Mamusie listopad 2019- cz. 4 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-28, 12:53   #1951
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Przynajmniej nie będziesz miała problemów z kręgosłupem! Syn o to już zadba Kąpiel w wannie polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
O, kurka! Oby szybko przeszło



W takie upały to najgorsze :/ Działaj odrazu, to jest szansa, że nic dalej się nie rozwinie.
Powoli przechodzi ale nie powiem, były mocne i nieprzyjemne i przy tym wiercenie się Wiktorka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 13:12   #1952
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Nie zawiało Cię gdzieś od klimy?

możliwe bo jestem wszędzie w klimie
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 14:49   #1953
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Przynajmniej nie będziesz miała problemów z kręgosłupem! Syn o to już zadba Kąpiel w wannie polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Położna na szkole rodzenia mówiła, że kąpiel w ciązy odpada, tylko prysznic. Niby jest ryzyko odklejenia łożyska. Dla mnie to nie problem bo nie znoszę kąpieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 14:51   #1954
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Położna na szkole rodzenia mówiła, że kąpiel w ciązy odpada, tylko prysznic. Niby jest ryzyko odklejenia łożyska. Dla mnie to nie problem bo nie znoszę kąpieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można się popluskać, byle temperatura nie przekraczała 37 stopni.
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 14:53   #1955
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Położna na szkole rodzenia mówiła, że kąpiel w ciązy odpada, tylko prysznic. Niby jest ryzyko odklejenia łożyska. Dla mnie to nie problem bo nie znoszę kąpieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie jeszcze mniejszy, bo nie mam wanny

Gorąc dzisiaj dobija. Leżę na kanapie i się nie ruszam. Tylko rano zaliczyłam spacer. Rosół ugotowany od 1.5 godziny więc będzie co jeść Na wielkie żarcie nawet nie mam ochoty.
Za to Pani Dzidzia ma dobry dzień, rusza się radośnie i pływa beztrosko
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 15:00   #1956
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;87122360]Dla mnie jeszcze mniejszy, bo nie mam wanny

Gorąc dzisiaj dobija. Leżę na kanapie i się nie ruszam. Tylko rano zaliczyłam spacer. Rosół ugotowany od 1.5 godziny więc będzie co jeść Na wielkie żarcie nawet nie mam ochoty.
Za to Pani Dzidzia ma dobry dzień, rusza się radośnie i pływa beztrosko [/QUOTE]

Ja dziś czuję się najlepiej od jakiegoś tygodnia, więc zrobiłam karkówkę z piekarnika (do tego będą warzywa z patelni). Ukulałam ciasto drożdżowe ze śliwkami i kruszonką. Zrobiłam pomidory w oleju (miałam całą paczkę suszonych otwartą od chyba pół roku i nie wiedziałam, co z nimi zrobić). I jeszcze musli dla TŻ zrobiłam.
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 15:02   #1957
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

My w domu mamy wolnostojącą wannę, ale dobrze, że jest też prysznic, bo obawiam się, że jakbym do niej weszła, to musieliby mnie wyciągać Zresztą dla mnie chłodna kąpiel to nie kąpiel, ja uwielbiam gorącą wodę, jedynie teraz się pilnuję.

Mój dzisiaj też tańczy, aż musiałam się odsunąć bardziej od biurka, bo się oboawiałam, że mój falujący brzuch w nie uderzy
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-28, 15:07   #1958
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Położna na szkole rodzenia mówiła, że kąpiel w ciązy odpada, tylko prysznic. Niby jest ryzyko odklejenia łożyska. Dla mnie to nie problem bo nie znoszę kąpieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję,że mówiła o gorących kąpielach,a nie kąpielach w ogóle bo całkiem zwatpie w edukację polskiej służby zdrowia ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 15:08   #1959
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja dziś czuję się najlepiej od jakiegoś tygodnia, więc zrobiłam karkówkę z piekarnika (do tego będą warzywa z patelni). Ukulałam ciasto drożdżowe ze śliwkami i kruszonką. Zrobiłam pomidory w oleju (miałam całą paczkę suszonych otwartą od chyba pół roku i nie wiedziałam, co z nimi zrobić). I jeszcze musli dla TŻ zrobiłam.
Dziewczyno, co Ty byś zrobiła nie będąc w ciąży i mając świetny dzień, katering dla całej rodziny?
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 15:13   #1960
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Dziewczyno, co Ty byś zrobiła nie będąc w ciąży i mając świetny dzień, katering dla całej rodziny?
Pracowała a po pracy robiła obiad + boxy na kolejny dzień tak jak przed ciążą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 15:19   #1961
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Pracowała a po pracy robiła obiad + boxy na kolejny dzień tak jak przed ciążą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Szacun mnie się często nie chce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-28, 15:19   #1962
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Pracowała a po pracy robiła obiad + boxy na kolejny dzień tak jak przed ciążą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Okej, przywracasz mi wiarę w siebie. Bo ja lubię gotować, ale po pracy mi się nie chce, a teraz to już w ogóle Więc po prowrocie z pracy ogarniamy kolację + pudełka na dzień kolejny, także standard.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 15:24   #1963
Jaguś
Rozeznanie
 
Avatar Jaguś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 859
GG do Jaguś
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja dziś czuję się najlepiej od jakiegoś tygodnia, więc zrobiłam karkówkę z piekarnika (do tego będą warzywa z patelni). Ukulałam ciasto drożdżowe ze śliwkami i kruszonką. Zrobiłam pomidory w oleju (miałam całą paczkę suszonych otwartą od chyba pół roku i nie wiedziałam, co z nimi zrobić). I jeszcze musli dla TŻ zrobiłam.
Dobry pomysł z tymi pomidorami, też mam taką paczkę, skusiliśmy się w San Marino i tetaz nie wiadomo co z tym zrobić.
Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję,że mówiła o gorących kąpielach,a nie kąpielach w ogóle bo całkiem zwatpie w edukację polskiej służby zdrowia ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No o gorących, a ktoś w ogóle bierze letnią kąpiel?
Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Okej, przywracasz mi wiarę w siebie. Bo ja lubię gotować, ale po pracy mi się nie chce, a teraz to już w ogóle Więc po prowrocie z pracy ogarniamy kolację + pudełka na dzień kolejny, także standard.
Ja tak bardzo nienawidzę i nie umiem gotować, że aż mi wstyd. Siedze w domu a nie ma co jeść. Już wolę piec ale przy cukrzycy to nie ma sensu, jak już zrobię coś dla cukrzyków to mąż nie chce jeść a dla mnie jednak duże porcne nie wskazane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaguś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 15:25   #1964
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
Okej, przywracasz mi wiarę w siebie. Bo ja lubię gotować, ale po pracy mi się nie chce, a teraz to już w ogóle Więc po prowrocie z pracy ogarniamy kolację + pudełka na dzień kolejny, także standard.
No to my zawsze po pracy schemat:
Obiad (odgrzanie) + wyciągnięcie rzeczy na obiad na następny dzień
Chill
Spacer/wyjście na kawę/ zakupy bieżące
Powrót
Zrobienie obiadu na następny dzień + boxów/kanapek do pracy

Także ryże, kasze, makarony, sałatki, chińczyki, chilli to było nasze królestwo wszystko co można było tylko podgrzać kolejnego dnia.

Teraz z kolei bardziej "standardowe polskie dania". A to jakieś kopytka, a to kluski, pierogi, schabowe czy w końcu- zupy, na rosole bulkającym się całą noc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 15:39   #1965
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

A wrzucę Wam na smaka!

Chyba tylko do pomidorów za dużo ziół dałam... Trudno zrobi się potem ze słonecznikiem i będzie pasta na tortille jako przystawka idealna! 20190828_161534.jpg20190828_161545.jpg20190828_161617.jpg20190828_163506.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 15:40   #1966
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Dobry pomysł z tymi pomidorami, też mam taką paczkę, skusiliśmy się w San Marino i tetaz nie wiadomo co z tym zrobić.No o gorących, a ktoś w ogóle bierze letnią kąpiel?Ja tak bardzo nienawidzę i nie umiem gotować, że aż mi wstyd. Siedze w domu a nie ma co jeść. Już wolę piec ale przy cukrzycy to nie ma sensu, jak już zrobię coś dla cukrzyków to mąż nie chce jeść a dla mnie jednak duże porcne nie wskazane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja biorę ciepłe kąpiele, nie wiem jaka temperatura , na oko puszczam wodę.

Prawie codziennie sobie takie robię, dobrze robią na plecy po całym dniu.


Ja gotuję dużo, ale jak jesteśmy wszyscy w domu. Jak córka w żłobku to je tylko jakaś przekąskę po powrocie i kolację. W weekend i wolne dni przymusowo zupa bo wszyscy lubimy.
Jak jesteśmy we dwie to robię zupę i jakiś szybki obiad. A jak już we trójkę mamy okazję razem zjeść obiad to bardziej wymagający tarty itp. Na szczęście mój mąż mało ma z typowego faceta, nie przepada za kotletami, mielonym mięsem, udkami , mięsne obiady robię raz na kilka dni. A kotleta to nie wiem , kiedy ostatnio robiłam, może z pół roku temu.

Piec bardzo lubię, ale nie piekę bo obydwoje lubimy domowe wypieki i zwyczajnie je pochłaniamy w mgnieniu oka nie potrafimy skończyć na kawałku do kawy także tylko lody domowe, a jak córka ma ochotę robić to babeczki i ciasteczka. Które potem albo roznosimy po sąsiadach albo matka z ojcem pożerają bo ona robić lubi a zje jedno lub dwa. A ciasteczka maślane takie dobre do kawy mmm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 15:43   #1967
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
No to my zawsze po pracy schemat:
Obiad (odgrzanie) + wyciągnięcie rzeczy na obiad na następny dzień
Chill
Spacer/wyjście na kawę/ zakupy bieżące
Powrót
Zrobienie obiadu na następny dzień + boxów/kanapek do pracy

Także ryże, kasze, makarony, sałatki, chińczyki, chilli to było nasze królestwo wszystko co można było tylko podgrzać kolejnego dnia.

Teraz z kolei bardziej "standardowe polskie dania". A to jakieś kopytka, a to kluski, pierogi, schabowe czy w końcu- zupy, na rosole bulkającym się całą noc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My jemy obiad w pracy (zabieramy dania obiadowe do odgrzania), więc też ryże, kasze, makarony, warzywa na patelnię królują. Dzięki temu poznałam przeróżne rodzaje ryzu i kaszy a nie tylko basmati i gryczana

Kiedyś jedliśmy po powrocie z pracy (a na lunch jakies kanapki, sałatki itp.), ale stwierdziliśmy, że lepiej się czujemy, jak zjemy cięższe jedzenie wcześniej a na kolację coś lżejszego (obydwoje kończymy o 5) i to nam się najlepiej sprawdza.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 15:45   #1968
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Kiedy będziecie prać ubranka?
Koniec września/początek października Musimy jeszcze komodę zakupić

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Zastanawiam się jeszcze nad praniem zabawek, ale sama nie wiem
Ja chcę wyprać wszystko co tylko będę dała radę Zakupiłam dzisiaj jakieś płyny i proszki do prania, narazie wszystko eko do skóry wrażliwej i bez zapachu

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Już po wizycie, szyjka długa a mały ma już 1200g idealnie do czasu ciąży więc diabetolog niech się póki co wypcha ze swoją insuliną. Może czas kupić jakieś ubranko no ale sama nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że wszystko w porządku Tak, tak - już czas na zakupy

Cytat:
Napisane przez Nurek1119 Pokaż wiadomość
oo pokaż jakie bo ja szukam tez jakiegoś
Takie:
https://www.uberkids.com/uk/snuz-snu...g-bag-1398088/
Nie wiem czy w Polsce można je dostać? Ale po przeglądnięciu wielu różnych stwierdziłam, że te wydają mi się najbardziej praktyczne Wzięłam grubszy i cieńszy.

Cytat:
Napisane przez diaka Pokaż wiadomość
Dzień dobry Witam się w 8 miesiącu
Ciężka noc, zaczęły się chyba te sławetne skurcze i nie mogłam spać, do tego bieganie do łazienki Biorę się za prasowanie Załącznik 7689026

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ten czas leci Kolejna z nas zaczyna 8 miesiąc

Cytat:
Napisane przez kapewa Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie. Bartek waży 1550g czyli jak patrzę to 50 centyl, kości długie. Wszystko w porządku, wód dosyć, pepowina owinieta wokół szyi ale przepływy prawidłowe. Rana po cc mnie swędzi czasem, ale badał i ok.

Chciał zrobić zdjęcie buźki, ale zasłanial rączkami i nogami (ostatnio też tak machał) - jakoś się udało, dostałam na pamiątkę zdjęcie twarzy i zdjęcie jajeczek

Wysłane z mojego MRD-LX1 przy użyciu Tapatalka
Gratuluję udanej wizyty i mam nadzieję, że ta pępowina nie jest jakimś problemem


Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja już mam dość... II trymestr magiczny za to III tragiczny...

Jakiś combos mam- ciągle zmęczenie, zaparcie x1000 mimo czopków, nabrzmiały brzuch (chodzę jak kaczka, a nawet mi piersi nie przegania!), piersi bolą, sutki pieką, humory jak dziecko 2letnie, na nic nie mam ochoty, wmuszam w siebie chociaż tą wodę...
Mój najnowszy patent na zaparcia - koktajl owocowy Banan, maliny, truskawki, morele lub brzoskwinie zmiksowane z jogurtem owocowym. Od kiedy piję go codziennie (już prawie miesiąc) to wizyty w WC się uregulowały No i oczywiście duża ilość wody, ale widzę, że o to dbasz

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ja już się przyzwyczaiłam , że siedzę z plecami prostymi jak struna bo jaśnie pan nie toleruje żadnego skłonu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój też nie toleruje garbienia i skłonów, od razu zaczyna wierzgać Nawet jak się lekko przygarbię przy myciu naczyń


Wczorajszy wypad jak najbardziej udany, przywędrowaliśmy prawie 20km Z przerwami oczywiście Dzisiaj aż mam zakwasy na łydkach.

Mi narazie III trymestr bardzo nie doskwiera, poza lekkim spadkiem energii, wahaniami nastroju i mniejszymi chęciami do robienia czegokolwiek
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 15:49   #1969
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Położna na szkole rodzenia mówiła, że kąpiel w ciązy odpada, tylko prysznic. Niby jest ryzyko odklejenia łożyska. Dla mnie to nie problem bo nie znoszę kąpieli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam w domu wannę, nie wyobrażam sobie życia bez kąpieli na dodatek w taki upał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-28, 15:59   #1970
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Ja mam w domu wannę, nie wyobrażam sobie życia bez kąpieli na dodatek w taki upał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy wanne z prysznicem i w zimę kąpiel wieczorem obowiązkowa ale od marca do września wolę prysznic chyba, że jestem leniuszkiem to wtedy piana górą!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 16:22   #1971
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość

Takie:
https://www.uberkids.com/uk/snuz-snu...g-bag-1398088/
Nie wiem czy w Polsce można je dostać? Ale po przeglądnięciu wielu różnych stwierdziłam, że te wydają mi się najbardziej praktyczne Wzięłam grubszy i cieńszy.

Fajne nie kojarzę ich w Polsce ale jutro poszperam




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 16:36   #1972
Mikaa92
Zadomowienie
 
Avatar Mikaa92
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1 594
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Czy u Was jest też taki skwar? Ja pozamykałam okna od zachodu mieszkania, spusciłam rolety, włączyłam wiatrak i poszłam się wymoczyć w wannie dobrze ze sobie przypomniałam o jutrzejszej wizycie więc maszynka poszła w ruch... Co za wysiłek.. lusterko obowiązkowo do depilacji dołu teraz leżę z kremem na stopach i czekam na męża aż przywiezie drugą partie jeżyn i będę robić soki. Dobrze że kuchnia już bez słońca to będzie trochę chłodniej.
Szwagierka od 10 w szpitalu jeszcze nie dała znać czy urodziła czy nie, mam nadzieję że bardzo się nie męczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mikaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 16:40   #1973
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Czy u Was jest też taki skwar? Ja pozamykałam okna od zachodu mieszkania, spusciłam rolety, włączyłam wiatrak i poszłam się wymoczyć w wannie dobrze ze sobie przypomniałam o jutrzejszej wizycie więc maszynka poszła w ruch... Co za wysiłek.. lusterko obowiązkowo do depilacji dołu teraz leżę z kremem na stopach i czekam na męża aż przywiezie drugą partie jeżyn i będę robić soki. Dobrze że kuchnia już bez słońca to będzie trochę chłodniej.
Szwagierka od 10 w szpitalu jeszcze nie dała znać czy urodziła czy nie, mam nadzieję że bardzo się nie męczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie jest dramat z temperatura daje radę dzięki klimie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 16:50   #1974
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez Jaguś Pokaż wiadomość
Dobry pomysł z tymi pomidorami, też mam taką paczkę, skusiliśmy się w San Marino i tetaz nie wiadomo co z tym zrobić.No o gorących, a ktoś w ogóle bierze letnią kąpiel?Ja tak bardzo nienawidzę i nie umiem gotować, że aż mi wstyd. Siedze w domu a nie ma co jeść. Już wolę piec ale przy cukrzycy to nie ma sensu, jak już zrobię coś dla cukrzyków to mąż nie chce jeść a dla mnie jednak duże porcne nie wskazane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też nienawidzę gotować. Robię to bo muszę. Cieszę się, że córka teraz jada w przedszkolu bo wtedy nie muszę się bardzo wysilać.
Cytat:
Napisane przez Mikaa92 Pokaż wiadomość
Czy u Was jest też taki skwar? Ja pozamykałam okna od zachodu mieszkania, spusciłam rolety, włączyłam wiatrak i poszłam się wymoczyć w wannie dobrze ze sobie przypomniałam o jutrzejszej wizycie więc maszynka poszła w ruch... Co za wysiłek.. lusterko obowiązkowo do depilacji dołu teraz leżę z kremem na stopach i czekam na męża aż przywiezie drugą partie jeżyn i będę robić soki. Dobrze że kuchnia już bez słońca to będzie trochę chłodniej.
Szwagierka od 10 w szpitalu jeszcze nie dała znać czy urodziła czy nie, mam nadzieję że bardzo się nie męczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też masakra. Najgorzej, że w nocy też ciepło...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 16:56   #1975
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

U mnie wielka burza! Leje, wieje, błyska się. Spełnienie marzeń po tych upałach Jutro będzie 7 stopni chłodniej (25), więc będzie się dało coś zrobić Teraz za ciemno na to :P

Gotować lubię, ale niestety robię to nieregularnie bo nie zawsze mi się chce
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 17:06   #1976
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

U nas skwar , ale to dobrze, niech lato trwa jak najdłużej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 17:12   #1977
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Mi wystarczy że znowu upały w weekend :P Ale mam wtedy gości z maluszkiem i pewnie będziemy całe dnie plażować Ja uwielbiam jak jest ciepło, a potem na wieczór ulewa. Lepiej się śpi
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 17:56   #1978
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;87122710]U mnie wielka burza! Leje, wieje, błyska się. Spełnienie marzeń po tych upałach Jutro będzie 7 stopni chłodniej (25), więc będzie się dało coś zrobić Teraz za ciemno na to

Gotować lubię, ale niestety robię to nieregularnie bo nie zawsze mi się chce [/QUOTE]Daj mu tej burzy!

U mnie teraz 30 stopni...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 18:15   #1979
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Daj mu tej burzy!

U mnie teraz 30 stopni...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie tez ale właśnie przyszedł alert o brzuch


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-28, 18:22   #1980
Catherine07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 458
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 4

U nas jeszcze nie zapowiada się na burze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Catherine07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-11 20:59:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.