wymarzony pierścień mocy część XXII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-28, 14:36   #1861
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Dzieki smiałam się, że TZ przez 3 lata patrzyl, jaka nosze bizuterie, bo dopiero teraz sie odwazyl ogarnął, ze nie nosze zadnych wisiorkow, naszyjnikow, lancuszkow, jesli kupowac to tylko kolczyki (zawsze nosze!), ewentualnie zegarek, bo nigdy nie wychodze bez niego z domu. No ale zeby nie bylo tak, że trafil zupelnie sam, to sie mojej siostry wypytał, podsylając dwie opcje

Butter, dobrze, ze mozna wymieniac
a perfumy jakie wybralas?


Oj Pandora mi sie nieslychanie podoba!!! (tak jak niedostępny u nas duński Pilgrim ) Tam z pewnoscia bym wybrala sobie nie jedna, ale z dziesiec sztuk bizuterii, choc w moim przypadku kolczyki lub pierscionek, bransoletek nie noszę.
Pokaz charmsa!
ten:
790532EN20.jpg

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
O tak, mam nałóg kolczykowy od momentu, jak tylko zrobiłam sobie dziurki (miałam21 lat). Ostatnio najczęściej noszę tzw. wkrętki, ale długie też lubię.
Moje najukochańsze, najpiękniejsze, to kolczyki ślubne...ale to takie błyskotki na szczególne okazje. Są przepiękne!

Ja zazwyczaj rozbieram choinkę, jak zaczyna opadać, w okolicach połowy stycznia... chociaż po świętach to już nie ten klimat...


Dziewczyny, może któraś z Was coś poradzi. Rok temu odstawiłam tabletki...organizm miał się unormować, a tymczasem jest coraz gorzej jeśli chodzi o trądzik - masakra. Już nie wiem co mam robić. Już zastanawiam się czy nie pójść do dermatologa, bo to jakiś horror, nie mogę założyć ani bluzki bez rękawów, ani z dekoltem (ani z przodu, ani na plecach). A na twarzy powinnam nosić worek chyba. A może wrócić do tabletek, które to unormują? Ale to trochę błędne koło...
a masz może problem z wypadającymi włosami?
czytałam kiedyś o powiązaniu, przyczynach i zapobieganiu. jak chcesz, to nasmaruję długi wywód.

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Nocko, świetny prezent, choć ja wolę mniej "wyjściowe" kolczyki Również uwielbiam ten element biżuterii, ale z racji swoich problemów z uszami ostatnio noszę dość rzadko.

Od TŻ dostałam kremy Clinique Jemu dałam skórzany portfel, płytę Yugopolis i krem Dermiki.

Zaskoczył mnie... mój szef Dostałam taki malutki, piękny gadżecik: http://store.apple.com/pl/browse/hom...y/ipod_shuffle , kolor złoty ("jak twoje włosy" ), z grawerem: Asia - mama, architekt 2011

Od teściowej dostałam miniaturki perfum Lancome, taki zestaw:
fajowy prezent od szefa szkoda, że mój mi nic nie kupił

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
O no wlasnie jak mi uplynelo pol roku od odstawienia tabletek, to skora zaczela wariowac (na szczescie tylko plecy...) Wczesniej bylo idealnie, tak do 5 mies po odstawieniu. Ja na pewno nie wracam do tabletek, ale ide do dermatologa.

To Ty u siebie zrob impreze, a niech goscie poznosza gotowe dania
Ja mu kupilam konsole PS3 i zarabistą gierkę na odpalenie nowego sprzetu

Oj, ja dzis tez w ogole pracuje z domu, bo bym sie nie zwlekla z lozka starsznie zle sie czuje dzis.

Noo to ladne przenty! szczegolnie od szefa
Ja generalnie tez wole mniej wyjsciowe kolczyki i takie na luzie, ale te sie milo wpisują swoją innoscią w moja kolekcje


Z jakich wzgledow?
dzisiaj jest taki dzień. najchętniej leżałabym w łóżku cały dzień, ale ... dzisiaj SALSA
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 14:55   #1862
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!
Dziś zaspałam... wstałam o 9.30
Dobrze, że jestem w domu, ale góra pracy się piętrzy jeszcze bardziej...



Też mam ten problem, tylko nie jest on związany z hormonami, badania wyszły mi bardzo dobre.
Ale co roku od listopada do stycznia mam beznadziejny trądzik, głównie na czole, trochę na plecach też.
W tych okresach dwa lata temu i rok temu byłam u dermatologa, ale i tak za każdym razem przechodziło mi to właśnie na początku roku (przez resztę roku miałam ładną cerę), więc sama nie wiem, czy to kuracja pomagała, czy nie W tym roku można powiedzieć, że olałam sprawę, smaruję się tylko punktowo benzacne i używam dermokosmetyków do cery trądzikowej. Ale niestety nie przechodzi mi to... więc też chyba skończy się wizytą u dermatologa...



Kolekcja zegarków to super pomysł

Jodie, miałaś kurację antybiotykową (doustną, punktową), czy jakąś inną?
Emilko- miałam kurację punktową , antybiotyków doustynych nie dostałam , obyło się na szczęście bez, ale czasem na noc wysmarowana wyglądałam jak dziecko mające ospę strach było patrzeć w lustro

a z zegarkami zobaczymy jak długo wytrzymam - chciałabym docelowo na 12 zakończyć

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Nocko, świetny prezent, choć ja wolę mniej "wyjściowe" kolczyki Również uwielbiam ten element biżuterii, ale z racji swoich problemów z uszami ostatnio noszę dość rzadko.

Od TŻ dostałam kremy Clinique Jemu dałam skórzany portfel, płytę Yugopolis i krem Dermiki.

Zaskoczył mnie... mój szef Dostałam taki malutki, piękny gadżecik: http://store.apple.com/pl/browse/hom...y/ipod_shuffle , kolor złoty ("jak twoje włosy" ), z grawerem: Asia - mama, architekt 2011

Od teściowej dostałam miniaturki perfum Lancome, taki zestaw:
fajne prezenty

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć...



Dzięki jodie...ale ja podjęłam decyzję - wracam do tabsów - z kilku względów. Może nie na długo, zobaczymy, jak się sprawy potoczą. A jak nie pomogą, to dermatolog.

Co do mascarpone, to ja na jedno opakowanie - miksuję jedno żółtko i ok. 20 g cukru pudru, potem dodaję mascarpone i ucieram do połączenia. Możesz dodać też pół opakowania cukru waniliowego. Jak za mało słodkie, to zawsze można dodać troszkę cukru.
dzięki za przepis

ja dziś zaganiana - myślałam ze końcówka roku będzie lżejsza , a dopiero usiadłam na tyłku. a papierów tylko mi przybywa na biurku do dalszej obróbki
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:04   #1863
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
Emilko- miałam kurację punktową , antybiotyków doustynych nie dostałam , obyło się na szczęście bez, ale czasem na noc wysmarowana wyglądałam jak dziecko mające ospę strach było patrzeć w lustro

Znam to

Też rok temu i dwa lata temu miałam punktowe leczenie, nie chciałam tabletek.
Co brałaś? Ja miałam differin i clindacne.
Jeśli do 8.01 sytuacja się nie zacznie poprawiać, idę do dermatologa.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 15:15   #1864
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Emilko miałam też differin i clindacne i jeszcze jedna maść. Na noc miałam wymiennie differin i tą maść ( jedna noc jedna, druga noc druga) a na dzień clindacne i jakiś supernawilżacz. teraz mam jeszcze inną (niebieska) + coś od blizn aby było ładnie.
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 16:00   #1865
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość

Z jakich wzgledow?
Po pierwsze cera, po drugie mieliśmy myśleć o dziecku, ale skoro podjęłam decyzję o studiach, to to odkładamy, a po 3 z powodu niektórych kwestii intymnych związanych z używaniem gumek

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
ten:
Załącznik 4408552

a masz może problem z wypadającymi włosami?
czytałam kiedyś o powiązaniu, przyczynach i zapobieganiu. jak chcesz, to nasmaruję długi wywód.
Nie mam.Włosy wypadają w w ilościach całkowicie normalnych Jednak od kiedy nie biorę tabsów, nadmiernie mi się przetłuszczają...masz coś na to?

Jodie, nie ma sprawy.
Ja jak znajdę chwilkę (ciągle mi ostatnio brakuje czasu), wkleję na bloga przepis na tartletki z masą chałwową i wiśniami - pyszne
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 17:03   #1866
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Po pierwsze cera, po drugie mieliśmy myśleć o dziecku, ale skoro podjęłam decyzję o studiach, to to odkładamy, a po 3 z powodu niektórych kwestii intymnych związanych z używaniem gumek
Rozumiem. Ja akurat ja gumkach mam luz, a jak bralam tabsy to infekcja za infekcja była. Praktycznie nonstop - taka moja uroda, rzekla moja gin, jak sie po raz 10 okazalo po badaniach laboratoryjnych, ze jest wszystki idealnie.. eh :/
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 18:15   #1867
goosia207
Zakorzenienie
 
Avatar goosia207
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5 526
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć,

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Madzia, takie. To na dole to kwarc.

A tak w ogole to czytalam o Twoim "prezencie" - cos pięknego. Ostatnio znow sie dowiedzialam o kolejnej kolezance w ciązy - coraz ich wiecej, coraz czesciej takie nowiny!
Śliczne wyjściowe

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Piękny prezent

Mi się Pandora w ogóle nie podoba i przyglądam się jej upodobaniu przez kobiety jak na niezwykły, zadziwiający mnie fenomen... Tzn. rozumiem, że się podoba i zastanawiam się, czemu mnie nie bierze

Też lubię kolczyki - szczególnie dostawać, mój TŻ się już wyspecjalizował i trafia w mój gust

Choinka u mnie będzie stać, dopóki nie zacznie się sypać
Mnie też pandora nie porwała może to i lepiej, bo non stop bym coś dokupowała. Zresztą ja preferuję złoto, a w na pandorę w złocie mnie nie stać

Z biżuterii też najbardziej lubię kolczyki i pierścionki (tzn.obrączkę i dwa pierścionki jeden na prawej, drugi na lewej ręce)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Nocko, świetny prezent, choć ja wolę mniej "wyjściowe" kolczyki Również uwielbiam ten element biżuterii, ale z racji swoich problemów z uszami ostatnio noszę dość rzadko.

Od TŻ dostałam kremy Clinique Jemu dałam skórzany portfel, płytę Yugopolis i krem Dermiki.

Zaskoczył mnie... mój szef Dostałam taki malutki, piękny gadżecik: http://store.apple.com/pl/browse/hom...y/ipod_shuffle , kolor złoty ("jak twoje włosy" ), z grawerem: Asia - mama, architekt 2011

Od teściowej dostałam miniaturki perfum Lancome, taki zestaw:
Super prezenty

Ale mi się ciężko wstawało dzisiaj do pracy po świętach dobrze, że jeszcze tylko dwa dni
__________________
razem
goosia207 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 21:37   #1868
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Po pierwsze cera, po drugie mieliśmy myśleć o dziecku, ale skoro podjęłam decyzję o studiach, to to odkładamy, a po 3 z powodu niektórych kwestii intymnych związanych z używaniem gumek



Nie mam.Włosy wypadają w w ilościach całkowicie normalnych Jednak od kiedy nie biorę tabsów, nadmiernie mi się przetłuszczają...masz coś na to?
mój research obejmował głownie wypadanie włosów. na pewno pryszcze, a nie wiem czy przetłuszczanie. ogólnie chodziło stężenie hormonów, w takim sensie, że testosteron jest rozkładany na DHT i ten syf powoduje nieprzyjemne skutki w organizmie. m.in. łysienie androgenne. jego poziom wcale nie musi być wysoki, ale wystarczy, że mieszki włosowe są wrażliwe i łysiejemy. pod wpływem dht gruczoły łojowe się poszerzają, więc wynika z tego, że może powodować trądzik i przetłuszczanie.
tabletki antykoncepcyjne (chyba nie wszystkie) mają działanie antyandrogenne. np diane, yaz,yasminelle, yasmin.
oprócz nich działanie takie ma zielona herbata, prostamol . picie kilku kubków zielonej herbaty dziennie na pewno nie zaszkodzi.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 23:22   #1869
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Biia, dzięki za informację.
Piję codziennie z 7-8 kubków zielonej herbaty
Muszę jeszcze przemyśleć, czy może najpierw dermatolog, czy tabsy.

Dzięki
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 08:18   #1870
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 08:28   #1871
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć


Dziewczyny, nie mogę sobie przypomnieć nazwy tabletek na grypę żołądkową a muszę kupić. Pomóżcie

W 1 dzień świąt odwiedziła nas rodzina i dopiero jak siedli (po całowaniu) oznajmili, że mają wszyscy grypę żołądkową. Nie wiem, po co przychodzili chorzy, ale wiedziałam, że mnie to nie ominie. Zaczęłam się od razu faszerować bakteriami i dzięki temu w zasadzie po dniu mi przeszło, ale zaraziłam tż a on nie trzyma diety, więc się męczy bardziej. Kupiłabym mu te tabletki, ale za chiny nie mogę sobie przypomnieć ich nazwy, w necie też nie znalazłam nic
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 09:13   #1872
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cześć!

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
oprócz nich działanie takie ma zielona herbata, prostamol . picie kilku kubków zielonej herbaty dziennie na pewno nie zaszkodzi.
O, i to jest rada dla mnie!

Cytat:
Napisane przez jodie Pokaż wiadomość
Emilko miałam też differin i clindacne i jeszcze jedna maść. Na noc miałam wymiennie differin i tą maść ( jedna noc jedna, druga noc druga) a na dzień clindacne i jakiś supernawilżacz. teraz mam jeszcze inną (niebieska) + coś od blizn aby było ładnie.
Dzięki Jodie!
Czyli powinnam spodziewać się raczej podobnej kuracji

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Rozumiem. Ja akurat ja gumkach mam luz, a jak bralam tabsy to infekcja za infekcja była. Praktycznie nonstop - taka moja uroda, rzekla moja gin, jak sie po raz 10 okazalo po badaniach laboratoryjnych, ze jest wszystki idealnie.. eh :/
Nocko, a jak się sprawdza ten komputer cyklu, o którym pisałaś?

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć


Dziewczyny, nie mogę sobie przypomnieć nazwy tabletek na grypę żołądkową a muszę kupić. Pomóżcie

W 1 dzień świąt odwiedziła nas rodzina i dopiero jak siedli (po całowaniu) oznajmili, że mają wszyscy grypę żołądkową. Nie wiem, po co przychodzili chorzy, ale wiedziałam, że mnie to nie ominie. Zaczęłam się od razu faszerować bakteriami i dzięki temu w zasadzie po dniu mi przeszło, ale zaraziłam tż a on nie trzyma diety, więc się męczy bardziej. Kupiłabym mu te tabletki, ale za chiny nie mogę sobie przypomnieć ich nazwy, w necie też nie znalazłam nic
Współczuję!
Nie wiedziałam, że są jakieś tabletki... ja jedynie mogę polecić smectę.
Może na tej liście coś znajdziesz:
http://www.jelitowka.pl/jakie-leki-pomoga-na-jelitowke/

Postawa rodziny dziwna...
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 09:44   #1873
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Hej

Miśku nie wiem czy to o ten lek Ci chodzi, ale na egipskie sraki zażywa się NIFUROKSAZYD
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 09:49   #1874
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Hania witaj jak było?? Wypoczeta??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 09:58   #1875
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

My wróciliśmy szczęśliwie do domu. Mania grzeczna- to 1100 km zrobiłyśmy bez problemu.
Sądzę jednak że za tydzien nie byłoby już tak łatwo. Bardzo rośniemy- mi dupa i a Mania cała bo brzuch bardzo wywaliło.
Już mam 100 cm..a o wadze wolę nie myśleć. Mąż w święta przytył 3 kg..a skoro on 3 -to ja z 6
Sapę już jak parowóz
Bolesna prawda mnie dziś czeka bo idziemy do lekarza.


Święta cudnowne..bardzo wzruszajace . Bardzo mi brakuje siostry. Zawsze boleśnie odczuwam dzień wyjazdowy
Moi siostrzeńcy są CUDNI. Chciałabym mieć tak mądre i dobrze wychowane dzieci

No i się obłowiłam że hej. Sisterka schudła bardzo - więc oddała mi sporo tunik i sukienek. Do tego kupiłam na wyprzedaży boskie oficerki za śmieszne 40 euro. A po choinkę 2 charmsy

Mani też się dostało Kupiliśmy butki Pumy, a od sisterki dostała pościel - razem z wkładem. Tak więc moje pościelowe dylematy nieaktualne

--------------

No i jeszcze dodam że wolę włoskie potrawy wigilijne. Same ryby Nic ciężkostrawnego. Pierwszy raz nie miałam wzdęć bólu brzucha i nie czułam się fatalnie.

Zgrzeszyłam bardzo i jadłam owoce morza
Szwagier mi wytłumaczył że w takiej ośmiornicy gotowanej przez godzinę to nie ma już nic szkodliwego. Do tego były raczki, duże krewety , łosoś, dorada, kalmary....nasze pierogi i karp w panierce nie miały szansy
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 10:01   #1876
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Haniu oj tam te kilka kg szczęśliwa mama to szcześliwe dziecko

Ja wczoraj przytachałam reklamówkę ubranek dla mojego dzidzolka , które kupiła moja mama. Stwierdziłam, że jest tego tyle, że chyba już nic więcej poza skarpetkami nie potrzebuję. Moja mama jako , ze to pierwszy wnuczek będzie szaleje hehe.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 10:19   #1877
jodie
Zakorzenienie
 
Avatar jodie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 589
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

cześć
__________________
...przetrwam każdą burzę ,
diabłu sprzedam duszę ...
jodie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 10:32   #1878
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Hej

Miśku nie wiem czy to o ten lek Ci chodzi, ale na egipskie sraki zażywa się NIFUROKSAZYD
o to mi chodziło, dzięki
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:03   #1879
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
My wróciliśmy szczęśliwie do domu. Mania grzeczna- to 1100 km zrobiłyśmy bez problemu.
Sądzę jednak że za tydzien nie byłoby już tak łatwo. Bardzo rośniemy- mi dupa i a Mania cała bo brzuch bardzo wywaliło.
Już mam 100 cm..a o wadze wolę nie myśleć. Mąż w święta przytył 3 kg..a skoro on 3 -to ja z 6
Sapę już jak parowóz
Bolesna prawda mnie dziś czeka bo idziemy do lekarza.


Święta cudnowne..bardzo wzruszajace . Bardzo mi brakuje siostry. Zawsze boleśnie odczuwam dzień wyjazdowy
Moi siostrzeńcy są CUDNI. Chciałabym mieć tak mądre i dobrze wychowane dzieci

No i się obłowiłam że hej. Sisterka schudła bardzo - więc oddała mi sporo tunik i sukienek. Do tego kupiłam na wyprzedaży boskie oficerki za śmieszne 40 euro. A po choinkę 2 charmsy

Mani też się dostało Kupiliśmy butki Pumy, a od sisterki dostała pościel - razem z wkładem. Tak więc moje pościelowe dylematy nieaktualne

--------------

No i jeszcze dodam że wolę włoskie potrawy wigilijne. Same ryby Nic ciężkostrawnego. Pierwszy raz nie miałam wzdęć bólu brzucha i nie czułam się fatalnie.

Zgrzeszyłam bardzo i jadłam owoce morza
Szwagier mi wytłumaczył że w takiej ośmiornicy gotowanej przez godzinę to nie ma już nic szkodliwego. Do tego były raczki, duże krewety , łosoś, dorada, kalmary....nasze pierogi i karp w panierce nie miały szansy
Super wspomnienia Cudnie!

Menu rybne to moje marzenie - przyrządzone przez kogoś na 1001 sposobów

A że rośniecie - trzeba przetrawić Już niedługo wrócisz do formy
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-29, 11:29   #1880
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Hania cześć ważne, że święta udane. a resztę szybko zrzucisz menu wigilijne ekstra

trzymajcie kciuki, żeby moja sukienka zdążyła dojść na sylwestra. dzisiaj jest wysyłana kurierem. żeby tylko jutro przyszła!
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:30   #1881
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

biia wow to trzymam kciuki

A mi wyszła mała anemia ech...
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:33   #1882
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
biia wow to trzymam kciuki

A mi wyszła mała anemia ech...
dość często się to zdarza, w ciąży tym bardziej. To zadbaj o siebie, jedz rzeczy bogate w żelazo i witaminę C
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:35   #1883
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
dość często się to zdarza, w ciąży tym bardziej. To zadbaj o siebie, jedz rzeczy bogate w żelazo i witaminę C
No właśnie dziś do obiadu będzie szpinak Zaraz poczytam co tam jeszcze mam wcinać i zaczynam.
To dlatego ostatnio chodziłam taka zmęczona i senna.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:43   #1884
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
Hania cześć ważne, że święta udane. a resztę szybko zrzucisz menu wigilijne ekstra

trzymajcie kciuki, żeby moja sukienka zdążyła dojść na sylwestra. dzisiaj jest wysyłana kurierem. żeby tylko jutro przyszła!
Pokaż sukienkę

Trzymam kciuki

Madzialenka, czerwone mięso powinno pojawić się w Twoim menu Wysmażone (bo bezpieczniej) steki, albo wątróbka plus fasola, buraki
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:44   #1885
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

emilko wątróbki to nie można chyba w ciąży. Ale buraki i czerwone mięsko będe musiała wprowadzić.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:45   #1886
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Pokaż sukienkę

Trzymam kciuki

Madzialenka, czerwone mięso powinno pojawić się w Twoim menu Wysmażone (bo bezpieczniej) steki, albo wątróbka plus fasola, buraki
i więcej jajek, dużo natki pietruszki, fasolka szparagowa, generalnie dużo zielonych warzyw
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 11:47   #1887
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
i więcej jajek, dużo natki pietruszki, fasolka szparagowa, generalnie dużo zielonych warzyw
Czyli wszystko to, za czym nieprzepadam
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 12:06   #1888
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
emilko wątróbki to nie można chyba w ciąży. Ale buraki i czerwone mięsko będe musiała wprowadzić.
A to nawet nie wiedziałam.
Ale wołowinę na pewno można
Ciemne mięso z indyka też.
No i zielenina koniecznie
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 12:09   #1889
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Będę musiała.

Doczytałam jeszcze o pestkach ze słonecznika i rodzynkach. Skoczyłam sobie kupić i wcięłam pół opakowania
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-29, 13:26   #1890
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: wymarzony pierścień mocy część XXII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
No właśnie dziś do obiadu będzie szpinak Zaraz poczytam co tam jeszcze mam wcinać i zaczynam.
To dlatego ostatnio chodziłam taka zmęczona i senna.
szpinak mogłabym się samym szpinakiem odżywiać

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Pokaż sukienkę

Trzymam kciuki

Madzialenka, czerwone mięso powinno pojawić się w Twoim menu Wysmażone (bo bezpieczniej) steki, albo wątróbka plus fasola, buraki
sukienka w załączniku. nie śmiejcie się
jest odważna i szalona, czyli odpowiada dokładnie mojemu aktualnemu nastrojowi
już wysłana kurierem, więc mam nadzieję, że będzie jutro

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Czyli wszystko to, za czym nieprzepadam
nie ma nie lubię. wcinasz! wszystko dla dobra maluszka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg y7061-16.jpg (34,3 KB, 41 załadowań)
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.