Rozstanie z facetem XXXIII - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-30, 16:01   #1891
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Boże, to musisz podwójnie cierpieć- dość że kontakt z nim, to jeszcze z jego babką;/
Mam nadzieję że jakoś to znosisz
E tam, da się przezyc.jak tam idę i patrze na jaka babkę mnie wymienil to mi się humor poprawia :p wiem, że to wredne ale nie mona wina.
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 16:04   #1892
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
E tam, da się przezyc.jak tam idę i patrze na jaka babkę mnie wymienil to mi się humor poprawia :p wiem, że to wredne ale nie mona wina.
A mój właśnie dzwonił. Siedzę znowu zaryczana...
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 16:07   #1893
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
A mój właśnie dzwonił. Siedzę znowu zaryczana...
I czego chciał?
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 16:10   #1894
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
I czego chciał?
Tak po prostu dzwonił... Jak zapytałam w charakterze kogo do mnie dzwoni to powiedział ze nie wie jak to nazwać, może separacja, ale on nie wie, czuje się zrezygnowany. Jak to usłyszałam to się rozryczałam i zakończylam rozmowę
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 16:15   #1895
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Tak po prostu dzwonił... Jak zapytałam w charakterze kogo do mnie dzwoni to powiedział ze nie wie jak to nazwać, może separacja, ale on nie wie, czuje się zrezygnowany. Jak to usłyszałam to się rozryczałam i zakończylam rozmowę
To nie odbieraj od niego telefonu. Jak ja nie cierpię jak oni to robią. Zostawiają, a potem jakieś telefony bo oni są wielce zagubieni, a my mamy czekać 100 lat, aż hrabia się zdecyduje, że jednak nie chce z nami być.
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 16:18   #1896
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
To nie odbieraj od niego telefonu. Jak ja nie cierpię jak oni to robią. Zostawiają, a potem jakieś telefony bo oni są wielce zagubieni, a my mamy czekać 100 lat, aż hrabia się zdecyduje, że jednak nie chce z nami być.
Chyba tak będę musiała zrobić. Ew odebrać za jakiś czas, jak sobie już wszystko w głowie obydwoje poukładamy. Nie ma nic gorszego niż takie zawieszenie. Bo on nie wie...
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 16:33   #1897
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Chyba tak będę musiała zrobić. Ew odebrać za jakiś czas, jak sobie już wszystko w głowie obydwoje poukładamy. Nie ma nic gorszego niż takie zawieszenie. Bo on nie wie...
Bo on nie wie... Ale, że Ty przy tym jego niewiedzeniu cierpisz to go nie interesuje. Mój ex tez nie wie. Ma mętlik. Ale ile można czekać, cierpieć, męczyć się. Ja chcę mieć rodzinę, chce wspólnego życia, problemów. A jeśli on niie chce mi tego dac... Cóż.
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 16:35   #1898
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Bo on nie wie... Ale, że Ty przy tym jego niewiedzeniu cierpisz to go nie interesuje. Mój ex tez nie wie. Ma mętlik. Ale ile można czekać, cierpieć, męczyć się. Ja chcę mieć rodzinę, chce wspólnego życia, problemów. A jeśli on niie chce mi tego dac... Cóż.
Jak powiem że cierpię to on mi powie że po mojej imprezie też cierpiał... Nie minęło jeszcze dużo czasu, ale ja w nieskończoność na hrabię czekać nie będę.
Właśnie. Każda z nas chce poczucia bezpieczeństwa, rodziny, stabilności, kogoś kto kocha, szanuje i potrafi to okazać. Ale powiedzcie- czy w ogóle tacy faceci istnieją?

Mój dzisiaj gra na weselu, już się boję że nie wiem, będzie kogoś podrywał, zaczynam wariować...

Edytowane przez cytrusekxD
Czas edycji: 2015-05-30 o 16:40
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 16:51   #1899
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Jak powiem że cierpię to on mi powie że po mojej imprezie też cierpiał... Nie minęło jeszcze dużo czasu, ale ja w nieskończoność na hrabię czekać nie będę.
Właśnie. Każda z nas chce poczucia bezpieczeństwa, rodziny, stabilności, kogoś kto kocha, szanuje i potrafi to okazać. Ale powiedzcie- czy w ogóle tacy faceci istnieją?

Mój dzisiaj gra na weselu, już się boję że nie wiem, będzie kogoś podrywał, zaczynam wariować...
Pewnie, że tacy istnieją
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 16:54   #1900
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Pewnie, że tacy istnieją
Najgorsze jest to że mój kiedyś taki był...
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 17:00   #1901
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to że mój kiedyś taki był...
Dopóki nie pokazał, jaki jest naprawdę.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 17:01   #1902
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to że mój kiedyś taki był...
Moj tez taki był. Świata poza mną nie widział. Ale niestety ja w pewien sposób to zniszczylam. Ale wyszłam z założenia, że to odpowiedni moment na rozstanie był, bo jeśli dalej byśmy tak żyli jak przed rozstaniem to doszłoby do takiego zobojetnienia, że nic by to nie dały żadne walki. A rozstalismy się na etapie, gdzie coś tam do siebie jeszczd czujemy co powoduje, ze się nie nienawidzimy.i to mnie cieszy najbardziej, bo niie chce się z nim nienawidzić. Wszak całe życie...
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 17:05   #1903
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Dopóki nie pokazał, jaki jest naprawdę.
Ostatnio właśnie tak dużo zmienił, aż tu nagle ta impreza... Przez to czuję się winna
Powiedzcie, lepiej dzwonić/odbierać telefony czy na chwilę odseparować się i nawzajem od siebie odpocząć i wtedy porozmawiać?

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Moj tez taki był. Świata poza mną nie widział. Ale niestety ja w pewien sposób to zniszczylam. Ale wyszłam z założenia, że to odpowiedni moment na rozstanie był, bo jeśli dalej byśmy tak żyli jak przed rozstaniem to doszłoby do takiego zobojetnienia, że nic by to nie dały żadne walki. A rozstalismy się na etapie, gdzie coś tam do siebie jeszczd czujemy co powoduje, ze się nie nienawidzimy.i to mnie cieszy najbardziej, bo niie chce się z nim nienawidzić. Wszak całe życie...
A dla mnie znowu rozstanie gdzie kocham nadal partnera jest najgorsze. Rozejście sie gdy czuje się nienawiść wydaje mi się łatwiejsze.
Jednak w Twojej sytuacji trudno mi się wypowiedzieć bo dla dziecka faktycznie lepiej jak rodzice chociaż się lubią i tolerują.

Edytowane przez cytrusekxD
Czas edycji: 2015-05-30 o 17:06
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 17:10   #1904
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Ostatnio właśnie tak dużo zmienił, aż tu nagle ta impreza... Przez to czuję się winna
Facet Cię wyzywal od najgorszych, szarpal, a Ty masz czuć się winna.? Sorry ale to tak nie działa. Trzeba było mu powiedzieć, że jakby Cię odpowiednio trakyowal to byś nie piła i nie macala się na imprezie. Ja tu widzę, że za wszystko obwiniasz siebie, bo on przecież biedny. No weź.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Ostatnio właśnie tak dużo zmienił, aż tu nagle ta impreza... Przez to czuję się winna
Powiedzcie, lepiej dzwonić/odbierać telefony czy na chwilę odseparować się i nawzajem od siebie odpocząć i wtedy porozmawiać?

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------



A dla mnie znowu rozstanie gdzie kocham nadal partnera jest najgorsze. Rozejście sie gdy czuje się nienawiść wydaje mi się łatwiejsze.
Nie. Żadne uczucie nie jest dobre. Najlepsza jest obojętność. Nienawiść to silne uczucie, które równiez nie pozwoli zapomnieć.

Mi dziewczyny tutaj doradzaly, aby zerwać kontakt (to, że nie zezwalam to już inna historia. No cóż, widocznie nie jestem taka silna. ), wiec ja radze zerwac. Najlepszy kontakt to brak kontaktu. I naprawdę wiem jak ciężko nie odpisywać na wiadomości, nie odbierać. Przecież co będzie jak on akurat będzie chciał wrócić... Ale naprawdę szybciej się wyleczysz , jeśli ten kontakt urwiesz

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

W ogole dziewczyny tutaj sprowadzaly mnie na ziemię. W ostry sposób czasami, ale jestem im wdzięczna. Dzięki temu uświadomiłam sobie, że nie tylko ja jestem winna i ze jestem wartościowa dziewczyna
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 17:15   #1905
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Facet Cię wyzywal od najgorszych, szarpal, a Ty masz czuć się winna.? Sorry ale to tak nie działa. Trzeba było mu powiedzieć, że jakby Cię odpowiednio trakyowal to byś nie piła i nie macala się na imprezie. Ja tu widzę, że za wszystko obwiniasz siebie, bo on przecież biedny. No weź.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------



Nie. Żadne uczucie nie jest dobre. Najlepsza jest obojętność. Nienawiść to silne uczucie, które równiez nie pozwoli zapomnieć.

Mi dziewczyny tutaj doradzaly, aby zerwać kontakt (to, że nie zezwalam to już inna historia. No cóż, widocznie nie jestem taka silna. ), wiec ja radze zerwac. Najlepszy kontakt to brak kontaktu. I naprawdę wiem jak ciężko nie odpisywać na wiadomości, nie odbierać. Przecież co będzie jak on akurat będzie chciał wrócić... Ale naprawdę szybciej się wyleczysz , jeśli ten kontakt urwiesz
A wiesz że już na końcu języka miałam to co napisałaś? Chciałam mu wykrzyczeć że jak się odpowiednio dba o kobietę to takich akcji nie ma. Czasem czułam się jakbym w tym związku miała seks w nagrodę za dobre sprawowanie...
Bardzo ciężko jest zerwać kontakt... Tak jak napisałaś, trzeba być bardzo silnym żeby nie odbierać i nie odpisywać. Ja podejrzewam że mój by tu przyjechał jakbym tak zrobiła...
Na razie próbuję sobie to wszystko w głowie poukładać.
Na pewno nie będę miesiącami czekać aż on się zdecyduje, nie jestem masochistką, nie będę sobie cierpienia przedłużać. Dam mu kilka dni na przemyślenie, ochłonięcie i wtedy z nim porozmawiam na spokojnie, jeśli nadal będzie niezdecydowany to trudno, jakoś to zniosę.
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 17:19   #1906
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
A wiesz że już na końcu języka miałam to co napisałaś? Chciałam mu wykrzyczeć że jak się odpowiednio dba o kobietę to takich akcji nie ma. Czasem czułam się jakbym w tym związku miała seks w nagrodę za dobre sprawowanie...
Bardzo ciężko jest zerwać kontakt... Tak jak napisałaś, trzeba być bardzo silnym żeby nie odbierać i nie odpisywać. Ja podejrzewam że mój by tu przyjechał jakbym tak zrobiła...
Na razie próbuję sobie to wszystko w głowie poukładać.
Na pewno nie będę miesiącami czekać aż on się zdecyduje, nie jestem masochistką, nie będę sobie cierpienia przedłużać. Dam mu kilka dni na przemyślenie, ochłonięcie i wtedy z nim porozmawiam na spokojnie, jeśli nadal będzie niezdecydowany to trudno, jakoś to zniosę.
Nie warto mu nic krzyczeć. Najlepiej okazywa obojętność, żeby sobie myślał :a co to ona już o mnie nie walczy?
Niech się goni.
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 17:20   #1907
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Nie warto mu nic krzyczeć. Najlepiej okazywa obojętność, żeby sobie myślał :a co to ona już o mnie nie walczy?
Niech się goni.
Powiem Ci że obojętność faktycznie najlepiej działa na wszystko.
Ja zostawiam to już losowi, co ma być to będzie.
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 18:46   #1908
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Znów mam kryzys... Mam ochote mu napisać, że jest palantem ale oszczędze sobie...
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 19:06   #1909
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Znów mam kryzys... Mam ochote mu napisać, że jest palantem ale oszczędze sobie...
Ja mojemu napisałam ze zanim następnym razem do mnie zadzwoni to żeby wiedział czego chce...
Poza tym zadzwoniłam wypłakać się kumplowi..
Dalej nie wyszłam z łóżka..
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 19:08   #1910
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Znów mam kryzys... Mam ochote mu napisać, że jest palantem ale oszczędze sobie...

Ja tez! Wlasnie to samo chciałam
napisac... I jeszcze zapytać czy kochał mnie naprawdę... Ale oczywiście ze by napisał ze tak. I inne takie pierdy...
Dzisiaj usunęłam wszystkie wspólne/ jego zdjecia z telefonu. Duzo mnie to kosztowało.

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Ja mojemu napisałam ze zanim następnym razem do mnie zadzwoni to żeby wiedział czego chce...

Poza tym zadzwoniłam wypłakać się kumplowi..
Dalej nie wyszłam z łóżka..

Mój nie dzwoni, nie odzywa sie w ogole.
MOJ ALE NIE MOJ w zasadzie. I juz wróciłam do lozka po pracy. Mam masę roboty, magisterke musze pisac a ten mnie teraz rzucił i nie mam siły na nic. Tylko seriale ogladam....
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 19:12   #1911
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez telka146 Pokaż wiadomość
Ja tez! Wlasnie to samo chciałam
napisac... I jeszcze zapytać czy kochał mnie naprawdę... Ale oczywiście ze by napisał ze tak. I inne takie pierdy...
Dzisiaj usunęłam wszystkie wspólne/ jego zdjecia z telefonu. Duzo mnie to kosztowało.
Ej no bo kurde. Ile można mieć mętlik.? I nie wiedzieć czego się chce. No dorosły facet, a tak mnie wkurza, że szok. Czasami jestem na niego ta wściekła. Np teraz. Jestem sama w domu, Ula wyje, bo niie może zasnąć, potrzebuje wsparcia, chociaż pisemnego... A on na bank śpi... A to mnie tak WPIENIA, że masakra.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Popłakałam się z tej złości. Nawet nie mam chwili spokoju dla siebie od jakiegoś miesiąca... Albo siedzę w pracy, albo Ula nie śpi pół nocy, nie mogę odespac...a on sobie śpi po 16h...
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 19:15   #1912
telka146
Rozeznanie
 
Avatar telka146
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 657
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Ja nie wiem jak Cie wesprzeć, ja sama nie wiem jak mam sobie ze wszystkim poradzić.

Mój zwiazek trwał krótko, a pan odstawił mnie na polke jak postanowił wy...dolic do NY.
I teraz zastanawiam sie czy juz miał wczesniej taki plan czy faktycznie wszystko z dnia na dzien wyszło jak sie zarzekal... Ale nawet jak z dnia na dzien, to tez łatwo było mu zrezygnować ze wsZystkiego....

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

[/COLOR]Popłakałam się z tej złości. Nawet nie mam chwili spokoju dla siebie od jakiegoś miesiąca... Albo siedzę w pracy, albo Ula nie śpi pół nocy, nie mogę odespac...a on sobie śpi po 16h...
A to jego dziecko? Jesli tak, to podrzuc ja jemu. I tyle, bedzie musiał sie nią zając.
telka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 19:15   #1913
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez telka146 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak Cie wesprzeć, ja sama nie wiem jak mam sobie ze wszystkim poradzić.

Mój zwiazek trwał krótko, a pan odstawił mnie na polke jak postanowił wy...dolic do NY.
I teraz zastanawiam sie czy juz miał wczesniej taki plan czy faktycznie wszystko z dnia na dzien wyszło jak sie zarzekal... Ale nawet jak z dnia na dzien, to tez łatwo było mu zrezygnować ze wsZystkiego....
Sam fakt, że mogę tutaj napisać, że ten człowiek mnie wkurza powoduje, ze czuje się lepiej...
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 19:16   #1914
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez telka146 Pokaż wiadomość
Ja tez! Wlasnie to samo chciałam
napisac... I jeszcze zapytać czy kochał mnie naprawdę... Ale oczywiście ze by napisał ze tak. I inne takie pierdy...
Dzisiaj usunęłam wszystkie wspólne/ jego zdjecia z telefonu. Duzo mnie to kosztowało.

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------




Mój nie dzwoni, nie odzywa sie w ogole.
MOJ ALE NIE MOJ w zasadzie. I juz wróciłam do lozka po pracy. Mam masę roboty, magisterke musze pisac a ten mnie teraz rzucił i nie mam siły na nic. Tylko seriale ogladam....
Seriale- skąd ja to znam... U mnie są jeszcze przerwy na papierosa, chociaż na co dzień nie paliłam.
Mój dzwoni, bo najpierw mnie rzucił a teraz nazywa ten stan separacją.. Stąd mój sms do niego.
Ja zdjęć z telefonu nie usunęłam, ale wszystkie z komputera zgrałam do jednego pliku i nazwałam go : nie wchodź. Przez prawie dwa lata trochę się tych zdjęć uzbierało...
Kiedy się rozstaliście?

Edytowane przez cytrusekxD
Czas edycji: 2015-05-30 o 19:17
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 19:16   #1915
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez telka146 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak Cie wesprzeć, ja sama nie wiem jak mam sobie ze wszystkim poradzić.

Mój zwiazek trwał krótko, a pan odstawił mnie na polke jak postanowił wy...dolic do NY.
I teraz zastanawiam sie czy juz miał wczesniej taki plan czy faktycznie wszystko z dnia na dzien wyszło jak sie zarzekal... Ale nawet jak z dnia na dzien, to tez łatwo było mu zrezygnować ze wsZystkiego....

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------



A to jego dziecko? Jesli tak, to podrzuc ja jemu. I tyle, bedzie musiał sie nią zając.
Jego, jego. Nawet nie chce mi się jej mu podrzucac, bo zajęty jest. Skąd on się ostatnio wszial...Zjadłam cukierki czekoladowe i od razu mi lepiej.
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 19:20   #1916
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Sam fakt, że mogę tutaj napisać, że ten człowiek mnie wkurza powoduje, ze czuje się lepiej...
U mnie tak samo, sam fakt że można gdzieś napisać o swoich emocjach i ktoś odpisze daje poczucie mniejszej samotności.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Jego, jego. Nawet nie chce mi się jej mu podrzucac, bo zajęty jest. Skąd on się ostatnio wszial...Zjadłam cukierki czekoladowe i od razu mi lepiej.
To też jego dziecko i mu to uświadom!
O tak, cukierki pomagają! Ja wszamałam sałatkę, nie mogę się ruszyć
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 19:26   #1917
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
U mnie tak samo, sam fakt że można gdzieś napisać o swoich emocjach i ktoś odpisze daje poczucie mniejszej samotności.

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------



To też jego dziecko i mu to uświadom!
O tak, cukierki pomagają! Ja wszamałam sałatkę, nie mogę się ruszyć
Toz to ja mu od dawna to tłumacze,zs to jego dziecko. Ale ostatnio robi postępy, bo sam ją bierze - stwierdził, że musi nauczyć się nią sam zajmowac.
Jaka sałatkę?

Czekam aż moje dziecko usnie i idę wziąć długa kąpiel
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 19:33   #1918
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Toz to ja mu od dawna to tłumacze,zs to jego dziecko. Ale ostatnio robi postępy, bo sam ją bierze - stwierdził, że musi nauczyć się nią sam zajmowac.
Jaka sałatkę?

Czekam aż moje dziecko usnie i idę wziąć długa kąpiel
Jak córcia będzie większa to bez problemu będziesz mu ją mogła na weekendy nawet dawać. To że nie jesteście razem nie zwalnia go z obowiązku zajmowania się Waszym wspólnym dzieckiem.
Sałatka grecka z prażonymi orzechami
Też mam zamiar wziąć prysznic i pewnie znowu obejrzę jakiś serial. Podświadomie spodziewam się telefonu, mam nadzieję że z jakimiś konkretami a nie kolejne nie wiadomo co
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 19:35   #1919
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez cytrusekxD Pokaż wiadomość
Jak córcia będzie większa to bez problemu będziesz mu ją mogła na weekendy nawet dawać. To że nie jesteście razem nie zwalnia go z obowiązku zajmowania się Waszym wspólnym dzieckiem.
Sałatka grecka z prażonymi orzechami
Też mam zamiar wziąć prysznic i pewnie znowu obejrzę jakiś serial. Podświadomie spodziewam się telefonu, mam nadzieję że z jakimiś konkretami a nie kolejne nie wiadomo co
Najpierw to on musi chcieć ja wziac... A na sile mu jej nie wcisne.

Ja tez oglądam serial, zastanawiam się czy w wannie czytać gazetę, książkę czy serio oglądać
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-30, 19:40   #1920
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Najpierw to on musi chcieć ja wziac... A na sile mu jej nie wcisne.

Ja tez oglądam serial, zastanawiam się czy w wannie czytać gazetę, książkę czy serio oglądać
Fajny tatuś Ja nie rozumiem takich facetów... Przepraszam że zapytam, po ile macie lat?

Zazdroszczę wanny, miałam ją przez 17 lat swojego życia a teraz jestem skazana na prysznic..A tak bardzo chciałabym sobie wziąć długą relaksująca kąpiel
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-27 19:56:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:10.