i brat męża i jego dziewczynie, a to dlatego ze ja sie chyba musze wygadać bo tak to tylko męza meczę i męcze nie chce mówić mojej mamie i siostrze bo one są szybsze niż internet i zaraz wszyscy by wiedzieli

Cytat:
Napisane przez mucka21 Pokaż wiadomość
ja na szczęście nie mam takiego dylematu bo nie jadam takich rzeczy. A zresztą nic mi się nie chce jeść muszę się zmuszać i coś tam dzióbnę.
byłam w mieście mojego Gina głupiego nie ma cały tydzień, poszłam do innego obok też na NFZ bo szczerze mówiąc musiałam biec na busa i się bałam że mogło to dzidzi zaszkodzić bo przecież muszę leżeć a tu biegłam ale następny bus był dopiero za godzinę i chciałam jak najszybciej do lekarza ale najpierw do łazienki żeby sprawdzić majtki i było ok uff. lekarz mnie przyjął wytłumaczył z tym odwarstwieniem bo jest tak że jak się okaże że się dalej odwarstwia to płód umrze a na krwiaki mówił krwistki
pytałam się o usg to powiedział że na fundusz trzeba czekać miesiąc a jak na teraz to płatne 50 zł. tż powiedział żebym teraz zrobiła i się uspokoiła, tż był przy usg i tak mu się buzia cieszyła jak lekarz mu serduszko pokazywał i dostaliśmy zdjęcia i jak wróciliśmy to tż pierwsze co to do mojej siostry ze zdjęciem leciał nawet się nie rozebrał lekarz mówi że nie wie jakie było odwarstwienie ale wygląda na to że się przykleja, a krwiak się pomału wchłania. a i fasolek ma już 11mm! W ciągu tygodnia i jednego dnia tak urósł z usg termin wychodzi na 4 października.uspokoiłam się ale muszę dalej leżeć bo leżenie to połowa sukcesu
super ze byłas na usg i jest wszystko w porządku

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Umówiłam się na poniedziałek, podobno to najlepszy lekarz w mieście.
Najważniejsze dla mnie by potwierdził, że będę mieć dziecko, moją małą kruszynkę...
Od @ licząc będę wtedy zaczynać 7 tydzień, ale wiem, że zapłodnienie napewno było później minimum o tydzień... i dlatego się boję czy coś zobaczy. Wiem, że już świruję, ale chcę już potwierdzenia!!!
trzymam kciuki zebyś juz coś zobaczyła i nei musiała sie schizowac jak ja
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:35   #1828
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Uroki życia na wsi
Dawno go nie pytałam czy pójdzie, ale ostatnio się ożywił w temacie ciążowym to może zmienił zdanie Siedzimy ostatnio przed tv a Tż ni z gruszki ni z pietruszki z tekstem "ciekawe jak to nasze dziecko będzie wyglądało" i że w zasadzie to on nie może się już doczekać żeby je zobaczyć i chyba przez 5 minut tak gadał a dzisiaj rano do mnie "czemu ci ten brzuch tak powoli rośnie?" Czasami to przez tydzień ani słowa o ciąży a czasami ma takie napady
Mój też ma takie napady, tydzień sie nie interesuje a tu nagle zaczyna mi brzuszek masować i mówić do niego jaki on już duży jak się czuję , i cały czas ma ze mnie nabitę bo jem na przemian różne smakowo rzeczy .
Podoba mi się że zaczyna do niego już docierać że we wrześniu będzie tatą

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Małgosiu ja ci moge dać kabanosa i pomarańcze. Wczoraj byłam na zakupach więc chętnie poratuję

boże jak mnie brzuch boli, ale to przez wzdęcie. Mam nadzieję przynajmniej...
Tylko ta odległość
Na wzdęcia pomaga mi jogurcik rano na czczo i wieczorem na sam koniec jedno kiwi
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:42   #1829
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez MalgosiaM8 Pokaż wiadomość
Mój też ma takie napady, tydzień sie nie interesuje a tu nagle zaczyna mi brzuszek masować i mówić do niego jaki on już duży jak się czuję , i cały czas ma ze mnie nabitę bo jem na przemian różne smakowo rzeczy .
Podoba mi się że zaczyna do niego już docierać że we wrześniu będzie tatą



Tylko ta odległość
Na wzdęcia pomaga mi jogurcik rano na czczo i wieczorem na sam koniec jedno kiwi
Faceci są rozbrajający czasami
Kiedyś z ciekawości przez jakieś 2 tygodnie jadłam albo piłam activie i na mnie działało Ale (narazie) nie mam tego problemu, za to coraz częściej pojawia się zgaga
Pędzę szykować się do pracy, miłego popołudnia kobietki
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 12:43   #1830
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Małgosia ty chciałaś się na koturny zalapać? Ale śliczne one ;D


Kurde zatoki mnie bolą, rozsypuję się
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.