"Emo" fryzurka, kontynuacja ;P - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-25, 18:32   #1831
misiii
Raczkowanie
 
Avatar misiii
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 127
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Ojj....czekałaś tyle sa tu taka masakra, a ta fryzjerka to...(nie będę się wyrażać). Współczuje...a bo to zawsze tak z fryzjerami jest, jak się nie ma sprawdzonego to nie wiadomo czy Ci zrobi dobrze..

Nie mart się..pójdziesz do innego i Ci poprawi(oby)....
misiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:40   #1832
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

No włąśnie... tak bardzo chciałą mieć tą głupią fryzure a nie mam nic... wyglądam gorzej niż przedtem
Własnie nie wiem czy chce iść do innego fryzjera... Ale to musiałaby być osoba która najpierw by mnie wysłuchała- i potwierdziła- tak zrobimy właśnie TAK!
Jestem totalnie załamana... i nie wiem co zrobić z tą grzywką... musze ją podciąć sama bo jest strasznie krzywa...

Chyba sama też sobie skunksa zrobie... Ale nie wiem jaką farbe kupić, nic nie wiem... masakra. No i skunks musiałby być po lewej stronie bo po prawej mam pasemka! [wiecie jak to wygąda? wszędzie jednolicie, tylko nauralne pasemka a po prawej- pasemka w kolorze jasnyblond (tylko kolor jej sie udał- gdybym miałą takiego skunksa umarłabtm ze szczęścia!)]
Ehh... już mi przeszło. Cóż. Nie jest strasznie. Chociaż dla mnie tragedią jest że wyglądam normalnie!
aj...
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:43   #1833
devillangell
Przyczajenie
 
Avatar devillangell
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

ja tłumaczylam fryzjerkom jaka chce fryzure ale one nigdy nie obciely mnie dobrze wiec jak sie wkurzylam to wzielam nozyczki w lapki i se pociachalam wloski
sama obcielam sie lepiej niz te wszystkie durne fryzjerki co sie niby na tym znają haha jasne
szkoda ze ci zniszczyla wlosy do sadu ją!!!!!!!!!!!!!!!
a co.......
nie no zartuje ale naprawde trafilas na jakąs kompletna idiotke
współczucie
devillangell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:46   #1834
misiii
Raczkowanie
 
Avatar misiii
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 127
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

noo..te wszystkie fryzjerki to do du** za przeproszeniem..:eek :
misiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:59   #1835
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

devillangell- no może nie do końca nie zniszczyła mi włosów... poprostu nie zrobiła tak jak ja chciałam nie moge jej nic zarzucić bo NIBy jest wszystko OK...

ej, dziewczyny muszę sobie poprawić grzywkę. Nie mam specjalnych nożyczek, ale znowu też boje sie że sama sobei zaszkodze jakie najlepiej wziąść? Pierwsze lepsze? Te do papieru? [wiem, że to brzmi śmiesznie, ale jestem zdesperowana... nigdy nie wyglądałam tak beznadziejnie!]

jutro zapisuje się do [podobno] dobrego fryzjera... mam nadzieje, że mnie uratuje być może zobaczycie jeszcze mojego skunksa.
A! I tym razem zamierzam sie 100 razy upewnić czy wie o co mi chodzi
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 19:11   #1836
devillangell
Przyczajenie
 
Avatar devillangell
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 27
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

to moze nie scinaj grzywki sama jak ten fryzjer do którego sie wybierasz nie zetnie ci jej lepiej to zró to sama
ja se scielam normalnymi do papieru ale trzeba miec wprawna reke bo ci krzywo wyjdzie
devillangell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 20:27   #1837
acies notis
Raczkowanie
 
Avatar acies notis
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 77
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

szczerze wam wszystkim współczuję ja znalazłam SWOJEGO fryzjera który zawsze jak powiem tak dokładnie mnie obetnie. zawsze nigdy się nie przejechałam na niej. zawsze jest tak jak mówię. możesz spróbować sama podciać grzywkę ja tak robię, ale skoro masz iść jutro do fryzjera to moze on cieuratuje więc sama jej nie ruszaj...
acies notis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 20:44   #1838
Helpinghand
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 6
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Ja też znalazłam swojego fryzjera ^^ ale i tak uważam że najlepszą fryzurę zrobisz sama albo Twoja koleżanka która umie ścinać włosy xD
Helpinghand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 14:54   #1839
nisiiaaa
Raczkowanie
 
Avatar nisiiaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 72
Cytat:
Napisane przez LuvMSI Pokaż wiadomość
devillangell- no może nie do końca nie zniszczyła mi włosów... poprostu nie zrobiła tak jak ja chciałam nie moge jej nic zarzucić bo NIBy jest wszystko OK...

ej, dziewczyny muszę sobie poprawić grzywkę. Nie mam specjalnych nożyczek, ale znowu też boje sie że sama sobei zaszkodze jakie najlepiej wziąść? Pierwsze lepsze? Te do papieru? [wiem, że to brzmi śmiesznie, ale jestem zdesperowana... nigdy nie wyglądałam tak beznadziejnie!]

jutro zapisuje się do [podobno] dobrego fryzjera... mam nadzieje, że mnie uratuje być może zobaczycie jeszcze mojego skunksa.
A! I tym razem zamierzam sie 100 razy upewnić czy wie o co mi chodzi
no..tak się cieszyłaś na to, a tu du.pa...
ale nie masz co przezywac wlosow bo odrosna...nie powinno się załozwać, że sie scieło bo potem wolniej rosna.. xP (takie przesądy.. xP)
co do farbowania...to jak chce jakies pasemka (ale ich nie chce) albo coś innego...to zazwyczaj to robi moja mama... spod na czarno ona mi farbowała...no...
co do grzywki...to też mama mi podcina i tnie twykłymi nozyczkami... ;P

Cytat:
Napisane przez misiii Pokaż wiadomość
noo..te wszystkie fryzjerki to do du** za przeproszeniem..:eek :
no nie wszyscy..ja teraz jak bylam ostatnio zrobic sobie emo...moje pierwsze to zrobil tak jak chcialam... xP
a tak to nigdy nie bylo tak zebym nie byla zadowolona...raz tylko z grzywki nie..a tak to ok...

Cytat:
Napisane przez Helpinghand Pokaż wiadomość
Ja też znalazłam swojego fryzjera ^^ ale i tak uważam że najlepszą fryzurę zrobisz sama albo Twoja koleżanka która umie ścinać włosy xD
jeszcze musisz miec taką kolezanke..
i nie uwazam ze lepiej zrobisz sama...chyba ze masz naprawde sprawna reke i dobre oko...bo tak to to guzik z tego...
__________________
...

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-28 o 14:27 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edytowania jak i multicytowania
nisiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 15:38   #1840
misiii
Raczkowanie
 
Avatar misiii
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 127
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Cytat:
Napisane przez nisiiaaa Pokaż wiadomość

no nie wszyscy..ja teraz jak bylam ostatnio zrobic sobie emo...moje pierwsze to zrobil tak jak chcialam... xP
a tak to nigdy nie bylo tak zebym nie byla zadowolona...raz tylko z grzywki nie..a tak to ok...
ja zawsze trafiałam na takie hm..niedouczone x| ale teraz mi się udało i jest ok..
misiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 13:40   #1841
nisiiaaa
Raczkowanie
 
Avatar nisiiaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 72
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Cytat:
Napisane przez misiii Pokaż wiadomość
ja zawsze trafiałam na takie hm..niedouczone x| ale teraz mi się udało i jest ok..
raz trafiłam na fjną to potem gdzieś sie przeniosła nie wiem gdzie..potem tak zmieniałam... i teraz znowu trafilam na swojego.. =] i mam nadzieję, że długo będę do niego chodzic... =]
__________________
...
nisiiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 14:37   #1842
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Ja to np rzadko chodze kilka do tego samego salonu;p xD

LuvMSI - sama sobie zrobiłaś krzywdę. Skoro już wymagałaś konkretnego ścięcia to mogłaś dostarczyć fryzjerce kolorową fotografie. Że niby to jakiejś jasnowidzki oczekiwałaś, która by czytała w Twoich myślach?
To , że Ty wiesz jak to w kolorze wygladalo [ a na kolorwych fotkach widać prawie wszystko - na czarno-białych niestety nie bardzo, pomimo nawet dlugiego wpatrywania].
A poza tym- mowisz, że masz normalne pasemka. To nie widzialaś jak ona CI je robiła? Nie mogłaś przerwać? To Twoje włosy, skoro jej wytłumaczyłaś, a ona zaczela zabierać się do tego inaczej - powinnaś wstać z fotela i wyjść biorąc za ręke mame.
Nie wyzywaj jej od idiotek, bo chyba nie wiesz co to znaczy.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 17:25   #1843
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Pff. Helou? Ja jej wszystko wo wytłumaczyłam? Pokazałam jej na zdjęciu palcem a potem na swoich włosach. Powiedziałam głośno i wyraźnie że pasemka mają być w POZIOMIE. Że to ma być skunks! Głupi by sie domyślił i bez zdjęcia.

W dodatku jakość wydrukowanego zdjęcia była wysoka. Taak. Włosy były czarne skunks biały, widać było wszystko. Zresztą skunksa trudno nie zauważyć nawet na czarnobiałym zdjęciu.
Mamy ze mną nie było, a fryzjerka na moje przerażone spojrzenia nic sobie nie robiła. Bo koledzy do niej przyszli i musiała pogadać.
Powiedziałam, że coś nie tak- POWIEDZIAŁAM. Ale ona odpowiedziała, że wszystko OK. Cóż miałam zrobić?
Nie mogłam stamdąd wyjść. Bałam się, że coś zrobie sobie z włosami- nigdy nie robiłam sobie pasemek.
No i zbyt mało we mnie asertwyności.
ALE gdyby kobiecina przypatrzyła się zdjęciu, albo przynajmniej mnie wysłuchała- wtedy wszystko byłoby okey.
Fryzjerka jest idiotką bo gdyby mnie wysłuchała miałaby stałą [i zadowoloną] klientkę. Teraz sobie może nie powiem co.
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 14:20   #1844
Carrousel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ja to np rzadko chodze kilka do tego samego salonu;p xD

LuvMSI - sama sobie zrobiłaś krzywdę. Skoro już wymagałaś konkretnego ścięcia to mogłaś dostarczyć fryzjerce kolorową fotografie. Że niby to jakiejś jasnowidzki oczekiwałaś, która by czytała w Twoich myślach?
To , że Ty wiesz jak to w kolorze wygladalo [ a na kolorwych fotkach widać prawie wszystko - na czarno-białych niestety nie bardzo, pomimo nawet dlugiego wpatrywania].
A poza tym- mowisz, że masz normalne pasemka. To nie widzialaś jak ona CI je robiła? Nie mogłaś przerwać? To Twoje włosy, skoro jej wytłumaczyłaś, a ona zaczela zabierać się do tego inaczej - powinnaś wstać z fotela i wyjść biorąc za ręke mame.
Nie wyzywaj jej od idiotek, bo chyba nie wiesz co to znaczy.

Bardzo łatwo powiedzieć...
I dlaczego z góry zakładać, że dana osoba nie ma pojęcia o fryzjerstwie? Przecież musiała ukończyć jakąś szkołę, mieć wykształcenie pod tym kątem...

LuvMSI, wybierasz się do fryzjera jeszcze? Czy zostawiasz narazie?
Carrousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 21:17   #1845
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Carrousel- szczerze? Nie wiem. Jakoś mi się skunksa odechciało- źle mi się kojarzy.
Chociaż już mniej więcej mam rozplanowane gdzie mam mieć skunksa xD tylko mi muszą włoski troche podrosnąć

Wogóle moim wielkim marzeniem jest zafarbowanie włosów na czarno *-* ale to jeszcze nie teraz... Troche się boje reakcji nauczycieli ^^" rówieśnicy mi wiszą... no i rodzinka. Zatłuką mnie -.-

Ah, zmieńmy temat, okey? Fryzjerka popsuła fryzure, po części moja wina. Następnym razem przyprowadze Kiki Hanniball żeby wiedziała jak skunks wygląda -,-

Ey jak przekonać mame która brzydzi się przedlużanych włosów? Teraz przeszło to na mnie [właściwie to ja sie brzydze nawet WŁASNYCH martwych włosów na szczotce] i w gre wchodzą wyłącznie sztuczne- ale te podobno szybciej sie niszczą. Stanowczo potrzebne mi wakacyje.
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 06:18   #1846
Carrousel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Cytat:
Napisane przez LuvMSI Pokaż wiadomość
Carrousel- szczerze? Nie wiem. Jakoś mi się skunksa odechciało- źle mi się kojarzy.
Chociaż już mniej więcej mam rozplanowane gdzie mam mieć skunksa xD tylko mi muszą włoski troche podrosnąć

Wogóle moim wielkim marzeniem jest zafarbowanie włosów na czarno *-* ale to jeszcze nie teraz... Troche się boje reakcji nauczycieli ^^" rówieśnicy mi wiszą... no i rodzinka. Zatłuką mnie -.-

Ah, zmieńmy temat, okey? Fryzjerka popsuła fryzure, po części moja wina. Następnym razem przyprowadze Kiki Hanniball żeby wiedziała jak skunks wygląda -,-

Ey jak przekonać mame która brzydzi się przedlużanych włosów? Teraz przeszło to na mnie [właściwie to ja sie brzydze nawet WŁASNYCH martwych włosów na szczotce] i w gre wchodzą wyłącznie sztuczne- ale te podobno szybciej sie niszczą. Stanowczo potrzebne mi wakacyje.

Hmmm, ale tych sztucznych też się brzydzi?
To może wytułmacz Jej, że są tylko z tworzywa sztucznego, że przecież tego jest wszędzie pełno, że to bezpieczne (chociaż nie ekologiczne^^)
Jak coś jeszcze wymyślę to napiszę
Carrousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 07:03   #1847
pipisimka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: B-B =)
Wiadomości: 54
GG do pipisimka
Talking Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

ah...to ja niewiem co mam zrobić bo chodze do 1 gim....i no mialam w listopadzie[mama mi pasemka robila]a moje odrosty to takie mysie i na wakacje zeby byl spokoj chcialam bym sobie wloski na czarno zrobic a potem do szkoly utlenic zas musze bo sie beda czepiac szczegolnie taki nauczyciel z geo. Kowaliq ...dodam jeszce ze mam jeszce boba z lutego a do wakacji to mi do biustu niee urosna no i co ja mam robicc help.
a chetnie zrobilabym sobie taka fryzurke^^
emo...^^

Edytowane przez pipisimka
Czas edycji: 2008-03-29 o 07:27 Powód: dodanie zdjęcia
pipisimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 07:28   #1848
pipisimka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: B-B =)
Wiadomości: 54
GG do pipisimka
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

pipisimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 08:15   #1849
pipisimka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: B-B =)
Wiadomości: 54
GG do pipisimka
Talking Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

cos mi sie zdjecie nie chce wkleic...kurde...
pipisimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 10:19   #1850
Carrousel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Cytat:
Napisane przez pipisimka Pokaż wiadomość
ah...to ja niewiem co mam zrobić bo chodze do 1 gim....i no mialam w listopadzie[mama mi pasemka robila]a moje odrosty to takie mysie i na wakacje zeby byl spokoj chcialam bym sobie wloski na czarno zrobic a potem do szkoly utlenic zas musze bo sie beda czepiac szczegolnie taki nauczyciel z geo. Kowaliq ...dodam jeszce ze mam jeszce boba z lutego a do wakacji to mi do biustu niee urosna no i co ja mam robicc help.
a chetnie zrobilabym sobie taka fryzurke^^
emo...^^
A przedłużenie? Już dużo w tym wątku było o przedłużaniu, ja osobiście przymierzam się do mikroringów, więc może to?
Carrousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 11:54   #1851
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Jedenym wyjściem które tutaj widze jest przedłużenie.
CHYBA, że wolisz naturalnie - pij pokrzywe, jedz jakies tabletki... polecam skrzypowite ^^


Sztuczne? No właśnie mówie jej że w gre wchodzą tylko sztuczne [ kooooszty ] ale powiedziała, że jeśli chce mieć włosy jak jakaś lalka porcelanowa to prosze. Wiedziała w co trafić, bo panicznie boje sie lalek ><
Ale spoko wszystko jest na dobrej drodze. Niestety nie przedłuże włosków przed wakacjami...
Jedyne czego sie boje to koszty >3
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 15:10   #1852
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

ach, jak ja kocham ten wątek o moich ulubionych fryzurach
Chcę was zapytać - czy robił ktoś sobie białego skunksika na włosach farbowanych na czarno? Ja od dłuższego czasu takie własnie mam i boję się, żeby nie był żółty, brązowy czy jeszcze innej maści --> ma być niemal biały, bo kolorowe tęczowe pasma będą po innej stronie głowy.....
Boję się po tym jak ostatnio zamiast czerwieni miałam wściekły róż... ( choć też był super ale efekt niezamierzony:P)

A jeśli ktoś robił to jak efekt?? wyszło za pierwszym razem??
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 19:12   #1853
pipisimka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: B-B =)
Wiadomości: 54
GG do pipisimka
Unhappy Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

kurcze przedluzenie...a w jakich granicach wahają się koszty?bo taka krotka fryzurka to sie emo chyba nie sprawdzi
pipisimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 19:16   #1854
pipisimka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: B-B =)
Wiadomości: 54
GG do pipisimka
Question Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

ale nie chce byc porcelanową lalką ..jeśli to było do mnie....własnie wyzwalam sie z idei mojego wygladu wg jareckiej ^^ona najchcteniej zafundowala mi solarium tipsy zebym byla "laska"jak ona...w moim wieku była punkówa a teraz?kojarzy mi sie z Candy Doll.. ah te 35 latki.
pipisimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 19:53   #1855
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Nie to akurat nie było do ciebie poprostu moja mam tak powiedziała xD

A tak wogóle... to zanm ten ból... wszystkie moje rówieśniczki są "wyznawczyniami" idealu urody- solarium+tipsy+blond/baleyage= ich wymarzony wygląd -.- a na mnie patrzą jak na debila..
Krótkie emo? Czemu nie???

Pavlinecka_21 - nie wiem czy biel złapie... Najlepiej idź do fryzjera i spytaj
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 20:11   #1856
pipisimka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: B-B =)
Wiadomości: 54
GG do pipisimka
Smile Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

hihi.mozesz obadac jak ona o siebie dba" na naszej klasie.
http://nasza-klasa.pl/profile/1783332
nie chce byc taka sama.
to w wakacje pojde do fryzjerki mojej haha mam do niej 15 min^^ zeby mi zrobila to emo.ale ona zazwyczaj byla zawsze za zdaniem mamy..to z stad ten bob a nie inny
pipisimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 20:37   #1857
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Cytat:
Napisane przez LuvMSI Pokaż wiadomość

Pavlinecka_21 - nie wiem czy biel złapie... Najlepiej idź do fryzjera i spytaj
Otóż byłam - powiedziano mi - może tak może nie ;/ hehe, bywa
Nic to, spróbuje, zobaczymy co wyjdzie, najwyżej skończę zielona ;P

Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 08:10   #1858
Carrousel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Jejku zamawiam pasemka i nic mnie nie obchodzi! oO xd
Grzywka prosta, może lekko 'skosowata'
I skunks, ale kiedy to nie wiem xd
Boże, ale się teraz totalnie nakręciłam! Aaaa
Carrousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 14:58   #1859
LuvMSI
Rozeznanie
 
Avatar LuvMSI
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 513
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

No wiesz Pavlinecka jak to jest z włosami moja koleżanka ma czarne włosy (i emo^) i zrobiła sobie skunksa-miał wyjść biały, tymczasem wyszedł taki ciemny blond... wręcz brąz ;P


Ja też nie wiem kiedy skunksa zrobić xD chyba na majówke... ale nie wysiedze, tak długo czekać! Ehh... a potem farbujemy na wakacyje! ;D
__________________
LuvMSI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 20:28   #1860
xandziax69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: "Emo" fryzurka, kontynuacja ;P

Cytat:
Napisane przez Adeq Pokaż wiadomość
Martyyna, żeby cię fryzjerka nie oszpeciła idz do fryzjera ze zdjęciem.

Tipsi, ja mam kręcone włosy, a jednak się zdecydowałam

suwa89 ahh tak, ten watek już nie bedzie taki jak tamten... i moze nie poruszajmy juz tematu tamtych kłótni.
taa zanisołam zdjecie i zrobiła kupe a nie to co miało byc
zdjeice zdjeciem , nie wiesz czy osoba na zdjeicu nie am prostych włosów z natury, tak jej sie ukladaj inaczej przełuszcaja traalalal
xandziax69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-14 19:43:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.