Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część XVIII - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-20, 12:01   #1921
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
My mamy TT, ale czy są dobre, to nie wiem

Tai ja nie chodzę na nic, bo nikt mi nic nie powiedział, że na jakieś ktg mam chodzić Na żadne ktg, tętna, pomiary, usg... Normalnie jak w średniowieczu
Ty i tak zaraz rodzisz, kolejka Cie dogania
i prosimy o nieblokowanie. ja nie zamierzam, zwolnie miejsce w tym tyg,mowie Wam
dzis 2 razy sprawdzalam torbe do szpitala.

a ktg mialam robione 7.11, w 37. tyg. nastepne mam miec teraz w pt.
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:03   #1922
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

ja pierwsze ktg miałam wczoraj, 35 tygodniu
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:03   #1923
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

zeżarłam pół blachy szarlotki jest mi wstyd! i chce mi się jeszcze poza tym siedzę od rana przed kompem i jestem w szlafroku...
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:03   #1924
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez evvelina88 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,


wrzucam obiecane fotki plus lokum mojego szkabola, który chyba nie będzie mandarynkowym potworem jak mama, bo mam brzuch jak biedronka.

Uczulenie na brzuchu, hmm w ciąży wszystko może się zdarzyć.


aaa i zapomniałam napisać, że jeszcze jesteśmy przed malowaniem i fototapetowaniem
Super

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Nie widziała. Co w niej okropnego?
Może coca - cola

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
hej poradźcie które butelki są lepsze AVENT czy TOMMiee Tippee?
.
Mam butelki Aventu i jedną z TT i wydaje mi się, że jakoś porównywalna - ale to tak na oko, bo jeszcze ich nie używałam. Natomiast słyszałam ( zresztą mam też), że laktatory z Aventu są dobre, a do nich pasują na pewno ich butelki - inne zresztą może też. Może popatrz pod tym kątem. Nie mam pojęcia jak to jest z TT



Cytat:
Napisane przez Mojitooo Pokaż wiadomość
aa i mi sie przypomnialo. z racji tego, ze jutro mam wizyte, ktora,mam nadzieje nadal, nie dojdzie do skutku to pytanie:
czy moge poprosic o zaswiadczenie do becikowego czy czekac az pojde na kontrole po tych 6 tyg. bo chyba ktoras wstawiala linka, ze do becikowego to musi pesel dziecka byc. a na niego sie chyba troche czeka...
moze jednak poczekam do kontroli po 6 tyg.
Ja nigdzie nie znalazłam info odnośnie peselu dziecka, ale może jestem ślepa. A o zaświadczenie chyba możesz wystąpić wcześniej, bo to jest tylko zaświadczenie o tym, że byłaś pod opieką lekarską.
Tutaj masz szczegóły:

http://www.becikowe.com/


Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
nie wiem jak ona się tam dokładnie nazywała ale z zielonych
mama kiedyś przepis skądś wytrzasnęła - zgapiłam od niej

a jeśli jesteśmy też przy ogórkowej - nie wiem czy tak robicie ale fajnie jest podsmażyć starte ogórki kiszone na maśle
Nigdy nie podsmażałam, ale muszę wypróbować. Dzięki
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:04   #1925
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez DeKajka Pokaż wiadomość
TŻet uwaza ze ''to nie wypada '' u niego ciagle cos wypada lub nie Oni sa bardzo ''rodzinni '' i najwazniejsze jest ze chca sie spotkac , zobaczyc Adasia , posiedziec i porozmawiam o ''dupie Maryni '' Wczoraj mnie juz dobil bo Adas plakal bo byl glodny a ten wychodzi bo brat go prosil zeby ich odprowadzil . Oszalec idzie . Dzisiaj tez chca przyjsc . Ci ludzie na prawde nie maja wstydu .
Kochana musisz tż wprost powiedziec tżowi, ze co za dużo to niezdrowo i ze jestem juz tym wszystkim zmeczona!!!!!

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
Coś Mu się pomieszało! Bubu to jak boli

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------



Gdzie
U niego bubu to zimno niech mu tak będzie

Micia na Faceboku ma zdjęcia!!


Dzięki za pw


Cytat:
Napisane przez bazile Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny,
niestety nie udzielam sie na Waszym forum,ale jestem grudniowiec,dokladnie 22 grudnia i dzis bylam na wizycie,szyjka zaczyna mi sie skracac,a na ktg wyszlo ze mam porzadne skurcze.A ja nic nie czuje,jedynie wczoraj poczulam jeden skurcz.Maly ma ponad 3 kg i wszystko z nim wporzadku.
Lekarz powiedzial mi,ze w kazdej chwili moge zaczac rodzic i nie widzi przeciwskazan bo maly ma dobra wage.Smial sie tylko,ze dobrze byloby gdybym poczekala jeszcze 4 dni,bo wtedy zaczynam 36 tydzien.
Jestem ciekawa czy ktoras ma/miala podobnie i jak dlugo czekala na porod
Hej ja też mam termin na 22 a szyjka zaczela sie skracac juz w 33 tc, ale póki co nic sie nie dzieje.


Zrobiłam kopiec kreta mniammm teraz sie chłodzi, a zaraz trza sie za obiad brać
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:04   #1926
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

gratuluje nowego dzieciaka powiem wam ze dla mnie najggorszy scenariusz to wymeczenie a pozniej cc --- dlatego tz czekall wrazie w z lapowka

ja mialam male prblemy teraz w pracy bo doktorka wprowadzila mnie w blad i 2 dni negocjowalam z kadrami i dostane normalnie wyplate i uffffffff

kaaamilka trzymam mocno zeby sie zaczela i poszlo szybciutkooo

jagna ja bym nie kupowala chyba ze beda problemy ze skora moj ma przesuszona ale poki co walcze oliwka o tych kosmetykach juz rozmawialysmy i one sa wrazie klopotow ze skora

Karolcia wspolczuje ci odwiedzin u mnie poki co jeszcze zakaz umowilam sie w niedz z przyjaciolka wiesz powiedz tz ze co za duzo to niezdrowo wazniejszy adas i wasz spokoj

co do kosmetykow jeszcze ja mam hippa plynu poki co nie leje myje mydelkiem bambino a pozniej oliwka z hippa kurde powiem wam ze dla mnie to glupota nie kapac dziecka w szpitalu taaak jak teraz wprowadzili resztki swinst we wloskach i takie tam

anielka

Karolcia a te dzieci chodza do przedszkola albo szkoly moze wytlumacz tz ze sa zrodlem zarazkow
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:05   #1927
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Jagnna myśle ze mój przykład pokazuje ze to czy lekarz jest prywatnie czy nie z wysyłaniem na ktg nie ma nic wspólnego, mój któremu płace ciężkie pieniądze nie wysłał mnie.

Zrobiłam własnie pyszny schabik mniam

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
zeżarłam pół blachy szarlotki jest mi wstyd! i chce mi się jeszcze poza tym siedzę od rana przed kompem i jestem w szlafroku...
Cholercia a ja zębów nie umylam
__________________
Iza - łowca zabawek

Blog z recenzjami książek dla dzieci, zabawek, przepisy oraz pomysły na pokój Malucha
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 12:05   #1928
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
wiesz co ja wzięłam w razie czego jedną TT bo mi koleżanki poradziły
chociaż jeśli będę mogła karmić piersią to wolałabym tylko piersią chociaż z 3 miesiące
Ja nie kupuję butelek, żeby nie zapeszać
Nastawiam się na karmienie cycem, jak nie wyjdzie - będę wtedy kupować. Tzn. M będzie. Albo siostrę poproszę, bo z tym chłopem moim to nigdy nic nie wiadomo co przyniesie jak go na zakupy wysyłam
No i podjęłam męską decyzję i kupiłam dla Szkrabiny serię ziajki: krem do ciałka, do dupki, płyn do kąpieli i maść na sutki dla mnie. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jakie będzie użytkowanie
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:05   #1929
evvelina88
Rozeznanie
 
Avatar evvelina88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 525
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez Mojitooo Pokaż wiadomość
aa i mi sie przypomnialo. z racji tego, ze jutro mam wizyte, ktora,mam nadzieje nadal, nie dojdzie do skutku to pytanie:
czy moge poprosic o zaswiadczenie do becikowego czy czekac az pojde na kontrole po tych 6 tyg. bo chyba ktoras wstawiala linka, ze do becikowego to musi pesel dziecka byc. a na niego sie chyba troche czeka...
moze jednak poczekam do kontroli po 6 tyg.
Mój ginek pytał mnie ostatnio czy mam zaświadczenie wydrukowane, oczywiście nie miałam, teraz na wizycie mi wypisze, mówił mi że on wypisuje na ostatniej wizycie.

Coś takiego mam:
http://www.rzekun.pl/bipd/files/1348..._lekarskie.pdf
__________________
30.04.2011 Żonka
17.07.2011
2mc starań- są II kreski

NT7mm- kariotyp prawidlowy męski
06.01.2013- Synek Nikodem
evvelina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:05   #1930
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Super



Może coca - cola



Mam butelki Aventu i jedną z TT i wydaje mi się, że jakoś porównywalna - ale to tak na oko, bo jeszcze ich nie używałam. Natomiast słyszałam ( zresztą mam też), że laktatory z Aventu są dobre, a do nich pasują na pewno ich butelki - inne zresztą może też. Może popatrz pod tym kątem. Nie mam pojęcia jak to jest z TT





Ja nigdzie nie znalazłam info odnośnie peselu dziecka, ale może jestem ślepa. A o zaświadczenie chyba możesz wystąpić wcześniej, bo to jest tylko zaświadczenie o tym, że byłaś pod opieką lekarską.
Tutaj masz szczegóły:

http://www.becikowe.com/




Nigdy nie podsmażałam, ale muszę wypróbować. Dzięki
Potwierdzam co mówi T'ai też podsmażam ogórki na maśle do ogórkowej mniammmmmmm
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:06   #1931
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
zeżarłam pół blachy szarlotki jest mi wstyd! i chce mi się jeszcze poza tym siedzę od rana przed kompem i jestem w szlafroku...
podzielilabys sie!!
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 12:06   #1932
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

ja mam butelki TT ale jak z jakoscia to nie mam pojecia, laktator tez mam TT dlatego butelke kupilam i mam jedna butelkę TT 150 i jedna baby ono 240 ml i tyle, sprawdzimy w praniu choc mam nadz karmic piersią


biedroneczka
no własnie ide w czwartek i zobaczymy co mi moj gin powie ale on jest neistety twardy pod tym względem wg niego jak sie nic nie dzieje to mam czekac, sie nie neicoierpliwić i jedynie pod koniec pojsc do szpitala , jak bylamn w czwartek teraz to gadal ze jeszcze se moge pochodzic, nie wiem zobaczymy co mi teraz powie , moze jakis masaz zrobi albo cokolwiek, jak mi nic nie doradzi i mnei wkuurwi to sie sama zglosze do szpitala w poniedzialek jak sie nie ruszy i tyle
nadal mam jednak nadzieje ze do piątku cos się ruszy:prosi : nikła ale mam
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:07   #1933
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

i moj kawaler malenki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07474.jpg (35,5 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07487.jpg (45,2 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC07491.jpg (54,6 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_8792.jpg (53,6 KB, 36 załadowań)
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:07   #1934
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Ja nie kupuję butelek, żeby nie zapeszać
Nastawiam się na karmienie cycem, jak nie wyjdzie - będę wtedy kupować. Tzn. M będzie. Albo siostrę poproszę, bo z tym chłopem moim to nigdy nic nie wiadomo co przyniesie jak go na zakupy wysyłam
No i podjęłam męską decyzję i kupiłam dla Szkrabiny serię ziajki: krem do ciałka, do dupki, płyn do kąpieli i maść na sutki dla mnie. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jakie będzie użytkowanie
Ja bardzo lubię kosmetyki z ziaji
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:08   #1935
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Sola i Evvelina dzieki
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:09   #1936
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
gratuluje nowego dzieciaka powiem wam ze dla mnie najggorszy scenariusz to wymeczenie a pozniej cc --- dlatego tz czekall wrazie w z lapowka

ja mialam male prblemy teraz w pracy bo doktorka wprowadzila mnie w blad i 2 dni negocjowalam z kadrami i dostane normalnie wyplate i uffffffff

kaaamilka trzymam mocno zeby sie zaczela i poszlo szybciutkooo

jagna ja bym nie kupowala chyba ze beda problemy ze skora moj ma przesuszona ale poki co walcze oliwka o tych kosmetykach juz rozmawialysmy i one sa wrazie klopotow ze skora

Karolcia wspolczuje ci odwiedzin u mnie poki co jeszcze zakaz umowilam sie w niedz z przyjaciolka wiesz powiedz tz ze co za duzo to niezdrowo wazniejszy adas i wasz spokoj

co do kosmetykow jeszcze ja mam hippa plynu poki co nie leje myje mydelkiem bambino a pozniej oliwka z hippa kurde powiem wam ze dla mnie to glupota nie kapac dziecka w szpitalu taaak jak teraz wprowadzili resztki swinst we wloskach i takie tam


anielka

Karolcia a te dzieci chodza do przedszkola albo szkoly moze wytlumacz tz ze sa zrodlem zarazkow
a to nie myją w szpitalu????
powiem wam ze w tesco byłam i normalnie świeta heh, sa nawet ubranka dla dzidzi świateczne , ale kurde przesadzają z cenami bo takie skarpetki bawełniane z reniferami 15 zł para...wiec nawet juz na reszte nei patrzylam bop pewnie drożyzna

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
i moj kawaler malenki
ja sie juz dawno zakochałam w nim:lov e: jest prezsliczny
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:10   #1937
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

ja nie wiem jak się przestawię z tego cholernego lenistwa na opiekę nad małym
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:10   #1938
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
i moj kawaler malenki
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:10   #1939
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
Potwierdzam co mówi T'ai też podsmażam ogórki na maśle do ogórkowej mniammmmmmm
mmmm to musi byc pyszne
w koncu robię ogorkową z kiszonych ale ta sobie spisalam i zrobie w tym tygodniu
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 12:11   #1940
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
ja nie wiem jak się przestawię z tego cholernego lenistwa na opiekę nad małym
tez sie nad tym ostatnio zastanawialam, bo taka leniwa sie zrobiłam, ze nie wiem jak bede rano wstawac
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:12   #1941
Mojitooo
Zadomowienie
 
Avatar Mojitooo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 125
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez weronika23 Pokaż wiadomość
i moj kawaler malenki
cudownosci
__________________
"Każda miłość kobiety do mężczyzny i odwrotnie ma w sobie nienawiść. Bo człowiek jest związany z kimś, kogo kocha, i to mu odbiera cząstkę wolności: nie może być inaczej. A mając za złe utratę własnej wolności, usiłuje drugiego zmusić do tego, aby się swej wyrzekł całkowicie." James Jones
Mojitooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:13   #1942
jo_manh
Rozeznanie
 
Avatar jo_manh
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 913
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
hej poradźcie które butelki są lepsze AVENT czy TOMMiee Tippee?

są dwa zestawy na allegro, poczytalam troche opinii w internecie ale nadal nie wiem...
jakie wy butelki macie??
Ja mam wszystko z TT. Jeśli chodzi o jakość to jest naprawdę dobra, znajoma używa i mała ma już roczek, a małe butelki ma do dziś i są kompletnie nie pofarbowane i wciąż mają miarkę. Smoczek po jakimś czasie złapał kolor od marchewkowych soczków, ale to po dość długim użytkowaniu podobno, ale na pewno nie zepsuł się, nie popękał, nie porwał się, itp.

Zobaczymy w praniu

Dziś zaczynamy 39 tydzień....jesteśmy oficjalnie donoszeni
__________________
Synek 25.11.2012

Aniołek* 13.01.2012
Aniołek* 13.01.2015
Aniołek* 30.03.2015
jo_manh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:13   #1943
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez Gabi2 Pokaż wiadomość
Jagnna myśle ze mój przykład pokazuje ze to czy lekarz jest prywatnie czy nie z wysyłaniem na ktg nie ma nic wspólnego, mój któremu płace ciężkie pieniądze nie wysłał mnie.

Zrobiłam własnie pyszny schabik mniam

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------



Cholercia a ja zębów nie umylam
toż to niedorzeczne jest

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
Potwierdzam co mówi T'ai też podsmażam ogórki na maśle do ogórkowej mniammmmmmm
trzeba spróbować

Cytat:
Napisane przez Mojitooo Pokaż wiadomość
podzielilabys sie!!
właśnie takie chamidło sie ze mnie zrobiło, że nawet dla małża nie zostawiłam
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:14   #1944
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez jo_manh Pokaż wiadomość
Ja mam wszystko z TT. Jeśli chodzi o jakość to jest naprawdę dobra, znajoma używa i mała ma już roczek, a małe butelki ma do dziś i są kompletnie nie pofarbowane i wciąż mają miarkę. Smoczek po jakimś czasie złapał kolor od marchewkowych soczków, ale to po dość długim użytkowaniu podobno, ale na pewno nie zepsuł się, nie popękał, nie porwał się, itp.

Zobaczymy w praniu

Dziś zaczynamy 39 tydzień....jesteśmy oficjalnie donoszeni
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:14   #1945
evvelina88
Rozeznanie
 
Avatar evvelina88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 525
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez Sola1 Pokaż wiadomość
Super




Ja nigdzie nie znalazłam info odnośnie peselu dziecka, ale może jestem ślepa. A o zaświadczenie chyba możesz wystąpić wcześniej, bo to jest tylko zaświadczenie o tym, że byłaś pod opieką lekarską.
Tutaj masz szczegóły:

http://www.becikowe.com/

Ja też szukałam, w zaświadczeniu od lekarza nic nie ma, ale już w wniosku:
Wniosek o przyznanie jednorazowej zapomogi z tytułu urodzenia się dziecka (od 01-01-2012)
niestety należy uzupełnić PSL.

Po prawej stronie są formularze:
http://bip.poznan.pl/bip/sprawa.html...s&sp_id=105792
__________________
30.04.2011 Żonka
17.07.2011
2mc starań- są II kreski

NT7mm- kariotyp prawidlowy męski
06.01.2013- Synek Nikodem
evvelina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:14   #1946
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez jo_manh Pokaż wiadomość
Ja mam wszystko z TT. Jeśli chodzi o jakość to jest naprawdę dobra, znajoma używa i mała ma już roczek, a małe butelki ma do dziś i są kompletnie nie pofarbowane i wciąż mają miarkę. Smoczek po jakimś czasie złapał kolor od marchewkowych soczków, ale to po dość długim użytkowaniu podobno, ale na pewno nie zepsuł się, nie popękał, nie porwał się, itp.

Zobaczymy w praniu

Dziś zaczynamy 39 tydzień....jesteśmy oficjalnie donoszeni
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:14   #1947
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
toż to niedorzeczne jest

trzeba spróbować


właśnie takie chamidło sie ze mnie zrobiło, że nawet dla małża nie zostawiłam
będzie lańsko, jak wróci
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:15   #1948
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez evvelina88 Pokaż wiadomość
Mój ginek pytał mnie ostatnio czy mam zaświadczenie wydrukowane, oczywiście nie miałam, teraz na wizycie mi wypisze, mówił mi że on wypisuje na ostatniej wizycie.

Coś takiego mam:
http://www.rzekun.pl/bipd/files/1348..._lekarskie.pdf
ja zapytam teraz jak bede na wizycie
ale jesli on mi nei wypisze to połozna chyba tez moze?
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:16   #1949
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
tez sie nad tym ostatnio zastanawialam, bo taka leniwa sie zrobiłam, ze nie wiem jak bede rano wstawac
rano? jeszcze pół biedy... ale w nocy... ło matko

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
będzie lańsko, jak wróci
oj przydałoby się
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-20, 12:18   #1950
weronika23
Zakorzenienie
 
Avatar weronika23
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: ok. Jasła
Wiadomości: 3 353
Dot.: Jedne dzieci na świat się pchają, inne mamy w nosie mają - Mamusie XI-XII część

dziekki dziewczynki Anielko nie wiem czy wszedzie to juz weszlo ale jak dzieckooo jest bardzo brudne w krwi to roche przemyja a pozniej nic a nic ja bylam w szoku zostawaiaja w tej mazi bo zdrowa ja rozumie dzien ale nie 3-4 jak baby leza dobrze ze nas ak szybko wypisali bo pewnie wzielabym go pod prysznic ze soba
weronika23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.