Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-12, 16:54   #1831
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja stosowalam ta maseczke+ sok z cytryny. Na pewno nie zaszkodzi, ale to raczej na wzmocnienie wlosow niz przeciw wypadaniu.
Osobiscie chwale sobie H-Pantoten. Szampon okolo 20zl ale przedewszystkim tabletki. Sa swietne. Kosztuja 46zl za 120 sztuk. Starczaja na 2 miesiace, lub miesiac przy intensywnej pielegnacji (po 4 dziennie).
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 08:28   #1832
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Z tego wątku będę musiała się chyba wypisać i zmienić mu nazwę - zamiast walka o zdrowe i piękne włosy - walka o włosy. Tak źle jeszcze nie było! Opisałam to trochę w wątku o wypadaniu, ale chcę też was się poradzić. Miałam trochę zewnętrznych czynników 'pomagających' moim włosm wypadać (najkrócej choroba+stres), ale mało tego że wypadają w tempie zastraszającym, to osiwiałam prawie jak babuleńka. O ile siwienia już chyba nie powstrzymam, bo jak się zaczęło, to pewnie poleci, to nie wiem już co robić z wypadaniem. Opiszę wam swoją pielęgnację do tej pory, poradźcie co w niej zmienić , bo nie chcę być łysa :
- szampon neril + tonik neril - zużyte całość w około 2 miesiące - w tym czasie w zasadzie zero stylizacji
- szampon l'oreal professionel power color - zaczęłam niedawno
- odżywka nawilżająca w sprayu bonacure
- maski alfaparf + nutri seduction i semi di lino - narazie zużyte dosłownie kilka razy - nie mogłam częściej przez nawrót choroby i szpital
- humavit w tabletkach, ale jakoś nieregularnie go stosowałam, zresztą muszę się zmuszać, żeby to połknąć.
Przymierzam się do zakupu vichy czerwonego, waxu i vitapilu oraz calmazin (cynk+,magnez+wapn). Co Wy na to?? Myślę też o zakupie odżywki biolage fortheterapie.
Poradźcie coś, bo sama zgłupiałam.
Podnoszę.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 08:46   #1833
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Podnoszę.
anciaahk, mogę Ci odpowiedzieć tylko w kwestii Twoich planów zakupowych. Dercos od kiedy tylko pamiętam, zawsze był wysoko notowany ( zarówno szamopon jak i ampułki ). Nie uzywałam ale z pewnością wiele dziewczyn na Wizażu potwierdzi moje słowa. Od jakiś dwóch tygodni łykam Vitapil i Calmazin ( kupiłam oba specyfiki w promocji ), regularnie stosuję Waxa......i szczerze mówiąc, sama nie wiem......co prawda włosy są jakby "zdrowiej wygladajace i bardziej puszyste" ale jak wypadały tak wypadają....powiedziałaby m nawet, że chyba w ciagu dnia jest ich więcej. Tyle tylko, że tłumaczę sobie to wypadanie pobudzeniem celulek włosowych do intensywniejszej pracy chociażby przez Vitapil i waxa. Mam na karku prawie 30 więc biorąc pod uwagę tendencje genetyczne oraz postep wiekowy nie spodziewam się burzy loków ale chociaż zahamowania ich wypadania oraz ich wzrostu ( coś mnie wzięło ostatnio na dłuuuuuuugie wosy życzę powodzenia bo przecież nic tak nie zdobi kobiety jak piękne włosy.......ahhhhhhhhh... ..
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 09:31   #1834
andziullla
Przyczajenie
 
Avatar andziullla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 28
GG do andziullla
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez CIAMPUREK Pokaż wiadomość
witam po wizycie u dermatologa- jestem troche niemilo zaskoczona spodziewalam sie czegos innego tak naprawde moim problemem byly wypadajace włosy i swedzace miejsca na glowie juz myslalam ze to grzybica- Pani demrmatolog powiedizal mi ze to tylko uczulenie na szampon albo balsam wiec musze zmeinic a na wypadanie poradzila mi loxion - i tu mnie zaskoczyla poniewaz czytalam iwelel watkow i wszycy go unikaja wiec rece mi opadly sma od siebiie uzywam Vichy czrwonego zastanawiam sie nad szmponem ziolowym bo ten Vichy diabelstwo drogie jak fix
natomiast roziece pomiedzy struktura wlosa na czubku mam siano a ztyłu normlne powiedzial ze taka moja uroda
napiszcie mi dziewczyny co byscie zrobily na moim miejscu?czy isc do innego dermatologa czy cos innego?w ktorym kierunku powinnam sie ustawic?
Slim_777 tez zmierzam w tym kierunku co Ty napisz jakie sa efekty i jezeli mozesz ile na to wydałas
sylwia.gda jaka szczotke do włosów bys mi polecila?chodzi mi o sucszenie włosów
andziullla co to za maska intensiv ?jaka to firma i na co ona jest ?
z gory dziekuje za pomoc
Maska intensiv repair z loreal proffessional)) Jest dość mocno nawilżająca, zawiera silikon także włosy się po niej tak nie puszą, ja sobie ją bardzo chwalę, ma konsystencję kremową, diablo wydajna.
A jeśli chodzi o to swędzenie skóry głowy to też mam coś takiego od czasu do czasu. Wtedy po prostu dwa trzy razy umyję innym szamponem, bo mam wrażenie, że takie swędzenie od przekarmienia lub przyzwyczajenia do kosmetyku też przychodzi.
andziullla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 09:44   #1835
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez k_rubia Pokaż wiadomość
anciaahk, mogę Ci odpowiedzieć tylko w kwestii Twoich planów zakupowych. Dercos od kiedy tylko pamiętam, zawsze był wysoko notowany ( zarówno szamopon jak i ampułki ). Nie uzywałam ale z pewnością wiele dziewczyn na Wizażu potwierdzi moje słowa. Od jakiś dwóch tygodni łykam Vitapil i Calmazin ( kupiłam oba specyfiki w promocji ), regularnie stosuję Waxa......i szczerze mówiąc, sama nie wiem......co prawda włosy są jakby "zdrowiej wygladajace i bardziej puszyste" ale jak wypadały tak wypadają....powiedziałaby m nawet, że chyba w ciagu dnia jest ich więcej. Tyle tylko, że tłumaczę sobie to wypadanie pobudzeniem celulek włosowych do intensywniejszej pracy chociażby przez Vitapil i waxa. Mam na karku prawie 30 więc biorąc pod uwagę tendencje genetyczne oraz postep wiekowy nie spodziewam się burzy loków ale chociaż zahamowania ich wypadania oraz ich wzrostu ( coś mnie wzięło ostatnio na dłuuuuuuugie wosy życzę powodzenia bo przecież nic tak nie zdobi kobiety jak piękne włosy.......ahhhhhhhhh... ..
Tez własnie chcę zakupić te oba preparaty vitapil+calmazin w promocji, ale u nas w aptekach ni ma, wysłałam tz na łowy, może cuś ułowi. Ma też kupić szampon dercos i waxa (kiedyś to mi pomogło), zamówiłam też na alegro odzywkę wzmacniajaca i tonik fortheterpie biolage, moze to wszystko razem da jakies efekty. Poza wypadaniem chciałabym powstrzymać siwienie, ale to chyba nierealne .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 09:47   #1836
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Stres to wróg włosów i oczywiście (moim zdaniem) warto je w czasie nasilenia stresu dodatkowo pielęgnować - ja uzywam Inneov Gęstosć włosów trzymiesieczna kurację plus maska Kanebo - za zbójecką cenę ale to co ona robi jest naprawdę lekiem dla moich przesuszonych włosów. Ale o samym stresie. Trzeba starać sie zlikwidować przyczynę czyli niestety stres. Wiem że to trudne, sama chorowalam dwa miesiące i wiem co stres potrafi zrobić z ludzkim ciałem. Skoro z powodu stresu można dostać biegunki, zawrotów głowy, dusznosci etc. to oczywiste jest że krzywdzi też nasze włosy
szaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-13, 09:54   #1837
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez szaja Pokaż wiadomość
Stres to wróg włosów i oczywiście (moim zdaniem) warto je w czasie nasilenia stresu dodatkowo pielęgnować - ja uzywam Inneov Gęstosć włosów trzymiesieczna kurację plus maska Kanebo - za zbójecką cenę ale to co ona robi jest naprawdę lekiem dla moich przesuszonych włosów. Ale o samym stresie. Trzeba starać sie zlikwidować przyczynę czyli niestety stres. Wiem że to trudne, sama chorowalam dwa miesiące i wiem co stres potrafi zrobić z ludzkim ciałem. Skoro z powodu stresu można dostać biegunki, zawrotów głowy, dusznosci etc. to oczywiste jest że krzywdzi też nasze włosy
Zgadzam się, wyczytałam, że ostatnie badania naukowe udowodniły wpływ stresu na cały system immunologiczny człowieka. Napiszę, że w moim przypadku włosy to tylko jeden element szkodliwego wpływu stresu.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-13, 10:06   #1838
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Witam
Syliwa.gda-Oj dobrze wiedzieć,że nei tylko ja się zawiodłam,myslalam nawet ze zle nalozyłam i chciałam kupić druga aby sprawdzić raz jeszcze,ale w takim razie nie kupię bo efektu nie było żadnego
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 09:32   #1839
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Tez własnie chcę zakupić te oba preparaty vitapil+calmazin w promocji, ale u nas w aptekach ni ma, wysłałam tz na łowy, może cuś ułowi.
Ja kupiłam ten zastaw w aptece internetowej Dom Zdrowia
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 10:52   #1840
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ten zastaw w aptece internetowej Dom Zdrowia
Zamówiłam narazie w normalnej aptece, dzisiaj mają sprowadzić z hurtowni.
Samych tabletek chyba nie opłaca się zamawiać przez neta? Ale jeśli nigdzie nie znajdę to chyba faktycznie zamówię. Długo czeka się na dostawę?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 14:48   #1841
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witam
Syliwa.gda-Oj dobrze wiedzieć,że nei tylko ja się zawiodłam,myslalam nawet ze zle nalozyłam i chciałam kupić druga aby sprawdzić raz jeszcze,ale w takim razie nie kupię bo efektu nie było żadnego
Pozdrawiam
ja zakupiłam 3 albo 4 ampułki i są naprawdę do kitu. Za to polecam gorąco kurację enz-kolag. Schwarzkopf
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-14, 18:13   #1842
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewczyny, jestem w mega rozterce.. Nie wiem który nabłyszczacz mam zakupić..Zastanawiam się nad dwoma (bo są w miare tanie) :
1) https://ssl.allegro.pl/item132856450...jedwabiem.html
2)https://ssl.allegro.pl/item133824371...r_polysk_.html

Chociaż może na nabłyszczacz Farouka się skuszę Tu jest w ogóle cała gama tych nabłyszczaczy https://ssl.allegro.pl/search.php?st...1436&country=1

HELP

Chyba, że polecacie jeszcze jakieś inne??

HELP
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 19:23   #1843
Slim_777
Raczkowanie
 
Avatar Slim_777
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 33
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Palema - kosmetyki RB wypróbowałam i efekt jest taki, że włosy zdecydowanie są duużo bardziej miękkie i błyszczące, 3 dzień z kolei czyste (a myłam co 2 dni). Po pierwszym zastosowaniu tylko tyle mogę powiedzieć.

Kosmetyki pakowane są w bardzo duże opakowania, więc w przeliczeniu na detaliczne wychodzi dokładnie tyle samo. Nie wiem czy efekt świeżych, błyszczących i miękkich włosów osiągnęłam nowymi kosmetykami, czy położoną na całą noc maseczką 2 łyżeczki nafty kosmetycznej+ 2 łyżeczki olejku rycynowego + 2 żółtka (maseczkę nałożyłam na suche, nie umyte włosy - przez noc spałam ze skorupą na głowie pod turbanem z ręcznika).

Nowe kosmetyki zastosowałam wszystkie po kolei: szamponem zmyłam paskudną, suchą skorupę - po umyciu włosy były śliskie, a nie jak zawsze w dotyku przypominające ściernisko; potem maseczka na dwie godziny (miałam wolny dzień); następnie w wypłukane włosy dwie krople kryształków i na koniec suszenie zwykłą suszarką brauna gorącym strumieniem i modelowanie na okrągłej szczotce - oczywiście pod ochroną nowego serum przeciw temperaturze Efekt j.w.

Opis jest długi, ale musze podkreślić, że ratuję włosy baaaaaaardzo zniszczone. Rozjaśnianie odrostów na blond - efekt pomarańcz. Ponowne "krycie" pomarańczu na blond (trzy różne rozjaśniacze i farby) - efekt żaden, więc diametralna zmiana całego koloru na brąz (długie włosy za ramiona) efekt po tygodniu szary brąz, który się wypłukiwał (farba nota bene trwała) Ten szary brąz trafił do fryzjera, na którym fryzjer zrobił blond pasemka.
Ufff Ogólnie utrata 1/4 włosów i połowy długości z tego blondu - który po prostu odpadł, lub się wykruszył i dalej jeszcze czasem wykrusza.
Przepraszam Wizażanki za obfitość treści a Koleżanki "pomysłowe" przestrzegam na własnym przykładzie.

Pozdrawiam, a nowe kosmetyki RB ocenię ponownie po dluższym stosowniu
__________________

Slim_777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-15, 14:45   #1844
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

hm dziewczyny wczoraj zrobilam maseczke z bialka...

tradycyjny przepis: ubilam dwa zoltka bialka, po czym dodalam 1,5 łyzeczki stołowej - nafty kosmetycznej, umieszałam i nalożylam na wlosy... szybko to psozło, odczekałam ok. 40 min. ale najważniejsze na głowe załozyłam folię.. by białko się nie scielo... Umyłam włosy w zimnej wodzie i w szamponie FAMILIJNYM! (fryzjerka poleciłam mojej mamie w tamtym tyg. bo ma lekko przesuszone włosy by tylko nim myła i stosowała też faftę kosmetyczną z cytryną a dojdzie do ładu...) tak więc włosy super... w dotyku... szybko nałozyłam papiloty hehe... potem sciągam pewnie napisze jakie wrażenia... cium pa i powodzenia...
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 07:25   #1845
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Zamówiłam narazie w normalnej aptece, dzisiaj mają sprowadzić z hurtowni.
Samych tabletek chyba nie opłaca się zamawiać przez neta? Ale jeśli nigdzie nie znajdę to chyba faktycznie zamówię. Długo czeka się na dostawę?
To prawda, ale ja zamawiałam 2 opakowania, dla Mamy też i jeszcze parę innych rzeczy, więc przekroczyło 100 zł i nie muszę płacić za przesyłkę
Zamawiałam chyba w środę, w piątek dostałam od nich maila, że przekazali już paczkę kurierowi, więc myślę, że dzisiaj powinna być
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 15:39   #1846
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem w mega rozterce.. Nie wiem który nabłyszczacz mam zakupić..Zastanawiam się nad dwoma (bo są w miare tanie) :
1) https://ssl.allegro.pl/item132856450...jedwabiem.html
2)https://ssl.allegro.pl/item133824371...r_polysk_.html

Chociaż może na nabłyszczacz Farouka się skuszę Tu jest w ogóle cała gama tych nabłyszczaczy https://ssl.allegro.pl/search.php?st...1436&country=1

HELP

Chyba, że polecacie jeszcze jakieś inne??

HELP

Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 17:42   #1847
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

no i wlosy super...! dzis poniedzialek... a pieknie lsnia i wogle loczki sa takie mieciutkie.. papa szkoda czasy i tchu na jakies maseczki i maski na glowe ... zoltko.. i po klopocie <lol> ciał
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 08:37   #1848
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Justin, przyznam się bez bicia, że nie wchodziłam do tych linków, bo od zawsze używam jednego nablszczacza-tecni.art Loreal. Jest też na allegro.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 09:19   #1849
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Sylwia, a kupowałaś ją osobiście czy przez internet? Jeśli osobiście, to czy mogłabym liczyć na namiary tego sklepu na PW? W końcu Tyś też Gdańszczanka.
Ja swojej szczotki z naturalnego włosia używam już tyle czasu, że nawet nie pamiętam, no i przydałoby się kupić nową... ciągle szukam takiego ideału, bo ona jako jedyna w ogóle nie wyrywa mi włosów przy czesaniu.
Sylwio, skoro tu zajrzałaś, to nieśmiało podniosę również moją prośbę
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-17, 09:45   #1850
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

a gdzie w necie można kupić jakieś dobre szczotki?

bo jak używam nawet grzebienia to mi szarpie włosy
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 10:01   #1851
kajacier
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 18
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Wlasnie przeczytalam post Slim_777 i jakbym czytala swoja historie, mniej wiecej tak wlasnie bylo u mnie, tez jestem blondynka przechrzczona z ciemnobrazowej cale zycie i od roku tulam sie po renomowanych salonach w lodzi z nadzieja, ze jak powiem wyraznie i glosno, ze prosze o "zrobienie" mi odrostow i dodanie jasnych pasemek, ale tak zebym nie miala zoltego blondu , to w koncu ktos zrozumie. Nie, nie ma szans. Wczoraj poszlam ze zdjeciami moimi z grudnia, pomyslalam, ze moze zdjecie zadziala, niestety znow mam wizje fryzjerki, nie moja . Wiec ratuje przezarte wlosy w ilosci osmiu sztuk i mysle,ze gdzie na pewno jest fryzjer w lodzi ktory potrafi zrobic mi blond szampanski, jasny, ladny i pozbawiony romansu z zoltkiem. Na pewno jest. Prawda? Teraz aplikuje niestety znow dajacy pustynna suchosc Regenal i maske So Blond (super) w charakterze odzywki, a co drugi dzien kuracja Revalidem. Plus Zdrowas Maryjo. Czy Wy tez to przezywacie?
kajacier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 10:28   #1852
Ślicznotka;)
Rozeznanie
 
Avatar Ślicznotka;)
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Goleniów
Wiadomości: 930
GG do Ślicznotka;)
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Kochana, idź do salonu, gdzie pracują na farbach KEUNE. Jak Ci zrobią blond farbą nr bodajże 1517 z 12%-ową wodą, to na pewno wyjdą Ci ładne włoski. Ja po swoim cudowaniu z farbami ze sklepu poszłam do fryzjera z podkulonym ogonem, żeby mi zlikwidowały ten żółty odcień i wyszłam bardzo zadowolona Na palecie ten kolor wygląda na prawie siwy, ale na włosach wychodzi bardzo ładny.
Ślicznotka;) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 14:21   #1853
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Sylwio, skoro tu zajrzałaś, to nieśmiało podniosę również moją prośbę
Oj, zapomnialam
Moją szczotkę kupiłam osobiscie w sklepie fryz. we Wrzeszczu, ktory zostal zlikiwidowany 3 miesiace temu.
Szczotka nazywa się Olivia Garden thermal&ceramic brush.
Nie wiem gdzie można ją kupić, nie pamiętam nazwy zlikwidowanego sklepu
Wyglada podobnie:
http://www.allegro.pl/item135163377_...najtaniej.html
ta tez wyglada dobrze:
http://www.fryz.com.pl/go/_info/?id=248

Z kolei do czesania zwyklego w ciagu dnia od 5 lat kupuję szczotkę Racoon lub Dome - 35-40 zl-są na manhattanie w Welli w salonie.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 17:22   #1854
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Justin, przyznam się bez bicia, że nie wchodziłam do tych linków, bo od zawsze używam jednego nablszczacza-tecni.art Loreal. Jest też na allegro.
Dziękuje pięknie za odpowiedź
W sumie na KWC ma opinie takie sobie, mi głownie zależy na tym, żeby nie tłuścil moich i tak już za szybko przetłuszczających sie wlosów..Hmm, będę to musiała jeszcze przemyśleć

Chyba, że ktoś jeszcze może cos powiedzieć o jakichś nabłyszczaczach?
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 10:21   #1855
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Oj, zapomnialam
Moją szczotkę kupiłam osobiscie w sklepie fryz. we Wrzeszczu, ktory zostal zlikiwidowany 3 miesiace temu.
Szczotka nazywa się Olivia Garden thermal&ceramic brush.
Nie wiem gdzie można ją kupić, nie pamiętam nazwy zlikwidowanego sklepu
Wyglada podobnie:
http://www.allegro.pl/item135163377_...najtaniej.html
ta tez wyglada dobrze:
http://www.fryz.com.pl/go/_info/?id=248

Z kolei do czesania zwyklego w ciagu dnia od 5 lat kupuję szczotkę Racoon lub Dome - 35-40 zl-są na manhattanie w Welli w salonie.
Bardzo Ci dziękuję za namiary . Moja stara szczotka zdążyła się już rozpaść na dwie połówki, niestety do tej pory nie mogłam znaleźć dla niej godnego zastępstwa - mam nadzieję, że to będzie to
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 15:23   #1856
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

dzieczyny odnosnie szcotek toja szualam tych co poleca sylwia szczegolnie zalezało mi na Olivia Garden thermal&ceramic brush i nie mogłam jej nigdzie znalesc polecono mi firme joc identyczna szczotka jak ta co ja chciłam kuic z Oliwi i zapłaciłam 30 zł jak narazie uwazam ze jest super takze moze sprobujcie tej formy poszukac jak nie mozecie znalesc Olivi a co do DOme lub Racona o ktorych pisze Sylwia to w Krakowie nie moge ich znalesc wszyscy kieruja mnie do warszawy
mam nadzije ze cos pomogłam
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 18:15   #1857
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

oj coś wątek ostatnio mało popularny...a to mój ulubiony!!! teraz znów zaczynam walke o piękne włosy,bo niedawno znów pomęczyłam je rozjaśnianiem(pasemka) -przez co plączą się jak niewiem,bardzo trudno je rozczesać..
i tu mam odrazu pytanko do dziewczyn które stosowały ODŻYWKĘ Absolut Repair? czy jest dobra?ułatwia rozczesywanie?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 19:24   #1858
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez CIAMPUREK Pokaż wiadomość
dzieczyny odnosnie szcotek toja szualam tych co poleca sylwia szczegolnie zalezało mi na Olivia Garden thermal&ceramic brush i nie mogłam jej nigdzie znalesc polecono mi firme joc identyczna szczotka jak ta co ja chciłam kuic z Oliwi i zapłaciłam 30 zł jak narazie uwazam ze jest super takze moze sprobujcie tej formy poszukac jak nie mozecie znalesc Olivi a co do DOme lub Racona o ktorych pisze Sylwia to w Krakowie nie moge ich znalesc wszyscy kieruja mnie do warszawy
mam nadzije ze cos pomogłam
ja kupiłam szczotkę Oliwii w Amstarze - tak na przyszłosć
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 11:41   #1859
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ja przed chwilką zrobilam coś takiego-jajko wymieszałam z miodkiem i podgrzałamw mikrfoali, bo chciałam to tak na ciepło zrobić, ale...białko się ugotowało . No cóż. Nałożyłam na włosy to, co zostało i powiem, że są gładkie . A często też nakładam na dłużej odżywki i to też super działa .
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-28, 12:47   #1860
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
ja przed chwilką zrobilam coś takiego-jajko wymieszałam z miodkiem i podgrzałamw mikrfoali, bo chciałam to tak na ciepło zrobić, ale...białko się ugotowało . No cóż. Nałożyłam na włosy to, co zostało i powiem, że są gładkie . A często też nakładam na dłużej odżywki i to też super działa .

szczerze to pierwszy raz słysze żeby na włosy kłaść całe jajko
miksturki z żółtka jak najbardziej tak , ale białko? przecież ono sklei włosy


ja kupiłam wczoraj odżywke w sprayu BC nawilżającą i serum na końcówki Wella ENDS EXPRESS
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.