Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-24, 15:39   #1921
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, skoro tak to opisujecie, to prawdopodobnie macie spalone w³osy.
ALE sprawdzalyscie czy to nie przekeratynowanie? Moze sprobujcie zrobic wszystko, co siê przy tym robi i jesli "objawy" nie ust±pi± to dopiero wtedy bym sz³a na podciêcie.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 16:13   #1922
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja mia³am tak przy inoarze, w³osy po ca³o¶ci fajne, a na ostatnich 10cm miot³a, tylko ja to t³umaczy³am tym, ¿e mia³am je na koñcach mocno wypiórkowane i po prostu nie wytrzyma³y zabiegu, dobrze, ¿e w³osy po ca³o¶ci nie by³y wycieniowane, wiêc ¶ciê³am te 10 cm z d³ugo¶ci i teraz jest ok. Obawiam siê dziewczyny, ¿e trzeba zrobiæ ostre ciêcie.... chyba, ¿e spróbujecie te koñce zrobiæ np. kativ±. Ja przeciez mia³am bardzo popalone wlosy od rozja¶niacza i prostownicy, a po kativie nie musia³am ¶cinaæ ani 1 cm, mo¿e produkty z formaldehydem dzia³aj± inaczej , tym bardziej, ¿e piszecie, ¿e na koñce dawa³y¶cie szczególnie du¿o produktu, mo¿e co¶ ze sk³adu produktu je po prostu zniszczy³o, ale nie wiem, czy dobrze my¶lê. Szkoda rocznego zapuszczania
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 16:18   #1923
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, skoro tak to opisujecie, to prawdopodobnie macie spalone w³osy.
ALE sprawdzalyscie czy to nie przekeratynowanie? Moze sprobujcie zrobic wszystko, co siê przy tym robi i jesli "objawy" nie ust±pi± to dopiero wtedy bym sz³a na podciêcie.
Ten ostatni zabieg zrobi³am po dluugim czasie jak ju¿ w³osy praktycznie wróci³y do dawnego wygl±du czyt. puch, fale i ka¿dy w³os ¿y³ w³asnym ¿yciem. Nie wiem czy mo¿liwe jest, ¿e to od przekeratynowania...
Dla mnie to wygl±da tak, jakby keratyna nie z³apa³a wcale tych pasm, z których stara keratyna siê mocno wyp³uka³a. St±d wiêc te fale dziwne. Natomiast pasma, gdzie jeszcze jej trochê by³o (g³ównie kosmyki bli¿ej twarzy) s± okej i g³adkie.

Cytat:
Napisane przez kinia8900 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am teraz od Care_of_You i mam masakre.......my¶la³am ¿e poprawiê sobie stan w³osów a teraz mam chyba tylko do ciêcia chyba siê pop³aczê. Teraz wygl±daj± jeszcze gorzej ni¿ rano po myciu.
Czyli albo to ta keratyna sprzedawana obecnie jest jaka¶ trefna albo wina gdzie¶ le¿y po stronie naszego wykonania...
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 16:35   #1924
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 338
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am tak przy inoarze, w³osy po ca³o¶ci fajne, a na ostatnich 10cm miot³a, tylko ja to t³umaczy³am tym, ¿e mia³am je na koñcach mocno wypiórkowane i po prostu nie wytrzyma³y zabiegu, dobrze, ¿e w³osy po ca³o¶ci nie by³y wycieniowane, wiêc ¶ciê³am te 10 cm z d³ugo¶ci i teraz jest ok. Obawiam siê dziewczyny, ¿e trzeba zrobiæ ostre ciêcie.... chyba, ¿e spróbujecie te koñce zrobiæ np. kativ±. Ja przeciez mia³am bardzo popalone wlosy od rozja¶niacza i prostownicy, a po kativie nie musia³am ¶cinaæ ani 1 cm, mo¿e produkty z formaldehydem dzia³aj± inaczej , tym bardziej, ¿e piszecie, ¿e na koñce dawa³y¶cie szczególnie du¿o produktu, mo¿e co¶ ze sk³adu produktu je po prostu zniszczy³o, ale nie wiem, czy dobrze my¶lê. Szkoda rocznego zapuszczania
Poczekam ko³o miesi±ca i mo¿e spróbujê t± kativie jak piszesz.....szczerze to ju¿ bojê siê cokolwiek ¿e ³ysa zostanê Tym bardziej ¿e od roku nie u¿ywam prostownicy tylko szczotki i suszarki, jako tako wyprowadzi³am w³osy na prost± a teraz cofnê³am siê ³adne kilka miesiêcy w ty³
Joasia w³a¶nie nie mam pojêcia. Przed zabiegiem ogl±da³am filmiki, przeczyta³am chyba z 15 blogów, krok po kroku jak siê wykonuje, no i Was tutaj tak¿e. Nie spieszy³am siê, robi³am dok³adnie a efekt op³akany.
__________________

kinia8900 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 16:51   #1925
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kinia8900 Poka¿ wiadomo¶æ
Poczekam ko³o miesi±ca i mo¿e spróbujê t± kativie jak piszesz.....szczerze to ju¿ bojê siê cokolwiek ¿e ³ysa zostanê Tym bardziej ¿e od roku nie u¿ywam prostownicy tylko szczotki i suszarki, jako tako wyprowadzi³am w³osy na prost± a teraz cofnê³am siê ³adne kilka miesiêcy w ty³
Joasia w³a¶nie nie mam pojêcia. Przed zabiegiem ogl±da³am filmiki, przeczyta³am chyba z 15 blogów, krok po kroku jak siê wykonuje, no i Was tutaj tak¿e. Nie spieszy³am siê, robi³am dok³adnie a efekt op³akany.
kinia8900, ja te¿ robi³am dok³adnie. Zreszt± przyk³ada³am siê do tego tak jak zawsze. Teraz chcia³am poczekaæ jeszcze te¿ ok. miesi±ca i spróbowaæ inoarem zrobiæ te w³osy.
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-24, 17:35   #1926
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kinia8900 Poka¿ wiadomo¶æ
Poczekam ko³o miesi±ca i mo¿e spróbujê t± kativie jak piszesz.....szczerze to ju¿ bojê siê cokolwiek ¿e ³ysa zostanê Tym bardziej ¿e od roku nie u¿ywam prostownicy tylko szczotki i suszarki, jako tako wyprowadzi³am w³osy na prost± a teraz cofnê³am siê ³adne kilka miesiêcy w ty³
ja bym kativ± zrobi³a tylko te spalone koñce, nie wszystko

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Joasia:) Poka¿ wiadomo¶æ
kinia8900, ja te¿ robi³am dok³adnie. Zreszt± przyk³ada³am siê do tego tak jak zawsze. Teraz chcia³am poczekaæ jeszcze te¿ ok. miesi±ca i spróbowaæ inoarem zrobiæ te w³osy.
po inoarze na 100% sporo koñcówek do ¶ciêcia. Oprócz mnie, inoara robi³a jeszcze jednak dziewczyna, nie pamiêtam nicku, ale z tego co pamiêtam koñce te¿ pod no¿yczki
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-25, 00:41   #1927
Despite
Raczkowanie
 
Avatar Despite
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

O proszê widzê, ¿e nie tylko ja jestem niezadowolona z encanto.
Lecz do tej pory my¶la³am, ¿e to wina "metody mieszanej".
W lipcu zrobi³am tradycyjne encanto- efekt? Rewelacyjny!
Powtórzy³am zabieg w styczniu, tylko metod± mieszan± i jest to 30% efektu lipcowego.
W³a¶nie co¶ mi siê ta keratyna a¿ za rzadka wydawa³a... mo¿e faktycznie ju¿ sprzedawcy zaczêli rozcieñczaæ produkt...
Despite jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 07:27   #1928
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 338
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Despite Poka¿ wiadomo¶æ
O proszê widzê, ¿e nie tylko ja jestem niezadowolona z encanto.
Lecz do tej pory my¶la³am, ¿e to wina "metody mieszanej".
W lipcu zrobi³am tradycyjne encanto- efekt? Rewelacyjny!
Powtórzy³am zabieg w styczniu, tylko metod± mieszan± i jest to 30% efektu lipcowego.
W³a¶nie co¶ mi siê ta keratyna a¿ za rzadka wydawa³a... mo¿e faktycznie ju¿ sprzedawcy zaczêli rozcieñczaæ produkt...
Nie wiem jak± konsystencjê powinna mieæ keratyna bo robi³am po raz pierwszy, ale na blogu czyta³am ¿eby nak³adaæ pêdzelkiem do farbowania, to nie by³o szans, bo by³a zbyt rzadka. Wiêc nak³ada³am rêkami a i tak by³o ciê¿ko ¿eby nie kapa³o.


Mam do Was pytanie, ile nale¿y odczekaæ od encanto aby móc zrobiæ kative....gorzej ju¿ chyba byæ nie mo¿e, musze co¶ zrobiæ z tymi koñcami, a w³a¶ciwie jakimi¶ 20 cm w³osów. S± ewidentnie spalone, zwijaj± siê, gufruj±....Tylko teraz pytanie czy na takie spalone w³osy co¶ da nastêpny zabieg? jest szansa na naprawê czy nie bardzo?
__________________


Edytowane przez kinia8900
Czas edycji: 2015-01-25 o 09:13
kinia8900 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:05   #1929
Despite
Raczkowanie
 
Avatar Despite
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Keratyna jest rzadka, ale te¿ nie a¿ tak aby nie mog³a siê pêdzelka utrzymaæ.
Ciê¿ko mi jest porównaæ do czego¶ jaka to powinna byæ konsystencja. Mam tylko w³asne porównanie co do produktu, które zakupi³am w lipcu. I niestety ró¿nica by³a znaczna.

Ja spali³am w³osy we wrze¶niu jak zafarbowa³am w³osy na kolor zbli¿ony do naturalnego- wracam do naturalnego z blondu i zrobi³am ombre. Niestety moja grzywka i w³osy z ty³u na d³ugo¶ci 6-7cm by³y ewidentnie spalone(przed encanto w okolicach kwietnia, fryzjerka za d³ugo trzyma³a mi rozja¶niacz na odrostach, sta³am sie prawie platynowa + mia³am 3 rany na skórze), nie by³o mowy o ich ¶ciêciu bo te spalone w³osy by³y ok. 4 cm od skóry gdybym to zrobi³a by³a bym grzybem.

Stara³am siê maskowaæ t± gumê na g³owie(mnóstwo masek, olejów), trochê doprostowa³am aby zniwelowaæ siano, podpina³am te w³osy, mêczy³am siê, mêczy³am i mêczê... poma³u ju¿ odrastaj±, kole¿anki nawet stwierdzi³y ¿e ju¿ praktycznie nie jest to widoczne, bo systematycznie podcinam. No ale zanim to odro¶nie do ca³ego podciêcia min± d³ugie miesi±ce, a ja mam przyrost 0,5-1cm z przy¶pieszaczami. Tak¿e uwierz mi, nie jest a¿ tak ¼le, bo Ty jak zetniesz koñcówki to bêdziesz wygl±da³a normalnie Tak¿e gorzej zawsze mog³o byæ :P
A te¿ pragnê zapu¶ciæ w³osy i mimo to próbuje z tak minimalnym przyrostem.

Edytowane przez Despite
Czas edycji: 2015-01-25 o 10:07
Despite jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:28   #1930
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kinia8900 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem jak± konsystencjê powinna mieæ keratyna bo robi³am po raz pierwszy, ale na blogu czyta³am ¿eby nak³adaæ pêdzelkiem do farbowania, to nie by³o szans, bo by³a zbyt rzadka. Wiêc nak³ada³am rêkami a i tak by³o ciê¿ko ¿eby nie kapa³o.


Mam do Was pytanie, ile nale¿y odczekaæ od encanto aby móc zrobiæ kative....gorzej ju¿ chyba byæ nie mo¿e, musze co¶ zrobiæ z tymi koñcami, a w³a¶ciwie jakimi¶ 20 cm w³osów. S± ewidentnie spalone, zwijaj± siê, gufruj±....Tylko teraz pytanie czy na takie spalone w³osy co¶ da nastêpny zabieg? jest szansa na naprawê czy nie bardzo?
nie ma jakiego¶ czasu, ¿eby powtórzyæ zabieg, tylko je¶li bedziesz robi³a koñce, to pamietaj, gdzie na³ozy³as preparat, ¿eby nie spaliæ góry.
Ja na Twoim miejscu spróbowa³abym wlasnie czego¶ bez formaldehydu, mo¿e kativa, mo¿e alfaparf. Tylko tak: alfaparf jest ma³o wytestowany, a kativa nie ka¿demu pasuje. Mnie moje zniszczone, spalone *rozja¶niaczem) i "zwatowane" wlosy uratowa³a
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-25, 17:22   #1931
j_malwina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny! W pi±tek mia³am prostowanie ale za bardzo siê nie zorganizowa³am i nie wiem teraz, czym umyæ w³osy (tak, ¿eby utrzymaæ efekt jak najd³u¿ej). Kosmetyki zamówione przez internet czy ze sklepów fryzjerskich nie wchodz± w grê
Macie jakie¶ konkretne kosmetyki, które mo¿ecie mi poleciæ - tak na szybko?

I jeszcze jedno pytanie. Czy suchy szampon ma jaki¶ wp³yw na prostowanie? Czasem go u¿ywam.

Edytowane przez j_malwina
Czas edycji: 2015-01-25 o 17:27
j_malwina jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 17:26   #1932
201805170915
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 4 491
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

kasza, jak tam Twoje w³osy po inoarze?
201805170915 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-25, 18:24   #1933
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez j_malwina Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny! W pi±tek mia³am prostowanie ale za bardzo siê nie zorganizowa³am i nie wiem teraz, czym umyæ w³osy (tak, ¿eby utrzymaæ efekt jak najd³u¿ej). Kosmetyki zamówione przez internet czy ze sklepów fryzjerskich nie wchodz± w grê
Macie jakie¶ konkretne kosmetyki, które mo¿ecie mi poleciæ - tak na szybko?

I jeszcze jedno pytanie. Czy suchy szampon ma jaki¶ wp³yw na prostowanie? Czasem go u¿ywam.
szampony i odzywki bez sodium chloride: np. szampon Babydream, dziewczyny uzywa³y te¿ organix (do dostania w hebe).
Z odzywek np. garnier avocado, kallos latte, kallos banana, kallos keratin, odzywki i kuracje w tubkach isany, emulsja gloria, maska l'oreal total repair extreme

Suchy szampon nie powinien mieæ wp³ywu na prostowanie.
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-25, 19:29   #1934
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
szampony i odzywki bez sodium chloride: np. szampon Babydream, dziewczyny uzywa³y te¿ organix (do dostania w hebe).
Z odzywek np. garnier avocado, kallos latte, kallos banana, kallos keratin, odzywki i kuracje w tubkach isany, emulsja gloria, maska l'oreal total repair extreme

Suchy szampon nie powinien mieæ wp³ywu na prostowanie.
szampon babydream ma sodium chloride

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez skeleton_ Poka¿ wiadomo¶æ
kasza, jak tam Twoje w³osy po inoarze?
Na bie¿±co zdajê relacjê. Generalnie po umyciu i wysuszeniu s± ob³êdne, natomiast po nocy zmierzwione i trochê pogiête.
Mój inoar po 4 miesi±cach przedstawia zdjêcie z postu 1820 str 61, tylko tu jest wersja - umy³am i wysuszy³am i jeszcze nie spa³am
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-25, 19:30   #1935
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
szampon babydream ma sodium chloride

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------



Na bie¿±co zdajê relacjê. Generalnie po umyciu i wysuszeniu s± ob³êdne, natomiast po nocy zmierzwione i trochê pogiête.
Mój inoar po 4 miesi±cach przedstawia zdjêcie z postu 1820 str 61, tylko tu jest wersja - umy³am i wysuszy³am i jeszcze nie spa³am
babydream nie ma sodium chloride Kopiujê sk³ad z kwc:

Sk³ad: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Lactate, Triticum Vulgare Germ Extract, Panthenol, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Chamomilla Recutita Flower Extract, Parfum (12.02.2014.)

z dzieciowych szamponów które by³y polecane na w±tku hipp mia³ gdzie¶ pod koniec sk³adu sól
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-25, 19:33   #1936
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
babydream nie ma sodium chloride Kopiujê sk³ad z kwc:

Sk³ad: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Lactate, Triticum Vulgare Germ Extract, Panthenol, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Chamomilla Recutita Flower Extract, Parfum (12.02.2014.)

z dzieciowych szamponów które by³y polecane na w±tku hipp mia³ gdzie¶ pod koniec sk³adu sól
faktycznie masz racjê, zerknê³am w ³azience. Hipp ma napewno, ale babydream jako¶ tak my¶la³am, ¿e te¿ w sk³adzie widzia³am sodium, tym bardziej, ¿e moje wlosy ponim sa takie "oczyszczone" "têpe"

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-01-25 o 19:37
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-25, 19:53   #1937
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
faktycznie masz racjê, zerknê³am w ³azience. Hipp ma napewno, ale babydream jako¶ tak my¶la³am, ¿e te¿ w sk³adzie widzia³am sodium, tym bardziej, ¿e moje wlosy ponim sa takie "oczyszczone" "têpe"
spoko nic siê nie dzieje
ja tak samo nie lubiê babydream, chocia¿ przez 2-3 pierwsze uzycia w³osy s± super ale pó¼niej mam takie same odczucia jak Ty
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-25, 19:55   #1938
201805170915
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 4 491
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
szampon babydream ma sodium chloride

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------



Na bie¿±co zdajê relacjê. Generalnie po umyciu i wysuszeniu s± ob³êdne, natomiast po nocy zmierzwione i trochê pogiête.
Mój inoar po 4 miesi±cach przedstawia zdjêcie z postu 1820 str 61, tylko tu jest wersja - umy³am i wysuszy³am i jeszcze nie spa³am
piêkne s±

nied³ugo robiê inoara, o ile oczywi¶cie mój fryzjer siê zgodzi go wykonaæ na mnie
201805170915 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-25, 23:28   #1939
Joasia:)
Zadomowienie
 
Avatar Joasia:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Koluszki (³ódzkie)
Wiadomo¶ci: 1 413
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez skeleton_ Poka¿ wiadomo¶æ
piêkne s±



nied³ugo robiê inoara, o ile oczywi¶cie mój fryzjer siê zgodzi go wykonaæ na mnie

A mozna wiedzieæ sk±d zamawia³a¶? Po ostatnim encanto czajê sie na ten Inoar ale owszem na odlewki bo najpierw chce go wypróbowaæ.


Sent from my iPad using Tapatalk
__________________
___________
Wymianka
Joasia:) jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 07:13   #1940
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 338
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kasza co ja bym odda³a za takie w³oski mam nadziejê ¿e z czasem siê uda, jestem zdeterminowana.

Kativa zamówiona. Teraz zostaje siê modliæ ¿eby podzia³a³a.
__________________

kinia8900 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-26, 09:27   #1941
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kinia8900 Poka¿ wiadomo¶æ
Kasza co ja bym odda³a za takie w³oski mam nadziejê ¿e z czasem siê uda, jestem zdeterminowana.

Kativa zamówiona. Teraz zostaje siê modliæ ¿eby podzia³a³a.
Oby ;D
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-26, 11:59   #1942
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Zrobi³am coco choco po ponad rocznej przerwie, czyli w³osy prawie mi wróci³y do normalnego skrêtu, jedyne co siê zmieni³o to bardziej rozja¶ni³am w³osy na 9% oxy, co je bardzo os³abi³o - coco w³osy dobi³o, od ucha mam po³amane, urywaj± mi siê nawet po 10cm. Nigdy nie mialam tak brzydkich w³osów.

Mam pytanie do dziewczyn, które po zabiegu wraca³y do naturalnych w³osów - w jaki sposób radzi³y¶cie sobie wtedy z w³osami?

Ja wcze¶niej wyg³adza³am je na okrag³ej szczotce i od nasady, gdzie ju¿ zaczyna³y siê falowaæ prostowa³am prostownic±, niestety jest to do¶c czasoch³onne (ok1,5h), próbowa³am te¿ uk³adaæ je obrotow± szczotk± rowenta i wtedy u³ozenie w³osów zajmowa³o mi ok 50min, to nadal du¿o. Zastanawia³am siê nad termolokami lub nad t± now± lokówk± babyliss, zalezy mi na u³ozonych w³osach nie koniecznie prostych ale moje natualne w³osy s± brzydkie poza tym nawet 1,5 roku po zabiegu nie uk³adaly siê jak przed tem, zbrzyd³y, straci³y na objêto¶ci i czê¶æ pasm mi siê rozprostowywa³a sama w ci±gu dnia.
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-26, 13:37   #1943
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

co to siê dzieje z tymi zabiegami
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-26, 13:49   #1944
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

kasza, ja wlasnie czytam co tutaj dziewczyny pisz± i jestem w niema³ym szoku... Na dobra sprawe nie ma juz sprawdzonych sprzedawców, bo jak widaæ to nawet od polecanych produkty s± lewe :/ Jedyne rozwi±zanie jakie ja tutaj widzê, to kupowaæ ca³e zestawy i siê nimi dzieliæ albo robiæ u fryzjerów zabieg. Czytaj±c ten w±tek obecnie nigdy bym siê nie zdecydowa³a na kupienie odlewek jakiegokolwiek preparatu na allegro.

Ja planowa³am za miesi±c kupiæ du¿± butlê keratyny Encanto i sobie ni± robiæ zabiegi, ale jednak obcinam w³osy, wiêc wstrzymam siê z tym pomys³em na razie.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-26, 13:58   #1945
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
kasza, ja wlasnie czytam co tutaj dziewczyny pisz± i jestem w niema³ym szoku...

, ale jednak obcinam w³osy, wiêc wstrzymam siê z tym pomys³em na razie.
no to jest niewiarygodne!!! Mo¿e zmienili proporcje w produkcie czy jak....
Mnie te¿ to zniechêca do zakupu kerapro, bo te¿ my¶la³am o odlewkach.

Ale jak to obcinasz w³osy
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-26, 15:21   #1946
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Denerwuja mnie juz troche :P Za bardzo musze sie z nimi cackac. Tzn. s± w dalszym ciagu proste, Kativa to je chyba na amen wyprostowa³a i przetrwala doslownie wszystko Ale sa zniszczone po tych moich kombinacjach, strasznie musze sie z nimi cackac jak chce, zeby znosnie wygladaly, a i tak nie s± takie jak kiedys Keratyna by pewnie da³a radê je ogarnac, ale te¿ nie chce mi sie z tym bawic...
Wiec jak tylko wyzdrowieje (angina) to zrobiê sobie long boba - juz od dawna mnie kusil To bedzie dobra wyjsciowa fryzura do ich zapuszczania, a obetne t± najgorsz± ich czesc.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-26, 15:26   #1947
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Denerwuja mnie juz troche :P Za bardzo musze sie z nimi cackac. Tzn. s± w dalszym ciagu proste, Kativa to je chyba na amen wyprostowa³a i przetrwala doslownie wszystko Ale sa zniszczone po tych moich kombinacjach, strasznie musze sie z nimi cackac jak chce, zeby znosnie wygladaly, a i tak nie s± takie jak kiedys Keratyna by pewnie da³a radê je ogarnac, ale te¿ nie chce mi sie z tym bawic...
Wiec jak tylko wyzdrowieje (angina) to zrobiê sobie long boba - juz od dawna mnie kusil To bedzie dobra wyjsciowa fryzura do ich zapuszczania, a obetne t± najgorsz± ich czesc.
kurcze co jest grane z tymi chorobami!!! Moje dzieci przytarga³y z przedszkola - jeden anginê, a drugi mega kaszl±c± wirusówkê. W domu siê wszystko wymiesza³o, jeste¶my wszyscy chorzy, a ja zaraz na jaki¶ dy¿ur okulistyczny bo do tego przesz³o mi na oko i chyba zapalenie spojówki. Kurcze, co w tych przedszkolach siedzi!!!

Szkoda, ¿e obcinasz, ale faktycznie, czasem krótsze zdrowsze, lepiej wygl±daj± ni¿ d³ugie zniszczone
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-26, 17:57   #1948
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am coco choco po ponad rocznej przerwie, czyli w³osy prawie mi wróci³y do normalnego skrêtu, jedyne co siê zmieni³o to bardziej rozja¶ni³am w³osy na 9% oxy, co je bardzo os³abi³o - coco w³osy dobi³o, od ucha mam po³amane, urywaj± mi siê nawet po 10cm. Nigdy nie mialam tak brzydkich w³osów.

Mam pytanie do dziewczyn, które po zabiegu wraca³y do naturalnych w³osów - w jaki sposób radzi³y¶cie sobie wtedy z w³osami?

Ja wcze¶niej wyg³adza³am je na okrag³ej szczotce i od nasady, gdzie ju¿ zaczyna³y siê falowaæ prostowa³am prostownic±, niestety jest to do¶c czasoch³onne (ok1,5h), próbowa³am te¿ uk³adaæ je obrotow± szczotk± rowenta i wtedy u³ozenie w³osów zajmowa³o mi ok 50min, to nadal du¿o. Zastanawia³am siê nad termolokami lub nad t± now± lokówk± babyliss, zalezy mi na u³ozonych w³osach nie koniecznie prostych ale moje natualne w³osy s± brzydkie poza tym nawet 1,5 roku po zabiegu nie uk³adaly siê jak przed tem, zbrzyd³y, straci³y na objêto¶ci i czê¶æ pasm mi siê rozprostowywa³a sama w ci±gu dnia.
robi³a¶ sama cocochoco czy u fryzjera?

Jak sama to mo¿e co¶ zrobi³a¶ nie tak jak trzeba? Za s³aba/mocna prostownica , za ma³o produktu? Ile czasu minê³o od ostatniego rozja¶niania?
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-26, 18:27   #1949
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ

zrobiê sobie long boba - juz od dawna mnie kusil


jakby nie to, ¿e mam niedosyt d³ugich w³osów, to te¿ bym mia³a long boba. Mega mi siê podobaj±, a jeszcze ostatnio szaleje na punkcie ombre, a ombre i long bob



dziewczyny, to co opisujecie na w±tku z tymi keratynowymi prostowaniami - zgroza

zaczynam siê powoli baæ prostowaæ...

Która¶ z Was (teraz nie mam jak cofn±æ ) prosi³a mnie o ocenê sk³adu dwóch od¿ywek - no có¿, tam nie ma wiele do oceny. Ró¿ni± siê trochê, ale obie s± ok. Ja przy wyborze sugerowa³abym siê po prostu olejkami, które lubiê i pad³oby na t± pierwsz±, t± z sol±
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-26, 18:45   #1950
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ


jakby nie to, ¿e mam niedosyt d³ugich w³osów, to te¿ bym mia³a long boba. Mega mi siê podobaj±, a jeszcze ostatnio szaleje na punkcie ombre, a ombre i long bob
Na razie bez ombre, ale kurczê faktycznie long bob i ombre to duet idealny! :Love:
Ciekawa tylko jestem, czy bêdzie mi on pasowa³, no oka¿e siê
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.