❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-16, 11:02   #1831
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja idę dzisiaj do Sinsaya odebrać moje zamówienie ze świątecznymi świecami zapachowymi, zobaczymy jak się sprawdzą w praniu
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-16, 11:18   #1832
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Nimfa bardzo mi przykro. Jego już nie boli, jest wolny... Trzymaj się. Wytulaj pozostałe zwierzaki.

Ellen autentyk 55zł bodajże

Ondine o kurcze przygarnęłabym taki domek, bo w Homla i Home&You są drogie jak cholera.

Dziś może skoczę do Auchan, Jysk, Homla i drugiego Home&You oraz Tigera. Będę koło Manufaktury wracając od dentystki.

Ja weszłam sobie przedświątecznie po latach na portal randkowy i pan o prestiżowym zawodzie zaufania publicznego po odmowie spotkania zaczął po mnie jechać na wszystkich frontach, nawet zawodowym Musiałam szybko blokować, bo się rozkręcał jak burza śnieżna. Dziękuję, postoję.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-16, 18:19   #1833
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

W Auchan wianki, choinki... to się zatrzymało gdzieś w latach 90. Najtańsza, najpaskudniejsza chińszczyzna od sasa do lasa. Nawet myslałam, że to może na cmentarz?
W Home&You ładny był szampański, ale obłowiłam się w Tk Maxx.
Mam piekny wianek jak z lasu i dwie girlandy, które puściłam po futrynie dwuskrzydłowych drzwi w centrum salonu - przejściowych do sypialni.
W Homla bardzo drogo, poszewki po 80zł... Skusiłam się tylko na ceramiczne pierniczki. Może dokupię ich jeszcze kilka i tylko nimi ubiorę choinkę na stół.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-2908.jpg (117,8 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-2906.jpg (127,6 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-2900.jpg (249,6 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-2899.jpg (220,6 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG-2909.jpg (116,2 KB, 80 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 07:43   #1834
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Byłam w IKEA i były jakieś świąteczne akcenty i trochę asortymentu, ale bez szału. Zaopatrzyłam się w ten ich bezalkoholowy grzaniec, aby już był na święta i czas przed nimi, bo jest pyszny, a alkoholowych wariacji chyba przez długi czas nie posmakuję niestety.
Ale zarezerwowałam bilety na Swingowe święta w Teatrze Muzycznym Roma! Będą śpiewać amerykańskie klasyki świąteczne! Już nie mogę się doczekać, na pewno będzie magicznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 11:37   #1835
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 772
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Squirrelqa czyżby to to o czym myślę, czyli jesteś w ciąży?
My też w sobotę idziemy z chłopakiem na koncert muzyki klasycznej i po koncercie zabieramy wszystkie psy stróżujące do nas do biur, gdzie będzie nagrzane, bo ma być mróz. Prawdopodobnie spędzimy tam noc z psiakami. W niedzielę jedziemy z nimi na pola, ale pogoda jest parszywa - wietrznie, zimno i wilgotno. Już gorzej być nie może, chyba że jeszcze kilka stopni mniej na termometrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 11:48   #1836
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja już dwa dni temu poczułam to w powietrzu. Że czas na zimowe ozdoby, że wieje już tą porą roku, a dzisiaj gdzieś w PL spadł śnieg. Wieczorami nie mam ochoty już snuć się po mokrym parku wśród liści, ale schować w kocyku i puchatych skarpetach z zimową herbatką i patrzeć z niechęcią za okno.

Świetna jest z Five O'Clock "Grudniowa Noc". Taka klasyka klasyki. Pewnie zestaw herbat wyślę kuzynkom do UK, Maksowi kupiłam sweterek na polarze w Tk Maxx, bo on ma to futerko króciutkie, a łazik jest, kilometry by chętnie kręcił. Ok zobaczyłam ceny paczek do Anglii

Pokazywałam moje dziecię czytające w bibliotece?


Mam ostatni dzień w tym tygodniu na jakieś sprzatanie, ale zamiast przytłaczającego bałaganu czuję "świąteczne porządki"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-2859.jpg (100,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg F87774D9-9D6D-4D36-9317-20D37EEFE7E3.jpg (135,5 KB, 71 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 12:18   #1837
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Jaka Maks zrobil minke do zdjecia

U nas dzisiaj jak otwieralam okno o 7mej rano bylo 10 stopni , nie chcialo mi sie wierzyc ze jest takie cieple powietrze i to 7 rano

Co do swiatecznych porzadkow ja chyba tylko umyje okna i przewiesze zaslony ,w tamtym miesiacu robilam porzadki w szafkach kuchennych i wszystkie sa wymyte,w szafach i komodach robie co chwile jakies porzadki

Edytowane przez bronhilda
Czas edycji: 2022-11-17 o 12:22
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-17, 12:33   #1838
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Snowdrop haha nie Podejrzenie choroby, w której nie można w ogóle pić alkoholu. Jeszcze czekam na wyniki, ale już się nakręcam na najgorsze, wiadomo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 12:34   #1839
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

To jest tchórzydło

U nas 1*C, zakładam już kurtkę śpiworek.

U mnie to bardziej odgracanie

Squirellka
Ja od lat abstynentka, a teraz mam stymulanty, to picie mogłoby mi zafundowac tylko momentalnego giga kaca.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2022-11-17 o 12:35
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 12:37   #1840
Miroku
🌸 ☾⋆。°✩
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja już dwa dni temu poczułam to w powietrzu. Że czas na zimowe ozdoby, że wieje już tą porą roku, a dzisiaj gdzieś w PL spadł śnieg. Wieczorami nie mam ochoty już snuć się po mokrym parku wśród liści, ale schować w kocyku i puchatych skarpetach z zimową herbatką i patrzeć z niechęcią za okno.

Świetna jest z Five O'Clock "Grudniowa Noc". Taka klasyka klasyki. Pewnie zestaw herbat wyślę kuzynkom do UK, Maksowi kupiłam sweterek na polarze w Tk Maxx, bo on ma to futerko króciutkie, a łazik jest, kilometry by chętnie kręcił. Ok zobaczyłam ceny paczek do Anglii

Pokazywałam moje dziecię czytające w bibliotece?


Mam ostatni dzień w tym tygodniu na jakieś sprzatanie, ale zamiast przytłaczającego bałaganu czuję "świąteczne porządki"

Maks Jaki model


Ja wyciągnęłam się na porządki w szafie, potrzebuję nowej czapki i jakiegoś ciepłego komina
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 12:47   #1841
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Idziemy do biblio znowu, więc może jakaś fota w swetrze dzisiaj Już chyba dostatecznie zimno jest, on z tych skóra i kości, więc nie ma faceta co grzać.

Wczoraj byłam w Manu i tak popatrzyłam kątem oka po wystawach z zadowolonym "mam takie, kupiłam kilka mcy temu...".
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-17, 12:51   #1842
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Idziemy do biblio znowu, więc może jakaś fota w swetrze dzisiaj Już chyba dostatecznie zimno jest, on z tych skóra i kości, więc nie ma faceta co grzać.

Wczoraj byłam w Manu i tak popatrzyłam kątem oka po wystawach z zadowolonym "mam takie, kupiłam kilka mcy temu...".
Koniecznie cyknij mu fotke chce go zobaczyc w tym sweterku

taka kurtke spiworek planuje sobie kupic ,mam taka do kolan z tamtego roku ale wolalabym dluzsza
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 13:03   #1843
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 772
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

U nas przed chwilą włączyli syreny w mieście (takie same jak przy rozpoczęciu wojny były na Ukrainie) i na kilka minut serce mi stanęło, myślałam że dostanę zawału ze stresu. Nie wiem kto jest na tyle mądry, żeby w obecnej sytuacji tak straszyć ludzi, wyobrażam sobie reakcje emerytów czy chorych na serce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Dodam, że przy Szn jest baza NATO, więc położenie mamy kijowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 13:13   #1844
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Koniecznie cyknij mu fotke chce go zobaczyc w tym sweterku

taka kurtke spiworek planuje sobie kupic ,mam taka do kolan z tamtego roku ale wolalabym dluzsza
One są super na te dni w roku, kiedy człowiek najechetniej nosiłby na sobie piżamę, bambosze, kołdrę i upięty kołtun na głowie. W zasadzie cała zimę noszę się w ładnym dresie i pasujących dodatkach plus UGGi, a na to właśnie śpiworek do połowy łydki. Dłuższy bym uchlapała pewnie po sam zad. Poza tym u mnie sesnsoryka musi się zgadzać, bo inaczej układ nerwowy zarządza załamanie. Żadnych rajstop, nic z tych rzeczy, więc warstwy zimą odpadają. Mogę co najwyżej założyć top bez rękawów pod bluzę.

Mam dwie te kurtki, i dobrze, bo grubsza ma jakąs plamę z ubiegłego roku i czeka w pralce aż wyjmę Vizir z paczkomatu, a wyjmuję juz dwa dni. Zresztą lubię zimą jasny kolor, bo wszystko jest wokoło bure i ponure, więc niestety błoto robi swoje. Poluję jeszcze na ciepły, cynamonowy brąz i ecru, bo mam khaki i camel. Widziałam chyba w House czy Cropp, ale inflacyjna cena mnie odstrasza - 40% droższa niż półtora roku temu, to ja sobie poczekam do %%% Mam co nosić do tego czasu.





W ogóle podśmiewam się od jakiegoś czasu z Westwinga. Kupiłam tam lata temu parę naprawdę pięknych, nietuzinkowych rzeczy, a teraz? Tandeta z Chin i asortyment Allegro z marżą 1000% Moje naprawdę okazałe i spuer wykonane kurtyny drogie zresztą jak pierun, bo za ozdobę drzwi zapłaciłam łącznie 450zł, ale to 3szt musiały być, bo drzwi wielkie, dwuskrzydłowe, w kamienicy, a Westwing taką najbadziewniejszą jedną za 459zł oferuje. Ona jest na allegro za 50zł To już w Homla wyśmiałam flanelową poszewkę 45x45 za 80zł.

Z drugiej strony jak porównałam wianek z Pepco za 50zł (idę go oddać) i za 90zł z Tk Maxxa, to jednak różnica gigantyczna. Ale w innych sklepach takie wianki sięgają 250zł






Snow współczuję :głasiu: Dla Ukraińców u Was w mieście też pewnie stan przedzawałowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-2902.jpg (251,2 KB, 76 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 13:26   #1845
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 772
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Pani Robot dokładnie tak, ale czytam że to Korpus Północno - Wschodni rozpoczął ćwiczenia i sprawdzają alarmy w mieście.
Piękne zimowe wianki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 15:05   #1846
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Nimfa, w tym azylu są i duże świnki, i te mniejsze wietnamskie, generalnie wszystko co miało iść na mięso a zostało wykupione przez aktywistów, Sylwia Spurek nakręciła o tym materiał. Ci ludzie którzy to założyli żyją bardzo biednie, sami dla siebie mają tylko jakieś grosze na przetrwanie, a takie przytułki i tak ciągle potrzebują pieniędzy, zwierzęta pochłaniają większość finansów. Ja nie żebym nie lubiła ludzi, ale jedyne zbiórki jakie moja rodzina wspiera to na chorych, a tak to wyłącznie zwierzęta, bo ludzie sobie poradzą bez naszych pieniędzy, szczególnie w dobie rozbuchanego socjalizmu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Kiedyś np. mój ojciec miał stałe zlecenia wpłat co miesiąc na domy dziecka, ale odkąd dowiedzieliśmy się ile kasy jest tam pompowane z publicznych i prywatnych pieniędzy (a na schroniska nic) to zmieniliśmy wpłaty z wszystkich działalności na organizacje lub przytułki zwierzęce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobnie u mnie. Koleżanka zorganizowała grupę, jest nas +- 20 osób i co miesiąc się wpłaca ile kto może i później koleżanka rozdziela to na miejscową fundację (większość tam idzie) i na inne organizacje.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość

Zaglądając pobieżnie po Pepco, Lidlu i Biedrze naszła mnie taka myśl że kiedyś (powiedzmy przed pandemią) był większy wybór, szczególnie w Lidlu rzuciło mi się to w oczy - zawsze na święta kupowałam coś z serii deluxe, wybór był ogromny, nawet w zamrażarkach były rzeczy z tej serii a w tym roku bardzo skromnie.
Ja wiem, inflacja i ogólnie sytuacja jest nieszczególna wiec po co sklep ma zamawiać rzeczy które nie zejdą itp.

Myślałam że po pandemii będzie taki szał na wszystko żeby sobie odbić poprzednie lata a mam wrażenie że jest odwrotnie.
Oczywiście to moje ,pobieżne obserwacje
Ja też mam takie odczucie. U mnie w Dino np. brak jest pierników typowo świątecznych, a już były o tej porze. A taką miałam dzisiaj ochotę na nie.

Kupiłam w Tedim 2 bombki, jedna srebrna, bo ostatnia została i jedna biała, nawiązująca do Chamusia

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Tulimy
Cudowny był
Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Nimfa bardzo mi przykro. Jego już nie boli, jest wolny... Trzymaj się. Wytulaj pozostałe zwierzaki.
Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Nimfa
Dzięki Wam Wtorek był masakryczny, nie wiem, jak ja to przeżyłam
Wczoraj i dzisiaj trochę lepiej. Ale bardzo mi go brakuje
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 16:27   #1847
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 772
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dzisiaj okazało się, że będę jeszcze robić tłumaczenia na włoski. Nie chciałam tego brać, bo zajmie to dużo czasu, dużo roboty ale jak właściciele firmy dla której robię fr poszli do biura tłumaczeń to zaśpiewali im takie stawki za kilka zdań, że... (a tekst jest prosty jak cholera, nie wiem za co takie pieniądze). Także wracam do włoskiego jednocześnie kontynuując francuską działalność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 16:33   #1848
Miroku
🌸 ☾⋆。°✩
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

A ja zamówiłam sobie prezent świąteczny ode mnie dla siebie
Przez mandarynki poczułam Święta, tylko choinki brakowało


W ogóle to się wkurzyłam, bo zamawiałam ten zestaw z Avonu Figa i Wanilia, a dostałam zupełnie coś innego Nie chce mi się bawić w dyskusje itp. niesmak został. Poszukam w grudniu u innego sprzedawcy, bo wybitnie się napaliłam na ten zapach
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 17:43   #1849
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Niestety dzisiaj Chamidełko poczuł się gorzej, miał jakiś paraliż/atak i biega już za Tęczowym Mostem Last Christmas nabiera innego znaczenia
Trzymaj się Kochana

Bylam wczoraj popatrzeć jakie są ozdoby w sklepach... mam odczucie, że wybor jest dośc biedny, niby dużo ale jednak slaby wybór

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie gdzie kupię wianek na drzwi (oczywiście sztuczny). Może być przez internet. Wymarzyłam sobie,że powieszę na drzwiach wejściowych w tym roku

Wysłane z mojego SM-M115F przy użyciu Tapatalka
Też szukam wianka na drzwi ale jeszcze nie widzialam nic co by mi wpadło w oko
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-17, 18:05   #1850
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Nimfa daj sobie czas na przeżycie straty. Wszystkie emocje, które do Ciebie przychodzą są teraz normalne, choć nie wszystkie będą przyjemne. Ale wszystkie są nam do czegoś w życiu potrzebne. Miał z Tobą cudowne życie. Część jego jest już na zawsze z Tobą


Snow podziwiam, jestem nogą z języków.

Miroku co sobie kupiłaś?

U mnie święto lasu i wolny weekend. Pomyliłam tygodnie i nastawiłam się na 3 dni zajęć

Obiecany dzieć w sweterku i nowe iglaki. Chodzą za mną jeszcze na konsolę z Jyska i jedna girlanda z LED, ale mają je tylko stacjonarnie. A tak już w sumie większość mieszkania udekorowana.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-2932.jpg (181,1 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EAB1EA57-9EEC-484B-B87E-D24F70106E50.jpg (121,9 KB, 84 załadowań)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 18:34   #1851
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Chlopak w sweterku wymiata
dekoracje swietne , jak zawsze u Pani R,ja sie pochwale ze bylam w kiku i bije sie po lapkach - kupilam dwie male sztuczne choineczki na komody w sypialni ,tam zawsze stawiam jedna mala choinke sztuczna ubrana w lampki i bomki ale rzad komod w sypialni dlugi chyba na 3 metry albo wiecej i teraz wedlug mnie jest rownowaga z jednej strony mala sztuchna choinka a z drugiej dwie mniejsze ,na cala dlugosc nie stawiam swiatecznych dekoracji byloby za duzo dla mnie ale reniferki gdzies tam jeszcze stana na nich dodatkowo

Nimfa teraz dopiero doczytalam o Chamidelku ,tulam
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 19:46   #1852
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Robicie wieńce/stroiki same? W Katowicach są organizowane warsztaty robienia wieńców adwentowych (w Kurka bez Piórka jak coś) , byłam w zeszłym roku i fajnie się bawiłam, zastanawiam się czy nie iść tym roku ale zostały mi elementy wieńca z zeszłego roku i chyba sama coś wykombinuję.



Zaglądając pobieżnie po Pepco, Lidlu i Biedrze naszła mnie taka myśl że kiedyś (powiedzmy przed pandemią) był większy wybór, szczególnie w Lidlu rzuciło mi się to w oczy - zawsze na święta kupowałam coś z serii deluxe, wybór był ogromny, nawet w zamrażarkach były rzeczy z tej serii a w tym roku bardzo skromnie.

Ja wiem, inflacja i ogólnie sytuacja jest nieszczególna wiec po co sklep ma zamawiać rzeczy które nie zejdą itp.



Myślałam że po pandemii będzie taki szał na wszystko żeby sobie odbić poprzednie lata a mam wrażenie że jest odwrotnie.

Oczywiście to moje ,pobieżne obserwacje
Szkoda, że u mnie czegoś takiego nie ma, chyba za male miasto. A może ktoś wie czy w Poznaniu może organizują?

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Ishikawa, myślę, że to za wcześnie na wyciąganie takich wniosków Wiele osób bardzo się burzy, gdy produkty świąteczne wchodzą do sklepów wcześniej niż w grudniu, więc sklepy też nie chcą zniechęcać takich klientów (chociażby hejt w mediach społecznościowych - nikt go nie chce). W grudniu na pewno będzie o wiele więcej świątecznych ciekawostek

A mam takie pytanie - czy w IKEA są już ozdoby i wystrój świąteczny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Tak, Ikea już wystartowała z seria świąteczna i choinkami. Wybieram się oczywiście Podejrzyj na stronie najlepiej. Chce te choineczke 70cm a’la żywa w donicy z jutą na stół w salonie. Nie będę ubierała dużej, a żywej nie mam gdzie przechowywać. Kot będzie ją jadł i wymiotował przecież najlepiej na łóżko albo do moich butów, opcjonalnie w nasze leki na blacie w kuchni. Księżniczka jest udana pod tym względem jak nie wiem…

Miroku dziękuje. Piesek bardzo dzielny On cierpiał przez przepuklinę latami. Kto go kiedykolwiek zabrał do weterynarza, nie wiem… Miał już niedrożne jelito Prawie 3h na stole operacyjnym, brzuszek cały pocięty - w trzech miejscach, dług w lecznicy, a za dwa tygodnie operacja pupy, bo ma guzy hormonalne - przez brak kastracji. Przestało boleć, to lęk bardzo zelżał.

Ale wiecie pies należał ponad 10 lat do seniorki… skąd ona miała wyskoczyć z 6tys? W Polsce ubezpieczenia dla psów to śmiech na sali. Są takie, które pokrywają np 200zl rocznie. Przecież to wystarczy na jedno pełne badanie krwi, które standardowo robi się jako pakiet geriatryczny co 6 mcy Znajomi w innych krajach maja normalnie podpięte psy pod swoje ubezpieczenia na życie.
Ja zawsze zbieram jak koza za obierki pisząc ludziom z pytaniem przed adopcja, czy stać ich na operacje bioder czy skrętu żołądka jak np chcą owczarka niemieckiego, a widzę już na FB, ze żyją 40 lat bez remontu i nie maja na stomatologa Sam skręt żołądka to wyskoczenie z minimum 4tys w trybie na cito, bo to zagrożenie życia.

Zrobiłam ładny bukiet. Jestem z siebie dumna. Gałązki zbierane od sierpnia, bo wiedziałam, ze będę potrzebowała różnych. I dobrze, te boczne i najwyższe kupowałam po 7-8zl, teraz sezon widzę i po 40 Te z szyszkami Pepco po 10zl. Wianek z Sinsay. Idę dziś ze zwrotami, bo wianki Pepco nigdzie mi nie pasują, a pozostałe gałązki maja przaśnie plastikowy kolor igieł

Właśnie przyszła paczka z Jysk. Zamówiłam zanim sprawdziłam, czy Maks może już zostawać sam w domu. Zaraz odpakuję. Chyba jest tam wianek i girlanda na konsolę. Niestety nie mam miejsca na portal kominkowy, a na nich girlandy robią robotę

Jako, że ćwiczymy zostawanie samemu w domu, to dziś tez wybywam oglądać ozdoby.

Kurtyna świetlna na okno cudna. Wrzucę foto po zmroku. Taki klimat do czytania i zawinięcia się w kocyk, albo filmu na kanapie
Piękne dekoracje

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Niestety dzisiaj Chamidełko poczuł się gorzej, miał jakiś paraliż/atak i biega już za Tęczowym Mostem Last Christmas nabiera innego znaczenia
Bardzo mi przykro piękny kotek

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 20:29   #1853
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 772
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Nimfa daj sobie czas na przeżycie straty. Wszystkie emocje, które do Ciebie przychodzą są teraz normalne, choć nie wszystkie będą przyjemne. Ale wszystkie są nam do czegoś w życiu potrzebne. Miał z Tobą cudowne życie. Część jego jest już na zawsze z Tobą


Snow podziwiam, jestem nogą z języków.

Miroku co sobie kupiłaś?

U mnie święto lasu i wolny weekend. Pomyliłam tygodnie i nastawiłam się na 3 dni zajęć

Obiecany dzieć w sweterku i nowe iglaki. Chodzą za mną jeszcze na konsolę z Jyska i jedna girlanda z LED, ale mają je tylko stacjonarnie. A tak już w sumie większość mieszkania udekorowana.
Tak naprawdę znam pięć w których mogę się porozumieć (niemiecki i włoski B2) a nasz, francuski i angielski biegle, ale nigdy nie czułam się inteligentna, bo np. ze ścisłych przedmiotów nie jestem mądra języki przychodzą mi z łatwością, a taka fizyka to lepiej mnie o nic nie pytać.
Chciałabym jeszcze nauczyć się norweskiego, żeby móc ojcu załatwiać kontrakty z Północą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Dzisiaj tak wieje złem, że masakra. Gdyby miał nadejść koniec świata to właśnie tak go sobie wyobrażam. Zabrałam wszystkie psy z firmy i po dziesiątej z matką będziemy je wyprowadzać na raty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 21:58   #1854
szakal165
Zakorzenienie
 
Avatar szakal165
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5 812
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Załącznik 7782758
Przepraszam, musiałam gdzieś mi to wpadło w oczy błądząc po necie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
miałam na myśli raczej klasyczne swetry świąteczne
szakal165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 22:22   #1855
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
A ja zamówiłam sobie prezent świąteczny ode mnie dla siebie
Przez mandarynki poczułam Święta, tylko choinki brakowało


W ogóle to się wkurzyłam, bo zamawiałam ten zestaw z Avonu Figa i Wanilia, a dostałam zupełnie coś innego Nie chce mi się bawić w dyskusje itp. niesmak został. Poszukam w grudniu u innego sprzedawcy, bo wybitnie się napaliłam na ten zapach
A co zamówiłaś sobie?

Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
miałam na myśli raczej klasyczne swetry świąteczne


Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja już dwa dni temu poczułam to w powietrzu. Że czas na zimowe ozdoby, że wieje już tą porą roku, a dzisiaj gdzieś w PL spadł śnieg. Wieczorami nie mam ochoty już snuć się po mokrym parku wśród liści, ale schować w kocyku i puchatych skarpetach z zimową herbatką i patrzeć z niechęcią za okno.

Świetna jest z Five O'Clock "Grudniowa Noc". Taka klasyka klasyki. Pewnie zestaw herbat wyślę kuzynkom do UK, Maksowi kupiłam sweterek na polarze w Tk Maxx, bo on ma to futerko króciutkie, a łazik jest, kilometry by chętnie kręcił. Ok zobaczyłam ceny paczek do Anglii

Pokazywałam moje dziecię czytające w bibliotece?


Mam ostatni dzień w tym tygodniu na jakieś sprzatanie, ale zamiast przytłaczającego bałaganu czuję "świąteczne porządki"
Wysyłaj do UK listem, ma całkiem spore wymiary dopuszczalne. Ostatnio za sporą książkę w grubej oprawie zapłaciłam około 30 zł. Ja wysyłam tak często.
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 22:57   #1856
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 772
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Na dworze nawet nie było tragicznie, trochę ta wilgoć zeszła i wiatr ustał (w dzień był pogodowy horror). W takim momencie zawsze myślę o wszystkich, ludziach i zwierzętach, którzy muszą marznąć... Tych których nie stać na ogrzewanie, którzy są pod ostrzałem na Ukrainie, lub tych o których nieodpowiedzialni właściciele nie zadbali... Za to nie lubię zimy, bo wiem ile istnień ona jak co roku zabierze ze sobą.
prawda jest taka, że gdyby nie Święta i śnieg to chyba dawno byłabym na cztery miesiące w Afryce jak najmłodsza sis. Tylko Boże Narodzenie rozświetla ten ponury czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-17, 23:03   #1857
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 772
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Nie wiem dlaczego ale zawsze czuję się winna w jakiś sposób, że ja mam gdzie spać, mogę wrócić do ciepłego a tylu istotom znów nie będzie to dane. Sama żyję bez zbytku, skromniej niż moje otoczenie, a i tak takie myśli nie dają spokojnie cieszyć się tym ciepłem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-18, 05:58   #1858
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 408
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Snowdrop_ widzę, że mamy bardzo podobnie.

U mnie dzisiaj z rana pierwsze opady śniegu.
7a2075bf2dce9ea818a59ff8ae1114964dbf5013_6466ae254f6c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-18, 06:02   #1859
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Nimfa, w tym azylu są i duże świnki, i te mniejsze wietnamskie, generalnie wszystko co miało iść na mięso a zostało wykupione przez aktywistów, Sylwia Spurek nakręciła o tym materiał. Ci ludzie którzy to założyli żyją bardzo biednie, sami dla siebie mają tylko jakieś grosze na przetrwanie, a takie przytułki i tak ciągle potrzebują pieniędzy, zwierzęta pochłaniają większość finansów. Ja nie żebym nie lubiła ludzi, ale jedyne zbiórki jakie moja rodzina wspiera to na chorych, a tak to wyłącznie zwierzęta, bo ludzie sobie poradzą bez naszych pieniędzy, szczególnie w dobie rozbuchanego socjalizmu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Kiedyś np. mój ojciec miał stałe zlecenia wpłat co miesiąc na domy dziecka, ale odkąd dowiedzieliśmy się ile kasy jest tam pompowane z publicznych i prywatnych pieniędzy (a na schroniska nic) to zmieniliśmy wpłaty z wszystkich działalności na organizacje lub przytułki zwierzęce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam sie ja tez wspieram zwierzatka

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Niestety dzisiaj Chamidełko poczuł się gorzej, miał jakiś paraliż/atak i biega już za Tęczowym Mostem Last Christmas nabiera innego znaczenia
Tak mi przykro ale juz chociaz nie cierpi biedactwo


Cytat:
Napisane przez szakal165 Pokaż wiadomość
tak, i ogólnie czaiłam się na swetry świąteczne w Lidlu. rok temu już były w tym okresie a teraz bieda, jakaś bluza w dwóch wersjach na krzyż.
Tak samo pościele w zimowe wzory- w tym roku żadna mnie nie zachwyciła. Nawet Wittchen z roku na rok coraz bardziej okrojone... już rok temu nie było w czym wybierać.
Poszukuję ciekawych wzorów zastawy stołowej i jakoś tylko spodobały mi się talerze z mikołajem (dostępne m.in. w Rossmanie). Widziałam coś fajnego w gazetce carrefoura ale kiedy tam poszłam, towar nie był jeszcze rozłożony a kolejnym razem nawet nie mieli tej linii z choinką, co w gazetce- nigdzie jej nie widziałam.
A wy? lubicie świąteczną zastawę stołową?
O tak, lubimy i mamy

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
U nas przed chwilą włączyli syreny w mieście (takie same jak przy rozpoczęciu wojny były na Ukrainie) i na kilka minut serce mi stanęło, myślałam że dostanę zawału ze stresu. Nie wiem kto jest na tyle mądry, żeby w obecnej sytuacji tak straszyć ludzi, wyobrażam sobie reakcje emerytów czy chorych na serce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Dodam, że przy Szn jest baza NATO, więc położenie mamy kijowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jezu, ja tez jak uslyszalam te syreny ro mi sie kolana ugieły a tym bardziej, ze maz wczesniej dostal tabletki w przypadku ataku nuklearnego ! Co niektore dzieci z Ukrainy były blade i przerazone ( jestem nauczycielka ) Powiem wam, straszne uczucie ...

Na szczescie byly to manewry NATO

Zmieniajac temat, przyszla mata do akupresury i powiem wam igly wala rowno ale jest fajna

i herbatki tez przyszły Pilam jesienna aleje - omg- przepyszna !

A teraz lece na usg piersi o 7.30
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-18, 07:23   #1860
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 772
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dembi to trzymaj się cieplutko
Mój chłopak śmieje się, że zamarzam jak jest minus kilka stopni, on pochodzi z klimatu gdzie zimą średnio jest - 20, - 30 i normalnie życie się toczy, dzieci chodzą do szkół, ludzie do pracy, zwierzęta też dobrze znoszą zimno, także w nocy polarnej wszyscy funkcjonują jakby nigdy nic.
Jutro u nas zapowiadają spore opady śniegu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.