Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-29, 19:20   #1831
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

lisa87 Wszystkie te trzy produkty kupisz w aptece.
Dermena, jest i szampon i żel, szampon kosztuje około 23 zl, żel podobnie, Skrzypovita kosztuje około 16 zł, a wax okolo 20 zł.
Pozdrawiam
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-29, 20:55   #1832
lisa87
Raczkowanie
 
Avatar lisa87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 303
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziękuję slicznie
lisa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 07:31   #1833
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Po poczytaniu opinii o nafcie kosmetycznej, wysłałam mojego TŻ-ta do apteki po nią i olejek rycynowy, który już mi się kończy. Jak wróci to sobie zaszaleję z tymi specyfikami Mam tylko dylemat - czy nałożyć samą naftę na włosy, czy zrobić maseczkę z żółtkiem, olejkiem rycynowym i cytryną....
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 11:33   #1834
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

słyszałam ze nafta i olejek okrutnie przetłuszczają włosy, podczas zmywania specyfiku trudno je usunąć i trzeba wiedzieć jakie dokładnie poroporcje zastosować, może któraś z Was dziewczyny wie dokładnie jak??

ja zaczynam moją kurację, od ponad miesiąca biorę H-Pantoten, zostało mi jeszcze kolejne 1,5 miesiąca i potem zmienię je na Hemavit albo Vitapil (skłaniam się ku drugiemu, bo pokobno Hemavit Z bardziej pomaga w odchudzaniu niż w poprawie struktury włosa). Dodatkowo wcieram ampułki Dercos Aminexil, prawie codziennie, bo dzielę każdą ampułkę na 3, ponieważ mam problem tylko z czubkiem głowy (niestety...najgorsze miejsce to przerzedzenia włosów..). Stosuję też szampon Dercos i o ile to nie zasługa H-P to muszę powiedzieć, że już po trzech, czterech myciach włosy przestały wypadać w takiej ilości, są lśniące i gładkie!! no i oczywiście zaprzyjaźniam się z WAXem, użyłam go dopiero raz, ale dzisiaj mam zamiar zrobić turbanik na całą godzinę i podgrzewać co jakiś czas

ogólnie, po miesiącu walki stwierdzam, że włosy są lśniące i gladkie, mniej ich wypada, ale nadal dręczy mnie problem delikatnych i cienkich włosów, plus tego przerzedzenia na czubku..czy któraś miała konkretnie taki przypadek?? co dokładnie może pomóc na "pogrubienie" cienkiego włosa??

trzymam za Was kciuki
raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 12:00   #1835
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

hej
od ponad miesiąca stosuję kuracje Vitapil+ magnez B6. Efekty są widoczne, włosów wypada mniej chociaż czekam na jeszcze lepszą poprawę.
Ale nie o tym chciałam mówić.
Od niedawna pojawiły mi się straszne problemy ze skóra powinnam brać antybiotyki- tetracyklinę tylko teraz pytanie czy moge brać jednocześnie Vitapil+magnez+tetracykli na?
Czy te preparaty nie będą wzajemnie osłabiały swoje działanie?
Jeśli ktoś może mi pomóc to bardzo proszę o odzew.
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 12:06   #1836
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

koniecznie sprawdź na ulotce tetracykliny bądź ulotce od pozostalych lekarstw, czy środki w nich zawarte nie będą ze sobą kolidowały
albo, jeśli nie ma tam nic w tej sprawie, to chyba najlepszym wyjściem będzie zadzwonienie do pierwszej lepszej apteki z takim pytaniem
raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 12:36   #1837
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez raus Pokaż wiadomość
koniecznie sprawdź na ulotce tetracykliny bądź ulotce od pozostalych lekarstw, czy środki w nich zawarte nie będą ze sobą kolidowały
albo, jeśli nie ma tam nic w tej sprawie, to chyba najlepszym wyjściem będzie zadzwonienie do pierwszej lepszej apteki z takim pytaniem
dziękuję za tak szybką odpowiedź
na ulotkach nie ma nic odnośnie środków ze sobą kolidujących, więc za Twoją radą zadzwonie do apteki i zapytam się czy można stosować te wszystkie preparaty naraz
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 13:00   #1838
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Po poczytaniu opinii o nafcie kosmetycznej, wysłałam mojego TŻ-ta do apteki po nią i olejek rycynowy, który już mi się kończy. Jak wróci to sobie zaszaleję z tymi specyfikami Mam tylko dylemat - czy nałożyć samą naftę na włosy, czy zrobić maseczkę z żółtkiem, olejkiem rycynowym i cytryną....
No więc mój TŻ kupił mi nafte. Chciałam z witaminą A i D lub mikroelementami, ale nie było i wziął rumiankową (mam na szczęście blond włosy więc nie ma problemu ). Nałożyłam ją niewielką warstwą na całą głowę, delikatnie powcierałam, po 15 minutach poszłam myć głowę i sie przeraziłam. Po pierwsze przy myciu wysżło mi ponad 2 razy tyle włosów co zawsze!!!! Po drugie żaden szampon nie chciał sie pienić. Myłam 3 razy i nic!!! Nawet odrobinki piany Mimo to spłukałam i teraz mi dosychają, ale nie widać, żeby były tłuste . Przy rozczesywaniu było tak jak zwykle - ok. 50 włosów sie posypało, ale to u mnie norma. Gorzej, że przy myciu wyszło coś ok. 200 włosów - po prostu taki gruby pęczek!!! Czy któraś z Was też tak miała? Czy to się z czasem zmieni?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 13:15   #1839
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

no i właśnie dlatego chciałam wiedzieć w jakich proporcjach powinno się olejek i naftę stosować na włosy, bo dziewczyny wcześniej pisały, że nie mogą tego specyfiku zmyć z włosów
raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 14:08   #1840
lucky_201
Raczkowanie
 
Avatar lucky_201
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 147
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Pewnie mnie wyśmiejecie, ale ostatnio kupiłam sobie wyciag ze skrzypu polnego, bo tez okropnie wypadają mi włoski, ale nie wiem jak go łykac... bo tabletki powlekane sa w taka przezroczysta powłoczke i tak sie zastanawiam, czy to tez jest zjadliwe
lucky_201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 14:16   #1841
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

chyba zjadliwe w końcu większość tabletek jest powlekana żelatyną w różnym stężeniu, żeby rozpusczały się i działały dopiero jak dotrą do pewnych części organizmu

a jakie to tabletki? skrzypowita?
raus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 15:14   #1842
Pusek Okrusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 59
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Hej!
Czytając wątek podjęłam decyzję, ze również rozpocznę walkę o moje biedne włoski. Ostatnio strasznie mi wypadaja, po prostu koszmar. Jak się czeszę to zlew jest pełny włosów To samo z wanną jak je myję.
Postanowiłam wiec rozpocząc kurację:
- łykac codziennie silice - kupiłam jakiś czas temu opakowanie 100 tabletek, wzięłam dotychczas połowe, ale nie brałam regularnie, tylko jak mi się przypomniało. W najbliższym czasie kupię sobie jakiś preparat ogólnowitaminowy i wtedy odstawię silice.
- łykać magnez - musze bo mam skurcze łydek
- kupic szampon Dermena - tak sobie wymyśliłam, żeby myć nim głowę przez 2 tygodnie, a potem uzywać go co drugie mycie - no ale jeszcze zobacze
- raz w tygodniu robić sobie maskę na włosy z żółtka i oleju rycynowego i chodzić w tym tak ze 2 godziny

Na razie to tyle. Będe regularnie zdawac relację jak tam moja kuracja. Mam nadzieję, że po miesiącu wszystko wróci do normy.
Pusek Okrusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 15:20   #1843
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

a ja własnie dostalam ampułke matrixa wzmacjanijącą, mysle ze starczy na 2-3 mycia, moze bedą jakies zerultaty
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 15:34   #1844
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Czy możecie mi polecić jakąś dobrą odżywkę do włosów nadmiernie wypadających? Mam bardzo długie włosy i oczywiście makabrycznie wypadające, więc chodzi mi o coś co ułatwi ich rozczesywanie po umyciu, bo tracę wtedy niewyobrażalną ich ilość, łamią się, są przesuszone itd. Wiem, że jest tego mnóswo w drogeriach, ale chciałabym coś sprawdzonego, co może być stosowane przy problemie nadmiernie wypadających włosów i jednocześnie bardziej im nie zaszkodzi. Dodam, że stosuję teraz szampom Dermena, więc zależało by mi też na jakiejś odżywce, która się nie będzie kłócić z tym szamponem. Z góry dziękuję za odp
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 15:40   #1845
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

wszyscy tutaj polecają Henna Treatment WAX, dostępna w aptekacj i na allegro, cena od 17 do 27 zł, w zależności od tego na jaką aptekę trafisz, warto poszukać w wielu bo rzeczywiście są za 17 zł, opakowanie albo 270 albo 470 (ja drugiego nigdy nie widziałam)

pozdrawiam
raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 16:43   #1846
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

WYPADANIE WŁOSÓW.
Przyczyny wypadania włosów mogą być bardzo różne. Jedną z nich może być wadliwa pielęgnacja, jak na przykład zbyt częste rozjaśnianie, farbowanie, wykonywanie trwałej ondulacji, ucisk mechaniczny (stałe upinanie włosów), przypinanie tresek, mocne naciąganie włosów, zaplatanie warkoczy, noszenie końskiego ogona. Oprócz wadliwej pielęgnacji przyczyną wypadania włosów mogą być ostre choroby zakaźne, zatrucia, anemia, zaburzenia hormonalne i inne. Jednak najczęściej łysienia występują na tle łojotoku. Po ustaleniu przyczyny należy zastosować odpowiednie leczenie wewnętrzne. Zewnętrznie można stosować środki powodujące lepsze ukrwienie skóry głowy mające działanie bodźcowe. Oprócz poprzednio podanych można we własnym zakresie przygotować środki wzmacniające włosy.

Płyny do nacierania skóry głowy:

Przepis 1
Nalewka z nasturcji: Całe krzaki nasturcji starannie opłukane, osuszone - posiekać i zalać spirytusem (2 części spirytusu 90% i 1 część przegotowanej wody) tak, żeby zioła były pokryte. Po 10 dniach płyn zlewa się do butelek. Kuracja trwa 2 - 3 tygodnie. Skórę głowy należy smarować codziennie. Płyn ten nadaje się do każdego rodzaju włosów i można go stosować profilaktycznie w celu wzmocnienia włosów. Przy łupieżu należy do nalewki dodać skrzyp i tatarak (po 1 części każdego z ziół).

Przepis 2
Płyn wzmacniający porost włosów
gramów (części)
nalewka nagietkowa (Tinctura Calendulae) -------- 30
nalewka z pięciornika (Tinctura Tormentillae) -------- 10
sok z łopianu (Succus Bardanae) -------- 20
nalewka aloesowa (Tinctura Aloae) -------- 10
witamina B6 -------- 1 amp. 2 cm
woda destylowana -------- ad. 150,0

Przepis 3
Płyn do tłustych włosów:
Korzeń pokrzywy,
kłącze tataraku,
1kłącze kopianu
10 g suchego surowca zalewa się 500 ml spirytusu 45%.
Po 2 tygodniach odcedza się i dodaje 50 g spirytusu salicylowego.

Przepis 4
Odwar z gałązek i owoców rokitnika Stosuje się go na zewnątrz i do wewnątrz. Przygotowuje się z 20 g gałązek, 10 g owoców, zalewa się 500 ml wody gotuje 5 minut, odstawia na 0,5 godziny. Pić należy 2 razy dziennie po 0,5 szklanki a także smarować skórę głowy rano i wieczorem. Kuracja trwa 2 - 3 tygodnie. Wcieranie płynów w skórę głowy należy wykonywać następująco: robić kolejne przedziałki we włosach poczynając od lewej do prawej strony głowy, a następnie to samo na tyle głowy. Owijamy tamponikiem waty patyk lub podłużną łopatkę i wcieramy lekko w każdy przedziałek osobno. Po czym włosy sczesujemy i wykonujemy lekki masaż opuszkami palców.

Przepis 5
Wyciąg z dziurawca stosuje się przy łysieniu plackowatym, oprócz wyżej wymienionych środków. Miejsca pozbawione włosów można posmarować wyciągiem z dziurawca i po 15 minutach naświetlać promieniami nadfioletowymi (lampą kwarcową lub słońcem). Po naświetlaniu powinien wystąpić odczyn rumieniowy 1 stopnia. Czas naświetlania przy stopniowym przedłużaniu można doprowadzić do 20 - 30 minut. W celu uzyskania lepszego wyniku naświetlań należy, przed przystąpieniem do naświetlania wykonać test, aby ustalić indywidualną wrażliwość pacjenta na promieniowanie nadfioletowe, Dla przyśpieszenia reakcji należy podawać wyciąg dziurawca również do wewnątrz. Uwaga! Kurację taką można przeprowadzać tylko pod kontrolą lekarską.
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 16:43   #1847
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Właśnie wpadłam na taką fajną stronkę z przepisami może sie komus przyda )
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 16:49   #1848
lucky_201
Raczkowanie
 
Avatar lucky_201
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 147
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

te tabletki to po prostu wyciag ze skrzypu polnego- dzialanie chyba identyczne jak skrypowity- w koncu to te same zielska ;p
lucky_201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 17:04   #1849
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Kiedyś..jeszcze w liceum strasznie wypadały mi włosy, pamiętam ,że dużo się interesowałam naturalnymi sposobami na przeciwdziałaniu wypadaniu i stosowałam cos takiego - łyżeczke drożdzy rozdrobnionych w mleku/ wodzie codziennie
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-30, 17:04   #1850
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Kiedyś..jeszcze w liceum strasznie wypadały mi włosy, pamiętam ,że dużo się interesowałam naturalnymi sposobami na przeciwdziałaniu wypadaniu i stosowałam cos takiego - łyżeczke drożdzy rozdrobnionych w mleku/ wodzie codziennie
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 17:07   #1851
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Kiedyś..jeszcze w liceum strasznie wypadały mi włosy, pamiętam ,że dużo się interesowałam naturalnymi sposobami na przeciwdziałaniu wypadaniu i stosowałam cos takiego - łyżeczke drożdzy rozdrobnionych w mleku/ wodzie codziennie
i jak rezulataty tego ?
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 19:35   #1852
fabienne
Raczkowanie
 
Avatar fabienne
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 249
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
No więc mój TŻ kupił mi nafte. Chciałam z witaminą A i D lub mikroelementami, ale nie było i wziął rumiankową (mam na szczęście blond włosy więc nie ma problemu ). Nałożyłam ją niewielką warstwą na całą głowę, delikatnie powcierałam, po 15 minutach poszłam myć głowę i sie przeraziłam. Po pierwsze przy myciu wysżło mi ponad 2 razy tyle włosów co zawsze!!!! Po drugie żaden szampon nie chciał sie pienić. Myłam 3 razy i nic!!! Nawet odrobinki piany Mimo to spłukałam i teraz mi dosychają, ale nie widać, żeby były tłuste . Przy rozczesywaniu było tak jak zwykle - ok. 50 włosów sie posypało, ale to u mnie norma. Gorzej, że przy myciu wyszło coś ok. 200 włosów - po prostu taki gruby pęczek!!! Czy któraś z Was też tak miała? Czy to się z czasem zmieni?
Mi zawsze przy wcieraniu nafty wypadało trochę więcej włosów, przy myciu też, ale ciut mniej. W każdym razie myślę, że to normalna sprawa. Tak samo jak to, że nie tak łatwo jest zmyć naftę - w końcu taką ma konsystencję. Ja też się na początku wkurzałam, ale z czasem można się przyzwyczaić
fabienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-30, 22:59   #1853
Dziewczyna z perłą
BAN stały
 
Avatar Dziewczyna z perłą
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 161
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Zainwestowalam dzis w skrzypovite i mgnez.mam nadzieje ,ze w polaczeniu z waxem i jantarem do wcierania w skore glowy da efekty
Dziewczyna z perłą jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 09:39   #1854
nulka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 4
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

czesc dziewczyny, jestem nowa na waszym forum, ale problem mam ten sam WLOSY
ostatnio wypadaja juz mniej, odkad zaczelam sie bardziej przykladac do pielegnacji (wax, vitapil, dieta, maski z jajek).
niestety nadal wygladaja tragicznie. sa cieniutkie i pryklapniete a jak je spinam w kucyk to widac przeswity. obawiam sie ze czeka mnie pozegnanie z wlosami, slyszalam bowiem ze w krytycznych przypadkach nalezy je obciac
nulka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 09:44   #1855
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

powinnaś udać się na badania hormonalne do endokrynologa, wielu dziewczynom pomogło to właśnie w krytycznych przypadkach, bo jeśli już żaden ze specyfików nie pomaga, to coś złego dzieje się w organizmie

spróbuj tego.

pozdrawiam!
raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 10:27   #1856
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez nulka24 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, jestem nowa na waszym forum, ale problem mam ten sam WLOSY
ostatnio wypadaja juz mniej, odkad zaczelam sie bardziej przykladac do pielegnacji (wax, vitapil, dieta, maski z jajek).
niestety nadal wygladaja tragicznie. sa cieniutkie i pryklapniete a jak je spinam w kucyk to widac przeswity. obawiam sie ze czeka mnie pozegnanie z wlosami, slyszalam bowiem ze w krytycznych przypadkach nalezy je obciac
pocienianie i wypadanie włosów to klasyczne objawy choroby tarczycy
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 10:32   #1857
Pusek Okrusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 59
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Kupiłam dziś szampon dermena. Akurat była promocja i zapłacilam tylko 21zł jupi
Pusek Okrusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 11:12   #1858
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
pocienianie i wypadanie włosów to klasyczne objawy choroby tarczycy
Co masz na myśli mówiąc o pocienianiu (łamliwość, odbarwienie i kruchość?)
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 12:41   #1859
zabkania
Zadomowienie
 
Avatar zabkania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 757
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ufff dobrnelam do konca ale nadal nie wiem jaki seboradin mam kupic
__________________
zabkania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-31, 14:10   #1860
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Dziewczyny, juz myslalam ze taki post z mojej strony nigdy nie nadejdzie

Ale moge powiedziec ze uporalam sie z problemem... wielkie uffff
Wypadaja nadal ale w duuuużo mnjiejszej ilosci.. jest tak normalnie.
Moge je czesac, nie boje sie myc, nie zatykam kranów, są zdecydowanie silniejsze.
Bylam nawet ostatnio u fryzjera, znajoma dobrze pooglądala wlosy i mowi ze strasznie duzo ich rosnie.


Cala ta historia z wlosami, pozwolila mi odkryc inna chorobe, i problem z hormonami. zawsze wiedzialam ze u mnie jest cos nie tak ale dopiero wypadanie wlosow zmotywowalo mnie do szukania przyczyn chodzenia po specjalistach itd. Moze i dobrze ze tak sie stało...
czesc Agnes, ciesze sie ze masz sie lepiej, Ty i Twije wloski, napisz jakie robilas bardania i jak pomoglas swoim wloskom, pozdrawiam
I Wam wszystklim zycze wyleczenia problemu
czesc Agnes, napisz jakie robilas badania i w czym tkwil problem, tak jak sobie pisalysmy ? pozdrawiam
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.