Majówki 2017 cz. I ! <3 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-04, 11:44   #1951
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dzisiaj pierwszy raz jechałam z Maksem tramwajem w tak druga trasę, bo w jedna stronę 30 min i cieszę, sie ze mam tak grzeczne dziecko. Cały czas spał tylko wracając juz marudził, bo był głodny. Odebrałam książki, bo w gratisie dostałam język niemowląt i 60 tabletek kwasu foliowego xd na dodatek wracając była ściana deszczu to weszłam do CH i korzystając z okazji zaliczyłam smyka i kupiłam 2 czapeczki na teraz i body w 3paku z długim rękawem za 27 zł :P
Tak czytam o tych skokach u Was i powiem szczerze, ze u Maksa nie zauważyłam niczego takiego, bo bardzo rzadko jest marudny. Jedynie wieczorami troche marudzi przed kapaniem.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 11:55   #1952
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość


Ania - współczuję skoku... wyobrażasz sobie, że każdy kolejny jest dłuższy? przecież to będzie armagedon
Ja to wiem i pytam się czemu moje dziecko nie może przechodzić bezobjawowo? To będzie masakra bo skok za skokiem teraz nas czeka
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 12:46   #1953
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Magnificence, ja już o wiele lepiej ☺ jeszcze mam trochę kataru ale o niebo lepiej jest.
To super że już lepiej
A skoku nie zazdroszczę...
Pewnie gdybym nie była matką w ogóle bym nie wiedziała że coś takiego jak skoki rozwojowe istnieje

Paznokcie mam gotowe szkoda tylko że nie mam żadnej sukienki na te chrzciny chciałam jechać w niedzielę z małą i TŻ, ale niestety TŻ nie chciał ze mną jechać a sama z nią nie pojadę pójdę w worku na śmieci
A tak na poważnie muszę porządnie przetrzepać szafę i pewnie coś w niej znajdę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 12:59   #1954
anita7
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 605
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

My po szczepieniu. Młody płakał potem się wyzalił i zasnął. Serce mi pękało 😢
Waży już 5550 g 😍

Marta dobrze że z tym mieszkaniem tak wyszło bo przeprowadzka jeszcze z tak małym dzieckiem nie jest fajna.

Gornek bo Ty to masz złote dziecko 😉

W sumie u mnie Karol jest grzeczny. Pomijam tylko okres kolkowy. No i nie chce jeździć w wózku nad czym ubolewam bo jak nie uśnie to płacze na potęgę.
Ciekawe jaka będzie noc po szczepieniu...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anita7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 13:13   #1955
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Też mamy dziś szczepienie, będzie stres

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 13:38   #1956
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

My po usg główki. Wszystko dobrze, w obrazie nie ma żadnych patologii
Ze stresu chciałam wpiąć fotelik przodem do kierunku jazdy i wkurzałam się, że baza się zepsuła...

Przyszły do mnie dziś 3 sukienki, jeszcze ich nie mierzyłam. Letnie - a lata nie ma...

Leoś dziś bardzo wesoły jest. Po powrocie leżał, śmiał się i puszczał bąki
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 14:13   #1957
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Kciuki za wszystkie dzisiejsze i jutrzejsze szczepienia
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 14:31   #1958
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
U nas na 100% skok. Padam na twarz. Ile trwa skok 8 tygodnia? Bo nie wiem czy starczy mi energii
u nas na razie 3 dni dziś 4

Cytat:
Napisane przez anita7 Pokaż wiadomość
My po szczepieniu. Młody płakał potem się wyzalił i zasnął. Serce mi pękało 😢
Waży już 5550 g 😍
Gornek bo Ty to masz złote dziecko 😉

W sumie u mnie Karol jest grzeczny. Pomijam tylko okres kolkowy. No i nie chce jeździć w wózku nad czym ubolewam bo jak nie uśnie to płacze na potęgę.
Ciekawe jaka będzie noc po szczepieniu...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
my też dzisiaj mieliśmy szczepienie, Maja waży 4700g, moja kruszynka Tak się biedna spłakała po wkłuciu, aż się zanosiła, potem płacz zwany "Żalem" - jak mogłaś mamusiu na to pozwolić a teraz pomarudziła i śpi.

Cytat:
Napisane przez CamomileS Pokaż wiadomość
Też mamy dziś szczepienie, będzie stres

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
powodzenia

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
My po usg główki. Wszystko dobrze, w obrazie nie ma żadnych patologii
Ze stresu chciałam wpiąć fotelik przodem do kierunku jazdy i wkurzałam się, że baza się zepsuła...

Przyszły do mnie dziś 3 sukienki, jeszcze ich nie mierzyłam. Letnie - a lata nie ma...

Leoś dziś bardzo wesoły jest. Po powrocie leżał, śmiał się i puszczał bąki
to dobrze, że wszystko ok. Nie dziwię się, że się stresowałaś badaniem. USG główki brzmi poważnie. Dzisiaj na wizycie u pediatry Maja wyła i nie chciała trzymać główki będąc na pleckach pediatra mówi, że oj widać, że nie lubi leżeć na brzuszku, nie wyprowadzałam jej z błędu, że to najlepsza pozycja do spania dla mojej księżniczki
Vikunia widzę ostro wzięłaś się do ćwiczeń i pracy nad formą. 17km dziennie biegałaś?!!!!?? To prawie pół maraton

Gornek powoli przestaję cię lubić Maksiu jest zdecydowanie za grzeczny

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

anita7 jesteś zaopatrzona w jakiś paracetamol dla maluszka? U nas po szczepieniu na razie bezobjawowo ale dzień się jeszcze nie skończył ...
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 14:32   #1959
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Emilka to dobre wieści, czasem stres z radości rownież daje sie we znaki :P
Aixa ale wiesz, ze przy ząbkowaniu moze sie to zmienić xd teraz jest grzeczny bardzo, tylko wieczorami sobie marudzi za to przy ząbkowaniu moge być jak zombi a u Was moze obyć sie bez marudzenia i problemów
Byliśmy na zakupach w lidlu, nogi mi z tylka juz wychodzą bo to spory kawałek.
Dziewczyny, cześć z Was czytała książkę Język niemowląt. Warto czytać cała czy jakies poszczególne działy ?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 14:38   #1960
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Gornek - ja czytałam, ale przy bezproblemowym Maksiu nie wiem nawet jaki rozdział Ci konkretnie polecić chyba jedyny, którego nie czytałam czyli ten o masażu
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 14:38   #1961
Magnificence
Rozeznanie
 
Avatar Magnificence
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 975
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

My mamy szczepienie w przyszłym tygodniu. To nasze pierwsze (nie licząc szpitalnego) ... Boje się co to będzie 😱

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magnificence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 15:36   #1962
happiness__
Rozeznanie
 
Avatar happiness__
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 585
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Dobrze, że mi przypomniałyście, muszę zadzwonić nas umówić na szczepienie, też będzie stres 😕 zawsze przed szczepieniem malucha ogląda pediatra, prawda? Bo ja mam wątpliwości trochę, mam wrażenie, że mały ma jakby lekki katarek, ale to tylko rano.

Młody wczoraj tyle spał, że dzisiaj wstał o 6 😀 Ale i tak się cieszę, że przespał noc, bo byłam w stresie, że się obudzi wesoły do zabawy o 3 w nocy 😂 a byłam z nim sama w nocy dziś, tż w pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
happiness__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 15:58   #1963
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Aixa ale wiesz, ze przy ząbkowaniu moze sie to zmienić xd teraz jest grzeczny bardzo, tylko wieczorami sobie marudzi za to przy ząbkowaniu moge być jak zombi a u Was moze obyć sie bez marudzenia i problemów



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
dobra dobra i tak to nie fair

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Gornek - ja czytałam, ale przy bezproblemowym Maksiu nie wiem nawet jaki rozdział Ci konkretnie polecić chyba jedyny, którego nie czytałam czyli ten o masażu


Cytat:
Napisane przez happiness__ Pokaż wiadomość
Dobrze, że mi przypomniałyście, muszę zadzwonić nas umówić na szczepienie, też będzie stres 😕 zawsze przed szczepieniem malucha ogląda pediatra, prawda? Bo ja mam wątpliwości trochę, mam wrażenie, że mały ma jakby lekki katarek, ale to tylko rano.

Młody wczoraj tyle spał, że dzisiaj wstał o 6 😀 Ale i tak się cieszę, że przespał noc, bo byłam w stresie, że się obudzi wesoły do zabawy o 3 w nocy 😂 a byłam z nim sama w nocy dziś, tż w pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak zawsze pediatra najpierw ogląda. Waży, mierzy i maca U nas to samo z tym niby katarkiem. \pediatra pytała jaki ma kolor wydzielina z noska. Jeżeli jest biała to nie jest katar tylko maluszek naturalnie się oczyszcza i jest to prawidłowe jeśli przezroczysty lub żółty czy zielony to jest to infekcja Maja od dawna ma taką właśnie mleczną wydzielinę z noska.
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 16:10   #1964
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Hejo. My mamy jutro szczepienie i boje się bardziej niż Maya..
Już sobie zrobiłam obiad na jutro w razie wuu.
Dzisiaj Maya zostaje pierwszy raz sama z tz a ja jadę z tatą oglądać pokój dla niego.. ,(trochę się z nim posprzeczalam i jestem zła na moja siostrę że nic nie chce pomoc mu i wszystko spadło na mnie.. muszę mu znaleźć pokój do końca tyg bo na dłuższy pobyt u nas nie zgadza się tz to raz a dwa nie ma.u nas warunków na mieszkanie.. jestem wściekła na wszystko)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 16:20   #1965
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
u nas na razie 3 dni dziś 4





my też dzisiaj mieliśmy szczepienie, Maja waży 4700g, moja kruszynka Tak się biedna spłakała po wkłuciu, aż się zanosiła, potem płacz zwany "Żalem" - jak mogłaś mamusiu na to pozwolić a teraz pomarudziła i śpi.





powodzenia





to dobrze, że wszystko ok. Nie dziwię się, że się stresowałaś badaniem. USG główki brzmi poważnie. Dzisiaj na wizycie u pediatry Maja wyła i nie chciała trzymać główki będąc na pleckach pediatra mówi, że oj widać, że nie lubi leżeć na brzuszku, nie wyprowadzałam jej z błędu, że to najlepsza pozycja do spania dla mojej księżniczki

Vikunia widzę ostro wzięłaś się do ćwiczeń i pracy nad formą. 17km dziennie biegałaś?!!!!?? To prawie pół maraton



Gornek powoli przestaję cię lubić Maksiu jest zdecydowanie za grzeczny

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

anita7 jesteś zaopatrzona w jakiś paracetamol dla maluszka? U nas po szczepieniu na razie bezobjawowo ale dzień się jeszcze nie skończył ...

Nieee, nie biegalam codziennie . Ale jak juz wybieralam sie ba bieganie to przebiegalam 10-12-17km, w zaleznosci od formy w danym dniu .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 16:20   #1966
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez gornek Pokaż wiadomość
Aixa ale wiesz, ze przy ząbkowaniu moze sie to zmienić xd teraz jest grzeczny bardzo, tylko wieczorami sobie marudzi za to przy ząbkowaniu moge być jak zombi a u Was moze obyć sie bez marudzenia i problemów



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
dobra dobra i tak to nie fair

Cytat:
Napisane przez decorail Pokaż wiadomość
Gornek - ja czytałam, ale przy bezproblemowym Maksiu nie wiem nawet jaki rozdział Ci konkretnie polecić chyba jedyny, którego nie czytałam czyli ten o masażu


Cytat:
Napisane przez happiness__ Pokaż wiadomość
Dobrze, że mi przypomniałyście, muszę zadzwonić nas umówić na szczepienie, też będzie stres 😕 zawsze przed szczepieniem malucha ogląda pediatra, prawda? Bo ja mam wątpliwości trochę, mam wrażenie, że mały ma jakby lekki katarek, ale to tylko rano.

Młody wczoraj tyle spał, że dzisiaj wstał o 6 😀 Ale i tak się cieszę, że przespał noc, bo byłam w stresie, że się obudzi wesoły do zabawy o 3 w nocy 😂 a byłam z nim sama w nocy dziś, tż w pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tak zawsze pediatra najpierw ogląda. Waży, mierzy i maca U nas to samo z tym niby katarkiem. \pediatra pytała jaki ma kolor wydzielina z noska. Jeżeli jest biała to nie jest katar tylko maluszek naturalnie się oczyszcza i jest to prawidłowe jeśli przezroczysty lub żółty czy zielony to jest to infekcja Maja od dawna ma taką właśnie mleczną wydzielinę z noska.
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 16:23   #1967
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

A jest wsrod nas ktos, kto nie szczepi dzieci?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Mi szczepienia spedzaja sen z powiek i jakos mi sie nie spieszy...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 16:23   #1968
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

vikunia to i tak niezły wyczyn
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 16:30   #1969
vikuniaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 054
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
vikunia to i tak niezły wyczyn

Zaczelam w 2013 roku . Najpierw byl 1km i wypluwanie pluc, pozniej 2km i wielka duma, ze sie nie zatrzymalam ani na jedna przerwe ;-). Potem robilam 7km z przerwa jedna i tez sie cieszylam okrutnie, a po czasie zaczelam biegac coraz dluzej, nie zatrzymujac sie w trakcie. Z maluszkiem raczej sobie nie bede mogla pozwolic na godzine-dwie biegania, ale bylo pieknie .


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mom to be
vikuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 16:59   #1970
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez vikuniaa Pokaż wiadomość
A jest wsrod nas ktos, kto nie szczepi dzieci?


[/COLOR]Mi szczepienia spedzaja sen z powiek i jakos mi sie nie spieszy...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnie też szczepienia spędzają sen z powiek dosłownie, wczoraj z nerwów nie mogłam zasnąć, strasznie się boje powikłań ale nie wyobrażam sobie nie zaszczepić dziecka. Od x lat szczepi się niemowlęta i dzieci. Ma to znaczenie w całym życiu takiego człowieka. Ja np. jak byłam w ciąży i moja Lenka przyszła do domu z objawami świnki to mój gin od razu zapytał czy byłam szczepiona na świnkę? Ma to duże znaczenie również przy różyczce czy żółtaczce. Wolałabym w przyszłości, aby Maja nie trafiła do grupy w żłobku czy przedszkolu z dziećmi, które nie były szczepione na te podstawowe choroby gruźlica itd.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

vikunia ja max przebiegnę 3-4 km ale ja nie lubię biegać, zawsze jak wracam z kijków i nadal mnie rozpierała energia to wracałam biegiem

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

[1=999fd1c55571ad5d2d0bdb0 1d195d36e03efc653;7520638 1]Hejo. My mamy jutro szczepienie i boje się bardziej niż Maya..
Już sobie zrobiłam obiad na jutro w razie wuu.
Dzisiaj Maya zostaje pierwszy raz sama z tz a ja jadę z tatą oglądać pokój dla niego.. ,(trochę się z nim posprzeczalam i jestem zła na moja siostrę że nic nie chce pomoc mu i wszystko spadło na mnie.. muszę mu znaleźć pokój do końca tyg bo na dłuższy pobyt u nas nie zgadza się tz to raz a dwa nie ma.u nas warunków na mieszkanie.. jestem wściekła na wszystko)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
na ile twój tata przyjeżdża? tż go nie lubi czy po prostu nie macie dla niego wolnego pokoju?
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 19:22   #1971
aixa
Rozeznanie
 
Avatar aixa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 919
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

ale tu dzisiaj pustki
sama ze sobą rozmawiam
Maja po szczepieniu cały dzień śpi budzę ją co 4h na mleczko ona zje i dalej śpiąca, chwilkę się tylko do mnie pouśmiechała i chce się przytulać do mnie. Odłożona do łóżeczka płacze z żalem Wykorzystałam dzisiaj którejś z Was patent z moją koszulką w łóżeczku. I teraz nie wiem, czy to naprawdę działa czy ona po szczepieniu taki śpioch
__________________
Lenka 12.03.2010 CC
http://www.suwaczki.com/tickers/ug378u69qhqma25s.png

Maja 27.04.2017 CC
aixa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 19:29   #1972
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Aixa dzieci po szczepieniu bywaja senne, lepsze to niz histeria a pustki tutaj bo napitalamy na fejsie, swoja droga mogłabyś juz do nas dolaczyc
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 19:34   #1973
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Aixa - dobrze, że śpi, a nie płacze

U nas młody właśnie zasypia w łóżeczku, a ja czekam na Tż, żeby mi coś do jedzenia zrobił

Teściowa została godzinę z małym. Nie było szału, ale tragedii też nie. Musiała go non stop nosić na rękach, żeby nie płakał. Nie umiała za bardzo inaczej go zająć. Ale pierwsze koty za płoty
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 19:44   #1974
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Aixa Maks tez po szczepieniu był bardzo senny, wiec to chyba normalne dzisiaj jestem jakas padnięta, chyba przez te 2 długie spacery, młody jak zawsze marudził od 17 wiec Tz sie nim zajmował a ja na chwile sie zdrzemnęłam.
Maksiu juz śpi, wiec idę zaraz z psem i zrobie na kolacje hamburgery, bo kupiłam w lidlu wszystko co trzeba bo jest tydzień amerykański.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 19:44   #1975
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 732
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Cytat:
Napisane przez aixa Pokaż wiadomość
mnie też szczepienia spędzają sen z powiek dosłownie, wczoraj z nerwów nie mogłam zasnąć, strasznie się boje powikłań ale nie wyobrażam sobie nie zaszczepić dziecka. Od x lat szczepi się niemowlęta i dzieci. Ma to znaczenie w całym życiu takiego człowieka. Ja np. jak byłam w ciąży i moja Lenka przyszła do domu z objawami świnki to mój gin od razu zapytał czy byłam szczepiona na świnkę? Ma to duże znaczenie również przy różyczce czy żółtaczce. Wolałabym w przyszłości, aby Maja nie trafiła do grupy w żłobku czy przedszkolu z dziećmi, które nie były szczepione na te podstawowe choroby gruźlica itd.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

vikunia ja max przebiegnę 3-4 km ale ja nie lubię biegać, zawsze jak wracam z kijków i nadal mnie rozpierała energia to wracałam biegiem

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------


na ile twój tata przyjeżdża? tż go nie lubi czy po prostu nie macie dla niego wolnego pokoju?
Właśnie chodzi o to że nie mamy pokoju bo mamy 2 pokoje i salon jeden pokój to nasza sypialnia a drugi Mayki pokój a salon jest przechodni do kuchni do wyjścia itp
Ale właśnie wracamy i w nd idzie na pokój

Boooze pierwszy raz wyszłam sama bez małej i czuję się jak bez ręki xd
Ciekawe jak tz sobie radzi xd

No i dziś rano była u mnie fryzjerka.. pojechałam ostro i zrobiłam long boba xd Maya trochę marudziła.na łóżku ale włączyła fryzjerka suszarkę i spała hahaha xd

S jutro to nieszczęsne szczepienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
999fd1c55571ad5d2d0bdb01d195d36e03efc653 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 19:45   #1976
anita7
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 605
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Aixa tak kupiłam dzis czopki przeciwgoraczkowe.

Karol późnym popołudniem płakał i nijak nie szło go uspokoić. Nie wiem czy to poszczepienne czy kolka. Ale teraz zasnął mam nadzieję ze nic będzie spokojna. Gorączki nie ma.
Ostatnio strasznie też pakuje piąstki do buzi no wiem czemu bo na pewno nie z głodu.

Happiness tak ogląda dziecia pediatra przed szczepieniem

Vikunia mi też szczepienia spędzają sen z powiek mam różne czarne wizje ale staram się jak najszybciej je odpędzać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anita7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 19:58   #1977
decorail
Zakorzenienie
 
Avatar decorail
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 855
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Effpe - strzel fotkę fryzury na fb - jestem mega ciekawa i podobają mi się boby

Anita - może to po prostu już ten etap, że dziecko pcha ręce do buzi?
decorail jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 20:15   #1978
gornek
Zakorzenienie
 
Avatar gornek
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 042
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Wiecie co nie wiem od której książki zacząć, Tz sie wciągnął i zaczął czytać Dzieciozmagania i jest na 150 str a ja sie zastanawiam, bo mam az 3do wyboru. A jedynie wieczorem na dobra sprawę mam dłuższy czas na czytanie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
__________________
02.05.2012
14.04.2017 Maksymilian
13.05.2022 Filip
gornek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 20:15   #1979
CamomileS
Zadomowienie
 
Avatar CamomileS
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 659
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! &lt;3

My już po szczepienie i mój nie wygląda na śpiącego,wszystkie spiace a mój nie, jak nie urok to sraczka
Też się okropnie martwie ewentualnymi skutkami ubocznymi, ale wyjścia nie ma bo i tak uważam że lepiej zaszczepić niż nie. U nas koszt to 205 zł. Za tydzień mamy pneumokoki.

Bolą mnie mięśnie, dużo dzisiaj zrobiłam w ciągu dnia.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CamomileS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 20:37   #1980
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Majówki 2017 cz. I ! <3

Effpe my tez jutro szczepienie wiec lacze sie w bolu poka zdjecie brand new hair'ow
Anita to normalny i zdrowy objaw ze maly pakuje raczki do buzi, wlasnie dzis o tym czytalam bo G. to wpycha tak gleboko ze az ma odruch wymiotny
Decorail to tesciowa pewnie miala niezlego stresa ale z kazdym razem bedzie lepiej

Wysłane z mojego LG-K120 przy użyciu Tapatalka
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-05 20:18:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.