Sierpniówki 2017 <3 cz.4 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-12, 13:06   #1861
emdzik
Zakorzenienie
 
Avatar emdzik
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 5 008
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
https://www.ewozki.eu/public/assets/...attan_p002.jpg

on ma jeszcze gondole skladana na plasko. nie wiem czy bedziemy korzystac, ale opcja jest

a tak sklada sie spacerówka z siedziskiem: https://www.ewozki.eu/public/assets/..._siedziska.jpg
To samo składanie raczej ok.
Bo u nas właśnie trzeba odczepić siedzisko i przednie koła i jest to strasznie upierdliwe.
__________________

"I ślubuję Ci..." <3 10.05.2014



27.01.2015 <3
emdzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 13:25   #1862
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
ja sie wypowiem. Kupilam Espiro przy pierwszym dziecku i to byl najwiekszy blad jaki zrobilam w zyciu.. dramat. Fotelik straszny ze dziecka nie moglismy przewiezc ze szpitala w nim. Gondola ok, spacerowka dramat jesli chodzi o jakosc. Ale to bylo no juz 6 lat temu podobno teraz sa lepsze jakosciowo jednakze pamietam co przezyłam i juz nigdy tej firmy nie kupie. Zastanawialismy sie nad nim rowniez bo szczerze to calkiem niezle sie prezentuje na zywo. NO ale mowie ja sie balam ze jakosciowo bedzie taki sam shit jak poprzednie modele.
2w1 chce. fotelik kupujemy maxi cosi. no...przez 6 lat to sie duzo zmienic moglo..niemniej dzieki za opinie

Cytat:
Napisane przez emdzik Pokaż wiadomość
To samo składanie raczej ok.
Bo u nas właśnie trzeba odczepić siedzisko i przednie koła i jest to strasznie upierdliwe.
dzięki

lece po ten bez bo ludzie z pracy wrócą zanim tyłek rusze
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 13:53   #1863
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
2w1 chce. fotelik kupujemy maxi cosi. no...przez 6 lat to sie duzo zmienic moglo..niemniej dzieki za opinie



dzięki

lece po ten bez bo ludzie z pracy wrócą zanim tyłek rusze
Crescent, tez tak sadze ze jakosciowo juz napewno sie zmienily, na zywo rozwniez wydawalo sie ze sa fajnie zrobione. Ja mam wstret do tamtego wozka a przez to i do nazwy ale podobno producent sie zmienil na tego co robi baby design a one maja bardzo dobre opinie. No a patrzac na baby design a nowe espiro to espiro plasuje klase wyzej generalnie powiem Ci ze gdyby mi ktos nie powiedzial ze to ta marka to pewnie bym go kupila bo ogolnie tak podchodzi mi wszystkim co posiada pod klase premium z tym ze za nizsza cene i w pakiecie z wszystkimi dodatkami.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

No wlasnie apropo fotelika maxi cosi.. wszedzie ale to wszedzi mi je odradzali. Nawet te modele po 1000 zl za sam fotelik. Mowili ze to sam styropian i ze sa slabe a ja przyjechalam oczywiscie z mysla ze sobie go kupie. Chcialam maxi cosi cabriofix z baza. No ale po tym co uslyszalam i to doslownie chyba w 5-6 sklepach to zrezygnowalam.
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 13:57   #1864
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Dorwalam baze easyfix + cabriofix fotelik za 430 takze te duze rzeczy mam juz za soba!

Cytowalam was i cytowalam z pieciu stron wizaz z e s r a ł. :/

Ja bym czarnego wozeczkA dla siebie nie chciala tak samo az tak kolorowego jak Judkama, ale same wiecie jaki kosmos sobie kupilismy, podobajacy sie garstce! Wiec uwazam ze kazdy kupuje dla siebie, pod swoj gust.. tak samo nazywa po swojemu dzieci itp. Co komu do tego? Nasze mamusie tesciowe itd juz mialy swoj czas na nazywanie wybieranie.
Ja wczoraj jak jechalam z tym wozkiem swoim w aucie to az sie poplakalam taka bylam szczesliwa ze tak nam sie razem podoba i co? Mam zejsc na ziemie bo ktos mnie zjedzie za niego? Pff..wolne zarty.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
Crescent, tez tak sadze ze jakosciowo juz napewno sie zmienily, na zywo rozwniez wydawalo sie ze sa fajnie zrobione. Ja mam wstret do tamtego wozka a przez to i do nazwy ale podobno producent sie zmienil na tego co robi baby design a one maja bardzo dobre opinie. No a patrzac na baby design a nowe espiro to espiro plasuje klase wyzej generalnie powiem Ci ze gdyby mi ktos nie powiedzial ze to ta marka to pewnie bym go kupila bo ogolnie tak podchodzi mi wszystkim co posiada pod klase premium z tym ze za nizsza cene i w pakiecie z wszystkimi dodatkami.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

No wlasnie apropo fotelika maxi cosi.. wszedzie ale to wszedzi mi je odradzali. Nawet te modele po 1000 zl za sam fotelik. Mowili ze to sam styropian i ze sa slabe a ja przyjechalam oczywiscie z mysla ze sobie go kupie. Chcialam maxi cosi cabriofix z baza. No ale po tym co uslyszalam i to doslownie chyba w 5-6 sklepach to zrezygnowalam.
W sklepach Ci odradzali? A co radzili?

Ja od znajomych ktorzy uzywali nie slyszalam ani jednej negatywnej opinii.. wrecz przeciwnie. A byla i historia z mocnej stluczki niestety z cabriofixem na wyposazeniu i na bazie. Dziecko tyle co poplakalo i nic wiecej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 14:08   #1865
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Dorwalam baze easyfix + cabriofix fotelik za 430 takze te duze rzeczy mam juz za soba!

Cytowalam was i cytowalam z pieciu stron wizaz z e s r a ł. :/

Ja bym czarnego wozeczkA dla siebie nie chciala tak samo az tak kolorowego jak Judkama, ale same wiecie jaki kosmos sobie kupilismy, podobajacy sie garstce! Wiec uwazam ze kazdy kupuje dla siebie, pod swoj gust.. tak samo nazywa po swojemu dzieci itp. Co komu do tego? Nasze mamusie tesciowe itd juz mialy swoj czas na nazywanie wybieranie.
Ja wczoraj jak jechalam z tym wozkiem swoim w aucie to az sie poplakalam taka bylam szczesliwa ze tak nam sie razem podoba i co? Mam zejsc na ziemie bo ktos mnie zjedzie za niego? Pff..wolne zarty.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jezu dziewczyny wychodze na jakas zolze co wszystko jest nie dobre jak siebie tak czytam
baza + fotelik super ... moze nie czytaj co napislam wlasnie o maxi cosi na gorze jak mi nagadali

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
W sklepach Ci odradzali? A co radzili?

Ja od znajomych ktorzy uzywali nie slyszalam ani jednej negatywnej opinii.. wrecz przeciwnie. A byla i historia z mocnej stluczki niestety z cabriofixem na wyposazeniu i na bazie. Dziecko tyle co poplakalo i nic wiecej.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala tak w sklepach;/ no wlasnie ja bylam swiecie przekonana ze Maxi Cosi jest tak naprawde jednym z najlepszych a mi wszyscy odradzali. Wiadomo jak to sprzedawcy mogli chciec poprostu namowic nas na drozszy ale nie. Naprawde namawiali mnie na rozne inne modele ( i to tansze)a powiedzieli zeby sobie jego darowac bo on kiedys byl super a od lat nic w nim nie usprawniali i jest slaby w porownaniu z innymi markami. Podobno teraz Kiddy rzadzi.
A ogolnie od ludzi nie slyszalam zlej opini na Maxi Cosi, same ok no ale chcialam sie podzielic opinia ktora uslyszalam. Ze za ta cene warto kupic cos bezpieczniejszego
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 14:08   #1866
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
jezu dziewczyny wychodze na jakas zolze co wszystko jest nie dobre jak siebie tak czytam
baza + fotelik super ... moze nie czytaj co napislam wlasnie o maxi cosi na gorze jak mi nagadali

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------



Hanala tak w sklepach;/ no wlasnie ja bylam swiecie przekonana ze Maxi Cosi jest tak naprawde jednym z najlepszych a mi wszyscy odradzali. Wiadomo jak to sprzedawcy mogli chciec poprostu namowic nas na drozszy ale nie. Naprawde namawiali mnie na rozne inne modele ( i to tansze)a powiedzieli zeby sobie jego darowac bo on kiedys byl super a od lat nic w nim nie usprawniali i jest slaby w porownaniu z innymi markami. Podobno teraz Kiddy rzadzi.
A ogolnie od ludzi nie slyszalam zlej opini na Maxi Cosi, same ok no ale chcialam sie podzielic opinia ktora uslyszalam. Ze za ta cene warto kupic cos bezpieczniejszego
Lala, bez przesady nie odcZuwam zadnej zlosliwosci, po to forum by sie dzielic opiniami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 14:10   #1867
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
2w1 chce. fotelik kupujemy maxi cosi. no...przez 6 lat to sie duzo zmienic moglo..niemniej dzieki za opinie



dzięki

lece po ten bez bo ludzie z pracy wrócą zanim tyłek rusze
Załóż coś luźnego, żeby nie mogli Cię łatwo zidentyfikować jako kradnącej bez pani w ciazy 😎😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-12, 14:15   #1868
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Lala, bez przesady nie odcZuwam zadnej zlosliwosci, po to forum by sie dzielic opiniami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
hi hi no zeby nie bylo moj młody oczywiscie w Maxi Cosi 5 lat jezdzil i sobie bardzo chwale go
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 14:46   #1869
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Heloł

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Doświadczona mamuśka jest na bakier z żelazkiem - i bardzooooo nie lubi prasować - ale myślę, że na początku lipca się za to zabiorę.Jak tylko ogarnę ciuszki po Grześku i dokupię kilka nowych
Też nie lubię prasować, więc kupuję ciuchy z takich materiałów, żebym nie musiała tego robić, a w pralce zawsze włączam tryb "bez zagnieceń"

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Ja miałam grypsko na trzydzieche
Też niefajnie

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Martoolka, jak już będziesz ładnie nadrabiać wizaż, to wpisz mi wizytę na 1 czerwca
Nie wiem czy ładnie ale nadrabiam i dopisałam

Cytat:
Napisane przez _km Pokaż wiadomość
Patrzcie co znalazłam
Agrecha mi się włącza jak sobie pomyślę, że ktoś faktycznie tego używa

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Wrocilismy z wozkiem do domu
W idealnym stanie bez jakichkolwiek śladów uzytkowania, nie wiem jak oni to zrobili.. dalismy 1500zl za zestaw z obrazka + adaptery do maxi cosi + folia przeciwdeszczowa i zapasowy koszyk
Załącznik 7062411
Gratki Podaj nazwę to dopiszę w pierwszym poście

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
Wyniki glukozy to 76, 105, 103, to chyba dobrze?

A adaptery do pasow macie na czas ciazy? Ja juz druga ciaze nad nimi mysle. Pasy zapinam normalnie.
Glukoza super
Adapterów nie używam
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 14:48   #1870
crescent
Zakorzenienie
 
Avatar crescent
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 931
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
Crescent, tez tak sadze ze jakosciowo juz napewno sie zmienily, na zywo rozwniez wydawalo sie ze sa fajnie zrobione. Ja mam wstret do tamtego wozka a przez to i do nazwy ale podobno producent sie zmienil na tego co robi baby design a one maja bardzo dobre opinie. No a patrzac na baby design a nowe espiro to espiro plasuje klase wyzej generalnie powiem Ci ze gdyby mi ktos nie powiedzial ze to ta marka to pewnie bym go kupila bo ogolnie tak podchodzi mi wszystkim co posiada pod klase premium z tym ze za nizsza cene i w pakiecie z wszystkimi dodatkami.

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

No wlasnie apropo fotelika maxi cosi.. wszedzie ale to wszedzi mi je odradzali. Nawet te modele po 1000 zl za sam fotelik. Mowili ze to sam styropian i ze sa slabe a ja przyjechalam oczywiscie z mysla ze sobie go kupie. Chcialam maxi cosi cabriofix z baza. No ale po tym co uslyszalam i to doslownie chyba w 5-6 sklepach to zrezygnowalam.
Hm..w sumie nikgo o niego nie pytalam. Dzis spytam jezeli w tym sklepie gdzie jedziemy beda i napisze Wam co mi powiedzieli
Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Załóż coś luźnego, żeby nie mogli Cię łatwo zidentyfikować jako kradnącej bez pani w ciazy 😎😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juz po akcji zakonczona sukcesem wybralam ustronne miejsce

1494596862587.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
crescent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 14:49   #1871
a_nn_a_
Zadomowienie
 
Avatar a_nn_a_
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 172
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Hm..w sumie nikgo o niego nie pytalam. Dzis spytam jezeli w tym sklepie gdzie jedziemy beda i napisze Wam co mi powiedzieli

Juz po akcji zakonczona sukcesem wybralam ustronne miejsce

Załącznik 7063071

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a_nn_a_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-12, 14:54   #1872
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 &lt;3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Heloł



Też nie lubię prasować, więc kupuję ciuchy z takich materiałów, żebym nie musiała tego robić, a w pralce zawsze włączam tryb "bez zagnieceń"



Też niefajnie



Nie wiem czy ładnie ale nadrabiam i dopisałam



Agrecha mi się włącza jak sobie pomyślę, że ktoś faktycznie tego używa



Gratki Podaj nazwę to dopiszę w pierwszym poście



Glukoza super
Adapterów nie używam
Greentom Upp wszystkie 3 wersje 'nadwozia' wiec nic wiecej nie pisz. Kolor sand+biały
Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Hm..w sumie nikgo o niego nie pytalam. Dzis spytam jezeli w tym sklepie gdzie jedziemy beda i napisze Wam co mi powiedzieli

Juz po akcji zakonczona sukcesem wybralam ustronne miejsce


Nooo ladnie.

Załącznik 7063071



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 15:02   #1873
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 &amp;lt;3 cz.4

Cytat:
Napisane przez judis Pokaż wiadomość
Ja też w lipcu i też 30 i zdjęcia imprezowe pewnie że szpitala będą więc będę wyglądać bajecznie jeszcze może się okazać że Stachu też będzie rakiem, kto wie 😉
Cieszę się, że nie tylko ja będę w szczytowej formie

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Ja chciałam kiedyś w w wieku 25 lat mieć wszystkie dzieci i męża. Troszkę poślizgu mam, ślub jak miałam 25 , pierwsze dziecko w wielku26, a drugie 28 moje plany legły w gruzach he he a noni kiedyś planowałam 3, a teraz chyba 2 nam wystarczy
U nas też poślizg, jak widać nie wszystko w życiu da się zaplanować. Kiedyś chciałam trójkę, po ślubie uzgodniliśmy, że będzie 2, ale teraz nie wiemy jeszcze, czy będziemy się starać o drugie w naszej sytuacji

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
I ja też wyjątkiem☺

A zapomnialam napisac, że wczoraj zamowilismy wózek😊 zamowilismy też bazę do fotelika. Ja jakoś nie rozważam fotelika bez bazy.
No proszę, mamy wysyp gorących 30stek na wątku Niezłe będą imprezy przy bawarii i piccolo

Gratki

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Ja od początku byłam zdecydowana na cybex priam 3w1. Chciałam czarny i czarny zamowilismy, tesciowie milczeli jak usłyszeli, że czarny wozek😂
Dopisuję

Cytat:
Napisane przez a_nn_a_ Pokaż wiadomość
Ożywię najwyzej kolor kocykiem czy cos😊na przykład szarym hahahah


Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Mam metlik w głowie, a 7 tygodni sie czeka na wózek od nich nawet. Wiec jak dla mnie to czas, że juz muszę zamówić...
Matko laski, myslicie że nie ma za duzo różu?
Bo teraz nic mi się nie podoba innego, a czasu nie mam...

Moim zdaniem unisex Dałabym do środka szary lub niebieski kocyk i będzie git Tylko młodego na różowo nie ubieraj

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
ja też! coraz bardziej przypominam hipopotama. gdzie te czasy kiedy byłam piękna, młoda i szalona...
Masz czas do 30stki, zdążysz dojść do siebie po porodzie
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 15:06   #1874
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Mi też w sklepach polecali maxi cosi, cybex. Mówili żeby czytać testy bezpieczeństwa np.niemiecki Adac.

Przyszedł kurier z kolejną paczką. Dziś baldachimy z szyfonu, stelaże, falbanki pod materac i zasłonki.

1494598001698.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oriane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 15:12   #1875
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
My wzielismy krede i rysowalismy sobie wymiary na podlodze zanim zamowilismy szafe i komode
Niezły pomysł Nie wpadłabym na to, a na pewno ułatwiło to Wam rozplanowanie rozmieszczenia

Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Jak juz o jedzeniu to u mnie dzisiaj penne z kurczakiem i brokułem, a na deser robię ciasto delicja z brzoskwiniami

Ja wczoraj z chrześniakiem napiekłam ciastek z takiego szybkiego przepisu i zapomniałam mu spakować na drogę. Nie wiem kto to teraz wszystko zje Dobrze, że mąż na masę idzie
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 15:15   #1876
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 &lt;3 cz.4

Cytat:
Napisane przez gunis Pokaż wiadomość
Powiedz jeszcze, ze czerwone to będziemy blizniaczkami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to jesteśmy adoptowanymi bliźniaczkami- srebrny A btw, zmieścisz wózek do bagażnika? Bo to mnie odrobinę martwi, czy do mojego wejście poskładany wózek
Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Jak mi by się podobał tęczowy wózek to po prostu kupiłabym tęczowy wózek. Co Cię obchodzi co sobie ktoś pomyśli, wózek nie jest dziewczyński do bólu. Tak jak dziewczyny piszą, część będzie miała czarne, szare, granatowe i też ktoś założy, że pewnie chłopak. A część ludzi kupuje używane w jakimkolwiek kolorze bo nie mają kasy.
Podzielam zdanie. Z resztą dzisiaj, kiedy mamuśki-feministki na siłę pokazują że nie generalizują swoich dzieci i manifestują równość płci przez ubieranie chłopców na różowo a dziewczynek na niebiesko kolor wózka nie ma żadnego znaczenia
Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Dobra, pokaże jeszcze Staremu i zobaczę jego reakcje
My wzielismy krede i rysowalismy sobie wymiary na podlodze zanim zamowilismy szafe i komode
Jeśli Wam się podoba, to ja miałabym głęboko zdanie wszystkich. Szczególnie, że te kolory są równomiernie chłopięco-dziewczyńskie
Cytat:
Napisane przez gunis Pokaż wiadomość
No właśnie u nas stoi szafa i łóżko. I w sumie nic więcej się nie mieści łóżeczko się gdzieś wcisnie na siłę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja do pokoju młodego chce zmieścić na razie: łóżeczko, sofke, komode i mój atlas do ćwiczeń
Cytat:
Napisane przez Alexandre Pokaż wiadomość
O mnom mnom kartofelki marcepanowe ❤️❤️❤️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaaaaaa kartofelki mniaaaaam
Cytat:
Napisane przez malenka1889 Pokaż wiadomość
Jak juz o jedzeniu to u mnie dzisiaj penne z kurczakiem i brokułem, a na deser robię ciasto delicja z brzoskwiniami

Wysłane za pomocą mTalk
Łojezuuu co za ślinotok ja dziś na obiad robię kotleciki z piersi kurczaka, ziemniaczki i sałata zielona z jogurtem. Zrobiłam sobie też soczek z marchewki, buraka i jablka. Ale jakoś mi nie podchodzi ostatnio
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 15:21   #1877
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Dorwalam baze easyfix + cabriofix fotelik za 430 takze te duze rzeczy mam juz za soba!


Cytat:
Napisane przez crescent Pokaż wiadomość
Juz po akcji zakonczona sukcesem wybralam ustronne miejsce


Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Przyszedł kurier z kolejną paczką. Dziś baldachimy z szyfonu, stelaże, falbanki pod materac i zasłonki.
Super
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 15:36   #1878
gunis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 501
Dot.: Sierpniówki 2017 &lt;3 cz.4

Cytat:
Napisane przez yabadabadooo Pokaż wiadomość
No to jesteśmy adoptowanymi bliźniaczkami- srebrny A btw, zmieścisz wózek do bagażnika? Bo to mnie odrobinę martwi, czy do mojego wejście poskładany wózek
Mój bagażnik jest pojemny, musimy tylko zrobić w nim porządek
Za to do bagażnika w samochodzie meza na bank sie wozek nie zmieści
Bo u niego są rozdzielone, tzn samochód osobno, bagażnik osobno. A u mnie połączone. Nie wiem, jak to się nazywa fachowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gunis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 17:02   #1879
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Dziewczęta ktore nie patrza na sierpniowki z fb - torby troche na wzor la millou robi babeczka LITTLE BUBU przymierzam sie do zakupu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-12, 17:48   #1880
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 &lt;3 cz.4

Cytat:
Napisane przez gunis Pokaż wiadomość
Mój bagażnik jest pojemny, musimy tylko zrobić w nim porządek
Za to do bagażnika w samochodzie meza na bank sie wozek nie zmieści
Bo u niego są rozdzielone, tzn samochód osobno, bagażnik osobno. A u mnie połączone. Nie wiem, jak to się nazywa fachowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też nie wiem jak się nazywa, ale wiem o czym mówisz U mnie też bałagan jak nie wiem, jeździ ze mną wszystko: rolki na których ostatnio jeździłam 3 lata temu, kijki do nordic walking, torba na siłownie i basen i mnóstwo innych pierdół, które już dawno powinny być wywalone Mam nadzieję, że da się go poskładać i wejdzie
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 17:57   #1881
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Dziewczęta ktore nie patrza na sierpniowki z fb - torby troche na wzor la millou robi babeczka LITTLE BUBU przymierzam sie do zakupu
Przy okazji kompletowania koszyka na allegro natknęłam się jeszcze na taką torbę:
http://allegro.pl/babyono-inteligent...6.html#thumb/1
Jak dziewczynom z pracy nie starczy kasy ze zrzutki na skip hopa, to powiem, żeby mi taką kupiły

Jeszcze mam taki dylemat. Spodobał mi się ten kosz:
http://allegro.pl/kosz-pojemnik-na-b...552974863.html
Chcę mieć jakiś kosz na pranie do pokoju młodej, który później będzie służyć jako kosz na zabawki. Ten bardzo by mi pasował, ale wydaje mi się, że cena wysoka Ma któraś coś podobnego?

Edit: Znalazłam inny, połowę tańszy
http://allegro.pl/kosz-na-pranie-na-...1.html#thumb/2

Edytowane przez Martoolka87
Czas edycji: 2017-05-12 o 18:04
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 18:33   #1882
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Przy okazji kompletowania koszyka na allegro natknęłam się jeszcze na taką torbę:
http://allegro.pl/babyono-inteligent...6.html#thumb/1
Jak dziewczynom z pracy nie starczy kasy ze zrzutki na skip hopa, to powiem, żeby mi taką kupiły

Jeszcze mam taki dylemat. Spodobał mi się ten kosz:
http://allegro.pl/kosz-pojemnik-na-b...552974863.html
Chcę mieć jakiś kosz na pranie do pokoju młodej, który później będzie służyć jako kosz na zabawki. Ten bardzo by mi pasował, ale wydaje mi się, że cena wysoka Ma któraś coś podobnego?

Edit: Znalazłam inny, połowę tańszy
http://allegro.pl/kosz-na-pranie-na-...1.html#thumb/2
Wyglada na bardzo praktyczna, ale nie moje wzory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 18:55   #1883
yabadabadooo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 333
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Przy okazji kompletowania koszyka na allegro natknęłam się jeszcze na taką torbę:
http://allegro.pl/babyono-inteligent...6.html#thumb/1
Jak dziewczynom z pracy nie starczy kasy ze zrzutki na skip hopa, to powiem, żeby mi taką kupiły

Jeszcze mam taki dylemat. Spodobał mi się ten kosz:
http://allegro.pl/kosz-pojemnik-na-b...552974863.html
Chcę mieć jakiś kosz na pranie do pokoju młodej, który później będzie służyć jako kosz na zabawki. Ten bardzo by mi pasował, ale wydaje mi się, że cena wysoka Ma któraś coś podobnego?

Edit: Znalazłam inny, połowę tańszy
http://allegro.pl/kosz-na-pranie-na-...1.html#thumb/2
A mi się mega podoba ten szary kosz w gwiazdki ale faktycznie drogi jak na kosz na pranie/zabawki
yabadabadooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 19:15   #1884
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość

Jeszcze mam taki dylemat. Spodobał mi się ten kosz:
http://allegro.pl/kosz-pojemnik-na-b...552974863.html
Chcę mieć jakiś kosz na pranie do pokoju młodej, który później będzie służyć jako kosz na zabawki. Ten bardzo by mi pasował, ale wydaje mi się, że cena wysoka Ma któraś coś podobnego?

Edit: Znalazłam inny, połowę tańszy
http://allegro.pl/kosz-na-pranie-na-...1.html#thumb/2
No mi tez sie bardziej podoba ten w gwiazdki mialam kiedys oddzielny kosz dla nas i dla młodego i wiesz co po bardzo krotkim czasie nasze rzeczy zaczely sie mieszac i mialam 2 kosze i pomieszane rzeczy
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 19:30   #1885
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Mi też w sklepach polecali maxi cosi, cybex. Mówili żeby czytać testy bezpieczeństwa np.niemiecki Adac.

Przyszedł kurier z kolejną paczką. Dziś baldachimy z szyfonu, stelaże, falbanki pod materac i zasłonki.

Załącznik 7063091

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem unisex Dałabym do środka szary lub niebieski kocyk i będzie git Tylko młodego na różowo nie ubieraj
Od poniedziałku będę działac w tym kierunku, żeby nie musiał chodzić w różowym

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Dziewczęta ktore nie patrza na sierpniowki z fb - torby troche na wzor la millou robi babeczka LITTLE BUBU przymierzam sie do zakupu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szczęście torby la millou mnie nie urzekły


Co do fotelików to warto poczytac blog http://osiemgwiazdek.blogspot.com/ na FB tez ma profil
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 20:01   #1886
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

a ja mam nowy dylemat.. jaki materacyk do lozeczka. Czy wybralyscie juz? co teraz jest dobre dla malenstwa??

a nastepna moja rozkminka to kosz na pieluszki. Chyba przydaloby sie kupic zeby nie biegac co chwila z pieluszkami na dwor.
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 20:10   #1887
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Nie inwestuje w super materac, zwykły piankowy spełni swoja rolę. tym bardziej, że i tak w nocy dzidzia bedzie spała ze mna. Jak sie kupi łożko wieksze to dopiero zainwestuje w lepszy materac.

W specjalny kosz tez nie inwestuje, tym bardziej latem gdzie na biezaco sie smieci wyrzuca, bo moment wsio smierdzi. Pieluszki tez bede tak wyrzucac razem z innymi smieciami. Zreszta bardziej smierdza takie pieluchy, jak juz dziecko zaczyna jesc stale pokarmy Wtedy tez sie czesto wyrzuca Nie wyobrazam sobie, zeby kupa dluzej lezala gdzes w domu Toz to prawdziwa bomba biologiczna
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 20:25   #1888
Hanala
Zadomowienie
 
Avatar Hanala
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
Nie inwestuje w super materac, zwykły piankowy spełni swoja rolę. tym bardziej, że i tak w nocy dzidzia bedzie spała ze mna. Jak sie kupi łożko wieksze to dopiero zainwestuje w lepszy materac.

W specjalny kosz tez nie inwestuje, tym bardziej latem gdzie na biezaco sie smieci wyrzuca, bo moment wsio smierdzi. Pieluszki tez bede tak wyrzucac razem z innymi smieciami. Zreszta bardziej smierdza takie pieluchy, jak juz dziecko zaczyna jesc stale pokarmy Wtedy tez sie czesto wyrzuca Nie wyobrazam sobie, zeby kupa dluzej lezala gdzes w domu Toz to prawdziwa bomba biologiczna
Co do kup i smieci mam takie samo zdanie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hanala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 20:44   #1889
malenka1889
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 890
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Lalalandia Pokaż wiadomość
a ja mam nowy dylemat.. jaki materacyk do lozeczka. Czy wybralyscie juz? co teraz jest dobre dla malenstwa??



a nastepna moja rozkminka to kosz na pieluszki. Chyba przydaloby sie kupic zeby nie biegac co chwila z pieluszkami na dwor.
Na pewno nie żaden z gryką czy kokosem bo w nich często sie takie maleńkie robaczki mogą zalęgnąć. Tak jak Judka mówi najlepiej na początku zwykły piankowy sie sprawdza. Sprawdziłam na sobie tzn na córce bo miała pianka/gryka/kokos i właśnie w takim znalazłam te żyjątka dodam, że nie piła mleka w łóżku, nie ulewala i nie wiadomo skąd sie tam.wzięły. Czytałam o tym.kiedys i słyszałam, ze tak sie czasem zdarza ale nigdy bym nie pomyślała, ze nam sie to zdarzy. Od razu wywaliłam ten szit i pojechałam po zwykły piankowy. . .

Wysłane za pomocą mTalk
malenka1889 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-12, 20:48   #1890
Lalalandia
Rozeznanie
 
Avatar Lalalandia
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 626
Dot.: Sierpniówki 2017 <3 cz.4

Cytat:
Napisane przez Hanala Pokaż wiadomość
Co do kup i smieci mam takie samo zdanie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haha no tak z tymi kupami racja ale zastanawiam sie czy taki kosz jest cos warty i ogranicza jednak ilosc chodzenia do kosza na dwor. Bo nie oszukujmy sie male to bedzie nam nawet produkowac od kilku do kilkunastu pieluch dziennie. No jednak tak sobie poczytalam ze moze by warto zainwestowac no cos takiego

https://arena.pl/angelcare-deluxe-po...FRrPsgodf9EKjw
Lalalandia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-06 21:49:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.