Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-20, 20:31   #1831
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja uwielbiam Lioele za krycie, konsystencję, efekt i zapaaach ale co mi z tego, jak mi 2 tony jest za ciemny bebiki to fajna rzecz ale z tonacją strasznie cienko...;/
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 20:41   #1832
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Zgadzam się, missha #13 jest dziwnie szaro-różowo-dziwna .

Edit: Doczytałam skład tego cuda, jednak nie dla mnie . Chyba za szybko się ucieszyłam...[/QUOTE]
....
dziwna sprawa z tymi kremami bb.... skład maja zazwyczaj przeogromny i przebogaty,nie do konca naturalny i ''zdrowy'' by sie wydawało.......
a mi..najwiekszemu wrazliwcowi,alergikowi,za pychaczowi,któremu szkodzi 90 procent tego co dostepne w drogeriach ...nie robia żadnej krzywdy,nawet missha....dziwne...wiec jeżeli wiesz,że z premedytacja nie nałozysz czegos na twarz,bo nie...to ok...ale może się zdarzyc,że skóra dobrze zareaguje na dany BB.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 20:51   #1833
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

darko1 mam to samo, no może ze dwa mnie lekko zapychały ale ogólnie i bb i pielęgnacja azjatycka super. Ostatnio to po całym dniu noszenia Pixie miałam pozapychane pory. A kilka bb "likwidowało" mi wręcz niespodzianki
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 20:59   #1834
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mi triple i beyond nie przypadły do gustu, świetny był za to dollish ale kolor maskara gęba straszny odcień miała
uwielbiałam też ten:

http://www.ebay.pl/itm/ETUDE-HOUSE-P...item1e6fba0479

jasnością co prawda nie grzeszy ale o dziwo całkiem całkiem się dopasowuje, bardzo dobry w tym przedziale cenowym, do tego jest go sporo.
60g

Które bb kremy są jasne i żółtawe?? Na zdjeciach kazdy inaczej wygląda

Missha signature real ... wyglada w miare jsno ale tonacji juz nie potrafie okreslic

Jakby ktoś chciał kupić ze mną a'pieu na spółke to by było fajnie. 40g to za dużo tym bardziej że nie wiem jak się zachowa na skórze. albo jakby ktoś odstąpił mi odlewkę ...

Edytowane przez Sabriel_
Czas edycji: 2013-02-20 o 21:05
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 20:59   #1835
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
dziwna sprawa z tymi kremami bb.... skład maja zazwyczaj przeogromny i przebogaty,nie do konca naturalny i ''zdrowy'' by sie wydawało.......
a mi..najwiekszemu wrazliwcowi,alergikowi,za pychaczowi,któremu szkodzi 90 procent tego co dostepne w drogeriach ...nie robia żadnej krzywdy,nawet missha....dziwne...wiec jeżeli wiesz,że z premedytacja nie nałozysz czegos na twarz,bo nie...to ok...ale może się zdarzyc,że skóra dobrze zareaguje na dany BB.
Mnie pozapychał Elemong i Missha. iFiona Red była świetna, ale nie wiem, gdzie ją kupić teraz (na ebay nie widziałam).

A co do składu tamtego bb, to jak widzę caprylic/capric trigliceride, to już wiem, że mnie pozapycha . Reszta składu bardzo ładna (może ten wosk pszczeli mnie trochę niepokoi).
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 21:03   #1836
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Z tych BB co ja używałam, to najbardziej do gustu przypadły mi z Tony Moly.
Cutie beauty, ładnie się wtapiał, mimo, że nie był super jasny.
I Lovely Bright.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 21:03   #1837
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mnie pozapychał Elemong i Missha. iFiona Red była świetna, ale nie wiem, gdzie ją kupić teraz (na ebay nie widziałam).

A co do składu tamtego bb, to jak widzę caprylic/capric trigliceride, to już wiem, że mnie pozapycha . Reszta składu bardzo ładna (może ten wosk pszczeli mnie trochę niepokoi).
....
no własnie mnie tez 3g.zapychają niemiłosiernie,a w misshy nie z tym,ze chyba z wiekiem koloryt skóry mi się zmienia i troszke missha zaczyna sie robic ziemista,a ja sie ocieplam....dziwy dziwy...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-20, 21:43   #1838
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
missha nie jest żółtawa,jest wybitnie różowo-szarawa...wszystkie 3 odcienie w takiej tonacji
Oj, to dobrze że w końcu się na nią nie zdecydowałam.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
no właśnie missha jest takim mleczno różowawym beżem, żółci w niej nie widziałam. Ten A'pieu to pewnie będzie coś podobnego tylko bardziej żółtawy się wydaje nie matujących bb jest sporo, raczej dają mniejszy lub większy glow mnie najbardziej matowił The saem silk finish i BRTC all in one homme(jaki on drogi)

a z żółtawych, jasnych ale nie ekstremalnie i nie matujących jest np. ten
http://www.ebay.pl/itm/Lboe-Beblesh-...item2314d18812

http://2.bp.blogspot.com/-hdGnSYHL2P...eamswatche.jpg
Dziękuję za propozycje, tylko ja bym chciała coś ze stron polskich, bo z ebaya nie zdecyduję się zamówić. A masz jakieś doświadczenia z kremami Holika Holika Petit Clearing i Watery albo MIsha M i Vita?
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2013-02-20 o 21:47
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-20, 21:44   #1839
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Mnie pozapychał Elemong i Missha. iFiona Red była świetna, ale nie wiem, gdzie ją kupić teraz (na ebay nie widziałam).
jedyny BB, jaki miałam, to Elemong. Chyba po żadnym innym kosmetyku jeszcze mnie tak nie wysypało... Miałam na twarzy nowe paskudztwa już po paru godzinach (!) noszenia. I tak za każdym podejściem (prawie, bo skóra miewała lepsze dni, i też nie zawsze nosiłam ten kosmetyk cały dzień, tylko zmywałam po 2-3h bo był smalec nie do odratowania). Bleh, zniechęciło mnie to do BB. Za dużo silikonów i olejów. Jednak muszę mieć typowo matujące podkłady, i jak najmniej silikonowe.
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:45   #1840
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
60g

Które bb kremy są jasne i żółtawe?? Na zdjeciach kazdy inaczej wygląda

Missha signature real ... wyglada w miare jsno ale tonacji juz nie potrafie okreslic

Jakby ktoś chciał kupić ze mną a'pieu na spółke to by było fajnie. 40g to za dużo tym bardziej że nie wiem jak się zachowa na skórze. albo jakby ktoś odstąpił mi odlewkę ...
Na tej stronie http://seraphase.blogspot.com/2012/0...reams-are.html podana jest lista:

"Which BB Creams are yellow? / Żółte BB kremy:
Sana Pore Putty BB Cream
Naris Up Uruoi-Ya BB Moist Cream
Purederm 3in1 Beauty Magic BB Cream
Skinfood Good Afternoon Apple Cinnamon Tea BB Cream #1
Skinfood Good Afternoon Berry Berry Tea #1
Ishizawa Nanoce BB Moist Cream in #2 Healthy Ochre
Hada Labo BB Moist Emulsion in #1 Natural Beige SPF50 PA+++
Hada Labo BB Moist Emulsion in #2 Natural Ochre SPF50 PA+++
Hada Labo BB Moist Cream in #1 Natural Beige SPF 32 PA+++
Hada Labo BB Moist Cream in #2 Natural Ochre SPF 32 PA+++
SkinFood Peach Sake Pore BB Cream #1
SkinFood Peach Sake Pore BB Cream #2
Christian Gio Paris Super BB Cream
Skin79 Dear Rose
Skin79 Scandal Rose & Vanilla BB Cream
Skin79's Vital Orange BB Cream
Cedia Rose BB Cream
Holika Holika Aqua Petit Jelly #1
Holika Holika Aqua Petit Jelly #2
Kiss Me Heroine Make Essence in BB Cream
Arezia BB Cream #1
L'boe Corium Care BB Cream
Ishizawa Nanoce BB Moist Cream in #2 Healthy Ochre
SANA Quzulan Gelo Liquid BB Essence SPF29 PA++ in #1
Cyber Colors Duo White Essence BB Cream SPF25 PA++
Cezanne Japan BB Cream #2 (yellow to orange ._.)
Dr. Jart Silver Label (yellow-grey; recommended by Urban ^^)
Le Brauet Caviar Gold BB Cream
Skinfood Red Orange Jelly #1 Light Beige BB Cream
Dr. Jart Water Moist Fuse Not pure yellow, but stil yellow".

Niestety brak informacji o kryciu, wykończeniu i porównań kolorystycznych, także ciężko się zorientować.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 09:29   #1841
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Oj, to dobrze że w końcu się na nią nie zdecydowałam.



Dziękuję za propozycje, tylko ja bym chciała coś ze stron polskich, bo z ebaya nie zdecyduję się zamówić. A masz jakieś doświadczenia z kremami Holika Holika Petit Clearing i Watery albo MIsha M i Vita?
Holikę Clearing miałam odlewkę ale nie przypadła mi do gustu, za bardzo pudrowa, mi podsuszałą skórę jest chyba do tłustej trądzikowej cery przeznaczona, krycie miała bardzo dobre. Watery też nie miałam ale ze swatchy z inymi petitkami które miałam(schimmering, essential) to jest raczej beżowy, opinie dobre zbiera Missha M i Vita są ciemne


Za elemongiem też nie przepadałam ale jak dla mnie z bb kremem nie miał za dużo wspólnego dał się nosić tylko przy -10 stopniach

co do tego zestawienia żółtych bb kremów dużo z nich jest bardziej brzoskwiniowa niż żółta, a niektóre bardzo ciemne. Skinfoody poza drobnymi wyjątkami(np.Aqua Petit Jelly #1) to piękne brzoskwinki
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 09:36   #1842
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

iamsolucky, trochę boję się podsuszenia. A z ETUDE HOUSE Precious Mineral BB miałaś kolor 02? Super jasna nie jestem, ale np. The Oriental był trochę za ciemny. Idealny kolorystycznie był ten z Pupy. Czym on się różni od BB krem A'pieu? Bo chyba posłucham twoich rad i zamówię któryś z tych, o ile znajdę w necie. A Skin79 Orange bardzo twoim zdaniem jest matowy?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 11:44   #1843
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
iamsolucky, trochę boję się podsuszenia. A z ETUDE HOUSE Precious Mineral BB miałaś kolor 02? Super jasna nie jestem, ale np. The Oriental był trochę za ciemny. Idealny kolorystycznie był ten z Pupy. Czym on się różni od BB krem A'pieu? Bo chyba posłucham twoich rad i zamówię któryś z tych, o ile znajdę w necie. A Skin79 Orange bardzo twoim zdaniem jest matowy?
Z Etude miałam NO2 ale całkiem żółty nie był beżowy ale nie utleniał się brzydko na róż czy brzoskwinię. Lubiłam go za wygląd na buzi, krycie, delikatny cytrusowy zapach i nie zapychanie Fioletowy oriental też był dla mnie za ciemny i taki różowo szary. A'pieu dopiero za jakiś czas zamówię ale wygląda na sporo jaśniejszy od Pupy- dopiero w przyszłości go zweryfikuję. Najbardziej kolorystycznie zbliżony do Pupy to Mizon snail repair i ten EVAS Le brauet gold coviar np. pewnie parę innych by się też znalazło ale znowu tak wiele nie testowałam.
Skin orange dawał taki pudrowy finish, nawet nie super mat a efekt. Np. the saem silk finish też ekstra wygładzał, krył i matowił ale wykończenie miał gładziutkie, jedwabiste mimo całodziennego matu. Szkoda że tylko na gmarket dostępny bo odlewka mnie zachwyciła... Ze skinów to o wiele lepszy od Orange jest Scandal Rose(według mnie trochę jaśniejszy od Pupy)
http://2.bp.blogspot.com/-Ja4m0Yh7p2...79scandal5.jpg

no i droższy jest niestety. W ogóle jak patrzę na ceny bb w polskich sklepach internetowych to szok jakie ceny mają

Najlepiej wziąć udział w zbiorowym zamówieniu, a niektóre bb można zamówić w saszetkach- z Etude czy skin79 orange np. więc warto sie podpiąć pod wspólne zamówienie
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:13   #1844
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Jak tak patrzę na słocza, to nie wiem jak ja mogłam hot pink'a używać.
No i zapchał mnie dziad.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:18   #1845
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

iamsolucky, . Ogromnie mi pomogłaś, poczytam sobie o tych wymienionych i zobaczymy, na który się zdecyduję.

A na zdjęciach bardzo ciężko polegać. O tutaj Misha 13 i Oriental Gold Plus są żółte: http://1.bp.blogspot.com/-O9Q2pcbodc...braz%20386.jpg.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:21   #1846
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
iamsolucky, . Ogromnie mi pomogłaś, poczytam sobie o tych wymienionych i zobaczymy, na który się zdecyduję.

A na zdjęciach bardzo ciężko polegać. O tutaj Misha 13 i Oriental Gold Plus są żółte: http://1.bp.blogspot.com/-O9Q2pcbodc...braz%20386.jpg.
faktycznie żółtawo wygląda Missha, Mizon na bank nie jest różowy czy brzoskwiniowo szary. A Ten Oriental to Gold Plus w złotym opakowaniu. Ja próbowałam fioletowego, bez plusa na końcu

polly ja po Hot pinku miałam piękną cerę, mało tego w 3 dni wygoił mi egzemę aż byłam w szoku super leczniczy był też Skin79 ślimakowy ale kolor tragiczny, już pink sie o niebo lepiej dopasowywał

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2013-02-21 o 12:24
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:38   #1847
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Jak dla mnie Oriental Gold Plus na pewno nie jest żółty - mam obydwa, hot pink też i Oriental jest po prostu bardziej kryjący i beżowy, ale nadal ma różowo-szare tony.

Ja się czaje na ten BB:
http://firmakokardamakeup.blogspot.c...-bb-cream.html

Jest też na liście żółtych bebików, mam zamiar zamówić, ale nie wiem, czy całe opakowanie na pierwszy raz to nie za dużo (jakby co szukam chętnej 'połówki' )
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 12:57   #1848
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość

polly ja po Hot pinku miałam piękną cerę, mało tego w 3 dni wygoił mi egzemę aż byłam w szoku super leczniczy był też Skin79 ślimakowy ale kolor tragiczny, już pink sie o niebo lepiej dopasowywał
A ja ponad miesiąc walczyłam z gulami.
A'pieu mnie kusi, muszę tylko znaleźć kogoś , kto mi go zasponosruje.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Jak dla mnie Oriental Gold Plus na pewno nie jest żółty - mam obydwa, hot pink też i Oriental jest po prostu bardziej kryjący i beżowy, ale nadal ma różowo-szare tony.

Ja się czaje na ten BB:
http://firmakokardamakeup.blogspot.c...-bb-cream.html

Jest też na liście żółtych bebików, mam zamiar zamówić, ale nie wiem, czy całe opakowanie na pierwszy raz to nie za dużo (jakby co szukam chętnej 'połówki' )
Wygląda przyjemnie ten BB.
No i opakowanie urocze.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 13:43   #1849
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

mogę zamówić z ebaya krem lub próbki, tylko dla kogoś to najbezpieczniej było by wziąć przesyłke rejestrowaną za ok. 10zł dopłaty ale to i tak by było taniej niż w polskim sklepie internetowym. Trzeba by porównać ceny danego kremu. W razie czego pisać na priw
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 14:40   #1850
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Z Etude miałam NO2 ale całkiem żółty nie był beżowy ale nie utleniał się brzydko na róż czy brzoskwinię. Lubiłam go za wygląd na buzi, krycie, delikatny cytrusowy zapach i nie zapychanie Fioletowy oriental też był dla mnie za ciemny i taki różowo szary. A'pieu dopiero za jakiś czas zamówię ale wygląda na sporo jaśniejszy od Pupy- dopiero w przyszłości go zweryfikuję. Najbardziej kolorystycznie zbliżony do Pupy to Mizon snail repair i ten EVAS Le brauet gold coviar np. pewnie parę innych by się też znalazło ale znowu tak wiele nie testowałam.
Skin orange dawał taki pudrowy finish, nawet nie super mat a efekt. Np. the saem silk finish też ekstra wygładzał, krył i matowił ale wykończenie miał gładziutkie, jedwabiste mimo całodziennego matu. Szkoda że tylko na gmarket dostępny bo odlewka mnie zachwyciła... Ze skinów to o wiele lepszy od Orange jest Scandal Rose(według mnie trochę jaśniejszy od Pupy)
http://2.bp.blogspot.com/-Ja4m0Yh7p2...79scandal5.jpg

no i droższy jest niestety. W ogóle jak patrzę na ceny bb w polskich sklepach internetowych to szok jakie ceny mają

Najlepiej wziąć udział w zbiorowym zamówieniu, a niektóre bb można zamówić w saszetkach- z Etude czy skin79 orange np. więc warto sie podpiąć pod wspólne zamówienie
Dlaczego ja o tym nie pomyślałam No cóż jak przyjdzie missha i wpłynie trochę gotówki to chyba się dołączę do zamówienia. Niby używam minerałów, ale strasznie męczy mnie ich nakładanie

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Na tej stronie http://seraphase.blogspot.com/2012/0...reams-are.html podana jest lista:

"Which BB Creams are yellow? / Żółte BB kremy:
Sana Pore Putty BB Cream
Naris Up Uruoi-Ya BB Moist Cream
Purederm 3in1 Beauty Magic BB Cream
Skinfood Good Afternoon Apple Cinnamon Tea BB Cream #1
Skinfood Good Afternoon Berry Berry Tea #1
Ishizawa Nanoce BB Moist Cream in #2 Healthy Ochre
Hada Labo BB Moist Emulsion in #1 Natural Beige SPF50 PA+++
Hada Labo BB Moist Emulsion in #2 Natural Ochre SPF50 PA+++
Hada Labo BB Moist Cream in #1 Natural Beige SPF 32 PA+++
Hada Labo BB Moist Cream in #2 Natural Ochre SPF 32 PA+++
SkinFood Peach Sake Pore BB Cream #1
SkinFood Peach Sake Pore BB Cream #2
Christian Gio Paris Super BB Cream
Skin79 Dear Rose
Skin79 Scandal Rose & Vanilla BB Cream
Skin79's Vital Orange BB Cream
Cedia Rose BB Cream
Holika Holika Aqua Petit Jelly #1
Holika Holika Aqua Petit Jelly #2
Kiss Me Heroine Make Essence in BB Cream
Arezia BB Cream #1
L'boe Corium Care BB Cream
Ishizawa Nanoce BB Moist Cream in #2 Healthy Ochre
SANA Quzulan Gelo Liquid BB Essence SPF29 PA++ in #1
Cyber Colors Duo White Essence BB Cream SPF25 PA++
Cezanne Japan BB Cream #2 (yellow to orange ._.)
Dr. Jart Silver Label (yellow-grey; recommended by Urban ^^)
Le Brauet Caviar Gold BB Cream
Skinfood Red Orange Jelly #1 Light Beige BB Cream
Dr. Jart Water Moist Fuse Not pure yellow, but stil yellow".

Niestety brak informacji o kryciu, wykończeniu i porównań kolorystycznych, także ciężko się zorientować.
O, dziękuję ta lista to zawsze coś. Przynajmniej wiem czego mam szukać
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 14:40   #1851
Pazuzu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 57
GG do Pazuzu
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dodam mojego swatcha,bo dopadłam niezły kolor.Sleek ma w ofercie jasne podkłady,zamówiłam sobie ostatnio w ciemno kompakt w odcieniu Linen i trafiłam w 10.Co do efektu na twarzy i trwałości,to takie dość przeciętne,krycie ma niezłe,tylko podkreśla suche skórki.Jak się sprawdzi,to może dokupię płynny jeszcze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0939.CR2.jpg (19,3 KB, 91 załadowań)
__________________
"Bynajmniej" to nie to samo,co "przynajmniej". Jeśli "komEdogenny"=generuj ący zaskórniki,to "komOdogenny"=generuj ący komody?
Pazuzu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 16:40   #1852
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Pazuzu Pokaż wiadomość
Dodam mojego swatcha,bo dopadłam niezły kolor.Sleek ma w ofercie jasne podkłady,zamówiłam sobie ostatnio w ciemno kompakt w odcieniu Linen i trafiłam w 10.Co do efektu na twarzy i trwałości,to takie dość przeciętne,krycie ma niezłe,tylko podkreśla suche skórki.Jak się sprawdzi,to może dokupię płynny jeszcze.
osz w mordę! żółciutki jasny podkład! niebywałe!
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 22:00   #1853
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
osz w mordę! żółciutki jasny podkład! niebywałe!
Wszystko super, tylko znów 3glicerydy i woski w składzie
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 00:28   #1854
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Wysmarowałam się dzisiaj nowym (dla mnie nowym) Narsem Siberią i, o cholera, jasny jest. Nie wiem, czy nawet nie za jasny albo za żółty Musiałam się "dorobić" bronzerem. Nie utlenia się. Krycie ma mocne i wykończenie matowe, a nie sheer glow.

---------- Dopisano o 01:28 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Pazuzu Pokaż wiadomość
Dodam mojego swatcha,bo dopadłam niezły kolor.Sleek ma w ofercie jasne podkłady,zamówiłam sobie ostatnio w ciemno kompakt w odcieniu Linen i trafiłam w 10.Co do efektu na twarzy i trwałości,to takie dość przeciętne,krycie ma niezłe,tylko podkreśla suche skórki.Jak się sprawdzi,to może dokupię płynny jeszcze.
Kolor super. A jeszcze jest jakiś jeden nowy Sleek, chyba pisałam wcześniej. Skin Revire, czy jakoś tak, też są jasne odcienie.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 09:27   #1855
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Goss też się wypowiadał, że NARS to dla niego pomyłka:P
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 09:30   #1856
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: 💄

Lukier miód liryczne cudo

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2013-02-23 o 09:32
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 10:31   #1857
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Też swojego czasu chorowałam na Nars'a.
Może się kiedyś skuszę, póki co mi szkoda kasy.

Chyba w poniedziałek zamówię sobie BB cream, muszę uczcić to , że 2 podkłady już mi się kończą.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 11:20   #1858
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Pazuzu Pokaż wiadomość
Dodam mojego swatcha,bo dopadłam niezły kolor.Sleek ma w ofercie jasne podkłady,zamówiłam sobie ostatnio w ciemno kompakt w odcieniu Linen i trafiłam w 10.Co do efektu na twarzy i trwałości,to takie dość przeciętne,krycie ma niezłe,tylko podkreśla suche skórki.Jak się sprawdzi,to może dokupię płynny jeszcze.
ładniutki, tylko zastanawia mnie jakość podkładów Sleek
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 13:41   #1859
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Wysmarowałam się dzisiaj nowym (dla mnie nowym) Narsem Siberią i, o cholera, jasny jest. Nie wiem, czy nawet nie za jasny albo za żółty Musiałam się "dorobić" bronzerem. Nie utlenia się. Krycie ma mocne i wykończenie matowe, a nie sheer glow.

---------- Dopisano o 01:28 ---------- Poprzedni post napisano o 01:26 ----------


Kolor super. A jeszcze jest jakiś jeden nowy Sleek, chyba pisałam wcześniej. Skin Revire, czy jakoś tak, też są jasne odcienie.
On się nazywa New Skin Revive i wcale nie jest taki nowy. :P
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 14:18   #1860
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Goss też się wypowiadał, że NARS to dla niego pomyłka:P
Nie mówił, że to dla niego pomyłka. Powiedział, że według niego to bardzo dobry podkład, ale nazwa jest niedopasowana i myląca, bo daje matowe, a nie rozświetlające wykończenie.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.