Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-02, 19:39   #1951
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ttuska Pokaż wiadomość
Dziewvzyny donosze ze szpitalnego loza, ze przechodzę już kryzys.. mam wyrzuty sumienia że dzisiaj posiedzialam 1,5h na zewnątrz, ale ile można lezec w łóżku
Dodatkowo non stop mamy jeżdżą z dzieciaczkami - cudowny widok
Biedna Wiadomo ile będziesz tam siedzieć?
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 19:44   #1952
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Biedna Wiadomo ile będziesz tam siedzieć?
No właśnie - ile w zasadzie już tam jesteś? Nie mieli Ci zakładać pesara i puszczać do domu?
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:00   #1953
Maadzialenaa
Zadomowienie
 
Avatar Maadzialenaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Opłatkowe spioszki i pokarmowy spiworek Zastanawiałam się o co chodzi - uznałam, że "oplatkowe" spioszki, to jakieś białe, w takim stylu jak do chrztu

Wlasnie ostatnio zastanawiałam się nad takim futrzanym pajacem że Smyka, ale przecenione była tylko na 50, więc uznałam, że może jeszcze gdzieś znajde coś innego.
Za 40 zł w smyku jest taki futrzany tygryskowy (może być i na dziewczynkę i na chłopca), a za 30 zł jest myszka mini (ta już typowo dziewczęca) - dziś kupiłam
__________________
"Człowiek spędza życie tylko w dwóch miejscach: w łóżku i we własnych butach"


Maadzialenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:09   #1954
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Maadzialenaa Pokaż wiadomość
Za 40 zł w smyku jest taki futrzany tygryskowy (może być i na dziewczynkę i na chłopca), a za 30 zł jest myszka mini (ta już typowo dziewczęca) - dziś kupiłam
No właśnie widziałam tego tygryska i się nad nim zastanawiam

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Rany, chyba muszę iść po jakiegoś loda do Biedronki, bo naszło mnie tak, że szok!
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:23   #1955
ttuska
Rozeznanie
 
Avatar ttuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 881
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Biedna Wiadomo ile będziesz tam siedzieć?
Cytat:
Napisane przez weselna01 Pokaż wiadomość
No właśnie - ile w zasadzie już tam jesteś? Nie mieli Ci zakładać pesara i puszczać do domu?
W poniedziałek będę badana i będzie decyzja ale ja czuję po odstawieniu dozylnego magnezu znowu skurcze :/
ttuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:23   #1956
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez cherriebomb Pokaż wiadomość
Mama stwierdziła że z bebenkiem jest coś nie tak, ale że ona nie wie co z tym zrobić i zaczęła jojczec ze ona by mi dala kasę na rożek i na kocyk a nie ze wymyślam jakieś szycie i tylko zawracam mandolinefakt, nie szylam nic od liceum, ale kurcze co innego kupić a co innego zrobić coś własnoręcznie dla swojego dziecka
Hehe, kupić zawsze łatwiej Moja się kocykowi i rożkowi nie dziwiła, ale pieluchom już owszem I sama się sobie dziwię teraz bo tą tetrę się strasznie kiepsko fastryguje :P

Cytat:
Napisane przez aisot Pokaż wiadomość
Ja mam jakieś opłatkowe śpioszki i jeden pokarmowy śpiworek.

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Boze co ten słownik....
Polarkowe śpioszki oczywiście i jeden polarkowy śpiworek.
dla słownika!

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
ja tam idę w warstwy, a na chłodniejsze dni mam taki miękki polarowy kombinezon ze smyka, włochaty taki ale to mam wrażenie, że już mega ciepłe. no nic, wyjdzie w praniu
Warstwy to też jest mój plan. Na dziecia jakieś body, pajac, sweterek, dziecko do rożka/śpiworka i jak potrzeba to zawsze można dołożyć koc do tego


Co za popołudnie! Miałam iść na urodziny do znajomej bo zostałam znienacka zaproszona jako, że siedzę u rodziców. Już się z bratem dogadaliśmy co i jak, kupiliśmy prezent, a tu o 18 dzwoni jego sąsiadka z dołu, że jej mieszkanie zalewa! Brat z bratową pojechali czym prędzej zostawiając mnie i tacie swojego 1,5-rocznego synka. I okazało się, że wywaliło im z pionu odpływowego... Wyobrażacie sobie? normalnie wywalało im do mieszkania cudze gówna sąsiadów z góry Hydraulik półtorej godziny nie dał rady odetkać
W końcu małego zabrali do siebie teściowie brata, tata pojechał pomóc z hydrauliką, a ja siedzę jak ten debil i nic nie mogę :/ Parkiet mają cały do wymiany, nawet nie chcę myśleć co leżało na podłodze...
I jeszcze się załamałam, że mój tata sobie lepiej radził z młodym i jakimiś jego stękaniami i płaczami niż ja chociaż wcale nie miał do tego siły i ochoty Nie nadaję się do dzieci
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:33   #1957
Sondrapransky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 202
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Hehe, kupić zawsze łatwiej Moja się kocykowi i rożkowi nie dziwiła, ale pieluchom już owszem I sama się sobie dziwię teraz bo tą tetrę się strasznie kiepsko fastryguje :P



dla słownika!



Warstwy to też jest mój plan. Na dziecia jakieś body, pajac, sweterek, dziecko do rożka/śpiworka i jak potrzeba to zawsze można dołożyć koc do tego


Co za popołudnie! Miałam iść na urodziny do znajomej bo zostałam znienacka zaproszona jako, że siedzę u rodziców. Już się z bratem dogadaliśmy co i jak, kupiliśmy prezent, a tu o 18 dzwoni jego sąsiadka z dołu, że jej mieszkanie zalewa! Brat z bratową pojechali czym prędzej zostawiając mnie i tacie swojego 1,5-rocznego synka. I okazało się, że wywaliło im z pionu odpływowego... Wyobrażacie sobie? normalnie wywalało im do mieszkania cudze gówna sąsiadów z góry Hydraulik półtorej godziny nie dał rady odetkać
W końcu małego zabrali do siebie teściowie brata, tata pojechał pomóc z hydrauliką, a ja siedzę jak ten debil i nic nie mogę :/ Parkiet mają cały do wymiany, nawet nie chcę myśleć co leżało na podłodze...
I jeszcze się załamałam, że mój tata sobie lepiej radził z młodym i jakimiś jego stękaniami i płaczami niż ja chociaż wcale nie miał do tego siły i ochoty Nie nadaję się do dzieci
Spokojnie ze swoim sobie poradzisz
Sondrapransky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 20:37   #1958
cherriebomb
Rozeznanie
 
Avatar cherriebomb
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 985
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)


Witam się po całym dniu wypoczywania, piękna pogoda, basen w ogródku i te sprawy...było super, dopóki nie nadszedł jakiś wielki wieczorny dół :/ :fp13: zjazd humoru na maksa, tak po prostu, bez powodu. I snuje się z kąta w kąt jak śnięta ryba, przed chwilą próbowałam czytać ale zawiesilam się na 15 minut na jednej stronie książki po prostu na nią patrząc
co to się podziało :/
Na dobitkę auto nam zwariowało i jak się włącza lewy kierunkowskaz to włączają się też wszystkie inne możliwe światła z tyłu łącznie ze wstecznym i awaryjne. Wiec dyskoteka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cherriebomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:47   #1959
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ttuska Pokaż wiadomość
W poniedziałek będę badana i będzie decyzja ale ja czuję po odstawieniu dozylnego magnezu znowu skurcze :/
Kurczę, to słabo A bierzesz jakiś magnez w tabletkach?
Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Hehe, kupić zawsze łatwiej Moja się kocykowi i rożkowi nie dziwiła, ale pieluchom już owszem I sama się sobie dziwię teraz bo tą tetrę się strasznie kiepsko fastryguje


dla słownika!



Warstwy to też jest mój plan. Na dziecia jakieś body, pajac, sweterek, dziecko do rożka/śpiworka i jak potrzeba to zawsze można dołożyć koc do tego


Co za popołudnie! Miałam iść na urodziny do znajomej bo zostałam znienacka zaproszona jako, że siedzę u rodziców. Już się z bratem dogadaliśmy co i jak, kupiliśmy prezent, a tu o 18 dzwoni jego sąsiadka z dołu, że jej mieszkanie zalewa! Brat z bratową pojechali czym prędzej zostawiając mnie i tacie swojego 1,5-rocznego synka. I okazało się, że wywaliło im z pionu odpływowego... Wyobrażacie sobie? normalnie wywalało im do mieszkania cudze gówna sąsiadów z góry Hydraulik półtorej godziny nie dał rady odetkać
W końcu małego zabrali do siebie teściowie brata, tata pojechał pomóc z hydrauliką, a ja siedzę jak ten debil i nic nie mogę :/ Parkiet mają cały do wymiany, nawet nie chcę myśleć co leżało na podłodze...
I jeszcze się załamałam, że mój tata sobie lepiej radził z młodym i jakimiś jego stękaniami i płaczami niż ja chociaż wcale nie miał do tego siły i ochoty Nie nadaję się do dzieci
O rany, ale masakra!

A ze swoim dzieciem dasz sobie radę Ja w taki upał pewnie zaplakalabym się jakbym miała zajmować się czyimś dzieckiem
Cytat:
Napisane przez cherriebomb Pokaż wiadomość

Witam się po całym dniu wypoczywania, piękna pogoda, basen w ogródku i te sprawy...było super, dopóki nie nadszedł jakiś wielki wieczorny dół :/ :fp13: zjazd humoru na maksa, tak po prostu, bez powodu. I snuje się z kąta w kąt jak śnięta ryba, przed chwilą próbowałam czytać ale zawiesilam się na 15 minut na jednej stronie książki po prostu na nią patrząc
co to się podziało :/
Na dobitkę auto nam zwariowało i jak się włącza lewy kierunkowskaz to włączają się też wszystkie inne możliwe światła z tyłu łącznie ze wstecznym i awaryjne. Wiec dyskoteka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo... Jak mąż idzie do pracy, to ja łapię jakis dol i zawias. Chciałam poczytać i od dwóch dni nie mogę : przeczytałam może z 5 stron, masakra...
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:48   #1960
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Nie mogłam się zdecydować, na które lody mam ochotę uploadfromtaptalk1467488886426.jpg
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:48   #1961
cherriebomb
Rozeznanie
 
Avatar cherriebomb
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 985
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Lea a jak z ruchami? rozbudzil się Twój leniuszek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cherriebomb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 20:52   #1962
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez cherriebomb Pokaż wiadomość
Lea a jak z ruchami? rozbudzil się Twój leniuszek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miło, że pytasz Tak, na szczęście dzisiaj był już zdecydowanie bardziej aktywny
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 20:57   #1963
cherriebomb
Rozeznanie
 
Avatar cherriebomb
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 985
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Miło, że pytasz Tak, na szczęście dzisiaj był już zdecydowanie bardziej aktywny
No to super widocznie śpiący był na upale i nie chciało mu się mocno kopać ale dobrze ze się rozruszal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cherriebomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 21:00   #1964
chrupa
Zadomowienie
 
Avatar chrupa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: podwarszawie południowe ;)
Wiadomości: 1 269
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Kurrde, nie wiem co tam się stało z tym odpływem, ale dzwoniłam do bratowej i mówi że do tej pory nie udało się odetkać :/ Przed nimi cała noc sprzątania...
Jedyna pozytywna rzecz w całej tej sytuacji, że mają blisko jednych i drugich rodziców, w razie czego mają gdzie się z dzieckiem podziać.
__________________
chrupcia nareszcie na świecie! 41+5/40
chrupek 32/40
chrupa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 21:02   #1965
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

omg Lea zaszalałaś!
też chcę!!!!!

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

chrupa ciężko mi to sobie wyobrazić...
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 21:42   #1966
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Oj zjadlam...



Milako udanej podróży



Beti biedny ten twój synek się umeczy żeby wyszedł z chorób!

Weselna idź na kebaba



Charlie dobrze że nie ma pogorszenia



Zjadlam 2 longery i noggera ale był pyszny i kupiłam skitellsy chodziły za mną od szpitala

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

Mam takie pluszkowe pajace i myślę że to będzie dobre



Milako nie dobrze.. Może coś na tym weselu zjadlam??? Szkoda że nie pojechaliście



Natka mam tak samo żal mi synka że nigdzie nie jedziemy rozwazalam Sielpie taki zbiornik 60 km od nas z domkami bo dalej się boję
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 21:42   #1967
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Wróciłam właśnie z Auchana.
Biustonosze do karmienia z Canpol Babies w promocji po 20 zł.
Podkłady Bella po 4 zł.

Burza się u mnie pojawiła i zlewa chwilowa była. Ale pięknie. Szkoda że nie mam jak się tym cieszyć przez pozamykane okna.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 21:46   #1968
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ttuska Pokaż wiadomość
W poniedziałek będę badana i będzie decyzja ale ja czuję po odstawieniu dozylnego magnezu znowu skurcze :/
Aj
Trzymaj się dzielnie kochana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:43 ----------

Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Hehe, kupić zawsze łatwiej Moja się kocykowi i rożkowi nie dziwiła, ale pieluchom już owszem I sama się sobie dziwię teraz bo tą tetrę się strasznie kiepsko fastryguje


dla słownika!



Warstwy to też jest mój plan. Na dziecia jakieś body, pajac, sweterek, dziecko do rożka/śpiworka i jak potrzeba to zawsze można dołożyć koc do tego


Co za popołudnie! Miałam iść na urodziny do znajomej bo zostałam znienacka zaproszona jako, że siedzę u rodziców. Już się z bratem dogadaliśmy co i jak, kupiliśmy prezent, a tu o 18 dzwoni jego sąsiadka z dołu, że jej mieszkanie zalewa! Brat z bratową pojechali czym prędzej zostawiając mnie i tacie swojego 1,5-rocznego synka. I okazało się, że wywaliło im z pionu odpływowego... Wyobrażacie sobie? normalnie wywalało im do mieszkania cudze gówna sąsiadów z góry Hydraulik półtorej godziny nie dał rady odetkać
W końcu małego zabrali do siebie teściowie brata, tata pojechał pomóc z hydrauliką, a ja siedzę jak ten debil i nic nie mogę :/ Parkiet mają cały do wymiany, nawet nie chcę myśleć co leżało na podłodze...
I jeszcze się załamałam, że mój tata sobie lepiej radził z młodym i jakimiś jego stękaniami i płaczami niż ja chociaż wcale nie miał do tego siły i ochoty Nie nadaję się do dzieci
O matko co za historia. Współczuję. Smierdzaca sprawa.

A Ty się kochana nie martw ze tata sie lepiej zajmował. Bardziej doświadczony. A dwa ze swoim dzieckiem jest inaczej. Jak urodzimy to się nam włączy turbomoc i będziemy wiedzieć doskonale jak sobie poradzić z maluszkiem ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 22:55   #1969
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Czy ktoś oglądał ten mecz. No masakra.
Jak można nie trafić tyle karnych.
To ja bym trafiła.
Uwielbiam karne oglądać mecz już niekoniecznie.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 23:01   #1970
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Czy ktoś oglądał ten mecz. No masakra.
Jak można nie trafić tyle karnych.
To ja bym trafiła.
Uwielbiam karne oglądać mecz już niekoniecznie.
Oglądałam... 😆
Dawno takich nie widziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 23:02   #1971
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Ogladalam najlepsi ci co bramki nie widzieli
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-02, 23:06   #1972
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Czy ktoś oglądał ten mecz. No masakra.
Jak można nie trafić tyle karnych.
To ja bym trafiła.
Uwielbiam karne oglądać mecz już niekoniecznie.
Haha śmiech na sali, włosi przekombinowali , zamiast strzelać prosto to jakieś tańce przy tej piłce odprawiali. Byłam za nimi ale dobrze im po tych karnych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 04:47   #1973
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Dzien dobry,

jak tutaj dawno mnie tutaj nie bylo. Na poczatku tygodnia trafiłam do szpitala ze skurczami, a raczej napinaniem brzucha i zostawili mnie tam, aby podawać magnez. Jestem bardzo aktywna i szlag mnie powoli trafiał od tego leżenia, bo z kroplówką to łazić nie wolno było, bo krzyczeli. Ale przynajmniej zobaczyłam od środka jak wygląda szpital, w którym chcę rodzić. Na sali byłam jedyna z tymi skurczami, reszta czekała na szczęśliwe rozwiązanie, które nie chciało nadejść

Więc te dziewczyny, które teraz muszą leżeć, albo w szpitalach albo w domu - bardzo współczuję, bo to w perspektywie dłuższego czasu można zwariować.

Nie wiem która polecała sprzedawcę DOLCE SONNO, ale dzięki - nabyłam pajaca i przy okazji zauważyłam, że ma koszule do karmienia i szlafrok (który się przyda do szpitala, bo normalnie nie noszę, za niewielkie pieniądze i bez infantylnych wzorków w owieczki, krówki i inne A ceny super - szlafrok 30 zł, koszule nocne ok 20.

Przejrzałam sobie ciuchy, które wcześniej kupowałam (też używane) i niestety sporo jest większych (porównywałam z 56 ze smyka) i muszę teraz nabyć jeszcze kilka ciuszków dla typowego malucha - 56 - głownie pajacyki, bodziaki mam, kilka kaftaników i półśpiochów sie znajdzie. Co jeszcze się może przydać? Kupujecie w ogóle rozmiar 50? Moja mała póki co jest w siatce centylowej gdzieś w połowie, w szpitalu, w 27tc miała 1019 g.

Wczoraj też pokupowałam reszte wyprawki do szpitala, bo to nagłe pozostanie nas zaskoczyło, ja od razu zostałam, a biedny tż miotał się w domu zastanawiając się co mi potrzeba Czas w razie czego po prostu spakować torbę. Tyle, że w gemini zostawiłam ponad 400 zł:/ Mogę wrzucić listę, ale jest kompilacją Waszych list, swoją drogą bardzo pomocnych. Ja dorzuciłam ze swojej strony w sumie tylko pieluszki muślinowe, bo nie miałam i mocno zastanawiałam się nad kremem do pupy do codziennego stosowania (postawiłam na bepanthen i linomag - nie są drogie, a zobaczymy jak się sprawdzą).
Widziałam u którejś takie elektrolity dla niemowlaka, teraz nie pamiętam nazwy - nie wzięłam tego, bo się zastanawiałam czy to jest koniecznie czy tylko tak w razie czego?

I teraz czas szukać połoznej srodowiskowej, jedną znalazłam - całkiem fajna, ale powiedziała że we wrześniu to na urlop jedzie iw sumie nie wie dokładnie kiedy (bo last minute), więc w razie czego miała podpytać koleżanki czy w razie czego jej na jednej wizycie nie zastąpi - miała oddzwonić i nie oddzwoniła, a mnie cały czas wylatywało z głowy, że mam się dowiedzieć

I w końcu można powiedzieć, że jest chłodniej w Krakowie - upał wczoraj był nie do wytrzymania.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 07:03   #1974
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Dzien dobry,

jak tutaj dawno mnie tutaj nie bylo. Na poczatku tygodnia trafiłam do szpitala ze skurczami, a raczej napinaniem brzucha i zostawili mnie tam, aby podawać magnez. Jestem bardzo aktywna i szlag mnie powoli trafiał od tego leżenia, bo z kroplówką to łazić nie wolno było, bo krzyczeli. Ale przynajmniej zobaczyłam od środka jak wygląda szpital, w którym chcę rodzić. Na sali byłam jedyna z tymi skurczami, reszta czekała na szczęśliwe rozwiązanie, które nie chciało nadejść

Więc te dziewczyny, które teraz muszą leżeć, albo w szpitalach albo w domu - bardzo współczuję, bo to w perspektywie dłuższego czasu można zwariować.

Nie wiem która polecała sprzedawcę DOLCE SONNO, ale dzięki - nabyłam pajaca i przy okazji zauważyłam, że ma koszule do karmienia i szlafrok (który się przyda do szpitala, bo normalnie nie noszę, za niewielkie pieniądze i bez infantylnych wzorków w owieczki, krówki i inne A ceny super - szlafrok 30 zł, koszule nocne ok 20.

Przejrzałam sobie ciuchy, które wcześniej kupowałam (też używane) i niestety sporo jest większych (porównywałam z 56 ze smyka) i muszę teraz nabyć jeszcze kilka ciuszków dla typowego malucha - 56 - głownie pajacyki, bodziaki mam, kilka kaftaników i półśpiochów sie znajdzie. Co jeszcze się może przydać? Kupujecie w ogóle rozmiar 50? Moja mała póki co jest w siatce centylowej gdzieś w połowie, w szpitalu, w 27tc miała 1019 g.

Wczoraj też pokupowałam reszte wyprawki do szpitala, bo to nagłe pozostanie nas zaskoczyło, ja od razu zostałam, a biedny tż miotał się w domu zastanawiając się co mi potrzeba Czas w razie czego po prostu spakować torbę. Tyle, że w gemini zostawiłam ponad 400 zł:/ Mogę wrzucić listę, ale jest kompilacją Waszych list, swoją drogą bardzo pomocnych. Ja dorzuciłam ze swojej strony w sumie tylko pieluszki muślinowe, bo nie miałam i mocno zastanawiałam się nad kremem do pupy do codziennego stosowania (postawiłam na bepanthen i linomag - nie są drogie, a zobaczymy jak się sprawdzą).
Widziałam u którejś takie elektrolity dla niemowlaka, teraz nie pamiętam nazwy - nie wzięłam tego, bo się zastanawiałam czy to jest koniecznie czy tylko tak w razie czego?

I teraz czas szukać połoznej srodowiskowej, jedną znalazłam - całkiem fajna, ale powiedziała że we wrześniu to na urlop jedzie iw sumie nie wie dokładnie kiedy (bo last minute), więc w razie czego miała podpytać koleżanki czy w razie czego jej na jednej wizycie nie zastąpi - miała oddzwonić i nie oddzwoniła, a mnie cały czas wylatywało z głowy, że mam się dowiedzieć

I w końcu można powiedzieć, że jest chłodniej w Krakowie - upał wczoraj był nie do wytrzymania.

Smutne takie leżenie ze skurczami.
Sama to przerabiałam w poprzednich ciążach. Najgorsze jest to że ty liczysz na to że się wyciszy a reszta oddziału robi co może aby je mieć.
Ale zapewne zaraz cię puszczą do domu.
Trzymam kciuki aby było już lepiej.

U mnie skurcze trwają sporo bo od 2-3 min i jest ich ok 5-6 na dobę. Wczoraj był rekord bo w ciągu godziny miałam ich 4.

Ciuszki jak najbardziej kupuje na 50 ale mam te ze Smyka. Mój synek urodził się normalnej wielkości i pływał w 56 do 3 mies. Ważył 3200 i miał 50 cm.

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Witam się od razu niedzielnie.

Miło i chłodno się zrobiło.

Dziś idziemy na imieniny taty mojego.
Już nie mogę się doczekać obiadu. Będą żeberka w kapuście mniam mniam.

Wczoraj popchnęłam 1/100 prasowania.
Ale same szybkie takie kocyki, poszewki, ręczniki, rożki, pieluchy.

Zaraz wezmę się za spodenki i ogrodniczki.

Może do sierpnia skończe prasować tą stertę
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 07:30   #1975
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Smutne takie leżenie ze skurczami.
Sama to przerabiałam w poprzednich ciążach. Najgorsze jest to że ty liczysz na to że się wyciszy a reszta oddziału robi co może aby je mieć.
Ale zapewne zaraz cię puszczą do domu.
Trzymam kciuki aby było już lepiej.

U mnie skurcze trwają sporo bo od 2-3 min i jest ich ok 5-6 na dobę. Wczoraj był rekord bo w ciągu godziny miałam ich 4.

Ciuszki jak najbardziej kupuje na 50 ale mam te ze Smyka. Mój synek urodził się normalnej wielkości i pływał w 56 do 3 mies. Ważył 3200 i miał 50 cm.

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Witam się od razu niedzielnie.

Miło i chłodno się zrobiło.

Dziś idziemy na imieniny taty mojego.
Już nie mogę się doczekać obiadu. Będą żeberka w kapuście mniam mniam.

Wczoraj popchnęłam 1/100 prasowania.
Ale same szybkie takie kocyki, poszewki, ręczniki, rożki, pieluchy.

Zaraz wezmę się za spodenki i ogrodniczki.

Może do sierpnia skończe prasować tą stertę
czy ktoś tutaj lubi prasować? moja śp. babcia uwielbiała, nawet bieliznę, takim zelazkiem z duszą...

Jak masz dużo ciuszków to najlepiej podzielić, bo szkoda sie zrazić prasujac 5 godzin
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 07:33   #1976
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Miło, że pytasz Tak, na szczęście dzisiaj był już zdecydowanie bardziej aktywny


Cytat:
Napisane przez chrupa Pokaż wiadomość
Kurrde, nie wiem co tam się stało z tym odpływem, ale dzwoniłam do bratowej i mówi że do tej pory nie udało się odetkać :/ Przed nimi cała noc sprzątania...
Jedyna pozytywna rzecz w całej tej sytuacji, że mają blisko jednych i drugich rodziców, w razie czego mają gdzie się z dzieckiem podziać.
Chyba nikt im nie zazdrości. A to nie powinni sprzątać Ci od których to przypłynęło?

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość

Weselna idź na kebaba
Odrzuciło mi, ale zamawiam dziś pizzę na obiad

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Dzien dobry,

jak tutaj dawno mnie tutaj nie bylo. Na poczatku tygodnia trafiłam do szpitala ze skurczami, a raczej napinaniem brzucha i zostawili mnie tam, aby podawać magnez. Jestem bardzo aktywna i szlag mnie powoli trafiał od tego leżenia, bo z kroplówką to łazić nie wolno było, bo krzyczeli. Ale przynajmniej zobaczyłam od środka jak wygląda szpital, w którym chcę rodzić. Na sali byłam jedyna z tymi skurczami, reszta czekała na szczęśliwe rozwiązanie, które nie chciało nadejść

Więc te dziewczyny, które teraz muszą leżeć, albo w szpitalach albo w domu - bardzo współczuję, bo to w perspektywie dłuższego czasu można zwariować.
A to były same skurcze czy ta legendarna szyjka też przy okazji poszła?

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/porady...fz,658032.html patrzcie jakie zmiany się szykują w opiece dietetycznej nad ciężarnymi.
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 08:15   #1977
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
czy ktoś tutaj lubi prasować? moja śp. babcia uwielbiała, nawet bieliznę, takim zelazkiem z duszą...

Jak masz dużo ciuszków to najlepiej podzielić, bo szkoda sie zrazić prasujac 5 godzin

Dlatego dzielę właśnie.
Zawsze zaczynam od najszybszych i łatwych. Potem coraz gorsze. A tych co nie lubię mąż prasuje.
Ale teraz to na zmiane prasujemy.
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 09:07   #1978
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Niedzielne hej haj hello. U nas szybkie zakupy i wracamy do Niemiec. Miłej niedzieli piękne!

Btw. Przedwczoraj w drodze wywaliło mi pępek na wierzch Ciekawe co mi dzisiaj wywali?
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 09:26   #1979
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Hej ☺
Dołączam do grona dziewczyn z rozstepami na brzuchu.
Pojawiły mi się pierwsze czerwone kreski. Oprócz tego na wewnętrznej stronie ud.
Pisalyscie ze coś je rozjaśnia bio oil ?

Slowikowa mój pępek też nie długo wywali bo jest już taki malutki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-03, 09:31   #1980
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Bry bry
Jak mowilam - ciaza przenosi sie droga kropelkowa. Wczoraj na grillu dowiedzielismy sie, ze nastepna kolezanka jest w ciazy

Kupilam tkaniny bambusowe na otulacze. Szyjacym polecam, bo wychodzi do 30 zl za sztuke. Gotowe z tych samych materialow juz 80.
Maz mowi, ze mloda bedzie miala kocyk/otulacz na kazdy dzien tygodnia. Moja babcia robi 3 kocyki z wloczki, ja uszylam minky, w planach mam dzianinowy i 2 otulacze bambusowe. Znajac zycie to nie koniec, bo dopiero mamy lipiec, a ja na zwolnieniu. Jeszcze dla siostry bede szyla to moze troche mi zajmie.
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-09 15:44:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:09.