Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-17, 11:58   #1951
Annucha
Raczkowanie
 
Avatar Annucha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zamosc
Wiadomości: 264
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mollybloomj Pokaż wiadomość
Te kartoniki do perfum faktycznie denne. Tak miękkie, że latając w pudle z innymi kosmetykami wygniotły siuę strasznie. Właśnie odebrałam paczkę i jestem zła. Niby sur la lande dla mnie, nie na prezent, ale nie wygląda to na produkt, który by się chciało polecić do zakupu.
Ogólnie mam wrażenie, że od jakiegoś czasu przestało im zależeć. Jakość produktów zamiast się polepszać to się pogarsza. Hitowe kosmetyki zostają wycofywane. Paczki pakowane są na odwal się, bez żadnego zabezpieczenia. Już nie wspominam o tym, że dostać od nich odpowiedź na maila graniczy z cudem. Jeszcze mam kilka zapachów do przetestowania, oraz parę kosmetyków, które uwielbiam. Inaczej zapewne zrezygnowałabym z zakupów

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Annucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-17, 15:52   #1952
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 312
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Annucha Pokaż wiadomość
Ogólnie mam wrażenie, że od jakiegoś czasu przestało im zależeć. Jakość produktów zamiast się polepszać to się pogarsza. Hitowe kosmetyki zostają wycofywane. Paczki pakowane są na odwal się, bez żadnego zabezpieczenia. Już nie wspominam o tym, że dostać od nich odpowiedź na maila graniczy z cudem. Jeszcze mam kilka zapachów do przetestowania, oraz parę kosmetyków, które uwielbiam. Inaczej zapewne zrezygnowałabym z zakupów

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Coraz mniej już mnie przy nich trzyma, nawet sentyment ulatuje, gdy się zgrzyta zębami na te wszystkie zmiany...
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-17, 16:12   #1953
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 363
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Jak wycofają płukankę malinową to zostanie mi chyba tylko żel Karité zostanie...
Moje Sable Fauve we Francji jest, w Polsce nie ma coraz cieniej...
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-17, 18:09   #1954
Annucha
Raczkowanie
 
Avatar Annucha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zamosc
Wiadomości: 264
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez ewamewatralala Pokaż wiadomość
Jak wycofają płukankę malinową to zostanie mi chyba tylko żel Karité zostanie...

Moje Sable Fauve we Francji jest, w Polsce nie ma coraz cieniej...
Nawet nie przywołuj wycofania płukanki malinowej, bo się zapłaczę. Kupiłam ostatnio tą z moringi, ale nie umywa się do płukanki malinowej.
Ogólnie jakie perfumy polecacie z tej "nowej" serii? Myślałam jeszcze o zakupie sur la lande i voile d'ocre. Tropicale tentation kompletnie mi nie pasuje

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Annucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-18, 07:32   #1955
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 312
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Czas chyba zapaść w yvesrocherowy sen zimowy. Rok temu też w styczniu i lutym była posucha w sklepie i kodów było brak i żadnych luk. Nuda...
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-18, 08:03   #1956
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

No faktycznie Sexy Pulp to tez byl bestseller
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2023-01-18 o 08:28
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-18, 10:05   #1957
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 312
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
No faktycznie Sexy Pulp to tez byl bestseller
Pamiętacie, ile bestserów wylatywało, choć je kochałyśmy? Perfumy, pomadki, kremy, całe serie nawet. Najlepsze z PN nawet wylatywały.
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-18, 11:21   #1958
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Świeżutki SMS do stacjonarki:

Tylko teraz! Odbierz w PREZENCIE swieczke zapachowa 70 g przy zakupie od 39 zl i stworz w swoim domu wyjatkowy nastroj. Do 25.01 z SMS. Szczegoly w sklepie.
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-18, 11:56   #1959
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 312
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Świeżutki SMS do stacjonarki:

Tylko teraz! Odbierz w PREZENCIE swieczke zapachowa 70 g przy zakupie od 39 zl i stworz w swoim domu wyjatkowy nastroj. Do 25.01 z SMS. Szczegoly w sklepie.
Nawet przyjemna akcja. Pechowo, mam jeszcze swieczki, a w ogóle wolę z innych firm.
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-19, 11:19   #1960
drzewo_herbaciane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cześć, chętnie skorzystam z kodu jeśli jeszcze masz dostępny.
Przy okazji, podpowiesz mi w jaki sposób mogę dodać nowy post? Właśnie się zarejestrowałam na wizaż i nie mogę znaleźć opcji dodania posta

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cześć Dziewczyny!

Chętnie skorzystam ze zniżek jeśli macie, interesuje mnie głównie dowolny kosmetyk za grosz, ale również skorzystam z innych. Proszę o kontakt an priv

Wiecie czy można dodać kilka zniżek w jednym zamówieniu?

W jaki sposób mogę skorzystać ze zgromadzonych punktów? Mam na koncie ponad 800 a nie mogę ich dodać przy zamawianiu

Z góry dziękuję Trzymajcie się ciepło
drzewo_herbaciane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-19, 14:15   #1961
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Do jednego zamówienia mozna użyć tylko 1 kodu rabatowego.
Jesli masz uzbierane punkty klubowe możesz dodatkowo kupić jakiś produkt za punkty z dopłatą. Dostępny rabat za punkty klubowe jest widoczny na u dołu zamówienia w postaci ikonek 20zl 50zl lub 90zł.
Jesli masz poziom Gold mozesz od progu 159zł wybrac dowolny produkt za 1grosz z całego sklepu.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2023-01-19 o 14:18
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-20, 07:10   #1962
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

kod: MLG02

✔ (1) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać 1 Prezent niespodziankę lub wymiennie 100 punktów przy zakupie dowolnego kosmetyku za min. 19,90 zł. (2) Klient może kupić 1 Zestaw z kosmetyczką za 19,90 zł przy zakupie powyżej 39 zł. (3) Cena promocyjna przy zakupie 2 żeli pod prysznic i do kąpieli Plaisirs Nature 400 ml (zapachy do wyboru). (4) Klient może zakupić 1 szt. każdego pokazanego zapachu w cenie promocyjnej. (5) Rabat na 1 dowolny kosmetyk udzielany od ceny regularnej (poza zielonym punktem) (6) Oferta dotyczy 1 pary takich samych kosmetyków w cenie regularnej (poza zielonym punktem). (7) Punkty gratis przy zakupie min. 3 kosmetyków.

Ale jeszcze nie działa prawidłowo

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Ominęły mnie jakieś zmiany w Yves? Używając kodu powyżej już się nie da dobrać prezentu za 1 grosz w Goldzie od 149 zł

Edytowane przez kamila1011
Czas edycji: 2023-01-20 o 06:49
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-20, 08:36   #1963
drzewo_herbaciane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

W jaki sposób mogę sprawdzić czy mam poziom gold? Albo jak zdobyć taki poziom?

Na dole zamówienia mam pokazane zniżki za punkty ale się nie podświetlają i nie da się w nie kliknąć, jakby były zablokowane[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
kod: MLG02

✔ (1) Prezent za 1 gr. Klient może otrzymać 1 Prezent niespodziankę lub wymiennie 100 punktów przy zakupie dowolnego kosmetyku za min. 19,90 zł. (2) Klient może kupić 1 Zestaw z kosmetyczką za 19,90 zł przy zakupie powyżej 39 zł. (3) Cena promocyjna przy zakupie 2 żeli pod prysznic i do kąpieli Plaisirs Nature 400 ml (zapachy do wyboru). (4) Klient może zakupić 1 szt. każdego pokazanego zapachu w cenie promocyjnej. (5) Rabat na 1 dowolny kosmetyk udzielany od ceny regularnej (poza zielonym punktem) (6) Oferta dotyczy 1 pary takich samych kosmetyków w cenie regularnej (poza zielonym punktem). (7) Punkty gratis przy zakupie min. 3 kosmetyków.

Ale jeszcze nie działa prawidłowo

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Ominęły mnie jakieś zmiany w Yves? Używając kodu powyżej już się nie da dobrać prezentu za 1 grosz w Goldzie od 149 zł
Bardzo dziękuję. Niestety ten kod nie działa. wyskakuje mi informacja, że dodaję nieprawidłowy kod

Edytowane przez drzewo_herbaciane
Czas edycji: 2023-01-20 o 08:35
drzewo_herbaciane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-20, 08:39   #1964
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 065
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez drzewo_herbaciane Pokaż wiadomość
W jaki sposób mogę sprawdzić czy mam poziom gold? Albo jak zdobyć taki poziom?

Na dole zamówienia mam pokazane zniżki za punkty ale się nie podświetlają i nie da się w nie kliknąć, jakby były zablokowane[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------


Bardzo dziękuję. Niestety ten kod nie działa. wyskakuje mi informacja, że dodaję nieprawidłowy kod
Mi działał jak dodałam wiadomość na forum a teraz widzę już nie działa coś pewnie nie działało jak trzeba i zablokowali chwilowo.

Masz zablokowane zniżki za punkty bo pewnie Twoje punkty są oczekujące
Jaki masz status vip możesz sprawdzić na swoim koncie w "strefa vip". A jak zdobyć status to jest na dole strony Yves "Regulamin klubu Yves Rocher" tam sobie dokładnie przeczytasz

Edytowane przez kamila1011
Czas edycji: 2023-01-20 o 08:44
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-20, 10:10   #1965
Annucha
Raczkowanie
 
Avatar Annucha
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Zamosc
Wiadomości: 264
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez drzewo_herbaciane Pokaż wiadomość
W jaki sposób mogę sprawdzić czy mam poziom gold? Albo jak zdobyć taki poziom?

Na dole zamówienia mam pokazane zniżki za punkty ale się nie podświetlają i nie da się w nie kliknąć, jakby były zablokowane[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------


Bardzo dziękuję. Niestety ten kod nie działa. wyskakuje mi informacja, że dodaję nieprawidłowy kod
Żeby dostać gold musisz zrobić w ciągu roku zakupy na 500 złotych

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
Annucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-20, 15:05   #1966
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Svetlana444 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny! Niedawno zarejestrowałem się w YR i złożyłem 1 zamówienie przed Nowym Rokiem. W moim mieście nie ma sklepu YR, więc nie ma możliwości przetestowania smaków.

Po przeczytaniu i wysłuchaniu recenzji w internecie zamówiłam So Elixir Purple 50 ml dla siebie i Cuir Vetiver 50 ml dla męża.

Zrobiliśmy test za parę zilchów i to wszystko. Zapachy nie są nasze. Perfumy są zamknięte w pudełkach i rozumiem, że możemy ich używać,

jednak nie będziemy mieli z tego żadnej przyjemności.

Rozumiem, że wszystko jest kwestią gustu. Jeśli ktoś jest zainteresowany którymś z wymienionych perfum proszę pisać w wiadomości prywatnej.

Sprzedam lub wymienię na inne perfumy. (przepraszam, podczas pisania korzystam z translatora)
W jakim mieście są na sprzedaż te zapachy? Przesyłka niekoniecznie będzie opłacać się.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Anex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 08:01   #1967
AlexBtw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 58
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Verte Envolee na wysyłkowej już wchodzi za 299 zł.

Płukanki malinowej nie wycofują tylko zmieniają opakowanie, tak jak i wszystkich produktów do włosów. Prawdopodobnie szampon z moringi zniknie całkowicie.

Ponoć wkrótce mają wycofać So Elixir. Nie wiem czy tylko podstawowy, czy całą serię.

Na wysyłkowej wzrasta próg z 59 zł na 69, a ulotki do stacjonarki z 14,90 na 19,90
AlexBtw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 11:31   #1968
LazyLadyDee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez AlexBtw Pokaż wiadomość
Ponoć wkrótce mają wycofać So Elixir. Nie wiem czy tylko podstawowy, czy całą serię.
Tylko nie So Elixir... Mój ulubiony zapach

Wysłane z mojego motorola edge 20 przy użyciu Tapatalka
LazyLadyDee jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 12:07   #1969
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 312
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Wycofanie so elixir to koszmarna wiadomość, ale byłyśmy na nią chyba przygotowane. Wszystkie klasyki yr juz poleciały, ta seria w takich flakonach na dodatek to już unikat. Jeśli ma ktoś kod na 80 zł lub 100 zł, chętnie wykorzystam, by zrobić zapas. Bywało, że wychodzące perfumy dodawano za drugi prób jeszcze przy większych zakupach... Co do płukanki do włosów zmieniającej opakowanie, nie mam już złudzeń. Ostatnio wszystkie zmiany opakowań oznaczają małe majstrowanko przy składzie. Szkoda. Czekam jeszcze, co za nowe pomadki mają wejść. Chyba że podsuniecie pomysł dobrej pomadki niespecjalnie błyszczącej, ale też nie zupełnie matowej, która byłaby jaśniutko różowa i miała dobrą trwałość?
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-21, 13:30   #1970
drzewo_herbaciane
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cześć! Czy mamy tu jakieś dziewczyny z okolic Siemianowic Śląskich, Sosnowca? Chciałabym zrobić jednorazowy zakup i skorzystać z promocji "dowolny produkt za grosz". Nie bardzo mi się opłaca zbierać w yves na poziom VIP gold. Mam też zniżkę urodzinową 50% na cały zakup gdyby ktoś chciał wtedy też coś kupić dla siebie. Najlepiej info na priv
drzewo_herbaciane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 17:37   #1971
Justa5271
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez drzewo_herbaciane Pokaż wiadomość
Cześć! Czy mamy tu jakieś dziewczyny z okolic Siemianowic Śląskich, Sosnowca? Chciałabym zrobić jednorazowy zakup i skorzystać z promocji "dowolny produkt za grosz". Nie bardzo mi się opłaca zbierać w yves na poziom VIP gold. Mam też zniżkę urodzinową 50% na cały zakup gdyby ktoś chciał wtedy też coś kupić dla siebie. Najlepiej info na priv
Jak coś to ja jestem z Katowic i jestem w strefie GOLD
Justa5271 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 18:02   #1972
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 312
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Justa5271 Pokaż wiadomość
Jak coś to ja jestem z Katowic i jestem w strefie GOLD
zawsze możecie wybrać odbiór w stacjo albo paczkomat.
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 19:09   #1973
salinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: okolice Pszczyny
Wiadomości: 120
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Dziś fajne zakupy zrobiłam:
Sur La Lande 100 ml x 2 --> jeden flakon kod -50% /ulotka/ a drugi za grosz /VIP Gold/
Relaksujące mleczko do ciała Lawenda & Jeżyna (duże)
Krem wygładzający na dzień dodający blasku --> 9 zeta zamiast 99 /rabat za punkty -90pln/
Maseczka łagodząca w piance za grosz --> prezent za próg

suma 160,46 zł (wartość katalogowa 694,80 zł)..... zatem zakupy za 23 % wartości katalogowej

to nic, że zapasy mam jak rasowy chomik.... zapach mi się spodobał, zakupy "na zaś" można robić

mam hyzia na punkcie polowanka na rabaciki
salinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 19:56   #1974
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

A u mnie takie zakupy z kodem z paczki i rabatem za punkty (ale tylko 20 zł). Okazja życia to na pewno nie jest, ale gdyby mieli wycofać So Elixir, to się zabezpieczyłam (tak je skupuję od jakichś 2 lat, bo ciągle obawiam się, że w końcu będą wycofane. A zwłaszcza podstawowe So Elixir bardzo mi się sprawdzają).

18044 Woda perfumowana So Elixir 50 ml 1 64.12 zł
88812 Serum wyszczuplająco-ujędrniające1 27.82 zł
95594 Żel chłodzący do stóp 1 0.01 zł
08331 Odświeżający dezodorant 48h z karpobrotem 1 8.86 zł
Q53784 Woda perfumowana So Elixir Bois Sensuel 50 ml 1 0.01 zł
P95714 Orientalny olejek pod prysznic Olejek arganowy & Róża, 200 ml 1 0.01 zł

Koszt dostawy:0.00 zł
Razem do zapłaty:100.83 zł

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SilverMist
Czas edycji: 2023-01-21 o 20:00
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-21, 22:28   #1975
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 363
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

So elixir też? Nosz kurczę... Sable Fauve nie ma, jak so elixir zniknie to już naprawdę niewiele zostaje dla mnie.
Chyba tylko sentyment mnie tam będzie trzymać.
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 08:59   #1976
kotova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 49
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Tak samo widziałam szampony w nowej szacie graficznej i oprócz tego z moringi brak też przeciwłupieżowego (jedyna rzecz która została mi jeszcze w YR). Ten wątek chyba za niedługo umrze nawet jak będą luki w systemie to już nie będzie na co ich wykorzystywać.
kotova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 09:31   #1977
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Z przerażeniem czytam to, co piszecie o nadchodzących zmianach. Pamiętam jak około rok temu w stacjonarce pani tłumaczyła mi, że YR wycofuje produkty, żeby zrobić miejsce na nowe i lepsze. Po czym nowości było bardzo mało, perfumy rozwodnili i zmieniły się składy i zapachy tego, co lubiłam. Może w tym roku nie będzie tak źle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 13:45   #1978
Luna1818
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 743
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
A u mnie takie zakupy z kodem z paczki i rabatem za punkty (ale tylko 20 zł). Okazja życia to na pewno nie jest, ale gdyby mieli wycofać So Elixir, to się zabezpieczyłam (tak je skupuję od jakichś 2 lat, bo ciągle obawiam się, że w końcu będą wycofane. A zwłaszcza podstawowe So Elixir bardzo mi się sprawdzają).

18044 Woda perfumowana So Elixir 50 ml 1 64.12 zł
88812 Serum wyszczuplająco-ujędrniające1 27.82 zł
95594 Żel chłodzący do stóp 1 0.01 zł
08331 Odświeżający dezodorant 48h z karpobrotem 1 8.86 zł
Q53784 Woda perfumowana So Elixir Bois Sensuel 50 ml 1 0.01 zł
P95714 Orientalny olejek pod prysznic Olejek arganowy & Róża, 200 ml 1 0.01 zł

Koszt dostawy:0.00 zł
Razem do zapłaty:100.83 zł

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
A ten kod z paczki jest jakis swiezy?
Bo mam jeden do 15.12.22 i wcześniej po tym terminie nie dzilaly, później nagle zaczęły działać i teraz znów nie działają
Luna1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 15:11   #1979
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Luna1818 Pokaż wiadomość
A ten kod z paczki jest jakis swiezy?

Bo mam jeden do 15.12.22 i wcześniej po tym terminie nie dzilaly, później nagle zaczęły działać i teraz znów nie działają
Tak, dostałam w ostatniej paczce. Jest do 28.02, ale odejmuje już tylko 80 zł, nie 100.

Wysłane z mojego Redmi 6A przy użyciu Tapatalka
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-22, 16:51   #1980
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

dobrze że mam dwie flaszki do elixir zachomikowane ... maskara co oni robią zawsze wycofują najlepsze produkty. Nie kupuje już w yr drażni mnie bardzo ich pokręcona polityka firmy i znalazłam sporo polskich zamienników.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-05-29 15:25:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.