Panny Młode 2008 cz.II - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-07, 08:10   #1951
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
jak będę miała już swoje fotki z piątku to Wam się pokaże w sukience, fryzurze i makijażu prónym. I mam wielką nadzieję, że będę zadowolona z efektu.


Wczoraj wieczorem zamówiliśmy sobie z allegro etykiety na wódkę. Bardziej podobały mi się inne, ale te kolorystycznie pasuję do Wyborowej
Czy na wino też się nakleja etykiety??
czekamy na fotki

ladne etykiety, jesli chodzi o wino, to chyba sie nie przykleja, zreszta nie ma chyba etykiet "Wino weselne"
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 08:14   #1952
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
czekamy na fotki

ladne etykiety, jesli chodzi o wino, to chyba sie nie przykleja, zreszta nie ma chyba etykiet "Wino weselne"

Ale zawieszki są
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 08:16   #1953
babeczka1985
Raczkowanie
 
Avatar babeczka1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
A u nas tragedyja jeśli chodzi o czas jaki tam spędziliśmy. Ale wszystko od początku :
(...)

Marcelina ale Ty masz piękne imię
Oooo zeby tak trafic na w porzadku babke.... zeby byla ludzka i normalna Mam nadz. ze nie zacznie schizowac...

Dziekuje za komplement Dodam, ze mialam sie nazywac Marta Rownie piekne imie na M

Cytat:
Napisane przez annakacka Pokaż wiadomość
babeczka1985 No to na twoje zyczenie: Jak wiadomo jestem z polksi moj narzeczony jest ukraincem.Ja w polsce mialam faceta z ktorym zaszlam w ciaze ale ten jakos sfiksowal i chcial mnie hmm "zabic" wiec ucieklam do wloch zeby zarobic na poczatki dzieciatka.Pracowalam tu e baze jakiegos dnia spotkalam Mojego Sashe no i to tylwe czemu nasze zycie we wloszech.A slub na Ukrainie bo jego goscia bardzo ciezko przyjechac do wloch czy chodzby nawet e polsce wiz by niepodostawali.A moi biora paszport i jada...wiec to tyle...Mysle ze zaspokoilam twoja ciekawosc
zaspokoilas moja babska ciekawosc, mam nadz. ze sie nie gniewasz, nie chcialam byc wscibska, po prostu rzadko zdarzaja sie takie egoztyczne przygotowania slubne
najwazniejsze, ze przed Toba piekny slub i zycie


GIRLS!!!!!!!!! STUDNIÓWKA!!!!!!!!!! ALE FAJNIE
100 dni do śubu. równiusio
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/c3c418bf61.png

15 sierpnia 2008!!!
babeczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 08:20   #1954
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Ale zawieszki są
hehe a to nie wiedzialam
ale do tej pory spotykalam sie z winem bez zadnych zawieszek czy etykiet i bardzo ladnie to wygladalo
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 08:23   #1955
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
hehe a to nie wiedzialam
ale do tej pory spotykalam sie z winem bez zadnych zawieszek czy etykiet i bardzo ladnie to wygladalo
Ja gdzieś widziałam, ale chyba nie będę wina obwieszać, będzie gołe
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 08:23   #1956
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez monai Pokaż wiadomość
dzisiaj zajrzałam do kdt w Warszawie i widziałam kilka modeli slubnyvh przypominających Twoje wymarzone sama zmierzyłam piękne z czubem, białe na 8cm ;p bez wewnętrznego boku... wyglądały nieziemsko... skórzane, cena 130 zł... hmmm nie wiem co to za jakość ale jak na jednorazówki nie jest źle jesli moje internetowe okarzą się nie spełniać oczekwiwań na pewno kupię coś na halach kdt
tak???Niezle wygladaja takie z wycieciami na nozce
To jesli nie znajde w cze-wie takich butkow to wybiore sie do wa-wy
Ale mam nadzieje ze znajde...
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 08:25   #1957
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Dziewczyny te koki są super! Ciekawe czy moja fryzjerka będzie umiała mi coś takiego wyczarować na włosach? Mi się bardziej podobają te z tyłu głowy, nie mogę mieć koka na górze, bo TŻ i tak jest niewiele ode mnie wyższy, więc źle by to wyglądało. No nic jak będę miała już swoje fotki z piątku to Wam się pokaże w sukience, fryzurze i makijażu prónym. I mam wielką nadzieję, że będę zadowolona z efektu.

Ja też chce tak troche niżej, bo wydaje mi się , ze jak ubiorę buty to i tak juz bede troszke wyzsza niz TZ.


hehehe wczoraj jak wracaliśmy ze spacerku przez przypadek wymsło mi sie "TZ" wiec Grzesiek pyta a co to jest, wiec mu odpowiadam, ze TZ to towarzysz życia. A on na to, ze nie ! Wg niego TZ to "Tylko żona"
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 08:30   #1958
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem zamówiliśmy sobie z allegro etykiety na wódkę. Bardziej podobały mi się inne, ale te kolorystycznie pasuję do Wyborowej
Czy na wino też się nakleja etykiety??
My mieliśmy naklejane etykiety na wódkę weselną, a na wino sama zrobiłam winietki z napisem "Wino weselne" z naszymi imionami i datą ślubu.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 08:57   #1959
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez biedronka19876 Pokaż wiadomość
hehehe wczoraj jak wracaliśmy ze spacerku przez przypadek wymsło mi sie "TZ" wiec Grzesiek pyta a co to jest, wiec mu odpowiadam, ze TZ to towarzysz życia. A on na to, ze nie ! Wg niego TZ to "Tylko żona"
hahaha
ja mojemu TŻ też musialam wytłumaczyć co to znaczy, ale był dumny

a co do zachowania TŻ to u mnie jest trochę odwrotnie, bo to mi szkoda pieniędzy na wszystko (ale sknera ze mnie ) a on mówi, że tylko raz będziemy brać ślub i nie ma co oszczędzać

U nas wino też będzie "gołe"
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 09:03   #1960
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez jeszczepanna Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi dziewczyny? wy też macie czasami wątpliości związane ze slubem...? czy to rzeczywiście ten..? Czy to będzie na całe życie?
Miewam takie wątpliwości czasami, lecz już od dłuższego czasu nic takiego się nie pojawia Już pisałam wcześniej, że zdarzyłsię w zeszłym roku poważny kryzys. Było to związane właśnie z moimi ogromnymi wątpliwościami.
Myślę, że to normalne, byle nie przesadzić

Cytat:
Napisane przez izazusia Pokaż wiadomość
A niby nie jestem zazdrośnicą. Ufam Kamilowi i dlatego wole by widywał sie ze swoimi wielbicielkami absolutnie nie w mojej obecności. Czego oczy nie widzą tego sercu nie żal
Podoba mi się Twoje podejście

Cytat:
Napisane przez tiffi1 Pokaż wiadomość
teraz zastanawiam się, czy zamawiać papier na allegro na wizytówki, czy można gdzieś kupić w dobrej cenie w sklepie, jak myślicie??
Myślę, że na Allegro mogą być znacznie bardziej atrakcyjne ceny. Zajrzyj jeszcze do sklepu dla plastyków lub jakiegoś większego papierniczego. Jeśli chciałabyś mieć papier z fakturą, to polecam firmy Canson - ogromny wybór kolorów, różne grubości, ale cena też dość wysoka.

Cytat:
Napisane przez biedronka19876 Pokaż wiadomość
Widze, ze sa tu Panny Młode z duzym stażem Któras z was pisała ze jest z tz-tem 10 lat (niepamietam niestety która )
Ja takiego stażu to juz nie osiagne przed ślubem W dniu ślubu bedziemy ze sobą ponad 2,5 roku. Ale mam nadzieje ze wszystkie przezyjemy kupe lat ze swoimi tz-tami
Myślę (już po latach ), że duży staż nie jest jakimś powodem do dumy. Sama jestem z TŻ 8 lat i nie wydaje i się to do końca normalne, żeby tyle razem "chodzić" (trochę żartuję). W naszym przypadku jednak to jest najwcześniejsza pora na zawarcie związku małżeńskiego. Takie są skutki, gdy zaczyna się być ze sobą po pierwszej klasie liceum (w moim przypadku)

Cytat:
Napisane przez Milibili Pokaż wiadomość
Ja za bardzo nawet się dziś nie będę wypowiadać bo jestem jakaś nerwowa przed jutrem... Jedziemy z TŻ do moich rodziców poinformować ich o zareczynach i ślubie. Wiem, że się ucieszą ale...
No pięknie, czyli my tutaj na forum wiemy o Waszych planach wcześniej niż rodzice

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Bo ja tylko słyszę że wydawać na suknie 2 tysiące i więcej jak się ją tylko raz założy to głupota.
Ale tylko jakoś co do sukni miał obiekcje, bo jak mu wspomniałam że chcę się wybrać do kosmetyczki na zabiegi pielęgnacyjne i na makijaż (a na co dzień nie stać nas póki co na takie luksusy) to tylko powiedział- rób co uważasz, bylebyś czuła się w dniu ślubu dobrze i pięknie Więc chyba nie jest tak źle
Trochę się nie dziwię Twojemu TŻ, bo mnie samą przerażają te kwoty. Sama będę mieć kieckę za ponad 2 tys., ale nie uważam tego za rozsądne

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Matko ale się stresu najedliście . A u nas tragedyja jeśli chodzi o czas jaki tam spędziliśmy. Ale wszystko od początku [...]
Ciekawie spędziliście wieczór
Ja również chętnie poznam metodę naturalną w planowaniu rodziny, na pewno okaże się pomocna, gdy będziemy chcieli postarać się o potomka

Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Mój TŻ raczej nie szaleje na drogach, ale na miejscowościach zapomina zwalniać. Taki kurs zresztą nie zrobiłby na nim wrażenia, bo od czasu do czasu z racji zawodu zdarza mu się takie rzeczy oglądać na żywo.
Dla nabrania dystansu do własnych umiejętności prowadzenia samochodu polecam kurs na płytach poślizgowych Bardzo przydatne i praktyczne. Większość facetów przychodzących na taki kurs jest pewna siebie i są przeświadczeni, że opanują samochód. Nie mają jednak szans, bo nawet, gdy mają jako takie umiejętności, to instruktorzy już tak zrobią, żeby taki osobnik nie miał tak łatwo Takie kursy przeprowadzane są w akademiach bezpiecznej jazdy.


Cytat:
Napisane przez gosia1007 Pokaż wiadomość
Bardzo dużo razem przeszliśmy i TŻ zawsze był przy mnie szczególnie w tych najtrudniejszych momentach (a miałam chwile, w których inni mogliby odejść). Wiem, że to "ten" i czuje, że w końcu dorosłam do małżeństwa
Podpisuję się obiema łapkami

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Nie wiem gdzie jest opcja makro w tym aparacie, więc nie zrobię lepszych zdjęć, niestety
Funkcja makro oznaczana jest rysunkiem takiego niby tulipana. Na pewno masz taką opcję w aparacie

Cytat:
Napisane przez babeczka1985 Pokaż wiadomość
GIRLS!!!!!!!!! STUDNIÓWKA!!!!!!!!!! ALE FAJNIE
100 dni do śubu. równiusio


Cytat:
Napisane przez biedronka19876 Pokaż wiadomość
hehehe wczoraj jak wracaliśmy ze spacerku przez przypadek wymsło mi sie "TZ" wiec Grzesiek pyta a co to jest, wiec mu odpowiadam, ze TZ to towarzysz życia. A on na to, ze nie ! Wg niego TZ to "Tylko żona"
Mi się jeszcze chyba nie wymknęło, ale parę razy już miałam na końcu języka

Dziewczyny, jak wszystko pójdzie dobrze, to jutro zamówimy obrączki
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 09:12   #1961
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość

Myślę (już po latach ), że duży staż nie jest jakimś powodem do dumy. Sama jestem z TŻ 8 lat i nie wydaje i się to do końca normalne, żeby tyle razem "chodzić" (trochę żartuję).
my w dniu slubu bedziemy ze soba prawie 3 lata (prawie bo bez jednego dnia)
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 09:24   #1962
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Miewam takie wątpliwości czasami, lecz już od dłuższego czasu nic takiego się nie pojawia Już pisałam wcześniej, że zdarzyłsię w zeszłym roku poważny kryzys. Było to związane właśnie z moimi ogromnymi wątpliwościami.
Myślę, że to normalne, byle nie przesadzić

Myślę (już po latach ), że duży staż nie jest jakimś powodem do dumy. Sama jestem z TŻ 8 lat i nie wydaje i się to do końca normalne, żeby tyle razem "chodzić" (trochę żartuję). W naszym przypadku jednak to jest najwcześniejsza pora na zawarcie związku małżeńskiego. Takie są skutki, gdy zaczyna się być ze sobą po pierwszej klasie liceum (w moim przypadku)

Trochę się nie dziwię Twojemu TŻ, bo mnie samą przerażają te kwoty. Sama będę mieć kieckę za ponad 2 tys., ale nie uważam tego za rozsądne
tez mielismy i ja i TŻ przejsciowe watpliwosci... ale juz jestesmy pewni co nie znaczy ze sie nie boimy

My z TZ jestesmy 6 lat i to tez najwczesniejszy moment na slub (TŻ pisze prace i sie broni)
Jejku jak sie pomysli ile sie razem czasu spedzilo i ile sie razem dobrych i zlych chwil przezylo to az lezka kreci sie w oku
TŻ kiedys liczyl ile km wciagu tych lat do mnie przeszedl... nie pamietam ile mu wyszlo ale nad morze by zaszedl

Kiecki slubne fakt ze sa na jeden raz ale ceny w salonach nie schodza ponizej 2tys no chyba ze szyte... ja sama mam kiecke za 3090
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 09:24   #1963
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

kurcze dziewczyny szalu dostaje zgubilam moja pamiec usb na ktroej wszystkie przygotowania sa do slubu zdjecia i wszystkie rzeczy ktore sama robilam i winietki i zaproszenia, sama nie wiem gdzie jej szukac. z winietkam problem bo czesc juz wydrukowana a czesc jeszcze nie i jesli bede musiala to robic od nowa to sie zastrzele.
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 09:25   #1964
annakacka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: http://terazmy.p2a.pl/portal.php
Wiadomości: 171
Wyślij wiadomość przez ICQ do annakacka GG do annakacka Send a message via Skype™ to annakacka
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

babeczka1985 bron boze sie nieobrazilam a i nawet sie pochwailialm jakie szczescie mialam...
annakacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 09:25   #1965
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Myślę (już po latach ), że duży staż nie jest jakimś powodem do dumy. Sama jestem z TŻ 8 lat i nie wydaje i się to do końca normalne, żeby tyle razem "chodzić" (trochę żartuję). W naszym przypadku jednak to jest najwcześniejsza pora na zawarcie związku małżeńskiego. Takie są skutki, gdy zaczyna się być ze sobą po pierwszej klasie liceum (w moim przypadku)
Jejciu dziewczyny, ale Wy macie staże. My w dniu ślubu będzemy ze sobą rok, 5 miesięcy i 5 dni i praktycznie tyle samo mieszkamy ze sobą.


Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Funkcja makro oznaczana jest rysunkiem takiego niby tulipana. Na pewno masz taką opcję w aparacie
Zaraz poszukam i mam nadzieję, że znajdę.



Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak wszystko pójdzie dobrze, to jutro zamówimy obrączki
Pochwalisz się Nam oczywiście?


malin30 z moim brakiem talentu zastanowię się nad kupnem albo zostawię winko gołe i wesołe
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 09:27   #1966
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Pochwalisz się Nam oczywiście?
No ba! O ile zamówię faktycznie jutro, to pewnie odbiorę za dwa tygodnie - wtedy zrobię fotki i się pochwalę
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 09:29   #1967
Agata R
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 899
GG do Agata R
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny szalu dostaje zgubilam moja pamiec usb na ktroej wszystkie przygotowania sa do slubu zdjecia i wszystkie rzeczy ktore sama robilam i winietki i zaproszenia, sama nie wiem gdzie jej szukac. z winietkam problem bo czesc juz wydrukowana a czesc jeszcze nie i jesli bede musiala to robic od nowa to sie zastrzele.
Znajdziesz...glowa do gory
Ja bym szukala w miejscach o kotrych bys nie pomyslala ze moze tam byc np w lodowce (czesto zostawiam tam cukier )
Agata R jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 09:31   #1968
jeszczepanna
Raczkowanie
 
Avatar jeszczepanna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 222
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Ja z moim TZ w dniu ślubu bedziemy razem 2 lata i 8 miesiecy. Widze że wiekszośc z was ma dluższy staż. Ale nie liczy sie ilośc lat prawda..? wszystkie o tym wiemy Milego dnia dziewczyny, ide po prezent dla taty na 50 urodziny hihi
jeszczepanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 09:37   #1969
lulucelo
Raczkowanie
 
Avatar lulucelo
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: colmar Francja
Wiadomości: 498
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
Znajdziesz...glowa do gory
Ja bym szukala w miejscach o kotrych bys nie pomyslala ze moze tam byc np w lodowce (czesto zostawiam tam cukier )
No w lodowce nie ma bo wczoraj ja mylam , w pracy tez jej nie ma, musi byc gdzies w domu tylko ze wczoraj sprzatalam przed najazdem tesciow i tez nie znalazlam... Mam nadzieje ze nie wypadla z mojej torby gdzies po drodze. Mam wrazenie ze gdzies zginela mi cala reklamowka bo nie moge znalezc tez pilniczka, swoja droga to nie przypominam sobie w ogole co to za reklamowka byla. No coz skleroza nie boli .


Mam nadzieje ze se znajdzie przed przeprowadzka bo potem to juz chyba nic nie znajde a tak bardzo bym chciala wydrukowac reszte przed przeprowadzka na drukarce firmy
lulucelo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 09:40   #1970
gosia1007
Wtajemniczenie
 
Avatar gosia1007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 319
GG do gosia1007
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość

My z TZ jestesmy 6 lat i to tez najwczesniejszy moment na slub (TŻ pisze prace i sie broni)
U nas najwcześniejszy moment na ślub był w poprzednim roku, nawet salę mieliśmy już zamówioną, ale... w międzyczasie kupiliśmy mieszkanie, które odbierzemy na koniec października tego roku. W związku z czym musielibyśmy mieszkać przez ponad rok z rodzicami bo szkoda byłoby nam kasy na wynajmowanie (trzeba przecież odłożyć na wyposażenie nowego). Już widzę jak by to wpłynęło na nasz związek, dlatego przesunęliśmy ślub i jestem zadowolona.
Wcześniej były studia a później dodatkowe lata nauki TŻ-a. Myślę jednak, że to wszystko dobrze się ułożyło. Teraz możemy powiedzieć, że "jesteśmy pewni"
gosia1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 10:08   #1971
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

My w dniu ślubu będziemy mieli staż niemalże 6 lat. Ślub bierzemy teraz bo po prostu w końcu na niego nas stać. W tamtym roku mój TŻ w końcu szczęśliwie (bo było przejść trochę) obronił magisterkę i poszedł do pracy. Na początek jednak mało płatnej, a i ja w wakacje miałam przestój z pracą. Po wakacjach znalazłam niezłą fuchę, a i mój TŻ w grudniu zaczął nową, o wiele lepszą pracę. Na początku grudnia zapadła wiec decyzja ostateczna o wynajęciu mieszkanka i zamieszkaniu razem, a w styczniu decyzja o ślubie
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 10:08   #1972
babeczka1985
Raczkowanie
 
Avatar babeczka1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 310
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
tez mielismy i ja i TŻ przejsciowe watpliwosci... ale juz jestesmy pewni co nie znaczy ze sie nie boimy

My z TZ jestesmy 6 lat i to tez najwczesniejszy moment na slub (TŻ pisze prace i sie broni)
Jejku jak sie pomysli ile sie razem czasu spedzilo i ile sie razem dobrych i zlych chwil przezylo to az lezka kreci sie w oku
TŻ kiedys liczyl ile km wciagu tych lat do mnie przeszedl... nie pamietam ile mu wyszlo ale nad morze by zaszedl
:
U mnie podobnie - TZ pisze prace i sie broni i postanowilismy, ze to dobry czas na slub. Jestesmy razem 4,5 roku. I tez tyle przeszlismy jak sobie przypomne te gory i doly... az dziwne, ze nadal jestesmy razem

Cytat:
Napisane przez lulucelo Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny szalu dostaje zgubilam moja pamiec usb na ktroej wszystkie przygotowania sa do slubu zdjecia i wszystkie rzeczy ktore sama robilam i winietki i zaproszenia, sama nie wiem gdzie jej szukac. z winietkam problem bo czesc juz wydrukowana a czesc jeszcze nie i jesli bede musiala to robic od nowa to sie zastrzele.
lulu ja mam jedna rade: szukaj bardzo dokladnie w kazdym miejscu, ktore Ci przyjdzie do glowy. Jak sie szuka pobieznie to sie omija TO miejsce. Ostatnio szukalam dokumentow od auta - okazalo sie, ze byly w pierwszym miejscu, do ktorego zajrzalam, ale pobieznie przeszukalam....
Znajdzie sie, ja wiem takie rzeczy
Hehe mi zawsze pomaga powtarzanie w myslach: "Swiety Antoni Padewski moj przyjacielu niebieski, niech sie swieci Twoja chluba, niech sie znajdzie moja zguba" zawsze znajduje hehe

Cytat:
Napisane przez annakacka Pokaż wiadomość
babeczka1985 bron boze sie nieobrazilam a i nawet sie pochwailialm jakie szczescie mialam...


Cytat:
Napisane przez jeszczepanna Pokaż wiadomość
Ja z moim TZ w dniu ślubu bedziemy razem 2 lata i 8 miesiecy. Widze że wiekszośc z was ma dluższy staż. Ale nie liczy sie ilośc lat prawda..? wszystkie o tym wiemy Milego dnia dziewczyny, ide po prezent dla taty na 50 urodziny hihi
Staz to najglupszy predyktor moim zdaniem trwalosci zwiazku itp. Znam mnostwo par, ktore znaly sie nieclay rok przed slubem i sa super malzenstwem, a znam takie, ktore chodzily 7-8 lat i sie rozeszly... do slubu nawet nie doszlo.... Czasem moim zdaniem zbyt dlugie chodzenie psuje zwiazek, a mogl sie skonczyc wspanialym malzenstwem zawartym w odpowiednim czasie... Mysle, ze takie wydarzenia wprowadzaja zmiane, nowosc, spajają. To jak strzykawka zycia do zwiazku.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/c3c418bf61.png

15 sierpnia 2008!!!
babeczka1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 10:15   #1973
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez jeszczepanna Pokaż wiadomość
Ja z moim TZ w dniu ślubu bedziemy razem 2 lata i 8 miesiecy. Widze że wiekszośc z was ma dluższy staż. Ale nie liczy sie ilośc lat prawda..? wszystkie o tym wiemy Milego dnia dziewczyny, ide po prezent dla taty na 50 urodziny hihi
Ja miałam identyczny staż w momencie ślubu
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 11:02   #1974
Mbu83
Raczkowanie
 
Avatar Mbu83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 454
Send a message via Skype™ to Mbu83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez jeszczepanna Pokaż wiadomość
Ja z moim TZ w dniu ślubu bedziemy razem 2 lata i 8 miesiecy. Widze że wiekszośc z was ma dluższy staż. Ale nie liczy sie ilośc lat prawda..? wszystkie o tym wiemy Milego dnia dziewczyny, ide po prezent dla taty na 50 urodziny hihi
Cytat:
Napisane przez babeczka1985 Pokaż wiadomość
U mnie podobnie - TZ pisze prace i sie broni i postanowilismy, ze to dobry czas na slub. Jestesmy razem 4,5 roku. I tez tyle przeszlismy jak sobie przypomne te gory i doly... az dziwne, ze nadal jestesmy razem

Staz to najglupszy predyktor moim zdaniem trwalosci zwiazku itp. Znam mnostwo par, ktore znaly sie nieclay rok przed slubem i sa super malzenstwem, a znam takie, ktore chodzily 7-8 lat i sie rozeszly... do slubu nawet nie doszlo.... Czasem moim zdaniem zbyt dlugie chodzenie psuje zwiazek, a mogl sie skonczyc wspanialym malzenstwem zawartym w odpowiednim czasie... Mysle, ze takie wydarzenia wprowadzaja zmiane, nowosc, spajają. To jak strzykawka zycia do zwiazku.
Nam dziś minęło właśnie 5 latek!! I jak to skwitowała moja siostra - najwyższa pora na ślub (która swoja droga ma dziś urodzinki:pa rty:) Przez te lata tez wiele przeszlismy ( w tym wiele rozstań i powrotów) ale dzieki temu wiem ze "nie potrafie" bez tego wariata żyć i nie uwazam ze to ani za długo ani za krótko. Wszystko zalezy od pary. Tyle.
__________________
Razem
Gabriela
Mbu83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 11:04   #1975
kasiuleks
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 581
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

a my w momencie slubu bedziemy razem 2 lata i 4 miesiace
__________________
03.08.11

[ ' ]
kasiuleks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 11:20   #1976
toverek83
Raczkowanie
 
Avatar toverek83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Jaslo
Wiadomości: 443
GG do toverek83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

to moze ja skromnie podam do wiadomosci ze w sierpniu tego roku minie 10 lat od poznania sie a w pazdzierniuku 10 lat zwiazkusama nie wiem jak ja wytrzymalam
toverek83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 11:22   #1977
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez babeczka1985 Pokaż wiadomość
Czasem moim zdaniem zbyt dlugie chodzenie psuje zwiazek, a mogl sie skonczyc wspanialym malzenstwem zawartym w odpowiednim czasie... Mysle, ze takie wydarzenia wprowadzaja zmiane, nowosc, spajają. To jak strzykawka zycia do zwiazku.
Zgadzam się całkowicie Z tym że dla każdego związku pojęcie "zbyt długie chodzenie" może się wiązać z różnym stażem. U mnie praktycznie wszystko przypadło na właściwy czas, bo wcześniej nie byłam gotowa na tak ważny krok.

Cytat:
Napisane przez Mbu83 Pokaż wiadomość
Nam dziś minęło właśnie 5 latek!! I jak to skwitowała moja siostra - najwyższa pora na ślub (która swoja droga ma dziś urodzinki:pa rty:) Przez te lata tez wiele przeszlismy ( w tym wiele rozstań i powrotów) ale dzieki temu wiem ze "nie potrafie" bez tego wariata żyć i nie uwazam ze to ani za długo ani za krótko. Wszystko zalezy od pary. Tyle.
Wszystkiego najlepszego!
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 11:24   #1978
monai
Rozeznanie
 
Avatar monai
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 867
GG do monai
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez Agata R Pokaż wiadomość
tak???Niezle wygladaja takie z wycieciami na nozce
To jesli nie znajde w cze-wie takich butkow to wybiore sie do wa-wy
Ale mam nadzieje ze znajde...
Przy kolejnej okazji zrobię zdjęcie - żebyś mogła ocenić jakby co czy to na pewno te tym razem się zapomniałam
monai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 11:41   #1979
dzasta110
Wtajemniczenie
 
Avatar dzasta110
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

a my w dniu ślubu będziemy razem prawie 6 lat (bez ok. tygodnia) prawie jak "dinozaury", ten czas szybko leci, jak szalony związek nasz nie przebiegał burzliwie, 2 poważniejsze kłótnie i żadnych zerwań

lulu, jak nie będzie potrzebne to się pewnie znajdzie
__________________
"Małżeństwo to diament szlifowany całe życie"

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat"
dzasta110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 11:43   #1980
Mbu83
Raczkowanie
 
Avatar Mbu83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 454
Send a message via Skype™ to Mbu83
Dot.: Panny Młode 2008 cz.II

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego!
Dziekuje w jej imieniu. Przekaże
__________________
Razem
Gabriela
Mbu83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.