Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-24, 16:08   #1801
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Eh ni faktycznie nie ma toniku, nie wiem czemu tak mi się wbiło do głowy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:13   #1802
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Dopiero teraz dopadłam neta, nie było prądu od rana.
W dodatku wczoraj popołudniu zrętwiały mi wszystkie palce u rąk, jakby mi nagle krążenie w nich przestalo działać. Na szczęście przez noc mi przeszło, ale pierwszy raz miałam coś takiego
Podejrzewam, że to przez te upały, dziś znów jestem nie do życia. Nawet nie ma czym oddychać, zero wiaterku Wypiłam kawę, witaminy i powerade i ani trochę nie czuję poprawy.
ja bym obstawiała brak magnezu a kawą sobie go tylko dodatkowo wypłukujesz z organizmu..
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Eh ni faktycznie nie ma toniku, nie wiem czemu tak mi się wbiło do głowy
szkoda, już myślałam, że może jest.. bardzo lubię ten niebieski tonik, ta seria też zapowiada się fajnie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:52   #1803
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ja bym obstawiała brak magnezu a kawą sobie go tylko dodatkowo wypłukujesz z organizmu..

szkoda, już myślałam, że może jest.. bardzo lubię ten niebieski tonik, ta seria też zapowiada się fajnie
W sumie o tym nie pomyślałam. Jak się znów pojawi to pójdę do lekarza. Oby to jednak było tylko od upału

Ja żałuję, że zamówiłam żel do mycia twarzy z Avonu, bo mnie kusi ten Garnierowy a 2 na raz mi nie potrzebne
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 17:26   #1804
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
W sumie o tym nie pomyślałam. Jak się znów pojawi to pójdę do lekarza. Oby to jednak było tylko od upału

Ja żałuję, że zamówiłam żel do mycia twarzy z Avonu, bo mnie kusi ten Garnierowy a 2 na raz mi nie potrzebne
na wszelki wypadek popij sobie magnez przez parę dni (polecam z Lidla, jest niedrogi, a dobry) albo zjedz kilka kostek gorzkiej czekolady

u mnie każdy skok w bok kończy się powrotem do Cleanance, więc nawet nie chce mi się testować nowości, ale tu zapach może być fajny - szkoda, że nie zrobili toniku, na rano byłby jak znalazł
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 17:46   #1805
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
na wszelki wypadek popij sobie magnez przez parę dni (polecam z Lidla, jest niedrogi, a dobry) albo zjedz kilka kostek gorzkiej czekolady

u mnie każdy skok w bok kończy się powrotem do Cleanance, więc nawet nie chce mi się testować nowości, ale tu zapach może być fajny - szkoda, że nie zrobili toniku, na rano byłby jak znalazł
Chyba wolę tabletki, na czekoladę nie mam apetytu póki co, więc nie będę tego zmieniać

Mi póki co służy ten żel z Avonu. Cieszę się przede wszystkim, że nie wysusza Miałam z tej samej pomarańczowej serii Solutions parę lat temu żel do twarzy i robił z niej suchy wiór.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 20:48   #1806
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
żeby zdążyć przed TŻ?
Żeby nie tracić czasu TŻ był u mechanika.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice, widzę, że masz jakieś niemiłe przejścia z tą apteką W takim razie ja się zaczynam zastanawiać czy zamawiać u nich. Miałam to zrobić w przyszłym tygodniu
Na razie się może nie zrażaj, długo czekam ale ceny niskie. Jak Ci się nie spieszy... Powiem Ci czy wszystko gra jak dostanę paczkę do łapek.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Eh ni faktycznie nie ma toniku, nie wiem czemu tak mi się wbiło do głowy
A już myślałam.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
u mnie każdy skok w bok kończy się powrotem do Cleanance, więc nawet nie chce mi się testować nowości, ale tu zapach może być fajny - szkoda, że nie zrobili toniku, na rano byłby jak znalazł
Ja też tak zawsze mówię, a moje skoki w bok trwają już ponad rok a teraz w Gemini znowu Cleanance nie było i wzięłam żel Uriage.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Chyba wolę tabletki, na czekoladę nie mam apetytu póki co, więc nie będę tego zmieniać
Zdrowiej było by jednak zjeść czekoladę, natura zawsze lepsza niż chemia.


Nie pojechałam do tego SP ani szybciutko ani wcale byłam w Rossmannie, oczywiście nie było maseł Flos Lek, kupiłam balsam Fenjal Intensiv, przyjemny, ale to jeszcze nie to. I na dodatek paczkę żelków Bio. Pyszne były, ale jak przeczytałam na opakowaniu, dostarczyły mi 22% dziennego zapotrzebowania na cukry.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 23:40   #1807
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci...Paloma-bodySPA

pomarańczy nie wąchałam, wanilia pachnie migdałem, nie przepadam za tym zapachem; szkoda, że się nie zgadałyśmy wcześniej bo oddałam ten peeling makadamia
te do rąk i stóp też mam, bardzo udane kosmetyki
Ja akurat zapach migdała lubię, więc jeśli nie będą wysuszać to pewnie się skuszę, ale już jesienią, bo na razie wolę jeszcze owocowe żele.
Buu no szkoda, ale pewnie i tak będzie mój
I jeszcze raz dziękuję za odżywkę i odlewki
Testowałaś już ampułkę?
Który to w końcu ten krem Lumene,bo znów zapomniałam

Też mi się podoba ten krem do rąk

Jak film?

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O jakie fajne rzeczy ciekwe gdzie to u nas można znaleźć. Taki peeling do dłoni i jakiś żel bym przygarnęła.


No to czekam na wieści, ja jeszcze mam tego nieszczęsnego Matrixa sporo, a potem w kolejce jeszcze prawie cały ajerkoniakowy Guhl, uwielbiam go.
Peelingi i kremy do dłoni i stóp widziałam w R.
Pewnie w mniejszych drogeriach będą wszystkie kosmetyki.

Tak w ogóle jakby ktoś bardzo chciał coś z Marion czy Palomy właśnie i nie znalazł u siebie to mogę kupić i wysłać

Dam znać Ja najbardziej jestem ciekawa jak się u mnie spisze wizażowy hit, czyli odżywka Isany i szampon z kofeiną

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ale cuda Żele wzięłabym dokładnie te, co Ty i wanilię! Muszę je koniecznie upolować, ale to chyba w którejś z niesieciowych drogerii.
Ja kupowałam w Jasmin. We Wrocławiu też są:

http://www.drogeriejasmin.pl/siec-drogerii-jasmin


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jak spisują się produkty do dłoni? Jesteś zadowolona? Jakiś czas temu je oglądałam, ale nie mogłam się zdecydować. Czy peeling jest bardzo ostry? A krem nawilży nawet bardzo wymagające dłonie?
Peelingu jeszcze nie używałam, bo mam jeszcze dwufazowca z Czterech Pór Roku, ale może Estella się wypowie
A z kremu jestem bardzo zadowolona Dłonie są po nim super gładkie, nie zostawia tłustej warstwy czego nie toleruję w kremach.
Nawilża, ale nie sądzę, żeby poradził sobie z przesuszoną skórą
Ja nie mam z tym problemu, wystarcza mi przeciętny krem nawilżający.
Aa i ma super zapach Po jego użyciu czuję się jakbym wyszła prosto od manikiurzystki

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A ja używam dwóch szamponów na raz Najpierw myję od połowy długości do końcówek czymś bardziej bogatym - nawilżającym / wygładzającym, a potem skórę głowy i włosy od nasady czymś silniej oczyszczającym / na wypadanie.

I odkąd tak robię, mogę spokojnie myć włosy co dwa dni, a przy pomocy suchego szamponu to nawet co trzy dni.
Ciekawy sposób, może spróbuję. Niestety moje włosy wymagają codziennego mycia, jeśli odpuszczę to aż wstyd się pokazywać ludziom w drugiej połowie 2 dnia Suche szampony nie sprawdzają się na moich włosach niestety, bo niby je unoszą, ale nadal wygląda to średnio
Zawsze w sumie musiałam często myć włosy, ale po odstawieniu tabletek wydaje mi się, że przetłuszczają się znacznie szybciej
Nie wiem tylko czy będę miała tyle cierpliwości, bo jakiś czas temu zaczęłam stosować metodę OMO i po kilku myciach zrezygnowałam,bo za dużo z tym zabawy


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to mi strasznie żal, bo mój dział jedzie na wyjazd integracyjny, ja sobie na wyjazd na 4 dni nie moge pozwolić i zostaję, a oni mi tu gadaja o zabiegach SPA i łódkach. Jakby nie mogli zorganizować wyjazdu w innymi terminie.
A to teraz ten wyjazd?W sezonie urlopowym?Dziwne jakieś zwyczaje

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
no to mamy niezłe nosy

fajne te żele wczoraj byłam w Rossmanie przy Mariocie i mieli większość OS, TŻ nawet chciał wziąć ze mną na spółkę te dwa - on wziąłby cytrynę, ja pewnie truskawkę, ale były tak rzadkie, że aż się wylewały i zrezygnowałam
No nie?

Pewnie zaraz wstawię któryś pod prysznic, żeby mieć na zmianę z mango YR to dam znać czy warto kupić

A OS ja lubię za zapachy i jak się ma spore zapasy to ta niewydajność odrobinę jest na rękę

EDIT: Wrzuciłam obiecane zdjęcia lakierów
Po ostatnim odsiewie zostało mniej niż 50 szt. i to będzie moja nieprzekraczalna granica Na tę chwilę mam już 5 kandydatów do wylotu

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=141
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-08-25 o 08:39
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 08:47   #1808
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na razie się może nie zrażaj, długo czekam ale ceny niskie. Jak Ci się nie spieszy... Powiem Ci czy wszystko gra jak dostanę paczkę do łapek.
Ok

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
EDIT: Wrzuciłam obiecane zdjęcia lakierów
Po ostatnim odsiewie zostało mniej niż 50 szt. i to będzie moja nieprzekraczalna granica Na tę chwilę mam już 5 kandydatów do wylotu

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=141
Fajny zbiorek Pamiętam, że zawsze miałaś przewagę różowych i czerwonych lakierów i widzę, że tendencja się utrzymuje

Ja wczoraj moje przeprowadziłam do nowego, większego pudełka, które kupiłam w Biedronce. Puste miejsce teraz kusi żeby je zapełnić
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 09:02   #1809
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Pewnie zaraz wstawię któryś pod prysznic, żeby mieć na zmianę z mango YR to dam znać czy warto kupić

A OS ja lubię za zapachy i jak się ma spore zapasy to ta niewydajność odrobinę jest na rękę

EDIT: Wrzuciłam obiecane zdjęcia lakierów
Po ostatnim odsiewie zostało mniej niż 50 szt. i to będzie moja nieprzekraczalna granica Na tę chwilę mam już 5 kandydatów do wylotu

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=141
daj znać koniecznie

w sumie, ta truskawka mi się podoba, tak samo jak malina z wanilią, jeśli TŻ wziąłby tę cytrynę to tak dużo by mi nie przybyło

ale fajny zbiór nie przypuszczałam, że masz tyle L'Oreali obstawiałam tak 3-4
i tylko jeden Essie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 09:33   #1810
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
[
Fajny zbiorek Pamiętam, że zawsze miałaś przewagę różowych i czerwonych lakierów i widzę, że tendencja się utrzymuje

Ja wczoraj moje przeprowadziłam do nowego, większego pudełka, które kupiłam w Biedronce. Puste miejsce teraz kusi żeby je zapełnić
To prawda, ale kiedyś to były w sumie same czerwienie i róże a teraz tak jak pisałam zaczynają mnie ciągnąć inne kolory i już trochę widać efekty

Ja swoje mieszczę jeszcze w 2 pudełkach takich kwadratowych po edycjach świątecznych Rafaello i nie zamierzam wychodzić poza to
Kilka, które lubię najbardziej trzymałam w lodówce na czas upałów, ale chyba teraz znowu wrócą do pudełek.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
w sumie, ta truskawka mi się podoba, tak samo jak malina z wanilią, jeśli TŻ wziąłby tę cytrynę to tak dużo by mi nie przybyło

ale fajny zbiór nie przypuszczałam, że masz tyle L'Oreali obstawiałam tak 3-4
i tylko jeden Essie
Ja nawet jeszcze nie znam zapachu ani jednej ani drugiej, ale malina z wanilią brzmi dobrze

No jakoś tak się rozmnożyły A tak serio to sama kupiłam tylko 4 z nich a resztę dostałam,więc nie jest źle. Inna sprawa, że bardzo mi one pasują i są takie malutkie, że wcale nie przytłacza mnie ta ilość.
Z Essie czekam na promocję, bo Watermelon czuje się samotny

EDIT: Zmobilizowałam się i obfociłam jeszcze pielęgnację i zapachy
Proszę nie jęczeć, że nie ma zapasów, już mi się nie chciało :/ Wrzuciłam tylko to czego używam obecnie regularnie a i tak dużo tego wyszło :/
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-08-25 o 13:30
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 14:21   #1811
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A to teraz ten wyjazd?W sezonie urlopowym?Dziwne jakieś zwyczaje
W pierwszy tygodniu września. Też wcześnie jak dla osób posiadających dzieci, ale tak szef wymyślił. Jakby nie mógł być październik.

Ładny zbiór lakierów, L'orealki w takiej silnej gromadzie wyglądają słodko.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 20:18   #1812
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
wczoraj byłam w Wooku, smacznie tam mają, a desery przepyszne (przynajmniej ten jeden ) - jadłam kuleczki w sezamie z sosem toffi
Też parę razy jadłam te kuleczki, były przepyszne W ogóle mieli tam smaczne jedzenie w czasach, jak zdarzało mi się tam jadać

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam w Jasmin. We Wrocławiu też są:
http://www.drogeriejasmin.pl/siec-drogerii-jasmin
Dzięki za linka Okazało się, że ja moje Marion kupowałam właśnie tam, ale że to Jasmin i w dodatku sieć to nie zwróciłam uwagi Dziś tam zajrzałam, miałam już w rękach żele Palomy, peeling do dłoni i spray z olejkiem arganowym, ale wszystko odłożyłam na półkę. Zwyciężył głos rozsądku - mam chyba 7 żeli w zapasach, spray'e do włosów mam dwa w użyciu, a peeling do rąk nie jest mi aż tak niezbędny chwilowo.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A z kremu jestem bardzo zadowolona Dłonie są po nim super gładkie, nie zostawia tłustej warstwy czego nie toleruję w kremach.
Nawilża, ale nie sądzę, żeby poradził sobie z przesuszoną skórą
Ja nie mam z tym problemu, wystarcza mi przeciętny krem nawilżający.
Aa i ma super zapach Po jego użyciu czuję się jakbym wyszła prosto od manikiurzystki
Może nie mam aktualnie bardzo przesuszonej, ale bardzo łatwo to u mnie następuje. Kiepsko spisują się u mnie kremy do rąk z parafiną, więc ten mógłby się nie sprawdzić...

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ciekawy sposób, może spróbuję. Niestety moje włosy wymagają codziennego mycia, jeśli odpuszczę to aż wstyd się pokazywać ludziom w drugiej połowie 2 dnia Suche szampony nie sprawdzają się na moich włosach niestety, bo niby je unoszą, ale nadal wygląda to średnio
Zawsze w sumie musiałam często myć włosy, ale po odstawieniu tabletek wydaje mi się, że przetłuszczają się znacznie szybciej
Nie wiem tylko czy będę miała tyle cierpliwości, bo jakiś czas temu zaczęłam stosować metodę OMO i po kilku myciach zrezygnowałam,bo za dużo z tym zabawy
Też jestem dość leniwa, ale to akurat nie zajmuje dużo więcej czasu, a przynajmniej moje cienkie włosy dobrze się potem zachowują - są uniesione u nasady i wolniej się przetłuszczają, nie są obciążone już od szamponu, a końcówki, które szybko mi się przesuszają, są gładkie

U mnie na szczęście suche działają dobrze, potrafią mnie uratować w ciężki poranek.
Wcześniej używałam Syossa, teraz mam fRuctis - zbyt mocno pachnie jak na mój gust, ale daje lepszy efekt.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A OS ja lubię za zapachy i jak się ma spore zapasy to ta niewydajność odrobinę jest na rękę
Ja już więcej ich nigdy nie kupię Zapachy są ok, ale tylko w opakowaniu, pod prysznicem, w kontakcie z wodą, praktycznie ich nie czuję. Są dla mnie za rzadkie, niewydajne i wysuszają mi skórę...

A truskawkowy w dodatku trochę zabarwił mi biały ręcznik na czerwono, a naprawdę uważam, ze bardzo porządnie się spłukuję.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
EDIT: Wrzuciłam obiecane zdjęcia lakierów
Po ostatnim odsiewie zostało mniej niż 50 szt. i to będzie moja nieprzekraczalna granica Na tę chwilę mam już 5 kandydatów do wylotu

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=141
Ale śliczności
Których chcesz się pozbyć?

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Ja wczoraj moje przeprowadziłam do nowego, większego pudełka, które kupiłam w Biedronce. Puste miejsce teraz kusi żeby je zapełnić
Zapełniaj i pochwal się nowymi

Wybrałam się do Superpharmu i tam również zwyciężył rozsądek, podobnie jak w Jasmin. Wzięłam tylko peeling marcepanowy Dax (od dawna miałam ochotę go wypróbować, a był w promocji), puder do włosów Taft i ten krem Aquaoptima Dermiki przy kasie.
Z Revlonów nie podobał mi się żaden kolor, L'Orealkom się dzielnie oparłam, a nad cieniami Infaillible jeszcze pomyślę - w sumie mam sporo cieni...

Z Sephory przyniosłam korektor Diorskin Nude, wykorzystałam kupon urodzinowy.

Dostałam tusz Noir Couture, wiec miniaturkę oddałam mamie i rozpoczęłam testowanie, bo nie mogłam się powstrzymać Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Ładnie wydłuża, rozdziela, delikatnie podkręca i ma piękną czerń.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 21:41   #1813
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dzięki za linka Okazało się, że ja moje Marion kupowałam właśnie tam, ale że to Jasmin i w dodatku sieć to nie zwróciłam uwagi Dziś tam zajrzałam, miałam już w rękach żele Palomy, peeling do dłoni i spray z olejkiem arganowym, ale wszystko odłożyłam na półkę. Zwyciężył głos rozsądku - mam chyba 7 żeli w zapasach, spray'e do włosów mam dwa w użyciu, a peeling do rąk nie jest mi aż tak niezbędny chwilowo.
U mnie w Jasmin nie było tej płukanki Marion, ale strasznie nie lubię tam chodzić - taki niesympatyczny sklep jakich mało. Ciekawe czy są u nas te żele, chyba będę musiała tam iść znowu zobaczyć.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 21:58   #1814
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U mnie w Jasmin nie było tej płukanki Marion, ale strasznie nie lubię tam chodzić - taki niesympatyczny sklep jakich mało. Ciekawe czy są u nas te żele, chyba będę musiała tam iść znowu zobaczyć.
A wygląda niesympatycznie czy obsługa jest niemiła?
Ja najbardziej lubię taką prywatną drogerię niedaleko miejsca, gdzie mieszkam - jest duża i super zaopatrzona, chociaż wygląda nieco zamierzchle, ale w sumie aż tak mi to nie przeszkadza. Z polskich nowości i marek mają zawsze niemal pełen asortyment.

Jak Ci się spisuje top z OPI? Nie pamiętam, czy pytałam.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 22:07   #1815
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A wygląda niesympatycznie czy obsługa jest niemiła?
Obsługa się krzywo patrzy i panuje tam taki... rozgardiasz? Sama nie wiem, źle się tam czuję.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Jak Ci się spisuje top z OPI? Nie pamiętam, czy pytałam.
Wstępnie dobrze nabłyszcza i utwardza lakier, jeszcze nie mam zdania co do przedłużania trwałości lakieru, bo za mało go używałam - od dawna już nie maluję, bo mi się rozwarstwiają paznokcie, ale już mi się nudzi ten stan, więc niedługo wrócę do testów.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 23:29   #1816
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Obsługa się krzywo patrzy i panuje tam taki... rozgardiasz? Sama nie wiem, źle się tam czuję.


Wstępnie dobrze nabłyszcza i utwardza lakier, jeszcze nie mam zdania co do przedłużania trwałości lakieru, bo za mało go używałam - od dawna już nie maluję, bo mi się rozwarstwiają paznokcie, ale już mi się nudzi ten stan, więc niedługo wrócę do testów.
Ja mam we Wrocławiu takiego Superpharma i kilka Rossmanów, w których nie lubię robić zakupów właśnie przez taki rozgardiasz i chaos. Niby wszystko jakoś poukładane, ale ciężko coś znaleźć, a ustawienie mebli i półek jest niewygodne. Na szczęście obok mnie jest Rossmann idealny - nowy, duży, dobrze zaopatrzony, jasny i przestronny.

Cieszę się, że wstępnie jest ok.

Chyba też muszę zrobić sobie kurację, najprawdopodobniej kupię tą tóżową odżywkę Eveline. Przed chwilą zmyłam lakier i wygląda to tragicznie :/ I najgorsze jest to, że przez to lakiery mi się gorzej trzymają, bo kolor odchodzi razem z fragmentem płytki
W ogóle coś dziwnego mi się zadziało na paznokciach. Miałam pomalowane Cute as a button (od wtorku) i dziś z dwóch paznokci zszedł mi wielki płat lakieru, taki na 1/3 płytki, a na innych wystarczyło delikatnie podważyć na brzegu i widać było, że możnaby go po prostu zdjąć To nawet nie wyglądało jak odprysk, tylko jakby lakier się ułamał. Nigdy wcześniej tak nie miałam.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 07:43   #1817
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

ta nowa seria Garniera przepięknie pachnie, szkoda, że nie ma w niej toniku

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja akurat zapach migdała lubię, więc jeśli nie będą wysuszać to pewnie się skuszę, ale już jesienią, bo na razie wolę jeszcze owocowe żele.
Buu no szkoda, ale pewnie i tak będzie mój
I jeszcze raz dziękuję za odżywkę i odlewki
Testowałaś już ampułkę?
Który to w końcu ten krem Lumene,bo znów zapomniałam

Też mi się podoba ten krem do rąk

Jak film?
Karo różowy to Idealia, a biały to Lumene. Ampułkę testowała, chyba będzie moja
Krem do rąk Paloma używam, jest lekki i bardzo fajnie pachnie, peelingu jeszcze nie użyłam, bo mam inny otwarty.

Obejrzałam Twoją kolekcję, baaaardzo mi się podoba; lakiery też super, chociaż nie zdawałam sobie sprawy, że masz aż tyle L'Oreali
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dostałam tusz Noir Couture, wiec miniaturkę oddałam mamie i rozpoczęłam testowanie, bo nie mogłam się powstrzymać Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Ładnie wydłuża, rozdziela, delikatnie podkręca i ma piękną czerń.
Mam miniaturę tego tuszu, bardzo mi pasuje, ale z 3 osób, które go testowały tylko ja jestem zadowolona u mnie całkiem nieźle pogrubia i dobrze rozczesuje.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 09:22   #1818
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja już więcej ich nigdy nie kupię Zapachy są ok, ale tylko w opakowaniu, pod prysznicem, w kontakcie z wodą, praktycznie ich nie czuję. Są dla mnie za rzadkie, niewydajne i wysuszają mi skórę...

Zapełniaj i pochwal się nowymi
A próbowałaś żele Kamill? Według mnie zapachy mają nawet ładniejsze niż OS np. czekolada&kokos pachnie jak Bounty, albo żel mandarynkowy, który jest tak soczysty, że aż można by go wypić

Hehe, chętnie zapełnię puste miejsce tylko nie wiem jaki bym teraz kolor chciała. Myślę o jakimś jesiennym, może granat i jakaś śliwka? Choć z drugiej strony jesienią i zimą częściej malowałam pazurki na kolorowo żeby jakoś sobie umilić brzydką pogodę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 10:18   #1819
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W pierwszy tygodniu września. Też wcześnie jak dla osób posiadających dzieci, ale tak szef wymyślił. Jakby nie mógł być październik.

Ładny zbiór lakierów, L'orealki w takiej silnej gromadzie wyglądają słodko.
I tak dobrze, my chyba w tym roku nigdzie nie pojedziemy Koszty, koszty

Też lubię patrzeć na tą gromadkę
W sumie to chyba wszystkie kolory, które mi się podobają, może jeszcze Balerinę bym przygarnęła na miejsce Makarona.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dzięki za linka Okazało się, że ja moje Marion kupowałam właśnie tam, ale że to Jasmin i w dodatku sieć to nie zwróciłam uwagi Dziś tam zajrzałam, miałam już w rękach żele Palomy, peeling do dłoni i spray z olejkiem arganowym, ale wszystko odłożyłam na półkę. Zwyciężył głos rozsądku - mam chyba 7 żeli w zapasach, spray'e do włosów mam dwa w użyciu, a peeling do rąk nie jest mi aż tak niezbędny chwilowo.
za silną wolę. Ja co tam nie wejdę to coś przytargam
Muszę omijać ich szerokim łukiem na razie
Ja mam obecnie 4 spraye w użyciu Z tym, że wszystkie są fajne i używam z przyjemnością, oprócz Schaumy. Tę męczę i nie mogę zmęczyć

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Też jestem dość leniwa, ale to akurat nie zajmuje dużo więcej czasu, a przynajmniej moje cienkie włosy dobrze się potem zachowują - są uniesione u nasady i wolniej się przetłuszczają, nie są obciążone już od szamponu, a końcówki, które szybko mi się przesuszają, są gładkie
Muszę spróbować Czego aktualnie używasz do tej "metody"?

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
U mnie na szczęście suche działają dobrze, potrafią mnie uratować w ciężki poranek.
Wcześniej używałam Syossa, teraz mam fRuctis - zbyt mocno pachnie jak na mój gust, ale daje lepszy efekt.
Ja mam Syossa właśnie, ale używam go bardzo rzadko.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ale śliczności
Których chcesz się pozbyć?
Dziękuję
Wylatuje Makaron, beżowy Catrice, różowy Bell, lakiery Miyo (chyba, że jeszcze dam im szansę na stopach) i prawdopodobnie Vipera.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wybrałam się do Superpharmu i tam również zwyciężył rozsądek, podobnie jak w Jasmin. Wzięłam tylko peeling marcepanowy Dax (od dawna miałam ochotę go wypróbować, a był w promocji), puder do włosów Taft i ten krem Aquaoptima Dermiki przy kasie.
Też się zastanawiam nad tym kremem, ale nie mam nic co musiałabym kupić za 30 zł No i nie wiem czy robić kolejne zapasy w kremach

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
U mnie w Jasmin nie było tej płukanki Marion, ale strasznie nie lubię tam chodzić - taki niesympatyczny sklep jakich mało. Ciekawe czy są u nas te żele, chyba będę musiała tam iść znowu zobaczyć.
A to u mnie wręcz przeciwnie, b.miła obsługa, nawet kiedy tak jak ostatnio weszłam prawie przed zamknięciem

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Chyba też muszę zrobić sobie kurację, najprawdopodobniej kupię tą tóżową odżywkę Eveline. Przed chwilą zmyłam lakier i wygląda to tragicznie :/ I najgorsze jest to, że przez to lakiery mi się gorzej trzymają, bo kolor odchodzi razem z fragmentem płytki
W ogóle coś dziwnego mi się zadziało na paznokciach. Miałam pomalowane Cute as a button (od wtorku) i dziś z dwóch paznokci zszedł mi wielki płat lakieru, taki na 1/3 płytki, a na innych wystarczyło delikatnie podważyć na brzegu i widać było, że możnaby go po prostu zdjąć To nawet nie wyglądało jak odprysk, tylko jakby lakier się ułamał. Nigdy wcześniej tak nie miałam.
Jejku aż tak Ci się dzieje?
Ja bym całkowicie zrezygnowała z malowania przy takim stanie płytki...
Mi się wydaje, że to nie tylko od częstego malowania, ale i zmywania.
Używasz bazy?Bo już nie pamiętam.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
ta nowa seria Garniera przepięknie pachnie, szkoda, że nie ma w niej toniku
O tym samym pomyślałam Jak skończę YR to wrócę do cytrusowego burżuja

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Karo różowy to Idealia, a biały to Lumene. Ampułkę testowała, chyba będzie moja
To zapamiętałam Tylko który konkretnie Lumene, bo coś mówiłaś jaka to wersja.

Wiedziałam


Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Obejrzałam Twoją kolekcję, baaaardzo mi się podoba; lakiery też super, chociaż nie zdawałam sobie sprawy, że masz aż tyle L'Oreali
Dziękuję Ano się nazbierało

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A próbowałaś żele Kamill? Według mnie zapachy mają nawet ładniejsze niż OS np. czekolada&kokos pachnie jak Bounty, albo żel mandarynkowy, który jest tak soczysty, że aż można by go wypić
O, przypomniałaś mi o Kamillu. Bardzo pasował mi mandarynkowy, ale kokos strasznie mnie zmęczył.
Jeszcze chyba był jakiś z rabarbarem
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2012-08-26 o 10:21
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 10:44   #1820
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
No jakoś tak się rozmnożyły A tak serio to sama kupiłam tylko 4 z nich a resztę dostałam,więc nie jest źle. Inna sprawa, że bardzo mi one pasują i są takie malutkie, że wcale nie przytłacza mnie ta ilość.
Z Essie czekam na promocję, bo Watermelon czuje się samotny
absolutnie nie mówię, że to źle
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Też parę razy jadłam te kuleczki, były przepyszne W ogóle mieli tam smaczne jedzenie w czasach, jak zdarzało mi się tam jadać
znalazłam w necie przepis na nie, ale nawet nie mam woka, żeby coś takiego zrobić
ja na pewno będę tam częściej wpadać, fajna jest też sałatka z selerem naciowym i sezamem
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
A to u mnie wręcz przeciwnie, b.miła obsługa, nawet kiedy tak jak ostatnio weszłam prawie przed zamknięciem
jeszcze nigdy tam nie byłam

fajne te Twoje zbiory, bardzo przyjemnie się ogląda myślałam, że masz więcej perfum (nie żeby ta ilość była zła, tak jakoś - nie wiem czemu )
a propos perfum, strasznie ciekawa jestem nowych Chanel Coco Noir - podobno mają coś z Coco Mademoiselle, a te mi się podobają
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-08-26 o 10:45
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 11:05   #1821
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
O, przypomniałaś mi o Kamillu. Bardzo pasował mi mandarynkowy, ale kokos strasznie mnie zmęczył.
Jeszcze chyba był jakiś z rabarbarem
Jest tych zapachów parę, ale ja zawsze kupuję własnie te 2 wyżej wymienione Rabarbarowy mnie nie kręcił, bo nie lubię rabarbaru

Odkryłam fajny program na TVN Style, Rewolucja na talerzu. Spodobał mi się dzisiejszy przepis na pierogi z nadzieniem ze śliwek podsmażonych wcześniej z miodem i płatkami migdałowymi Trzeba będzie wypróbować.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 12:28   #1822
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
jeszcze nigdy tam nie byłam

fajne te Twoje zbiory, bardzo przyjemnie się ogląda myślałam, że masz więcej perfum (nie żeby ta ilość była zła, tak jakoś - nie wiem czemu )
a propos perfum, strasznie ciekawa jestem nowych Chanel Coco Noir - podobno mają coś z Coco Mademoiselle, a te mi się podobają
Wydawało mi się, że byłaś tam z nami po przedostatnim spotkaniu

Dziękuję Bo miałam Ale kilka flaszek poszło w świat, My Insolence oddałam Mamie a w zamian za to podkradam jej Coco M. i Cinemę. Hot Couture mam jeszcze tylko odrobinę na dnie,więc nie pokazywałam.
W ogóle całe lato używałam tylko delikatnych zapachów i nie kusiły mnie zakupy.Wraz z nadejściem chłodów pewnie się to zmieni
Testuję teraz Chance, do których wcześniej nie podchodziłam,bo to był sztandarowy zapach mojej szefowej i miałam przesyt Ale na mnie jest zdecydowanie bardziej słodki i bardzo mi się podoba.Chcę jeszcze porównać z Eau Tendre, bo są podobno jeszcze słodsze a zawsze jak jestem w Sephorze to testery puste

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Odkryłam fajny program na TVN Style, Rewolucja na talerzu. Spodobał mi się dzisiejszy przepis na pierogi z nadzieniem ze śliwek podsmażonych wcześniej z miodem i płatkami migdałowymi Trzeba będzie wypróbować.
Brzmi pysznie
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 13:02   #1823
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
ta nowa seria Garniera przepięknie pachnie, szkoda, że nie ma w niej toniku
Też żałuję, bo zapach żelu jest naprawdę świetny.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mam miniaturę tego tuszu, bardzo mi pasuje, ale z 3 osób, które go testowały tylko ja jestem zadowolona u mnie całkiem nieźle pogrubia i dobrze rozczesuje.
Na pewno nie jest to najłatwiejszy tusz i na pewno nie nadaje się do każdych rzęs. Ja też potrzebowałam chwili, żeby wyczuć szczoteczkę, ale z efektu jestem zadowolona.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
A próbowałaś żele Kamill? Według mnie zapachy mają nawet ładniejsze niż OS np. czekolada&kokos pachnie jak Bounty, albo żel mandarynkowy, który jest tak soczysty, że aż można by go wypić
Kiedyś je miałam, już nawet nie pamiętam, jakie zapachy, ale byłam z nich zadowolona. Tylko one są chyba tylko w Naturze, a ja tam bywam raz na kilka miesięcy albo i rzadziej, mam zupełnie nie po drodze.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
za silną wolę. Ja co tam nie wejdę to coś przytargam
Muszę omijać ich szerokim łukiem na razie
Ja mam obecnie 4 spraye w użyciu Z tym, że wszystkie są fajne i używam z przyjemnością, oprócz Schaumy. Tę męczę i nie mogę zmęczyć
Dzięki Niewykluczone, że za kilka dni wyruszę do pobliskiej drogerii i kupię coś w tych odłożonych produktów, ale póki co jestem z siebie dumna.
Mnie ten arganowy bardzo kusi po Twojej opinii, zwłaszcza jeżeli dodaje włosom puszystości.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Muszę spróbować Czego aktualnie używasz do tej "metody"?
Teraz mam Fructisa wzmacniającego z jakimiś trzema olejkami i jego stosuję na końcówki, a u nasady John Frieda Root Awakening.
Wcześniej na końcówki stosowałam Elseve Nutri Gloss Crystal, a u nasady Klorane z chininą.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też się zastanawiam nad tym kremem, ale nie mam nic co musiałabym kupić za 30 zł No i nie wiem czy robić kolejne zapasy w kremach
Ja się wahałam, ale od dawna chciałam wypróbować coś z Dermiki, a to jest fajna okazja. Samym pudrem i peelingiem nie dobiłabym do 30 zł, na szczęście potrzebowałam jeszcze żel Persil do prania

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Jejku aż tak Ci się dzieje?
Ja bym całkowicie zrezygnowała z malowania przy takim stanie płytki...
Mi się wydaje, że to nie tylko od częstego malowania, ale i zmywania.
Używasz bazy?Bo już nie pamiętam.
Chyba tak zrobię Chociaż bardzo ciężko mi się na to zdecydować, przyzwyczaiłam się do koloru na paznokciach.
Obstawiałabym, że to bardziej zmywanie szkodzi, bo używam lakierów dobrej jakości...
Jako bazę używam NailTek II.

A Eveline SOS nie kupię, bo wyczytałam na opakowaniu, że zawiera 2% formaldehydu i pewnie znowu byłoby to samo co przy diamentowej, czyli okropny ból

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
znalazłam w necie przepis na nie, ale nawet nie mam woka, żeby coś takiego zrobić
ja na pewno będę tam częściej wpadać, fajna jest też sałatka z selerem naciowym i sezamem
Ta sałatka też mi smakowała, lubiłam też kurczaka z orzeszkami i po seczuańsku.
A za kulki sama bym się nie zabrała Ale przepis ciekawy.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a propos perfum, strasznie ciekawa jestem nowych Chanel Coco Noir - podobno mają coś z Coco Mademoiselle, a te mi się podobają
Ja nie dostrzegam z nich podobieństwa, zwłaszcza na mojej skórze. Coco Mademoiselle uwielbiam i mam już chyba trzeci flakonik, to jeden z zapachów mojego życia, natomiast Coco Noir nie podoba mi się wcale, jest zbyt dusząca, zbyt kwiatowa.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Dziękuję Bo miałam Ale kilka flaszek poszło w świat, My Insolence oddałam Mamie a w zamian za to podkradam jej Coco M. i Cinemę. Hot Couture mam jeszcze tylko odrobinę na dnie,więc nie pokazywałam.
W ogóle całe lato używałam tylko delikatnych zapachów i nie kusiły mnie zakupy.Wraz z nadejściem chłodów pewnie się to zmieni
Też mam Hot Couture
Ja w lecie używam głównie lekkich, owocowych i odświeżających zapachów, w zimie przerzucam się na moich ulubieńców - zwłaszcza Hypnotic Poison i Flowerbomb
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 13:27   #1824
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Też żałuję, bo zapach żelu jest naprawdę świetny.

Kiedyś je miałam, już nawet nie pamiętam, jakie zapachy, ale byłam z nich zadowolona. Tylko one są chyba tylko w Naturze, a ja tam bywam raz na kilka miesięcy albo i rzadziej, mam zupełnie nie po drodze.
Ależ mnie zaciekawiłyście tą serią Garnier.

Pamiętam, że żele Kamill kupowałam w Super-Pharm.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 15:55   #1825
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Pamiętam, że żele Kamill kupowałam w Super-Pharm.
Chyba w Auchanie też są o ile dobrze kojarzę Na pewno albo tam albo w Carrefourze kupowałam, ale stawiałabym na Auchan jednak, bo w innych hipermarketach nie bywam.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 07:26   #1826
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Pamiętam, że żele Kamill kupowałam w Super-Pharm.
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Chyba w Auchanie też są o ile dobrze kojarzę Na pewno albo tam albo w Carrefourze kupowałam, ale stawiałabym na Auchan jednak, bo w innych hipermarketach nie bywam.
Dzięki dziewczyny W SP, w którym byłam w sobotę, na pewno ich nie było, ale przy wizycie w innym na pewno zwrócę na to uwagę. Do Auchan pojadę za jakiś czas po zapas wody brzozowej (ostatnio kupiłam dwie, ale jedną dałam dziadkowi ), to też ich poszukam.

Póki co postanowiłam nie robić większych zapasów i zaangażowałam TŻ w zużywanie zawartości szafki. Skończył mu się jego "męski" żel pod prysznic, zawsze takich używa, ale na moje szczęście uznał, że może ze mną używać owocowych itp. Co oznacza, że szybciej się skończą i będę mogła wkrótce kupić coś nowego.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 08:29   #1827
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Chyba też muszę zrobić sobie kurację, najprawdopodobniej kupię tą tóżową odżywkę Eveline. Przed chwilą zmyłam lakier i wygląda to tragicznie :/ I najgorsze jest to, że przez to lakiery mi się gorzej trzymają, bo kolor odchodzi razem z fragmentem płytki
No to jest dla mnie też sygnał, że trzeba podkurowac paznokcie, też mi się tak zaczęło robić. Powinnaś się podkurować, bo potem może być tylko gorzej.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W ogóle coś dziwnego mi się zadziało na paznokciach. Miałam pomalowane Cute as a button (od wtorku) i dziś z dwóch paznokci zszedł mi wielki płat lakieru, taki na 1/3 płytki, a na innych wystarczyło delikatnie podważyć na brzegu i widać było, że możnaby go po prostu zdjąć To nawet nie wyglądało jak odprysk, tylko jakby lakier się ułamał. Nigdy wcześniej tak nie miałam.
Ja tak miałam kilka razy, ale zawsze z tańszymi lakierami i nigdy z bazą NT. Też nie mam pojęcia od czego to zależy? Może paznokcie pokryte tłustą warstwą przed malowaniem, np. kremem.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Odkryłam fajny program na TVN Style, Rewolucja na talerzu. Spodobał mi się dzisiejszy przepis na pierogi z nadzieniem ze śliwek podsmażonych wcześniej z miodem i płatkami migdałowymi Trzeba będzie wypróbować.
O to brzmi dobrze. Zapisałaś może przepis?
Nigdy nie robiłam pierogów sama, ale może bym się skusiła. Mam ochotę na coś ze śliwkami.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny W SP, w którym byłam w sobotę, na pewno ich nie było, ale przy wizycie w innym na pewno zwrócę na to uwagę. Do Auchan pojadę za jakiś czas po zapas wody brzozowej (ostatnio kupiłam dwie, ale jedną dałam dziadkowi ), to też ich poszukam.
W gazetce Auchan która jest do jutra te żele Kamill są w promocji 2 szt. za 3,99 + 1 zł. Planowałam kupić, ale TŻ kategorycznie odmówił zakupów i wydania kluczyków do samochodu.
Mówi że odreagowuję stresy zakupami, również spożywczymi i mam się opanować. Może w sumie ma rację, moje zakupy z tego miesiąca by na to wskazywały.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 08:36   #1828
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O to brzmi dobrze. Zapisałaś może przepis?
Nigdy nie robiłam pierogów sama, ale może bym się skusiła. Mam ochotę na coś ze śliwkami.


W gazetce Auchan która jest do jutra te żele Kamill są w promocji 2 szt. za 3,99 + 1 zł. Planowałam kupić, ale TŻ kategorycznie odmówił zakupów i wydania kluczyków do samochodu.
Mówi że odreagowuję stresy zakupami, również spożywczymi i mam się opanować. Może w sumie ma rację, moje zakupy z tego miesiąca by na to wskazywały.
Przepis jest na szczęście na ich stronie

Na ciasto:
1 szklanka mąki pełnoziarnistej
½ szklanki ciepłej wody

Na farsz
500 g śliwek
½ cm startego imbiru
2 czubate łyżki miodu
4 łyżki płatków migdałowych

Mąkę zagnieść z ciepłą wodą, ciasto zawinąć w folię, odłożyć do lodówki na 15 minut. Migdały uprażyć na rozgrzanej patelni bez tłuszczu. Śliwki pokroić w kostkę, imbir zetrzeć. Miód rozgrzać w garnku, dodać starty imbir i zeszklić, wrzucić śliwki i podsmażać chwilę aż puszczą sok. Podsmażone śliwki przerzucić na sitko, by odsączyć je z soku. Odsączony sok przelać do garnka i zredukować na małym ogniu. Odsączone śliwki wymieszać z 3 łyżkami uprażonych migdałów. Wyjąć ciasto z lodówki, rozwałkować cienko, wyciąć kółka, nałożyć na nie farsz i lepić klasyczne pierogi z falbanką. Gotować we wrzącej, osolonej wodzie. Gdy wypłyną do góry czekamy jeszcze około ½ minuty i wyjmujemy je łyżką cedzakową. Podajemy polane zredukowanym sosem i posypane 1 łyżką uprażonych migdałów.


Tylko ja jakbym je robiła to chyba bez imbiru. Jakoś nie przepadam za nim

O fajnie wiedzieć, że te żele w promocji. Będę w Krakowie w tygodniu na pewno, więc może skoczę do Auchana

Na odreagowanie stresow każda metoda dobra, choć w sumie z zakupami może nie powinno się przesadzać.
Ja teraz stresów nie mam a ciągle jem. Brakuje mi chyba odrobiny adrenaliny, bo wtedy nie zaglądałabym co chwilę do lodówki
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:02   #1829
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Na ciasto:
1 szklanka mąki pełnoziarnistej
½ szklanki ciepłej wody

Na farsz
500 g śliwek
½ cm startego imbiru
2 czubate łyżki miodu
4 łyżki płatków migdałowych
Dzięki, chyba wypróbuję.
Chociaz chyba dodam cynamon zamiast imbiru albo imbir mielony w śladowych ilosciach, bo TŻ nie lubi.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
O fajnie wiedzieć, że te żele w promocji. Będę w Krakowie w tygodniu na pewno, więc może skoczę do Auchana
Tylko do jutra są.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Na odreagowanie stresow każda metoda dobra, choć w sumie z zakupami może nie powinno się przesadzać.
Ja teraz stresów nie mam a ciągle jem. Brakuje mi chyba odrobiny adrenaliny, bo wtedy nie zaglądałabym co chwilę do lodówki
No nie jest to dobra metoda, zwłaszcza dla kieszeni.
Ja tak miałam przez jakieś 2 tygodnie, że jadłam bez opamiętania, 2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje a w przerwach plądrowanie lodówki. Na siłę się zaczęłam ograniczać i już od tygodnia wróciłam do normy.

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

W ogóle to ogłaszam ostateczny koniec przyjaźni z Rexoną. Przestała na mnie działać.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 09:28   #1830
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Póki co postanowiłam nie robić większych zapasów i zaangażowałam TŻ w zużywanie zawartości szafki. Skończył mu się jego "męski" żel pod prysznic, zawsze takich używa, ale na moje szczęście uznał, że może ze mną używać owocowych itp. Co oznacza, że szybciej się skończą i będę mogła wkrótce kupić coś nowego.
Robię to samo, tylko w ten sposób moje zapasy żeli kiedyś się skończą.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Planowałam kupić, ale TŻ kategorycznie odmówił zakupów i wydania kluczyków do samochodu.
Mówi że odreagowuję stresy zakupami, również spożywczymi i mam się opanować. Może w sumie ma rację, moje zakupy z tego miesiąca by na to wskazywały.
ice, może jakiś sport? Wiem, że jeździsz na rowerze do pracy, ale może jeszcze coś dodatkowego wieczorem? Nic na mnie nie działa lepiej niż zrobienie kilkunastu kilometrów na rolkach szybkim tempem. Padam ze zmęczenia, ale stres się jakoś ulatnia.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.