Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XII 2012 - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-02, 12:58   #1861
meiadeleite
Raczkowanie
 
Avatar meiadeleite
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Dzięki za linka
Sola to żaden Nowakowski, tylko Lubaszka - Galeria Wypieków
Tak coś mi się kolor logo nie zgadzał, jak weszłam na stronę, żeby Ci wkleić linka, ale nie, nie zastanowiło mnie to na dłużej
Wybacz, to przez ten zmniejszony mózg, co z wielką radością powtarza mój mąż

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Mam wieści od Agrafki :
''Sebcio urodzil sie dzis o 9 .... 3,950 kg , 57 cm i 10 pkt. Kawał kawalera . Porod męczący ale warto było. Dzięki za kciuki.. ''
GRATULACJE!

Cytat:
Napisane przez halwaya Pokaż wiadomość
Witam ja już po wizycie z położną (dziękuję za kciuki).
Wizyta była standardowa - czyli pomacała mnie po brzuchu, posłuchała - bicie serca ok i teraz tak.. poprosiła by przyjechać na wizytę za tydzień i wtedy spróbują masaż szyjki macicy.. jak to nic nie da to umówią mnie na wywołanie do szpitala, ale im zależy by wszystko się naturalnie samo zaczęło.. eh.. no oby

Zaraz was ponadrabiam bo widzę, że u niektórych tu się rozkręca już powoli coś
Halwaya to dobrze, że jest dobrze Ja bym nie czekała na masaż szyjki, hehe, tylko brała się za myce podłóg, okien i ogólnie robienie wszystkiego, byleby urodzić
Jeszcze tydzień i jak mój syn nie zechce wjść, osobiście to wcielę w życie
__________________
proście, a będzie wam dane
meiadeleite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 12:58   #1862
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

trzeba iść kuchnię wysprzątać... do później kochane
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 12:59   #1863
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Ja bym chciala .. skurcze mimo kąpieli dalej mnie lapia .. bolą bardzo bardzo Chce juz rodzic ..

Znając życie zacznie się w najmniej spodziewanym momencie , a spróbuj wziąść nospę jeśli nie jest to początek porodu to pomoże jak nie pomoże to jest szansa tak mi moja gin radziła
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:01   #1864
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
nie miałam nigdy takich problemów ale od tygodnia to jakiś koszmar
Z takich domowych sposobów to podobno dobra jest taka pseudo- zupka, którą je się rano. Ja w sumie jem bardzo dużo zup - może to też przyczynia się do tego, że nie mam problemów.

Podaję przepis - nie wiem czy smaczna ( podejrzewam, że nie bardzo) i skuteczna, bo nie testowałam, ale na pewno nie zaszkodzi
Stosuje ją się rano:

1 marchewka, 1 pietruszka, 1 ziemniak, kawałek selera. Oczywiście obrać, umyć, zalać 3 szklankami wody. Gotować ok. 20 minut. Można zmiksować.
Można również ją gotować z płatkami owsianymi lub kaszą jaglaną.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:02   #1865
Dojotka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Dojotka1987
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 453
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
eee czemu zawsze jak przewijam stronę zamiast "wątek staraczkowy" czytam wątek sraczkowy... juz mnie irytuje to dosłownie...
to samo mam;]] heheh;]]
Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Mam wieści od Agrafki :
''Sebcio urodzil sie dzis o 9 .... 3,950 kg , 57 cm i 10 pkt. Kawał kawalera . Porod męczący ale warto było. Dzięki za kciuki.. ''
__________________
Dojotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:03   #1866
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Ja dostałam żelazo miesiąc temu na 2 tygodnie bo wyniki się poprawiły i kupiłam 2 opakowania i mi 1,5 zostało tego Tardyferonu więc jak by któraś chciała to mogę wysłać u mnie już raczej nikt nie będzie korzystał
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:03   #1867
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
Laski, ta nasza służba zdrowia jest powalająca.

mój tata ma całe kolano spuchnięte i bordowosine mimo że urazu nie było. Nie potrafi stanąć na nodze. W szpitalu mu lekarka powiedziała że ! UWAGA ! to ze zmęczenia! wogóle go nie zbadała. A dziś w przychodni lekarz mu powiedział że ma obrzęk. I tyle. A tyle to my tez wiemy!!! Obwód kolana - ponad pół metra to wszystko jest jakieś chore...


Aniu widziałam fotkę brzuszkową jejku jaka mała słodka kuleczka zazdroszczę... moja kuleczka wygląda jak wielka wisząca kula śnieżna która niebawem spadnie mi na kolana
Mój tata też tak miał w tej chwili jest po dwóch operacjach na kolano i dwóch pobytach w sanatorium, teraz Ci nie powiem co to było bo nie pamiętam nazwy tego co mu tam było ale też nie mógł chodzic. Lepiej niech jedzie do ortopedy gdzies prywatnie bo na kase chorych zawsze mają takie gów.....ne podejście.

Cytat:
Napisane przez ausente Pokaż wiadomość
dzwoniłam do gina. Powiedział,że jak nie mam żadnych bóli to mam nie jechać. I ,ze to bylo chwile po seksie to prawdopodobnie było to z podniecenia.
Normalnie padłammoże to był tzw. wytrysk kobiecy bo czasami się zdarza ale bardzo rzadko

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Mam wieści od Agrafki :
''Sebcio urodzil sie dzis o 9 .... 3,950 kg , 57 cm i 10 pkt. Kawał kawalera . Porod męczący ale warto było. Dzięki za kciuki.. ''
Ale klopsik super, że maluszek już po tej stronie
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 13:05   #1868
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
a niteczka się odzywała jak po tym ktg? może i ją wzięło

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------


a w takich samych odstępach? może zajedźcie z tżtem na IP po co masz się męczyć??
Cytat:
Napisane przez karolla12 Pokaż wiadomość
Oj to może to to???? Nie chcesz jechać na IP?
Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Znając życie zacznie się w najmniej spodziewanym momencie , a spróbuj wziąść nospę jeśli nie jest to początek porodu to pomoże jak nie pomoże to jest szansa tak mi moja gin radziła
No wlasnie nie chce jechac bo one sa w roznych odstepach czasu . raz co 20 minut , raz co 15 .. ale jak juz zlapie to idzie oszalec . Staram sie je rozchodzic ale nic z tego . Albo to wszystko sie tak powoli rozkreca albo znowu falszywy alarm .
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:05   #1869
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Dziewczyny

Która zdecydowała się na bankowanie krwi pępowinowej?
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:05   #1870
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

A ja wlasnie dzisiaj wyczytalam na ulotce nospy, ze jesli porod sie zaczal to pod zadnym pozorem nie wolno jej zazywac
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:05   #1871
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Z takich domowych sposobów to podobno dobra jest taka pseudo- zupka, którą je się rano. Ja w sumie jem bardzo dużo zup - może to też przyczynia się do tego, że nie mam problemów.

Podaję przepis - nie wiem czy smaczna ( podejrzewam, że nie bardzo) i skuteczna, bo nie testowałam, ale na pewno nie zaszkodzi
Stosuje ją się rano:

1 marchewka, 1 pietruszka, 1 ziemniak, kawałek selera. Oczywiście obrać, umyć, zalać 3 szklankami wody. Gotować ok. 20 minut. Można zmiksować.
Można również ją gotować z płatkami owsianymi lub kaszą jaglaną.
No na rarytas to nie wygląda ale może być skuteczne , na pewno spróbuję
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 13:10   #1872
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
a niteczka się odzywała jak po tym ktg? może i ją wzięło [COLOR="Silver"]
Narazie nic nie pisała

Cytat:
Napisane przez anett234 Pokaż wiadomość
A ja kurde ciągle zapominałam brać żelazo aż w końcu przestałam i HB sama mi skoczyła d0 12 a miałam anemię dosyć dosyć
Pewnie sama się wyregulowała. Ja też narazie nie brałam żelaza, bo póki co miałam dobre wyniki. Zobaczymy jak będzie teraz po ostatnim badaniu, ale to się dowiem dopiero w piątek za tydzień. Narazie nie chce mi się iść specjalnie do lekarza, żeby tylko się dowiedzieć.

Cytat:
Napisane przez meiadeleite Pokaż wiadomość
Sola to żaden Nowakowski, tylko Lubaszka - Galeria Wypieków
Tak coś mi się kolor logo nie zgadzał, jak weszłam na stronę, żeby Ci wkleić linka, ale nie, nie zastanowiło mnie to na dłużej
Wybacz, to przez ten zmniejszony mózg, co z wielką radością powtarza mój mąż
Nic się nie stało

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
No na rarytas to nie wygląda ale może być skuteczne , na pewno spróbuję
Ja również podejrzewam, że jadłaś lepsze rzeczy

Jak nie będziesz mogła tego przełknąć to ugotuj sobie po prostu jakąś warzywną zupkę - najlepiej nie z mrożonek tylko z naturalnych warzyw i dopraw do smaku.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:11   #1873
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
A ja wlasnie dzisiaj wyczytalam na ulotce nospy, ze jesli porod sie zaczal to pod zadnym pozorem nie wolno jej zazywac
Naprawdę nie wiem jak to z medycznego punktu wygląda , przekazuję tylko słowa mojej gin , że jeśli nie ma pewności bóle są uciążliwe , kąpiel nie pomogła to bierzemy nospę i czekamy . Nospa nie jest w stanie zatrzymać akcji porodowej bo jest po prostu za słaba , ale jeśli są to skurcze przepowiadające to powinna je wyciszyć w mniejszym lub większym stopniu .
Myślę że nie kazała by mi brać jeśli mogłoby to zaszkodzić , ale wiadomo ilu lekarzy tyle teorii
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:11   #1874
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
Dziewczyny

Która zdecydowała się na bankowanie krwi pępowinowej?
Ja nie
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:11   #1875
nini_b
Zadomowienie
 
Avatar nini_b
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 451
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
''Sebcio urodzil sie dzis o 9 .... 3,950 kg , 57 cm i 10 pkt. Kawał kawalera . Porod męczący ale warto było. Dzięki za kciuki.. ''
Gratulacje!!!
nini_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:15   #1876
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Ja nie
ze względu na wysokie koszty czy też inne powody?my drugi raz analizujemy temat z mieszanymi uczuciami.
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:15   #1877
Nicole03
Rozeznanie
 
Avatar Nicole03
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 683
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
Dziewczyny

Która zdecydowała się na bankowanie krwi pępowinowej?
Nicole03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:20   #1878
emylka86
Zakorzenienie
 
Avatar emylka86
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Świebodzin
Wiadomości: 3 799
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Brawa dla dzielnej Agrafki!!! i witamy na świecie Sebastianka !!!

EdziaO ja również nie
__________________
Michałek 16.12.2012

Borysek 09.10.2015

zapraszam do klików w banerek
emylka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:20   #1879
Dojotka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Dojotka1987
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 453
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
A ja wlasnie dzisiaj wyczytalam na ulotce nospy, ze jesli porod sie zaczal to pod zadnym pozorem nie wolno jej zazywac
wow, ja nigdy tego nie wyczytalam... ale dobrze wiedziec)
__________________
Dojotka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 13:21   #1880
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
eee czemu zawsze jak przewijam stronę zamiast "wątek staraczkowy" czytam wątek sraczkowy... juz mnie irytuje to dosłownie...
też tak mam
Cytat:
Napisane przez halwaya Pokaż wiadomość
Witam ja już po wizycie z położną (dziękuję za kciuki).
Wizyta była standardowa - czyli pomacała mnie po brzuchu, posłuchała - bicie serca ok i teraz tak.. poprosiła by przyjechać na wizytę za tydzień i wtedy spróbują masaż szyjki macicy.. jak to nic nie da to umówią mnie na wywołanie do szpitala, ale im zależy by wszystko się naturalnie samo zaczęło.. eh.. no oby

Zaraz was ponadrabiam bo widzę, że u niektórych tu się rozkręca już powoli coś

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Mam wieści od Agrafki :
''Sebcio urodzil sie dzis o 9 .... 3,950 kg , 57 cm i 10 pkt. Kawał kawalera . Porod męczący ale warto było. Dzięki za kciuki.. ''
juhuuuuuuuuuuu witamy na świecie!!!!!!!!!!!
Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Ja bym chciala .. skurcze mimo kąpieli dalej mnie lapia .. bolą bardzo bardzo Chce juz rodzic ..
może to to ? ale.. poczekaj na częstsze
Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
ze względu na wysokie koszty czy też inne powody?my drugi raz analizujemy temat z mieszanymi uczuciami.
ja nie zdecydowałam sie ze względu na bardzo wysoki koszt.... niestety narazie nie stać nas żeby sobie pozwolić na taki wydatek
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:22   #1881
halwaya
Zakorzenienie
 
Avatar halwaya
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 281
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Hurra mamy kolejnego kawalera
GRATULACJE dla Agrafki teraz czekamy na zdjęcia
Ale fajnie - bo taka cisza była już..
__________________
Eva ur. 13.11.2012
Iga ur. 21.11.2015


halwaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:23   #1882
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
Ja na razie trzymam sie postanowienia ze te "gadżety" zostawiam na prezenty, mam tylko konika FP
Chociaż np karuzele chciałabym juz a nie czekać np na gwiazdkę
ja mam 2 malutkie grzechotki pluszowe i tyle. Ale u szwagierek mam zamówionego konika i karuzelę na mikołajki, więc nie kupuję. Ok miesiąca wytrzymam bez gadżetów

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
mój tata ma całe kolano spuchnięte i bordowosine mimo że urazu nie było. Nie potrafi stanąć na nodze. W szpitalu mu lekarka powiedziała że ! UWAGA ! to ze zmęczenia! wogóle go nie zbadała. A dziś w przychodni lekarz mu powiedział że ma obrzęk. I tyle. A tyle to my tez wiemy!!! Obwód kolana - ponad pół metra to wszystko jest jakieś chore...
co za lekceważenie, może do jakiegoś innego lekarza jeszcze by spróbować

Cytat:
Napisane przez landi0909 Pokaż wiadomość
powiem Ci ze chyba wszystko kosztuje jakby bylo ze zlota. Wczoraj jak co roku chcialam kupic sobie galaretki w cukrze (to u mnie tradycja od dziecinstwa, tylko we wszystkich swietych jem takie galaretki) no i podeszlam do straganu, powiedzialam ze chce takie dwie garsci. A babka do mnie 18zł!!! a tam moze z 10 galaretek bylo! kiedys za kilo placilo sie do 10zl a teraz... i jeszcze powiedzialam babce zeby troche odsypala tak za 15zl ze chce, a ona do mnie "no to niech sie pani zdecyduje czego pani chce!"
niezłe ceny

Cytat:
Napisane przez anett234 Pokaż wiadomość
Ja to nawet do kibla nie moge wstać tak mnie boli krocze jakby miało się rozerwać i wszystko stamtąd wypaść.Też tak macie...?
no to mnie bardziej pachwina niż krocze boli. Dziwne to trochę jest, bo próbwałam to rozćwiczyć i jak macham nogą przy ćwiczeniach to nie boli, ale już jak chodzę, wstaję, czy przekręcam się na łóżku to masakra wtedy

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
eee czemu zawsze jak przewijam stronę zamiast "wątek staraczkowy" czytam wątek sraczkowy... juz mnie irytuje to dosłownie...


Cytat:
Napisane przez Nicole03 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co robicie na zaparcia już wszytko testowała czopki, jabłka, śliwki , woda z cytryną i nic Człowiek czeka na przedporodową sraczke a tu zaparcie niech to ...
a jogurt, maślanka, płatki musli z mlekiem. Na mnie właśnie te mleczne produkty działają

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
Mam wieści od Agrafki :
''Sebcio urodzil sie dzis o 9 .... 3,950 kg , 57 cm i 10 pkt. Kawał kawalera . Porod męczący ale warto było. Dzięki za kciuki.. ''
jak pięknie się zaczął ten listopad.
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:25   #1883
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

hej
nei dam rady was nadrobic, od rana mam zapie..prz i zaraz musze dalej, sprzatam, konczymy remont itd, jeszcze sie okazalo ze kaloryfery zapowietrzone i przyjdzie hydraulik, bo nic sie nie udaje, tz probuje od wczoraj

gratulacje dla agrafkiklask i: bardzo sie ciesze!!!


ausente mam nadzieje ze pojechalas do szpitala

annett nie moge sie dokopac, jak tam na wizycie??????

halwaya trzyamm kciukizeby maluch sam wychodzil a nei jakies masaże
my wczoraj u rodziny bylismy to wszysycy sie pytali czy juz wody mi odchodzą nie nie odchodza, skurczy nie mam, brzuch nie opadl i dupa.nastawiam sie na porod w 42 tygodniu pewnie ....tza to mam masakryczne skurcze nóg i łoaże jak pokraka i brzuch boli ale to nei skurcze tylko mały tak napiera i się wierci..masakra

do niedzili bede tu malo wiec trzymam kciuki za wszystkie donoszone zeby ktoras urodzilabo na mnie nie ma co liczyc, poza tym tesciowa bedzie wiec wole przy niej nei rodzic bo jeszcze zostanie na dwa tygodnie

zmykam szorowac szyby76 od drzwi malego, bo pomalowalismy drzwi i farba opryskala szyby no i teraz zdzieranko trzeba zrobic , a mąż sie zabral za skladanie lozeczka i oczywiscie ma wielki problem "bo to nie jest takie proste jak mu sie przez miesiac wydawalo" czyli standard
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:26   #1884
EdziaO
Zakorzenienie
 
Avatar EdziaO
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 346
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
też tak mam



juhuuuuuuuuuuu witamy na świecie!!!!!!!!!!!

może to to ? ale.. poczekaj na częstsze

ja nie zdecydowałam sie ze względu na bardzo wysoki koszt.... niestety narazie nie stać nas żeby sobie pozwolić na taki wydatek
koszt jest zniechęcający...
ale też zastanawiam sie ile w tym jest sensu a ile reklamy:confuse d:czy ta krew jest przechowywana w sposób gwarantujący że nie straci swoich wartości itp
__________________
Bartuś 23.12.2010
Aniołek 01.08.2011...
Hubert 21.11.2012


„Błogosławiony, który daje swoim dzieciom korzenie i skrzydła”
EdziaO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:26   #1885
DeKajka
Zakorzenienie
 
Avatar DeKajka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 910
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
jak pięknie się zaczął ten listopad.
No i zadna nie urodzila pierwszego ..
__________________
Adaś__ ur. 03.11.2012 . godz. 01.25, 3kg, 54 cm , 10 pkt__

Na pamiątkę ...
''Pod moim sercem, inne serce bije...
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane..''

12 _ 11 10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 _ Adasiowe szczęście !
DeKajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:27   #1886
meiadeleite
Raczkowanie
 
Avatar meiadeleite
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Po moim zakupowym spacerku stwierdzam, że dzisiaj jest cieeeepło. Gdyby tak było we wtorek, kiedy sie mamy spotkać...
Może nawet nie musiałabym zapinać kurtki na górze, tylko udawałabym, że po prostu jestem rozpięta, bo mi ciepło

Jak maż wróci z pracy jedziemy do szpitala na ktg, lekarz na ostatniej wizycie przykazał mi jeździć raz w tygodniu (oni tam w przychodni robią tylko takie niepełne ktg, podręcznym sprzętem). A na ostatnim usg wyszło, że ilośc wód płodowych jest w normie, ale w dolnej granicy, więc wolę sprawdzić, czy z tętnem malucha wszystko w porządku i czy się dobrze czuje. Tylko obawiam się, że będę musiała coś naściemniać, żeby mnie przyjęli, bo wiem, że "bez powodu" to odsyłają Dopiero po tp robią bez łaski...
__________________
proście, a będzie wam dane

Edytowane przez meiadeleite
Czas edycji: 2012-11-02 o 13:30
meiadeleite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:28   #1887
gusiak23
Zakorzenienie
 
Avatar gusiak23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 7 705
GG do gusiak23
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
No i zadna nie urodzila pierwszego ..
czyli plan wykonany

Czarna, ja tak wypucujesz wszystko, to może wtedy Tymuś się ruszy
__________________
Mikołaj
gusiak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:32   #1888
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
ze względu na wysokie koszty czy też inne powody?my drugi raz analizujemy temat z mieszanymi uczuciami.
my chcielibysmy, ale nie ma kasy,probowalismy namowic rodzicow naszych ale oni tez neichetni wiec dalismy spokoj

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
czyli plan wykonany

Czarna, ja tak wypucujesz wszystko, to może wtedy Tymuś się ruszy
e tam wątpie

wlasnie mojemu koledze ze studiow przyszedl wczoraj na świat o 22ej synek heh , porod naturalny
mowie do tża widzisz tak sie bales od marca ze sie urodzi 1ego i nic a on eee teraz mi juz wisi
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:34   #1889
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez EdziaO Pokaż wiadomość
koszt jest zniechęcający...
ale też zastanawiam sie ile w tym jest sensu a ile reklamy:confuse d:czy ta krew jest przechowywana w sposób gwarantujący że nie straci swoich wartości itp
nie mam pojęcia....

wiecie co .... jak czytałam u Was tekst pt że czujecie dziecko tak strasznie nisko jakby wam miało wypaść itp to pomyslalam.. ciekawe jak to ... no to juz wiem.... bo tak mi napiera na dół brzucha, ze to juz przegiecie;]
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 13:36   #1890
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Ogłaszamy koniec obijania-przed nami czas pieluszek przewijania - Mamusie XI-XI

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia....

wiecie co .... jak czytałam u Was tekst pt że czujecie dziecko tak strasznie nisko jakby wam miało wypaść itp to pomyslalam.. ciekawe jak to ... no to juz wiem.... bo tak mi napiera na dół brzucha, ze to juz przegiecie;]
no ja to mam od jakich dwoch tygodni i mile to nei ejst...jak idziemy po meiscie to ide jak jakiś sindbad z nogami rozkraczonymi i mam wrazenie że zaraz mi cos wypadnie
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.