Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-27, 15:04   #1861
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja od wczoraj mogę stawiać magiczne 3 literki przed nazwiskiem nie wiem kiedy mi zleciały te studia, pamiętam jak dopiero Wam pisałam o maturze.. Chyba trzeba się czymś nagrodzić
Gratulacje! Nagroda oczywiście, że się należy

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
I jedziemy na weekend z TŻ do Warszawy, postanowiłam zaszaleć i zarezerwowałam nam ***** hotel. A co, raz się żyje. To taka nagroda dla mnie za ostatni rok jeżdżenia na zjazdy
Wow! Bawcie się zatem dobrze


Jestem dziś 2 godziny wcześniej w domu, dziwnie tak
W końcu się chyba zapowiada ładny weekend Musze jutro zrobić pedicure i pomalować paznokcie u stóp, bo mi się różowy Rimmelek już nieco starł, a może w końcu będzie można znów zakładać odkryte buty do pracy.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 18:19   #1862
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Ja od wczoraj mogę stawiać magiczne 3 literki przed nazwiskiem nie wiem kiedy mi zleciały te studia, pamiętam jak dopiero Wam pisałam o maturze.. Chyba trzeba się czymś nagrodzić
Super, gratulacje

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Rzeczywiście czas strasznie szybko leci, dziś byłam z przyjaciółką na kawie i właśnie o tym gadałyśmy Kiedy się poznałyśmy w gimnazjum, mój brat miał 5 lat, a teraz ma już dziewczynę i w głowie mi się po prostu nie mieści, kiedy zleciały te lata
Oj zgadzam się, ja sama nie wiem kiedy uciekają całe lata. A ten rok to już w ogóle mknie tak, ze sama nie wiem jakim cudem tak szybko, dopiero był styczeń.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
I jedziemy na weekend z TŻ do Warszawy, postanowiłam zaszaleć i zarezerwowałam nam ***** hotel. A co, raz się żyje. To taka nagroda dla mnie za ostatni rok jeżdżenia na zjazdy
Bawcie się dobrze, fajny pomysł w takich hotelach najfajniejsze są śniadania.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Po pierwszych kilku użyciach niby nie widzę żadnych większych zmian, nadal nawilża tak samo dobrze, ale zauważyłam, że wpakowali do niego alcohol denat.
Aaa to bez sensu po co to komu.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Przez cały czerwiec essie w Hebe jest po 24,99

Nie kojarzę teraz za dobrze, co macie w swoich zbiorach, zwłaszcza, że jestem nie na bieżąco, ale ja ostatnio ciągle męczę funny face, status symbol, a na stopach pokochałam braziliant. Niezmiennie lubię też cocktail bling. I ostatnio pożyczałam od siostry peach daiquiri, piękny kolor, kiedyś na blogach widziałam porównania, że niby identyczny, jak cute as a button, ale moim zdaniem to zupełna nieprawda, różnią się.
To dobry mam refleks, nie wiedziałabym.

Peach Daiquiri za mną kiedyś chodził, może to by mógł być mój letni typ.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 15:08   #1863
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cześć, jak Wam mija sobota?
Właśnie natknęłam się w Rossie na takie nowe masła Perfecty - Lody melba:
http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...1_10040618.png a w necie widzę, że jeszcze jest wersja o zapachu muffinki jagodowej i pinacolady
Ktoś macał lub wąchał je już? Kupiłabym, gdyby nie to, że 2 masła Bielendy jeszcze czekają na otwarcie...
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 15:12   #1864
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Dorobiłam się kredki Color Boost ale mnie nie urzekła :/ Mam za ciemne usta na fajne kolory Nakupiłam za to borówek , więc się jakoś pocieszę
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 13:52   #1865
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej dziewczyny, można się dołączyć?
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 08:57   #1866
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Widzę, że znasz problem w takim razie. U mnie wyjątkowo magiczną moc mają białe spodnie

Nie kojarzę teraz za dobrze, co macie w swoich zbiorach, zwłaszcza, że jestem nie na bieżąco, ale ja ostatnio ciągle męczę funny face, status symbol, a na stopach pokochałam braziliant. Niezmiennie lubię też cocktail bling. I ostatnio pożyczałam od siostry peach daiquiri, piękny kolor, kiedyś na blogach widziałam porównania, że niby identyczny, jak cute as a button, ale moim zdaniem to zupełna nieprawda, różnią się.


Super pomysł, czasami warto pozwolić sobie na takie szaleństwo. Życze Wam cudownego wyjazdu.
Jak napisałaś to o białych spodniach, przypomniała mi się sytuacja, kiedy na jedną z pierwszych randek z pierwszym TŻ przez parę dni kompletowałam z koleżanką strój i pięć minut przed wyjściem w tych białych spodniach usiadłam na kanapce z keczupem

Z tych odcieni, które wymieniłaś podoba mi się cocktail bling no i już od dawna myślę o cute as a button Niestety jakoś nie miałam po drodze Hebe w Warszawie, ale może uda mi się w Krakowie.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Wow! Bawcie się zatem dobrze
Dzięki, było super i teraz mam jeszcze większą ochotę wyjechać na wakacje, ale tym razem w jakieś spokojne miejsce

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Bawcie się dobrze, fajny pomysł w takich hotelach najfajniejsze są śniadania.
Najfajniejsze są śniadania do łóżka w takich hotelach Szkoda, że będąc w domu nie mogę sobie na przykład w niedzielę rano zamówić jakiegoś przyjemnego zestawu

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, można się dołączyć?
Jasne, witaj
Jesteś jedną z tych "starych twarzy" z wizażu, które zawsze miło spotkać w jakimś wątku.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 10:34   #1867
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jasne, witaj
Jesteś jedną z tych "starych twarzy" z wizażu, które zawsze miło spotkać w jakimś wątku.


Nie myślałam że kiedykolwiek coś takiego przeczytam, bo nie sądziłam że ktoś mnie jeszcze kojarzy szczególnie biorąc pod uwagę że nie byłam nigdy bardzo aktywną wizażanką :P A szczególnie że to będzie jedna z moich ulubionych blogerek :P

Postanowiłam że się trochę bardziej teraz poudzielam, bo mnie strasznie stąd wywiało A że mam ostatnio problem ze zbyt intensywnymi zakupami kosmetycznymi, to zaczynam tutaj :P
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-01, 12:37   #1868
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ale miło, dzięki!

Na pewno przez jakiś czas udzielałyśmy się obie w jednym z wątków, ale nie mogę sobie przypomnieć w jakim Kiedyś sama spędzałam o wieeele więcej czasu na wizażu niż teraz
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 16:51   #1869
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, można się dołączyć?
Cześć

Siedzę i dumam właśnie nad zakupem kolejnych perfum. Dopiero co kupiłam Ricci Ricci, a tu mi się kolejna flaszka skończyła i czuję taką pustkę widząc, że mi ubywa flakoników
Myślę o tym Lacoste https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...coste-edp.html , bo dostałam próbkę, ale po użyciu myślałam, że nie zniosę tego zapachu (duszący mydlano-pudrowy i do tego piekielnie trwały). Ale właśnie mam na sobie koszulkę taką "po domu" pachnącą tym zapachem i kurczę... podoba mi się
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 21:57   #1870
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ale miło, dzięki!

Na pewno przez jakiś czas udzielałyśmy się obie w jednym z wątków, ale nie mogę sobie przypomnieć w jakim Kiedyś sama spędzałam o wieeele więcej czasu na wizażu niż teraz
Kosmetyki Essence


Byłam w Hebe. Kupiłam szampon, żel pod oczy, serum do twarzy, 3 maseczki i tonik. Wstyd mi.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 10:05   #1871
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Dziękuję za gratulacje jeśli chodzi o nagradzanie siebie samej, to nic sobie jeszcze nie kupiłam, bo nie mam pomysłu myślałam nad perfumami, ale nic mnie nie urzekło tak, żeby "musieć mieć", może coś z kolorówki mi wpadnie w oko
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
I jedziemy na weekend z TŻ do Warszawy, postanowiłam zaszaleć i zarezerwowałam nam ***** hotel. A co, raz się żyje. To taka nagroda dla mnie za ostatni rok jeżdżenia na zjazdy
Ale super!
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Przez cały czerwiec essie w Hebe jest po 24,99

Nie kojarzę teraz za dobrze, co macie w swoich zbiorach, zwłaszcza, że jestem nie na bieżąco, ale ja ostatnio ciągle męczę funny face, status symbol, a na stopach pokochałam braziliant. Niezmiennie lubię też cocktail bling. I ostatnio pożyczałam od siostry peach daiquiri, piękny kolor, kiedyś na blogach widziałam porównania, że niby identyczny, jak cute as a button, ale moim zdaniem to zupełna nieprawda, różnią się.
Od jutra w SP Essie też po 24,49zł
tu gazetka https://www.facebook.com/media/set/?...9337218&type=1

Cocktail Bling chyba nie jest w stałej ofercie? Ostatnio pisałyście o błękitnych paznokciach, też mam dziś takie i nie mogę oderwać oczu

a to jesień u Essie:

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Cześć, jak Wam mija sobota?
Właśnie natknęłam się w Rossie na takie nowe masła Perfecty - Lody melba:
http://www.rossnet.pl/GalleryImages/...1_10040618.png a w necie widzę, że jeszcze jest wersja o zapachu muffinki jagodowej i pinacolady
Ktoś macał lub wąchał je już? Kupiłabym, gdyby nie to, że 2 masła Bielendy jeszcze czekają na otwarcie...
Nie widziałam, ale też mnie zainteresowały (zwłaszcza, że teraz będą w promocji w SP ) choć takie zapachy mogą męczyć na dłuższą metę
Za to muszę powąchać ten nowy żel Palmolive makadamia - bardzo lubię ich żele, a ten zapach zapowiada się super
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, można się dołączyć?
Hej
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Cześć

Siedzę i dumam właśnie nad zakupem kolejnych perfum. Dopiero co kupiłam Ricci Ricci, a tu mi się kolejna flaszka skończyła i czuję taką pustkę widząc, że mi ubywa flakoników
Myślę o tym Lacoste https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...coste-edp.html , bo dostałam próbkę, ale po użyciu myślałam, że nie zniosę tego zapachu (duszący mydlano-pudrowy i do tego piekielnie trwały). Ale właśnie mam na sobie koszulkę taką "po domu" pachnącą tym zapachem i kurczę... podoba mi się
To przyjemne zaskoczenie

Bardzo mnie kuszą też kosmetyki do włosów L'Oreal Wild Stylers (co najmniej dwa ) - ostatnio fryzjer wyczarował mi jednym z nich "plażowe fale" i strasznie mi się podobał ten efekt tym bardziej, że można go uzyskać tylko spryskując włosy sprayem i ugniatając
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2014-07-02 o 10:07
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-05, 10:39   #1872
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)


Czy u Was też są chmurzyska? Niby jakoś duszno i upalnie, ale liczyłam na słoneczny weekend, a nie takie coś

Uzupełniłam dziś trochę kosmetyczne braki tzn. kupiłam micel. Zdecydowałam się na ten z Garniera, mam nadzieję, że mi będzie dobrze służył Skusiłam się jeszcze na krem CC Mixa, niby opinie ma kiepskie, ale spróbuję. W weekendy nie chce mi się filtrować pięćdziesiątką SVR, bo i tak się nie opalam, więc takie smarowidło może mi wystarczy.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 10:45   #1873
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Z Mixy mam krem nawilżający, licze, ze pomoże mi w walce z suchą skórą (klima w pracy mnie strasznie urządziła ). Przytargałam za to cień z Catrice Mauves Like Jagger Jest świetny
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 13:35   #1874
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Czy u Was też są chmurzyska? Niby jakoś duszno i upalnie, ale liczyłam na słoneczny weekend, a nie takie coś

Uzupełniłam dziś trochę kosmetyczne braki tzn. kupiłam micel. Zdecydowałam się na ten z Garniera, mam nadzieję, że mi będzie dobrze służył Skusiłam się jeszcze na krem CC Mixa, niby opinie ma kiepskie, ale spróbuję. W weekendy nie chce mi się filtrować pięćdziesiątką SVR, bo i tak się nie opalam, więc takie smarowidło może mi wystarczy.
U mnie piękne słoneczko, idealne na wieczorne piwko którego nie mam zamiaru sobie odmawiać

Ja z Mixy mam tonik, ale czeka sobie grzecznie w zapasach
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 17:05   #1875
_GlamourGirl_
Zakorzenienie
 
Avatar _GlamourGirl_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4 738
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej mozna? Miała ktoraś może róż z Maca?
__________________
19.06.2009
13.07.2013
szczęśliwa narzeczona

2.04.2018





_GlamourGirl_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 18:18   #1876
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jak napisałaś to o białych spodniach, przypomniała mi się sytuacja, kiedy na jedną z pierwszych randek z pierwszym TŻ przez parę dni kompletowałam z koleżanką strój i pięć minut przed wyjściem w tych białych spodniach usiadłam na kanapce z keczupem
To znaczy, że białe spodnie jednak nie były Ci pisane na tamtą randkę.

Ja właśnie wczoraj zakupiłam boskie białe spodnie w Mohito i muszę teraz mieć się na baczności jak będę w nich chodzić, mając na uwadze doświadczenia Twoje i snow.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Od jutra w SP Essie też po 24,49zł
tu gazetka https://www.facebook.com/media/set/?...9337218&type=1
No to dobrze, bo może się skuszę jednak na coś, w Hebe nic mi nie wpadło, jakoś nie miałam weny do zakupów chyba wtedy.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Cocktail Bling chyba nie jest w stałej ofercie? Ostatnio pisałyście o błękitnych paznokciach, też mam dziś takie i nie mogę oderwać oczu
Jest i ja też bardzo polecam ten kolor (chyba już to zresztą pisałam ), bardzo ładny.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
a to jesień u Essie:
Fajna, mi się podoba. Ciekawe jak będzie jak się pokażą swatche ale jak na razie to podobają mi się wszystkie kolory, a to się rzadko zdarza.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Bardzo mnie kuszą też kosmetyki do włosów L'Oreal Wild Stylers (co najmniej dwa ) - ostatnio fryzjer wyczarował mi jednym z nich "plażowe fale" i strasznie mi się podobał ten efekt tym bardziej, że można go uzyskać tylko spryskując włosy sprayem i ugniatając
Też mnie trochę kuszą, jak byłam u fryzjerki to atakowały mnie z każdej gazety. Ale boję się, że na moich drucikach to efektu nie będzie.
Ale jak zobaczyłam kampanię reklamową tej serii to pożałowałam ścięcia włosów chyba po raz pierwszy.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Uzupełniłam dziś trochę kosmetyczne braki tzn. kupiłam micel. Zdecydowałam się na ten z Garniera, mam nadzieję, że mi będzie dobrze służył Skusiłam się jeszcze na krem CC Mixa, niby opinie ma kiepskie, ale spróbuję. W weekendy nie chce mi się filtrować pięćdziesiątką SVR, bo i tak się nie opalam, więc takie smarowidło może mi wystarczy.
Ja mam już tylko pół butelki micela i nic w zapasach, a tego Garniera jeszcze nie miałam, bo co się zbieram do niego to go nie ma w sklepie.

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Z Mixy mam krem nawilżający, licze, ze pomoże mi w walce z suchą skórą (klima w pracy mnie strasznie urządziła ). Przytargałam za to cień z Catrice Mauves Like Jagger Jest świetny
Miałam krem nawilżający Mixy z 8% gliceryny i był średni, raczej słabo nawilżający.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 16:16   #1877
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam już tylko pół butelki micela i nic w zapasach, a tego Garniera jeszcze nie miałam, bo co się zbieram do niego to go nie ma w sklepie.
Ja kupiłam w Carrefourze
Póki co po 3. użyciach wydaje mi się lepszy niż micel z Biedronki, którego wcześniej zużyłam kilka butelek.

Próbuję się zmotywować do ćwiczeń, ale nie ma siły jakoś. No, ale trzeba ruszyć zadek! W sobotę za to pobiegałam trochę i już mam coraz mniejszą zadyszkę, więc mnie to cieszy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 08:35   #1878
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w Carrefourze
Póki co po 3. użyciach wydaje mi się lepszy niż micel z Biedronki, którego wcześniej zużyłam kilka butelek.
Widziałam go w końcu w Auchan, ale nie wzięłam. Najwyżej skoczę kiedyś po pracy.
Za to kupiłam tam szampon i maskę Elseve z linii słonecznej.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Próbuję się zmotywować do ćwiczeń, ale nie ma siły jakoś. No, ale trzeba ruszyć zadek! W sobotę za to pobiegałam trochę i już mam coraz mniejszą zadyszkę, więc mnie to cieszy
My w pracy z koleżankami robimy squatathon ale ja chyba odpadnę z konkurencji bo siada mi kolano.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 19:28   #1879
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
My w pracy z koleżankami robimy squatathon ale ja chyba odpadnę z konkurencji bo siada mi kolano.
Co to?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-09, 19:48   #1880
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Wyzwanie przysiadowe na 30 dni, gdzieś w necie widziałam to określenie i mi się spodobało. Ale odpadłam z konkurencji po 135 sztukach.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-10, 15:58   #1881
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja ostatnio robię przysiady, ale też nie mogę za dużo, bo też mnie kolana bolą Za to ćwiczenia brzucha idą mi coraz lepiej no i mam nadzieję, że w weekend znów trochę pobiegam.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 22:35   #1882
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

witajcie znów po przerwie- tym razem nawet wizaż o mnie zapomniał, bo mi się ustawienia pozmieniały i nie mogę wrócić do poprzednich

Nie mam towarzystwa i pomysłu na urlop, a szkoda żeby mi się pierwszy tak długo wypracowywany w życiu zmarnował

chciałam dziś sobie kupić nową wersję fsalse lash wings w SP, ale mi babki wciskały, że akurat on nie jest w promocji "bo to nowość"- pierwszy raz taki kit słyszę Chyba pójdę do innego SP, bo ciekawą ma szczoteczkę

wczoraj i dziś chciałam się obkupić ciuchowo, ale nic sobie nie mogę wybrać, kompletnie mi nie odpowiada to co jest w sklepach. Przytargałam papilotki do muffinek w zwierzątka i wyciskacz do cytrusów

Nadal nic nie ćwiczę, a powinnam coś przedsięwziąć- po wizycie w kilkudziesięciu przymierzalniach czuję się jak ostatnia rozgotowana klucha...

Pogoda z ostatniego tygodnia mnie totalnie rozregulowała- raz spałąm kilkanaście godzin i byłam do kitu, innym razem niecałe 3 i czułam się świetnie..

Fajnie mi się mieszka, czuję się jak na niekończących się wakacjach Dziś np. przy porządkach znalazłam okulary, które myślałam, że dawno już mają nowe życie, za to odkryłam brak zmywacza do paznokci (na bank kupowałam w kwietniu przed weselem), może wyparował wraz z opakowaniem..

Aparatu nadal nie mam, podrzucono mi dwa inne typy z tej klasy do rozważenia i nie wiem kiedy z tych rozważań wyjdę

Kotu coś odwala- zaczyna sikać po mieszkaniu i nie wiemy dlaczego..?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 10:39   #1883
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
witajcie znów po przerwie- tym razem nawet wizaż o mnie zapomniał, bo mi się ustawienia pozmieniały i nie mogę wrócić do poprzednich

Nadal nic nie ćwiczę, a powinnam coś przedsięwziąć- po wizycie w kilkudziesięciu przymierzalniach czuję się jak ostatnia rozgotowana klucha...
Ja też mam coś poprzestawiane, czcionka inna i w ogóle Nie wiem czy da się przywrócić poprzednią, bo ta jest jakaś za duża.

Ja poćwiczyłam dziś i wczoraj, ale to nie przeszkodziło mi w zjedzeniu odrobiny chipsów Na szczęście moja niechęć do niezdrowego jedzenia zwyciężyła na tyle, że w sumie zjadłam może jedną pełną garść i na więcej nie miałam ochoty


Kliknęłam wczoraj jednak te perfumy Lacoste, o których pisałam ostatnio i kupiłam nowy filtr do twarzy, tym razem Antheliosa XL - wersję suchą w dotyku. Chciałam co prawda inny (XL lekki fluid), bo o tym suchym czytałam opinie, że smuży i ciężko go rozprowadzić, ale w aptece akurat fluidu nie mieli. Tak czy inaczej ten suchy faktycznie daje matowy efekt, nie trzeba już nawet pudru czy skrobii. Ja trudności w nakładaniu nie zauważyłam, a wcale nie daję cienkiej warstwy, bo dostałam maść na mój trądzik i muszę się porządnie teraz filtrować.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 12:01   #1884
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej Też witam po przerwie

Nina, gratulacje!:brawo:

Rzyrafko - może kot dorósł do znaczenia terenu? Kocurkowi mojej cioci pomogła na tę przykrą przypadłość dopiero kastracja...

Mi wizaż też trochę szaleje - w Operze - ale nie tylko on, więc się przyzwyczaiłam - np minki "big grin" pojawia mi się teraz... avek rzyrafki
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 08:00   #1885
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
wczoraj i dziś chciałam się obkupić ciuchowo, ale nic sobie nie mogę wybrać, kompletnie mi nie odpowiada to co jest w sklepach. Przytargałam papilotki do muffinek w zwierzątka i wyciskacz do cytrusów

Nadal nic nie ćwiczę, a powinnam coś przedsięwziąć- po wizycie w kilkudziesięciu przymierzalniach czuję się jak ostatnia rozgotowana klucha...
Mam to samo! Już kilka razy wybierałam się na zakupy i wracałam z niczym, jakoś przeceny nie powalają, a może ja po prostu nic nie mogę wybrać

Jak klucha się czuję za każdym razem po mierzeniu spodni, więc zawsze zostawiam to na koniec

UWAGA UWAGA w tym tygodniu -40% na makijaż w Hebe, w tym essie! http://www.hebe.pl/makijaz-40
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 08:08   #1886
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
chciałam dziś sobie kupić nową wersję fsalse lash wings w SP, ale mi babki wciskały, że akurat on nie jest w promocji "bo to nowość"- pierwszy raz taki kit słyszę Chyba pójdę do innego SP, bo ciekawą ma szczoteczkę
Ja też musiałam uzupełnić sprawy tuszowej i kupiłam w R. Million Lashes So Couture, bo już miałam równo dość wszystkich resztek, które miałam w domu i póki co jestem zadowolona i polecam.

Jesteś zadowolona z kremu CC Bourjois? Który masz kolor? Bo chodzi za mną coś nowego do twarzy.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
wczoraj i dziś chciałam się obkupić ciuchowo, ale nic sobie nie mogę wybrać, kompletnie mi nie odpowiada to co jest w sklepach. Przytargałam papilotki do muffinek w zwierzątka i wyciskacz do cytrusów
A ja poszalałam równo niedawno na wyprzedażach - przytachałam z jednych zakupów 2 sukienki (1 co prawda nieprzeceniona ale z kuponem z newslettera z H&M, więc nie najgorzej ), koszulę, 2 bluzki, 2 paski i spodnie. I kupiłabym pewnie jeszcze coś gdyby nie wyrzuty sumienia.

I jeszcze ma głód sukienkowy.

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Rzyrafko - może kot dorósł do znaczenia terenu? Kocurkowi mojej cioci pomogła na tę przykrą przypadłość dopiero kastracja...
Kot rzyrafki już jest chyba po sprawie.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
UWAGA UWAGA w tym tygodniu -40% na makijaż w Hebe, w tym essie! http://www.hebe.pl/makijaz-40
Właśnie wczoraj widziałam, idę po Good To Go.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 14:32   #1887
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Mnie mama wczoraj zafarbowała całą partię białego prania, muszę iść na zakupy
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 15:19   #1888
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Mnie mama wczoraj zafarbowała całą partię białego prania, muszę iść na zakupy
Kup sobie odbarwiacz
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-07-15 o 15:21
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 22:08   #1889
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Mam to samo! Już kilka razy wybierałam się na zakupy i wracałam z niczym, jakoś przeceny nie powalają, a może ja po prostu nic nie mogę wybrać

Jak klucha się czuję za każdym razem po mierzeniu spodni, więc zawsze zostawiam to na koniec
A ja w końcu sobie kupiłam spodnie - dokładniej "jegginsy" - w American Eagle na wyprzedaży. Już od bardzo dawna jak zaczynam mierzyć zwykłe spodnie to kończy się to prawie płacze,. że taka tłusta jestem
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kot rzyrafki już jest chyba po sprawie.
No to nie wiem, czemu się tak zachowuje Moja kocica znaczyła teren całe życie - pomogła likwidacja wszelkich dywanów w domu (mimo prania pozostawał zapach, który wyczuwała tylko ona i musiała co jakiś czas go "odświeżyć"). Taka niestety uroda niektórych dachowców...
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kup sobie odbarwiacz
Tak to się nazywa? Gdzie go można kupić? TŻ na począku małżeństwa czasem uprał mi jakąś ulubioną rzecz ze swoimi "burymi" ubraniami (po kilku takich akcjach nauczył się, że dla świętego spokoju lepiej nie prać moich rzeczy niż je zafarbować)


Kupiłam dziś micel Garniera w opakowaniu podobnym do Biodermy - miała go któraś z Was może?
__________________
.
.
Wszyscy mają bloga. mam i ja
(mój wątek o lakierach Isadora Graffiti)

kochanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 06:19   #1890
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Kochanie:
tak to się nazywa. Kupisz na dziale z chemią, różnych producentów.
To jest płyn w saszetce - nie wiem jak inne, ale ten co miałam wlewało sie bezpośrednio do bębna,a do dozownika tylko płyn do płukania, już bez proszku/płynu do prania. Uratowałam tak nową koszulkę męża, która n abiałych pasach złapała czerwony kolor z mojej bluzki.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.