Wypadające włosy - PODSUMOWANIE! - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-11-12, 13:45   #1951
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ja mam zwykły Zincas i nie jest on na receptę a vitaminum B6, krakowskiej firmy Pliva chyba też nie był na receptę (jeden kosztuje 5,50 drugi 3,90 u mnie w aptece)

mnie zainteresował ten sok z rzepy!!! Namiastka, powiedz proszę jak go robisz bo to jest chyba jedyna rzecz jakiej jeszcze nie próbowałam..
raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 15:08   #1952
larisa
Raczkowanie
 
Avatar larisa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość

Poza tym kończy mi się Vitapil i się zastanawiam czy nie zmienić tabletek na jakieś inne, bo te chyba na mnie nie działąją
ja widzę większą poprawę po merz special plus cynk (zarówno cynk jak i B6 można kupić bez recepty)
larisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 15:12   #1953
larisa
Raczkowanie
 
Avatar larisa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Namiastka_lodz Pokaż wiadomość
* wyciśnięty sok z rzepy własnej roboty
ileż ja się naszukałam rzepy, gdy po porodzie włosy leciały mi garściami obleciałam całe miasto, każdy warzywniak, targ, sklep - i nie znalazłam nigdzie! a podobno ta kuracja naprawdę wzmacnia włosy.
larisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-12, 17:19   #1954
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

No ja właśnie siedzę w turbanie na głowie, po wylałam sobie na nią sok z czarnej rzepy.

larisa ja miałam to szczęście i u mnie w bydgoszczy znalazłam rzepę bez problemu, ale może spróbuj jeszcze raz i zapytaj na ryneczku czy targowisku czy ktoś jest w stanie sprowadzać Ci raz w tygodniu kilo rzepy Wizażystka, która poradziła im terapię rzepową tak właśnie robiła

raus to może korzystają z okazji ja też pomoge . Obrałam 2 spore rzepy i starłam je na tarce (zabieg robię drugi raz, ostatni tydzień temu), ale przysięgam, że następnym razem użyję do tego sokowirówki namachałam się przy tym niemało. Sok wycisnęłam przez czystą szmatkę i stopniowo polewałam nim skórę głowy, nieco go wmasowując. Zawinęłam workiem foliowym i ręcznikiem.
A efekty mają się pojawić za jakiś czas . Wizażysta która mi to poleciła bardzo chwaliła sobie tą metodę więc czemu nie spróbować

Aha i takie moje małe spostrzeżenia...jakoś 2 minuty po nałożeniu soku zaczęła mnie strasznie szczypać i palić skóra głowy przez jakieś 10-20 min, teraz już tego nie czuję . Podobno bardzo dobrze jak szczypie , bo to pobudza naczynia krwionośne skóry a tym samym szybciej i więcej dostaje się witamin do cebulek(był moment krytyczny, że chciałam juz zmyć to paskudctwo bo myślałam, że mi skórę wypali )
Po drugie...sok trochę ścieka po karku, więc pozatykałam szczelinke między ręcznikem wacikami
No i najgorsze...rzepa śmierdzi paskudnie tydzień temu całą rodzinę postawiłam na nogi, gdy tylko ściągnęłam ręcznik i folię ale co tam jak ma pomóc to niech szczypie i śmierdzi
Trzymam to jakąś godzinkę, potem myję włoski Seboradinem...kolejna dawka rzepy i na koniec na jakieś pół godziny zaaplikuję sobie Wax'a. Łykam też codziennie Sylice .

Nooo...to chyba na tyle napisze później jak efekty.

Pozdrawiam wszystkie dziewuszki

__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 13:05   #1955
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez chluzia Pokaż wiadomość
czy to prawda, że z nadmiernego łojotoku może zrobic się łysienie łojotokowe lub androgenowe?
niestety ja przynajmiej £ysieje na skutek £ojotoku ktory nie chce sie zaleczyc.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 18:32   #1956
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

libra22, a czy to ma być tylko czarna rzepa, w sklepiku znalazłam białą, ale nie wiem czy ma takie same właściwości.. i jak często można robić sobie taki zabieg z rzepy??
raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 20:00   #1957
vimperga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 9
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Witajcie, śledzę ten wątek od 3 tygodni i piszę od Was po raz pierwszy, ponieważ do tej pory moje włosy to była czarna rozpacz...Około 3 miesięcy temu zaczęły wypadać mi masowo włosy, a że są one z naury cienkie i delikatne możecie sobie kochane wyobrazić że po 2 miesiącach przed lustrem chciało mi się płakać.
I tak: vitapil, dermena, tonik do wcierania we włosów przeciwko wypadaniu Wella, olej rycynowy do wcierania, neril, magnez, żelazo i inne naprzemian stosowane specyfiki.
Po około tygodniowym stosowaniu Dermeny wypadało mi znacznie więcej włosów aniżeli na przed stosowaniem tego szamponu. Ale zacisnęłam zęby, czytając także w Waszych wypowiedziach, że to na początku normalne. Zużyłam całe opakowanie i rozpoczęłam stosowanie Nerilu, ale po trzech użyciach zrezygnowałam - włosy jak siano.
Cały czas biorę Vitapil - jestem w połowie drugiego opakowania, nie wiem jak Wy, ale mam tak dotlenioną skórę głowy że często ją czuje
Zrobiłam badania: morfologia, TSH, ft3 ft4, prolaktyna, testosteron - wszystko idealnie. Wyniki tylko potwierdziły moje przypuszczenia: wypadanie włosów związane było ze zmianami poziomu hormonów płciowych. Właśnie jakieś 3,5 miesiąca temu zaczęłam brać Harmonet (przepisany "na oko" przez lekarza) Baaaardzo źle tolerowałam te tabletki, nudności, poddenerwowanie, "tkliwość" jajników, ale opakowanie musiałam wybrać do końca..i wtedy się właśnie zaczęło... Zrezygnowałam po tym opakowaniu z antykoncepcji hormonalnej, a z włosami było tragicznie, zwłaszcza podczas mycia i rozczesywania - wypadały garściami.
I przełom nadszedł raz z drugim okresem: z dnia na dzień zaczęło wypadać ich coraz mniej - od tygodnia wypada mi podczas mycia i rozczesywania ok. 20 włosów. I jest coraz lepiej: dziś myjąc i rozczesując moje pozostałe włosięta niemal nic nie znalazłam na grzebieniu i na podłodze.
I dlatego postanowiłam się z Wami podzielić moimi spostrzeżeniami: źle dobrane tabletki również mogą być przyczyną poważnych problemów, to właśnie potwierdził mi endokrynolog, który oglądał moje idealne wyniki. Dlatego kobietki, jesli używacie antykoncepcji hormonalnej, radzę zastanowić się gruntownie nad ich doborem i zasadnością stosowania.

Obecnie stosuję szampon revalid, mgiełkę do włosów Farmony (świetnie pogrubia włosy) i doustnie vitapil oraz magnez. Mam nadzieję, że zapomnę niedługo o tym problemie

A jeżeli chodzi o dobrą radę na włosy przesuszone Dermeną czy Nerilem: niesamowita jest maska nawilżająca i regenerująca marki SEPHORA do włosów zniszczonych z ekstraktem z monoi! Absolutnie żadna maska nie dawała nigdy takich efektów przy moich suchych włosach, nawet absolut repair l`oreala czy Kerastase. Naprawdę szczerze polecam! (dostęona w sephorze , cena 45 zł, trochę wysoka, ale starcza na baardzo długo)

Pozdrawiam Was serdecznie i łączę się w naszych staraniach o włosy niewypadające!
vimperga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-13, 20:07   #1958
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Za 2 tygodnie wybieram sie do ginekologa w sprawie tabletek Microgynon 21 (biorę je od 1,5 roku a przez cały ten czas włosy lecą mi jak głupie). Czy myślicie że skierowanie na badania hormonów może mi napisać ginekolog?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-13, 22:12   #1959
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Mysza, ginekolog jak najbardziej. Widzę, że problem źle dobranych tabletek to nie tylko mój problem. Dostałam je już za pierwszym razem jak poszłam z prośbą do mojej ginekolog - żadnych badań, żeby sprawdzić poziom hormonów, właściwie przepisała je jak cukierki...
i się zaczęło..zawsze miałam ładne, zdrowe włosy, w życiu nie wypadało mi ich więcej niż 15 jednego dnia..a teraz..koszmar!

byłam u endo, z wynikami badań...wszystko w normie, moje wyniki dokładnie po środku min. i max. tragedia, bo już nie wiem co teraz robić. Tabletki antykoncepcyjne już się chyba wypłukały (nie stosuję ich już miesiąc), a stan włosów się nie zmienia..

dzisiaj kupiłam Vitapil, będę go stosować razem z H-Pantoten i wezmę się za sok z rzepy, jak tylko się dowiem, czy biała też może być (czy to tylko czarna)...i co mi tam jeszcze do głowy przyjdzie - może lotion, który polecała ulunia? :/
raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 07:34   #1960
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja miałam robione tylko badanie krwi przed zapisaniem tabletek a szkoda, bo takto nie wiem jaki poziom hormownów miałam przed tabletkami i nie mogę go porównać z tym po ewentualnym odstawieniu

Ja mimo wszystko liczę na jakiś cud w ciągu tego miesiąca. W dzień czy przy masażu głowy specjalną miksturą wypada mi mniej włosow niż przedtem, ale przy myciu i czesaniu jest koszmar!!!!!! wyciągam całe pęki włosów
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 09:25   #1961
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Mysza_87,chyba możemy połączyć się w bólu, bo dokładnie to samo zaobserwowałam od jakiegoś tygodnia i nie wiem, czy może nie ma to czegoś wspólnego z częstym myciem i traktowaniem włosów WAXem, albo innymi specyfikami...już boję się je dotknąć, bo maleją w oczach. przy życiu trzyma mnie opinia Vimperga, i czekam na przełom z drugim okresem..jak nie, to chyba zacznę stosować Piloxidil..a to niestety ciężka artyleria.
raus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-14, 11:41   #1962
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

*raus* czarna rzepa notabene jest biała
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 13:11   #1963
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

dokłądnie , znaczy się skórkę na czarną, ale w środku jest biała też się zdziwiłam, ale to na pewno o nią chodzi
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 16:33   #1964
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

jak dobrze że mam choć trochę głowę na karku i poszukałam wiadomości o Loxonie, ktory dzisiaj przepisała mi pani DR, Dzięki dziewczyny, moze wlasnie uniknełam najwiekszej porażki w moim życiu. Juz wiem zeby nie kupować tego swinstwa. A co myslicie o Zincteral, to tabletki z cynkiem. Brał ktoś ??
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 18:41   #1965
balitagscarlet
Raczkowanie
 
Avatar balitagscarlet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 445
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

jennuś
Ja miałam przepisane dokładnie te samte tabletki. Jak dakowanie jest 1-2 na dobe to mi kazała brać 3!!!Okropnie się po nich czułam, bolał mnie żolądek miałam mdłości, teraz spytałam się w aptece czy można brać jedną na dwa dni albo jeszcze rzadziej. Pani powiedziała,że można i tak zamierzam bo one mają dość dużą dawkę cynku o ile się nie myle to jedna 45, a w zwykłych witaminkach na włosy to wychodzi ok 15 w sumie...
balitagscarlet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 18:58   #1966
vimperga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 9
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Hmmmm, wiecie, ja tak się zastanawiam czy w ogóle jest możliwe prawidłowe dobranie tabletek antykoncepcyjnych... Wiele ma ten sam skład ( 2 hormony) w tej samej ilości. Czy wobec takich małych różnic między nimi będzie to możliwe?
Raus! To złudzenie, że tabletki "wypłukują sie" z organizmu po miesiącu, niestety efekt ten następuje dopiero po około pół roku, wtedy to właśnie ujawniają się pozostałe skutki brania antykoncepcji hormonalnej tj. np wypryski czy zmiana nastrójów. Nie pisałam , ale ten Harmonet zaczęłam brać po dwuletniej przerwie w braniu Mercilonu, po którym mi nic nie było. I co ciekawe, właśnie po połowie roku od zaprzestania brania Mercilonu zaczęły wyskakiwać mi przez miesiąc okropne pryszcze m.in. na plecach i dekolcie, mimo że zawsze miałam je "czyste"./...... Zorientowałam się że to efekt"wypłukiwania" tabletek dopiero po wypowiedziach dziewczyn na rożnych forach, które także po kilku miesiącach od zakończenia ich brania miały takie problemy. Ponieważ jednak te objawy szość szybko przeszły, ja naiwa po 2 latach zaczęłam brać ten nieszczęsny Harmonet...dalszą część opowieści już znacie... Na marginesie: odstawienie tabletek ma taki sam efekt jak poród: spada poziom hormonów płciowych, które mają wysokie stężenie zarówno podczas brania tabletek jak i ciązy: organizmowi w trakcie stosowania tabletek wydaje się właśnie że jest w ciąży, stąd brak pęcherzyka żółciowego i brak możliwości zajścia w ciążę ( przynajmniej w 99%)
Naprawdę nie wiem czy możliwe jest idealne dobranie tabletek, wydaje mi się że zalezy to od wieku i preferencji organizmu. A jakie jest Wasze zdanie?
vimperga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 19:49   #1967
Anuska77
Zadomowienie
 
Avatar Anuska77
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 128
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Czytam wasze wypowiedzi na temat tabletek anty, które jak się okazuje w wielu przypadkach zostały przepisane bez badań na poziom hormonów, tylko na podstawie wywiadu. I szczerze mówiąc jestem w totalnym szoku jak mogłyście się zgodzić na taką ignorancję ze strony lekarzy ginekologów. Konsekwencje nieodpowiednio dobranych hormonów mogą być katastrofalne, o czym niektóre z Was mogły się przekonać. Gdyby mój lekarz ginekolog przepisał mi anty bez badań uciekałabym od niego najdalej...tu chodzi przecież o nasze zdrowie. Wiadomo jak trudno jest dobrać najodpowiedniejsze tabletki anty (często są całkowite przeciwskazania), bo to jest kwestia bardzo indywidualna, więc logiczne jest, że należy również podejść do tego bardzo indywidualnie. W głowie mi się nie mieści, żeby w ciemno brać tabletki bez uprzednich badań...
Anuska77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 19:56   #1968
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez Anuska77 Pokaż wiadomość
Czytam wasze wypowiedzi na temat tabletek anty, które jak się okazuje w wielu przypadkach zostały przepisane bez badań na poziom hormonów, tylko na podstawie wywiadu. I szczerze mówiąc jestem w totalnym szoku jak mogłyście się zgodzić na taką ignorancję ze strony lekarzy ginekologów. Konsekwencje nieodpowiednio dobranych hormonów mogą być katastrofalne, o czym niektóre z Was mogły się przekonać. Gdyby mój lekarz ginekolog przepisał mi anty bez badań uciekałabym od niego najdalej...tu chodzi przecież o nasze zdrowie. Wiadomo jak trudno jest dobrać najodpowiedniejsze tabletki anty (często są całkowite przeciwskazania), bo to jest kwestia bardzo indywidualna, więc logiczne jest, że należy również podejść do tego bardzo indywidualnie. W głowie mi się nie mieści, żeby w ciemno brać tabletki bez uprzednich badań...
Gdybym wtedy wiedziała, że będę miała problemy z wypadaniem włosów lub że wogóle trzeba zrobic takie badania poziomu hormonów, to bym na pewno powiedziała pani ginekolog, żeby mi napisała skierowanie. A skoro nie wiedziałam o tym, a pani ginekolog nie zleciła takich badań, to już na to nic nie poradzę Mogę się tylko męczyć i obierać ubrania z włosów
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-14, 20:29   #1969
vimperga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 9
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

zgadzam się z wypowiedzią poprzedniczki! Na palcach jednej ręki można policzyć ginekologów, którzy zlecają zrobienie badań hormonalnych przed przepisaniem pigułek, także przyjmujących prywatnie. Poza tym badania de facto niewątpliwie wykażą, czy w ogóle w danym przypadku można stosować antykoncepcję hormonalnę, ale otwarte jest pytanie czy pozwalają wskazać na najbardziej właściwe tabletki.
Niewątpliwie zaniedbania ginekologów, obejmujace także brak informacji o samych skutkach negatywnych brania tabletek, są żenujące...
vimperga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-14, 21:01   #1970
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja dziś zamówiłam w aptece internetowej lotion Subrina Recept na wypadające włosy i to chyba ostatnia deska ratunku dla moich włosów Zamówiłam też skrzyp polny - tabletki, nafte kosmetyczną z wit. A i E oraz herbatki z pokrzywy i skrzypu polnego. Ciekawe, czy ta kolejna "inwestycja" w moje włosy cokolwiek pomoże
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 11:11   #1971
ulunia11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

wlasnie wrocilam od bratowej,ktora rozczesala przy mnie wlosy po nocy(przyp.kuracja lotionem subrina,na starcie przy czesaniu ok 200 wlosow)i wyczesala dokladnie 6 wlosow,w tym 2 zlamane...
z tabletek podobno najlepszy jest merc specjal,ale dwie kolezanki,ktore go uzywaja,skarza sie na nadmierny porost wlosow na calym ciele,nawet zaznaczyly im sie wasiki,takze uwazajcie
mysza,nadmiar skrzypu pdobno wyplukuje witaminy z grupy b,takze moze albo herbatka,albo tabletki?
ulunia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 11:39   #1972
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez ulunia11 Pokaż wiadomość
wlasnie wrocilam od bratowej,ktora rozczesala przy mnie wlosy po nocy(przyp.kuracja lotionem subrina,na starcie przy czesaniu ok 200 wlosow)i wyczesala dokladnie 6 wlosow,w tym 2 zlamane...
z tabletek podobno najlepszy jest merc specjal,ale dwie kolezanki,ktore go uzywaja,skarza sie na nadmierny porost wlosow na calym ciele,nawet zaznaczyly im sie wasiki,takze uwazajcie
mysza,nadmiar skrzypu pdobno wyplukuje witaminy z grupy b,takze moze albo herbatka,albo tabletki?
Ulunia przykłąd twoje bratowej jest dla mnie największą nadzieją na poprawę Jak długo ona używała tego lotionu zanim zauważyła poprawę? I ile razy w tygodniu?

Co do skrzypu to bym piła pewnie maks. 2 herbatki na tydzień i do tego 2 razy dziennie po 1 tabletce skrzypu, a witaminki (nietylko z grupy B) biorę swoją drogą
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 12:19   #1973
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Ja dziś wybieram się komputerowe badanie włosów, bo robią je bezpłatnie w pewnej aptece w moim mieście. Napewno to nie zaszkodzi a może komputer odnajdzie przyczynę wypadania tych moich kłaczków Czy któraś z was robiła takie badania?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 12:26   #1974
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

ja nałożyłam sok z czarnej (nareszcie znalezionej) rzepy i spłukuję właśnie, bo minęła godzina. powiedzcie, jak często można coś takiego robić na włosy, bo już się tyle naczytałam jakie rewelacyjne skutki ma na włosy, ale nie wiem jak często można aplikować?

kupiłam też wczoraj subrina recept w aptece, ale tylko te ampułki 4 sztuki, za 30 zł, śmierci jak dla mnie gorzej niż rzepa a nie sądzę, żeby po 4 ampułkach coś mi pomogło, nigdzie zaś nie mogę znaleźć lotionu, poza allegro oczywiście, gdzie można mieć odbiór osobisty w Warszawie, ale mi godziny nie pasują zobaczę jak z tą rzepą

Loxonu też się boję, tak samo jak Pilodixilu, wezmę dopiero w ostateczności jak nic innego nie pomoże

gdybym wiedziała, że z tymi tabletkami będą takie problemy to bym ich wcale nie zaczęła brać, albo poszła do lekarza, który jest zarazem ginekologiem i endokrynologiem, a ten na pewno by zalecił badania na początku...jak to przez te tabletki to w życiu ich już nie wezmę...

Mysza, nie znam takiego badania, ale powinno wykazać w jakim stanie są cebulki Twoich włosów, czy nie są przypadkiem za małe i dlatego tak ciężko Ci z wypadającymi włosami itp. a to pomoże w dalszym leczeniu, tak mi się wydaje.
raus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 12:32   #1975
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Raus, znalazłam w internecie aptekę Vena-Vita, gdzie lotion subrina recept mają po 10,70 zł. Ja zamówiłam jeszcze pare innych specyfików i koszty przesyłki nie wydają się wtedy takie straszne
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 12:58   #1976
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez balitagscarlet Pokaż wiadomość
jennuś
Ja miałam przepisane dokładnie te samte tabletki. Jak dakowanie jest 1-2 na dobe to mi kazała brać 3!!!Okropnie się po nich czułam, bolał mnie żolądek miałam mdłości, teraz spytałam się w aptece czy można brać jedną na dwa dni albo jeszcze rzadziej. Pani powiedziała,że można i tak zamierzam bo one mają dość dużą dawkę cynku o ile się nie myle to jedna 45, a w zwykłych witaminkach na włosy to wychodzi ok 15 w sumie...
wiesz co, dowiedziałam się dzisiaj od koleżanki, żę ona brała tre tabletki, byłysmy u tej samej Doktorki, tylko ona jakies pol roku temu, no i powiedziała mi dizisaj ze ona jej to przepisała na cerę, no mnie w sumie też, ale kolezanka powiedziala mi że wlosy przestaly jej wypadać po ok. miesiącu jak zaczeła brać ten cynk. Brała 2 razy dziennie. Dziwi mnie że Tobie przepisał lekarz 3 razy dziennie, nawet na ultoce jest napisane zeby nie przekraczac 2 tab.
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 13:24   #1977
ulunia11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

mysza,bardzo duza poprawa nastapila jak pisalam wczesniej po ok 3 tygodniach,wcierala co drugi dzien,teraz mija czwarty tydzien i jest swietnie
ulunia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 13:30   #1978
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Cytat:
Napisane przez ulunia11 Pokaż wiadomość
mysza,bardzo duza poprawa nastapila jak pisalam wczesniej po ok 3 tygodniach,wcierala co drugi dzien,teraz mija czwarty tydzien i jest swietnie
Oby i mi to pomogło
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 13:35   #1979
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

POPRAWA dziewczyny polecam Wam gorąco kosmetyki Matrix, mialam 1szt ampułki (3 razy stosowania) i balsam nawilżający. Sa efekty! Włosy wyraźnie są mocniejsze i mniej wypadają ciesze sie tym jak dziecko, nie bede musiala obcinac moich kudepłkow. Sukces

EDIT: Madziu uratowalas mi ... włosy
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-15, 19:45   #1980
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Wypadające włosy - PODSUMOWANIE!

Dziewczyny, czy używałyście może maski na bazie glinki zielonej do włosów przetłuszczających się firmy DORA (Cosmetici Dora Splendor)? Byłam dziś na badaniu komputerowym włosów i dziewczyna która mi robiła to badanie powiedziała, że mam "zaczopowaną" skórę głowy, tzn. zaczopowane mieszki włosowe i przez to zaledwie 30% substancji odżywczych z maseczek i szamponów dociera do mieszków. A ja szczerze mówiąc nie wiem co o tym myśleć. Używałyście lub słyszałyście coś o tym?
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:09.