Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6 - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-02, 12:11   #1921
ytaaa
Zadomowienie
 
Avatar ytaaa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 337
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
No widzisz

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Tusia, ja wysłałam się jedynie do T-Mobile do salonu a tak to też zero...

Poważnie myślę by startować do policji, ale nie wiem czy przejdę testy fizyczne, a już nie mówiąc o psychologicznych - jeszcze z nich wyjdzie, że jakąś wariatką jestem
Może będziesz mogła się ubiegać o rentę dla wariatów
<żart>
ytaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 12:15   #1922
Abacaxi
Raczkowanie
 
Avatar Abacaxi
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 78
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość


pożycz mi coś
to Tobie też życzę szybkiego znalezienia super satysfakcjonującej pracy, albo lepiej szybkiego rozkręcenia własnego biznesu

U mnie z ogłoszeniami też lipa, jak już coś się trafia to skierowane jest do studentów :/
Abacaxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 12:30   #1923
Sanderstje
Raczkowanie
 
Avatar Sanderstje
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 277
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez pepsikolakokakola Pokaż wiadomość
widocznie nie mial sie czego czepic. a z ogloszeniami...faktycznie dno. oby po wakacjach sie cos ruszylo.
Też mam taką nadzieję

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
ZADZWONILI! BOŻE BOŻE BOŻE
W poniedziałek na 11:00 mam iść na pierwszy dzień pracy. Upiję się dzisiaj!
I zaczynam wierzyć we wróżby!
Gratulacje! W końcu coś dobrego
Wszystkiego dobrego z okazji urodzin

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego
Jakoś się ułoży
Nie kłóć się z Tż
Nie pozwól by problemy z pracą psuły jeszcze twoje życie osobiste .




Nigdy bym nie powiedziała , że praca w Biedronce jest po znajomości . Ja wiem , to tylko wrażenie .... ale jak jestem w tym sklepie to mam wrażenie jak by Ci ludzie pracowali tam , bo muszą , zero uśmiechu .... tak jak by ktoś je zmusił tam do pracy . Jak tyle zarabiają to mogły by bardziej o głowy zadbać - umyć je ( co nie które ) Tylko nie krzyczcie za to Strasznie nie lubię brudasów i osób nie dbających o swój wizerunek w pracy . Jedna pani w drogerii kosmetycznej miała pół paznokcia pomalowanego na wściekły róż , a pół bez , bo odrósł i odprysł

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------



O widzisz

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------



To samo miałam powiedzieć , bo u mnie nawet z tym problem
Też to zauważyłam. No ja nie wiem ale myślę, że jaka praca by nie była to tam gdzie ma się kontakt z klientem trzeba jakoś wyglądać.
Sanderstje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 12:33   #1924
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez ytaaa Pokaż wiadomość
Może będziesz mogła się ubiegać o rentę dla wariatów
<żart>
Dobre i to, jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście zwariuję...


Wkurzyła mnie "teściowa", ma jakieś podteksty do mnie i widzę, że ma mnie za nieudacznika jakiegoś. Pytała się czy tylko mailem wysyłam, czy byłam gdzieś osobiście, bo ona gdyby byłą pracodawcą to chciałaby widzieć kandydata na żywo. A ja jej mówię, że głównie mailem, jak gdzieś byłam na mieście to czasem coś zostawiłam. A po co mam się pchać osobiście do firmy która ogłasza się w necie i jeszcze jest zaznaczone, że oferty wyłącznie mailem... Albo mówi, że za granicę powinniśmy jechać bo tu nie ma przyszłości, a ona myśli, że to takie proste i łatwe jechać w ciemno, nie mając tam nikogo. To niech sama się spakuje u jedzie. Stwierdziła, że jak tak dalej pójdzie to my do 40-tki będziemy się kulać osobno.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 12:46   #1925
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
ZADZWONILI! BOŻE BOŻE BOŻE
W poniedziałek na 11:00 mam iść na pierwszy dzień pracy. Upiję się dzisiaj!
I zaczynam wierzyć we wróżby!
Bomba! Super wiadomość gratulacje i spełnienia pozostałych marzeń

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Dobre i to, jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście zwariuję...


Wkurzyła mnie "teściowa", ma jakieś podteksty do mnie i widzę, że ma mnie za nieudacznika jakiegoś. Pytała się czy tylko mailem wysyłam, czy byłam gdzieś osobiście, bo ona gdyby byłą pracodawcą to chciałaby widzieć kandydata na żywo. A ja jej mówię, że głównie mailem, jak gdzieś byłam na mieście to czasem coś zostawiłam. A po co mam się pchać osobiście do firmy która ogłasza się w necie i jeszcze jest zaznaczone, że oferty wyłącznie mailem... Albo mówi, że za granicę powinniśmy jechać bo tu nie ma przyszłości, a ona myśli, że to takie proste i łatwe jechać w ciemno, nie mając tam nikogo. To niech sama się spakuje u jedzie. Stwierdziła, że jak tak dalej pójdzie to my do 40-tki będziemy się kulać osobno.
To super masz "teściową" - współczuję Dobrze, że moja się nie wtrąca i głupio nie komentuje, innych powodów do narzekania na nią też nie mam
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 12:48   #1926
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez seduction Pokaż wiadomość
Bomba! Super wiadomość gratulacje i spełnienia pozostałych marzeń

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------


To super masz "teściową" - współczuję Dobrze, że moja się nie wtrąca i głupio nie komentuje, innych powodów do narzekania na nią też nie mam
Ja sobie też współczuję. Co ona tak naprawdę o mnie wie? Kiedy ja u niej ostatni raz byłam? Nawet nie pamiętam, bo w kwietniu przed świętami zabroniła mi przyjechać, bo musiała sprzątać... Ryczeć mi się normalnie chce, nie wytrzymam tego dłużej
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 12:48   #1927
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

marlenqa22 - weekend jest Twój

Ja z kolei dzisiaj byłam na rozmowie i poszło mi naprawdę dobrze, jestem z siebie zadowolona. Uważam, że to była moja najlepsza rozmowa i bardzo bym chciała dostać tą pracę, choć wiem, że jest duża konkurencja. Będzie mi przykro jak wybiorą kogoś innego Już jestem po rozmowie, a dalej czuję lekki stresik, chyba za bardzo mi zależy akurat na tej pracy

Edytowane przez lazada
Czas edycji: 2013-08-02 o 12:55
lazada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 12:51   #1928
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez Abacaxi Pokaż wiadomość
to Tobie też życzę szybkiego znalezienia super satysfakcjonującej pracy, albo lepiej szybkiego rozkręcenia własnego biznesu
niech się dzieje!!

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość

Wkurzyła mnie "teściowa", ma jakieś podteksty do mnie i widzę, że ma mnie za nieudacznika jakiegoś. Pytała się czy tylko mailem wysyłam, czy byłam gdzieś osobiście, bo ona gdyby byłą pracodawcą to chciałaby widzieć kandydata na żywo. A ja jej mówię, że głównie mailem, jak gdzieś byłam na mieście to czasem coś zostawiłam. A po co mam się pchać osobiście do firmy która ogłasza się w necie i jeszcze jest zaznaczone, że oferty wyłącznie mailem... Albo mówi, że za granicę powinniśmy jechać bo tu nie ma przyszłości, a ona myśli, że to takie proste i łatwe jechać w ciemno, nie mając tam nikogo. To niech sama się spakuje u jedzie. Stwierdziła, że jak tak dalej pójdzie to my do 40-tki będziemy się kulać osobno.
nie cierpię takiego gadania

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość

Tusia, ja wysłałam się jedynie do T-Mobile do salonu a tak to też zero...

Poważnie myślę by startować do policji, ale nie wiem czy przejdę testy fizyczne, a już nie mówiąc o psychologicznych - jeszcze z nich wyjdzie, że jakąś wariatką jestem
znajoma moja startowała, ale się nie dostała pomimo tego, że miała półroczny staż w policji :/
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 12:53   #1929
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Jestem załamana dziewczyny, już nawet napisałam sms do TŻta że to bez sensu i że nam się nic nie uda, że zasługuje na kogoś lepszego, a ja jestem nieudacznikiem

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
znajoma moja startowała, ale się nie dostała pomimo tego, że miała półroczny staż w policji :/
No nie jest to takie proste...
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 12:55   #1930
Heledore
Zakorzenienie
 
Avatar Heledore
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 538
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
ZADZWONILI! BOŻE BOŻE BOŻE
W poniedziałek na 11:00 mam iść na pierwszy dzień pracy. Upiję się dzisiaj!
I zaczynam wierzyć we wróżby!
o prosze jak to wszystko może się zmienić w ciagu pół godziny!
świętuj kochana
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jak kieszonkowiec, dziwka albo sprzedawca losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć"

Heledore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 12:56   #1931
_nouvelle_
Rozeznanie
 
Avatar _nouvelle_
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 631
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez marlenqa22 Pokaż wiadomość
ZADZWONILI! BOŻE BOŻE BOŻE
W poniedziałek na 11:00 mam iść na pierwszy dzień pracy. Upiję się dzisiaj!
I zaczynam wierzyć we wróżby!
Jupiii!

Widzisz, życie zaczyna się po 26-tce.
__________________
_____________________
_nouvelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 12:56   #1932
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Najlepsze pod względem urody są panie ze Społem, chociaż można im jeszcze wybaczyć, bo zwykle są już starsze.


Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
znajoma moja startowała, ale się nie dostała pomimo tego, że miała półroczny staż w policji :/
Nie wspominając o tym, że trzeba być absolutnie zdrowym żeby w ogóle podejść do testów. Mojemu szwagrowi byle szmery w sercu wynaleźli )do których nikt się nigdy nie czepiał, nawet nie widział, że to ma) i już niestety dziękujemy.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 12:59   #1933
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Jestem załamana dziewczyny, już nawet napisałam sms do TŻta że to bez sensu i że nam się nic nie uda, że zasługuje na kogoś lepszego, a ja jestem nieudacznikiem .
Gwiazdeczko nie możesz tak myśleć
i to wszystko po rozmowie z "teściową"?
nie przejmuj się nią w ogóle, wredna baba.. pewnie sama ma kompleksy i dlatego wyżywa się na Tobie.
Nie jesteś żadnym nieudacznikiem !!!
w ogóle co za brak szacunku ehhh oceniać kogoś po tym czy ma prace
lazada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 13:06   #1934
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
Gwiazdeczko nie możesz tak myśleć
i to wszystko po rozmowie z "teściową"?
nie przejmuj się nią w ogóle, wredna baba.. pewnie sama ma kompleksy i dlatego wyżywa się na Tobie.
Nie jesteś żadnym nieudacznikiem !!!
w ogóle co za brak szacunku ehhh oceniać kogoś po tym czy ma prace
Wjechała mi na ambicję... a taki podły humor mam w sumie od jakiegoś już czasu... Pamiętam jaki kiedyś koleżanka starała się w restauracji w której pracowała bym dołączyła do ich zespołu i ja się cieszyłam jak głupia, a ta mi potrafiła powiedzieć "studia kończyłaś i na kelnerkę chcesz iść". A teraz mi pieprzy, że mam brak jakąkolwiek pracę. To niech się zastanowi.
Ona się doczekać nie może kiedy pozbędzie się mojego TŻta z domu, gdzie w jego pokoju będzie mogła sobie sypialnię zrobić.
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 13:09   #1935
Abacaxi
Raczkowanie
 
Avatar Abacaxi
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 78
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Jestem załamana dziewczyny, już nawet napisałam sms do TŻta że to bez sensu i że nam się nic nie uda, że zasługuje na kogoś lepszego, a ja jestem nieudacznikiem
Nie łam się, prędzej czy później coś się ruszy. Masz wiele takich przykładów na tym forum. A teściową postaraj się olać, starsi ludzie często nie znają dzisiejszych realiów, nie mają pojęcia jakie są teraz stawiane wymagania i jak ogromna jest konkurencja. A do tego jak na taką liczbę ludzi bezrobotnych pracy jest za mało. Ja też co jakiś czas muszę wysłuchać takiego gadania 'życzliwych' i też bardzo często się łamię. Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy jak takimi tekstami potrafią człowiekowi podciąć skrzydła.

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
Ja z kolei dzisiaj byłam na rozmowie i poszło mi naprawdę dobrze, jestem z siebie zadowolona. Uważam, że to była moja najlepsza rozmowa i bardzo bym chciała dostać tą pracę, choć wiem, że jest duża konkurencja. Będzie mi przykro jak wybiorą kogoś innego Już jestem po rozmowie, a dalej czuję lekki stresik, chyba za bardzo mi zależy akurat na tej pracy
co to za praca? kiedy dadzą znać? opowiadaj!
Abacaxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 13:11   #1936
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez _nouvelle_ Pokaż wiadomość
Jupiii!

Widzisz, życie zaczyna się po 26-tce.
w sumie...wyrzucili mnie z pracy na 7 dni przed 26 urodzinami
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 13:11   #1937
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Co do pracy w policji jest bardzo ciężko się dostać. Chłopak koleżanki startował teraz do policji. Przeszedł testy i się nie dostał. Jest wysportowany,lata na paralotni , chodzi po górach. testy sprawnościowe nie były dla nie trudne i tak się nie dostał. Myślałam, że się dostanie. Koleżanka też była przekonana , że sie dostanie. Mąż kuzynki pracuje w policji na podkrapaciu, tylko w innym mieście niż nasze, dojeżdża do pracy codziennie i mówi, że często na podkarpaciu po znajomości przyjmują. Ostatnio mówił, że w tym mieście co on pracuje szukali w policji sprzątaczki i było aż 300 podań na sprzątaczkę , w tym ponoć 100 CV osób po studiach. Na moim osiedlu jest chłopak, daleki znajomy z liceum, który pracuje w policji, bo jego ojciec pracuje od wieków w policji.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 13:14   #1938
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Jestem załamana dziewczyny, już nawet napisałam sms do TŻta że to bez sensu i że nam się nic nie uda, że zasługuje na kogoś lepszego, a ja jestem nieudacznikiem

uda się!!! nawet tak nie myśl! miłość jest najważniejsza na świecie...reszta jest daleko w tyle!

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
Na moim osiedlu jest chłopak, daleki znajomy z liceum, który pracuje w policji, bo jego ojciec pracuje od wieków w policji.


---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Wjechała mi na ambicję... a taki podły humor mam w sumie od jakiegoś już czasu... Pamiętam jaki kiedyś koleżanka starała się w restauracji w której pracowała bym dołączyła do ich zespołu i ja się cieszyłam jak głupia, a ta mi potrafiła powiedzieć "studia kończyłaś i na kelnerkę chcesz iść". A teraz mi pieprzy, że mam brak jakąkolwiek pracę. To niech się zastanowi.
Ona się doczekać nie może kiedy pozbędzie się mojego TŻta z domu, gdzie w jego pokoju będzie mogła sobie sypialnię zrobić.
ależ larwa!!
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 13:14   #1939
Beata7853
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 17
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Pewien Pan chce ze mną współpracować tylko nie chce powiedzieć ile by mi zapłacił, że niby na wstępie ciężko określić przed podpisaniem umowy
I pyta się jakie są moje oczekiwania ile chciałabym za 1 projekt/ szkic

Dodam że to jest praca, projektowanie ozdób dekoracyjnych, tylko szkice.

I jestem zielona, nigdy nie projektowałam takich rzeczy

może znacie jakieś strony gdzie ludzie się wyceniają, projektanci itp.?
Beata7853 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 13:16   #1940
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

a ja się pochwalę, bo pomimo tego, iż praca średnia, to mam super produkt do wypromowania i aż się nie mogę doczekać zaplanowania kampanii przysiadam od poniedziałku

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata7853 Pokaż wiadomość
Pewien Pan chce ze mną współpracować tylko nie chce powiedzieć ile by mi zapłacił, że niby na wstępie ciężko określić przed podpisaniem umowy
I pyta się jakie są moje oczekiwania ile chciałabym za 1 projekt/ szkic

Dodam że to jest praca, projektowanie ozdób dekoracyjnych, tylko szkice.

I jestem zielona, nigdy nie projektowałam takich rzeczy

może znacie jakieś strony gdzie ludzie się wyceniają, projektanci itp.?
ten facet jest debilem...
wycena zależy od:
materiałów,
wykonania projektu,
ilość poprawek,
ilości czasu całosciowej realizacji,
stopnia trudności (bo sorry inaczej zrobić rysunek na kubek a inaczej zaprojektować i pomalować 20cm bombkę..)

skoro tego nie robiłaś, to czemu się decydujesz?
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 13:27   #1941
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez Abacaxi Pokaż wiadomość
Nie łam się, prędzej czy później coś się ruszy. Masz wiele takich przykładów na tym forum. A teściową postaraj się olać, starsi ludzie często nie znają dzisiejszych realiów, nie mają pojęcia jakie są teraz stawiane wymagania i jak ogromna jest konkurencja. A do tego jak na taką liczbę ludzi bezrobotnych pracy jest za mało. Ja też co jakiś czas muszę wysłuchać takiego gadania 'życzliwych' i też bardzo często się łamię. Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy jak takimi tekstami potrafią człowiekowi podciąć skrzydła.



co to za praca? kiedy dadzą znać? opowiadaj!
Ja nie oczekuję głaskania po głowie i wmawiania, że będzie wszystko dobrze, wystarczyłoby, żeby milczała jak ma takie rzeczy mi mówić...

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
uda się!!! nawet tak nie myśl! miłość jest najważniejsza na świecie...reszta jest daleko w tyle!

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------




---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------


ależ larwa!!
Bo ja już mam takie myśli, że jestem dla niego kulą u nogi bo tak to już by dawno się od niej wyprowadził i nie musiał wysłuchiwać gderania i wywalania z domu...
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 13:28   #1942
Sanderstje
Raczkowanie
 
Avatar Sanderstje
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 277
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172
Dobre i to, jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście zwariuję...


Wkurzyła mnie "teściowa", ma jakieś podteksty do mnie i widzę, że ma mnie za nieudacznika jakiegoś. Pytała się czy tylko mailem wysyłam, czy byłam gdzieś osobiście, bo ona gdyby byłą pracodawcą to chciałaby widzieć kandydata na żywo. A ja jej mówię, że głównie mailem, jak gdzieś byłam na mieście to czasem coś zostawiłam. A po co mam się pchać osobiście do firmy która ogłasza się w necie i jeszcze jest zaznaczone, że oferty wyłącznie mailem... Albo mówi, że za granicę powinniśmy jechać bo tu nie ma przyszłości, a ona myśli, że to takie proste i łatwe jechać w ciemno, nie mając tam nikogo. To niech sama się spakuje u jedzie. Stwierdziła, że jak tak dalej pójdzie to my do 40-tki będziemy się kulać osobno.
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172
Ja sobie też współczuję. Co ona tak naprawdę o mnie wie? Kiedy ja u niej ostatni raz byłam? Nawet nie pamiętam, bo w kwietniu przed świętami zabroniła mi przyjechać, bo musiała sprzątać... Ryczeć mi się normalnie chce, nie wytrzymam tego dłużej
Cytat:
Napisane przez lazada

Ja z kolei dzisiaj byłam na rozmowie i poszło mi naprawdę dobrze, jestem z siebie zadowolona. Uważam, że to była moja najlepsza rozmowa i bardzo bym chciała dostać tą pracę, choć wiem, że jest duża konkurencja. Będzie mi przykro jak wybiorą kogoś innego Już jestem po rozmowie, a dalej czuję lekki stresik, chyba za bardzo mi zależy akurat na tej pracy
No to nic innego jak życzyć powodzenia

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172
Jestem załamana dziewczyny, już nawet napisałam sms do TŻta że to bez sensu i że nam się nic nie uda, że zasługuje na kogoś lepszego, a ja jestem nieudacznikiem

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------



No nie jest to takie proste...
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Wjechała mi na ambicję... a taki podły humor mam w sumie od jakiegoś już czasu... Pamiętam jaki kiedyś koleżanka starała się w restauracji w której pracowała bym dołączyła do ich zespołu i ja się cieszyłam jak głupia, a ta mi potrafiła powiedzieć "studia kończyłaś i na kelnerkę chcesz iść". A teraz mi pieprzy, że mam brak jakąkolwiek pracę. To niech się zastanowi.
Ona się doczekać nie może kiedy pozbędzie się mojego TŻta z domu, gdzie w jego pokoju będzie mogła sobie sypialnię zrobić.
Współczuje Ci naprawdę. Wiem jak takie gadanie może dołować. Ale tak jak już pisałam najwięcej do gadania mają Ci, którzy nie mają pojęcia o danej sytuacji. Nie dość, że człowiek jest sam zdołowany to jeszcze ktoś potrafi dowalić.
Łatwo się mówi ale trzeba jednak trochę dystansu nabrać bo przecież by człowiek zwariował
Sanderstje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 13:28   #1943
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez tusiamar Pokaż wiadomość
a ja się pochwalę, bo pomimo tego, iż praca średnia, to mam super produkt do wypromowania i aż się nie mogę doczekać zaplanowania kampanii przysiadam od poniedziałku

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------



ten facet jest debilem...
wycena zależy od:
materiałów,
wykonania projektu,
ilość poprawek,
ilości czasu całosciowej realizacji,
stopnia trudności (bo sorry inaczej zrobić rysunek na kubek a inaczej zaprojektować i pomalować 20cm bombkę..)

skoro tego nie robiłaś, to czemu się decydujesz?
A co to za produkt?
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 13:30   #1944
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
A co to za produkt?
seria mebli do wynajmu

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Bo ja już mam takie myśli, że jestem dla niego kulą u nogi bo tak to już by dawno się od niej wyprowadził i nie musiał wysłuchiwać gderania i wywalania z domu...
na pewno tak nie jest, zapewniam Cię
gdyby tak było, to dawno by Ci to powiedział.
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 13:31   #1945
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez Sanderstje Pokaż wiadomość
No to nic innego jak życzyć powodzenia





Współczuje Ci naprawdę. Wiem jak takie gadanie może dołować. Ale tak jak już pisałam najwięcej do gadania mają Ci, którzy nie mają pojęcia o danej sytuacji. Nie dość, że człowiek jest sam zdołowany to jeszcze ktoś potrafi dowalić.
Łatwo się mówi ale trzeba jednak trochę dystansu nabrać bo przecież by człowiek zwariował
Już wiele razy zaszła mi za skórę i wiele razy sprawiła mi przykrość. Dlatego też robię wszystko by mieć z nią jak najmniejszy kontakt, nie chcę go w ogóle. I chcę mieć z nią jak najmniej wspólnego jak z TŻte pójdziemy na swoje.

Jak ja jej powiedziałam, że to nie jest tak, w wielu miejscach w ogóle nie przyjmują podań osobiście itp., a ona: no nie wiem, nie wiem, może jesteś mądrzejsza ode mnie. I po co takie docinki?
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 13:38   #1946
Abacaxi
Raczkowanie
 
Avatar Abacaxi
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 78
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość
Ja nie oczekuję głaskania po głowie i wmawiania, że będzie wszystko dobrze, wystarczyłoby, żeby milczała jak ma takie rzeczy mi mówić....
Nikt tu nie mówi o głaskaniu po głowie tylko o zachowaniu taktu. A co do "wmawiania, że będzie wszystko dobrze" to może jednak warto przyjąć taką strategię, niż się ciągle dołować i dokopywać samej sobie? To ci nie pomoże ani znaleźć pracy ani przetrwać ten trudny okres. Ja cie nie będę pocieszać, bo sama jestem w podobnej sytuacji i doskonale wiem co czujesz.
Abacaxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 13:46   #1947
gwiazdeczka172
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka172
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: B.
Wiadomości: 10 083
GG do gwiazdeczka172
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez Abacaxi Pokaż wiadomość
Nikt tu nie mówi o głaskaniu po głowie tylko o zachowaniu taktu. A co do "wmawiania, że będzie wszystko dobrze" to może jednak warto przyjąć taką strategię, niż się ciągle dołować i dokopywać samej sobie? To ci nie pomoże ani znaleźć pracy ani przetrwać ten trudny okres. Ja cie nie będę pocieszać, bo sama jestem w podobnej sytuacji i doskonale wiem co czujesz.
Wiem, wiem o co Ci chodzi...
Dzięki za dobre słowa...
Chcę się w końcu cieszyć życiem...
__________________
21.06.2008 03.09.2011



Wymiana
gwiazdeczka172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 13:49   #1948
Sanderstje
Raczkowanie
 
Avatar Sanderstje
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 277
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Kurcze jak widzę, że wyświetleń ogłoszenia było np. 1300 to myślę, że mojego CV i tak nikt nie przeczyta. Chociaż ogłoszenie jak dla mnie bardzo odpowiednie Chyba musze sprawdzać co pół godziny żeby być jedną z pierwszych
Sanderstje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 13:54   #1949
tusiamar
Zakorzenienie
 
Avatar tusiamar
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 898
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka172 Pokaż wiadomość

Jak ja jej powiedziałam, że to nie jest tak, w wielu miejscach w ogóle nie przyjmują podań osobiście itp., a ona: no nie wiem, nie wiem, może jesteś mądrzejsza ode mnie. I po co takie docinki?
o matko!

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Sanderstje Pokaż wiadomość
Kurcze jak widzę, że wyświetleń ogłoszenia było np. 1300 to myślę, że mojego CV i tak nikt nie przeczyta. Chociaż ogłoszenie jak dla mnie bardzo odpowiednie Chyba musze sprawdzać co pół godziny żeby być jedną z pierwszych
jest to jakaś myśl
tusiamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 14:02   #1950
Sanderstje
Raczkowanie
 
Avatar Sanderstje
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 277
Dot.: Pracy szukamy - ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz.6

Cytat:
Napisane przez tusiamar
jest to jakaś myśl
to już w ogóle zwariuje


Wkurzają mnie też te formularze kontaktowe, zawsze się zastanawiam czy na pewno doszła moją aplikacja
Sanderstje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.