Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 15:57   #1951
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Wklejam fotkę- wybaczcie, ale bez makijażu z dzisiaj- odwiedzili nas goście z małym Kubusiem
Nie wiem jak wyglądasz w makijażu ale bez wyglądasz bardzo dobrze.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 15:57   #1952
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Przeważnie chodzi po domu w rajtkach,body i bluzce.Na potrzeby zdjęć założyłam jej opaskę i spodnie.Ja mam same ,,wyjsciowe'' ciuchy dla niej.Tak mi odbiło po porodzie,ze małą stroję a sama chodzę jak ostatnia zmora.Sama mogę być niewyjściowa a Ala zawsze musi wyglądać....Największą radochą jest dla mnie kupowanie jej ubranek.Jak to kobiecie potrafi odbijać jak urodzi córkę...
Zapewniam Cię, że jak się urodzi syna odbija tak samo

Kumkura bardzo ładna fryzurka
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 16:24   #1953
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Velluto-kupuję na wagę w Piotr&Paweł i niestety na papierku jest tylko napisane "parówki z szynki",ale spróbuję zapisac/zapamiętać następnym razem jak będę kupować
Sokołów ma 93% mięsa,ale nie pamiętam dokładnego składu
Kuchnia Polska też miała chyba 90%,ale też dawno nie kupowałam

Kumkura-suuuper wyglądasz! no to jak Ty jesteś chłopak to ja żołnierz
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"

Edytowane przez annLee
Czas edycji: 2011-02-24 o 16:30
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 17:31   #1954
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość

Co do jedzenia, to dodajecie coś do tych zupek?? Kleiku troszkę, mleka mm, olej lub oliwa?? Ja mam tak w przepisach i młodemu smakuje już.
Troszeczke maselka daje. Najgorsze jest to ze Mackowi smakuje ale jeszcze nie zdarzy polowy zjesc a juz wymiotuje. Nie dodaje jakis wymyslnych skladnikow, zwykle marchew, ziemniak, seler, pietruszka, czyli to co w sloiczku.

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość



osiem
a wizyta kontrolna, tutaj wczesnie sie zaczyna dbanie o zeby.
Babka poopowiadala jak dbac o zeby, jaka pasta je myc, zadawala pytania o smoczek, o jedzenie.
Generalnie jak dbac o zeby malucha teraz i pozniej. Malvina dostala szczoteczke do zebow i paste.
Nastepna wizyta za rok.
Przy ostatniej wizycie u dentysty wypytalam swojej doktorki o wizyte Macka u dentysty i w ogole o pielegnacje zabkow. Mowila zeby przyjsc chociazby po to zeby Maciek oswoil sie z otoczeniem. Posiedzial na fotelu, rozejrzał sie. A moze da sobie zajrzec w pyszczydelko to juz pelen sukces bylby



Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Ala dziękuje za komplementy....Zapo mniałam wrzucić jeszcze krotkiego filmiku jak Ala obsługuje magnetofon a raczje psuje mi płyki.Teraz stawiam go na czymś wyżej,tylko na potrzeby tego filmu stoi na ziemi....
http://www.youtube.com/watch?v=qebKR7NLenc

Spryciara

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Curly ja mam chłopców, ale mam dokładnie to samo Najlepsze jak jadę na zakupy coś kupić dla siebie a wracam z torba dziecięcych, a dla siebie nic. Mam pełno ciuchów po Michale ale i tak Szymon zazwyczaj chodzi w nowych, te po Michale już mi się znudziły
O rany, a ja myslalam ze tylko ja tak mam Od czasu urodzenia Macka malo co sobie kupilam, wszystko idzie na niego.

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Wklejam fotkę- wybaczcie, ale bez makijażu z dzisiaj- odwiedzili nas goście z małym Kubusiem
Super fryzurka, bardzo Ci pasuje
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 18:39   #1955
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość

fotki super jak zawsze gdzie sie wybiera Twoje dziecko? bidulek, nie kupiliście mu biletu?

wow! no to niezłą opieke tam macie! i to pewnie jeszcze wszystko w ramach państwowej opieki? zazdraszczam

tak, panstwowo

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;25321561]żywą sobie kup.
więcej mieszać nie będę.
[/QUOTE]

nieee, bo to pasc trzeba

Mieszaj mieszaj. Koniecznie

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Wklejam fotkę- wybaczcie, ale bez makijażu z dzisiaj- odwiedzili nas goście z małym Kubusiem
lo matko, ale cudnie. Super

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Przy ostatniej wizycie u dentysty wypytalam swojej doktorki o wizyte Macka u dentysty i w ogole o pielegnacje zabkow. Mowila zeby przyjsc chociazby po to zeby Maciek oswoil sie z otoczeniem. Posiedzial na fotelu, rozejrzał sie. A moze da sobie zajrzec w pyszczydelko to juz pelen sukces bylby
otoz to, byla, widziala...
W paszcze Malvi nie dala sobie zajrzec. Najpierw zlapala babke za palec (w rekawicy chyba jej sie spodobal) a pozniej odpychala jej reke ale cos tam babka popatrzyla troszke..

__
Ja suknie slubna wybralam szybko. Poszlam, zmierzylam jedna, fajna byla to juz nie kombinowalam aby sobie glowy nie zawracac.
Sprzedalam ja w rok po slubie za cene kupna

Ciuchy kupowalam tez caly czas tylko dzieciowe ale od miesiaca zaczelam myslec o sobie. Wiec zakupilam kilka rzeczy dla siebie i mam zamiar wiecej..
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 18:45   #1956
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dzięki wszystkim za komplementa
I mam zagwozdkę...Ad od kilku dni marudkował, miał gorączkę, troche więcej kup robił, czasem zielonych, ale apetyt taki w normie- obstawiałam zęby-bo idą jak byk, aleeeeeee dziś wieczorem dostał wysypki- czoło, plecy, brzuszek=czerwone punkciki- nie swędzą Czyżby to była trzydniówka?????????Bo nic nowego do jedzenia nie dawałam Zresztą on wszystkojadliwy- nigdy nie było żadnych rewolucji..
Jutro sądny dzień Wybywam i zostawiam dziecko...
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 19:46   #1957
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość


-----------------------------------------
Czy jest tu jakas mama ktora nie gotuje swojemu dziecieciu tylko podaje jedzenie ze sloiczkow??
Ja do tej pory taka bylam, rzadko Mackowi cos gotuje, choc jadl dosc chetnie to co mu przyrzadzilam. Ale od kilku dni mam problem, postanowilam ze bede mu przygotowywac posilki sama. Rzecz w tym ze cokolwiek mu podam swojego to Maciek zwymiotuje. Nie robie niczego szczegolnego, zwykle zupki warzywne, nawet bez miesa. Je chetnie a pozniej chlust... i po jedzeniu. Jak dam gotowy sloiczek to nic mu nie dolega. Nie wiem czy probowac dalej czy moze zostac przy tych sloczkach Zaznaczam ze czesc warzywek blenderuje a czesc kroje drobno, ale slioczkowe jedzenie tez nie jest jednolite wiec nie wiem w czym problem.
Ja dłuuuugo podawałam same słoiczki.
Wiesz co, może bardziej kaloryczne robisz i dziecię przejedzone?

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Moja biedronkowa panna

Z buzi wystaje jej kawałek paluszka ( dostała troszkę na spróbowanie ).
Sliczności

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość


Dziewczyny..
Dziś dałam Julce do zjedzenia parówkę z indyka dla dzieci bez dodatku krowiego mleka. Ugotowałam ją i była miękka. Mała zjadła ją chętnie ok, 17:30. Po kąpieli zrobiła kupę - normalną. Była bardzo wesoła i miała dobry humor. Po bajce położyłam ją spać o 21:00, przysneła na kilka minut i zaczęła wrzeszczeć jak szalona. Do 22:00 nosiłam ją bo płakała jak ją odłozyłam. Brzuszek miękki, żadnych gazów.. tarła dziąsła i wypluwała smoczek ale posmarowałam jej dziąsła Dentinoxem i na chwilkę się uspokoiła a potem znów histeria. Jak ją wyjełam to się strasznie do mnie przyssała i była cała roztrzęsiona Myślicie że to po parówce? czy zęby? jutro jej nie dam do zjedzenia nic nowego i zobaczę, wczoraj też płakała przed zaśnięciem ale nie tak długo i nie tak bardzo.





staram się jak moge by nie wyglądała jak dziecię z ulicy ale nie daje rady ostatnio śliwkę miała nawet z tyłu we włosach... ciuchy do prania... spodobało się jej bawic jedzeniem
Raczej nie od parówki, nadmiar emocji, zęby...

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość

Ja już mam od nas - świnkę skarbonkę FP i klocki drewniane. Przełożone z gwiazdki, bo by za dużo było

Edziu czasem tak jest lepiej, choć trudno w to uwierzyć. Nie złość się na mnie, wiem co piszę. Boguś ma kuzyna wcześniaka z 27tc. Krzyż dla rodziców na całe życie, dziecko upośledzone umysłowo i co z tego że lekarze go uratowali, skoro nigdy nie będzie samodzielny, a teraz już nawet powoli myślą o ośrodku dla niego bo już jest tak agresywny że nie dają rady. Widocznie tak miało być z Twoją koleżanką.

Co do jedzenia, to dodajecie coś do tych zupek?? Kleiku troszkę, mleka mm, olej lub oliwa?? Ja mam tak w przepisach i młodemu smakuje już.
Oooo nie mamy świnki, przyjedziemy się pobawić

Zgadzam się... Wiecie, mam takiego ucznia. Pomijam, jaki jest teraz, bo każdy chciałby mieć takie grzeczne dziecko (choć ruchowo i intelektualnie niesprawne, zawsze będzie wymagał opieki). Ale opiekun chłopca kiedyś mi powiedział: wie pani, kochamy go bardzo, ale gdy się urodził, to pierwsza myśl: może lepiej by było, gdyby nie przeżył... Urodzony w połowie 6 miesiąca.

Do zupek oliwa z oliwek makaron w kształcie ryżu, ryż. Mam genialną książkę kucharską, postaram się foty zrobić i wam wrzucę przepisy.




Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Kostki edukacyjne to świetna sprawa, sama mam jedną po Michale. Baardzo się nią bawił! Tyle, że my plastikową, dużą mamy

U nas nadal zebów brak, ale zacząl się ślinotok. Mały zaczął siedzieć, chyba do raczkowania się szykuje, zaczyna kombinować z rączkiami z pozycji na czworaka. poza tym pełza już po całym domu.
Ja też chcę potem kostkę kupić, widzę, że mała lubi manipulacyjne zabawki (panel tiny love i trójkąt przestrzenny - rewelacja).

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość





Może podaj mu na noc panadol w syropie to będzie spokojniej. Lekarz mi tez polecał czopki - Viburcol. Ja je miałam przy kolkach dla Julki - nie działaly jakoś rewelacyjnie ale u niej nic nie działało to czopki ziołowe o działaniu uspokajającym, bez recepty.


Viburcol niestety od dawna jest na receptę. Zmienili jego skład troszkę, jeśli kupujesz jeszcze bez recepty, to stary lek.



Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość

Wziełam sie dziś za porządki , tak na spokojnie , korzystam że babcia jeszcze przy młodej jest . Wiadro wody i ide na pietro łazienke pucowac - wiadro czerwone na Gabi działa jak płachta na byka
Ona chce ze mną - ok idziemy razem , nie pierwszy raz razem sprzątamy - tylko że jeszcze sie nie przyzwyczaiłam że moje dziecie od 3 dni raczkuje i poznaje świat.
Zdążyłam sie odwrócic , młoda złapała wiadro i całą wode wylała na siebie i łazienke Jej mina bezcenna
A ja musze zapamietac że Gabi to juz nie to samo dziecie co kilka dni temu. Juz odkryła że w sypialni można łatwo szuflady otworzyc i mamie majtki policzyc


Kumkura - świetna fryzura
Ona, fota synka w walizce - bezcenna
Djerba, poka poka młodą w spinkach :d

Zdycham od wczoraj, tak mi brzuch zgazowało, że hej. Łeeeee.

Mnie na roczek to się podoba szalenie:
http://www.ezabawki.pl/561933,Zabawk...ksztaltow.html

A kostka taka: http://allegro.pl/smiki-interaktywny...473254046.html

Popatrzcie jakie ładne zwierzaki http://www.ezabawki.pl/1304,483,483,...rt_order=4&l=3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 19:50   #1958
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
słodziutka

Przeważnie chodzi po domu w rajtkach,body i bluzce.Na potrzeby zdjęć założyłam jej opaskę i spodnie.Ja mam same ,,wyjsciowe'' ciuchy dla niej.Tak mi odbiło po porodzie,ze małą stroję a sama chodzę jak ostatnia zmora.Sama mogę być niewyjściowa a Ala zawsze musi wyglądać....Największą radochą jest dla mnie kupowanie jej ubranek.Jak to kobiecie potrafi odbijać jak urodzi córkę....

-.
Mam to samo.
Sobie nie kupuje bo w nic się nie mieszczę więc po co się denerwowac.
Ostatnio z musu zakupiłam ubranie za chrzciny.

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Wklejam fotkę- wybaczcie, ale bez makijażu z dzisiaj- odwiedzili nas goście z małym Kubusiem
Super wygladasz.
Mnie się podobaja takie fryzurki ale mi nie pasują i moje włosy się nie nadają do takich fryzur.

Dzis po raz pierwszy Olcia jechała w dużym foteliku.
Byliśmy na placu zabaw i w parku.Olcia zaaferowana innymi dziećmi.
A teraz siedzi na podłodze i bawi sie klipsami do torebek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24luty (7).jpg (62,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24luty (16).jpg (59,3 KB, 53 załadowań)
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 20:07   #1959
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość


Ja też karmie Blankę słoiczkami
Jestem zbyt leniwa żeby jej gotować

Wczoraj kupiłam jej smaki świata.Jadła makaron ze szpinakiem i serem (niby włoskie) A dziś paella po hiszpansku
Luiza już nie lubi słoiczków


Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Moje dzieciaki coś takiego mają, kiedyś w lidlu było i dziadki kupili. Trampoliny niestety już nie ma, wytrzymała dwa tygodnie i ktoś zawinął...
Super, sama bym sie tam pobawiła


Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Ala dziękuje za komplementy....Zapo mniałam wrzucić jeszcze krotkiego filmiku jak Ala obsługuje magnetofon a raczje psuje mi płyki.Teraz stawiam go na czymś wyżej,tylko na potrzeby tego filmu stoi na ziemi....
http://www.youtube.com/watch?v=qebKR7NLenc


.
Ale spryciara

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Wklejam fotkę- wybaczcie, ale bez makijażu z dzisiaj- odwiedzili nas goście z małym Kubusiem
Rewelacja


Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość




Pamiętam jak mój szcześliwy mąż po urodzeniu Julki wręczył mi tysiaka i wysłał na zakupy bym nieco odkurzyło po ciąży :d powiedział "zaszalej Kochanie" wróciłam z pościelą dla niej za 400 zł, toną ubranek ("bo ja nie mam w co ją ubrać"), kocem Drewex (był czerwiec) i biustonoszem do karmienia ostatnio mi się poprawia - kupiłam sobie kilka nowych rzeczy.



Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
-

czy podajesz już kasze jeczmienną
Tak, dodałam ostatnio do krupnika.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;25337440]

Mnie na roczek to się podoba szalenie:
http://www.ezabawki.pl/561933,Zabawk...ksztaltow.html


[/QUOTE]


Już to kiedyś widziałam, też mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość

Dzis po raz pierwszy Olcia jechała w dużym foteliku.
Byliśmy na placu zabaw i w parku.Olcia zaaferowana innymi dziećmi.
A teraz siedzi na podłodze i bawi sie klipsami do torebek.

Fajna ta Twoja Olcia
U Was już jest tak ciepło? Kurka, u nas znowu w nocy -19

Dziękuję wszystkim za moją biedroneczkę

Lusia zaczyna mi się wdrapywać na łóżka, ale jeszcze za mała jest i się wścieka, że nie daje rady. A jak nogi zadziera

Dzisiaj szła przy psa misce z wodą ( w której grzebie i ma mokre ręce ). Wie, że nie może jej ruszać. Usiadła przy niej, pogadała po swojemu, pokręciła głową na "nie" i poszła dalej. Zaje....cie to wyglądało
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 20:08   #1960
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

hej Wam!
przeczytałam w końcu, ale sił brak na cytowanie.

zaległe gratki zębowo-umiejętnościowo-miesięczne dla wszystkich

szczególne brawa dla Malvinki

fotki i filmiki miodzio

u nas ciężki tydzień, małża prawie nie widuję, a jak jest, to odsypia. Ewcia w kratkę - raz anioł i super nocki, następnego dnia odwrotnie. do tego praca - zbliżająca się hospitacja, siedzę i dłubię w każdej wolnej chwili pomoce do tego zajęcia (a wolne chwile to rarytas).


Darianna - Ola mega zadowolona te pasy tak masz ustawione, czy dociągasz mocniej? pytam, bo nam babka w sklepie pokazała jak prawidłowo zapinać, a u Ciebie widzę spory luz.

i pytanko:
wywaliłam etykietkę ze skarpetek soxo ze skórkową podeszwą. powiedzcie mi, czy to się pierze w pralce czy nie?
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek

Edytowane przez margo80
Czas edycji: 2011-02-24 o 20:11
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 20:14   #1961
kafuniax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 317
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Do środka nadaje się wszytsko - wkłądki z innych pieluszek, prefoldy (np bambinomio - sa w super cenie i dobrej jakosci), tetra, flanela i co tam masz.
Tak, to jest otulacz wełniany - nie chłonie wilgoci a jest przewiewny i naturalny. Na lato rozwiazanie idealne

Piszę Ci prv z nazwą sklepu
jeszcze raz dzięki

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
Co do jedzenia, to dodajecie coś do tych zupek?? Kleiku troszkę, mleka mm, olej lub oliwa?? Ja mam tak w przepisach i młodemu smakuje już.
oliwe z oliwek, płatki ryżowe, ryż, popping z amarantusa...

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
Aha Kafunia miałam pytać czy ty warzysz ile on tych owoców je?? Bo z tego co dobrze pamiętam to zaleca się nie więcej niż 150g na dzień. Bo jak je więcej to ja bym się nie dziwiła że Nutra nie chce, jak ono gorzkie a owocki słodziutkie. Tak mi się skojarzyło.
no własnie problem w tym, że nie jadł mleka nawet jak nie dostawał owoców, i pediatra zaproponowała taki zestaw na śniadanko
wogóle z tym mlekiem to już biedę mamy...

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Mam to samo.
Sobie nie kupuje bo w nic się nie mieszczę więc po co się denerwowac.
Ostatnio z musu zakupiłam ubranie za chrzciny.



Super wygladasz.
Mnie się podobaja takie fryzurki ale mi nie pasują i moje włosy się nie nadają do takich fryzur.

Dzis po raz pierwszy Olcia jechała w dużym foteliku.
Byliśmy na placu zabaw i w parku.Olcia zaaferowana innymi dziećmi.
A teraz siedzi na podłodze i bawi sie klipsami do torebek.
super

Kumkuro ślicznie wyglądasz!

Szaja, jak zwykle jesteś kopalnią pomysłów jeśli chodzi o zabawki

Nie poszłam dziś do lekarza, bo rano wstałam, jechałam z dzieciakami do kina i normalnie nic mnie nie bolało ani temperatury, ani bólu gardła
__________________

Moi chłopcy

"... bo gdy jesteś przy mnie blisko czuję, że mogę wszystko"
kafuniax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 20:23   #1962
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Dzięki wszystkim za komplementa
I mam zagwozdkę...Ad od kilku dni marudkował, miał gorączkę, troche więcej kup robił, czasem zielonych, ale apetyt taki w normie- obstawiałam zęby-bo idą jak byk, aleeeeeee dziś wieczorem dostał wysypki- czoło, plecy, brzuszek=czerwone punkciki- nie swędzą Czyżby to była trzydniówka?????????Bo nic nowego do jedzenia nie dawałam Zresztą on wszystkojadliwy- nigdy nie było żadnych rewolucji..
Jutro sądny dzień Wybywam i zostawiam dziecko...
bardzo prawdopodobne, że to 3-dniówka.

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dzis po raz pierwszy Olcia jechała w dużym foteliku.
Byliśmy na placu zabaw i w parku.Olcia zaaferowana innymi dziećmi.
A teraz siedzi na podłodze i bawi sie klipsami do torebek.
ale zadowolona.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Fajna ta Twoja Olcia
U Was już jest tak ciepło? Kurka, u nas znowu w nocy -19

Dzisiaj szła przy psa misce z wodą ( w której grzebie i ma mokre ręce ). Wie, że nie może jej ruszać. Usiadła przy niej, pogadała po swojemu, pokręciła głową na "nie" i poszła dalej. Zaje....cie to wyglądało
pewnie cieplej niż u nas... a Darianna pewnie ubiera Oleńkę 'po angielsku"- czyli zdecydowanie lżej niż my nasze dzieciaki... Albo?
Jak pojechałam do siostry do Londynu, to tam wszystkie dzieciaczki zdecydowanie lżej niż Maksiu były poubierane... a ja raczej nie przegrzewam.

Nagraj ją, koneicznie.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
i pytanko:
wywaliłam etykietkę ze skarpetek soxo ze skórkową podeszwą. powiedzcie mi, czy to się pierze w pralce czy nie?
ja prałam w automacie.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 20:27   #1963
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość


Fajna ta Twoja Olcia
U Was już jest tak ciepło? Kurka, u nas znowu w nocy -19
Dziś taka ladna pogoda się zrobiło.Wczoraj lało cały dzień.

[/QUOTE]
Dzisiaj szła przy psa misce z wodą ( w której grzebie i ma mokre ręce ). Wie, że nie może jej ruszać. Usiadła przy niej, pogadała po swojemu, pokręciła głową na "nie" i poszła dalej. Zaje....cie to wyglądało [/QUOTE]

Już sobie to wyobraziłam

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
hej Wam!

Darianna - Ola mega zadowolona te pasy tak masz ustawione, czy dociągasz mocniej? pytam, bo nam babka w sklepie pokazała jak prawidłowo zapinać, a u Ciebie widzę spory luz.

i pytanko:
wywaliłam etykietkę ze skarpetek soxo ze skórkową podeszwą. powiedzcie mi, czy to się pierze w pralce czy nie?
Ja też wywaliłam i nie wiem.

No nie do konca dosuwam.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 20:42   #1964
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;25338834]przegrzewam.

Nagraj ją, koneicznie.


.[/QUOTE]

Myślisz, że to tak łatwo? Co brałam kamerkę, żeby ja nagrać jak grzebie w misce z karmą, to od razu przestawała i szła do mnie
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 20:49   #1965
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Darianko, Olcia super dorośle wygląda a jaka pogoda
Bydgoś, moja wyobraźnia zadziałała nienienie
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:14   #1966
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

moja Ewcia dostała wczoraj na przewijaku przed kąpielą autentycznej głupawki-śmiechawki, jak "dorosły" człowiek. nie wiem od czego się zaczęło, chyba połaskotał ją ręcznik. ja do niej "co to? co to?" (i tak ciągle), a ona w taki śmiech wpadła, że śmiała się jak norka i przestać nie mogła. małż po kamerę poleciał, ale mimo, że coś tam nagrał, to to już nie było to.

Kumkura - ładnie Ci w takich włoskach sama się czasem zastanawiam nad ścięciem, ale ja już taka chuda jestem, że jak się zetnę, to będę całkiem jak zapałka wyglądać...

pisałyście o tunelach - my parę dni temu kupiliśmy ten z Ikei. Ewcia śmiga w nim, ale faktycznie zdarza jej się turlać, co jej wcale nie przeszkadza w zabawie.

nad prezentami na roczek jeszcze nie myśleliśmy. pewnie rowerek.
na razie mamy nowy hicior - kubek w kubek - bawi się tym na sucho, stuka o kafle, uciekają jej te kubeczki i wędruje za nimi po całym salonie. od kilku dni ma też fazę na oglądanie książeczek (seria "obrazki dla maluchów"). staje przy stoliku, ściąga jedną, oglądamy, odkładamy, staje i bierze następną. i tak w kółko.

Bydgoś - śliczną masz Biedroneczkę. chyba w końcu też zakupię spineczki

aaaa, powiedzcie mi, na którym siedzeniu wozicie dzieciaki w tych większych fotelikach? wolno na środku?
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek

Edytowane przez margo80
Czas edycji: 2011-02-24 o 21:17
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:22   #1967
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
moja Ewcia dostała wczoraj na przewijaku przed kąpielą autentycznej głupawki-śmiechawki, jak "dorosły" człowiek. nie wiem od czego się zaczęło, chyba połaskotał ją ręcznik. ja do niej "co to? co to?" (i tak ciągle), a ona w taki śmiech wpadła, że śmiała się jak norka i przestać nie mogła. małż po kamerę poleciał, ale mimo, że coś tam nagrał, to to już nie było to.

Kumkura - ładnie Ci w takich włoskach sama się czasem zastanawiam nad ścięciem, ale ja już taka chuda jestem, że jak się zetnę, to będę całkiem jak zapałka wyglądać...

pisałyście o tunelach - my parę dni temu kupiliśmy ten z Ikei. Ewcia śmiga w nim, ale faktycznie zdarza jej się turlać, co jej wcale nie przeszkadza w zabawie.

nad prezentami na roczek jeszcze nie myśleliśmy. pewnie rowerek.
na razie mamy nowy hicior - kubek w kubek - bawi się tym na sucho, stuka o kafle, uciekają jej te kubeczki i wędruje za nimi po całym salonie. od kilku dni ma też fazę na oglądanie książeczek (seria "obrazki dla maluchów"). staje przy stoliku, ściąga jedną, oglądamy, odkładamy, staje i bierze następną. i tak w kółko.

Bydgoś - śliczną masz Biedroneczkę. chyba w końcu też zakupię spineczki

aaaa, powiedzcie mi, na którym siedzeniu wozicie dzieciaki w tych większych fotelikach? wolno na środku?
Jak sa pelne pasy to na srodku jest nAjlepiej tzn najbezpieczniej w przypadku zderzenia bocznego
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:28   #1968
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

bianka, wreszcie nowy avatar. śliczny Wit.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 21:41   #1969
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;25341384]bianka, wreszcie nowy avatar. śliczny Wit. [/QUOTE]
Dziekuje
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 23:16   #1970
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Klamerki
http://www.youtube.com/watch?v=TcNwvU6Oc_o
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 05:05   #1971
bratkab
Zadomowienie
 
Avatar bratkab
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 064
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Ala dziękuje za komplementy....Zapo mniałam wrzucić jeszcze krotkiego filmiku jak Ala obsługuje magnetofon a raczje psuje mi płyki.Teraz stawiam go na czymś wyżej,tylko na potrzeby tego filmu stoi na ziemi....
http://www.youtube.com/watch?v=qebKR7NLenc
Niezła jest
Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
mamy alergików - podziwiam was, trudno się gotuje jak dzieciaczek praktycznie większości nie może
więcej nie pamiętam, papa
Nie tak trudno, przynajmniej mi, bo i wybór warzyw mniejszy więc mniejszy dylemat co ugotować A tak poważnie da się przyzwyczaić do wszystkiego
Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Ja zupki i chyba jeszcze długo przy nich zostane zreszta repertuar mam bogaty wiec nie je w kolko tego samego
polecam ksiazke "u malucha na talerzu" duzo fajnych przepisow zarowno na obiadki jak i na deserki
Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Któraś z Was kiedyś pisała,ze ma książkę z przepisami dla niemowląt...Jak jest jej tytuł?Można ją gdzieś dostać?
Mam pożyczoną od kumpeli tą książkę - polecam
Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Wklejam fotkę- wybaczcie, ale bez makijażu z dzisiaj- odwiedzili nas goście z małym Kubusiem
Rewelacja
Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Troszeczke maselka daje. Najgorsze jest to ze Mackowi smakuje ale jeszcze nie zdarzy polowy zjesc a juz wymiotuje. Nie dodaje jakis wymyslnych skladnikow, zwykle marchew, ziemniak, seler, pietruszka, czyli to co w sloiczku.
A może masło mu nie podchodzi... Może spróbuj podać inny tłuszcz.
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;25337440]Oooo nie mamy świnki, przyjedziemy się pobawić

Popatrzcie jakie ładne zwierzaki http://www.ezabawki.pl/1304,483,483,...rt_order=4&l=3[/QUOTE]
A przyjeżdżajcie ale może busem będę miała mniej stresu
Zwierzaki mnie urzekły
Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dzis po raz pierwszy Olcia jechała w dużym foteliku.
Byliśmy na placu zabaw i w parku.Olcia zaaferowana innymi dziećmi.
A teraz siedzi na podłodze i bawi sie klipsami do torebek.
Super Ja też poszłabym na plac zabaw ale u nas za zimno
Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Lusia zaczyna mi się wdrapywać na łóżka, ale jeszcze za mała jest i się wścieka, że nie daje rady. A jak nogi zadziera

Dzisiaj szła przy psa misce z wodą ( w której grzebie i ma mokre ręce ). Wie, że nie może jej ruszać. Usiadła przy niej, pogadała po swojemu, pokręciła głową na "nie" i poszła dalej. Zaje....cie to wyglądało
My mamy nisko łóżko to i Boguś daje radę. Ale pierwsze próby były właśnie takie nieporadne.
Niezła agentka
Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Fajny filmik A miski mam też takie

---------- Dopisano o 06:05 ---------- Poprzedni post napisano o 05:56 ----------

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
bratkab a przepiórcze mniej uczulają? U nas po żółtku była wysypka... Czy to prawda, że dziecko jak uczulone na kurczaka to równocześnie nie może jaj? Jak na mleko to i wołowina i cielęcina? I co sądzisz o jagnięcinie? Znalazłam fajny słoik z jagnięciną właśnie, ale ja już mam stracha podawać czegokolwiek nowego by znowu mi dwa dni nie jęczał.
No właśnie mi alergolog mówiła, żeby podać przepiórcze jak było nie tak z kurzymi. Ale jakoś znów dałam kurze i jest ok. Tak więc na razie ten problem nam zniknął. Uffff
No chyba tak jest, bo się lekarka dziwiła, że kurczaka zjada a z jajkami jest nie tak. Pewnie to była wina nie doleczonej skóry, która reagowała bardziej, ale teraz jak już maści pomogły to nic się nie pojawia.
Musisz eksperymentować - wiadomo, że nie częściej niż raz na tydzień, ale warto a nuż będzie dobrze. Przede mną od niedzieli podawanie pietruszki. Mam nadzieję, że jak marchew ok to z pietruszką nie będzie problemów.
Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Moje dzieciaki coś takiego mają, kiedyś w lidlu było i dziadki kupili. Trampoliny niestety już nie ma, wytrzymała dwa tygodnie i ktoś zawinął...
Super, jak się ma działkę. Moja szwagierka ma działkę i mamy zaproszenie na częste wyjazdy, więc pewnie będzie trzeba zakupić parę zabawek dla małego.
Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Curly ja mam chłopców, ale mam dokładnie to samo Najlepsze jak jadę na zakupy coś kupić dla siebie a wracam z torba dziecięcych, a dla siebie nic. Mam pełno ciuchów po Michale ale i tak Szymon zazwyczaj chodzi w nowych, te po Michale już mi się znudziły
A ja tak nie mam Mam w szafie tyle ubrań dla małego, że jadę na zakupy jak trzeba coś dokupić, bo tego brak. Może gdyby ceny były bardziej przystępne chętniej bym się skusiła na zakupy.


A ja od razu z rańca stawiam kawusię, herbatkę, ciasteczko, coś mocniejszego też się znajdzie - dziś kończymy 9 miesięcy. Jak to przeleciało.
__________________
BOGUŚ
Moje ząbki
bratkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 05:39   #1972
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez biankaaa Pokaż wiadomość
Jak sa pelne pasy to na srodku jest nAjlepiej tzn najbezpieczniej w przypadku zderzenia bocznego
pełne, czyli nie biodrowy, tylko taki co z sufitu wychodzi na przykład?
u małża tak jest, u mnie w aucie muszę zobaczyć, bo nie jeżdżę z tyłu i nie pamiętam.

z tymi zabawkami do ogrodu to i my musimy pomyśleć. Ewcia dostanie piaskownicę po kuzynach, ale jakaś huśtawka by się przydała.
takie coś nam się marzy, żeby była ścianka wspinaczkowa:
http://allegro.onet.pl/place-zabaw-a...475471417.html

gratki dla Bogusia!

od poniedziałku w biedronce drewniane zabawki:
http://www.biedronka.pl/oferta/artyk...uz_za_tydzien/
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek

Edytowane przez margo80
Czas edycji: 2011-02-25 o 05:45
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 07:29   #1973
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość



A ja od razu z rańca stawiam kawusię, herbatkę, ciasteczko, coś mocniejszego też się znajdzie - dziś kończymy 9 miesięcy. Jak to przeleciało.


kumkura fota super - po co Ci makijaż

Kostke którą pokazujecie juz mamy , nie dokładnie taką samą ale bardzo podobna - mąż kupił ostatnio Gabi - i fajna jest bo rozkłada sie na pojedyncze elementy i młoda może sie bawic każdym osobno.
Na roczek jeszcze nie mam pomysłu - przeraża mnie myśl że to juz za 4 miesiące


zapodaje filmik mojej raczkującej panny - krecony wczoraj wieczorem - chwilami troszke nie wyrazny - mam nowy aparat którego jeszcze nie opanowałam ale fajnie młoda idzie i nie ślizga sie juz na płytkach
http://www.youtube.com/watch?v=VmXrpxVvuX8
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 07:52   #1974
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Bratka gratki za 9 miesięcy
Silpe fajnie Gabrysia sobie radzi
Kumkura też bym chciała tak wyglądać bez makijazu

My u teściów na działce mamy ślizgawkę z huśtawką (podobna konstrukcja jak Margo pokazała) tylko bardziej prosta. Obok jest paskownica. Huśtawkę mamy kubełkową, ale po jakimś czasie można zmienic na zwykłą. Mamy też spory basenik dla dzieciaków na upały. pewnie w tym roku znowu będziemy często tam przesiadywać.

Ostatnio mam problem z uspaniem małego, na rączkach źle, odkładam jeszcze gorzej, zasnął mi po 22 wczoraj. Dobrze, że chciaż potem ładnie spał...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 08:22   #1975
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80;253408[B
81]moja Ewcia dostała wczoraj na przewijaku przed kąpielą autentycznej głupawki[/B]-śmiechawki, jak "dorosły" człowiek. nie wiem od czego się zaczęło, chyba połaskotał ją ręcznik. ja do niej "co to? co to?" (i tak ciągle), a ona w taki śmiech wpadła, że śmiała się jak norka i przestać nie mogła. małż po kamerę poleciał, ale mimo, że coś tam nagrał, to to już nie było to.



aaaa, powiedzcie mi, na którym siedzeniu wozicie dzieciaki w tych większych fotelikach? wolno na środku?

Super, ja czekam na takie głupawki

My wozimy po prawej stronie.


Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość


A ja od razu z rańca stawiam kawusię, herbatkę, ciasteczko, coś mocniejszego też się znajdzie - dziś kończymy 9 miesięcy. Jak to przeleciało.
Gratki



Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

od poniedziałku w biedronce drewniane zabawki:
http://www.biedronka.pl/oferta/artyk...uz_za_tydzien/
Od czwartku


Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość


zapodaje filmik mojej raczkującej panny - krecony wczoraj wieczorem - chwilami troszke nie wyrazny - mam nowy aparat którego jeszcze nie opanowałam ale fajnie młoda idzie i nie ślizga sie juz na płytkach
http://www.youtube.com/watch?v=VmXrpxVvuX8
Bardzo ładnie sobie radzi

Luiza była bardzo ciekawa gdzie jest dzidzia, dotykała monitor i śmiała się

Dzień dobry.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 08:32   #1976
bratkab
Zadomowienie
 
Avatar bratkab
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 064
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Muszę się pochwalić - dziś drugi raz zostawiłam go samego w łóżeczku w pokoju, wczoraj dałam smoka, a dziś tylko raz położyłam w międzyczasie, potem znów wyszłam i sam zasnął na drzemkę. Miał tylko gryzaka. Cudownie Jutro idę za ciosem.

Super sobie Gabi radzi Gratulacje
__________________
BOGUŚ
Moje ząbki
bratkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 09:01   #1977
kafuniax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 317
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić - dziś drugi raz zostawiłam go samego w łóżeczku w pokoju, wczoraj dałam smoka, a dziś tylko raz położyłam w międzyczasie, potem znów wyszłam i sam zasnął na drzemkę. Miał tylko gryzaka. Cudownie Jutro idę za ciosem.

Super sobie Gabi radzi Gratulacje
super!

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość

A ja od razu z rańca stawiam kawusię, herbatkę, ciasteczko, coś mocniejszego też się znajdzie - dziś kończymy 9 miesięcy. Jak to przeleciało.
Gratulacje!!!!! no, czas leci masakrycznie!


Bianko, jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie czy do tych szortów wełnianych nadaje się taka pieluszka?
http://zachustowani.pl/product_info.php?products_id=344
pytam na forum, nie na prv, bo może się komuś przydaczekam na wypłatę i kupuję wełniaka, i tak jak sobie postanowiłam co miesiąc kupię pieluszkę i na lato będę miała fajny zestaw
__________________

Moi chłopcy

"... bo gdy jesteś przy mnie blisko czuję, że mogę wszystko"
kafuniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 10:08   #1978
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość


A ja od razu z rańca stawiam kawusię, herbatkę, ciasteczko, coś mocniejszego też się znajdzie - dziś kończymy 9 miesięcy. Jak to przeleciało.
gratki na 9 miesięcy!!! ja coś mocniejszego poproszę.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
z tymi zabawkami do ogrodu to i my musimy pomyśleć. Ewcia dostanie piaskownicę po kuzynach, ale jakaś huśtawka by się przydała.
takie coś nam się marzy, żeby była ścianka wspinaczkowa:
http://allegro.onet.pl/place-zabaw-a...475471417.html
faja rzecz, kiedyś też takie coś chciałam, ale że przedszkole mam 50m od domu i tam jest fajny plac zabaw, to odpuściłam.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
zapodaje filmik mojej raczkującej panny - krecony wczoraj wieczorem - chwilami troszke nie wyrazny - mam nowy aparat którego jeszcze nie opanowałam ale fajnie młoda idzie i nie ślizga sie juz na płytkach
http://www.youtube.com/watch?v=VmXrpxVvuX8
no, wreszcie super się Gabi rozkręciła.

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
Muszę się pochwalić - dziś drugi raz zostawiłam go samego w łóżeczku w pokoju, wczoraj dałam smoka, a dziś tylko raz położyłam w międzyczasie, potem znów wyszłam i sam zasnął na drzemkę. Miał tylko gryzaka. Cudownie Jutro idę za ciosem.


Byłam na kontroli- która to w tym miesiącu.. - ponoć jest ok, charczy z noska, ale oskrzela ok. więc jeszcze inhalacje z soli, i powinno być ok. ... akurat na wiosnę, bo chyba wreszcie będzie...
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 10:53   #1979
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
od kilku dni ma też fazę na oglądanie książeczek (seria "obrazki dla maluchów"). staje przy stoliku, ściąga jedną, oglądamy, odkładamy, staje i bierze następną. i tak w kółko.
Te ksiazeczki sa tez w jakims wiekszym formacie? Bo jak narazie to udalo mi sie tylko znaleźć takie w formacie ok 10cm x 10cm

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość

A ja od razu z rańca stawiam kawusię, herbatkę, ciasteczko, coś mocniejszego też się znajdzie - dziś kończymy 9 miesięcy. Jak to przeleciało.
gratulacje kawke właśnie wypiłam, ale na ciasteczko moge sie jeszcze skusić
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-25, 11:56   #1980
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

bydgoś oprócz tego co wczoraj pisałam co jeszcze moge młodej gotowac masz pomysły Co Ty jeszcze gotujesz .
i to samo w sumie pytanko do reszty gotujących mam - co jeszcze

A co do kaszy jeczmiennej myślałam że jeszcze nie można podawac , dla tego daje jaglaną , ale jesli dajecie to i ja nastepnym razem machne krupnik

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

A też jesteśmy na etapie książek staram sie zarazic Gabi moją pasją czytania
Kupiłam jej kiedyś książke- Całuski i buziaczki - jest świetna - ładna oprawa , prosty tekst , ładne obrazki a o tych całuskach można czytac dziecku jeszcze przez nastepne 2-3 lata Naprawde bardzo całuśna książeczka

Mamy po za tym kolekcje bajek z przed 20 lat i ciągle jak nowa - po mnie , moim bracie i pewnie jeszcze wnuki bedą czytac

Ale tak jeszcze na teraz - Gabi lubi oglądac książeczke od babci - śpiąca królewna
A ja kupiłam jej w tym tygodniu takie specjalne dla niemowląt - Disneya Małe odkrycia ,
-Koci , koci łapci i Bawimy sie.
młoda bardzo je polubiła - nie tylko gryzc ale i oglądac no i czytam jej pokazując o co tam biega
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.