Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie" - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-05, 08:05   #1951
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Tarasia strasznie to dziwne może pójdź jeszcze raz do gina i powiedz że to się znów powtarza, przecież tak być nie może.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 08:07   #1952
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

Ja do toalety raczej chodzę wcześniej. Albo staram się nie, jeśli budzę się na godzinę przed pomiarem, bo gdzieś wyczytałam, że dwie godz. powinno się spać minimum bez wstawania przed pomiarem.

Dziękuję.
"Wielokrotnie udowodniono jednak, że przy spełnieniu zasady co najmniej jednogodzinnego spoczynku nad ranem, nawet wielokrotne wstawanie w nocy nie zaburza pomiaru temperatury (T)." (to z Wikipedii, choć wiadomo, że trzeba mieć na jej niektóre doniesienia poprawkę).
Czyli dobrze kombinujesz , jak zwykle zresztą

Pomyślałam sobie teraz, że nawet jeśli budzenie się w nocy/nad ranem i myknięcie do toalety zaburza mi tempkę, to ja mam tak zawsze i w zasadzie u mnie to norma .


Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
A ja z miesiąca na miesiąc coraz bardziej nie rozumiem mojego organizmu - strasznie się wszystko pokręciło po tym poronieniu. Wczesniej miałam cykle 28dniowe jak w zegarku, a teraz to 28, to 26, to 30... wiem, że to niewielka różnica ale... I ten ból okołoowulacyjny - taki silny, że boli nawet przy siku i nie mogę IUI
i na dodatek trwa kilka dni (do tygodnia). Jakiś zcas temu poszłam nawet do gina bo myslałam, że dostałam zapalenia jajników, a on na to, że wszystko OK i, że musiałam mieć silniejszy ból okołoowulacyjny
Z takimi akcjami, chyba nigdy nie uda nam się zajść w ciążę

Spadam do Krakowa na zjazd - super!
, no to rzeczywiście silny ból, współczuję.
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 08:07   #1953
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Kropka to ja myślę że powinnaś mierzyć o stałej porze. Widocznie tak jest dobrze.
Też tak myślę. Zdecydowanie stała pora jest wiarygodniejsza niż "zaraz po przebudzeniu". W końcu tempka ulega zmianom także w zalezności od pory dnia.

Cytat:
Napisane przez sonia1981 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny w przed mikołajkowy dzień
Mam do Was pytanie dot. temperatury. Zazwyczaj mierzę temp. o 6.30 rano, ale dzisiaj obudziłam się godzinę wcześniej, bo strasznie chciało mi się siusiu. Wiem, ze przed mierzeniem nie powinno się wstawać więc zmierzyłam sobie 40 minurt wczesniej i wyszło mi 36.92, poszłam siusiu a o 6.30 zmierzyłam sobie ponownie i wyszło mi 37,01. Powiedzcie kochane, która jest prawidłowa ta zmierzona 40 minut wczesniej czy ta po wstawaniu bo nie mam pojęcia
Powinno sie mierzyć o tej samej porze i koniecznie PRZED WSTANIEM z łóżka. Znalazłam kiedyś informację, ze za każde pół godziny wcześniej można sobie dodać 0,05 stopnia, a za każde półgodzinne opóżnienienie w pomiarze należy odjąć 0,05 stopnia. Generalnie jednak powinno sie być w tych pomaiarach systematycznym i dokładnym, jak wykres ma rzeczywiście coś pokazać. Tylko co zrobić jak sie wcześniej siku chce?
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 08:09   #1954
sonia1981
Raczkowanie
 
Avatar sonia1981
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 410
Cool Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Wiecie co? Wydaje mi się, że gdzieś czytałam, że wstawanie na krótko nie zaburza znacząco pomiaru, szukałam i nie mogę znaleźć gdzie to było. Ja mierzę o stałej porze, nawet jak godzinę przed idę do toalety. Chyba trzeba po prostu coś przyjąć, bo nie da się zawsze budzić o tej samej porze (żeby po przebudzeniu), nie da się zawsze spać tyle samo godzin (żeby po jednakowej ilości odpoczynku), więc ja prowadząc w miarę regularny tryb życia, przyjęłam stałą porę. O! To wytłumaczyłam
Cytat:
Napisane przez syla39 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem, wiem ze ja kiedys zmierzylam po sikaniu i dziewczyny pisaly ze nie powinno sie tak mierzyc. A ktory do dzien cyklu bo tempka wysoka
Dzięki dziewczyny za opinie. Przyjęłam tą niższą temp, bo w sumie to by pasowało. Dzisiaj mam ostatni dzień cyklu i jutro czekam na @.
Kurcze najgorsze jest to, ze wiem, ze sie nie udało, bo nie było owu, ale mimo wszystko gdzieś tam w środku mam nadzieję .

Agabil śliczna z Ciebie kobieta i robisz piękne makijaże. Próbowałam wczoraj Cię podpatrzeć, ale nie wyszło mi tak jak powinno

Konczitko temp. rośnie więc

Olivko a może odczekaj kilka dni i powtórz betę?? Nie znam się za bardzo na becie, ale skoro wyszło powyżej zera to może jednak??
sonia1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 08:12   #1955
sonia1981
Raczkowanie
 
Avatar sonia1981
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 410
Cool Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

Powinno sie mierzyć o tej samej porze i koniecznie PRZED WSTANIEM z łóżka. Znalazłam kiedyś informację, ze za każde pół godziny wcześniej można sobie dodać 0,05 stopnia, a za każde półgodzinne opóżnienienie w pomiarze należy odjąć 0,05 stopnia. Generalnie jednak powinno sie być w tych pomaiarach systematycznym i dokładnym, jak wykres ma rzeczywiście coś pokazać. Tylko co zrobić jak sie wcześniej siku chce?
Wiem konspiracjo i zawsze mierzę o stałej porze, ale dzisiaj jakoś tak strasznie zachciało mi się siku, ze nie mogłam juz wytrzymać. Moze niepotrzebnie zmierzyłam drugi raz o normalnej porze tą temp., bo się troszkę nakręciłam.
sonia1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 08:16   #1956
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
"Wielokrotnie udowodniono jednak, że przy spełnieniu zasady co najmniej jednogodzinnego spoczynku nad ranem, nawet wielokrotne wstawanie w nocy nie zaburza pomiaru temperatury (T)." (to z Wikipedii, choć wiadomo, że trzeba mieć na jej niektóre doniesienia poprawkę).
Czyli dobrze kombinujesz , jak zwykle zresztą

To kombinuję tak dalej. Strasznie jestem ciekawa czy mi kiedyś ten wykres książkowy wyjdzie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 08:19   #1957
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

To kombinuję tak dalej. Strasznie jestem ciekawa czy mi kiedyś ten wykres książkowy wyjdzie.
Pewnie, że wyjdzie . Teraz czas na dobry rok, a nawet lata .
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 08:21   #1958
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Soniu, tak nawet z tego Twojego dzisiejszego podwójnego pomiaru to prawie się zgadza ta reguła z 0,05 stopnia.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 08:21   #1959
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hej kochane
Już jestem, musiałam jakoś dojść do siebie po tym. Już mi lepiej, fizycznie i psychicznie choć nadal mi trudno opanować łzy i nadal jestem słaba (jeszcze trochę krwawię).
Mąż jutro idzie na badanie, zobaczymy jak w ciągu roku poprawiły się jego wyniki (były rok temu w dolnej granicy normy, cały ten czas łykał Salfazin).


Syluś kochana, wielkie gratulacje naczekałaś się i doczekałaś. Trzymam kciuki by było wszystko dobrze
Kochanie, dobrze, że wróciłaś. Pomożemy Ci się rozchmurzyć i nabrać sił! Tęskniłyśmy za Tobą

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam od koleżanki, pobawiłam się z roczna Julcią i wiecie co zaczęła płakać jak już wychodziłam...tak mi sie jej szkoda zrobiło.
coś mi mówi, że tobie było smutniej niż małej...

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
agabil no witaj no rozumim cie.ale my jestesmy,zeby tu pogadac pocieszyc,mozemy o wszytkim gadac i trzymaj sie kochana
darianna zobaczymy za jakis czas czy dobra teoria

a ja daje na luz,nie mierze juz tempki nic nie robie nie obserwuj sie ,ma byc co bedzie
moja temp po poronieniu tak mnie wkurza, że chyba też to rzucę w chole...e...

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
we wtorek zaczelam prace w Przychodni - ogolnie chce sie specjalizaowac w Ginekologii i Poloznictwie ale teraz nir bylo miejsc.
kurcze, ale fajnie będziesz naszym ekspertem

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Cześć babeczki.

Spotkałam się wczoraj na plotach, wygadałam, wyryczałam i mi lepiej.
Stwierdziłam, że jeśli pękło to i tak nic się nie zagnieździ, więc nigdy nie będę wiedziała czy była szansa czy nie, więc nie ma o czym myśleć. Wmówiłam sobie, że jest dobrze i już. Tylko wykres mnie dołuje, bo po raz pierwszy od wielu miechów jest ładnie u góry po owu. :/


Nie wyklucza. Ale to już w ramach przyjemności, a nie zapylenia, bo owu była 30.11.

Ja też nie. Jak z tym szłam pierwszy raz do gina, myślałam że to znowu torbiel.


Wszystko jest git Olivko.
To prawda, gonadotropina rośnie po implantacji jajeczka. Twój wynik w tej chwili niestety nic nie wnosi, możesz być w ciąży i jest za wcześnie na wzrost hCG, a możesz nie być... Za wcześnie zrobiłaś kochana.

Nie musi być zero. Ten pułap 5 mIU/ml ustalono właśnie dlatego, że są sytuacje, gdy kobieta nie będąca w ciąży ma 0,5, 1 czy 2 mIU. Są też różne choroby, gdy hCG rośnie. Stąd taka granica.

Jest ok, poczekaj jeszcze i powtórz test.


___________________

Babeczki, jak myślicie, co jest ważniejsze przy pomiarze tempki rano: PO PRZEBUDZENIU czy może jednak STAŁA PORA?
U mnie co dwa tygodnie obie te rzeczy się wykluczają, bo przebudzenie mam gdy TŻ wstaje do pracy przed 5 rano, potem zasypiam ale nie tak od razu, no i wiadomo, tempka rośnie. A stała pora to 6 godzina, wtedy robię pomiary w weekendy i gdy TŻ ma popołudnie.
I co wtedy?
mi się wydaje, że stała pora, ale już sama nie wiem..ja czasem wstaje siku w nocy albo nad ranem jeśli muszę koniecznie, ale potem mierzę o zwykłej porze..

póki co moja tempka robi takie jaja , że może powinnam odstawić termometr na jakiś czas...powiedziałam o tym mężowi to powiedział: może lepiej nie, przynajmniej będziesz nzała swój organizm.
No wszystko super tylko z mojego wykresu to i tak nic a nic nie widać
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 08:43   #1960
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Wiecie co? Wydaje mi się, że gdzieś czytałam, że wstawanie na krótko nie zaburza znacząco pomiaru, szukałam i nie mogę znaleźć gdzie to było. Ja mierzę o stałej porze, nawet jak godzinę przed idę do toalety. Chyba trzeba po prostu coś przyjąć, bo nie da się zawsze budzić o tej samej porze (żeby po przebudzeniu), nie da się zawsze spać tyle samo godzin (żeby po jednakowej ilości odpoczynku), więc ja prowadząc w miarę regularny tryb życia, przyjęłam stałą porę. O! To wytłumaczyłam

kropeczko, cieszę się, że czujesz się lepiej
ja mierzę codziennie o 6.45. Budzik mnie budzi i od razu mierzę, otwierając tylko jedno oko. W soboty tylkomierzę pół godziny wcześniej, bo wcześniej wstaję do pracy.
A do tego czasami z ciekawości mierze po przebudzeniu się "samodzielnym" ale to juz o różnych porach się budzę.

Mikołaj do mnie w tym roku przyjdzie. Tyle, ze z prezentem zamónionym na allegro. I niestety nie będzie to fasolka.
Tempka spadła, brzuch boli na @, zespół napięcia przedmiesiączkowego, wypryszczenie... Opowieści wigilijnej nie będzie. Przynajmniej u mnie.
Ale za Was trzymam kciuki. Baaardzo.

Miłego dnia.
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 08:47   #1961
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Mikołaj do mnie w tym roku przyjdzie. Tyle, ze z prezentem zamónionym na allegro. I niestety nie będzie to fasolka.
Tempka spadła, brzuch boli na @, zespół napięcia przedmiesiączkowego, wypryszczenie... Opowieści wigilijnej nie będzie. Przynajmniej u mnie.
Ale za Was trzymam kciuki. Baaardzo.

Miłego dnia.
DDosiek, przykro mi, kochana . Może będzie spóźniony prezent na Gwiazdkę?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 08:47   #1962
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
coś mi mówi, że tobie było smutniej niż małej...
o dziwo nie było tak źle ze mną...

Tarasia ja bym z ciekawości do innego gina poszła, miałam zaufanie do jednego jak się okazało że mam cystę zmieniłam zdanie i teraz już chodzę do innego.

DDosiek sama wiesz że nic sie na to nie poradzi, ja także bardzo chciałam fasolkę na święta mieć pod serduszkiem...ale niestety nie jest nam to dane..

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2008-12-05 o 08:50
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 08:58   #1963
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
No nic, zrobię w poniedziałek. Nie wiem czy mam owulacje, prawdopodobnie nie.
A z tego co już doczytałam to mozna zbić prolaktyne.
Zuziu, patrzę na Twoje wyniki i możesz nieco zbić prolaktynę, nawet jeśli owulacja występuje. Kup sobie Castagnus na początek, to ziołowy lek bez recepty

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość

Aguś, śliczny makijaż, jak zawsze. Taki seksowny.
Pamiętaj, że masz nas i ze zawsze postaramy Ci się jakoś pomóc. Jak tylko będziemy umiały
dziękuję DDosiek

Cytat:
Napisane przez dra Pokaż wiadomość
agabil no witaj no rozumim cie.ale my jestesmy,zeby tu pogadac pocieszyc,mozemy o wszytkim gadac i trzymaj sie kochana


Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

Aguś, dobrze, że jesteś . Przytulam Cię z całych sił .


Cytat:
Napisane przez rumiankowa Pokaż wiadomość
Agabil :uścisk:
znów zachwyciłaś mnie makijażem. jakbym umiała chociaż powtórzyć któryś z Twoich makijaży, tż zakochałby się we mnie na nowo
ale jakoś brak mi odwagi i śmiałości
no i podejrzewam, że mikołajkowy nie wyglądałby na mnie najlepiej, bo to jednak nie moe kolory
dziękuję Rumianku

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Aga makijaż cudo a pazurki też śliczne dojrzałam

Pazurki zdjęłam już i chwilowo goła chodzę, do laparoskopii muszę miec naturalne paznokcie

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
Agus dobrze ze jestes - bo jestes dobrym duszkiem tego forum kochana, a makijaz masz sliczny - piekną kobieta jestes a makijaze podkreslają twoją urode slicznieee
aaa i pazurki boskie ....

jak dlugo mozna opierac sie na badanich tztow ??
dziękuję Konczitko
Jeśli chodzi o wyniki partnera chyba co kilka miesięcy warto je sprawdzać

Cytat:
Napisane przez sonia1981 Pokaż wiadomość
Agabil śliczna z Ciebie kobieta i robisz piękne makijaże. Próbowałam wczoraj Cię podpatrzeć, ale nie wyszło mi tak jak powinno


Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
Kochanie, dobrze, że wróciłaś. Pomożemy Ci się rozchmurzyć i nabrać sił! Tęskniłyśmy za Tobą
Kochana Niko, dziękuję

Zaraz do pracy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:01   #1964
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Pewnie, że wyjdzie . Teraz czas na dobry rok, a nawet lata .
Jej, to byłby cud. I mogłoby mi zaszkodzić, bom nieprzyzwyczajona.

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Dzień dobry

ja mierzę codziennie o 6.45. Budzik mnie budzi i od razu mierzę, otwierając tylko jedno oko. W soboty tylkomierzę pół godziny wcześniej, bo wcześniej wstaję do pracy.
A do tego czasami z ciekawości mierze po przebudzeniu się "samodzielnym" ale to juz o różnych porach się budzę.
A należałoby jednak o tej samej.

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Mikołaj do mnie w tym roku przyjdzie. Tyle, ze z prezentem zamónionym na allegro. I niestety nie będzie to fasolka.
Tempka spadła, brzuch boli na @, zespół napięcia przedmiesiączkowego, wypryszczenie... Opowieści wigilijnej nie będzie. Przynajmniej u mnie.
Ale za Was trzymam kciuki. Baaardzo.

Miłego dnia.
Może będzie na inne święta, na walentynki albo wielkanoc?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:02   #1965
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Zuziu, patrzę na Twoje wyniki i możesz nieco zbić prolaktynę, nawet jeśli owulacja występuje. Kup sobie Castagnus na początek, to ziołowy lek bez recepty

Pazurki zdjęłam już i chwilowo goła chodzę, do laparoskopii muszę miec naturalne paznokcie
Ale ja jeszcze nie badałam prolaktyny, dop w poniedziałek idę.

Nie wiedziałam ze do laparoskopii trzeba mieć naturalne...

Ja dzisiaj wolne mam, zawsze mam wolne piątki...
wiecie co jest najgorsze, nie chce mi sie o prezentach myśleć pierwszy raz w życiu. Nikomu nic jeszcze nie kupiłam.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:05   #1966
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ale ja jeszcze nie badałam prolaktyny, dop w poniedziałek idę.

Nie wiedziałam ze do laparoskopii trzeba mieć naturalne...

Ja dzisiaj wolne mam, zawsze mam wolne piątki...
wiecie co jest najgorsze, nie chce mi sie o prezentach myśleć pierwszy raz w życiu. Nikomu nic jeszcze nie kupiłam.
to operacja, nie można mieć nawet lakieru na paznokciach. Pierwsze co to patrzą na paznokcie czy np. nie sinieją więc muszą być gołe
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:08   #1967
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Aguś

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Jej, to byłby cud. I mogłoby mi zaszkodzić, bom nieprzyzwyczajona.
No to będzie cud . I nie zaszkodzi, bo się szybko przyzwyczaisz

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj wolne mam, zawsze mam wolne piątki...
wiecie co jest najgorsze, nie chce mi sie o prezentach myśleć pierwszy raz w życiu. Nikomu nic jeszcze nie kupiłam.
Zuzia, no nie smuć się już, proszę
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:17   #1968
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Kapuściane Pole





aaassssiiiikkkk(Asia, 26lat)~~~~~~@ 18.09 / lodz
aankaa78 (Anna, 30 lat)~~~~~~~~@ 04.10
Adaikaka (Aneta 22 lata)~~~~~~~@ 20.11/ Krakow
agabil1 (Agnieszka, 32lata)~~~~ @ 29.11 / Łodź
Anciaahk (Ania, 28 lat)~~~~~~~~~ @08.11/ Mazury
Anusia_82 (Ania, 26 lat)~~~~~~~~ @ 27.10 / okol. Trójmiasta 4IUI
asia_stan (Asia, 36 lat)~~~~~~~~~ @ 13.09 / lubuskie
Bazylia 222 (Agata, 27 lat)~~~~~~~@ 05.11 / Dublin
biedroneczkaolga (Olga, 25 lat)~~~~ @20.11/ Bydgoszcz
cellaris (Ola, lat29 )~~~~~~~~~~~ @29.11 Katowice
Dafreen (Anna, 32 lata)~~~~~~~~~ @07.11/ Warszawa
Darianna25 (Daria, 30 lat)~~~~~~ @ 12.10 / Croydon U.K.
DDosiek (Dorota, 24 lata)~~~~~~ @ 07.11 / Biala Podlaska
Dra (Daria, 22 lata)
~~~~~~~~~~~ @02.12 / Wlkp
Evuncia (Ewa 28 lat)~~~~~~~~~~~ @19.09 / Irlandia
Fiona (Madzia 25lat)~~~~~~~~~~~@03.11
Joannao08 (Asia, 26 lat) ~~~~~~~ @ 09.06 / ok. Ciechanowa
Kachula27 (Kasia, 28 lat)~~~~~~~ @ 02.12 / lubuskie
Karenina19 (Kamila, 25 lat)~~~~ @ 15.07 / Braunschweig terapia ENATONE
ka_ro_li_na (Karolina 24lata)~~~~~@ 27.11 /Londyn
Kasia23 (Kasia, 29 lat)~~~~~~~~~~~@20.11/ Świnoujście
Konczita ( Marzena, 24 lata)~~~~~~ @ 18.11 / Śląsk
Madziwnia (Magda, 24lata) ~~~~~~ @ 01.12 2msc.tabsów (jeszcze 4)/ok Darłowa
Mahora (Monika 27 lat)~~~~~~~~~~~ @ 11.10 / U.K
Marta8117 (Marta27)~~~~~~~~~~~~~~~ @09.11 Dolny Śląsk
Melisanka (Ania, 23 lata)~~~~~~~ @ 30.11 / Königsbach
Mikant (Gośka, 33 lata)~~~~~~~~@ 16.11 / małopolska 1 IUI

Miramej (Jola, 32 lata)~~~~~ @ 22.10 / Trójmiasto
ModzioZ (Madga 35 lata)~~~~~ @ 01.11 /Warszawa
Olivka_7 (Aneta, 25 lat)~~~~~~~ @ 30.10 / Kraków
Olunek (Aleksandra, 29 lat)~~~~~~~ @ 08.10 / Gliwice
Ryba82, (Iza, 26 lat)~~~~~~~~~~ @07.11 /Częstochowa
Sonia 1981 (Sonia 27 lat) ~~~~~ @ 4.11.
Storczyk83 (Marta, 25 lat)~~~~~ @ 11.11
Symbio ( Agnieszka 32 lat)~~~~~@ 03.11
Syla (Sylwia 29 lat)~~~~~~~~~~~~@ 26.10 / Norwegia
Tarasia (Agata, 25 lat) ~~~~~~~~~ @ 23.11/ Krynica
Tequillla (Gosia, 28 lat) ~~~~~~~~~ @ 19.11/ Warszawa 1 IUI
Zuziunia (Zuzia, 22 lata)~~~~~~~~ @ 01.11 / lubelskie



Są dwie kreski II... obecnie: 30





munio (Iza, 25 lat) - t.p. ??.12.2008 r. ??? lub ???
"Magdalena" (Magda, 23 lata) - t.p. 03.12.2008 r. Nicola
*aurora* (Gosia, ?? lat) - t.p. ??.??.2008 r. ??? lub ???
siobhan1 (Joanna, 29 lat) - t.p. 05.01.2009 r. Martusia lub Pawełek
pani z herbata (Bożena, 27 lat) - t.p. 08.01.2009 r. Polina
freshona (Agnieszka, 33 lata) - t.p. 21.01.2009 r. Hania
roxi1980 (Kasia, 27 lat) - t.p. 19.01.2009 r. Patryczek
bezsenność (Basia, 24 lata) - t.p. 28.01.2009 r. Mateuszek
martynnka (Justyna, 27 lat) - t.p. 28.01.2009 r. ??? lub ???
Gosiala (Gosia, 36 lat) - t.p. 02.02.2009 r. ??? lub ???
jukol (Justyna, 22 lata) - t.p. 02.02.2009 r. Aleksander
AMILAMIJA (Ania, 29 lat) - t.p. 03.02.2009 r. Matylda
anna1593 (Ania, 25 lat) - t.p. 14.02.2009 r. Hania lub Maksymilian
niunieczek (Żaneta, 24 lata)- t.p.26.02.2009??? lub ???
zanka205 (Żaneta, 22 lata) - t.p. 03.03.2009 r.Filip
ewccik (Ewa, 28 lat) - t.p. 21.03.2009 r. ??? lub ???
ancia19 (Ania, 28 lat) - t.p. 13.04.2009 r. ??? lub ???
gabriellao0 (Gabriela, 27 lat)- t.p. 22.03.2009 r. Olivka
Zlota Jagoda(Ania, 26 lat) - t.p 14. 04. 2009 Joannalub ???
Anadun (Asia lat 34)- t.p. 5.04.2009. ??? lub ???
ikak (Ika, 27 lat)- t.p. 17.04.2009. Natalka
Mediane ( Ewa 25 lat)- t.p. ???
Kathi75 (Kasia, 32 lata)- t.p.-01.05.2009. ??? lub ???
Sasha20 (Natalia 20 lat)- t.p.-15.05.2009. Laura lub Jakub
Rumiankowa (Sylwia, 30 lat)- t.p.-15.05.2009 ??? lub ???
anulka (Ania, 24 lata)- t.p.-12.05.2009 ??? lub ???
Blondynka (Magda, 26 lat) t.p.29.05.2009 Michalinka lub Marcin
Małgosia : ) (Małgosia, 23 lata t.p.11.06.2009Emilia lub Antos
Cassandra 23 (Beata, 25 lata)t.p. 04.07 ??? lub ???
Truheart (Ola, 27 lat) t.p. 13.07 ??? lub ???
Ania0104(Ania 25 lat) t.p. 21.07 ??? lub ???


WIELKIE JESIENNE DYMANIE









rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:19   #1969
Mikant
Raczkowanie
 
Avatar Mikant
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 288
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cześć Laseczki! Jeszcze chwila i weekend, ufff!
Ja padam na nos spać mi się chce na okrągło, nie mogłam się dziś zwlec z łóżka, nie wiem, czy to ta paskudna pogoda, czy luteina, bo czytałam, że może "usypiać".

Witaj Ranka

ja dziś jadę w miasto, wiec wpadnę dopiero wieczorem.
Pozdrawiam i miłego dnia
__________________
Decyzja oswojenia niesie ze sobą niebezpieczeństwo łez...

Moje deko decu
Serwetki na wymiankę
Mikant jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 09:20   #1970
sonia1981
Raczkowanie
 
Avatar sonia1981
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 410
Cool Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Mikołaj do mnie w tym roku przyjdzie. Tyle, ze z prezentem zamónionym na allegro. I niestety nie będzie to fasolka.
Tempka spadła, brzuch boli na @, zespół napięcia przedmiesiączkowego, wypryszczenie... Opowieści wigilijnej nie będzie. Przynajmniej u mnie.
Ale za Was trzymam kciuki. Baaardzo.

Miłego dnia.
DDosiek u mnie to samo. Jutro ma przyjść @ więc tradycyjnie dzisiaj tempka spadła, brzuch nie boli, ale za to rwią mnie nogi, a zawsze tak mam przed @, a poza tym wyskoczyły mi pryszczole i jestem strasznie wkurzona.
sonia1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:22   #1971
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
moja dentystka, której mąż był ginekologiem poradziła mi po poronieniu, że muszę przytyć- jeść dużo sera i jajek. wiem, że smieszne- porada ginekologiczna od dentysty, ale ona jest Polką i jest baardzo miła. a wiecie już wszystkie jakie tu mam przejścia z ginem a raczje jego brakiem...
Bardzo słusznie, kiedyś pisałam tu na tym forum o diecie dla staraczek- jaja, przetwory mleczne i ryby to podstawa. Ja teraz przed owu jadłam 2-3 jajka dziennie (aż mi się znudziły) i jajeczko wyhodowałam piękne, więc na sobie przetestowałam skuteczność tej dietki.
Cytat:
Napisane przez kachula27 Pokaż wiadomość
Miramejku juz pisze jak mi wypadly wyniki
FSH 4,42 NORMA 2,8-11,3
LH 2,89 norma 1,1-11,6
ESTRADIOL 39,1 norma 20-160
PROLAKTYNA 22,8 norma 1,2-25

Wg tego co sprawdzialm na roznych forach sa w normie ale chetnie przeczytam co Wy na ten temat sadzicie
Moim zdaniem prolaktyne możesz zbić, dla staraczek powinna być w dolnych przedziałach normy. I słyszłam, że stosunek LH do FSH powinien być zbliżony do 1, a u Ciebie jest 2 razy więcej FSH. Lekarz na pewno Ci powie czy to w czymś przeszkadza..
Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość
jak dlugo mozna opierac sie na badanich tztow ??
do IUI są ważne 2 miesiące.

Agabil makijaż boski

Mikant ja śpiąca nie jestem, ale cały czas mnie boli prawy jajnik- ten, z którego była owulka. Po "doustnej" luteinie tez byłam śpiąca. Ale to b. dobry objaw. Moja kumpela, kiedy zaszła w ciążę i jeszcze o tym nie wiedziała, pewnego razu zasnęła w pracy z głową na biurku
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj

Edytowane przez Tequillla
Czas edycji: 2008-12-05 o 09:26
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:24   #1972
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
to operacja, nie można mieć nawet lakieru na paznokciach. Pierwsze co to patrzą na paznokcie czy np. nie sinieją więc muszą być gołe
ja z natury mam lekko fioletowe paznokcie, a to temu że mam słabe krążenie i mi zimno, ręce są lodowate, jeszcze posądzili by mnie o żywego trupa

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Zuzia, no nie smuć się już, proszę
Smucić jako tako się nie smucę, ale cieszyć nie umiem.

Idę zupę gotować, barszczyk biały z suszonym grzybkiem wg przepisu mojej babci.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:31   #1973
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Idę zupę gotować, barszczyk biały z suszonym grzybkiem wg przepisu mojej babci.
o rany jaka ja głodna jestem, a ten barszyk... mmmm uwielbiam taki
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:31   #1974
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

Ja dzisiaj wolne mam, zawsze mam wolne piątki...
Zuziunia ale masz super, zazdroszczę

Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
Bardzo słusznie, kiedyś pisałam tu na tym forum o diecie dla staraczek- jaja, przetwory mleczne i ryby to podstawa. Ja teraz przed owu jadłam 2-3 jajka dziennie (aż mi się znudziły) i jajeczko wyhodowałam piękne, więc na sobie przetestowałam skuteczność tej dietki.
Wiem, że teraz to wszystko dla jajeczek, ale 2-3 dziennie to dawka zabójcza! tyle to się chyba w zdrowej diecie powinno jeść ale na tydzień. A co z cholesterolem? no dobrze, jajeczko nawjażniesze, ale żeby nie przedobrzyć...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:34   #1975
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
Mikant ja śpiąca nie jestem, ale cały czas mnie boli prawy jajnik- ten, z którego była owulka. Po "doustnej" luteinie tez byłam śpiąca. Ale to b. dobry objaw. Moja kumpela, kiedy zaszła w ciążę i jeszcze o tym nie wiedziała, pewnego razu zasnęła w pracy z głową na biurku
oj, ja pamiętam moje początki, zasypiałam na leżąco, siedząco i stojąco byłam na urlopie, wstawałam o 8.00, zasypiałam znów o 10.00, budziłam się o 14.00 i dwie godziny później znów zasypiałam. i oczywiście przesypiałam całe noce
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:35   #1976
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Idę zupę gotować, barszczyk biały z suszonym grzybkiem wg przepisu mojej babci.
Prawdziwy biały barszcz?? Daj przepis.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:35   #1977
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

Wiem, że teraz to wszystko dla jajeczek, ale 2-3 dziennie to dawka zabójcza! tyle to się chyba w zdrowej diecie powinno jeść ale na tydzień. A co z cholesterolem? no dobrze, jajeczko nawjażniesze, ale żeby nie przedobrzyć...
Kochana, to nie na codzień, ale przez kilka dni przed owu. Bez przesady- nikogo to na pewno nie zabije
Poza tym jajka nie koniecznie podnoszą cholesterol, ale to inna bajka.. nie będę przynudzać.
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:41   #1978
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Hej dziewczynki,

przede wszystkim gratulacje dla wszystkich nowych fasolek

nie odzywalam sie przez jakis czas ostatnio, ale mialam nadzieje, ze cos sie w koncu ruszy u mnie...Niestety @ jeszcze nie przyszla...ostatni zastrzyk mialam 6 listopada i do tej pory nic...bylam juz u gina i powiedzial mi ze...dostane @ najwczesniej za 3-4 tygodnie...Wiec nie bedzie najpiekniejszego prezentu na Gwiazdke... Smutno mi, ale co zrobic...
W przyszlym tygodniu pobieramy sie z moim tz'tem i tak po cichu mialam nadzieje, ze moze uda sie wtedy...ale nic z tego...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:46   #1979
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cieszę się, że do nas wróciłaś kareninko
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 09:53   #1980
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

kochane wpadam tylko na chwilek booo normalnie pojawił sie u mnie płodny sluz taką rybke szczeliłam i zadzwoniłam do tzta ale nie moze wyrwac sie z pracy wiec do wieczoraa a raczej nocy musimy zaczekac
niesamowite zeby tyle było sluzu mam tak pierwszy raz
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:10.