Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-29, 11:56   #1921
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ja nie wiem dlaczego pojawiają się tu osoby, które są wielce oburzone i próbują kogoś nawracać - nie podoba się to po co zaburzać dyskusję i wszystkich umoralniać?
Co do Charlize niestety ma ona już ten anorektyczny syndrom opięcia skóry na kościach - przykro mi to stwierdzić, można mnie nazwać chamską za to, nie robi. Ale może to do niej przemówi, że niekoniecznie chudsze jest piękniejsze. Ma to samo co Anja Rubik. A wystarczyłoby przytyć kilka kilogramów i problem by zniknął.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 11:58   #1922
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
jak widać chamstwa i buractwa nie tak łatwo sie wyzbyć
bo określenie nas burakami nie jest chamskie.. proponuje zacząć od siebie, a potem krytykować i zwracać uwagę innym.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 12:09   #1923
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Takie rozmowy nie mają sensu. Niepotrzebne nabijanie postów na wątku.

Rozwaliło mnie to , mam nadzieję, że dziewczynka nie skończy jak Suri, która za parę lat będzie nieźle szaleć i na pewno usłyszymy o niej same niemiłe rewelacje
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 12:15   #1924
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Takie rozmowy nie mają sensu. Niepotrzebne nabijanie postów na wątku.

Rozwaliło mnie to , mam nadzieję, że dziewczynka nie skończy jak Suri, która za parę lat będzie nieźle szaleć i na pewno usłyszymy o niej same niemiłe rewelacje
Bardziej mnie rozwaliła sama treść:
Cytat:
Wszystko wygląda pięknie, tylko, że mała Harper ma niespełna kilkanaście miesięcy...
Jak można mieć "niespełna kilkanaście miesięcy"?
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 12:38   #1925
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
jeśli to jest niezgodne z treścią wątku bądź wypowiedzi są niezgodne z regulaminem to jako Moderator masz chyba możliwość zamknąć wątek lub wykasować te "obrzydliwe" wypowiedzi.
pingwin2 nie jest moderatorem na modzie, więc wypowiada się tu jako zwykły użytkownik.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 12:42   #1926
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez reverse Pokaż wiadomość
A wrzucenie tutaj zdjęć kogoś widzianego na ulicy bez zasłonięcia twarzy - tego się nawet nie da skomentować. Powoli strach wyjść na ulicę, bo może kogoś rozwalą moje baleriny i wrzuci moje zdjęcie na ten wątek.
Jeśli będziesz w grupie osób, teoretycznie spokojnie można tak zrobić i nie będzie w tym niczego nielegalnego. Art. 81 ust. 2 pkt 2) ustawy o prawie autorskim mówi, że zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza. Można powiedzieć zatem, że robiło się zdjęcie ulicy i "nawinęłaś się", tj. w wypadku, kiedy na zdjęciu będzie więcej osób, będzie można uznać, że jesteś "szczegółem"...
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 12:44   #1927
reverse
Zadomowienie
 
Avatar reverse
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 079
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Jeśli będziesz w grupie osób, teoretycznie spokojnie można tak zrobić i nie będzie w tym niczego nielegalnego. Art. 81 ust. 2 pkt 2) ustawy o prawie autorskim mówi, że zezwolenia nie wymaga rozpowszechnianie wizerunku osoby stanowiącej jedynie szczegół całości takiej jak zgromadzenie, krajobraz, publiczna impreza. Można powiedzieć zatem, że robiło się zdjęcie ulicy i "nawinęłaś się", tj. w wypadku, kiedy na zdjęciu będzie więcej osób, będzie można uznać, że jesteś "szczegółem"...
Ok, może prawo w tym momencie tego nie zabrania... Ale zwykła ludzka uprzejmość - tak. Szczególnie wrzucenie zdjęcia z konkretnym opisem o co chodzi...
reverse jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 13:05   #1928
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ludzie, już dajcie spokój - po pierwsze zdjęcia faktyczne z ulicy zdarzają się tu naprawdę rzadko, a z twarzą to szczerze mówiąc nie widziałam. Te wszystkie wypowiedzi to brzmią jakby w tym wątku było ciągłe opluwanie, chamstwo i ludzkie nieszczęścia, a wcale tak nie jest. Wróćmy do tematu, a jak komuś wątek nie odpowiada to po co tu jest? Żeby hejterować i nabijać posty o niczym?
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 13:25   #1929
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

zerknijcie do Kamili, ścięła włosy i nowa fryzura świetnie do niej pasuje
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 13:51   #1930
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
zerknijcie do Kamili, ścięła włosy i nowa fryzura świetnie do niej pasuje
Wow, naprawdę! Ja bym poszła jeszcze dalej, bo z tyłu ma dłuższe, obcięłabym je, żeby wszystkie były krótkie, takie do brody. Kamilo, pewnie to przeczytasz, obetnij je całkiem! Super będzie!
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 15:02   #1931
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
przeciez buty w szpic to jest wlasnie teraz hicior i juz pelno tego na blogach (i bardzo fajnie)
a że u nas wiekszosc zacznie je nosić za jakieś pół roku to szczegół
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 15:12   #1932
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
przeciez buty w szpic to jest wlasnie teraz hicior i juz pelno tego na blogach (i bardzo fajnie)
a że u nas wiekszosc zacznie je nosić za jakieś pół roku to szczegół
Mnie się średnio podobają takie buty, chociaż wszystko zależy jeszcze JAKIE. Na TAKIE pewnie dałabym się namówić, ale mam nadzieję, że TAKIE nie powrócą, przecież w TYM się nie da dobrze wyglądać. No chyba, że gramy krasnoludka
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 15:15   #1933
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

mi się przypomniał niezły rozwalacz z ostatniej kortowiady - parada wydziałów a tam: student w stroju uwaga uwaga: BORATA!

pod nazwą stroju borata kryje się oczywiście ten wściekłozielony kostium kąpielowy

EDIT: o proszę oto owy student http://www.wiocha.pl/71826,Jest_Borat

Edytowane przez 201606210931
Czas edycji: 2012-04-29 o 15:18
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 15:20   #1934
zumodefruta
Zadomowienie
 
Avatar zumodefruta
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 870
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Mnie się średnio podobają takie buty, chociaż wszystko zależy jeszcze JAKIE. Na TAKIE pewnie dałabym się namówić, ale mam nadzieję, że TAKIE nie powrócą, przecież w TYM się nie da dobrze wyglądać. No chyba, że gramy krasnoludka

Sprzedawane były właśnie takie buty jak na ostatnim obrazku Z małym szpicem okej, ale nie takim na 8 cm
__________________

zumodefruta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 15:28   #1935
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 16:24   #1936
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
mi się przypomniał niezły rozwalacz z ostatniej kortowiady - parada wydziałów a tam: student w stroju uwaga uwaga: BORATA!

pod nazwą stroju borata kryje się oczywiście ten wściekłozielony kostium kąpielowy

EDIT: o proszę oto owy student http://www.wiocha.pl/71826,Jest_Borat
E... chyba każde możliwe juwenalia w każdym mieście przeciągu ostatnich conajmniej 4 lat miały swoich przynajmniej dwóch Boratów... żadna nowość...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 17:45   #1937
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
Tak, tylko zwróćcie uwagę na to, że w postach z 2008 czy nawet 2009 roku jej twarz wyglądała ZUPEŁNIE inaczej, więc ten efekt "naciągnięcia" nie jest raczej kwestią naturalną, tylko złego makijażu oraz zbyt ciemnych włosów podkreślających ostre rysy. TUTAJ na przykład jej twarz wyglądała bardzo ładnie i ZUPEŁNIE inaczej, niż TUTAJ. Na pierwszym zdjęciu ma jasne włosy i makijaż niemalże "no make up", dzięki czemu wygląda bardzo korzystnie. Na drugim zdjęciu przez TOTALNE podkreślenie kości policzkowych toną bronzera i ciemne włosy robi sobie IMHO krzywdę, zwracając uwagę na wszystko, co w jej twarzy może się nie podobać.
Ja na jej miejscu wróciłabym do blondu - wyglądała bardziej dziewczęco, subtelnie. A ten ciemny kolor + za dużo różu powoduje, że ma w twarzy coś takiego wrednego i imho sprawia wrażenie niesympatycznej.
Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
A wystarczyłoby przytyć kilka kilogramów i problem by zniknął.
Oho, nie zgodzę się - znam tyle osób z bardzo szybką przemianą materii, że jestem bardzo ostrożna w posądzaniu o zaburzenia odżywiania, zwłaszcza, że mnie samej próbowano nieraz wmówić anoreksję. Niestety łatwo jest powiedzieć "przytyj" - ja mogę jeść dosłownie wszystko i waga ani drgnie, także bronię i bronić będę wszystkich chudych z natury. Co innego, jak ktoś ma straszne ciśnienie na to, żeby schudnąć, chociaż nie jest mu to wcale potrzebne - to ktoś z wyraźną nadwagą powinien się za siebie zabrać, a nie licealistka, która sobie ubzdurała, że ma grube uda. No kurczę, tyle jest tych programów czy książek o dobieraniu ubrań do sylwetki, że pewne rzeczy chyba można zaakceptować, a nie na siłę bawić się w odchudzanie, nieraz srogo wyniszczające organizm.
Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Rozwaliło mnie to , mam nadzieję, że dziewczynka nie skończy jak Suri, która za parę lat będzie nieźle szaleć i na pewno usłyszymy o niej same niemiłe rewelacje
Mnie rozwala w ogóle ubieranie dzieci w super drogie, często niewygodne rzeczy, z których pewnie jeszcze ciężko cokolwiek sprać. Nie mówię o jakichś elegantszych sukienkach na rodzinne uroczystości, tylko o ubraniach na co dzień; raz usłyszałam od ośmiolatki, że ona nie może się bawić, bo ma nowe ciuchy. Co to za dzieciństwo, gdy nie można się po prostu wybiegać i wytarzać?
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 18:55   #1938
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
jak widać chamstwa i buractwa nie tak łatwo sie wyzbyć
Tak czytam ten wątek, pisać mi się nie chce bo mam na to ostatnio za dużego lenia w i zastanawia mnie tylko jedna rzecz: po co wchodzą tu osoby przeczulone , które wydają się być przeczulone na własnym tak naprawdę punkcie bo "ja to mam bloga, a reszta, ciemnogród, nawet nie wie jak to jest " O modzie! bloga Sorry, tak to z boku wygląda
No i po co denerwować się wchodząc na wątek, gdzie tyle CHAMSTWA I BURACTWA Nie szkoda nerwów na uczestniczki tego wątku, którym chyba wszystkim wystaje słoma z butów?



Edytowane przez lwia paszcza
Czas edycji: 2012-04-29 o 18:56
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 19:21   #1939
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez lakeithia Pokaż wiadomość
a ja uważam, że takie słodziutkie głosy, należą do bardzo sukowatych ludzi ale to tylko moje osobiste doświadczenie
Możliwe, że takie osoby własnie posiadają taki 'słodziutkie' głosy.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
drażni mnie głos tej Faszionelki, nie lubię takich słodziasznych głosików
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 20:16   #1940
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
Ja na jej miejscu wróciłabym do blondu - wyglądała bardziej dziewczęco, subtelnie. A ten ciemny kolor + za dużo różu powoduje, że ma w twarzy coś takiego wrednego i imho sprawia wrażenie niesympatycznej.

Oho, nie zgodzę się - znam tyle osób z bardzo szybką przemianą materii, że jestem bardzo ostrożna w posądzaniu o zaburzenia odżywiania, zwłaszcza, że mnie samej próbowano nieraz wmówić anoreksję. Niestety łatwo jest powiedzieć "przytyj" - ja mogę jeść dosłownie wszystko i waga ani drgnie, także bronię i bronić będę wszystkich chudych z natury. Co innego, jak ktoś ma straszne ciśnienie na to, żeby schudnąć, chociaż nie jest mu to wcale potrzebne - to ktoś z wyraźną nadwagą powinien się za siebie zabrać, a nie licealistka, która sobie ubzdurała, że ma grube uda. No kurczę, tyle jest tych programów czy książek o dobieraniu ubrań do sylwetki, że pewne rzeczy chyba można zaakceptować, a nie na siłę bawić się w odchudzanie, nieraz srogo wyniszczające organizm.

Mnie rozwala w ogóle ubieranie dzieci w super drogie, często niewygodne rzeczy, z których pewnie jeszcze ciężko cokolwiek sprać. Nie mówię o jakichś elegantszych sukienkach na rodzinne uroczystości, tylko o ubraniach na co dzień; raz usłyszałam od ośmiolatki, że ona nie może się bawić, bo ma nowe ciuchy. Co to za dzieciństwo, gdy nie można się po prostu wybiegać i wytarzać?
Żal mi takich dzieci, że mają głupich rodziców. W ogóle uważam, że kupowanie jakichś mega markowych ubrań dzieciom, to strata pieniędzy. Co innego jest kupienie eleganckiego ciuszka na rodzinną uroczystość, a co innego kupienie czegoś, w czym maluch będzie mógł się wyszaleć. Poza tym dzieci szybko rosną i nie widzę powodu kupować im np. butów typu Nike czy Adidas.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 20:44   #1941
madisz
Zadomowienie
 
Avatar madisz
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 051
GG do madisz
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez charlize__mystery Pokaż wiadomość
Różową, neonową bluzę i Lemare Sneakers


A jak ktoś nie widział to specjalnie dla Was dodaję zdjęcie tych "wielkich nie wyglądających feszyn adidasów"
bardzo się cieszę, że przybliżyłaś mi markę, czuję się uświadomiona jednakże nawet jakby te buty robił ręcznie największy projektant - dalej będę twierdzić, że nie są feszyn i tylko na siłownie
madisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 20:47   #1942
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 21:10   #1943
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Kosztują mniej więcej tyle, co zwykłe buty . Mnie tam obce portfele nie interesują. Jak ktoś nie ma co robić z kasą, to jego sprawa. Tylko niech potem za dzieciakiem nie biega i się nie drze: "uważaj, bo zniszczysz nowe buty".
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 21:20   #1944
Carammel
Raczkowanie
 
Avatar Carammel
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 360
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ok. 100zł
__________________

Carammel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 21:36   #1945
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Kosztują mniej więcej tyle, co zwykłe buty . Mnie tam obce portfele nie interesują. Jak ktoś nie ma co robić z kasą, to jego sprawa. Tylko niech potem za dzieciakiem nie biega i się nie drze: "uważaj, bo zniszczysz nowe buty".
Jak kupuje się rzeczy, które są droższe, ale w miarę solidne i można je potem zostawić "w spadku" dla innych dzieciaków z rodziny, to ok. Ale kupowanie dzieciom ubrań z takiego Roxy, gdzie za głupi t-shirt płaci się dwie stówy to jak dla mnie przegięcie. Ja sobie mogę kupić spodnie w dziale dziecięcym Zary (ach ta niższa marża!), ale swoim dzieciom nie będę.
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 21:45   #1946
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
Jak kupuje się rzeczy, które są droższe, ale w miarę solidne i można je potem zostawić "w spadku" dla innych dzieciaków z rodziny, to ok. Ale kupowanie dzieciom ubrań z takiego Roxy, gdzie za głupi t-shirt płaci się dwie stówy to jak dla mnie przegięcie. Ja sobie mogę kupić spodnie w dziale dziecięcym Zary (ach ta niższa marża!), ale swoim dzieciom nie będę.
No pewnie, szczególnie jakieś kurtki, czy kombinezony na zimę, ewentualnie coś na specjalne okazje. Ale nie ciuszki na co dzień. Niech dziecko ma radość z życia a nie stres, że zniszczy coś drogiego.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 21:50   #1947
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 21:55   #1948
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

No, jak ktoś lubi to proszę: klik . Ale to tylko jeden przykład, bo zaraz ktoś mnie "zje", że zaglądam do portfeli .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 22:51   #1949
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Dopóki nie pojawia się owo "uważaj, bo pobrudzisz", to mogą to być i buty/koszulka/czapka za kilkaset złotych
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 22:56   #1950
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Dopóki nie pojawia się owo "uważaj, bo pobrudzisz", to mogą to być i buty/koszulka/czapka za kilkaset złotych
Tutaj się zgadzam .

Dzisiaj mnie rozwalił gość, który do normalnego stroju założył klapki, takie czarno-białe, basenowe (no i miał czarne skarpety). Nie był to żaden Polak, na oko raczej z Surinamu tudzież z mógł pochodzić z któregoś afrykańskiego kraju . Inny rozwalacz: pani po 50, z tlenionymi włosami, solarą, kitką a'la palma i jeansowym wdzianku z jakimiś dżetami .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.