Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-10, 18:12   #1861
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez salud Pokaż wiadomość
Czesć dziewczyny,podczytuję z pracy,bo w domu to juz totalne urwanie głowy.Mąż w gipsie do dla mnie totalna klapa,bo nie panuję nad wszystkim.Remont w pełni,a tu ciągle coś nie tak.Płyty na meble źle wycięte(ja chyba coś namieszałam przy zamówieniu),mąż wczoraj domawiał telefonicznie i dzis podobno juz dojechaly,okap zamówiony z agito jest wgnieciony-czekamy na decyzję odnośnie reklamacji,ale czarno to widzę,bo kurier przywiózł do juz ponad tydzien temu a my dopiero obejrzeliśmy wczoraj jak miał być wieszany.Sama zostałam z przeglądami po wypadku,zmianą opon,zakupami i tak dalej.Dzis sie popsuł piec,bo teść tam doglądał i chyba zaniedbał wywalanie popiołu bo dzoś poszła jedna wielka chmura pyłu.Dobrze,że mamy alternatywny gazowy,bo byłoby zimno. W ogóle zaprosiliśmy na Wigilię calą rodzinę,coś koło 15 osób,a u mnie kuchni ani widu ani słychu,a jeszcze wczoraj się dowiedziałam ,że w Wigilię pracujemy w przychodni do 18.No to się poskarżyłam. Zaraz kończę prace i musze wrócić w ten nasz cyrk na kółkach.
O rany rany, ale masz kocioł. Wytrwałości życzę

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Dziewczynki polećcie jakąś księgarnię internetową, i czy ona będzie tańsza od empiku? Muszę kupić kilka dziecięcych książeczek, trochę dla Miska, trochę na prezenty. A nie chce mi się tam kwitnąć w empiku, wolę to załatwić przez neta.
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 18:38   #1862
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
O rany rany, ale masz kocioł. Wytrwałości życzę

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Dziewczynki polećcie jakąś księgarnię internetową, i czy ona będzie tańsza od empiku? Muszę kupić kilka dziecięcych książeczek, trochę dla Miska, trochę na prezenty. A nie chce mi się tam kwitnąć w empiku, wolę to załatwić przez neta.
ja zamawiam z księgarni aros,szybka wysyłka,jestem bardzo zadowolona tylko ceny musisz porównać
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 18:43   #1863
katiem
Wtajemniczenie
 
Avatar katiem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 2 634
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
O rany rany, ale masz kocioł. Wytrwałości życzę

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Dziewczynki polećcie jakąś księgarnię internetową, i czy ona będzie tańsza od empiku? Muszę kupić kilka dziecięcych książeczek, trochę dla Miska, trochę na prezenty. A nie chce mi się tam kwitnąć w empiku, wolę to załatwić przez neta.
Aros.pl - moim zdaniem najtaniej
Maggie mnie ubiegła

Gda mamy znajomego, który ma w domu kamery i niania o tym wie. Niczego nie ukrywali, a i Ona nie ma nic przeciwko temu. to nie tylko chodzi o to by ją kontrolować, ale mają połączenie z internetem i mogą w każdej chwili zobaczyć jak spędza dzień ich córka.

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Salud nieciekawie. To goście będą czekać na Ciebie, a nie na odwrót
__________________
Najważniejsze to mieć plan A.....B.....C itd.

Pawełek

Kubuś
katiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 18:53   #1864
Agnes!84!!
Rozeznanie
 
Avatar Agnes!84!!
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 874
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Siema!
Odnośnie mleka, - słyszałam że to w kartonach UHT to pomyje jakieś i że lepiej nie wiedzieć jak jest przygotowywane, ale osobiście nie zagłębiałam się w temat. Najlepsze krowie mleko od znajomego gospodarza
Słyszałam o dziecku które jak Otylka nie lubiło modyfikowanego i już w 4 miesiącu życia(!) dostało krowie, wcinało aż miło.

W pracy ciągle się mylę i dostaję bury od kierowniczki, poza tym albo ona sieje ferment w zespole albo nikomu nie można już ufać.
My nie kupiliśmy jeszcze prezentów. Niedobrze...
Mój brat być może się rozwedzie, chociaż jakoś nie potrafię dopuścić do siebie takiej myśli. Zobaczymy czy bratowa pojawi się na wigilii
Mam lekką gorączkę. Jutro powinnam dostać miesiączkę, mam nadzieję że nie przyjdzie chociaż wątpię żeby się udało, w końcu ostatnio długo leczyłam infekcję intymną
__________________
Agnes!84!! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 18:59   #1865
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez salud Pokaż wiadomość
Czesć dziewczyny,podczytuję z pracy,bo w domu to juz totalne urwanie głowy.Mąż w gipsie do dla mnie totalna klapa,bo nie panuję nad wszystkim.Remont w pełni,a tu ciągle coś nie tak.Płyty na meble źle wycięte(ja chyba coś namieszałam przy zamówieniu),mąż wczoraj domawiał telefonicznie i dzis podobno juz dojechaly,okap zamówiony z agito jest wgnieciony-czekamy na decyzję odnośnie reklamacji,ale czarno to widzę,bo kurier przywiózł do juz ponad tydzien temu a my dopiero obejrzeliśmy wczoraj jak miał być wieszany.Sama zostałam z przeglądami po wypadku,zmianą opon,zakupami i tak dalej.Dzis sie popsuł piec,bo teść tam doglądał i chyba zaniedbał wywalanie popiołu bo dzoś poszła jedna wielka chmura pyłu.Dobrze,że mamy alternatywny gazowy,bo byłoby zimno. W ogóle zaprosiliśmy na Wigilię calą rodzinę,coś koło 15 osób,a u mnie kuchni ani widu ani słychu,a jeszcze wczoraj się dowiedziałam ,że w Wigilię pracujemy w przychodni do 18.No to się poskarżyłam. Zaraz kończę prace i musze wrócić w ten nasz cyrk na kółkach.
A ja jaja okap nie był ubezpieczony?w sensie przesyłka?bo jesli tak to możesz złozyć reklamacje do firmy kurierskiej.
A piec się zepsuł na amen?może wystarczy go wyczyścić?
Co do Wigilii przedstaw sytuację rodzinie i niech każdy przyniesie po 1 lub 2 potrawy

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość

Dziewczynki polećcie jakąś księgarnię internetową, i czy ona będzie tańsza od empiku? Muszę kupić kilka dziecięcych książeczek, trochę dla Miska, trochę na prezenty. A nie chce mi się tam kwitnąć w empiku, wolę to załatwić przez neta.
Chciałam napisać to samo co dziewczyny
Aros na allegro tez są

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
Słyszałam o dziecku które jak Otylka nie lubiło modyfikowanego i już w 4 miesiącu życia(!) dostało krowie, wcinało aż miło.
To jeszcze pikuś,moja znajoma swoje bliźniaczki od urodzenia krowim karmiła
Kto oglądał Dawidka w Faktach?
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:04   #1866
Agnus21
Zadomowienie
 
Avatar Agnus21
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 1 473
GG do Agnus21
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
Mam lekką gorączkę. Jutro powinnam dostać miesiączkę, mam nadzieję że nie przyjdzie chociaż wątpię żeby się udało, w końcu ostatnio długo leczyłam infekcję intymną
Powodzenia

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
No nie wiem. W sumie to trochę nie fair wobec Pani Niani...
To Niani trzeba o tym powiedzieć. Ja bym nie ryzykowała.
__________________
15 minut dziennie codziennie
Agnus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:16   #1867
aga_ton
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_ton
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 833
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

hej dziewczyny.

ja tylko w biegu się witam i znikam
Lena do końca tygodnia jest u dziadków, wraca tylko na nocki a ja mam czas na przedświąteczne porządki. okna pomyte, firanki poprane
przy okazji zrobię bigos, pasztet, flaki (pomrożę) a jutro upiekę ciasteczka "orzechy". uwielbiam

i jak co roku robię choinki z makaronu

prezenty dla męża już mam, dla Lenki też. wczoraj przyszły ostatnie


Iwa, keksa nie cierpię więc przepisem nie poratuję.



Kraven, przepraszam obiecałam przepis na rybę po grecku, już podaję.

filety rybne
marchewka
cebula
pietruszka
seler
listek laurowy
ziele angielskie
sól
pieprz
koncentrat pomidorowy
olej

rybę posolić, pokroić na małe kawałki, obtoczyć w jajku i mące, usmażyć.

wszystkie warzywa zetrzeć na tarce o dużych oczkach (ja wrzucam to w maszynkę, bo ręcznie to bym dwa dni tarła ) a następnie przełożyć je do garnka. podlać wodą i odrobiną oliwy. dodać przyprawy, gotować do miękkości. pod koniec dodać koncentrat pomidorowy, przyprawić do smaku

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------




widzę, że piszecie o mleku krowim. ja Lenie jeszcze długo nie podam, przynajmniej do 2 urodzin, może nawet dłużej.

Edytowane przez aga_ton
Czas edycji: 2013-12-10 o 19:17
aga_ton jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 19:17   #1868
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
Takiego dużego siostrzenca masz?
Ja też mam taką siostrzenicę w ogóle już chyba pisałam kiedyś że moja najmłodsza siostra i córka mojej najstarszej siostry z jednego roku są

Zrobiłam muffinki bakaliowe - z rodzynkami, suszonymi śliwkami, morelami, żurawiną, daktylami, skórką pomarańczową, kandyzowanym ananasem, papają i melonem, normalnie obłęd! Chyba będą na święta zamiast tego keksa
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:30   #1869
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

witam należę do forum mamuś listopadowo- grudniowych 2008 r. i mam wielką prośbę Biorę udział w konkursie organizowanym przez projektantkę Kamę Ostaszewską i Ewę Błaszczyk. Cel konkursu szczyny ponieważ pieniądze z licytacji maskotek w całości zostaną przekazane fundacji "Akogo" Bardzo zależy mi na tym aby zostać w finałowej 10 i być ocenioną przez jury. Głosy można oddawać do jutra do godziny 22 więc zaczyna się zacięta walka Wystarczy wejść na linka i kliknąć w prawym górnym rogu "lubię to" ( głos zostanie oddany) z góry dziękuję i obiecuję że nie będę już przeszkadzać. pozdrawiam

http://www.ostaszewska.com/lalka-ren...ulina-szyszka/
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:37   #1870
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez monarika Pokaż wiadomość
no widzisz co "naukowiec" to opinia

http://www.sexymamy.pl/Mleko-krowie-...fikowane_a2183
Ja byłam pewna, że do 3 r.ż mm, ale właśnie zostałam wyprowadzona z błędu ostatnio, między innymi tym artykułem.
Mati na razie na mm, pije tylko 2 butle dziennie. Także na razie niech pije to.

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, to ja nawet nigdy nie spotkałam się z sytuacją, żeby wozić dziecko do opiekunki Dopiero u Kraven pierwszy raz i byłam zdziwiona


A tak serio - wszystkie argumenty w tym artykule, który wkleiłaś (że krowie mleko ma więcej wapnia itd.), są de facto przeciwko mleku krowiemu. My nie jesteśmy cielakami, mleko matki różni się znacznie składem od mleka krowy.

W tym linku wytłumaczenie:
http://dziecisawazne.pl/10-powodow-d...rto-pic-mleka/
Nasza opiekunka przychodzi po Matiego, bierze go na spacer i do siebie.
Ciekawe w jakim mleku sklepowym jest tyle wapnia??? W niektórych w ogóle nie ma

Cytat:
Napisane przez ula2689 Pokaż wiadomość
To prawda: mleko krowie jest dla cieląt,mleko matki jest dla dziecka a mm dla kogo?
Właśnie

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
Poćwiczyłam z Tomkiem,Tamlin ten nowy trening z Shape jest mega
Wiem, wiem, już miałam przyjemność z nim dwa razy ćwiczyć.
Zamówiłam Wyzwanie i już jedzie do mnie

Cytat:
Napisane przez salud Pokaż wiadomość
Czesć dziewczyny,podczytuję z pracy,bo w domu to juz totalne urwanie głowy.Mąż w gipsie do dla mnie totalna klapa,bo nie panuję nad wszystkim.Remont w pełni,a tu ciągle coś nie tak.Płyty na meble źle wycięte(ja chyba coś namieszałam przy zamówieniu),mąż wczoraj domawiał telefonicznie i dzis podobno juz dojechaly,okap zamówiony z agito jest wgnieciony-czekamy na decyzję odnośnie reklamacji,ale czarno to widzę,bo kurier przywiózł do juz ponad tydzien temu a my dopiero obejrzeliśmy wczoraj jak miał być wieszany.Sama zostałam z przeglądami po wypadku,zmianą opon,zakupami i tak dalej.Dzis sie popsuł piec,bo teść tam doglądał i chyba zaniedbał wywalanie popiołu bo dzoś poszła jedna wielka chmura pyłu.Dobrze,że mamy alternatywny gazowy,bo byłoby zimno. W ogóle zaprosiliśmy na Wigilię calą rodzinę,coś koło 15 osób,a u mnie kuchni ani widu ani słychu,a jeszcze wczoraj się dowiedziałam ,że w Wigilię pracujemy w przychodni do 18.No to się poskarżyłam. Zaraz kończę prace i musze wrócić w ten nasz cyrk na kółkach.
O w mordę, ale Ci się zwaliło. Wigilię musisz dyplomatycznie rozegrać - każdy ze swoim jedzeniem

Cytat:
Napisane przez katiem Pokaż wiadomość
Gda mamy znajomego, który ma w domu kamery i niania o tym wie. Niczego nie ukrywali, a i Ona nie ma nic przeciwko temu. to nie tylko chodzi o to by ją kontrolować, ale mają połączenie z internetem i mogą w każdej chwili zobaczyć jak spędza dzień ich córka.
Ja mam lepszą kamerkę - rodziców i siostrę Mieszkają drzwi w drzwi z opiekunką i potrafią wpaść znienacka Ale nasza niania jest świetna. Mati leci do niej, a wraca wymęczony po wygłupach.

Cytat:
Napisane przez aga_ton Pokaż wiadomość
Lena do końca tygodnia jest u dziadków, wraca tylko na nocki a ja mam czas na przedświąteczne porządki.
Powtórzę po raz niewiem który, zazdroszczę
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 19:54   #1871
kasiam187
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiam187
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 714
GG do kasiam187 Wyślij wiadomość przez MSN do kasiam187 Send a message via Skype™ to kasiam187
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

gda jak tam Twoja stopa? byłaś u dermatologa?
ja bym kamere zamontowała, przecież teraz nawet w przedszkolach/żłobkach są żeby rodzic mógł sprawdzić to robi dziecko

Iwa wrzuć przepis na muffiny
__________________
Giulia 21.09.2012

kasiam187 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 20:05   #1872
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez kasiam187 Pokaż wiadomość

Iwa wrzuć przepis na muffiny
1 i 3/4 szklanki mąki tortowej
3/4 szklanki cukru
1 czubata łyżeczka proszku do pieczenia
1 jajko
3/4 szklanki jogurtu naturalnego
1/3 szklanki oleju

dodatkowo: ok 3/4 szklanki posiekanych bakalii

Suche składniki połaczyć w jednej misce, mokre w drugiej, wlać mokre do suchych i wymieszać, niezbyt dokładnie (powinny być grudki). Dodać bakalie obtoczone w mące. Nakladać do blaszki wyłożonej papilotkami (do pełna), piec 25 minut w 180 stopniach.
__________________
Free mail
10 Minute mail
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 20:06   #1873
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez salud Pokaż wiadomość
Czesć dziewczyny,podczytuję z pracy,bo w domu to juz totalne urwanie głowy.Mąż w gipsie do dla mnie totalna klapa,bo nie panuję nad wszystkim.Remont w pełni,a tu ciągle coś nie tak.Płyty na meble źle wycięte(ja chyba coś namieszałam przy zamówieniu),mąż wczoraj domawiał telefonicznie i dzis podobno juz dojechaly,okap zamówiony z agito jest wgnieciony-czekamy na decyzję odnośnie reklamacji,ale czarno to widzę,bo kurier przywiózł do juz ponad tydzien temu a my dopiero obejrzeliśmy wczoraj jak miał być wieszany.Sama zostałam z przeglądami po wypadku,zmianą opon,zakupami i tak dalej.Dzis sie popsuł piec,bo teść tam doglądał i chyba zaniedbał wywalanie popiołu bo dzoś poszła jedna wielka chmura pyłu.Dobrze,że mamy alternatywny gazowy,bo byłoby zimno. W ogóle zaprosiliśmy na Wigilię calą rodzinę,coś koło 15 osób,a u mnie kuchni ani widu ani słychu,a jeszcze wczoraj się dowiedziałam ,że w Wigilię pracujemy w przychodni do 18.No to się poskarżyłam. Zaraz kończę prace i musze wrócić w ten nasz cyrk na kółkach.
O matko co za kołomyja biedna jesteś oby wszystko się poukładało

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Dziewczynki polećcie jakąś księgarnię internetową, i czy ona będzie tańsza od empiku? Muszę kupić kilka dziecięcych książeczek, trochę dla Miska, trochę na prezenty. A nie chce mi się tam kwitnąć w empiku, wolę to załatwić przez neta.
popatrz tutaj: http://www.czytajtanio.pl/pol_m_Dla-dzieci-158.html

może coś Ci się spodoba...nie ma tu raczej jakiś najnowszych tytułów, ale jak chcesz jakieś bajki na przykład to mają bardzo tanie

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Ja byłam pewna, że do 3 r.ż mm, ale właśnie zostałam wyprowadzona z błędu ostatnio, między innymi tym artykułem.
Mati na razie na mm, pije tylko 2 butle dziennie. Także na razie niech pije to.
Tili pije mleko tylko raz dziennie i to 120-160 ml więc wątpię, żeby dostawała za dużo wapnia
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 20:07   #1874
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Ja też mam taką siostrzenicę w ogóle już chyba pisałam kiedyś że moja najmłodsza siostra i córka mojej najstarszej siostry z jednego roku są

Zrobiłam muffinki bakaliowe - z rodzynkami, suszonymi śliwkami, morelami, żurawiną, daktylami, skórką pomarańczową, kandyzowanym ananasem, papają i melonem, normalnie obłęd! Chyba będą na święta zamiast tego keksa
O rany, toś naładowała do nich Ale brzmi fajnie, chyba wypróbuję. Wrzuć przepis na klub.

Dzięki Dziewczynki za podpowiedź co do księgarni
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-10, 20:07   #1875
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cześć. Ja dzisiaj po intensywnym dniu.

Gda super, że niania się sprawdziła. My wozimy do Niani bo mieszkamy w bloku na 4 piętrze bez windy, Niania ma dom z ogródkiem, i nie ma prawa jazdy, a mieszka po drodze do naszej pracy. Jestem zadowolona z takiego rozwiązania, nikt nie kręci mi się po domu, a z drugiej strony Niania nie musi biegać po schodach. Wiem że krzywda się Mu nie dzieje.

Kasiam dobrze, że się obyło bez leczenia kanałowego.

Aga ton dziekuje za przepis
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015

Edytowane przez kraven
Czas edycji: 2013-12-11 o 05:59
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 04:43   #1876
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość

Nasza opiekunka przychodzi po Matiego, bierze go na spacer i do siebie.


moja opiekunka też Isię zabiera do siebie i też nie mam nic przeciwko, wręcz się cieszę, bo u niej cieplej mała tam gra na pianinie, szaleje z mężem opiekunki, paćka jej szafę lustrzaną, a oni się cieszą jak będzie wiosna to pewnie całe dnie będą u niej, mieszka koło parku, do tego ma ogródek, a ja jej ufam bardziej niż własnej matce, wiec nie mam nic przeciwko

Lecę, dzisiaj znowu mam młyn w pracy - 7 lekcji z dyżurami, więc od 7.45-14.30, a potem na 17-18 dzień otwarty (w moim przypadku do 20ej).
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 07:48   #1877
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Dzień dobry, jadę znów na badania. Mam nadzieję,ze dziś już wszystkie zalatwie,co by w piątek jechać umowę podpisać.
Cytat:
Napisane przez sandra23s Pokaż wiadomość
dzien dobry

Polcia wcina śniadanko a ja kawkę piję
wczoraj wymienailismy meble w kuchni bo sąsiedzi sie wyprowadzają i oddali nam swojenie pierwszej nowisci coprawda ale lepsze od tych co mieliśmy.dzisiaj mąż musi jeszcze górne szafki zawiesic a ja poukladac wszystko i posprzątać...

cieplo dzis u nas,chyba z 10 st.


Mleko krowie dalam Poli tylko spróbować ale tak na codzien pije mm.

dajecie dzieciom kakao??
Ja czasem troszkę daje do mm
I fajnych macie sąsiadów to Ci od prezentów?

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Gda super,ze Benio z niani zadowolony
Ciekawe czy Jagoda z babci będzie zadowolona

Teraz z mają mamą została,bo przecież na godzinę nie będę wiozla Jagody do teściowej,bo dłużej ta podróż do niej by trwała niz moje wyniki. Tak myślę,ze może jakbym miała na popoludniu to na te 2/3h nim mąż z pracy wróci moja mama mogła by zostać z Jagoda. Bo co za sens tarabanic sie z małą pół miasta do teściowej skoro mąż robi do 15/16 rano trzeba będzie,bo od 7do 16 to moja mama boi sie z Jagoda zostać ale może od tej 13 dała by radę
Zobaczymy jak teraz sie śpisze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------

Cytat:
Napisane przez salud Pokaż wiadomość
Czesć dziewczyny,podczytuję z pracy,bo w domu to juz totalne urwanie głowy.Mąż w gipsie do dla mnie totalna klapa,bo nie panuję nad wszystkim.Remont w pełni,a tu ciągle coś nie tak.Płyty na meble źle wycięte(ja chyba coś namieszałam przy zamówieniu),mąż wczoraj domawiał telefonicznie i dzis podobno juz dojechaly,okap zamówiony z agito jest wgnieciony-czekamy na decyzję odnośnie reklamacji,ale czarno to widzę,bo kurier przywiózł do juz ponad tydzien temu a my dopiero obejrzeliśmy wczoraj jak miał być wieszany.Sama zostałam z przeglądami po wypadku,zmianą opon,zakupami i tak dalej.Dzis sie popsuł piec,bo teść tam doglądał i chyba zaniedbał wywalanie popiołu bo dzoś poszła jedna wielka chmura pyłu.Dobrze,że mamy alternatywny gazowy,bo byłoby zimno. W ogóle zaprosiliśmy na Wigilię calą rodzinę,coś koło 15 osób,a u mnie kuchni ani widu ani słychu,a jeszcze wczoraj się dowiedziałam ,że w Wigilię pracujemy w przychodni do 18.No to się poskarżyłam. Zaraz kończę prace i musze wrócić w ten nasz cyrk na kółkach.
Ojejku niezly sajgon masz współczuję. Ja się wczoraj od brata dowiedziałam,ze też będę we wigilię pracować - do 15. W dodatku organizuje ja też u siebie ale na szczęście tylko my, mama moja i teściowie. Wczoraj przyszły mi zakupy na święta z tesco to śledzie już pomarynowalam slabsza zalewe zrobiłam także mam nadzieje,ze za mocno nie przejdą. Najwyżej w smietanie i po cygansku przeroboe przed samymi świętami. Dziś chce bigos gotowac , kapustę postna, a jutro pierogi i pomrozic
Wcześnie,bo przyszły tydzień cały w pracy i rozjazdach dom,tesciowie,praca,teści owie,dom także jak obiad dam rade ugotowac to będzie dobrze

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
za tydzień robię

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Jak położę Zuzię to nadrobię bo na razie nie ma szans.
Jaki robisz tatuaz?bo chyba coś pominelam:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Anusia super,ze tyle sie udało kupić dla chłopców

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Ja pierdziele 20 jestem do okulisty,a chyba z 30do laryngologa. To mamuska będzie miała sprawdzian...oby dała radę
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 08:02   #1878
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, jadę znów na badania. Mam nadzieję,ze dziś już wszystkie zalatwie,co by w piątek jechać umowę podpisać.

Ja czasem troszkę daje do mm
I fajnych macie sąsiadów to Ci od prezentów?

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Gda super,ze Benio z niani zadowolony
Ciekawe czy Jagoda z babci będzie zadowolona

Teraz z mają mamą została,bo przecież na godzinę nie będę wiozla Jagody do teściowej,bo dłużej ta podróż do niej by trwała niz moje wyniki. Tak myślę,ze może jakbym miała na popoludniu to na te 2/3h nim mąż z pracy wróci moja mama mogła by zostać z Jagoda. Bo co za sens tarabanic sie z małą pół miasta do teściowej skoro mąż robi do 15/16 rano trzeba będzie,bo od 7do 16 to moja mama boi sie z Jagoda zostać ale może od tej 13 dała by radę
Zobaczymy jak teraz sie śpisze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:26 ----------


Ojejku niezly sajgon masz współczuję. Ja się wczoraj od brata dowiedziałam,ze też będę we wigilię pracować - do 15. W dodatku organizuje ja też u siebie ale na szczęście tylko my, mama moja i teściowie. Wczoraj przyszły mi zakupy na święta z tesco to śledzie już pomarynowalam slabsza zalewe zrobiłam także mam nadzieje,ze za mocno nie przejdą. Najwyżej w smietanie i po cygansku przeroboe przed samymi świętami. Dziś chce bigos gotowac , kapustę postna, a jutro pierogi i pomrozic
Wcześnie,bo przyszły tydzień cały w pracy i rozjazdach dom,tesciowie,praca,teści owie,dom także jak obiad dam rade ugotowac to będzie dobrze

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------



Jaki robisz tatuaz?bo chyba coś pominelam:/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Anusia super,ze tyle sie udało kupić dla chłopców

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Ja pierdziele 20 jestem do okulisty,a chyba z 30do laryngologa. To mamuska będzie miała sprawdzian...oby dała radę
oby mama się spisała

to się nasiedzisz jak tyle ludzi przed Tobą,mozesz z nami za to popisać

tatuaż taki
tyle że na plecach ponizej karku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tatuaż.jpg (43,9 KB, 14 załadowań)
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 08:18   #1879
angel166
Zakorzenienie
 
Avatar angel166
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 954
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
oby mama się spisała

to się nasiedzisz jak tyle ludzi przed Tobą,mozesz z nami za to popisać

tatuaż taki
tyle że na plecach ponizej karku
Fajny tatuaż

No do mamy zadzwoniłam powiedzieć,ze mi trochę dłużej zejdzie to przerażona
Już godzinę mnie nie ma
__________________
Ślubowaliśmy
Aniołkowa mama 10.08.2010r., 10tc
Byłam przy Tobie od pierwszego grama...

Jagódka
angel166 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-11, 08:43   #1880
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
moja opiekunka też Isię zabiera do siebie i też nie mam nic przeciwko, wręcz się cieszę, bo u niej cieplej mała tam gra na pianinie, szaleje z mężem opiekunki, paćka jej szafę lustrzaną, a oni się cieszą jak będzie wiosna to pewnie całe dnie będą u niej, mieszka koło parku, do tego ma ogródek, a ja jej ufam bardziej niż własnej matce, wiec nie mam nic przeciwko
Nasza też ma ogród i podwórko duże. Poza tym idąc z domu do pracy, będę miała wszystko po drodze. Przedszkole, niania i praca.

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość

Teraz z mają mamą została,bo przecież na godzinę nie będę wiozla Jagody do teściowej,bo dłużej ta podróż do niej by trwała niz moje wyniki. Tak myślę,ze może jakbym miała na popoludniu to na te 2/3h nim mąż z pracy wróci moja mama mogła by zostać z Jagoda. Bo co za sens tarabanic sie z małą pół miasta do teściowej skoro mąż robi do 15/16 rano trzeba będzie,bo od 7do 16 to moja mama boi sie z Jagoda zostać ale może od tej 13 dała by radę
Zobaczymy jak teraz sie śpisze

Ja pierdziele 20 jestem do okulisty,a chyba z 30do laryngologa. To mamuska będzie miała sprawdzian...oby dała radę
Wierzę że mama da radę
Angel a nie myślałaś o niani? Jakoś ta Twoja teściowa mnie przeraża, choć mama też Może Jagódce byłoby lepiej z nianią jeśli ze żlobka się nie odezwą.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 08:45   #1881
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Gdzie sie podziewacie?

Śpicie jeszcze?

Dearlie odezwij się co u Was,brakuje tu Ciebie.
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 10:12   #1882
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Marta, świetny ten tatuaż
Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Wierzę że mama da radę
Angel a nie myślałaś o niani? Jakoś ta Twoja teściowa mnie przeraża, choć mama też Może Jagódce byłoby lepiej z nianią jeśli ze żlobka się nie odezwą.
o to samo miałam pytać może warto poszukać jakieś niani?

Byliśmy wczoraj u alergologa. Pani bardzo miła i rzeczowa, mimo że miała dla nas mało czasu. Pindzie na recepcji umówiły nas na 18, a ona wcześniej prosiła, żeby o 18.50 mieć ostatniego pacjenta. Przychodzimy, a babka na recepcji, pani doktor już praktycznie nie ma, a ja dzwoniłam by państwo byli wcześniej. Tia... pół godziny wcześniej mieliśmy telefon... A my jechaliśmy z Gdyni do Gdańska, autobusem i skm, więc kawał drogi. ale pani doktor nas przyjęła. Stwierdziła AZS, ale delikatne, mleko kazała zostawić na razie, prowadzić dzienniczek jedzenia, unikać alergenów nadal, kazała zrobić kał na posiew. Za 1,5 miesiąca mamy przyjśc, wydaję mi się, że będzie okej
A Antek podczas badania beknął i się roześmiał, kultura
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 10:22   #1883
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
A Antek podczas badania beknął i się roześmiał, kultura

__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:24   #1884
ula2689
Wtajemniczenie
 
Avatar ula2689
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 2 406
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Ja też mam taką siostrzenicę w ogóle już chyba pisałam kiedyś że moja najmłodsza siostra i córka mojej najstarszej siostry z jednego roku są
Moja teściowa i szwagierka(jej córka) rodziły w odstępie miesiąca

Cytat:
Napisane przez Paula Szyszka Pokaż wiadomość
witam należę do forum mamuś listopadowo- grudniowych 2008 r. i mam wielką prośbę Biorę udział w konkursie organizowanym przez projektantkę Kamę Ostaszewską i Ewę Błaszczyk. Cel konkursu szczyny ponieważ pieniądze z licytacji maskotek w całości zostaną przekazane fundacji "Akogo" Bardzo zależy mi na tym aby zostać w finałowej 10 i być ocenioną przez jury. Głosy można oddawać do jutra do godziny 22 więc zaczyna się zacięta walka Wystarczy wejść na linka i kliknąć w prawym górnym rogu "lubię to" ( głos zostanie oddany) z góry dziękuję i obiecuję że nie będę już przeszkadzać. pozdrawiam

http://www.ostaszewska.com/lalka-ren...ulina-szyszka/
Weszłam w link ale nie wiem o co chodzi

Cytat:
Napisane przez angel166 Pokaż wiadomość
Ja pierdziele 20 jestem do okulisty,a chyba z 30do laryngologa. To mamuska będzie miała sprawdzian...oby dała radę
Mój m też dziś robi badania do pracy i im kazała lekarka wchodzić bez kolejki!Tylko powiedzieć że na badania do pracy

Cytat:
Napisane przez marta1986222 Pokaż wiadomość
tatuaż taki
tyle że na plecach ponizej karku
Fajoski

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Angel a nie myślałaś o niani? Jakoś ta Twoja teściowa mnie przeraża, choć mama też Może Jagódce byłoby lepiej z nianią jeśli ze żlobka się nie odezwą.
Dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam takie odczucia

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Byliśmy wczoraj u alergologa. Pani bardzo miła i rzeczowa, mimo że miała dla nas mało czasu. Pindzie na recepcji umówiły nas na 18, a ona wcześniej prosiła, żeby o 18.50 mieć ostatniego pacjenta. Przychodzimy, a babka na recepcji, pani doktor już praktycznie nie ma, a ja dzwoniłam by państwo byli wcześniej. Tia... pół godziny wcześniej mieliśmy telefon... A my jechaliśmy z Gdyni do Gdańska, autobusem i skm, więc kawał drogi. ale pani doktor nas przyjęła. Stwierdziła AZS, ale delikatne, mleko kazała zostawić na razie, prowadzić dzienniczek jedzenia, unikać alergenów nadal, kazała zrobić kał na posiew. Za 1,5 miesiąca mamy przyjśc, wydaję mi się, że będzie okej
A Antek podczas badania beknął i się roześmiał, kultura
Wydaje się być bardzo w porządku pani doktor
ula2689 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 11:44   #1885
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Hej

U nas dzisiaj pobudka o 6.30 daaawno już tak wcześnie nie stawałam

Mieliśmy złapać dzisiaj małej mocz na badania i wyobraźcie sobie, że siedzieliśmy z nią i z tżtem 1,5 godziny w łazience i nie nasikała już ją w wodę wstawialiśmy, puszczaliśmy wodę z kranu, dawaliśmy pić i cały czas siiiiiiiiiiiiiii leciało i nic mam nadzieję, że jutro jakoś sie uda


Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Marta, świetny ten tatuaż

o to samo miałam pytać może warto poszukać jakieś niani?

Byliśmy wczoraj u alergologa. Pani bardzo miła i rzeczowa, mimo że miała dla nas mało czasu. Pindzie na recepcji umówiły nas na 18, a ona wcześniej prosiła, żeby o 18.50 mieć ostatniego pacjenta. Przychodzimy, a babka na recepcji, pani doktor już praktycznie nie ma, a ja dzwoniłam by państwo byli wcześniej. Tia... pół godziny wcześniej mieliśmy telefon... A my jechaliśmy z Gdyni do Gdańska, autobusem i skm, więc kawał drogi. ale pani doktor nas przyjęła. Stwierdziła AZS, ale delikatne, mleko kazała zostawić na razie, prowadzić dzienniczek jedzenia, unikać alergenów nadal, kazała zrobić kał na posiew. Za 1,5 miesiąca mamy przyjśc, wydaję mi się, że będzie okej
A Antek podczas badania beknął i się roześmiał, kultura
Oby było dobrze
A Antoś kultura pierwsza klasa

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Angel a nie myślałaś o niani? Jakoś ta Twoja teściowa mnie przeraża, choć mama też Może Jagódce byłoby lepiej z nianią jeśli ze żlobka się nie odezwą.
No właśnie też bym pomyślała o jakiejś niani nie masz jakiejś sąsiadki spoko babki? Wydaje mi się, że najlepiej jakby była jakaś troszkę starsza na emeryturze coby z Was nie zdarła
Ale z drugiej strony już sobie wyobrażam bulwersa tżta i teściowej
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 12:10   #1886
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Angel oby mama się sprawdziła. I napisz jak po lekarzu
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:49   #1887
lilka00
Wtajemniczenie
 
Avatar lilka00
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Znowu są tanie butki na tej stronce buty dla malucha
http://butydlamalucha.pl/?keyword=32...ch&md=products
dla dziewczynek

http://butydlamalucha.pl/?keyword=32...ch&md=products 22 i 22,5 dla chłopca

Weszłam na ta stronkę, bo szukałam jakiś tanich sportowych dla siebie, a u nich można dostać 38
lilka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 14:33   #1888
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cytat:
Napisane przez lilka00 Pokaż wiadomość
Znowu są tanie butki na tej stronce buty dla malucha
http://butydlamalucha.pl/?keyword=32...ch&md=products
dla dziewczynek

http://butydlamalucha.pl/?keyword=32...ch&md=products 22 i 22,5 dla chłopca

Weszłam na ta stronkę, bo szukałam jakiś tanich sportowych dla siebie, a u nich można dostać 38
Codziennie są, od 39zl ciągle. Mam ich na fb, wrzucają kilkanaście modeli dziennie ostatnio.
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 14:51   #1889
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Cześć Kobitki.
Dziś miałam intensywny dzień, bo latałam po mieście. Nawet wstąpiłam do swojej firmy, coraz dziwniej się tam czuje, w ogóle nie wyobrażam sobie powrotu tam, ale na razie nie muszę

W biedrze pojawił się chyba ostatnio, bo nie widziałam wcześniej, camembert z turka w panierce, mniam, polecam!
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 14:59   #1890
monarika
Wtajemniczenie
 
Avatar monarika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 074
Dot.: Wątek siódmy już nam leci, nie budzimy naszych dzieci :) Mamy IX-X 2012

Co tu tak cicho ostatnio

Dziewczyny macie jakieś sposoby na wywabienie z ubrań zapachu tranu? Piorę ubranka Małej po kilka razy i dalej czuć czy już raczej są do wyrzucenia?
monarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-19 14:26:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.