Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 12:03   #1891
tigrinha
Zadomowienie
 
Avatar tigrinha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 323
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cześć dziewczyny! Ja właśnie rzuciłam całkiem dobrze płatną pracę (której nie cierpiałam) i za tydzień we wtorek zaczynam zajęcia w MAKE UP STAR. Bardzo pocieszają mnie wpisy kolciag, która jest z tej szkoły zadowolona. W każdym razie gdyby któraś z Was była ciekawa moich wrażeń, to chętnie będę się dzielić
tigrinha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 17:56   #1892
babydoll1985
Raczkowanie
 
Avatar babydoll1985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Hej!

Jestem wizażystką- stylistką i poszukuję szkoły, która organizuje szkolenia z zawodu kolorysty, chodzi mi o Wrocław. Czy ktoś mógłby mi pomóc w tej sprawie? Byłabym bardzo wdzięczna
babydoll1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:25   #1893
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez tigrinha Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Ja właśnie rzuciłam całkiem dobrze płatną pracę (której nie cierpiałam) i za tydzień we wtorek zaczynam zajęcia w MAKE UP STAR. Bardzo pocieszają mnie wpisy kolciag, która jest z tej szkoły zadowolona. W każdym razie gdyby któraś z Was była ciekawa moich wrażeń, to chętnie będę się dzielić
Ja na pewno będę ciekawa Twoich wrażeń i odczuć, także czekam na wiadomości
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 07:32   #1894
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez tigrinha Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Ja właśnie rzuciłam całkiem dobrze płatną pracę (której nie cierpiałam) i za tydzień we wtorek zaczynam zajęcia w MAKE UP STAR. Bardzo pocieszają mnie wpisy kolciag, która jest z tej szkoły zadowolona. W każdym razie gdyby któraś z Was była ciekawa moich wrażeń, to chętnie będę się dzielić
Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Ja na pewno będę ciekawa Twoich wrażeń i odczuć, także czekam na wiadomości
tigrinha - ja również jestem ciekawa Twojej opinii- pisz, co i jak
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 10:46   #1895
mikusia08
Przyczajenie
 
Avatar mikusia08
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 29
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Hm Ja osobiscie jestem po szkole 2 letniej kosmetycznej.
Chodzilam do anieli Goc i naprawde mialam bardzo duzo nauki anatomie budowe skory nie bylo mowy by nie umiec by zaliczyc,Uczylam sie i uczylam...ale efekty sa moja widza mysle ze jest na ten temat duza.Mam tytul TECHNIK USLUG KOSMETYCZNYCH ,ktory aby uzyskac musialam zdac egzamin.
Jest to bardzo dobra szkola.
Sama Pani Goc zawsze powtarzala ze uczen po jej szkole wyjdzie tylko z umiejetnosciami i wiedza innej opcji nie ma! no chyba ze ktos wszytsko zaliczla na dopuszczajacy)
Ja akurat nie jestem z Poznania ,ale wiem ze dziewczyny gdy musialy odbywac tam praktyki i pytaly w salonach bylo jedno zasadnicze pytanie z jakiej szkoly jestes? Gocowej tak oczywiscie potrzebujemy praktykantki....innej no niestety nie szukamy....
wiedzialy takie osoby ze po tej szkole umiejetnosci sie ma
Ja odbywajac praktyki w swoim miescie szefowa byla ze mnie zadowolona ( przynajmniej tak mowila:P )a ze bylo to w okresie letnim to i miesiac mnie hm jakby zatrudnila hihi dala mi normlana wyplate poniewz robilam wszytsko... Przez pierszw 2 tyyg bacznie sie przygladalam i tylko pomagalam pozniej jak zobaczyli jak robie robilam juz zabiegi sama oczywiscie te ktore bylam w pelni pewna ze potrafie!


Wiem ze kazdy sie boi ze praktykantka cos "popsuje" ale z drugiej strony gdy sie jej nie poddamy nie nabedzie ona umiejetnosci i wprawy...
mikusia08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 13:47   #1896
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi polecić szkołę policealną w Katowicach lub ogólnie na Śląsku? Interesuje mnie wizaż i stylizacja. Szukam szkoły, z której coś wyniosę, a która nie zrujnuje mnie finansowo. Jesli jest taki wątek, proszę o wskazanie, nie znalazłam nic w wyszukiwarce, a w wątku o szkołach raptem 2 niekonkretne posty o TEB-ie. Z góry dzięki
Ponawiam pytanie
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 16:36   #1897
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez mikusia08 Pokaż wiadomość
Hm Ja osobiscie jestem po szkole 2 letniej kosmetycznej.
Chodzilam do anieli Goc i naprawde mialam bardzo duzo nauki anatomie budowe skory nie bylo mowy by nie umiec by zaliczyc,Uczylam sie i uczylam...ale efekty sa moja widza mysle ze jest na ten temat duza.Mam tytul TECHNIK USLUG KOSMETYCZNYCH ,ktory aby uzyskac musialam zdac egzamin.
Jest to bardzo dobra szkola.
Sama Pani Goc zawsze powtarzala ze uczen po jej szkole wyjdzie tylko z umiejetnosciami i wiedza innej opcji nie ma! no chyba ze ktos wszytsko zaliczla na dopuszczajacy)
Ja akurat nie jestem z Poznania ,ale wiem ze dziewczyny gdy musialy odbywac tam praktyki i pytaly w salonach bylo jedno zasadnicze pytanie z jakiej szkoly jestes? Gocowej tak oczywiscie potrzebujemy praktykantki....innej no niestety nie szukamy....
wiedzialy takie osoby ze po tej szkole umiejetnosci sie ma
Ja odbywajac praktyki w swoim miescie szefowa byla ze mnie zadowolona ( przynajmniej tak mowila:P )a ze bylo to w okresie letnim to i miesiac mnie hm jakby zatrudnila hihi dala mi normlana wyplate poniewz robilam wszytsko... Przez pierszw 2 tyyg bacznie sie przygladalam i tylko pomagalam pozniej jak zobaczyli jak robie robilam juz zabiegi sama oczywiscie te ktore bylam w pelni pewna ze potrafie!


Wiem ze kazdy sie boi ze praktykantka cos "popsuje" ale z drugiej strony gdy sie jej nie poddamy nie nabedzie ona umiejetnosci i wprawy...
yyy ale to wątek o szkołach wizażu i stylizacji nie kosmetycznych...

Dziewczyny tak naprawdę powinnyście posłuchać swojej intuicji. Oceńcie stronę www i prace na niej zamieszczone i wybierzcie tą szkołę która wydaje wam się właściwa.

Ja wybrałam AWiS bo jako jedyna z wrocławskich szkół przyciągała mnie i nie żałuje. Tak w ogóle to miałam iść do Beauty art do Krk ale wylądowałam we Wrocku
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 17:35   #1898
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

no właśnie Laski, patrzcie na stonie szkoły na prace uczniów, a także na portfolia absolwentów, bo to jednak najlepsza wizytowka szkoły-umiejetności osób, które z niej wyszły. Bo wiadomo, gadać dobre rzeczy można o każdej szkole, no i kazda szkoła może mieć ładną stronę i dobra reklame. Ale może sie okazac, ze pod tym nie kryje się nic ciekawego.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez AGATkA_eSZ
Czas edycji: 2010-01-30 o 17:37
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 12:42   #1899
Karolina xyz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Hej !
Dla wszystkich zainteresowaniem szkołami wizażu, gdzieś w okolicach Poznania - bardzo polecam szkołę Pani Anity Folaron. Sama jestem co prawda po kursie I i II stopnia makijazu profesjonalnego, ale na podstawie tego czego sie tam dowiedziałam, naprawde polecam. Cały czas miałayśmy do dyspozycji modelki, profesjonalne kosmetyki - Krynolan, Make-up Atelier, pedzle, mleczka-ogólnie wszystko co potrzebne bez ograniczeń Mało terorii, a bardzoooo duuuużo praktyki- i tak powinno być. Pani Anita, całkiem sporo z nami pracowała, co w innych szkołach często jest tak, że włascicielka pojawi się raz i znika. Poza tym, to przemiła i wspaniała osoba. Atmosfera w szkole bardzo miła.
Karolina xyz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 20:47   #1900
marta24lata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 198
Dot.: Praca wizażystki:)

jeżeli chodzi o ASP w krakowie, to jak narazie po tym forum miałam wątpliwości czy tam pójść. ale weszłam na nk i tam są również osoby które ten kurs kończyły więc zapytałam kilku osób co sądzą na temat asp i jak narazie odpowiedzi które otrzymałam są wszystkie pozytywne i nie ma mowy w nich o przeterminowanych kosmetykach czy starych rękach do ćwiczeń. a pytałam o wszystko!!! poczekam jeszcze na resztę odpowiedzi zanim się zapiszę. także wszystkim polecam pytać osób któr tam uczestniczyły na kurs i to nie jednej lecz kilku osób żeby zebrać dane i porównać!!! ja tak właśnie robię!!
marta24lata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 11:10   #1901
olkak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 48
Thumbs up Dot.: Praca wizażystki:)

Cytat:
Napisane przez marta24lata Pokaż wiadomość
jeżeli chodzi o ASP w krakowie, to jak narazie po tym forum miałam wątpliwości czy tam pójść (...) co sądzą na temat asp i jak narazie odpowiedzi które otrzymałam są wszystkie pozytywne
Dokładnie! Masz jeszcze jedną pozytywną ode mnie . Ja też zamarłam jak przeczytałam to co pisała mona1798 5 lat temu, zwłaszcza że sama robiłam kursy w ASP i jestem oczarowana (w jak najlepszym znaczeniu) i nie za bardzo sobie wyobrażam jak ktoś mógł coś takiego napisać!
olkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 10:08   #1902
magdusiasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Jarocin
Wiadomości: 11
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Ja też polecam szkołę p. Anity. Obecnie uczę się w niej i jak na razie jestem zadowolona. Dostępność do wszystkich kosmetyków, pędzle dostałyśmy na własność w ramach wpisowego i do tego szkoła bardzo zadbana. Głównie malujemy, a p. Anita doradza i wprowadza ewentualne poprawki do makijażu. Szkoła nie jest tania, ale wierzę, że bardzo dużo się w niej nauczę. Już w marcu mamy praktyki na targach w Poznaniu i będziemy malowały publiczność. A to dopiero początek...
magdusiasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 17:04   #1903
niusleterka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

W Poznaniu polecam Szkołę MASKA przy Teatrze Wielkim, zajęcia z panią Ewą Niedźwiedź i Jolą Łobacz.

---------- Dopisano o 18:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Ostatnio weszłam na stronkę akademii i wybór kursów jest bardzo duży, dlatego najlepiej zapoznać się z ich ofertą na stronce , www.akademiafryzjerstwa.com.pl
niusleterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 00:19   #1904
sadkas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Czy ktoś może skończył SWICH przy warszawskiej szkole reklamy i mógłby podzielić się wrażeniami?
sadkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 12:43   #1905
Kamila P
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 6
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam,dziewczyny od kilku godzin przeszukuje watek"fryzjerstwa" i nadal nie mogę trafić na informacje które mnie interesują.Może któraś z was mnie pokieruje.Szukam kursów fryzjerstwa w konkretnym mieście-Łódz

Czy któraś z was może polecić mi szkołę lub jeszcze lepiej osobę prywatną(oczywiście wystawiającą certyfikat),która prowadzi kursy fryzjerstwa.Bardzo bede wdzieczna za odpowiedz.
Kamila P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 14:20   #1906
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez Kamila P Pokaż wiadomość
Witam,dziewczyny od kilku godzin przeszukuje watek"fryzjerstwa" i nadal nie mogę trafić na informacje które mnie interesują.Może któraś z was mnie pokieruje.Szukam kursów fryzjerstwa w konkretnym mieście-Łódz

Czy któraś z was może polecić mi szkołę lub jeszcze lepiej osobę prywatną(oczywiście wystawiającą certyfikat),która prowadzi kursy fryzjerstwa.Bardzo bede wdzieczna za odpowiedz.
a czy to jest wątek na temat?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-25, 09:44   #1907
Renia1613
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 18
Dot.: Praca wizażystki:)

Dziewczyny ja już się zapisałam na kurs w ASP i m,am nadzieje że będzie zupełnie inaczej niż było kiedyś , bo zaczynam się bać.... A nie chce wyrzucac pieniędzy w błoto!
Renia1613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 06:55   #1908
marta24lata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 198
Dot.: Praca wizażystki:)

Cytat:
Napisane przez Renia1613 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już się zapisałam na kurs w ASP i m,am nadzieje że będzie zupełnie inaczej niż było kiedyś , bo zaczynam się bać.... A nie chce wyrzucac pieniędzy w błoto!
nie bój sie jA też się bałam ja to wszystko przeczytaółam. obecnie jestem już tydzień po manicure i stylizacja paznokci i warsztatach akrylowych i jestem oczarowana!!!
warto było. grupka na sytlizacji 10 osób a na akrylu 5 i wiem wszystko co jak zrobić kiedy nałożyć i nawet nazwy produktów szybko weszły. co prawda robią stylizacje na swoich prodkuktach belarte ale ja jestem z nich zadowolona bo kupiłam u nich zestaw startowy i zrobiłam sobie sama żele bop wiem teraz jak!!!!
i wcale nie są do dupy jak gdzie nie gdzie piszą. zachaczyłam paznokciem o stół od spodu i myślałam że mi paznokieć odleci tak bolało a żel nie tknięty!!!
polecam asp wszystko nauczą i miła atmosfera!!
napisz jak mieszkasz dleko i chiałebyś numer do takiej babki u której się nicuje po 50 zł.
marta24lata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 10:39   #1909
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

co do fryzjerstwa szukaj w technikum fryzjerskim ja chodze wlasnie do takiego technikum i sa tez organizowane kursy fryzjerskie
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 09:08   #1910
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Witam , chcialam Was zapytac o jakas dobra szkole czy kursy makijazu. Intersuje mnie Warszawa i w miare rozsadnej cenie, a czy Jeszcze ktos konczyl szkole Agnes Brody w Katowicach?
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 15:45   #1911
jennyfer_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Re: kursy, szkoly wizazu - o co pytac

Jestem w 3 gimnazjum i teraz muszę wybrać szkołę w której będę dalej się uczyć. szukam szkoły w której będę się uczyć za wizażystkę . Nie umiem takiej znaleźć. Gdzieś na śląsku musi być ta szkoła najlepiej okolice Katowic. Pomocy!!
jennyfer_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 15:46   #1912
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Re: kursy, szkoly wizazu - o co pytac

Cytat:
Napisane przez jennyfer_ Pokaż wiadomość
Jestem w 3 gimnazjum i teraz muszę wybrać szkołę w której będę dalej się uczyć. szukam szkoły w której będę się uczyć za wizażystkę . Nie umiem takiej znaleźć. Gdzieś na śląsku musi być ta szkoła najlepiej okolice Katowic. Pomocy!!
Na razie czeka Cie szkola srednia a wiec spokojnie.
W szkole sredniej wizazystka od razu sie nie bedzie
Ale przydatny bylby np profil w liceum biol-chem.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 09:36   #1913
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

bio -chem? myślę że bardziej szkoła plastyczna. bo chodzi o wizaż tak? a nie kosmetyczkę....
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 15:39   #1914
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
bio -chem? myślę że bardziej szkoła plastyczna. bo chodzi o wizaż tak? a nie kosmetyczkę....

W sumie tak..moze bardziej plastyczna szkola
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 07:16   #1915
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Hej dziewczyny...ja akurat niedługo kończę liceum i nie wiem która szkołe wybrać w Trójmieście Zastanawiałam się nad Beauty Art właśnie we Wrzeszczu, czy jest jakaś kobitka po tej szkole i doradzi co i jak? Byłabym bardzo wdzięczna
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 11:55   #1916
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny...ja akurat niedługo kończę liceum i nie wiem która szkołe wybrać w Trójmieście Zastanawiałam się nad Beauty Art właśnie we Wrzeszczu, czy jest jakaś kobitka po tej szkole i doradzi co i jak? Byłabym bardzo wdzięczna
Czesc wpisz sobie ta nazwe szkoly i wyskoczy Ci takie forum i tam sie wypowidalydziewczyny o szkole Beauty Art w kilku miastach i slyszalam ze ta w Gdansku byla chwalona przez dziewczyny
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 19:55   #1917
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez edytka8787 Pokaż wiadomość
Czesc wpisz sobie ta nazwe szkoly i wyskoczy Ci takie forum i tam sie wypowidalydziewczyny o szkole Beauty Art w kilku miastach i slyszalam ze ta w Gdansku byla chwalona przez dziewczyny
dzięki
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 11:38   #1918
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez kobri Pokaż wiadomość
dzięki
Nie ma za co Ahas i dziewczyny chwalily sobie praktyki , ze fajne maja
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 14:51   #1919
chabrowykocyk
Raczkowanie
 
Avatar chabrowykocyk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 145
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Dziewczyny, wybiera się któraś z Was do Beauty Art w Warszawie we wrześniu? Myślę też nad In Art..
chabrowykocyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:56   #1920
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji

Cytat:
Napisane przez chabrowykocyk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybiera się któraś z Was do Beauty Art w Warszawie we wrześniu? Myślę też nad In Art..
Hej , ja tez myslalam o tych szkolach , ale nie wiem co wybrac , mam duzy dylemat , i nie wyrzucic kasy w bloto
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-15 11:18:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.