Yves Rocher NOWOŚCI - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-20, 17:35   #1801
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez megi.3 Pokaż wiadomość
Dzięki Czyli zamówię jedną rzecz i krem będzie moj

Slicznotka- krem serum vegetale stymulujący na dzień ( czy jakoś tak )
Dzięki Chyba się jednak nie skuszę, bo to raczej krem dla dojrzałych pań

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Jak to skąd mam informacje... od Pań z infolinii oczywiście
Pewnie mają juz mnie dosyć bo niedość ze często zamawiam to jeszcze zawsze mam zestaw pytań.
Dziewczyny ja sie dziwię że grzecznie czekacie po 3 tygodnie na paczkę, ja raz miałam taką sytuacje i jak chciałam zrezygnować z zamówienia to pani zaproponowała mi kupon za 25 zł żebym nie rezygnowała.Zawsze trzeba się o swoje upomnieć
Ty tooo jeeesteeeś...

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Owszem,skladalam zamowienie zamowienie z oferty z kosmetykiem 0zl i to 4-krotnie ale kazde bylo na inny numer klienta poniewaz jedna oferta odpowiada jednemu zamowieniu.
Chcialam zlozyc jeszcze jedno zamowienie z oferty swiatecznej (niekombinowane) ale nie przeszlo-zostalam poinformowana,ze zamowienie juz zlozylam i tyle.Zreszta nie bede robic scen bo zamowie na mame

Czesto korzystam z infolinii po to,by zadac n-ta ilosc pytan ale po to sluzy infolinia

Kupon premiowy kilka razy otrzymalam ale glownie dlatego,ze skonczyly im sie gifty bo nawet jak czas oczekiwania sie wydluzal i nie bylo kompletnego zamowienia to pare razy dostalam od nich telefon z pytaniem-czy czekam dalej na uzupelnienie brakow czy wysylamy przesylke w takiej postaci jak jest.

Ogolnie i tak jestem zadowolona,bo skladalam pare reklamacji i odbylo sie to w milej atmosferze z pozytywnym finalem dla mnie,przy czym nie ponosilam zadnych dodatkowych kosztow.

Czekam z niecierpliwoscia na zawartosc paczki z oferty swiatecznej i mam nadzieje,ze zdaza przed Mikolajem
Hmmm...w takich chwilach zastanawiam się, czy nie wysłać danych babci jako nowej klientki??

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Dziwne że nie przyjęli ci zamówienia świątecznego po raz drugi, ja składałam dwa razy na ten sam numer i oba przyszły z prezentem.
No i gdzie tu sprawiedliwość??

Właśnie przytaskałam z poczty paczkę "świąteczną" Gratisem jest oczywiście żel BEZ, a 3 miniprodukty to:
-Krem na dzień Inositol
-Krem Serum Vegetale Ovalesence,
-Mleczko Serum Vegetale.
Nie powiem, żebym była zachwycona Izydor też mnie nie powalił, zresztą od początku go nie chciałam Wstyd mi go dać nawet znajomemu dziecku
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 17:48   #1802
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Hmmm...w takich chwilach zastanawiam się, czy nie wysłać danych babci jako nowej klientki??
Najlepiej tą ją w ogóle zapisz na ofertę dla przyjaciółki, to będziesz mogła wybrać sobie jakiś prezent - bony na 75zł, proponowane kosmetyki albo jakiś gadżet. Ja tak nawet własną mamę zapisałam O babci też myślę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:03   #1803
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Najlepiej tą ją w ogóle zapisz na ofertę dla przyjaciółki, to będziesz mogła wybrać sobie jakiś prezent - bony na 75zł, proponowane kosmetyki albo jakiś gadżet. Ja tak nawet własną mamę zapisałam O babci też myślę

mam takie pytanie... może torchę głupie.... ską wziąść taką ofertę dla przyjaciółki?
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:18   #1804
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
mam takie pytanie... może torchę głupie.... ską wziąść taką ofertę dla przyjaciółki?
Od czasu do czasu przysyłają mi takie oferty wraz z zamówieniem. Czasem w Księdze Urody w środku też jest coś takiego (tylko tam jest bez bonów).
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 18:41   #1805
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Od czasu do czasu przysyłają mi takie oferty wraz z zamówieniem. Czasem w Księdze Urody w środku też jest coś takiego (tylko tam jest bez bonów).

dziękuje bardzo za odpowiedź, w takim razie poczekam na najbliższą taką ofertę i wprowadze mamę
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 20:04   #1806
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez sawa631 Pokaż wiadomość
A ja dostałam 2 razy kosmetyk za 0 zł - na to samo imię, nazwisko i adres.
Na to samo nazwisko i adres owszem ale jak masz 2 numery klienta w Yves rocher,przynajmniej od jakiegos czasu tak jest.
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 20:35   #1807
stellla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 724
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Tak mi siedzi w glowie, zeby sie z Wami tym podzielic juz kilka dni, o napisze: jesli ktoras z Was nie ma zelu pod prysznic Ylang-ylab\ng lub go nie wachala, to bardzo polecam. Mam ten zel od ponad 2 msc i wciaz zachwyca mnie jego zapach. Baaardzo bytym chciala, zeby stworzyli talki body spray. Ostatnio siedzialam w pokoju i poczulam ladny zapach, nie wiedzialam skad i co to jest. Po chwili sie zorientowalam, ze rece mi pachna jeszcze tym zelem po kapieli. Rewelacja! Ten zapach jest jednoczesnie cieply i swiezy. Piekny, naprawde cudowny.
stellla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 20:45   #1808
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez stellla Pokaż wiadomość
Tak mi siedzi w glowie, zeby sie z Wami tym podzielic juz kilka dni, o napisze: jesli ktoras z Was nie ma zelu pod prysznic Ylang-ylab\ng lub go nie wachala, to bardzo polecam. Mam ten zel od ponad 2 msc i wciaz zachwyca mnie jego zapach. Baaardzo bytym chciala, zeby stworzyli talki body spray. Ostatnio siedzialam w pokoju i poczulam ladny zapach, nie wiedzialam skad i co to jest. Po chwili sie zorientowalam, ze rece mi pachna jeszcze tym zelem po kapieli. Rewelacja! Ten zapach jest jednoczesnie cieply i swiezy. Piekny, naprawde cudowny.
a mnie ten zapach się kompletnie nie podoba.. kojarzy mi się z jakimiś ziołami lub po prtsu chwastami :|
wiem, że to może dość drastyczne porównanie ale tak jest... nie kupie go juz nigdy więcej
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 20:48   #1809
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez stellla Pokaż wiadomość
Tak mi siedzi w glowie, zeby sie z Wami tym podzielic juz kilka dni, o napisze: jesli ktoras z Was nie ma zelu pod prysznic Ylang-ylab\ng lub go nie wachala, to bardzo polecam. Mam ten zel od ponad 2 msc i wciaz zachwyca mnie jego zapach. Baaardzo bytym chciala, zeby stworzyli talki body spray. Ostatnio siedzialam w pokoju i poczulam ladny zapach, nie wiedzialam skad i co to jest. Po chwili sie zorientowalam, ze rece mi pachna jeszcze tym zelem po kapieli. Rewelacja! Ten zapach jest jednoczesnie cieply i swiezy. Piekny, naprawde cudowny.

O ile lubie orientalne klimaty to mnie wyjatkowo rozczarowal ten zel zdecydowanie wybieram Pomarancze z Florydy,Ziaarno Kakao,Aloes Karaibski czy Migdal Kalifornijski
Przede wszystkim lubie kremowa,gesta,zbita konsystencje a Ylang Ylang zawiodl moje oczekiwania.
Jednak wiadomo,ze to kwestia gustu i upodoban.A o gustach sie nie dyskutuje

Swoja droga to u mnie te zele znikaja expressowo-gora 2 tyg.i po opakowaniu
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 20:55   #1810
stellla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 724
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Hehehe :P A ja troche z obawa go zamawialam w ciemno, bo wszytskie ylangowe kosmetyki mi smierdza po prostu, ten zupelnie inaczej pachnie, mnie sie podoba bardzo, jest inny niz cokolwiek. Pomarancza ladna, ale... pomarancza, zwykla. :P Ziarno kakao na pewno wezme. Wszytskie z reszta wezme. :P Co do wydajnosci: bardzo wydajny zel, ja uzywam "monetke" na jedna noge, "monetke" na druga noge i "monete" na tulow - spokojnie wystarcza, niesamowicie sie pieni. Mam tak chyba ze 2/5 jeszcze (niesamowite - po 2 msc!). Ale wspolokatorka mojego chlopaka widze ze juz konczy drugie opakowanie zelu YR. No ale... sa tak smakowite, ze sie nie dziwie, ze mozna ich naduzywac. :P A body spraye odpowiadajace zelom Jardins bylyby swietnym pomyslem - nie woda toaletoa, nie dezodorant, tylko taka lekka zapachowa mgielka do ciala. Chyba nawet byloby to ciekawsze zapachowo niz Plaisirs.
stellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 20:58   #1811
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

To ja też zapiszę moją Mamitkę i będę miała dwa numery Jak szaleć to szaleć
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 21:22   #1812
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
a mnie ten zapach się kompletnie nie podoba.. kojarzy mi się z jakimiś ziołami lub po prtsu chwastami :|
wiem, że to może dość drastyczne porównanie ale tak jest... nie kupie go juz nigdy więcej
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
O ile lubie orientalne klimaty to mnie wyjatkowo rozczarowal ten zel zdecydowanie wybieram Pomarancze z Florydy,Ziaarno Kakao,Aloes Karaibski czy Migdal Kalifornijski
Przede wszystkim lubie kremowa,gesta,zbita konsystencje a Ylang Ylang zawiodl moje oczekiwania.
Dobrze, że ja go w ciemno nie brałam. Pewnie też bym niezadowolona była, bo póki co upodobania zapachowe, jeśli chodzi o te żele mamy bardzo zbliżone. Co prawda ja jeszcze nie miałam Aloesu i Migdała, ale teraz, zimową porą, na pewno je wypróbuję bo niuchane w sklepie spodobały mi się.

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Swoja droga to u mnie te zele znikaja expressowo-gora 2 tyg.i po opakowaniu
U mnie też szybko idą - po trosze dlatego, że te zapachy są tak świetne, że nie żałuję sobie żelu i się nim upajam, a poza tym one mają takie sprytne buteleczki, że trudno jest wylać ich na dłoń odrobinę. Zawsze chluśnie się porządnie samo z siebie.

Cytat:
Napisane przez stellla Pokaż wiadomość
Hehehe :P A ja troche z obawa go zamawialam w ciemno, bo wszytskie ylangowe kosmetyki mi smierdza po prostu, ten zupelnie inaczej pachnie, mnie sie podoba bardzo, jest inny niz cokolwiek. Pomarancza ladna, ale... pomarancza, zwykla. :P Ziarno kakao na pewno wezme. Wszytskie z reszta wezme. :P Co do wydajnosci: bardzo wydajny zel, ja uzywam "monetke" na jedna noge, "monetke" na druga noge i "monete" na tulow - spokojnie wystarcza, niesamowicie sie pieni. Mam tak chyba ze 2/5 jeszcze (niesamowite - po 2 msc!). Ale wspolokatorka mojego chlopaka widze ze juz konczy drugie opakowanie zelu YR. No ale... sa tak smakowite, ze sie nie dziwie, ze mozna ich naduzywac. :P A body spraye odpowiadajace zelom Jardins bylyby swietnym pomyslem - nie woda toaletoa, nie dezodorant, tylko taka lekka zapachowa mgielka do ciala. Chyba nawet byloby to ciekawsze zapachowo niz Plaisirs.
Hmm, skoro mówisz, że taki fajny, to może go jednak powącham w sklepie z czystej ciekawości. Oczywiście, jak tylko dorwę, bo szczerze mówiąc jakoś mi się w oczy nie rzucił.
A z tymi "monetkami" to podziwiam, ja bym nia miała cierpliwości tak operować tą butelką, żeby się kapka tylko wylała. Fakt, kapka by wystarczyła, bo pienią się świetnie, ale jak zauważyłaś nadużywanie wynika głównie z innego powodu

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
To ja też zapiszę moją Mamitkę i będę miała dwa numery Jak szaleć to szaleć
Tylko w ofercie dla przyjaciółki zapisywana "przyjaciółka" musi mieć inny adres niż Ty
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 21:44   #1813
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Dzięki Chyba się jednak nie skuszę, bo to raczej krem dla dojrzałych pań


...

Właśnie przytaskałam z poczty paczkę "świąteczną" Gratisem jest oczywiście żel BEZ, a 3 miniprodukty to:
-Krem na dzień Inositol
-Krem Serum Vegetale Ovalesence,
-Mleczko Serum Vegetale.
Nie powiem, żebym była zachwycona Izydor też mnie nie powalił, zresztą od początku go nie chciałam Wstyd mi go dać nawet znajomemu dziecku

Zawsze krem może byc na prezent dla mamy, babci czy cioci

faktycznie te miniatury mało ciekawe

byłam dziś w sklepie YR i kupiłam żel piernik i żel mandarynkowo - migdałowy
ten pierwszy jest fajny, ma taki ciastkowy, słodki zapach, mmmm
mandarynka taka sobie (migdała jakoś nie czuję) ale opakowanie ma fajne
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 22:35   #1814
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez megi.3 Pokaż wiadomość
faktycznie te miniatury mało ciekawe
No właśnie już się zastanawiam czy oni tak lansują tą serię,ze niby taka cudowna czy upychają coś co jest do kitu i nie idzie. Ja już mam pół szafki tej serii, miniatur i produktów ...same gifty.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 22:42   #1815
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
No właśnie już się zastanawiam czy oni tak lansują tą serię,ze niby taka cudowna czy upychają coś co jest do kitu i nie idzie. Ja już mam pół szafki tej serii, miniatur i produktów ...same gifty.
Moim zdaniem ta seria jest za droga i się źle sprzedaje... Ten krem Serum Vegetal Jour był już jako "gift" 3 razy, do tego ostatnio korygujący jako prezent-niespodzianka za 110 zł, chyba poprostu pozbywają się nadmiaru
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-20, 22:52   #1816
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Moim zdaniem ta seria jest za droga i się źle sprzedaje... Ten krem Serum Vegetal Jour był już jako "gift" 3 razy, do tego ostatnio korygujący jako prezent-niespodzianka za 110 zł, chyba poprostu pozbywają się nadmiaru
Ano właśne...ciekawe czy poza ceną jeszcze coś się kryje za tym. Żebym nie zaczęła świecić jak to wszystko zużyję Narazie zużyłam mleczko i jest rewelacyjne i miniaturki kremów, no ale po miniaturkach to wiele nie stwierdziłam.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 07:04   #1817
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Tylko w ofercie dla przyjaciółki zapisywana "przyjaciółka" musi mieć inny adres niż Ty
Ale jeśli chcę ją zapisać jako 'zwykłą' klientkę to chyba może być ten sam adres?Moja Mama mieszka teraz w Szwecji,więc trudno byłoby ją zapisać na tamten adres

Cytat:
Napisane przez megi.3 Pokaż wiadomość
byłam dziś w sklepie YR i kupiłam żel piernik i żel mandarynkowo - migdałowy
ten pierwszy jest fajny, ma taki ciastkowy, słodki zapach, mmmm
mandarynka taka sobie (migdała jakoś nie czuję) ale opakowanie ma fajne
Ile kosztują te żele w sklepie YR?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 07:29   #1818
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Najlepiej tą ją w ogóle zapisz na ofertę dla przyjaciółki, to będziesz mogła wybrać sobie jakiś prezent - bony na 75zł, proponowane kosmetyki albo jakiś gadżet. Ja tak nawet własną mamę zapisałam O babci też myślę
Też wolałabym "Mamę zapisać", ale póki co mieszkamy razem, więc to chyba nie przejdzie

Cytat:
Napisane przez megi.3 Pokaż wiadomość
Zawsze krem może byc na prezent dla mamy, babci czy cioci

faktycznie te miniatury mało ciekawe ..
No właśnie krem pewnie mama dostanie, zastanawiam się jeszcze nad mleczkiem
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 09:55   #1819
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 261
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ale jeśli chcę ją zapisać jako 'zwykłą' klientkę to chyba może być ten sam adres?Moja Mama mieszka teraz w Szwecji,więc trudno byłoby ją zapisać na tamten adres



Ile kosztują te żele w sklepie YR?
Zele kosztują 9.90 zł
A zestaw żel, mydło w płynie i krem do rąk 28.50 zł.
megi.3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-21, 09:58   #1820
maagdaa87
Raczkowanie
 
Avatar maagdaa87
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 83
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

a co sądzicie o zestawie pędzelków? chciałabym koleżance zmówić i nie wiem czy warto. może ktoraś miała do czynienia z nimi w salonie bo ja niestety nie mam takiej możliwości
maagdaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 10:50   #1821
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ale jeśli chcę ją zapisać jako 'zwykłą' klientkę to chyba może być ten sam adres?Moja Mama mieszka teraz w Szwecji,więc trudno byłoby ją zapisać na tamten adres
W sumie tak normalnie problemów robić nie powinni.

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Też wolałabym "Mamę zapisać", ale póki co mieszkamy razem, więc to chyba nie przejdzie
Zrób tak jak witch_18 i zapisz mamę normalnie, a nie jako przyjaciółkę. Jako przyjaciółkę zapisz jakąś przyjaciółkę

Cytat:
Napisane przez maagdaa87 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o zestawie pędzelków? chciałabym koleżance zmówić i nie wiem czy warto. może ktoraś miała do czynienia z nimi w salonie bo ja niestety nie mam takiej możliwości
Zamówiłam go, ale jeszcze nie dostałam i pewnie prędko nie dostanę, bo zamawiałam w poniedziałek i 3/4 zamówienia w brakach była.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 11:37   #1822
gos88
Raczkowanie
 
Avatar gos88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 253
Smile Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Też wolałabym "Mamę zapisać", ale póki co mieszkamy razem, więc to chyba nie przejdzie


No właśnie krem pewnie mama dostanie, zastanawiam się jeszcze nad mleczkiem

Pewnie że da sie mame zapisac na ten sam adres co twój. Ja tak zrobiłam i skorzystałam 2 razy z oferty kosmetyk za 0 z. Opłacało sie
gos88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 13:38   #1823
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez gos88 Pokaż wiadomość
Pewnie że da sie mame zapisac na ten sam adres co twój. Ja tak zrobiłam i skorzystałam 2 razy z oferty kosmetyk za 0 z. Opłacało sie
Ooooo, to chyba o tym pomyślę
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 14:03   #1824
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Czy w sklepach YR pojawiły się już jakieś inne rzeczy z oferty swiątecznej? Piszecie o żelach pod prysznic, a mnie intereuje puder z serii limitowanej Yria, balsam do ust w słoiczku (malinowy) i malinowe perfumy w kremie. Widziałyscie juz coś z tych kosmetyków w sklepie?
Zastanawiam się, czy warto dzisiaj iść, bo wolałabym zakupy zrobic raz a dobrze.
Poza tym rozważam zapisanie się do tego sklepiku wysyłkowego, ale jest jedno ale... paczki są za pobraniem, a ja wolałabym nie pokazywać mojemu TŻ ile wydaje lekka ręką na kosmetyki
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 15:19   #1825
gos88
Raczkowanie
 
Avatar gos88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 253
Smile Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Ooooo, to chyba o tym pomyślę

Tyko nie na ofete tą "przyciółke" tylko normalnie wyslałam zgłoszenie że chce otrzymywac oferty. Formularz na stronie YR
gos88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 20:20   #1826
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Ja dzisiaj nie mogłam się oprzeć i ... zaszłam do centrum YR i kupiłam żele - piernikowy i mandarynkowo-korzenny Cudnie pachną
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 20:33   #1827
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Ja też byłam. Żel piernikowy i waniliowy z zeszłego sezonu, bo mandarynkowy jest podobny do tego z oriflame, więc nie dublowałam. I jeszcze piernikowy żel do mycia rąk. Malinowy i kokosowy balsam do ust - te w słoiczkach, malinowe perfumy w kremie. Z kolorówki limitowany puder Yria
Koniec z szaleństwem zakupowym!
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 21:06   #1828
stellla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 724
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Ojej to jest waniliowy zel. To musze obadac i pewnie sie skusze... A puder Yria 59,9 zl? Aha w ogole - czy w salonach jest wszystko, co bylo w ofercie wysylkowej?
stellla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 22:07   #1829
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

HEJ!!!

ja bylam dzis w salonie ---i od rau kupilam żel pirnikowy ( zupełnie uzależniający!!!)

puder Yria ---- CUDO!!!!!!!!! i w/g nalkejki na opkowaniu ma 10 gr. a nie 8 jak w katalogu!! MUSZE GO MIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

natomiast ten róż luminelle -- malutki i beznadziejny!!!! jak to używąć?????wielkość jak 2 zł.!! o wiele lepiej kupić paletę luminelle za 39.90 róż+ kredka+ 2 blyszczyki + 2 potrójne cienie!!!
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-21, 22:12   #1830
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Czy w sklepach YR pojawiły się już jakieś inne rzeczy z oferty swiątecznej? Piszecie o żelach pod prysznic, a mnie intereuje puder z serii limitowanej Yria, balsam do ust w słoiczku (malinowy) i malinowe perfumy w kremie. Widziałyscie juz coś z tych kosmetyków w sklepie?
Zastanawiam się, czy warto dzisiaj iść, bo wolałabym zakupy zrobic raz a dobrze.
Byłam dziś w YR i była już świąteczna seria Luminelle, w sklepie panował niemały bałagan, Panie przestawiały coś z kolorówką, stały kartony, więc podejrzewam, że i Yrię miały w założeniu wyłożyć. Ale gapa jestem, bo nie spytałam
Za to testowałam błyszczyki Luminelle, te z breloczkami i zakochałam się w różowym (nie był pokazywany w żadnej z ofert wysyłkowych) i białym. Różowy jest taki łososiowy właściwie, a biały ma mnóstwo iskrzących lekko kolorowych drobinek. I mimo, że w zasadzie nie lubię kolorowego brokatu w błyszczykach tu mi się baardzo spodobał efekt.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.