Trwała - zbiorczy - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Pokaż wyniki sondy: Jakie kosmetyki do wykonania trwałej podnoszącej uzywacie??
Wella 0 0%
Goldwell 0 0%
Joanna 0 0%
inne 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-12, 17:08   #1861
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agaatkahut Pokaż wiadomość
Nie scinam, tylko podcinam, lubie miec dlugie wlosy
---
ja radze trwala na najgrubsze walki, chyba, ze masz wlosy bardzo podatne na krecenie to mozesz sprobowac headline. Jedna z fryzjerek, ktora robila mi trwala, mowila, ze jej headline trzymalo sie pol roku, wlosy miala lekko za brode. Ja za trwala placilam 150 zl, ale mysle, ze za dobrze zrobiona -warto.
Też jestem zdania, że za dobrze zrobioną - warto. U mnie raz wyszło super, ale później już była kicha, mimo, że robiłam u tej samej fryzjerki... Aggatkahut, chcesz powiedzieć, że robisz trwałą na trwałą?? Gdybyś mogła jeszcze napisać, jakie są Twoje naturalne włoski (proste, falowane?) i gdzie jest taki fryzjer cudotwórca, który wyczarowuje Ci te loczki?
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)

Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 17:42   #1862
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

ja tez robilam trwala na trwala. nic mi nie bylo, efekt bardzo dobry. no ale moje wlosy same z siebie lubia sie krecic
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 19:27   #1863
agaatkahut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bambi2 Pokaż wiadomość
Też jestem zdania, że za dobrze zrobioną - warto. U mnie raz wyszło super, ale później już była kicha, mimo, że robiłam u tej samej fryzjerki... Aggatkahut, chcesz powiedzieć, że robisz trwałą na trwałą?? Gdybyś mogła jeszcze napisać, jakie są Twoje naturalne włoski (proste, falowane?) i gdzie jest taki fryzjer cudotwórca, który wyczarowuje Ci te loczki?

Tak, robie trwala na trwala, ale do tej pory robilam co roku i wtedy juz byly prawie rozprostowane. Fryzjerka mowila, ze dobrze wykonana trwala nie niszczy wlosow, tylko je wysusza i trzeba je nawilzac. Mozna ja robic co 6 miesiecy.
Pierwszy raz zrobilam sobie trwala nie by miec loczki, ale dlatego, aby po zakreceniu wlosow na papiloty efekt trzymal sie dluzej niz pol dnia. Fryzjerka popalila mi wlosy i mialam barana na glowie.
Wlosy naturalnie mam proste jak druty. Ale to bylo bardzo dawno temu, z 6 lat, juz nawet nie pamietam
Mieszkam w Lodzi, ale na trwala juz od 3 lat jezdze do Pabianic do zakladu Gabi.

Edytowane przez agaatkahut
Czas edycji: 2009-05-12 o 19:30
agaatkahut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 12:32   #1864
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Ja się niedawno przekonałam że czasami jedna fryzjerka może u jednej osoby zrobić pięknie trwałą (u mnie) a u drugiej parę miesięcy później baranka (u mojej koleżanki) Trochę mi głupio bo ja jej tę fryzjerkę poleciłam no ale cóż...
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 12:49   #1865
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

nie kazde wlosy nadaja sie do trwalej. moja fryzjerka mowi, ze ona na moje wlosy nie moze sie napatrzec..
a sobie mimo codziennego krecenia na walki mowi, ze trwalej nie zorbi raz miala i bardoz tego zaluje
tak samo mowi, ze kazdej jasnej blondynce odmowi zrobienia trwalej..
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:01   #1866
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
nie kazde wlosy nadaja sie do trwalej. moja fryzjerka mowi, ze ona na moje wlosy nie moze sie napatrzec..
a sobie mimo codziennego krecenia na walki mowi, ze trwalej nie zorbi raz miala i bardoz tego zaluje
tak samo mowi, ze kazdej jasnej blondynce odmowi zrobienia trwalej..
No właśnie..szkoda że nie każda fryzjerka umie wprost powiedzieć że nie zrobi trwałej bo wyjdzie ci baranek tylko po prostu robi...
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:12   #1867
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

dlatego polecam male salony- moja przyjaciolka tez chciala trwala, a wlosy ma w o wiele gorszym stanie niz ja po kilku trwalych i jej inna fryzjerka ( u ktorej trwala robilam pierwsze 2 moze 3 razy), ze jej nie zrobi bo bedzie jej brzydko
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 13:24   #1868
courtney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 55
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

agaatkahut - dzieki za odp., ja mówiłam fryzjerce że chcę trwała na grube wałki, ale że nie chcę mieć barana tylko loko-fale, a ona powiedziała że po trwałej nie osiągnę takiego efektu, mówiła też że te wszystkie zdjęcia w gazetach jak laski mają takie puszyste fale to jest niemożliwe do osiągnięcia po trwałej, tylko dzieki lokówce albo papilotom. najgorzej ze nie mam jakiegos dobrego zaufanego fryzjera... a jak widze włosy mojej kumpeli co miała trwałą to mi się odechciewa, już minęło 1,5 roku jak miała trwałą i te końcówki ma białe (z daleka to widać) tak jej się rozdwajają:/
ta fryzjerka mi poleciła headline ale sama powiedziała ze jakiegos mega spektakularnego efektu to nie mam co oczekiwać, ale włosy bedą "bardziej podatne"(powtarzała to kilka raazy, ale nie wiem co mogła mieć na myśli? że bardziej podatne na układanie?) i efekt będzie widoczny w postaci lekkich fal...,
agaatkahut a mołabyś zamieścic foty swojej trwałej i jaki masz efekt? loków czy raczej fal?

Edytowane przez courtney
Czas edycji: 2009-05-13 o 13:25
courtney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:40   #1869
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Już zamieściła parę postów wyżej.....http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1512
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 13:59   #1870
elfik5
Raczkowanie
 
Avatar elfik5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 364
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Po raz pierwszy robilam trwala we wrzesniu ubieglego roku, na krotkie wlosy. Namowila mnie fryzjerka pomimo moich wielkich obaw (mam bardzo delikatne, cienkie wlosy). Efekt nie byl jak dla mnie zachwycajacy ale czego mozna sie bylo spodziewac po krotkich wlosach. Sama trwala wyszla ladnie ale jakos sie sobie nie podobalam. Jakies 3 miesiace pozniej ponownie powtorzylam zabieg. Nie bylam zadowolona bo z przodu zostalo pasmo, ktore bylo niemalze proste. Fryzjerka powiedziala zebym przysza na poprawke, ale nie zdecydowalam sie na to w trosce o moje wlosy. Aktualnie nadal chce miec trwala. Oszczedza mi to wiele czasu jaki musialabym przeznaczyc na codzienne mycie i ukladnie wlosow. W czerwcu minie pol roku od ostatniego zabiegu a wlosy juz wygladaja fatalnie (nie mam na mysli ich kondycji) - proste odrosty do polowy glowy, kiepski skret a raczej fale, czesc pasemek zupelnie prostych... Zeby nie wygladac jak upior musze wspomagac sie balsamem do wl. kreconych, pianka, lakierem i suszarka z dyfuzorem, co naturalnie baaardzo niszczy wlosy.
__________________
.:: Czysta logika jest ruiną ducha ::.

elfik5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 17:45   #1871
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Agaatkahut dzięki za odpowiedź, z nieba mi spadasz! Mam do tego salonu całkiem niedaleko Gdybyś jeszcze mogła podać mi imię tej fryzjerki...

Przyznam, że jestem zaskoczona tym co napisałaś - byłam przekonana, że trzeba poczekać aż włosy całkiem odrosną, jeśli chce sie zrobić na całe. Utwierdziły mnie w tym niegdysiejsze poszukiwania fryzjera, który zrobi mi ponownie fajne loczki. Kolejny raz potwierdza się zasada - trwała tak, ale dobrze wykonana Pewnie dużo zależy też od intensywnej pielęgnacji. Od włosa pewnie też. Moje są raczej cienkie, ale za pierwszym razem dobrze zniosły zabieg. Efekt był super.
Raz miałam robione tylko odrosty, ale wyszło to kiepsko. Inna sprawa, że tego fryzjera nie poleciłabym nikomu... Kolejnym razem, gdy zostały jeszcze resztki dawnego skrętu na końcówkach (po ponad roku przerwy) - i tak musiałam je w końcu ściąć a cały efekt też nie był tak fajny, jak ta moja pierwsza trwała.

Elfik5, gdy miałam takie włosy "pół na pół" ratowałam się falownicą. Ale na dłuższą metę to jednak trochę niszczy (trzeba bardzo dbać o włoski), choć na tak pofalowanych włosach nie było widać odrostów i wyglądało to całkiem znośnie Hmm... tak bardziej "spójnie"
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)

Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 18:07   #1872
agaatkahut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez courtney Pokaż wiadomość
agaatkahut - dzieki za odp., ja mówiłam fryzjerce że chcę trwała na grube wałki, ale że nie chcę mieć barana tylko loko-fale, a ona powiedziała że po trwałej nie osiągnę takiego efektu, mówiła też że te wszystkie zdjęcia w gazetach jak laski mają takie puszyste fale to jest niemożliwe do osiągnięcia po trwałej, tylko dzieki lokówce albo papilotom. najgorzej ze nie mam jakiegos dobrego zaufanego fryzjera... a jak widze włosy mojej kumpeli co miała trwałą to mi się odechciewa, już minęło 1,5 roku jak miała trwałą i te końcówki ma białe (z daleka to widać) tak jej się rozdwajają:/
ta fryzjerka mi poleciła headline ale sama powiedziała ze jakiegos mega spektakularnego efektu to nie mam co oczekiwać, ale włosy bedą "bardziej podatne"(powtarzała to kilka raazy, ale nie wiem co mogła mieć na myśli? że bardziej podatne na układanie?) i efekt będzie widoczny w postaci lekkich fal...,
agaatkahut a mołabyś zamieścic foty swojej trwałej i jaki masz efekt? loków czy raczej fal?

bardziej podatne na ukladanie. tzn jak sobie zakrecisz na walki czy papiloty, to skret sie bedzie dlugo trzymal, mozliwe, ze do nastepnego mycia. W trwalej jest tez fajne to, ze wlosy sie nie przetluszczaja i jak wczesniej musialam je myc co dwa dni, tak teraz, moge juz co 4 zdjecia zamiescilam w poprzednim poscie;]

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Bambi2

Dzieki

Nie znam imienia fryzjerki, ale to niewazne, ktora robi, bo tam szefowa wszystkiego doglada i doradza.
Daj znac jaki wyszedl efekt. Mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona

Edytowane przez agaatkahut
Czas edycji: 2009-05-13 o 18:09
agaatkahut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 10:33   #1873
courtney
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 55
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Agaatkahut - chciałabym uzyskac taki efekt po trwałej! a jakie miałas wyjsciowe włosy, kręcą Ci sie same czy masz zupełnie proste? wogóle to masz farbowane-rozjaśniane czy taki blond masz naturalny?kurde nie mam czasu na układanie włosów, własnie dlatego chcialam trwałą i mam takie oklaple i musze myc codzinnie tak mi sie przetluszczaja. a jak zrobie headlne i bedzie mało widoczny efekt to po jakim czasie moge zrobic na to trwałą? juz sama nie wiem co zrobic bo nie znam dobrego fryzjera i nie wiem czy ten do którego sie zapisalam jest dobry dlatego cięzko mi sie odwazyc na trwałą:/
courtney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 18:13   #1874
Bambi2
Raczkowanie
 
Avatar Bambi2
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 210
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agaatkahut Pokaż wiadomość
(...) Nie znam imienia fryzjerki, ale to niewazne, ktora robi, bo tam szefowa wszystkiego doglada i doradza.
Daj znac jaki wyszedl efekt. Mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona
Ok, oczywiście dam znać Wiesz, ja jestem maniaczką jeśli chodzi o loczki Teraz jeszcze muszę troszkę odczekać, odżywić włosy, tym bardziej, że moje nie są tak bardzo podatne i niestety trzeba potrzymać te wałki, płyny itd. trochę dłużej... Pewnie skorzystam też z Twoich podpowiedzi na temat pielęgnacji
Myślę, że za jakieś 2 miesiące pójdę zrobić tą trwałą!
Dzięki
__________________
Pani mgr inż.
Ręce precz od Tybetu
___________
...Ukrzyżowane wspomnienia nie pozwolą zapomnieć,
nawet wówczas, gdy odkryję wszystkie ścieżki Twojej filozofii
i przesłucham całego Bacha...

W najgłębszą ciemność strącił mnie największy blask (...)

Bambi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 22:22   #1875
agaatkahut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez courtney Pokaż wiadomość
Agaatkahut - chciałabym uzyskac taki efekt po trwałej! a jakie miałas wyjsciowe włosy, kręcą Ci sie same czy masz zupełnie proste? wogóle to masz farbowane-rozjaśniane czy taki blond masz naturalny?kurde nie mam czasu na układanie włosów, własnie dlatego chcialam trwałą i mam takie oklaple i musze myc codzinnie tak mi sie przetluszczaja. a jak zrobie headlne i bedzie mało widoczny efekt to po jakim czasie moge zrobic na to trwałą? juz sama nie wiem co zrobic bo nie znam dobrego fryzjera i nie wiem czy ten do którego sie zapisalam jest dobry dlatego cięzko mi sie odwazyc na trwałą:/
Moje naturalne włosy są calkowicie proste, ciezko mi bylo je zakrecic, dlatego wlasnie zrobilam trwala. Jesli chodzi o kolor, to nic tak nie zmienialam, nigdy nic nie robilam u fryzjera, ale w domu mama sobie zawsze farbuje na blond i wtedy pociaga mi tez pare pasemek z wierzchu. Nie chce farbowac u fryzjera, bo wtedy juz bede musiala to robic caly czas. Moje wlosy tez sie przetluszczaja i mimo, ze mam trwala to teraz widze, ze chyba bede znow musiala czesciej myc niz od razu po tym zabiegu;/ trwala wysusza, ale nie na dlugo, bo potem wlos odrasta. nie znam sie na headline, nawet sie tym nie interesowalam, bo mi fryzjerka powiedziala, ze na takiej dlugosci wlosow, to zadnego rezultatu nie da. Ale sadze, ze raczej dwoch podobnych zabiegow nie mozna robic w tak krotkim czasie.
Wiem, ze sie boisz trwalej, ale ja zawsze jestem zadowolona i zaluje, ze nie zrobilam mocniejszego skretu, bo boje sie, zeby za szybko sie nie rozprostowaly.
agaatkahut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-26, 21:50   #1876
mrsblack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Witam,
mam problem i potrzebuję waszej rady. Dziś po raz pierwszy zrobiłam sobie trwałą. Gdy umawiałam się przez telefon, powiedziano mi, że muszę przyjść do salonu pokazać, jakie mam włosy. Przyszłam, wg fryzjera moje długie za łopatki i proste włosy były ok. Powiedziano mi że powinna utrzymywać się ok 8 tyg. Gdy siadałam na fotelu, pani nie była już tego taka pewna. Poprosiłam o opcję bez siana, i, żeby miarę możliwości zostały długie włosy. Chciałam lekkie fale lub jeśli się da, mocny efekt papilotów. Papilotów nie było, ale pani powiedziała, że efekt ten da się uzyskać różnymi wałkami. Wtedy do akcji wkroczyła uczennica a panią fryzjerkę widywałam przelotem, miała sporo ważnych telefonów. Wpadłam w panikę ale głupio mi było coś powiedzieć Efekt- włosy przy twarzy mam całkowicie proste. Z tyłu coś dziwnego, niektóre pasma się kręcą, inne nie. Gdy po wszystkim pani fryzjerka "układała" włosy, powiedziała, ze wypusci mnie z lekko wilgotnymi bo od suszarki się napuszą!! Nie zgodziłam się, chciałam zobaczyc jak będą wyglądały całkowicie skończone. I wyglądały fatalnie, obeschły i opadły. Gdy powiedziałam, że nie podoba mi się że z przodu są proste, odpowiedziała że to dlatego że sobie je odgarniam z twarzy i że zawsze tak jest, nie każdy lok będzie taki sam. Z tym że teraz są proste jak drut, wyglądam jak chichuaua czy coś. Pani obraziła się chyba na mnie i przeszła do kasy. Całość kosztowała 185 zł. Błagam, pomóżcie. Kobieta powiedziała że to delikatn trwała, i że to wszystko wina moich włosów. Przecież wiedziała, jakie są. Co mam tej kobiecie powiedzieć, żeby mi to poprawiła? Są tu jakieś przepisy? Była bardzo niemiła i pewnie znowu mnie przegada
mrsblack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 07:41   #1877
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

zloz reklamacje. zadzwon to rzecnzika praw konsumenta w twoim rejonie i on CI wszystko powie
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 10:58   #1878
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
zloz reklamacje. zadzwon to rzecnzika praw konsumenta w twoim rejonie i on CI wszystko powie


I więcej się w tym salonie nie pokazuj. Co za buractwo...
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 15:09   #1879
mrsblack
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość


I więcej się w tym salonie nie pokazuj. Co za buractwo...

Dzięki dziewczyny, dopiero zobaczyłam wiadomości. Poszłam tam dzisiaj złożyć reklamację. Głupio tak trochę, ale co robić :/ w obecności właściciela babka powiedziała, że może mi to poprawić, tylko że wtedy zrobi już trwałą mocniejszym środkiem. Mam zgłosić się za 2 tyg. Nie wiem czy to dobry pomysł, czytałam tu wątki o poprawianiu tego po 2 tyg ale moje końcówki są w fatalnym stanie. Szkoda że były przycięte przed, a nie po trwałej Zachciało mi się trwałej no

Edytowane przez mrsblack
Czas edycji: 2009-05-27 o 15:11
mrsblack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-27, 15:16   #1880
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mrsblack Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, dopiero zobaczyłam wiadomości. Poszłam tam dzisiaj złożyć reklamację. Głupio tak trochę, ale co robić :/ w obecności właściciela babka powiedziała, że może mi to poprawić, tylko że wtedy zrobi już trwałą mocniejszym środkiem. Mam zgłosić się za 2 tyg. Nie wiem czy to dobry pomysł, czytałam tu wątki o poprawianiu tego po 2 tyg ale moje końcówki są w fatalnym stanie. Szkoda że były przycięte przed, a nie po trwałej Zachciało mi się trwałej no
Ja bym zażądała zwrotu pieniędzy. Nie masz pewności czy nie zniszczy ci włosów tak samo jak za pierwszym razem. Chyba nie zaryzykowałabym....
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 15:56   #1881
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

zadzwon do rzecznika i dowiedz sie czy mozesz domagac sie zwrotu pieniedzy.. ja bym drugi raz do niej nie poszla.. no i koncowki podcina sie zawsze po trwalej, nigdy przed
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 08:05   #1882
agaatkahut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 17
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

MRSBlack z mojego doswiadczenia z trwala to nie zdazylo mi sie abym polowe wlosow miala prosta, jakies 2 pasemka najwyzej- ale bardzo cienkie i takie najbardziej rozjasnione i zniszczone. Dlatego dziwi mnie bardzo to, ze tobie takie wyszly. Fryzjerka nie zna sie na rzeczy. Ja chyba bym nie ryzykowala poprawy trwalej u tej samej. Zazadalabym zwrotu pieniedzy i poszlabym do innego fryzjera ( ale juz takiego sprawdzonego przez innych). Jesli masz mocne, zdrowe wlosy, to chyba poprawa tych prostych pasemek nie zaszkodzi, nie jestem pewna. Ewentualnie, jesli tego nie zrobisz, to krec wlosy na grube papiloty po myciu i efekt powinnien sie utrzymac 2 dni ( jak tak robie, gdy mi schodzi trwala i jedynie tak wlosy wygladaja dobrze).
agaatkahut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 20:20   #1883
alphala
Zadomowienie
 
Avatar alphala
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 1 672
Dot.: trwała? czy moze jest cos innego prosze o wsparcie

Cytat:
Napisane przez agaatkahut Pokaż wiadomość
Dzieki, bardzo sie ciesze tez jestem zadowolona, choc boje sie troche, zeby sie nie rozprostowaly za szybko. W prostych wlosach juz sie nie widze, uzaleznilam sie Robie je u fryzjera w Pabianicach, salon Gabi, bardzo fajny i nowoczesny. Nigdy nie boje sie, ze mi tam spala wlosy, albo zle zetna. Specjalnie jade z Lodzi do nich raz w roku na trwala wlasnie
Właśnie przeglądam sobie wątki o trwałej w poszukiwaniu za zdjęciami z efektem. Sama jestem zainteresowana. Strasznie mi się podobają Twoje loki i jakże się ucieszyłam, gdy przeczytałam, że robisz je w Pabianicach, gdyż z Pabianic właśnie piszę masz może jeszcze jakieś inne zdjęcia??? Pozdrawiam!!
alphala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 22:00   #1884
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: trwała? czy moze jest cos innego prosze o wsparcie

Nie ma się co wystrzegać trwałej. Zrobiona na zdrowych włosach i pielęgnowana potem, będzie cieszyła. Zupełnie nie rozumiem podejścia fryzjera "nie zrobię trwałej, bo wysuszy włosy". Fajny fryzjer. Zwłaszcza, że powinien wiedzieć, że spokojnie można pielęgnować włosy po trwałej.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 16:56   #1885
madziulek3955555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
GG do madziulek3955555
Dot.: Re: Trwała...co o tym myślicie drobie panie???

Hej! Chciałabym zrobić sobie trwała na największe wałki. Mam włosy cienkie, ogólnie można objąć je jedną ręką. Są bardzo oklapłe ;/ Sięgają mi do ramion, więc moim zdaniem trwała to dla mnie jedyne rozwiązanie. Chcę je tylko unieść, drobne loki bardzo by mi nie przeszkadzały. Ale mam 15 lat.... Czy mój wiek nie jest przeszkodą? Proszę o szybka odpowiedź
madziulek3955555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 18:20   #1886
Lizka
Przyczajenie
 
Avatar Lizka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 16
Red face Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Ja polecam robienie trwalej na odrostach,zeby nie obciazac wloskow ktore sa skrecone i wysuszone. To dziala najlepiej!
Lizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 18:33   #1887
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Re: Trwała...co o tym myślicie drobie panie???

nie, wiek nie jest przeszkoda
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 19:01   #1888
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Re: Trwała...co o tym myślicie drobie panie???

Cytat:
Napisane przez madziulek3955555 Pokaż wiadomość
Hej! Chciałabym zrobić sobie trwała na największe wałki. Mam włosy cienkie, ogólnie można objąć je jedną ręką. Są bardzo oklapłe ;/ Sięgają mi do ramion, więc moim zdaniem trwała to dla mnie jedyne rozwiązanie. Chcę je tylko unieść, drobne loki bardzo by mi nie przeszkadzały. Ale mam 15 lat.... Czy mój wiek nie jest przeszkodą? Proszę o szybka odpowiedź
Wiek nie ma tu niczego do rzeczy. Ale skoro masz delikatne włosy i nie zalezy Ci jakoś specjalnie na samych lokach to zdecyduj się najpierw na delikatną trwałą. Tak będzie bezpieczniej
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 22:14   #1889
madziulek3955555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
GG do madziulek3955555
Dot.: Re: Trwała...co o tym myślicie drobie panie???

Tak właśnie zamierzam. Na największe wałki, taką bardzo delikatną. Dziękuję za odpowiedź ;] ehh. mam nadzieję, że nie będę żałować.... )
madziulek3955555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-07, 22:49   #1890
nieszek86
Raczkowanie
 
Avatar nieszek86
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 32
Dot.: Trwała - wątek zbiorczy

Hej! ja też bym chciała zrobić trwałą na grube wałki, bo mam szybko przetłuszczające się i oklapłe włosy. Mam gęste pomalowane i pocieniowane włosy, chciałabym, żeby nie przylegały tak jak teraz do skóry, żeby były uniesione i pofalowane. Ale nie mogę się zdecydować, bo jeśli wyjdzie siano to przez rok będzie wszystko odrastało, a nie chcę znowu przez to przechodzić(kiedyś zrobiłam sobie sama trwałą i spaliłam włosy). Czy któraś z Was była zadowolona z trwałej na grube wałki? i czy w Gdańsku coś takiego wykonują?
nieszek86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-06 20:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.