Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :) - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-25, 17:45   #1831
Mravka
Zadomowienie
 
Avatar Mravka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 738
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Nie wiem dlaczego nie mogę cytować ;/

beaciorq no no spory Człowiek już! wiesz najważniejsze,że wszystko ok,zdążysz podejrzeć ,choć domyślam się,że ciekawość robi swoje

majka kciuuuuki

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

mms trzymam kciuki za powtórne badanie i dobre wyniki. Wiem,że łatwo się mówi, ale naprawdę staraj się nie denerwować.

Piszecie o chrzcinach. W sumie u nas nie ma chyba żadnego "zwyczaju". U Starszego mamy moją siostre i kuzyna TZ. Teraz będzie moja przyjaciołka i...nie wiem kto. Niemniej dla mnie to nie kwestia koligacji rodzinnej, a mojego postrzegania "potencjalnego" chrzestnego. Wszyscy myśleli,że chrzestnym Syna będzie brat TZ, jednak my od razu wiedzieliśmy,że Go nie wezmiemy (wiem,że nie wszystkim sie to podobało,ale to ich problem ). W ogóle to ja będę chrzestną dziecka mojej siostry,więc będzie wesoło

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

U mnie drugi antybiotyk w toku(tym razem amoksiklav), jednak na szczęście widzę pierwsze efekty(po prawie nie przespanej ostatniej nocy). Zdecydowanie jednak nie dało się już tego uniknąć. Miałam już tak zawalone zatoki,że myślałam,że mi rozsadzi policzek. Dziś zaliczyłam jeszcze dentyste (zrobił co miał zrobić i jestem lżejsza o niemało, ale przynajmniej z głowy).
Gin dziś był niepocieszony,że nadal jestem kaszlająca. Właściwie to spytał,czy mam się jak odizolować od chorych domowników. Jak wiadomo nie mam.
Podejrzeliśmy na chwilę Małego- wszystko ok,ale nic więcej nie wiem(nie mierzył/ważył).
__________________
"Życie składa się z rzadkich, oddzielonych momentów najwyższego znaczenia i nieskończonej liczby przerw pomiędzy tymi momentami. A ponieważ cienie tych momentów unoszą się w trakcie tych przerw nieustannie wokół nas, więc warto dla nich żyć." J.Wiśniewski
Mravka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 17:51   #1832
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Jestem po wizycie i jednak mialam usg Widziałam mojego skarba który tak pięknie fikał ale plci nie znam bo sie do mnie dupka odwrócił/a dowiem sie 15 na kolejnej wizycie no i oczywiście wszystko jest wporzadku ależ jestem szczęśliwa ☺

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Ano i troche przytylam ale nadal 2kg na minusie
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 17:53   #1833
magdowe
Zadomowienie
 
Avatar magdowe
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 011
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego nie mogę cytować ;/

beaciorq no no spory Człowiek już! wiesz najważniejsze,że wszystko ok,zdążysz podejrzeć ,choć domyślam się,że ciekawość robi swoje

majka kciuuuuki

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

mms trzymam kciuki za powtórne badanie i dobre wyniki. Wiem,że łatwo się mówi, ale naprawdę staraj się nie denerwować.

Piszecie o chrzcinach. W sumie u nas nie ma chyba żadnego "zwyczaju". U Starszego mamy moją siostre i kuzyna TZ. Teraz będzie moja przyjaciołka i...nie wiem kto. Niemniej dla mnie to nie kwestia koligacji rodzinnej, a mojego postrzegania "potencjalnego" chrzestnego. Wszyscy myśleli,że chrzestnym Syna będzie brat TZ, jednak my od razu wiedzieliśmy,że Go nie wezmiemy (wiem,że nie wszystkim sie to podobało,ale to ich problem ). W ogóle to ja będę chrzestną dziecka mojej siostry,więc będzie wesoło

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

U mnie drugi antybiotyk w toku(tym razem amoksiklav), jednak na szczęście widzę pierwsze efekty(po prawie nie przespanej ostatniej nocy). Zdecydowanie jednak nie dało się już tego uniknąć. Miałam już tak zawalone zatoki,że myślałam,że mi rozsadzi policzek. Dziś zaliczyłam jeszcze dentyste (zrobił co miał zrobić i jestem lżejsza o niemało, ale przynajmniej z głowy).
Gin dziś był niepocieszony,że nadal jestem kaszlająca. Właściwie to spytał,czy mam się jak odizolować od chorych domowników. Jak wiadomo nie mam.
Podejrzeliśmy na chwilę Małego- wszystko ok,ale nic więcej nie wiem(nie mierzył/ważył).
Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie i jednak mialam usg Widziałam mojego skarba który tak pięknie fikał ale plci nie znam bo sie do mnie dupka odwrócił/a dowiem sie 15 na kolejnej wizycie no i oczywiście wszystko jest wporzadku ależ jestem szczęśliwa ☺

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Ano i troche przytylam ale nadal 2kg na minusie

Gratuluje udanych wizyt
magdowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 17:53   #1834
Jess922
Zakorzenienie
 
Avatar Jess922
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 093
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie i jednak mialam usg Widziałam mojego skarba który tak pięknie fikał ale plci nie znam bo sie do mnie dupka odwrócił/a dowiem sie 15 na kolejnej wizycie no i oczywiście wszystko jest wporzadku ależ jestem szczęśliwa ☺

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Ano i troche przytylam ale nadal 2kg na minusie
__________________
Synek
Jess922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 17:53   #1835
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego nie mogę cytować ;/

beaciorq no no spory Człowiek już! wiesz najważniejsze,że wszystko ok,zdążysz podejrzeć ,choć domyślam się,że ciekawość robi swoje

majka kciuuuuki

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

mms trzymam kciuki za powtórne badanie i dobre wyniki. Wiem,że łatwo się mówi, ale naprawdę staraj się nie denerwować.

Piszecie o chrzcinach. W sumie u nas nie ma chyba żadnego "zwyczaju". U Starszego mamy moją siostre i kuzyna TZ. Teraz będzie moja przyjaciołka i...nie wiem kto. Niemniej dla mnie to nie kwestia koligacji rodzinnej, a mojego postrzegania "potencjalnego" chrzestnego. Wszyscy myśleli,że chrzestnym Syna będzie brat TZ, jednak my od razu wiedzieliśmy,że Go nie wezmiemy (wiem,że nie wszystkim sie to podobało,ale to ich problem ). W ogóle to ja będę chrzestną dziecka mojej siostry,więc będzie wesoło

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

U mnie drugi antybiotyk w toku(tym razem amoksiklav), jednak na szczęście widzę pierwsze efekty(po prawie nie przespanej ostatniej nocy). Zdecydowanie jednak nie dało się już tego uniknąć. Miałam już tak zawalone zatoki,że myślałam,że mi rozsadzi policzek. Dziś zaliczyłam jeszcze dentyste (zrobił co miał zrobić i jestem lżejsza o niemało, ale przynajmniej z głowy).
Gin dziś był niepocieszony,że nadal jestem kaszlająca. Właściwie to spytał,czy mam się jak odizolować od chorych domowników. Jak wiadomo nie mam.
Podejrzeliśmy na chwilę Małego- wszystko ok,ale nic więcej nie wiem(nie mierzył/ważył).

dużo zdrówka dla Ciebie!

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie i jednak mialam usg Widziałam mojego skarba który tak pięknie fikał ale plci nie znam bo sie do mnie dupka odwrócił/a dowiem sie 15 na kolejnej wizycie no i oczywiście wszystko jest wporzadku ależ jestem szczęśliwa ☺

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Ano i troche przytylam ale nadal 2kg na minusie
no to super!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 17:56   #1836
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Się śmiałam że następnym razem bede obiecala dzidziusiowi Loda jak pokaze co ma miedzy nóżkami
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 17:56   #1837
Mirabelka_90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 693
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Gratuluję wizyt
U nas tak zimno dziś, że pojechaliśmy tylko do lidla na zakupy. Marchewki na soczek i słodycze i leżę teraz pod kocykiem. Leje i normalnie masakra. A rano tak ślicznie było.
Mirabelka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 18:04   #1838
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie i jednak mialam usg Widziałam mojego skarba który tak pięknie fikał ale plci nie znam bo sie do mnie dupka odwrócił/a dowiem sie 15 na kolejnej wizycie no i oczywiście wszystko jest wporzadku ależ jestem szczęśliwa ☺

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Ano i troche przytylam ale nadal 2kg na minusie
No to super! już się pewnie nie mozesz doczekać

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirabelka_90 Pokaż wiadomość
Gratuluję wizyt
U nas tak zimno dziś, że pojechaliśmy tylko do lidla na zakupy. Marchewki na soczek i słodycze i leżę teraz pod kocykiem. Leje i normalnie masakra. A rano tak ślicznie było.
u nas jeszcze nie leje ale faktycznie się chmurzy i o wiele zimniej:/
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:08   #1839
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
No to super! już się pewnie nie mozesz doczekać

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------


u nas jeszcze nie leje ale faktycznie się chmurzy i o wiele zimniej:/
No ale następna wizyta za 3 tygodnie więc o tydzień wcześniej niż zawsze

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

A u mnie jest 14 stopni i jeszcze jest ladnie
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:14   #1840
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Roxanka u nas tez bedzie sajgon bo ja mam siostre i tz też ma siostre i ktora ma być.
Tż chce chrzestnego kolege OK, i swoja siostrę ( na co ja sie nie zgadzam) dwie ooby z jednej strony ooo nie ale wszytko się okazę jak się malec urodzi, a ty rob co uważasz za słuszne
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:21   #1841
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
No ale następna wizyta za 3 tygodnie więc o tydzień wcześniej niż zawsze

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

A u mnie jest 14 stopni i jeszcze jest ladnie
u mnie wizyta tez juz 13stego, niby za miesiac ale zwykle szlam sroda/ptk a teraz pon.

ambiwalentna ,roxana wlasnie co komu do tego jaka płec???pani w sklepie,sasiadka,babka ciotka...parka nie parka wazne aby urodzilo sie zdrowe i nie chorowało...
dzis bylo super cieplo,chodzilam w otwartej kurtce,jutro jak bedzie ladnie to tez,no chyba wolno mi miec dziecko z wlasnym mezem????
nie mam zamiaru sie pocić i kryć ..
ps.w ostatecznosci oprocz paczki pieluch i odzywki do wlosów w Rossie to nic nie kupilam..kolejny ,,wypad ''za tydzien
ide zrobic jakąś kolacje.
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 18:21   #1842
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Roxanka u nas tez bedzie sajgon bo ja mam siostre i tz też ma siostre i ktora ma być.
Tż chce chrzestnego kolege OK, i swoja siostrę ( na co ja sie nie zgadzam) dwie ooby z jednej strony ooo nie ale wszytko się okazę jak się malec urodzi, a ty rob co uważasz za słuszne
u nas jest tak samo tylko ze pewne jest ze nie weźmiemy jego siostry bo ona jest strasznie nieogarnięta życiowo.Powiem szczerze że dziecka z nią nie zostawie dłuuugo.Dlatego będzie moja sis
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:24   #1843
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Anev0 Pokaż wiadomość
Roxanka u nas tez bedzie sajgon bo ja mam siostre i tz też ma siostre i ktora ma być.
Tż chce chrzestnego kolege OK, i swoja siostrę ( na co ja sie nie zgadzam) dwie ooby z jednej strony ooo nie ale wszytko się okazę jak się malec urodzi, a ty rob co uważasz za słuszne
aaaaa... czyli Twój TŻ tak to sobie wymyślił

ja nie wiem... wkurza mnie takie wtrynianie się do czyjegoś życia i ta chęć wpłynięcia na decyzję.. wrrr...

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
u nas jest tak samo tylko ze pewne jest ze nie weźmiemy jego siostry bo ona jest strasznie nieogarnięta życiowo.Powiem szczerze że dziecka z nią nie zostawie dłuuugo.Dlatego będzie moja sis
o. kolejna co to ma "problem" z siostrą TŻ
ja też siostrze tż bym dziecka nie zostawiła, nawet juniora
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:25   #1844
kasperka
Zakorzenienie
 
Avatar kasperka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De
Wiadomości: 5 714
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie i jednak mialam usg Widziałam mojego skarba który tak pięknie fikał ale plci nie znam bo sie do mnie dupka odwrócił/a dowiem sie 15 na kolejnej wizycie no i oczywiście wszystko jest wporzadku ależ jestem szczęśliwa 

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Ano i troche przytylam ale nadal 2kg na minusie


No i super, gratulacje
kasperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:25   #1845
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
u mnie wizyta tez juz 13stego, niby za miesiac ale zwykle szlam sroda/ptk a teraz pon.

ambiwalentna ,roxana wlasnie co komu do tego jaka płec???pani w sklepie,sasiadka,babka ciotka...parka nie parka wazne aby urodzilo sie zdrowe i nie chorowało...
dzis bylo super cieplo,chodzilam w otwartej kurtce,jutro jak bedzie ladnie to tez,no chyba wolno mi miec dziecko z wlasnym mezem????
nie mam zamiaru sie pocić i kryć ..
ps.w ostatecznosci oprocz paczki pieluch i odzywki do wlosów w Rossie to nic nie kupilam..kolejny ,,wypad ''za tydzien
ide zrobic jakąś kolacje.
ja też 13! oby był dla nas szczęśliwy poród z resztą też 13 :P
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:27   #1846
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
ja też 13! oby był dla nas szczęśliwy poród z resztą też 13 :P
będzie szczęśliwy
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:29   #1847
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

No my z chrzestnymi nie mamy problemu bo ja mam siostrę a Tż brata gorzej bedzie przy drugim bo mamy po jednym rodzeństwu ale do tego czasu jeszcze daleeeko
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:31   #1848
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
aaaaa... czyli Twój TŻ tak to sobie wymyślił

ja nie wiem... wkurza mnie takie wtrynianie się do czyjegoś życia i ta chęć wpłynięcia na decyzję.. wrrr...

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------



o. kolejna co to ma "problem" z siostrą TŻ
ja też siostrze tż bym dziecka nie zostawiła, nawet juniora
tak tak z moją szwagierką to jest tak że ona ma 25lat?i nawet zupy pewnie nigdy nie zrobiła sama.Ma już dziecko bo wpadła i strasznie żal mi tej małej.Śmierdzi fajami jak ją wezmę na ręce a ma dopiero pół roku..Okropność.Ciuchy jak mi przyniosła to chyba w ACE je będę prała.Dobrze ze mam większość po mojej siostry dzieciach..DRAMAT
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:34   #1849
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
No my z chrzestnymi nie mamy problemu bo ja mam siostrę a Tż brata gorzej bedzie przy drugim bo mamy po jednym rodzeństwu ale do tego czasu jeszcze daleeeko
szybko już o drugim myślisz ale to fajnie!

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
tak tak z moją szwagierką to jest tak że ona ma 25lat?i nawet zupy pewnie nigdy nie zrobiła sama.Ma już dziecko bo wpadła i strasznie żal mi tej małej.Śmierdzi fajami jak ją wezmę na ręce a ma dopiero pół roku..Okropność.Ciuchy jak mi przyniosła to chyba w ACE je będę prała.Dobrze ze mam większość po mojej siostry dzieciach..DRAMAT
a bleeee.. ja też paliłam przed ciążą ale nigdy w domu i nigdy w obecności juniora...
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-25, 18:39   #1850
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
szybko już o drugim myślisz ale to fajnie!



a bleeee.. ja też paliłam przed ciążą ale nigdy w domu i nigdy w obecności juniora...
To co robimy to nasza sprawa, byle nie truć maluszka!Bo on nie ma wyboru.My mamy.Też czasem zapaliłam, tak do piwka:P Ale teraz mnie nie ciągnie ani trochę
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:42   #1851
asienka_182
Rozeznanie
 
Avatar asienka_182
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 887
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
szybko już o drugim myślisz ale to fajnie!



a bleeee.. ja też paliłam przed ciążą ale nigdy w domu i nigdy w obecności juniora...
Nie nie :p ja chce przerwę tak 3 lata napewno
A jak mozesz Roxana to zapisz mi na pierwszej str wizytę na 15.04
asienka_182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:43   #1852
moniska139
Zadomowienie
 
Avatar moniska139
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 943
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
Stwierdziłam ze nie moge sie tyle stresowac a ona mnie tak irytuje, ze inaczej postąpić nie mogłam

A ona jeszcze nas na swieta zaprosiła no i sie wkurzyła bo powiedziałam nie... Tego by brakowało spędzać swieta z kimś kogo sie tak nie znosi

Dziewczyny...A mam pytanie tak przy okazji, jak u Was wyglada sprawa chrzestnych ? Czy u Was wybiera sie kogos z rodziny itd? Bo u mnie ma byc moja najbliższa przyjaciółka ( nawet jakbym chciała to nie mam kogo wziasc juz tymbardziej faceta) no i awantura bo siostrzyczka TŻ juz sie cieszyła ze bedzie i teściowa powiedziała ze nie mamy próbować jej nie wziasc bo zrobimy jej najwieksza przykrość. TŻ tez najpierw chciał ja wziasc ale ja jej tak bardzo nie znoszę ze nie bede brała na sile bo "wypada"... TŻ juz sie zgodził ze bedzie moja przyjaciółka a on weźmie jakiegoś kuzyna... Ale zawsze czuje ten "zgrzyt" jak sie zaczyna na ten temat rozmowa...
U nas będzie moja siostra i tż brat. Mąż ma chrzestnych, którzy są znajomymi
teściów. Gdybym nie miała kogoś z rodziny, to nie miałabym nic przeciwko, że mam.przyjaciółkę.




Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
właśnie przyszła moja babcia... z nowym żakietem dla mnie w prezencie w r 40 a noszę r 34 taka mała różnica... Pytam czemu taki wielki przecież zna mój rozmiar a ta no że już jest ciepło i kurtkę zaraz ściągnę to mi brzuch będzie widać wiec trzeba go zakryć



pytam a czego ja mam się wstydzić nie mam 15 lat jestem po prostu w ciąży
Oszalała... mówi no racja Tylko ona tak pomyślała bo kiedyś to brzuch się zakrywało, że może tez chce
Moja też każe zakrawać brzuch, ostatnio dala mi pieniądze bo w netto były bluzki ciazowe - namioty taki jest ich urok.

Byłam na wizycie a zanim na nią.dojechałam to zatrzymała nas policja. I się zaczęło... Nie mieliśmy nowej kartki z ubezpieczeniem a ważne było stare do 19. Jest ważne ale i nie ma przerwanej ciągłości ale nie otrzymaliśmy jej jeszcze z ubezpieczalni. Policjant stwierdził, że mąż przez pasami wyprzedzał i nie było zmiłuj się. Ja muszę już wchodzić do lekarza bo jest na godzinę a policjant niespiesznie rozmawia i mówi co i jak.
Ja już beczę, że muszę do lekarza i czy długo jeszcze, chyba ze względu na mnie dał 10 pkt i tylko 200 zł i powiedział, że mam się cieszyć bo on z żoną 5 lat się starają o dziecko.
Chłop mnie tak wkurzył, że powiedziałam że nie idzie ze.mną choć miałam nadzieję, że jednak pójdzie.
Weszlam do lekarza spóźnione czerwona, zapłakana i smutna, że bez niego.
Jeszcze dobrze się nie położyłam i weszła jakaś kobieta, że jest już jej czas.
Ale zrobił usg rozmawialiśmy o badaniach i różnych innych sprawach i nie zbył mnie od razu.
Dzidzi ma 305 gramów, rączki nóżki i paluszki się zgadzają. Cała reszta też, ułożona jest pośladkowo i jest DZIEWCZYNKĄ
Po badaniu pojechaliśmy do koleżanki po młodego i jak mnie zobaczyła to przeraziła, że coś z dzieckiem się dzieje. Ale na szczęście wszystko dobrze

To 200 zł mandatu strasznie mnie odbiło. W tym miesiącu mieliśmy tyle wydatków, że nawet nie chce myśleć ile jesteśmy na minusie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
moniska139 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:47   #1853
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
To co robimy to nasza sprawa, byle nie truć maluszka!Bo on nie ma wyboru.My mamy.Też czasem zapaliłam, tak do piwka:P Ale teraz mnie nie ciągnie ani trochę
a mnie właśnie ciągnie bardzo... baaaaardzooo.. brakowało mi np. jak się denerwowałam wynikami, brakuje mi zawsze jak się wkurzę... w innych sytuacjach o tym nie myślę
z tym, że ja bardzo długo paliłam.. bo już od liceum. później rzuciłam jak zaszłam w ciążę z juniorem i znów zaczęłam popalać jak miał pół roku no i potem całkowicie wróciłam do palenia...
ale teraz sobie obiecałam, że już nigdy nie wrócę do tego nałogu.

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez asienka_182 Pokaż wiadomość
Nie nie :p ja chce przerwę tak 3 lata napewno
A jak mozesz Roxana to zapisz mi na pierwszej str wizytę na 15.04

wpisałam!
Cytat:
Napisane przez moniska139 Pokaż wiadomość
U nas będzie moja siostra i tż brat. Mąż ma chrzestnych, którzy są znajomymi
teściów. Gdybym nie miała kogoś z rodziny, to nie miałabym nic przeciwko, że mam.przyjaciółkę.






Moja też każe zakrawać brzuch, ostatnio dala mi pieniądze bo w netto były bluzki ciazowe - namioty taki jest ich urok.

Byłam na wizycie a zanim na nią.dojechałam to zatrzymała nas policja. I się zaczęło... Nie mieliśmy nowej kartki z ubezpieczeniem a ważne było stare do 19. Jest ważne ale i nie ma przerwanej ciągłości ale nie otrzymaliśmy jej jeszcze z ubezpieczalni. Policjant stwierdził, że mąż przez pasami wyprzedzał i nie było zmiłuj się. Ja muszę już wchodzić do lekarza bo jest na godzinę a policjant niespiesznie rozmawia i mówi co i jak.
Ja już beczę, że muszę do lekarza i czy długo jeszcze, chyba ze względu na mnie dał 10 pkt i tylko 200 zł i powiedział, że mam się cieszyć bo on z żoną 5 lat się starają o dziecko.
Chłop mnie tak wkurzył, że powiedziałam że nie idzie ze.mną choć miałam nadzieję, że jednak pójdzie.
Weszlam do lekarza spóźnione czerwona, zapłakana i smutna, że bez niego.
Jeszcze dobrze się nie położyłam i weszła jakaś kobieta, że jest już jej czas.
Ale zrobił usg rozmawialiśmy o badaniach i różnych innych sprawach i nie zbył mnie od razu.
Dzidzi ma 305 gramów, rączki nóżki i paluszki się zgadzają. Cała reszta też, ułożona jest pośladkowo i jest DZIEWCZYNKĄ
Po badaniu pojechaliśmy do koleżanki po młodego i jak mnie zobaczyła to przeraziła, że coś z dzieckiem się dzieje. Ale na szczęście wszystko dobrze

To 200 zł mandatu strasznie mnie odbiło. W tym miesiącu mieliśmy tyle wydatków, że nawet nie chce myśleć ile jesteśmy na minusie
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
oj no czasami tak bywa ale Ty jesteś ostatnią osobą, która się powinna teraz tym martwić!

dobrze, że zdążyłaś na wizytę no i gratuluję córeczki! wpiszę na pierwszą stronę
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:48   #1854
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Acka jej dziecko śmierdzialo papierosami a ja nawet mojego synka nie pozwalam dotykać jak ktoś palił i rąk nie umyl nie mówiąc już o całowaniu ja nie pale mój tż tez nie pali na szczęście
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:51   #1855
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez roxana_lu Pokaż wiadomość
a mnie właśnie ciągnie bardzo... baaaaardzooo.. brakowało mi np. jak się denerwowałam wynikami, brakuje mi zawsze jak się wkurzę... w innych sytuacjach o tym nie myślę
z tym, że ja bardzo długo paliłam.. bo już od liceum. później rzuciłam jak zaszłam w ciążę z juniorem i znów zaczęłam popalać jak miał pół roku no i potem całkowicie wróciłam do palenia...
ale teraz sobie obiecałam, że już nigdy nie wrócę do tego nałogu.

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------




wpisałam!


oj no czasami tak bywa ale Ty jesteś ostatnią osobą, która się powinna teraz tym martwić!

dobrze, że zdążyłaś na wizytę no i gratuluję córeczki! wpiszę na pierwszą stronę
Ja ci powiem ze nie potrafię się od tego uzależnić.Bo paliłam zawsze jak mnie ochota naszła, tak przy alkoholu najczęściej albo dla towarzystwa.Czasem kupiłam paczkę i miałam ją z tydzien.Potem nie paliłam ileś tam a potem znowu mnie nasżło.Teraz mi tego w ogóle nie brakuje.A najgorsze jest to że niektóre kobiety nie żałują sobie wcale w ciąży:/ biedne maluszki
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:51   #1856
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Acka jej dziecko śmierdzialo papierosami a ja nawet mojego synka nie pozwalam dotykać jak ktoś palił i rąk nie umyl nie mówiąc już o całowaniu ja nie pale mój tż tez nie pali na szczęście
a ja paliłam i też nigdy nie dopuszczałam do tego, żeby dziecko dotykać chociażby po paleniu
zawsze po każdym razie szorowałam zęby, ręce i dopiero szłam do małego. no i nigdy w jego obecności, nie wiem czy on w ogóle wiedział, że palę
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:51   #1857
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Monika gratuluję córeczki
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:52   #1858
roxana_lu
Zakorzenienie
 
Avatar roxana_lu
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 486
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
Ja ci powiem ze nie potrafię się od tego uzależnić.Bo paliłam zawsze jak mnie ochota naszła, tak przy alkoholu najczęściej albo dla towarzystwa.Czasem kupiłam paczkę i miałam ją z tydzien.Potem nie paliłam ileś tam a potem znowu mnie nasżło.Teraz mi tego w ogóle nie brakuje.A najgorsze jest to że niektóre kobiety nie żałują sobie wcale w ciąży:/ biedne maluszki
ja znam i to nie jedną taką dziewczynę co to w ciąży pali i jest to dla mnie niewyobrażalne!!
aż mnie "śmieszą" teksty typu: ja nie potrafię, to jest silniejsze ode mnie. BZDURA!! według mnie każda odpowiedzialna matka potrafi zrobić to dla dziecka mając świadomość, że je truje!!
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Synuś i Córcia
roxana_lu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:53   #1859
Acka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 664
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez MsLullaby Pokaż wiadomość
Acka jej dziecko śmierdzialo papierosami a ja nawet mojego synka nie pozwalam dotykać jak ktoś palił i rąk nie umyl nie mówiąc już o całowaniu ja nie pale mój tż tez nie pali na szczęście
tak?to powiedz mi teraz co ja mam zrobić jak urodzę i przyjadą te wszystkie palące ciotki i będą chuchały i chciały całować??Jak ja mam odmówić?Powiedzą że jestem nienormalna bo one tego nie zrozumieją!!!
Acka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 18:57   #1860
MsLullaby
Zakorzenienie
 
Avatar MsLullaby
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 573
Dot.: Sierpniowe mamusie 2015 - część 4 :)

Cytat:
Napisane przez Acka Pokaż wiadomość
tak?to powiedz mi teraz co ja mam zrobić jak urodzę i przyjadą te wszystkie palące ciotki i będą chuchały i chciały całować??Jak ja mam odmówić?Powiedzą że jestem nienormalna bo one tego nie zrozumieją!!!
Kochana, ja w ogóle nie owijałam w bawełnę. Proszę myć ręce inaczej dziecka nie dotykać, całować innym nie pozwalałam wcale bo w sumie to się nie powinno takiego małego dziecka całować, szczególnie po rękach które ciągle trzyma w buzi. Jeśli nie zrozumieją to ich problem, ty masz prawo tego wymagać

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Zresztą powiedz ze dziecko to nie,zabawka tylko żywy mały człowiek, który nie ma odporności na bakterie w slinie które mają dorośli
__________________
Bartuś
9.09.2013

Adrianek
30.07.2015
MsLullaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-15 13:02:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.