Br±zowow³ose farbowane cz. VI :) - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-01-15, 18:36   #1921
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

mam oprawki z wolnym dolem i niby sa calkiem spore szkola.
wlasnie znalazlam recepte okulisty. a na niej ze mam w lutym 2013 zrobic powtore badanie cisnienia w galkach bo mam ponad norme zapomnialam o tym.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

no wlasnie soczewki ns astygmatyzm sporo drozsze sa
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 18:40   #1922
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mam oprawki z wolnym dolem i niby sa calkiem spore szkola.
wlasnie znalazlam recepte okulisty. a na niej ze mam w lutym 2013 zrobic powtore badanie cisnienia w galkach bo mam ponad norme zapomnialam o tym.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

no wlasnie soczewki ns astygmatyzm sporo drozsze sa
Id¼ ty sieroto ¦wiñskim truchtem leæ do okulisty, bo z tym to nie przelewki

A soczewki na astygmatyzm nie s± "sporo dro¿sze". One s± chol***e drogie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 18:49   #1923
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Id¼ ty sieroto ¦wiñskim truchtem leæ do okulisty, bo z tym to nie przelewki

A soczewki na astygmatyzm nie s± "sporo dro¿sze". One s± chol***e drogie
pojde, pojde. na smierc o tym zapomnialam
swinski trucht mi sie spodobal


jak sie czujesz w koncu bez inebryi w zapasie? wolna?
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 18:56   #1924
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
A soczewki na astygmatyzm nie s± "sporo dro¿sze". One s± chol***e drogie
Czy ja wiem...
Mo¿e 2 lata temu wszystkie toryczne soczewki by³y strasznie drogie, ale teraz mo¿na kupiæ np. 3 szt. Cooper Vision za ok. 70z³ (3 x 30 dni noszenia). Oczywi¶cie s± te¿ takie za 700z³. No ale oprawki te¿ mo¿na kupiæ za 17z³ albo za 1700

Moje soczewki kosztuj± podobnie (a nie mam astygmatyzmu).
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2014-01-15 o 19:02
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:01   #1925
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
pojde, pojde. na smierc o tym zapomnialam
swinski trucht mi sie spodobal


jak sie czujesz w koncu bez inebryi w zapasie? wolna?
Do us³ug, ja mam sporo takich durnych powiedzonek w zapasie

Bez zapasu Inebryi czujê siê super Zwolni³o mi siê miejsce w pude³ku w szafce No i mogê kombinowaæ znowu. Ok, ju¿ wykombinowa³am co spróbujê
Ale Inebrya to a¿ za wydajna jest. Jednak farba 100 ml to ¼dziebko za du¿o, je¶li siê nie ma super d³ugich w³osów, a kolor siê znudzi.


Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Czy ja wiem...
Mo¿e 2 lata temu wszystkie toryczne soczewki by³y strasznie drogie, ale teraz mo¿na kupiæ np. 3 szt. Cooper Vision za ok. 70z³ (3 x 30 dni noszenia). Oczywi¶cie s± te¿ takie za 700z³. No ale oprawki te¿ mo¿na kupiæ za 17z³ albo za 1700
Wiesz, to jeszcze zale¿y gdzie siê kupuje. Ja mieszkam w mie¶cie +/- 60-kilka tysiêcy luda i u mnie s± do¶æ drogawe. A akurat soczewki zamawiaæ przez neta to bym siê ba³a, wiec na razie trzymam siê moich patrza³ek Do tego jak jest zimno lub wieje wiatr to mi ³zawi± oczy i nie wiem, czy soczewki by tego nie potêgowa³y.
Ale kto wie, mo¿e kiedy¶ siê szarpnê na soczewki, zobaczyæ jak to jest. Mam nadziejê, ze dam rade siê wtedy nie o¶lepiæ pchaj±c paluchy do oka
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-15 o 19:02
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:09   #1926
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No to teraz ja ci wspó³czuje bólu brzucha. Ale mo¿e za dok³adnie mê¿a wczoraj 'umy³as'?

A na pogodê siê nie zamieniam. Bleeee jak ja nie cierpie sniegu na ulicy. Rok temu w styczniu rozbi³am auto, w³asnie przez snieg. Posz³o do kasacji. Kupilismy takie samo auto i mam nadzieje, ¿e w tym roku go nie skasujê.
Wolê s³oneczko



A mo¿e masz ¼le dobrane oprawki? Przeciez s± ró¿niste. Moja córka tez nie lubi patrzeæ poza szk³em, ale udaje nam sie dobrac ³adne oprawki, które nie przeszkadzaj± w zyciu.
A mo¿e szk³a kontaktowe? Moja córka marzy o szk³ach. Ale przy astygmatyzmie mo¿na?
No wymy¶l co¶.
Ja prawie rozwali³am auto jak zim± ¶niegu nie by³o Wpad³am w po¶lizg na deszczu i skosi³am krawê¿nik zlecia³am w dó³ góry po trawie, skosi³am betonow± studzienkê i siê zatrzyma³am Felga by³a wgiêta ale i tak siê docz³apa³am do lekarza. Dodam, ¿e od rodziców wraca³am i jeszcze kawa³ek drogi do miasta mia³am

M±¿ chcia³ byæ tak umyty ale ja by³am padniêta. A dzisiaj on udaje padniêtego a ja chcê byæ myta

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Pokazywa³am jak by³am ma³a, a teraz siê wstydzê
Jutro spróbujê cykn±c fotki, bo teraz mam bajzel na g³owie po czapce na³o¿onej na ¶wie¿o wysuszone w³osy.

Kachula, wiem co czujesz, tak u mnie rano o 9 wygl±da³o, teraz jest to samo x2, bo do ok. 17 pada³ ¶nieg....

Za³±cznik 5545126 Za³±cznik 5545127
U mnie te¿ tak ciemno by³o. Teraz za to biel na maksa.
I jak przemy¶la³a¶ sprawê psa czy mo¿e mam jeszcze inaczej szczekn±æ
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Do us³ug, ja mam sporo takich durnych powiedzonek w zapasie

Bez zapasu Inebryi czujê siê super Zwolni³o mi siê miejsce w pude³ku w szafce No i mogê kombinowaæ znowu. Ok, ju¿ wykombinowa³am co spróbujê
Ale Inebrya to a¿ za wydajna jest. Jednak farba 100 ml to ¼dziebko za du¿o, je¶li siê nie ma super d³ugich w³osów, a kolor siê znudzi.
No w³a¶nie niby cz³owiek kupuje tak± tubê i mówi ale wydajna ile zaoszczêdzê i co? Kolor ci siê nudzi a ci szkoda zmieniæ na inn±, bo masz jeszcze sporo dobrej farby.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-01-15 o 19:12
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:13   #1927
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, to jeszcze zale¿y gdzie siê kupuje. Ja mieszkam w mie¶cie +/- 60-kilka tysiêcy luda i u mnie s± do¶æ drogawe. A akurat soczewki zamawiaæ przez neta to bym siê ba³a, wiec na razie trzymam siê moich patrza³ek Do tego jak jest zimno lub wieje wiatr to mi ³zawi± oczy i nie wiem, czy soczewki by tego nie potêgowa³y.
Ale kto wie, mo¿e kiedy¶ siê szarpnê na soczewki, zobaczyæ jak to jest. Mam nadziejê, ze dam rade siê wtedy nie o¶lepiæ pchaj±c paluchy do oka
Ja kupujê w sprawdzonym sklepie internetowym od lat, zamówienie mam zazwyczaj na nastêpny dzieñ w domu.

Strach strachem, ale p³acê ~40% mniej ni¿ u stacjonarnego optyka. A jak kto¶ ma zrobiæ przekrêt, to i tak mo¿e go zrobiæ (i u optyka pod lad± i w necie). To ju¿ chyba gorzej kupowaæ kosmetyki (zw³aszcza takie odlewane), bo kto¶ mo¿e czego¶ dolaæ A soczewki s± zamkniête ka¿da z osobna w blister, a potem w opakowanie zbiorcze i w foliê. Nie da siê przy tym gmeraæ.

Jak kupi³am litr oxy, to niby mia³o oryginalne opakowanie, ale ³atwo by³oby tam co¶ dolaæ, np. kwas solny...



U mnie za oknem te¿ bia³o. Bia³e trawniki, bia³e dachy, bia³e drzewa. £adna z tego bêdzie szaro-bura breja niebawem..
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2014-01-15 o 19:16
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 19:15   #1928
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ

Jak kupi³am litr oxy, to niby mia³o oryginalne opakowanie, ale ³atwo by³oby tam co¶ dolaæ, np. kwas solny...
A có¿ to za teorie spiskowe
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:18   #1929
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie te¿ tak ciemno by³o. Teraz za to biel na maksa.
I jak przemy¶la³a¶ sprawê psa czy mo¿e mam jeszcze inaczej szczekn±æ


No w³a¶nie niby cz³owiek kupuje tak± tubê i mówi ale wydajna ile zaoszczêdzê i co? Kolor ci siê nudzi a ci szkoda zmieniæ na inn±, bo masz jeszcze sporo dobrej farby.
O ¿esz... przygody z po¶lizgiem nie zazdroszczê Dobrze, ze ¶ciê³a¶ krawê¿nik, a nie ciê odbi³o na drugi pas...

Je¶li idzie o psa to stanê³o na tym kredycie na dom Ju¿ nie "bêdziemy" szczekaæ, bo znowu mi co¶ bardzo nikczemnego wzrostu wyjdzie i co?

Ano, my¶la³am, ¿e Inebrya fajna bêdzie bo wydajna i ma³o na ni± wydam, ale jednak mog³aby byæ o te 20 ml mniejsza. A fakt, ¿e miesza siê j± 1:1,5 te¿ potêgowa³ wydajno¶æ.
To jest jednak farba dla ludzi bardziej sta³ych w decyzjach i dojrza³ych emocjonalnie. A nie tak jak ja, fiu-b¼dziu we ³bie

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Ja kupujê w sprawdzonym sklepie internetowym od lat, zamówienie mam zazwyczaj na nastêpny dzieñ w domu.

Strach strachem, ale p³acê ~40% mniej ni¿ u stacjonarnego optyka. A jak kto¶ ma zrobiæ przekrêt, to i tak mo¿e go zrobiæ (i u optyka pod lad± i w necie). To ju¿ chyba gorzej kupowaæ kosmetyki (zw³aszcza takie odlewane), bo kto¶ mo¿e czego¶ dolaæ A soczewki s± zamkniête ka¿da z osobna w blister, a potem w opakowanie zbiorcze i w foliê. Nie da siê przy tym gmeraæ.

Jak kupi³am litr oxy, to niby mia³o oryginalne opakowanie, ale ³atwo by³oby tam co¶ dolaæ, np. kwas solny...
To jak mi siê kiedy¶ zachce soczewek, bêdê mia³a receptê czy co tam na nie jest, to podpytam o ten twój sklep
O ile nie zapomnê do tego czasu kto mi cokolwiek poleca³
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:24   #1930
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Hej, to znowu ja
Tak jak której¶ z was - mi Matrix te¿ wysusza w³osy. I za szybko siê sp³ukuje. Jedynie kolor mi odpowiada, jestem w nim zakochana.. Poleæcie mi proszê jaki¶ odpowiednik - sprawdzon± farbê, która d³u¿ej trzyma siê na w³osach, nie wysusza ich... Kolor czekolada Matrixa u¿ywam 5M .
Z góry dziêkujê!
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:24   #1931
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
O ¿esz... przygody z po¶lizgiem nie zazdroszczê Dobrze, ze ¶ciê³a¶ krawê¿nik, a nie ciê odbi³o na drugi pas...

Je¶li idzie o psa to stanê³o na tym kredycie na dom Ju¿ nie "bêdziemy" szczekaæ, bo znowu mi co¶ bardzo nikczemnego wzrostu wyjdzie i co?

Ano, my¶la³am, ¿e Inebrya fajna bêdzie bo wydajna i ma³o na ni± wydam, ale jednak mog³aby byæ o te 20 ml mniejsza. A fakt, ¿e miesza siê j± 1:1,5 te¿ potêgowa³ wydajno¶æ.
To jest jednak farba dla ludzi bardziej sta³ych w decyzjach i dojrza³ych emocjonalnie. A nie tak jak ja, fiu-b¼dziu we ³bie
Kochana, dwupasmówka (w jedn± stronê) dzielona szerokim pasem zieleni od ulicy w drug± stronê. Ja poczu³am jak znosi mi ty³, g³upia przyhamowa³am i bach uderzy³am bokiem w krawê¿nik i praktycznie od razu na niego wskoczy³am bokiem i patrzê a t± francê ¶lizga mi przez trawê na t± drug± dwupasmówkê. By³ ³uk, wiêc jak wskoczy³am bokiem to od razu lecia³am prosto pod ko³a tym z naprzeciwka. A tam trzy wywrotki pod rz±d lec±! Zaczê³am co¶ tam kombinowaæ i kontrowaæ i ustawi³am siê tak, ¿e na ¶liskiej trawie zjecha³am w dó³ zbocza, a nie przelecia³am prosto na drug± ulicê i w ciê¿arówkê. Przy okazji ko³ami skosi³am betonow± przykrywê od studzienki.
Jak opowiedzia³am to tacie i mê¿owi, to powiedzieli, ¿e przy takim uderzeniu bokiem w krawê¿nik to mia³am mnóstwo farta, ¿e nie dachowa³am. A szczerze? Ju¿ widzia³am siebie kozio³kuj±c± pod te wywrotki. Dobrze, ¿e sama jecha³am.
Co do szczekania ja siê jeszcze pobawiê
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-01-15 o 19:26
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 19:26   #1932
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To jest jednak farba dla ludzi bardziej sta³ych w decyzjach i dojrza³ych emocjonalnie. A nie tak jak ja, fiu-b¼dziu we ³bie
Jak Ty masz fiu-b¼dziu, to co ma ca³a reszta, która zmienia³a kolor 2-5 razy w czasie kiedy Ty my¶la³a¶?

A tak na serio: wydajna farba jest fajna, jak siê trafi na kolor, który zafascynuje na d³u¿ej. Ja specjalnie nie kupi³am nowej 7WCT, bo pomy¶la³am sobie, ¿e mo¿e co¶ mi siê zmieni i zostanê z wyrzutem sumienia w szafce. Ale jednak na razie bêdê kontynuowa³a przygodê z 7-k±.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
A có¿ to za teorie spiskowe
Za du¿o krymina³ów

Którego¶ dnia obserwowa³am zwrot farby w drogerii (pani mówi³a, ¿e pomyli³a siê i wziê³a z³y kolor) i tak sobie rozmy¶la³am, ¿e kto¶ mo¿e sobie wzi±æ ¿eby podmieniæ oxy albo odlaæ i wype³niæ wod± Jako¶ tak mi przysz³o do g³owy, bo czyta³am tego dnia artyku³ jak Polacy kombinuj± w sklepach (wynosz± dro¿sze towary w opakowaniu po tañszym, przelewaj± alkohol do kartonu od soku etc.)
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:28   #1933
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, to znowu ja
Tak jak której¶ z was - mi Matrix te¿ wysusza w³osy. I za szybko siê sp³ukuje. Jedynie kolor mi odpowiada, jestem w nim zakochana.. Poleæcie mi proszê jaki¶ odpowiednik - sprawdzon± farbê, która d³u¿ej trzyma siê na w³osach, nie wysusza ich... Kolor czekolada Matrixa u¿ywam 5M .
Z góry dziêkujê!
Nie wiem jakim numerem t± mokkê nazwaæ...
Wygl±da na mahoniowy br±z z próbnika. A czekolada ma co¶ z czerwieni.
Czy za ka¿dym razem u¿ywasz go po ca³o¶ci? Mówimy o Socolor tak?
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2014-01-15 o 19:32
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:30   #1934
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, to znowu ja
Tak jak której¶ z was - mi Matrix te¿ wysusza w³osy. I za szybko siê sp³ukuje. Jedynie kolor mi odpowiada, jestem w nim zakochana.. Poleæcie mi proszê jaki¶ odpowiednik - sprawdzon± farbê, która d³u¿ej trzyma siê na w³osach, nie wysusza ich... Kolor czekolada Matrixa u¿ywam 5M .
Z góry dziêkujê!
Ho ho ho To mi Matrix wysusza³ w³osy
My¶my ju¿ powoli dosz³y do wniosku, ¿e Koleston Welli lub Inebrya s± dobre, z tym, ¿e Inebrya jest strasznie wydajna - to nie jest farba dla czêsto zmieniaj±cych zdanie
Ale kolor to nie wiem za bardzo jaki podaæ, bo nie wiadomo co mo¿e wyj¶æ i jak ten Matrix u ciebie wygl±da obecnie.


Kachula, mam gêsi± skórkê jak tylko sobie to wyobrazi³am... Strasznie to musia³o wygl±daæ, a co dopiero byæ w ¶rodku tego pude³eczka...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.

Edytowane przez mcromance
Czas edycji: 2014-01-15 o 19:32
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:33   #1935
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Ostatnio fryzjerka pokaza³a mi 5.4 i wydawa³ siê podobny, ale chcê kupiæ farbê sama bo taniej wyjdzie, to chocia¿ firmê poleæcie, mo¿e mi w sklepie fryzjerskim z odcieniem pomog±

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

No tak na 90% by³am pewna, ¿e to Tobie wysusza³ ale nie chcia³am wtopiæ ;P To mo¿e t± Inebryê wezmê o ile mi dobior± kolor podobny do Matrixa 5M Jakby dobrali, to by siê sprawdzi³a - nie zmieniê zdania z kolorem, ten co mam mi odpowiada w 100% Tylko Matrix nie bardzo :P
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:34   #1936
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
To jak mi siê kiedy¶ zachce soczewek, bêdê mia³a receptê czy co tam na nie jest, to podpytam o ten twój sklep
O ile nie zapomnê do tego czasu kto mi cokolwiek poleca³
Do us³ug

Tak naprawdê wiele ze sklepów internetowych z soczewkami prowadzi salony optyczne stacjonarne. W salonie maj± cenê X, a w Internecie X/2

Tak jak z ksiêgarniami. Ostatnio zamawiam przez Internet a odbieram w sklepie stacjonarnym, bo cena -25% Ksi±¿ka le¿y sobie stacjonarnie ca³y stos, ale trzeba zamówiæ przez Internet, ¿eby by³o taniej
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:34   #1937
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Za du¿o krymina³ów

Którego¶ dnia obserwowa³am zwrot farby w drogerii (pani mówi³a, ¿e pomyli³a siê i wziê³a z³y kolor) i tak sobie rozmy¶la³am, ¿e kto¶ mo¿e sobie wzi±æ ¿eby podmieniæ oxy albo odlaæ i wype³niæ wod± Jako¶ tak mi przysz³o do g³owy, bo czyta³am tego dnia artyku³ jak Polacy kombinuj± w sklepach (wynosz± dro¿sze towary w opakowaniu po tañszym, przelewaj± alkohol do kartonu od soku etc.)
Ach wspomnienia Czego to siê nie robi³o jak markety pierwszy raz wesz³y
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:38   #1938
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Jak Ty masz fiu-b¼dziu, to co ma ca³a reszta, która zmienia³a kolor 2-5 razy w czasie kiedy Ty my¶la³a¶?

A tak na serio: wydajna farba jest fajna, jak siê trafi na kolor, który zafascynuje na d³u¿ej. Ja specjalnie nie kupi³am nowej 7WCT, bo pomy¶la³am sobie, ¿e mo¿e co¶ mi siê zmieni i zostanê z wyrzutem sumienia w szafce. Ale jednak na razie bêdê kontynuowa³a przygodê z 7-k±.
Odwagê i wiêcej kasy?


Cytat:
Za du¿o krymina³ów

Którego¶ dnia obserwowa³am zwrot farby w drogerii (pani mówi³a, ¿e pomyli³a siê i wziê³a z³y kolor) i tak sobie rozmy¶la³am, ¿e kto¶ mo¿e sobie wzi±æ ¿eby podmieniæ oxy albo odlaæ i wype³niæ wod± Jako¶ tak mi przysz³o do g³owy, bo czyta³am tego dnia artyku³ jak Polacy kombinuj± w sklepach (wynosz± dro¿sze towary w opakowaniu po tañszym, przelewaj± alkohol do kartonu od soku etc.)
Nie tylko Polacy tak robi±. Ale to i tak, je¶li kto¶ chce co¶ bardzo mocno zrobiæ to znajdzie sposób.

Farby i inne kosmetyczno-pielêgnacyjne bajery powinny byæ jako¶ fabrycznie plombowane, czy co¶. Na zasadzie jak opakowania leków s± zabezpieczone przed dzieæmi. I mo¿na by zwróciæ otwarte pude³ko tylko je¶li zawarto¶æ by³aby nienaruszona.
Lub ewentualnie zwrot po np. próbie uczuleniowej, która okaza³a siê dodatnia - wtedy zwrot by³by jako np. strata sklepu lub producenta, a nie klienta (pomarzyæ mo¿na ).
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:40   #1939
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ho ho ho To mi Matrix wysusza³ w³osy
My¶my ju¿ powoli dosz³y do wniosku, ¿e Koleston Welli lub Inebrya s± dobre, z tym, ¿e Inebrya jest strasznie wydajna - to nie jest farba dla czêsto zmieniaj±cych zdanie
Ale kolor to nie wiem za bardzo jaki podaæ, bo nie wiadomo co mo¿e wyj¶æ i jak ten Matrix u ciebie wygl±da obecnie.


Kachula, mam gêsi± skórkê jak tylko sobie to wyobrazi³am... Strasznie to musia³o wygl±daæ, a co dopiero byæ w ¶rodku tego pude³eczka...
Od tamtej pory boje siê tego zakrêtu i ogólnie bojê siê teraz t± swoj± rakiet± w zakrêty wchodziæ tak jak kiedy¶. Ech a Pyzio tak ³adnie siê trzyma zakrêtów... Niestety moja wyobra¼nia dzia³a i zawsze noga z gazu na zakrêtach teraz. No i tak do mnie dosz³o jak bardzo nic nie mozna zrobiæ gdy samochód sam decyduje gdzie ciê przewiezie. Taki cz³owiek bezbronny wtedy. No bo co ci zostaje? Zamkn±æ oczy i mieæ nadzieje je otworzyæ

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatnio fryzjerka pokaza³a mi 5.4 i wydawa³ siê podobny, ale chcê kupiæ farbê sama bo taniej wyjdzie, to chocia¿ firmê poleæcie, mo¿e mi w sklepie fryzjerskim z odcieniem pomog±

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

No tak na 90% by³am pewna, ¿e to Tobie wysusza³ ale nie chcia³am wtopiæ ;P To mo¿e t± Inebryê wezmê o ile mi dobior± kolor podobny do Matrixa 5M Jakby dobrali, to by siê sprawdzi³a - nie zmieniê zdania z kolorem, ten co mam mi odpowiada w 100% Tylko Matrix nie bardzo :P
No bo ten kolor wygl±da na 5,4 czy co¶ takiego. Ale to najlepiej po próbnikach porównaæ. Mi SoColor wysuszy³ k³aki ale by³ tylko baz±. Potem ju¿ tonerami robi³am. A mo¿e warto wzi±æ pod uwagê Color Sync 5M? Color Sync to toner i mi od¿ywi³ w³osy na maksa. Tyle, ¿e szybko siê sp³ukuje.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-15, 19:40   #1940
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatnio fryzjerka pokaza³a mi 5.4 i wydawa³ siê podobny, ale chcê kupiæ farbê sama bo taniej wyjdzie, to chocia¿ firmê poleæcie, mo¿e mi w sklepie fryzjerskim z odcieniem pomog±

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

No tak na 90% by³am pewna, ¿e to Tobie wysusza³ ale nie chcia³am wtopiæ ;P To mo¿e t± Inebryê wezmê o ile mi dobior± kolor podobny do Matrixa 5M Jakby dobrali, to by siê sprawdzi³a - nie zmieniê zdania z kolorem, ten co mam mi odpowiada w 100% Tylko Matrix nie bardzo :P
To porób jakie¶ foty w ¶wietle dziennym, najlepiej kilka i zapodaj nam tutaj. Mo¿e damy rade ci dobraæ, bo Inebryê stacjonarnie rzadko który sklep fryzjerski ma. Ja swoj± na allegro kupowa³am od sprzedawcy ze Szczecina bodaj¿e.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:41   #1941
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Kachula ja te¿ siê poslizgnelam. Jad±c z mê¿em on mi t³umaczy³, ¿e je¶li bêdzie ¶lisko to nie mam hamowaæ. Potem wraca³am sama. M±¿ zosta³ na nowym mieszkaniu a ja wracalam na stare di dzieci. Córka mia³a nastawiæ ziemniaki, bo mia³am za 5 minut dokoñczyæ obiad. No i siê mnie dzieci nie doczeka³y.
Zarzucilo mi ty³, wiec depnelam hamulec. Od razu mnie obróci³o i krecac siê w kó³ko rzuci³o mnie na drzewo. Zamknê³am oczy jak mnie tak obracalo. My¶la³am, ¿e to koniec. Ale prze¿y³am. By³am poobijana ale nic nie z³ama³am. Tydzieñ mia³am bóle ca³ego cia³a.
Uderzylam lewym bokiem, wiêc nie mog³am otworzyæ drzwi. Auto jakie¶ siê zatrzyma³o. Facet pomóg³ mi wyj¶æ, zadzwoni³ po mê¿a i policjê. Dobrze, ¿e chocia¿ dosta³am auto zastepcze na tydzieñ, bo byli¶my w trakcie przeprowadzki.
No i ¿al kasy, bo d³ugo zbieralismy na to auto. A na kolejne nie by³o nas staæ.
Pol roku by³am bez auta. Teraz mam takie samo i jak mijam ten felerny zakrêt, to taki strach mnie ogarnia. Tym razem mam autokasko i najlepsze opony wg testów europejskich. A wiêc jest szansa, ¿e jako¶ to bêdzie

......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:46   #1942
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Od tamtej pory boje siê tego zakrêtu i ogólnie bojê siê teraz t± swoj± rakiet± w zakrêty wchodziæ tak jak kiedy¶. Ech a Pyzio tak ³adnie siê trzyma zakrêtów... Niestety moja wyobra¼nia dzia³a i zawsze noga z gazu na zakrêtach teraz. No i tak do mnie dosz³o jak bardzo nic nie mozna zrobiæ gdy samochód sam decyduje gdzie ciê przewiezie. Taki cz³owiek bezbronny wtedy. No bo co ci zostaje? Zamkn±æ oczy i mieæ nadzieje je otworzyæ
Wiesz, z jednej strony cz³owiek siê zaczyna baæ, ale z drugiej strony to dobrze, bo przypomina nam o marno¶ci ¿ywota i ¿e nie zawsze siê kontroluje sytuacjê. Lepiej byæ zbyt ostro¿nym, ni¿ zbyt wyluzowanym

p.S. mo¿na spytaæ o markê i model "Pyzia"? Bo mam prawko zrobione od prawie 2 lat, ale nie mam czym je¼dziæ. Je¶li znajdê w miarê sensown± pracê to chcê sobie zacz±æ sk³adaæ na wehiku³ jaki¶. jak siê da i bêdzie op³acaæ patrz±c na ceny paliw wszelakich
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:49   #1943
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula ja te¿ siê poslizgnelam. Jad±c z mê¿em on mi t³umaczy³, ¿e je¶li bêdzie ¶lisko to nie mam hamowaæ. Potem wraca³am sama. M±¿ zosta³ na nowym mieszkaniu a ja wracalam na stare di dzieci. Córka mia³a nastawiæ ziemniaki, bo mia³am za 5 minut dokoñczyæ obiad. No i siê mnie dzieci nie doczeka³y.
Zarzucilo mi ty³, wiec depnelam hamulec. Od razu mnie obróci³o i krecac siê w kó³ko rzuci³o mnie na drzewo. Zamknê³am oczy jak mnie tak obracalo. My¶la³am, ¿e to koniec. Ale prze¿y³am. By³am poobijana ale nic nie z³ama³am. Tydzieñ mia³am bóle ca³ego cia³a.
Uderzylam lewym bokiem, wiêc nie mog³am otworzyæ drzwi. Auto jakie¶ siê zatrzyma³o. Facet pomóg³ mi wyj¶æ, zadzwoni³ po mê¿a i policjê. Dobrze, ¿e chocia¿ dosta³am auto zastepcze na tydzieñ, bo byli¶my w trakcie przeprowadzki.
No i ¿al kasy, bo d³ugo zbieralismy na to auto. A na kolejne nie by³o nas staæ.
Pol roku by³am bez auta. Teraz mam takie samo i jak mijam ten felerny zakrêt, to taki strach mnie ogarnia. Tym razem mam autokasko i najlepsze opony wg testów europejskich. A wiêc jest szansa, ¿e jako¶ to bêdzie

......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jakby¶ normalnie opisywa³a to co ja mia³am. Tyle, ¿e u mnie bez drzew i pas zieleni, na którym opanowa³am na tyle auto aby lecieæ w jedn± stronê. Ale wspó³czuje Ci bo straszna przygoda. A¿ ciary mnie tez przelecia³y.
A te hamowanie zamiast dodaæ gazu to chyba jaki¶ odruch zasrany. M±¿ tez mi ci±gle glêdzi dodaj wtedy gazu dodaj gazu.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:52   #1944
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ


No bo ten kolor wygl±da na 5,4 czy co¶ takiego. Ale to najlepiej po próbnikach porównaæ. Mi SoColor wysuszy³ k³aki ale by³ tylko baz±. Potem ju¿ tonerami robi³am. A mo¿e warto wzi±æ pod uwagê Color Sync 5M? Color Sync to toner i mi od¿ywi³ w³osy na maksa. Tyle, ¿e szybko siê sp³ukuje.
Hmm to te¿ jest my¶l.. Chcê od¶wie¿yæ kolor , który mam, a ¿e ten sprawdzony, to mo¿e warto... mam bal w nastêpn± sobotê i przed nim chcia³am od¶wie¿yæ A szybko tzn jak szybko?
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:52   #1945
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Spróbujê odwróciæ uwagê od tych przygnêbiaj±cych i strasznych opisów wypadków, bo a¿ gêsiej skórki dostajê na samo wspomnienie tego co przesz³y¶cie.

Oto moje odczucia odno¶nie doboru farby i odcienia i szczególnie pielêgnacji w³osów:

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1389790916

A to jest straszne...
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1389782487
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 19:57   #1946
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, z jednej strony cz³owiek siê zaczyna baæ, ale z drugiej strony to dobrze, bo przypomina nam o marno¶ci ¿ywota i ¿e nie zawsze siê kontroluje sytuacjê. Lepiej byæ zbyt ostro¿nym, ni¿ zbyt wyluzowanym

p.S. mo¿na spytaæ o markê i model "Pyzia"? Bo mam prawko zrobione od prawie 2 lat, ale nie mam czym je¼dziæ. Je¶li znajdê w miarê sensown± pracê to chcê sobie zacz±æ sk³adaæ na wehiku³ jaki¶. jak siê da i bêdzie op³acaæ patrz±c na ceny paliw wszelakich
No Pyzio to ju¿ sama w sobie nazwa mówi. Peugeot. Kocham Peugeoty Mam 207 sporty w dieslu. Normalnie samochód mega wydajny (ta ma³a ciapa prawie nic nie pali). No i jak wygl±da
http://img05.tablica.pl/images_tabli...kie_rev005.jpg

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiazg Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm to te¿ jest my¶l.. Chcê od¶wie¿yæ kolor , który mam, a ¿e ten sprawdzony, to mo¿e warto... mam bal w nastêpn± sobotê i przed nim chcia³am od¶wie¿yæ A szybko tzn jak szybko?
W miesi±c o pó³ tonu do jednego tonu
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 20:01   #1947
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No Pyzio to ju¿ sama w sobie nazwa mówi. Peugeot. Kocham Peugeoty Mam 207 sporty w dieslu. Normalnie samochód mega wydajny (ta ma³a ciapa prawie nic nie pali). No i jak wygl±da
http://img05.tablica.pl/images_tabli...kie_rev005.jpg
Wiesz, nie wpad³am na to Zazwyczaj markami i rzadziej modelami operujê Podoba³a mi siê Yariska, na której siê uczy³am, ale to ma³e jest i du¿o tam siê nie zmie¶ci. No i Toyoty maj± do¶æ ³atwo dostêpne czê¶ci, etc. Co nie zmienia faktu, ze Peugeoty te¿ s± ³adne. przewa¿nie
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 20:02   #1948
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Odwagê i wiêcej kasy?
£adnie wybrnê³a¶. Dyplomatka

Cytat:
Nie tylko Polacy tak robi±. Ale to i tak, je¶li kto¶ chce co¶ bardzo mocno zrobiæ to znajdzie sposób.
Domy¶lam siê. Ale to akurat by³ artyku³ o tym, co robi± Polacy dlatego napisa³am o Polakach.

Cytat:
Farby i inne kosmetyczno-pielêgnacyjne bajery powinny byæ jako¶ fabrycznie plombowane, czy co¶. Na zasadzie jak opakowania leków s± zabezpieczone przed dzieæmi. I mo¿na by zwróciæ otwarte pude³ko tylko je¶li zawarto¶æ by³aby nienaruszona.
Te¿ o tym my¶la³am po tym artykule. Nie mam paranoi, ale kiedy¶ kto¶ mo¿e siê zdziwiæ, ¿e np. farba mu nie z³apa³a, a tam ma³a podmianka by³a

Jak siê patrzê na panie testuj±ce produkty pe³nowarto¶ciowe w Rossmannie (bo po co siêgn±æ po tester) to s³abo mi siê robi. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedy¶ w Francji b³yszczyki, tusze Maybelline czy Bourjois wisia³y sobie "na hali" w jakim¶ tam hipermarkecie, ale ka¿da sztuka opakowana by³a w taki plastikowy pojemnik, jak czasem p³yty CD. U nas te¿ by siê takie rozwi±zanie przyda³o.

Cytat:
Lub ewentualnie zwrot po np. próbie uczuleniowej, która okaza³a siê dodatnia - wtedy zwrot by³by jako np. strata sklepu lub producenta, a nie klienta (pomarzyæ mo¿na )
Tak. Zwroty "uczuleniowe" powinny i¶æ do producenta. Ale chyba tak mo¿na zrobiæ, tylko trzeba wys³aæ bezpo¶rednio do producenta i poczekaæ na kasê.

A zwroty "pomyli³ mi siê kolor" albo "a jednak nie chcê" nie powinny byæ uwzglêdnianie, tak jak w przypadku "te majtki s± jednak za ma³e". W trosce o innego klienta. Je¿eli do kosmetyku/jedzenia mo¿na siê dobraæ nie naruszaj±c opakowania, to sklep nie powinien przyjmowaæ zwrotów. Skoro starsi panowie li¿± mas³o, ¿eby sprawdziæ czy jest ¶wie¿e (na bezczela, przy ch³odni) to co kto¶ mo¿e zrobiæ w domu
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 20:02   #1949
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz, nie wpad³am na to Zazwyczaj markami i rzadziej modelami operujê Podoba³a mi siê Yariska, na której siê uczy³am, ale to ma³e jest i du¿o tam siê nie zmie¶ci. No i Toyoty maj± do¶æ ³atwo dostêpne czê¶ci, etc. Co nie zmienia faktu, ze Peugeoty te¿ s± ³adne. przewa¿nie
No nie te nowe Pyzie, Audi z nich robi±...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-01-15, 20:12   #1950
anusiazg
Raczkowanie
 
Avatar anusiazg
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: Br±zowow³ose farbowane cz. VI :)

Ok dziêkujê
anusiazg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-04-03 06:39:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.