Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-08, 18:24   #1831
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez feVer87
Agulla po swoim przykladzie wiem,ze sie da!!! ylko niemozna sie poddawac..a przy jakim wzroscie masz taka wage??
Ja mam 160 wzrostu i wlasni etez brzuch jest moja zmorą (bo tyłka i bioder to ja wogóle nie mam ). Ale do czerwca jeszcze troszke czasu jest więc mam nadzieje ze sie uda
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-08, 18:29   #1832
kama98
Zadomowienie
 
Avatar kama98
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 356
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

kurcze faktycznie kasy dużo za niego dałam, ale w sumnie lepiej zainwestowac, moi rodzice kupili za 300zł i po niedługim czasie, zaczeło coś tam w nim trzec i strasznie zaczoł śmierdziec spalenizną jhak chciało sie na nim pojeździć. Ale lepiej zapomne ze tyle kosztował..... przypomni mi sie jak do konca miesiaca nie starczy mi kasy.... ehhhh, ale dam rade Dziekuje wszystkim za rade, jesteście kochane
__________________
kama98 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-08, 19:08   #1833
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

kama98 rowerek baaaaaaaardzo mi sie podoba Bardzo bardzo i myślę że bedziesz z niego zadowolona

fever87 koniecznie wklej te zdjęcia Ja mam prawie identyczną sytuacje jak agulla Ale nie dam sie, bede walczyć z tym tłuszczem

agulla skarbie a raczej kolezanko w niedoli... fajnie że już wróciłaś
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-08, 19:40   #1834
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Kolezanko w niedoli i koniku a raczej kloniku hehe .Madralka gońmy fever do 53 kg
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-08, 19:49   #1835
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez agulla
Kolezanko w niedoli i koniku a raczej kloniku hehe .Madralka gońmy fever do 53 kg
hehehe koniku (już prawie o tym zapomniałam ) A PEWNIE ŻE JĄ DOGONIMY, stopniowo i powoli ale ze skutkami na zawsze Musimy zrzucić jakieś 10 kilo do czerwca czyli wychodzi po jakieś 2 kilo na miesiąc, DA SIE ZROBIĆ Oj, jakie my piękne bedziemy
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-08, 20:01   #1836
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Oj tak tak piękne hmmmm juz widze te nasz płaskie seksowne brzuszki a 2 kilo miesiecznie..... da sie zrobić damy rade
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-08, 20:05   #1837
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Dziewczynki!! mysle,ze uda wam sie spokojnie!!! Realne cele zawsze da sie osiagnac!! A na diecie jestesie jakies oprocz cwiczonek??? A zdjecie wkleje jaktylko dossam sie do cyfrowki..choc nie ma co pokazywac
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 20:16   #1838
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

droga fever otóż dieta 1000 kcal i w moim przypadku rowerek dziennie tak 45minutek i 8 minut abs, a i jeszcze dzisiaj mi do głowy wpadł pomysł zeby zaopatrzyc się w steper bo pozazdrosciłam madralce ze tak na nim smiga ładnie. A i jeszcze mam ochote na cwiczenia pusiaka tylko nie wiem gdzie je mam szukac
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-08, 20:52   #1839
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Tez myslalam o ABS bo zasady wydaja mi sie najbardziej sensowne.. Tylko,ze niestety nie mam mozliwosci zamocowania sobie takiego drazka w drzwiach A jak ty to wykombinowalas??
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-08, 20:55   #1840
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez feVer87
Tez myslalam o ABS bo zasady wydaja mi sie najbardziej sensowne.. Tylko,ze niestety nie mam mozliwosci zamocowania sobie takiego drazka w drzwiach A jak ty to wykombinowalas??
nie zrozumiałysmy sie ja cwicze 8 minut abs tzn taki filmik osmiominutowy z cwiczeniami na brzuch
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-08, 21:13   #1841
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Aaaaa chyba,ze tak A juz sie cieszylam,ze sie dowiem jakto ktos wykombinowal Wogole tez musze sie za rowerek ostro brac, tylko ze narazie mam ciote i zupelnie mi sie nic nie chce
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-08, 21:16   #1842
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Ale wiesz co mój brat kiedys takie cos wykombinowł w piwnicy i tam mam taki drążek, tylko że cwiczenie w piwnicy mi sie nie usmiecha
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-08, 22:06   #1843
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez feVer87
Dziewczynki!! mysle,ze uda wam sie spokojnie!!! Realne cele zawsze da sie osiagnac!! A na diecie jestesie jakies oprocz cwiczonek??? A zdjecie wkleje jaktylko dossam sie do cyfrowki..choc nie ma co pokazywac
Ja też uważam, że grunt to mieć realne cele, które można osiągnąć Jeśli chodzi o moją dietkę, to w sumie jej nie mam. Tzn. zmieniłam tylko newyki zywieniowe, typu: nie jem białego pieczywa, ziemniaków, słodyczy no i zastąpiłam wszelkie coca-cole wodą mineralną, aha jeszcze nie jem po 18. Chociaż myślę że troche za dużo jem jabłek a one tez zawierają sporo cukru A właśnie, a propo jedzenia mam do was pytanie: jak robicie gotowaną pierś z kurczaka żeby była dobra w smaku???

agulla, ty zazdrośniczku Nie no żartuje, steper jest suuuperrrrr coraz bardziej go kocham dzisiaj np. pierwszy raz stepowałam 15 min (1100 kroków) bez przerwy, czyli jest ze mną coraz lepiej A co do ćwiczeń Pusiaka, to ona gdzieś zalożyła z nimi wątek, ale on pewnie bedzie daleeeeko, wiec jak chcesz to mogę ci je przesłac na PW
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-08, 22:30   #1844
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Mądrala dziękuje za cwiczonka, opracuje zaraz sobie plan i bede je stosowac tez 3 razy w tygodniu .A co do gotowanej piersi z kurczaka, to ja jako że jestem laik w gotowaniu posługuje sie zawsze moją mamą, ale mi jakos gotowane miesko nie podchodzi, wiec mamuska dla mnie piers zawsze samzy bez panierki czy jakos tak .
A i dopatrzyłam sie kolejnego klonika ja tez pochłaniam mnóstwo jabłek az mi przyszła ochota.
A na steper sie skusze, bo go zazdroszcze , zaczne juz odkładac na niego . A no wlasnie mam pytanie odnosnie niego, czy po takim stepowaniu rozrastają sie mięsnie na nóżkach
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-08, 22:42   #1845
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez agulla
Mądrala dziękuje za cwiczonka, opracuje zaraz sobie plan i bede je stosowac tez 3 razy w tygodniu .A co do gotowanej piersi z kurczaka, to ja jako że jestem laik w gotowaniu posługuje sie zawsze moją mamą, ale mi jakos gotowane miesko nie podchodzi, wiec mamuska dla mnie piers zawsze samzy bez panierki czy jakos tak .
A i dopatrzyłam sie kolejnego klonika ja tez pochłaniam mnóstwo jabłek az mi przyszła ochota.
A na steper sie skusze, bo go zazdroszcze , zaczne juz odkładac na niego . A no wlasnie mam pytanie odnosnie niego, czy po takim stepowaniu rozrastają sie mięsnie na nóżkach
Nie ma za co Heheheh jabłkowy klonik qrcze sama bym teraz zjadła takie pyyyszna soczyste i słodziutkie jabuszko Co do mięska, to mi własnie tez nie podchodzi wiec tak jak ty bede jeśc bez panierki (żałuje że nie mam patelni teflonowej w domu ).
Co do tych mięsni to powiem tak:żeby rozrosły sie mięśnie trzeba by ćwiczyć baaardzo dużo i na bardzo ciężkim obciążeniu, ja stepuje na obiciążeniu najlżejszym (które i tak jest dla mnie ciężkie ). ale wiesz co...zapytam jeszcze suzany, ona bedzie wiedzieć bo ja własnie tez nie chce mieć rozrośniętych mięśni tylko ładne jędrne i zgrabne nóżki ehhh...się rozmarzyłam

Dobrze ide już spac, dobranoc
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 05:34   #1846
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Post Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Witam Was to prawda w weekend ciężko znaleść czas na forum
Więc jeśli chodzi o wage 53 kg to bardzo zazdroszcze tym co tak ważą (moje marzenie )
Wyciągłam ostatnio kasete z ćwiczeniami które prowadzi Cindy i szok wszystko boli,ledwo je zrobiłam Więc teraz będe na nich jechać bo są rewelacyjne noi plus rowerek
__________________
Najwazniejsze w zyciu to ... MIŁOŚĆ
Druga osoba z którą warto sie"dzielić "
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 05:51   #1847
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Ja też kiedyś ćwiczyłam z Cindy...i rzeczywiście bardzo meczące te ćwiczenia dlatego też przeniosłam sie na Callanetics .Słyszałam, że godzina Callaneticsu to podobno 24 godziny aerobicu nie wydaje mi sie żeby to była prawda...przeczytałam to na jakiejś stronce o Callanetics`ie
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 06:19   #1848
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Post Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Femininity bardzo męczące więc to znaczy bardzo skuteczne a jeśli chodzi o te 24 godziny to troszke przesadzili
__________________
Najwazniejsze w zyciu to ... MIŁOŚĆ
Druga osoba z którą warto sie"dzielić "
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 06:24   #1849
Femininity
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 574
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez mataner
Femininity bardzo męczące więc to znaczy bardzo skuteczne
Ja nie mówie, ze nie tylko, że ze mnie taki mały leń, więc wolałam coś przy czym sie tak nie zdysze i wybrałam równie skuteczny(jak dla mnie) Callanetics. Cindy nadal gości w moim domu...zawsze moge do niej wrócić
Femininity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-09, 06:29   #1850
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Post Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

To cytat który powinien wszystkich zachęcić do odchudzania lub tez bardziej zmobilizować
"...Doskonale znane są skutki nadwagi i otyłości. Wiemy jakie one stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia oraz jak trudne są do leczenia. Hipercholesterolemia, miażdżyca - w następstwie tego choroba niedokrwienna serca i zawał serca, nadciśnienie tętnicze, udar mózgu, cukrzyca, choroby układu oddechowego, zmiany zwyrodnieniowe kości i stawów a także niektóre nowotwory przewodu pokarmowego i narządu rodnego u kobiet to choroby częściej spotykane u osób z otyłością. ..." To mały wycinek .... a tak wiele mówi więc .... nie ma sie co zastanawiać tylko do dzieła
__________________
Najwazniejsze w zyciu to ... MIŁOŚĆ
Druga osoba z którą warto sie"dzielić "
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 06:33   #1851
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Post Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Femininity - no to rozumiem
Najwazniejsze zeby kazdy indywidualnie dobrał do siebie ćwiczenia bo mają one sprawiać przyjemność i powinno się do nich chętnie wracać bo inaczej grozi to wielką klapą tak samo jeśli chodzi o diete bo ciężko jeść coś co ci ciężko przez gardło przechodzi
__________________
Najwazniejsze w zyciu to ... MIŁOŚĆ
Druga osoba z którą warto sie"dzielić "
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 06:34   #1852
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Post Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Dolotku , Pusiaczku a co z Wami ???
Dolotku jak tam nastawienie ?
__________________
Najwazniejsze w zyciu to ... MIŁOŚĆ
Druga osoba z którą warto sie"dzielić "
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 07:50   #1853
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez mataner
To cytat który powinien wszystkich zachęcić do odchudzania lub tez bardziej zmobilizować
"...Doskonale znane są skutki nadwagi i otyłości. Wiemy jakie one stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia oraz jak trudne są do leczenia. Hipercholesterolemia, miażdżyca - w następstwie tego choroba niedokrwienna serca i zawał serca, nadciśnienie tętnicze, udar mózgu, cukrzyca, choroby układu oddechowego, zmiany zwyrodnieniowe kości i stawów a także niektóre nowotwory przewodu pokarmowego i narządu rodnego u kobiet to choroby częściej spotykane u osób z otyłością. ..." To mały wycinek .... a tak wiele mówi więc .... nie ma sie co zastanawiać tylko do dzieła
Bardzo dobry cytat ćwiczenie i ruch są zdrowe, a nadwaga zdrowie bardzo rujnuje Ja ostatnio przeczytałam, że systematyczne ćwiczenie, uprawianie jakiegoś sportu itd. znacznie zmniejsza wystąpienie raka piersi u kobiet! Dla mnie te wszystki fakty zdrowotne są dodatkową motywacją
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 09:33   #1854
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez mądrala
Nie ma za co Heheheh jabłkowy klonik qrcze sama bym teraz zjadła takie pyyyszna soczyste i słodziutkie jabuszko Co do mięska, to mi własnie tez nie podchodzi wiec tak jak ty bede jeśc bez panierki (żałuje że nie mam patelni teflonowej w domu ).
Co do tych mięsni to powiem tak:żeby rozrosły sie mięśnie trzeba by ćwiczyć baaardzo dużo i na bardzo ciężkim obciążeniu, ja stepuje na obiciążeniu najlżejszym (które i tak jest dla mnie ciężkie ). ale wiesz co...zapytam jeszcze suzany, ona bedzie wiedzieć bo ja własnie tez nie chce mieć rozrośniętych mięśni tylko ładne jędrne i zgrabne nóżki ehhh...się rozmarzyłam

Dobrze ide już spac, dobranoc
No to fajnie, tez mi sie wydaje że jak na najnizszym poziomie to nie powinno byc tak źle z mięsniami ale zawsze warto sie utwierdzic w swoim przekonaiu . Ja wiec zaczynam odkładanie na steper, mam nadzieje że do czerwca zdąże A jak nie to zawsze pozostaje rowerek,chociaz stepr..... oj kusi kusi.
A ja dalej sie mecze z tym holernym hula hopem dzisiaj dołożyłam go domojego treningu kręciłam aż 10 minut tzn próbowałam krecić, kurcze spada mi ciagle i ciagle i ciągle.
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 09:45   #1855
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Mądralko a moge wiedziec jaki masz steper ?? taki zwykły czy skretny i mniej więcej za jaka sume
Mataner ty to potrafisz zmotywować, nie ma co
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 09:55   #1856
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez agulla
Mądralko a moge wiedziec jaki masz steper ?? taki zwykły czy skretny i mniej więcej za jaka sume
Ja mam steper skrętny, ale nie wiem ile kosztował, bo dostałam go od rodziców na gwiazdkę. Ale zapytam wieczoram, może sie przyznają Ale myślę że gdzieś ok. 200 zł, bo tyle mniej wiecej kosztują na allegro.
Co do hula hop to nawet mnie nie denerwuj w życiu sie na tym nie naucze kręcić! dzisiaj chyba sprbuje go niego grochu nasypać...chyba że znajde jakiś kabel i go tam wcisne bede próbować,może w końcu znajde sposób zeby sie lepiej kręciło
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 10:40   #1857
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Ja myslałam tez o maku zeby nasypac do niego, moze wtedy sie bedzie kreciło.
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 10:51   #1858
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Post Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

agulla - staram się was (noi siebie )jakoś motywować,jak pomaga to sie ciesze .
Powiem wam jeszcze ze systematyczne ćwiczenia bardzo odmładzają (nawet gdzieś o tym czytałam) bo mam znajomych którzy ćwiczą od paru lat minimum 3 razy w tyg i byłam w s z o k u jak sie dowiedziałam ile mają lat , tak ze zachęcam bo widze ze to prawda (zresztą mi tez mówią ze na tyle nie wyglądam )
__________________
Najwazniejsze w zyciu to ... MIŁOŚĆ
Druga osoba z którą warto sie"dzielić "
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 10:55   #1859
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Mi bardzo pomaga, ja to wogole jestem niedowiarek ale jakoś odkąd jestem tutaj (wizaż -->fitnes ) to wierze że sie nam uda
agulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-09, 10:57   #1860
mataner
Rozeznanie
 
Avatar mataner
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 710
GG do mataner
Post Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Jeśli chodzi o hula hop to ja kupiłam z wsadem i jakoś nic to nie daje chyba po prostu trzeba opanować technike kręcenia Co do stepera to tez polecam na allegro bo taniej.
Jakiś czas temu miałam takie zwykłe i nawet było dosć fajne noi bardzo skuteczne Mieśnie wcale mi nie urosły choć potrafiłam na nim tuptać godzine,jedynym skutkiem ubocznym było to ze maszyna była bardzo gorąca i troszke śmierdziało gumą Polecam zresztą robicie mi smaka na kupno
__________________
Najwazniejsze w zyciu to ... MIŁOŚĆ
Druga osoba z którą warto sie"dzielić "
mataner jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:39.