Majowe Panny Młode - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-17, 08:00   #1921
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mariolicka Pokaż wiadomość
mgosiekm bede miala bardzo podobna fryzure do Twojej, tez bylam juz na probnej, teraz tylko zastanawiam sie nad welonem...w ktorym miejscu bedziesz go wpinac??(jesli wogole planujsze welon) moja fryzjerka zaproponowala w polowie fryzury tylko ja mysle ze on zasloni caly urok tej fryzury, zastanawiam sie wiec nad woalka a duzym kwiatem na boku. Co myslicie o tym??
Wiesz co nie wiem w ktorym miejscu bedzie dokladnie upiety, bo wepnie go fryzjerka.. ja mam welon do pasa, wiec zasloni troche urok mojej fryzurki, ale to tylko do polnocy potem sie odkryje jaka ja pikna jestem hehe

Ahsa ja dzisiaj jade na probny i ciekawe co z tego wyjdzie, a tez chce dosc mocno podkreslone oko, tylko ze z delikatnym rozem, jak w zalaczniku u Dody. No i makijaz Edyty Gorniak... zakochalam sie, choc nie ma tu rozu a ja bede miala rozowe kwiaty i moj dodatki w delikatnym rozu.
Gorzej jak wydzie jak u Ciebie

wercia240a witaj

Woda sodowa to wtedy założymy nowy wątek "Majowe śluby 2010 - wklejamy foty "

Oj wlasnie do mnie dotarlo... wiecie co... ja chyba pierwsza z Was wszystkich wyjde za maz
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka


Edytowane przez mgosiekm
Czas edycji: 2010-03-17 o 08:12
mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 08:24   #1922
wercia240a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin i okolice
Wiadomości: 70
Dot.: Majowe Panny Młode

mgosiekm chyba nie da się ukryć, że będziesz pierwsza już czekamy na wrażenia i oczywiście fotki przy okazji może jakąś dobrą radę dotyczącą tego wyjątkowego dnia
wercia240a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 08:51   #1923
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
dzieci płodzic:h ahaha:
Ale jak ty sobie poradzisz w przypadku zazdrosnej starszej siostry Mikejli
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 09:00   #1924
karolcik85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 154
Dot.: Majowe Panny Młode

mgosiekm ja miałam na mysli że "spokojnie" w dniu ślubu, bo ja od samego rana już będę jeździć, a Wy tak na spokojnie właśnie w sensie że później. Wiem że załatwianie wszystkiego przed to jedno wielkie wariactwo, szczególnie gdy się pracuje cały dzień, albo tak jak dziewczyny za granicą, gdzie jest niewiele czasu, a wiele rzeczy.
Ahsa co do makijazu spróbuj właśnie z innymi kolorami, na pewno będzie pięknie jak sobie dobierzesz co byś chciała.
Dziewczynki które pierwsze będą żonkami będziemy czekać na Wasze rady. Mgosiekm troszkę Ci zazdroszczę że to już tak niedługo, ale zleci ten czas..
__________________
21.02.2010 - koniec złudzeń, zaczynam od początku...
22 maja 2010
karolcik85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 09:32   #1925
Ahsa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 195
Dot.: Majowe Panny Młode

[QUOTE] Ahsa ja dzisiaj jade na probny i ciekawe co z tego wyjdzie, a tez chce dosc mocno podkreslone oko, tylko ze z delikatnym rozem, jak w zalaczniku u Dody. No i makijaz Edyty Gorniak... zakochalam sie, choc nie ma tu rozu a ja bede miala rozowe kwiaty i moj dodatki w delikatnym rozu.
Gorzej jak wydzie jak u Ciebie [/QUOTE]

No ja miałam podobny makijaż do E. Górniak tyle że ciemniejszy bo grafitowy , a ten jest bardziej srebrny-szary. I moje oczy był caŁE obrysowane mocno. No cóż sama tak chciałam. W czwartek jadę do kumpeli poeksperymentować z kolorami.
Ahsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 09:49   #1926
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

ale macie już blisko

ja dziś podpisuję umowę z foto i kamerą, znaczy naważniejsze rzeczy już mam

a wam życzę powodzenia w przygotowaniach
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 09:58   #1927
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

Mgosiekm, no ja jestem obrażona.. jaka pierwsza?? Razem pierwsze jesteśmy paskudo jedna;p;p
I zostało nam już tylko 45 dni... a ja dalej nie mam nic na poprawiny;(;(
A tak poza tym, to co robicie po ślubie?
Jakaś podróż? Teraz czy później>?
Ja mam po jeszcze cały tydzień aż do wtorku 11 maja wolny I postanowiliśmy sobie, że jeśli z naszym autkiem się wszystko uda( renowacja zabytkowego), i pogoda będzie w miarę, to jedziemy w podróż po Polsce Będziemy jechać z północy na południe i jeśli któraś z was zauważy zabytkowe volvo 100 z 1969r, to to właśnie MY

P.S. ja z czasem będę miała co robić po ślubie, wreszcie porządna nauka się zacznie
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 10:24   #1928
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez anagat Pokaż wiadomość
Mgosiekm, no ja jestem obrażona.. jaka pierwsza?? Razem pierwsze jesteśmy paskudo jedna;p;p
I zostało nam już tylko 45 dni... a ja dalej nie mam nic na poprawiny;(;(
A tak poza tym, to co robicie po ślubie?
Jakaś podróż? Teraz czy później>?
Ja mam po jeszcze cały tydzień aż do wtorku 11 maja wolny I postanowiliśmy sobie, że jeśli z naszym autkiem się wszystko uda( renowacja zabytkowego), i pogoda będzie w miarę, to jedziemy w podróż po Polsce Będziemy jechać z północy na południe i jeśli któraś z was zauważy zabytkowe volvo 100 z 1969r, to to właśnie MY

P.S. ja z czasem będę miała co robić po ślubie, wreszcie porządna nauka się zacznie
OMG zapomnialam o Tobie, ale to pewnie dlatego, ze w stopce nie masz daty slubu Ja mam pamiec dobra ale krotka. To we 2 bedziemy sie stresowac jako pierwsze! I nie przejmuj sie - moj maz przyszly nie ma nawet garnituru a ze o sukience na poprawiny i innych butach nie wspomne!

A po slubie planujemy od 6 maja urlop 14 dni w Tunezji w koncu nie wiadomo kiedy nastepnym razem bedzie okazja zeby tak poszalec!

Urlop mam od 29 kwietnia (2 dni okolicznosciowy) i potem aż do 23 maja takze tylek mi pewnie urosnie i mam nadzieje ze odmóżdżę się

A co do czasu po slubie to uhuhu... bardzo zaniedbałam szkołę (piszę pracę licencjacką a właściwie myślę o tym żeby zacząć ją pisać), no i będziemy starać się o dzidzię

T'ai a Ty kiedy zamierzasz podpisać pakt z diabłem?

Ahsa daj znac jak bylo. Ja tez bym sama poeksperymentowala niestety mam 2 lewe rece do makijazu, moj wysilek konczy sie na podkladzie, tuszu i czarnej kredce..

karolcik85 aha cos zle zrozumialam

wercia240a wlasnie nie mam zadnego zlotego srodka, chyba jedynie poddac sie temu co robia z Toba i calej stresujacej atmosferze Aha jedyna moja rada na stres to albo kieliszek wina albo (jak juz napisalam wczesniej) Stoperan - w zaleznosci kto reaguje
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 10:28   #1929
wercia240a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin i okolice
Wiadomości: 70
Dot.: Majowe Panny Młode

Stoperan w mojej sytuacji będzie wskazany musimy dać radę - w końcu to ma być najpiękniejszy dzień w naszym życiu
wercia240a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 10:49   #1930
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

Damy damy w koncu same tego chcemy i nikt nas nie zmusza do tego przeciez :P chociaz czasem z braku czasu i w nerwach mysle kurrde po co mi to bylo? Trzabylo wziac cywilny i przyjecie na 10 osob! Ale wspomnienia maja byc niezapomniane wiec szybko rozmawiam ze soba dosc powaznie i jest juz oki

Gdzie macie wesela? Chodzi mi czy to sa domy weselne, sale na dzialkach czy OSP, czy moze hotele czy osrodki jakies?
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 11:23   #1931
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Majowe Panny Młode

i jeszcze ja 1 maja

wesele w restauracji.... "Stawisko Klaudyn"
mnie już przeraża wizja ołtarza, że się pomylę że coś nie wyjdzie.... o czymś zapomnę....

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

jak czytam o waszych dokonaniach,osiągnięciach co już macie
to ja jakaś nie ogarnięta jestem.... u mnie to wszystko jeszcze w polu..
jak moja matka mówi podchorąży zawsze zdąży....
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 12:06   #1932
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wercia240a Pokaż wiadomość
witam widzę, że będziemy ślubowały tego samego dnia? jak przygotowania idą?
nerwowo,
Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Ale jak ty sobie poradzisz w przypadku zazdrosnej starszej siostry Mikejli
no wałsnie, masakra, chyba Mikejla zje młodsze dzidzio

byłam dzi u koleżanki co ma 2 maluchów i wyszłam z bólem głowy po 30 minutach, tak dokazywały
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 12:07   #1933
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez blekitka Pokaż wiadomość
i jeszcze ja 1 maja

wesele w restauracji.... "Stawisko Klaudyn"
mnie już przeraża wizja ołtarza, że się pomylę że coś nie wyjdzie.... o czymś zapomnę....

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

jak czytam o waszych dokonaniach,osiągnięciach co już macie
to ja jakaś nie ogarnięta jestem.... u mnie to wszystko jeszcze w polu..
jak moja matka mówi podchorąży zawsze zdąży....

buaha tez prawda.

Ja mam wesele na sali weselnej na dzialkach "Zielone Zacisze" w Lodzi http://zielone-zacisze.pl/ i sporo sal odwiedzilismy zanim zdecydowalismy...

A z czym w polu jestes? Chyba suknie masz co
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 12:41   #1934
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
T'ai a Ty kiedy zamierzasz podpisać pakt z diabłem?
dopiero za rok 7 maja
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 12:42   #1935
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Majowe Panny Młode

Prawie pierwsza przymiarka na początku kwietnia....
ale te wszystkie dodatki, winietek nie mam, planu stołów.... pomysłu na kolor wiązanki dużo wyliczać....
ładna sala.... u mnie tak wygląda www.stawisko.com.pl
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 13:01   #1936
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
no wałsnie, masakra, chyba Mikejla zje młodsze dzidzio

byłam dzi u koleżanki co ma 2 maluchów i wyszłam z bólem głowy po 30 minutach, tak dokazywały
A juz przez chwile myslalam, ze jednak instynkt macierzynski cie dopadl

Cytat:
Napisane przez blekitka Pokaż wiadomość
Prawie pierwsza przymiarka na początku kwietnia....
ale te wszystkie dodatki, winietek nie mam, planu stołów.... pomysłu na kolor wiązanki dużo wyliczać....
ładna sala.... u mnie tak wygląda www.stawisko.com.pl
Bardzo mi sie podoba, lubie takie swojskie klimaty
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 13:07   #1937
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

u nas 72 dni, jeszcze chwila i będzie 2 miesiące, zaczynam się bać
no i @ nie powinnam mieć na slubie, ale moze się poprzesuwa

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
A juz przez chwile myslalam, ze jednak instynkt macierzynski cie dopadl

prowadzę walkę wewnętrzną jak nie widze dzieci to chcę
jak je zobaczę i poobserwuję przez chwilkę, wolę nie
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 13:12   #1938
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

ja was czytam i zazdroszczę że wy już
mam nadzieję że dacie później zdjęcia
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 13:59   #1939
anagat
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 005
Dot.: Majowe Panny Młode

[QUOTE=mgosiekm;17942444]OMG zapomnialam o Tobie, ale to pewnie dlatego, ze w stopce nie masz daty slubu Ja mam pamiec dobra ale krotka. To we 2 bedziemy sie stresowac jako pierwsze! I nie przejmuj sie - moj maz przyszly nie ma nawet garnituru a ze o sukience na poprawiny i innych butach nie wspomne!

A po slubie planujemy od 6 maja urlop 14 dni w Tunezji w koncu nie wiadomo kiedy nastepnym razem bedzie okazja zeby tak poszalec!

Urlop mam od 29 kwietnia (2 dni okolicznosciowy) i potem aż do 23 maja takze tylek mi pewnie urosnie i mam nadzieje ze odmóżdżę się

A co do czasu po slubie to uhuhu... bardzo zaniedbałam szkołę (piszę pracę licencjacką a właściwie myślę o tym żeby zacząć ją pisać), no i będziemy starać się o dzidzię



No nie ma co- wybaczam;p
Ty to szczęściara jesteś.. sporo tego urlopu.. Ja do Polski zjeżdzam 24 kwietnia, rano... powinnam być ok 11 w domu.. Wtedy biegnę na farbowanie włosów.. Potem może uda mi się na próbny make-up umówić i na panieńskie ...

chyba wam nie pisałam.. ale większość z Was wie ,że w styczniu zaczęłam nową pracę, w nowym mieście. Okazało się ,że nie jestem jedyną PM2010.. tydzień po mnie druga lekarka bierze ślub na Słowacji
No i nasze pielęgniarki postanowiły zrobić dla nas Hen's Party 16 kwietnia.. uuuhhha ale będzie się działo!!
anagat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 14:24   #1940
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość


prowadzę walkę wewnętrzną jak nie widze dzieci to chcę
jak je zobaczę i poobserwuję przez chwilkę, wolę nie
A co na ten temat TZ mysli?
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 14:44   #1941
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

[QUOTE=anagat;17948207]
Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
OMG zapomnialam o Tobie, ale to pewnie dlatego, ze w stopce nie masz daty slubu Ja mam pamiec dobra ale krotka. To we 2 bedziemy sie stresowac jako pierwsze! I nie przejmuj sie - moj maz przyszly nie ma nawet garnituru a ze o sukience na poprawiny i innych butach nie wspomne!

A po slubie planujemy od 6 maja urlop 14 dni w Tunezji w koncu nie wiadomo kiedy nastepnym razem bedzie okazja zeby tak poszalec!

Urlop mam od 29 kwietnia (2 dni okolicznosciowy) i potem aż do 23 maja takze tylek mi pewnie urosnie i mam nadzieje ze odmóżdżę się

A co do czasu po slubie to uhuhu... bardzo zaniedbałam szkołę (piszę pracę licencjacką a właściwie myślę o tym żeby zacząć ją pisać), no i będziemy starać się o dzidzię



No nie ma co- wybaczam;p
Ty to szczęściara jesteś.. sporo tego urlopu.. Ja do Polski zjeżdzam 24 kwietnia, rano... powinnam być ok 11 w domu.. Wtedy biegnę na farbowanie włosów.. Potem może uda mi się na próbny make-up umówić i na panieńskie ...

chyba wam nie pisałam.. ale większość z Was wie ,że w styczniu zaczęłam nową pracę, w nowym mieście. Okazało się ,że nie jestem jedyną PM2010.. tydzień po mnie druga lekarka bierze ślub na Słowacji
No i nasze pielęgniarki postanowiły zrobić dla nas Hen's Party 16 kwietnia.. uuuhhha ale będzie się działo!!

Uuuu! To sie bedzie dzialo! Striptiz i te sprawy... ja nawet nie mam kiedy o tym pomyslec, niestety moja wesle odbedzie sie mimo braku wczesniejszego wieczoru panienskiego/kawalerskiego...
No masz napewno gorzej, bo na odleglosc zalatwianie to nie zalatwianie, ale spoko dasz rade, ja mieszkalam za granica z kuzynem, ktory tez planowal wesele z daleka i bylo super a panna mloda byla piekna!

T'ai uwierz mi zleci jak z bicza!! Ja pamietam jak w kwietniu 2009 bylismy sale ogladac... a tu juz za poltora miesiaca!!
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka

mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 17:08   #1942
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
A co na ten temat TZ mysli?
no tż myśli
jak to facet średnio chce
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 19:13   #1943
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Majowe Panny Młode

Ja mam wesele na dziedzińcu średniowiecznego zamku. Kiedyś już wklejałam linka

Mój strój już jest prawie kompletny - dostałam w poniedziałek welony. Buty też już są i o dziwo są bardzo wygodne

U nas zaczęła się zabawa w załatwianie szczegółów. No i przeprawa z USC nas czeka... Jakoś wcześniej nam to umknęło i zapomnieliśmy tego załatwić wcześniej
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 19:23   #1944
Wiosenny Deszcz
Raczkowanie
 
Avatar Wiosenny Deszcz
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 162
Dot.: Majowe Panny Młode

A ja dopiero zaczynam przygotowania, ale mam ochotę dać sobie spokój. Mam kłopoty z salą, tak się cieszyłam, a teraz mam kłopoty z kontaktem z właścicielką. I nie mogę jakoś znaleźć dj'a. Mam ostatnio ochotę zrobić cichy ślub i wyjechać za granice na "miesiąc" miodowy. Choć tak naprawdę zawsze marzyłam o ślubie i weselu.
Wiosenny Deszcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 19:40   #1945
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Wiosenny Deszcz Pokaż wiadomość
A ja dopiero zaczynam przygotowania, ale mam ochotę dać sobie spokój. Mam kłopoty z salą, tak się cieszyłam, a teraz mam kłopoty z kontaktem z właścicielką. I nie mogę jakoś znaleźć dj'a. Mam ostatnio ochotę zrobić cichy ślub i wyjechać za granice na "miesiąc" miodowy. Choć tak naprawdę zawsze marzyłam o ślubie i weselu.
to daj sobie luz, masz ponad rok na przygotowania, zdązy się znudzić, a tak odpoczniesz od tematu i z nowymi siłami podejdziesz.
sala nie ta to inna, w sumie nie ma to znaczenia
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.

Edytowane przez gospella
Czas edycji: 2010-03-17 o 19:46
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 20:23   #1946
blekitka
Raczkowanie
 
Avatar blekitka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 365
Dot.: Majowe Panny Młode

[QUOTE=woda sodowa;

Bardzo mi sie podoba, lubie takie swojskie klimaty[/QUOTE]

dzięki
blekitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 22:30   #1947
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Majowe Panny Młode

Wiecie co dziewczyny u mnie już zaczyna się nerwówka
Jak do tej pory jeszcze wszystko tak na luzie traktowałam, tak teraz zaczynam się już strasznie stresować. Tyle rzeczy jeszcze do zrobienia a tu już prawie 2 miesiące tylko zostało! szok!

Dziś znów byłam na poszukiwaniu bielizny ślubnej i nareszcie znalazłam białą bardotkę 65E! Mam nadzieję że będzie ok pod suknię, ale to się okaże za półtora tygodnia na przymiarce. Cieszę się że kolejna rzecz do przodu...
__________________
Nasz Wielki Dzień!
22 maj 2010 rok
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 07:35   #1948
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
no tż myśli
jak to facet średnio chce
No to dobrze, ze jestescie w tej kwestii zgodni A mi powoli juz zaczynaja sie w glowie pojawiac pomysly na nastepne...widac trzeba jakis rok odczekac, zeby wspomnenie porodu sie na dobre zatarlo w pamieci

Cytat:
Napisane przez NiesfornaC Pokaż wiadomość

Dziś znów byłam na poszukiwaniu bielizny ślubnej i nareszcie znalazłam białą bardotkę 65E! Mam nadzieję że będzie ok pod suknię, ale to się okaże za półtora tygodnia na przymiarce. Cieszę się że kolejna rzecz do przodu...
No to super! Bardzo ciezko znalezc cos co by ladnie lezalo. W zeszlym tygodniu bylam w W-wie i poszlam do Li Parie w zlotych tarasach-naprawde goraco polecam. Nie dosc, ze swietna obsluga, to jeszcze znalazlam idealny stanik. Co prawda obwod pod biustem w tym modelu zaczynal sie od 70, ale mi go zmniejsza (za darmo), dodatkowo wszyja mi w stanik gabeczki, zeby zrobil sie taki bardziej push-up (w lewa miske mniejsza gabka, a w prawa wieksza, zeby wyrownac dysproporcje pomiedzy piersiami) i nie beda one tak po prostu wszyte, beda tez obszyte materialem Jutro ide go odebrac i po prostu nie moge sie doczekac. Przypomnialo mi sie, ze musze sie tym stanikiem pochwalic na PM2010, bo sporo dziewczyn ma jednak problem z dobraniem stanika, a moze ktoras sie wybierze do Li Parie.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 08:01   #1949
mgosiekm
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź:)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez aniielica Pokaż wiadomość
Ja mam wesele na dziedzińcu średniowiecznego zamku. Kiedyś już wklejałam linka

Mój strój już jest prawie kompletny - dostałam w poniedziałek welony. Buty też już są i o dziwo są bardzo wygodne

U nas zaczęła się zabawa w załatwianie szczegółów. No i przeprawa z USC nas czeka... Jakoś wcześniej nam to umknęło i zapomnieliśmy tego załatwić wcześniej
Buty masz z tej samej firmy co ja I mam podobne ale na nizszym obcasie i bez tego paseczka po srodku. Sa super wygodne!

NiesfornaC no to juz niedlugo, u was 2 miesiace u mnie poltora miesiaca tez odczuwam juz nerwowke nie tylko psychicznie ale i fizycznie, ostatnio jestem wykonczona codziennym wstawaniem o 6 i powrtoem o 20 (oczywiscie albo cos z weselem, albo kosciol, albo proby ostatnio albo zaproszenia na slub - trza przeciez osobiscie wreczyc)

A ja bylam wczoraj na probnym makijazu Kolory lila-roz mmm wyszlo super! Tylko ze oko sama w domu jak wrocilam musialam sobie podkreslic (czarna kredka na powiece wewnatrz dolnej i gornej) no i rzesy lubie miec mocno wytuszowane, a jak wyszlam od niej to mialam wrazenie ze jestem powaznie chora bo tak jakos jasno dookola oka mialam.
Ja i tak nie lubie jak mi ktos rzesy maluje wiec zrobie to sama
Na koniec spiknela takim fixer sprayem (mowila ze uzywaja go charakteryzatorzy do filmow) podobno jest mocny, fakt trzymal mi sie makijaz od 18 do 23 ale jakos nie wierze ze utrzyma mi sie cala dobe... :| boje sie ze bede wygladac jak mis panda z lajpami po jakims czasie.
__________________

01.05.2010r

28.04.2011 Natalka


Edytowane przez mgosiekm
Czas edycji: 2010-03-18 o 08:11
mgosiekm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 08:48   #1950
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mgosiekm Pokaż wiadomość
T'ai uwierz mi zleci jak z bicza!! Ja pamietam jak w kwietniu 2009 bylismy sale ogladac... a tu juz za poltora miesiaca!!
pewnie tak, salę rezerwowałam w sierpniu i już minęło 7 miesięcy nie wiem kiedy

Cytat:
Napisane przez Wiosenny Deszcz Pokaż wiadomość
A ja dopiero zaczynam przygotowania, ale mam ochotę dać sobie spokój. Mam kłopoty z salą, tak się cieszyłam, a teraz mam kłopoty z kontaktem z właścicielką. I nie mogę jakoś znaleźć dj'a. Mam ostatnio ochotę zrobić cichy ślub i wyjechać za granice na "miesiąc" miodowy. Choć tak naprawdę zawsze marzyłam o ślubie i weselu.
może weź głęboki oddech, odpocznij kilka dni
a co do zespołu warto popytać znajomych
co do sali - może osobiście tam idź?
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:06.