Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-25, 17:27   #1951
magdaa 99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Question farbowanie na blond, pomocy!!!!!!

Cześć dziewczyny Mam mały problem, mam nadzieję, że mi pomożecie. Miesiąc temu byłam u fryzjerki rozjaśniać włosy na blond oczywiście nie dało się od razu przejsc na ów kolor, więc w efekcie powstał taki rudy. Zauważyłam, że mam już odrosty jednak nie chce iść kolejny raz do fryzjera.. Chcę spróbować farby z Garniera, która jest nowością i rozjaśnia do 4 tonów, jednak kluczowym pytaniem w tym poście jest to, co mam zrobić, żeby na głowie był jednolity kolor? Czy mogę mogę wybrać dwa odcienie blondu: jeden ciemniejszy i drugi jasny, żeby tym ciemniejszym pomalować odrosty (wiadomo że przy głowie kolor zawsze jest jaśniejszy) i tym jasnym potem całość? myślicie, że w ten sposób uzyskam jednolity kolor? Bardzo proszę o wasze opinie

Edytowane przez magdaa 99
Czas edycji: 2014-09-25 o 17:47
magdaa 99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 17:54   #1952
karolina8888888
Przyczajenie
 
Avatar karolina8888888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 10
Dot.: farbowanie na blond, pomocy!!!!!!

Jeśli masz naturalnie ciemne włosy, to nie mam pojęcia jak to będzie wyglądało. Jeśli jednak masz "mysi" blond, farbowałaś na ciemny, a następnie schodziłaś z tego koloru(jak ja), to mogę polecić farbę L'oreal Recital Preference 10.21 Stockholm. Mi fryzjerka ściągała kolor i nakładała farbę blond, jednak po 1,5 miesiąca moje włosy zrobiły się rude. Postanowiłam sama zająć się sprawą i zaryzykowałam z ww farbą. Efekt był o niebo lepszy, bo rozjaśniło mi moje odrosty i wyrównało odcień.

P.S. Kiedyś zafarbowałam włosy blondem z Garniera i wyszły mi strasznie żółte, także ja nie polecam tej firmy :P ale wiadomo, każde włosy są inne
__________________
Wybieram grupę Black!
karolina8888888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 18:24   #1953
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Odebralam wczoraj kiecke z ali. Jest boska Juz wiem co zaloze w sylwestra Zrobiona jest z takiego prazkowanego materialu jak nieraz bokserki robia, fajnie dopasowuje sie do ciala Ja jestem bardzo zadowolona, a sukienka kosztowala mnie 10zl

Załącznik 5798974
Och i ach wyglądasz super!

Cytat:
Napisane przez pikari Pokaż wiadomość
hej
czy któraś z Was farbowała włosy farbą drogeryją tak w odcieniu 8.1? I jeśli tak to jaką? (powrót do naturalnych)
Ja malowałam garnierem nutrisse 81 z tego co pamietam

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

A ja poszłam Waszym sladem i zamowilam do sklepu spodnie z bershki-osbior w sklepie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 19:49   #1954
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Yata a pokaż się w albumie jak obecnie wyglądasz to postaramy się coś doradzić

Eee może nie :P teraz mam zmęczoną i zestresowaną buzię więc może kiedy indziej :P
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Yatta kolor na poczatku rzeczywiscie wychodzi.mega chlodny z poswiata perlowo-fioletowa ale zmywa sie po drugim myciu

Sent from my ST26i using Wizaz Forum mobile app
Właśnie powiem Ci jak robiłam próbę przyciemniania u fryzjera to coś mi musiała położyć perłowego bo miałam taką właśnie różową poświatę - nie mogłam na siebie patrzeć masakra
ale jak mówisz, że się zmywa to chwała bogu :P

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Yatta mi ogólnie podobają się od ucha dopiero włosy, takie a'la boby, takie krótkie
Też wolałabym coś dłuższego ale ja niestety mam włosy proste jak druty i przy takim bobie, zamiast się ładnie podwijać i podkręcać same układać to ja mam takie proste strąki i wygląda to bardzo słabo - więc niestety fryz muszę trochę podporządkować pod to jak się włosy układają, a raczej nie układają
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 20:03   #1955
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

fatalnie musiało wyglądać w tej poświacie.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 20:25   #1956
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Yatta mi ogólnie podobają się od ucha dopiero włosy, takie a'la boby, takie krótkie

Kurde no to tera mam zagwózdkę z tymi farbami, nie ma to jak malować jedną a 9.2 z jakiej firmy farbowałyście? myślę też nad 9.1. Bo ja 22 łapie na fiolet to na moich bardzo jasnych na początku na pewno tak złapie
Delia ma 9,2- farbowalam nia, efekty sa na blogu, bylo po prostu perlowo, w ogole fioletowo

Sent from my ST26i using Wizaz Forum mobile app
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 21:46   #1957
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez krystyna77 Pokaż wiadomość
fatalnie musiało wyglądać w tej poświacie.
Próbowałam uchwycić to na zdj ale mi nie wychodziło.. ale kolor był okropny to widać wszystko zależy od farby
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-25, 21:57   #1958
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

W końcu wspólnie z Tż-tem i moją panią fotograf wybraliśmy kolor czerwony jako nasz kolor przewodni
Oczywiście będzie to połączenie bieli z czerwienią a nie czerwieni z bielą żeby nie przesadzić

Wogóle z forum wizażowego ostatnio przerzuciłam się na forum weselne

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Odebralam wczoraj kiecke z ali. Jest boska Juz wiem co zaloze w sylwestra Zrobiona jest z takiego prazkowanego materialu jak nieraz bokserki robia, fajnie dopasowuje sie do ciala Ja jestem bardzo zadowolona, a sukienka kosztowala mnie 10zl

Załącznik 5798974
wow jaka laska z Ciebie- pozazdrościć figury!!Mi to teraz ciągle coś odstaje i źle sie czuje w tak dopasowanych kieckach...
no i jeszcze ta cena 10zł - w życiu bym nie powiedziała że tyle kosztowała....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 22:17   #1959
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Eee może nie :P teraz mam zmęczoną i zestresowaną buzię więc może kiedy indziej :P


Właśnie powiem Ci jak robiłam próbę przyciemniania u fryzjera to coś mi musiała położyć perłowego bo miałam taką właśnie różową poświatę - nie mogłam na siebie patrzeć masakra
ale jak mówisz, że się zmywa to chwała bogu :P



Też wolałabym coś dłuższego ale ja niestety mam włosy proste jak druty i przy takim bobie, zamiast się ładnie podwijać i podkręcać same układać to ja mam takie proste strąki i wygląda to bardzo słabo - więc niestety fryz muszę trochę podporządkować pod to jak się włosy układają, a raczej nie układają
a cos tego typu? (mam nadzieję że dziewczyna z tego bloga się nie obrazi że wzięłam jej zdjęcie )
1.jpg

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Delia ma 9,2- farbowalam nia, efekty sa na blogu, bylo po prostu perlowo, w ogole fioletowo

Sent from my ST26i using Wizaz Forum mobile app
ciekawe czy znajde u mnie Delie...
jak z trwałością? bo efekt na blogu widziałam

Jeszcze myślę nad 10.21 z loreala, Lavia chyba Ty farbowałaś z obecnie obecnych na wątku i chyba zadowolona byłaś?

magdaa 99 na pewno nie 2 farby tylko jedna, może myć z mocniejszym oxy na odrost. Ale najlepiej jednak odwiedź fryzjerkę, zrówna Ci kolor i potem sama sobie będziesz kłaść farbę
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 22:23   #1960
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
a cos tego typu? (mam nadzieję że dziewczyna z tego bloga się nie obrazi że wzięłam jej zdjęcie )
Załącznik 5799715

No niestety raczej nie, bo widzę, że tył jej się ładnie podwija i grzywka też w miarę, nie wiem czy modelowała czy same się układają, ale u mnie to nie przejdzie
Na razie na jutro i tak nie udało mi się dobić a w przyszłym tyg nie będę miała czasu, dodatkowo jeszcze zanim cokolwiek zetnę to chciałam zrobić najpierw odrosty, a z tym muszę poczekać i zrobić po okresie
Więc mam jeszcze chwilę na zastanowienie się nad fryzurką
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-25, 22:30   #1961
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Chociaż jak tak patrzę po swoich zdjęciach jak włosy mi odrastały (w czasie jak musiałam ściąć włosy baaardzo krótko bo z własnej głupoty zniszczyłam je doszczętnie - nie znałam wtedy niestety blondynkowego wątku ) to najbardziej skłaniam się ku tej wersji z załącznika dobrze mi było w takich włosach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 08_500x640.jpg (22,8 KB, 15 załadowań)
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 05:53   #1962
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
W końcu wspólnie z Tż-tem i moją panią fotograf wybraliśmy kolor czerwony jako nasz kolor przewodni
Oczywiście będzie to połączenie bieli z czerwienią a nie czerwieni z bielą żeby nie przesadzić

Wogóle z forum wizażowego ostatnio przerzuciłam się na forum weselne



wow jaka laska z Ciebie- pozazdrościć figury!!Mi to teraz ciągle coś odstaje i źle sie czuje w tak dopasowanych kieckach...
no i jeszcze ta cena 10zł - w życiu bym nie powiedziała że tyle kosztowała....
Ja to w ogole ostatnio jestem ciagle wydeta

Lavia a jaka macie sale? Zerknij tutaj www.zlotystaw.pl moze cos podpatrzysz w kwestii udekorowania


Shiz a Delie kupowalam w rossmannie chyba mi sie efekt podobal, delikatna perla ale chyba byla trwala ta farba, nie pamietam dokladnie, ale nie mam z nia zlych wspomnien

Sent from my ST26i using Wizaz Forum mobile app
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 07:40   #1963
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Cytat:
Napisane przez magdaa 99 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Mam mały problem, mam nadzieję, że mi pomożecie. Miesiąc temu byłam u fryzjerki rozjaśniać włosy na blond oczywiście nie dało się od razu przejsc na ów kolor, więc w efekcie powstał taki rudy. Zauważyłam, że mam już odrosty jednak nie chce iść kolejny raz do fryzjera.. Chcę spróbować farby z Garniera, która jest nowością i rozjaśnia do 4 tonów, jednak kluczowym pytaniem w tym poście jest to, co mam zrobić, żeby na głowie był jednolity kolor? Czy mogę mogę wybrać dwa odcienie blondu: jeden ciemniejszy i drugi jasny, żeby tym ciemniejszym pomalować odrosty (wiadomo że przy głowie kolor zawsze jest jaśniejszy) i tym jasnym potem całość? myślicie, że w ten sposób uzyskam jednolity kolor? Bardzo proszę o wasze opinie
Bez zdjec nikt Ci tu nie pomoze, bo nie jestesmy wrozkami, nie wiemy jaki kolor masz

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Och i ach wyglądasz super!



Ja malowałam garnierem nutrisse 81 z tego co pamietam

---------- Dopisano o 19:24 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

A ja poszłam Waszym sladem i zamowilam do sklepu spodnie z bershki-osbior w sklepie.
Agatko

Ja odkad mam malego polubilam sie bardzo z zakupami online Fajna sprawa Najlepiej jeszcze jak kurier albo listonosz paczki potem przynosi Tz sie ze mnie smieje bo jak widze paczke dostaje szajby Ostatnio jak odebral mi paczke z sukienka zrobil mi numer i zamiast paczki dostalam worek zwiniety taki jak od chinczykow i sklejony tasma Myslalam ze mu nakopie.. :P
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
W końcu wspólnie z Tż-tem i moją panią fotograf wybraliśmy kolor czerwony jako nasz kolor przewodni
Oczywiście będzie to połączenie bieli z czerwienią a nie czerwieni z bielą żeby nie przesadzić

Wogóle z forum wizażowego ostatnio przerzuciłam się na forum weselne



wow jaka laska z Ciebie- pozazdrościć figury!!Mi to teraz ciągle coś odstaje i źle sie czuje w tak dopasowanych kieckach...
no i jeszcze ta cena 10zł - w życiu bym nie powiedziała że tyle kosztowała....
Czekamy na zdjecia z wystroju sali, ciekawa jestem jak to wyjdzie

Oj to tylko zdjecie tak jak juz mowilam, brzuch mi w niej troszke niestety odstaje.. Ale dziekuje
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-09-26 o 07:45
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 10:11   #1964
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Kochane pomozcie Odrost mam juz wielkosci pasa startowego, odroznia sie widocznie (wg mnie) od reszty, do tego farbowane konce wlosow maja jasniejsze przeswity bo farba sie wyplukala i wygladam jak glupek Mam trzy opcje- albo pofarbowac wlosy na jeden odcien brazu w domu, albo poczekac na pieniazki i zrobic u fryza ciemny blond z zachowaniem naturalnego odrostu + refleksy, mialabym wtedy cos w stylu ombre, albo zrobic u fryz na calosci ciemny blondzik. Co byscie zrobily na moim miejscu? Czern na wlosach tez mnie kusi ale wiem ze bede potem zalowac..
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 10:41   #1965
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej Laseczki ja tak na szybko z efektami po mieszance cv12 i a10 nie zlapalo do konca odrostu,bo bylo za krotko trzymane (45min). Jakbym chciala jeszcze raz nalozyc za jakies 2tygodnie,zeby to wyrownac,to ile powinnam trzymac? I radzilybyscie zrobic znow mix czy samo a10 czy cv12?

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Kochane pomozcie Odrost mam juz wielkosci pasa startowego, odroznia sie widocznie (wg mnie) od reszty, do tego farbowane konce wlosow maja jasniejsze przeswity bo farba sie wyplukala i wygladam jak glupek Mam trzy opcje- albo pofarbowac wlosy na jeden odcien brazu w domu, albo poczekac na pieniazki i zrobic u fryza ciemny blond z zachowaniem naturalnego odrostu + refleksy, mialabym wtedy cos w stylu ombre, albo zrobic u fryz na calosci ciemny blondzik. Co byscie zrobily na moim miejscu? Czern na wlosach tez mnie kusi ale wiem ze bede potem zalowac..
Wg mnie opcja nr 2 ;-)

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Princ- kciuki za rozmowe!!
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 10:58   #1966
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Buah dziękuję
Ex ja bym na brąz stawiała, Tobie ładnie w takich kolorach, a jak ciemny blond to u fryzjera bo Ci dobrze dobierze odcień sama wiesz ile przejść z blondem miałaś a i tak nie uzyskałaś jaki chcesz
Beatusia ja tylko cv12 robiłam, ona na 12% więc bym w nią celowała następnym razem w odrost, ale porównania z a10 nie mam
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 11:18   #1967
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej dziewczyny
Nie ma mnie ostatnio na wątku i już nie będę wracać do starych tematów ale postaram się nadrobić

kochane robiła któraś z was mieszanką alf 11.10 i 11.20 bądź 11.21 i 11.10?Jeżeli tak to proszę o fotki i info jak pokryło odrosty,jaki macie naturalny kolorBo chcę teraz alfę wypróbować i nie jestem zdecydowana jaką mieszanką robić
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 11:18   #1968
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Kochane pomozcie Odrost mam juz wielkosci pasa startowego, odroznia sie widocznie (wg mnie) od reszty, do tego farbowane konce wlosow maja jasniejsze przeswity bo farba sie wyplukala i wygladam jak glupek Mam trzy opcje- albo pofarbowac wlosy na jeden odcien brazu w domu, albo poczekac na pieniazki i zrobic u fryza ciemny blond z zachowaniem naturalnego odrostu + refleksy, mialabym wtedy cos w stylu ombre, albo zrobic u fryz na calosci ciemny blondzik. Co byscie zrobily na moim miejscu? Czern na wlosach tez mnie kusi ale wiem ze bede potem zalowac..
ja bym wybrała pierwszą opcję jeżeli mogę coś od siebie polecić, to fajnie wychodzą Joaśki, mają piękne brązy i wychodzą takie jak na pudełku


Dzięki za kciuki
Zobaczymy co wyjdzie, do 16 mają dać znać
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 11:23   #1969
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Beatusia ja tylko cv12 robiłam, ona na 12% więc bym w nią celowała następnym razem w odrost, ale porównania z a10 nie mam
Kochana,ja poprzednio robilam c10 na 9%, tylko trzymalam godzine i odrost byl prawie idealny, gorzej z pokryciem tego rudego.. no wiec teraz ewidentnie za krotko bylo,bo odrost srednio wyszedl..
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-26, 14:04   #1970
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Hej Laseczki ja tak na szybko z efektami po mieszance cv12 i a10 nie zlapalo do konca odrostu,bo bylo za krotko trzymane (45min). Jakbym chciala jeszcze raz nalozyc za jakies 2tygodnie,zeby to wyrownac,to ile powinnam trzymac? I radzilybyscie zrobic znow mix czy samo a10 czy cv12?

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------


Wg mnie opcja nr 2 ;-)

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Princ- kciuki za rozmowe!!
Faktycznie odrostu nie do konca pokrylo
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Buah dziękuję
Ex ja bym na brąz stawiała, Tobie ładnie w takich kolorach, a jak ciemny blond to u fryzjera bo Ci dobrze dobierze odcień sama wiesz ile przejść z blondem miałaś a i tak nie uzyskałaś jaki chcesz
Beatusia ja tylko cv12 robiłam, ona na 12% więc bym w nią celowała następnym razem w odrost, ale porównania z a10 nie mam
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja bym wybrała pierwszą opcję jeżeli mogę coś od siebie polecić, to fajnie wychodzą Joaśki, mają piękne brązy i wychodzą takie jak na pudełku


Dzięki za kciuki
Zobaczymy co wyjdzie, do 16 mają dać znać
Dziekuje za opinie dziewczyny Mam dylemat bo wiecie, niedlugo zima a nie chce zbyt ciemnych wlosow bo to mi sie kloci z porcelanowym odcieniem twarzy Jesli bede robic ciemny blond to oczywiscie tylko u fryz, sama nie chce juz sie meczyc Mam aktualnie dosc jasny kolor i wyplukany, wiec sadze ze fryz dalby rade zrobic mi ciemny blond podczas jednej wizyty. I teraz nie wiem czy czekac i ryzykowac z ciemnym blondem czy zrobic ten braz...

Princ a jakie farby z joaski polecasz? Z serii naturia?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-09-26 o 14:06
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 14:56   #1971
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ex a pokaż jakie masz teraz?
Ja nie kupiłam dziś farby delii 9.2 nigdzie nie było, innej 9,2 drogeryjnej też nie myślałam na exellence 10.21 ale w sumie za te cene mam profesjonalną...no i teraz nie wiem czy poziom 10 czy 9? bo teraz mam na głowie cv12 czyli taki poziom 11, jak położe 10 to może nie być prawie żadnej różnicy
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 15:12   #1972
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

No i nie zadzwonili

Ex tak naturia palona kawa z tego co pamiętam to taki fajny, popielaty brązik ta melczna czekolada też fajnie wygląda, ale to już cieplejszy kolor http://piinkshot.blogspot.com/2012/1...czekolada.html
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 15:32   #1973
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Palona kawa nie jest popielata ma czerwlny pigment.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 15:39   #1974
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Czeko a mi sie zawsze wydawalo, ze to chlodny odcien, nie wiem dlaczego :p tak czy siak ladnie wychodza



Dziewczyny bedzie ktoras z Was w najblizszym czasie w H&M?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 15:40   #1975
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Szkoda Princesko

Dziewczyny czy któraś wie coś o kolestonie 9/16 lub 10/16, czy to jest tylko toner, czy można normalnie odrosty malować?
lub czym innym uzyskać taki kolor

kolooooooor-boski.jpg
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 15:53   #1976
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Szkoda Princesko

Dziewczyny czy któraś wie coś o kolestonie 9/16 lub 10/16, czy to jest tylko toner, czy można normalnie odrosty malować?
lub czym innym uzyskać taki kolor

Załącznik 5800070

Alena robiła tym syossem http://www.syoss.pl/content/dam/syos...11_blondes.jpg
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 16:03   #1977
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
dzięki jestem ciekawa czy by trochę jaśniej wyszło po 9-15?

znalazłam jedną opinię Rosjanki
http://irecommend.ru/content/ne-opra...ndfoto-rezulta
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2014-09-26 o 16:10
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 16:48   #1978
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dostałam pracę!!!!!!!!!!!

Przed chwilą dziewczyna zadzwoniła, że zdecydowała się na mnie!!!!
Ale się cieszę, dziękuję kochane za kciuki, idę opijać
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 17:01   #1979
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dostałam pracę!!!!!!!!!!!

Przed chwilą dziewczyna zadzwoniła, że zdecydowała się na mnie!!!!
Ale się cieszę, dziękuję kochane za kciuki, idę opijać
Brawo!!
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-26, 17:03   #1980
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dostałam pracę!!!!!!!!!!!

Przed chwilą dziewczyna zadzwoniła, że zdecydowała się na mnie!!!!
Ale się cieszę, dziękuję kochane za kciuki, idę opijać
Super!!!!! Gratulacje:-*
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.