Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-09, 21:43   #1981
nienna
Raczkowanie
 
Avatar nienna
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 285
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Ewelina690 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, do kogo lepiej pojsc na zrobienie grzywki - do Kasi czy do Krzyska z dawnego Infinity??
Ja już od dawna chodzę do Kasi. Mam grzywkę, co prawda nie Kasia mi ją obcięła jako pierwsza, ale regularnie mi ją podcina i nie narzekam
__________________
"Outside of a dog, a book is a man's best friend. Inside of a dog, it is too dark to read." Groucho Marx
nienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 21:13   #1982
Ewelina690
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 147
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Pan Krzysztof z Infinity - oglada wlosy, mysli, dobiera fryzure, stara sie. Naprawde super podejscie do klienki, jestem zachwycona.
I uwielbia ciac grzywki
Ewelina690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 18:07   #1983
radoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Kilka postów wyżej jest link do cennika
Cześć,moja przyjaciółka czesała się do ślubu w w salonie fryzjerskim na Biskupinie i wyglądała prześlicznie)) zdaje się że jest ten salon gdzieś w budynku fitnessu.
radoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 18:18   #1984
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Hej dziewczęta, a co myślicie o salonie na ul. Macedońskiej? (lub niedaleko tej ulicy, nie pamiętam już)
Ciocia mi go poleciła i się umówiłam na piątek. Jednak woloałabym znać waszą opinię, jesli takowe są
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-17, 18:31   #1985
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Vanilla:) Pokaż wiadomość
Poczytałam Wasze opinie na temat wrocławkich salonów i najbardziej przypadła mi do gustu Upiększalnia. Powiem szczerze, że trochę się obawiam, gdyż jak dotąd każda wizyta u fryzjera (choć było ich niewiele) kończyła się katastrofą. Mam długie (za łopatki), grube i "trudne" włosy. Wszystkie próby cieniowania, przycinania, nowych fryzurek, kończyły się fiaskiem- od fryzjera wychodziłam zadowolona, jednak samodzielne ułożenie włosów w domu, bez masy specjalistycznych środków graniczyło z cudem. Chciałabym jednak zrobić coś z włoskami, gdyż męczą mnie takie oklapnięte, nudne strąki. Troszkę się zagubiłam w Waszych opiniach- napiszcie proszę gdzie znajduje się Upiększalnia? Na stronie podana jest ulica Lipowa 21, jednak pisałyście coś o Jarzębinowej i Kwiskiej? Do kogo radzicie mi się zapisać?- z tego co zrozumiałam, najbardziej odpowiada wszystkim p.Edyta, jednak chyba się już pogubiłamProszę dziewczyny, które korzystały/korzystają z usług Upikszalni odokładne namiary zarówno na odpowiedni salon-oddział jak i najbardziej kompetentną osobę. Zaznaczam, że chodzi mi jedynie o ścięcie. Z góry bardzo Wam dziękuje.
Vanilla, na Kwiskiej nie ma Upiększalni. Tam Ania Grzywna otworzyła swój salon po odejściu z Upiększalni właśnie. Ja chodzę do Ani od marca, farbuję i ścinam, jestem bardzo zadowolona, o czym świadczy chociażby to, że ciągle do niej chodzę Do tej pory żaden salon fryzjerski nie zatrzymał mnie na dłużej niż dwa, trzy razy. U Ani robiłam też rekonstrukcje Joico, świetna sprawa, choć kosztowna.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 07:39   #1986
agnese
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Polecam Patrycje z salonu Berendowicz & Kublin. Mam krecone wlosy, takze ciezko mi znalezc dobrego fryzjera, ale udalo sie
agnese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 09:33   #1987
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Dziewczyny, wiem, że sama prosiłam o nie pisanie w tym wątku niczego, co nie dotyczy Upiększalni, ale muszę. Zaryzykowałam w marcu tego roku i poszłam do Ani na Kwiską i od tamtej pory przepadłam na amen dla innych fryzjerów. Nie wiem, jak Ania ścina włosy, bo ja tylko podcinam końcówki od czasu do czasu, ponieważ zapuszczam. Ania stawia na pielęgnację i ja się z nią zgadzam, bo włosy nigdy nie będą wyglądać dobrze, jeśli nie będą zadbane. Można mieć przecudowny kolor na głowie, ale co z tego, skoro każdy włos sterczy w inną stronę. Farbowanie też, w miarę możliwości woli przeprowadzać za pomocą richesse, chociaż oczywiście i majirel też posiada, i też używa, jeśli widzi, że musi.
Ceny oczywiście, jak to w porządnych salonach i przy porządnych kosmetykach, nie należą do niskich. Dla przykładu, ja mam włosy do ramion, ale bardzo gęste (spokojnie mogłabym podzielić się nimi z dwoma osobami), za rozjaśnianie, farbowanie i ścięcie z modelowaniem płacę około 300 - 350 zł.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-09-30 o 08:57
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-18, 12:27   #1988
Miryam
Raczkowanie
 
Avatar Miryam
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 44
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witajcie dziewczyny,
wielkimi krokami zbliza sie wielka dla mnie wazna impreza okolicznosciowa i mam zamiar isc do fryzjera tuz "przed", zeby mnie uczesal. Impreza jest w niedziele i najlatwiej jest mi dostac sie do Magnolii. Niestety nie wiem, ktorego fryzjera tam wybrac i totalnie nie wiem, co ze swoimi wlosami zrobic... Myslalam o lokach, ale moje dlugie i niesforne wlosy sa sredno podatnie na stylizowanie...
Poradzcie mi prosze.
Miryam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-19, 11:40   #1989
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Mnie pani ania zniszczyła włosy. Chodziłam do niej w 2007 roku i nie dosc, ze po balejazu miałam włosy dosłownie przepalone az odpadały i ciągnęły się jak gumki, to cieniowała doprawdy fatalnie i miałam na głowie kopkę siana. Takze ja z usług p ani zadowolona nie byłam. Regeneracja wykonana po tym zabiegu tez nie należała do rewelacji.

Osobiscie upiększalni nie polecam.
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-21, 07:42   #1990
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Mnie pani ania zniszczyła włosy. Chodziłam do niej w 2007 roku i nie dosc, ze po balejazu miałam włosy dosłownie przepalone az odpadały i ciągnęły się jak gumki, to cieniowała doprawdy fatalnie i miałam na głowie kopkę siana. Takze ja z usług p ani zadowolona nie byłam. Regeneracja wykonana po tym zabiegu tez nie należała do rewelacji.

Osobiscie upiększalni nie polecam.
Ania nie pracuje w Upiększalni. Od prawie roku ma własny salon, gdzie indziej. I wierzyć mi się nie chce, że Ania, która z konieczności bardziej używa permanentnej koloryzacji zamiast diacoloru, mogłaby tak zniszczyć włosy. Ja robię u Ani baleyage i rozjaśniacz nakłada tylko na odrosty, na pozostałą część włosów rozjaśnionych nakłada odżywkę, żeby zabezpieczyć włosy pod folią. No, ale od 2007 roku mogło się sporo zmienić...
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-09-21 o 08:09
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-22, 18:22   #1991
Kinga 80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Mnie pani ania zniszczyła włosy. Chodziłam do niej w 2007 roku i nie dosc, ze po balejazu miałam włosy dosłownie przepalone az odpadały i ciągnęły się jak gumki, to cieniowała doprawdy fatalnie i miałam na głowie kopkę siana. Takze ja z usług p ani zadowolona nie byłam. Regeneracja wykonana po tym zabiegu tez nie należała do rewelacji.

Osobiscie upiększalni nie polecam.
Witam !
Z niedowierzaniem czytam to co napisałaś!!! Jestem stałą klientką pani Ani zaczęłam już chodzić do niej w upiększalni i cały czas ją systematycznie odwiedzam teraz na Kwiskiej robiłyśmy różnie rzeczy na głowie zawsze starała się dbać o kondycję moich włosów !!! myślę,że w dużym stopniu sama się przyczyniłaś do tego co miałaś... bo nie rozumiem jak można być nie zadowolonym z rekonstrukcji jedynie z ceny to się zgodzę! jest wysoka...
Kinga 80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-23, 12:16   #1992
voodoodolly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 46
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja polecam Salonik dla Pań i Panów koło Renomy, a szczególnie panią Joannę. Zawsze mnie wysłucha i zetnie dokładnie tak jak chcę. Ale wiem, że są tam też fryzjerzy od bardziej awangarodwych fryzur. Za ścięcie krótkich włosów plus modelowanie płacę 70 pln.
voodoodolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 13:42   #1993
weronniq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Smile Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam!
Bardo proszę o numer do pani Pauliny. Bardzo mi zależy na sprawdzonej osobie bo po moich ostatnich przygodach z fryzjerami boje się pójść w ciemno do salonu.

werroniq@gmail.com
weronniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 23:09   #1994
moniak29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam!Od kilku lat jestem stałą klientką P.Pauliny oczywiście klientką bardzo zadowolonąale jak wszyscy wiemy u P.Pauliny od dluższego czasu nie mozna skozystac z usługi,bo urodziła córeczke.Chodziłam do różnych salonów z myslą,ze będzie to choć troche podobne do tego co zawsze robiła mi P.Paulina,niestety za kazdym razem byłam nie zadowolona do dnia wczorajszego.Za namowa P.Pauliny zdecydowałam się pojechac do polecanej przez nią P.Karoliny i to było to!Przekonała mnie tym ze obie panie kiedyś razem pracowały i technike pracy mają bardzo podobną<prawda>Bardzo żałuje,ze dopiero teraz się zdecydowałam,bo naprawdę jestem bardzo zadowolona Ta fryzjerka robiła mi balejaż ze strzyzeniem i modelowaniem. Osoba godna polecenia!Dziękuję P.Paulinko

Edytowane przez moniak29
Czas edycji: 2009-09-26 o 23:45
moniak29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 17:59   #1995
weronniq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Hej moniak29
Bardzo proszę podaj namiary na panią Karolinę. Jakiś numer telefonu albo nazwa salonu w którym pracuje.Chciałabym się do niej umówić bo po ostatniej wizycie u fryzjera zamiast blondu mam rude włosy i wstydzę się wychodzić z domu.
mój mail werroniq@gmail.com
weronniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 07:38   #1996
zebra1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 48
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Jeśli można to ja też poproszę o namiary na p. Karolinę. Ścina w domu czy w jakimś salonie pracuje. Proszę o info.
zebra1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 07:56   #1997
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez moniak29 Pokaż wiadomość
Za namowa P.Pauliny zdecydowałam się pojechac do polecanej przez nią P.Karoliny i to było to!Przekonała mnie tym ze obie panie kiedyś razem pracowały i technike pracy mają bardzo podobną<prawda>Bardzo żałuje,ze dopiero teraz się zdecydowałam,bo naprawdę jestem bardzo zadowolona Ta fryzjerka robiła mi balejaż ze strzyzeniem i modelowaniem. Osoba godna polecenia!Dziękuję P.Paulinko
Popprosze na prv namiary na p.Karolinę...dzięki
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 14:08   #1998
weronniq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja również bardzo proszę o namiary na panią Karolinę na prv.
weronniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 10:10   #1999
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Mozecie byc zbulwersowane, ale ja wyraziłam moją opinię.

U pani Ani byłam dwukrotnie i oba razy wypadły cokolwiek tak sobie. Pani owszem bardzo się starała. Była miła i chciała wykonac swoją prace jak najlepiej. jednak jej ręce się trzęsły, cieniowała bardzo wolno, choc dokładnie, jednak zupełnie jeszcze bez wprawy. I zabawiała mnie opowiesciami, ze chce byc podobna do jessici alby. Włosy mi się zupełnie nie układały, ale pani twierdziła, ze to dlatego, ze są z natury proste i sztywne. Dlatego zdecydowałam się na balejaz, by troche im nadac wigoru. Balejaz był wykonany dokladnie, ale chco miałam bardzo zdrowe włosy, całe pasma przy skroniach zostały wypalone i wypadały, gdy przeciagałam po nich ręka jeszcze na fotelu u pani Ani. Obydwie byłysmy tym faktem zszokowane. Pani pocieszła mnie, ze czasem tak się zdarza i zaoferowała zabieg regeneracyjny, za który i tak zapłaciłam, bo akurat nie sugerowałam się cenami. Jednak wiecje tam nie poszłam, bo byłam niezadowolona. Miesiac pozniej obciełam włosy bardzo krotko i problem z łamiacymi sie pasmami się skonczył.

To było ponad 2 lata temu, mozliwe ze pani Ania juz tam nie pracuje, ja tez nie mieszkam juz we Wrocławiu. Zapewne wiele sie nauczyła i dosżła do wprawy, bo jako osoba byłą bardzo sympatyczna a jako fryzjerka zdecydowanie z zacieciem.
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-29, 13:06   #2000
Ewulek23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Również bardzo proszę o namiar do p. Karoliny
Z góry dziękuję
Ewulek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 13:11   #2001
bergamia
Rozeznanie
 
Avatar bergamia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 724
GG do bergamia
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Marcia1984 Pokaż wiadomość
Znalazlam Pracownie fryzjerska na ul.KukuczkiMoze ktoras z Was byla tam i moze polecic konkretnego fryzjera,zalezy mi na fajnym,nieprzekombinowany m scieciu sredniej dlugosci wlosow?Bede bardzo wdzieczna
Czy oni maja swoja strone www??
Właśnie w piątek wybieram się do tej Pracowni, ja idę do Sylwka, koleżanka do Natalii, mam trochę tremę, ale widziałam fryzury spod nożyczek obojga więc mam nadzieję ze będzie ok. Marzy mi się jakaś lekko "odjechana" fryzurka, bo zawsze miałam takie grzeczne, ale zobaczymy, napiszę jak było, trzymajcie kciuki
__________________
"Lata człowieka zaczynamy liczyć dopiero wtedy, kiedy w jego życiu nie liczy się nic prócz lat" Emerson

bergamia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 20:30   #2002
triss_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Hej dziewczyny, właśnie się zarejestrowałam, żeby móc dodać swoje opinie i prosić o radę. Ja osobiście polecam Berendowicz&Kublin - byłam u Piotrka, podobnie jak moja koleżanka. Przed przystąpieniem do pracy zrobił wywiad, sprawdził też trochę moje włosy, żeby sprawdzić, co da się z nimi zrobić. Ja mam włosy dlugie i blond - zrobił mi super pasemka (Riwiera czy jakoś tak), wyglądały bardzo naturalnie, takie drobniutkie i złotawe refleksy, jakbym miała włosy naturalnie rozjaśnione od słońca. Podcięcie też ładne, nie miałam problemu z ich samodzielnym ułożenem przez 3 miesiące od strzyżenia. Moja kumpela z kolei zapuszczala włosy po irokezie i chciala je jakoś ładnie podciąć - zrobił jej taką fryzurkę, że włosy po strzyżeniu wyglądały na dłuższe niż przed! Piotrka polecam - radzę za to uważać na Bartka -bo miewa czasem swoje wizje i nie zawsze słucha klientek. Atmosfera jest za to troszkę napuszona, a to chyba ze wzgledu na klientelę - dużo wysztafirowanych paniuś, takich egzaltowanych ach-ech. Nie wiem jak jest teraz, odkąd się przenieśli na Kazimierza, bo ja bylam u nich jeszcze w Magnolii.
Mają duży plus - bo ceny są stałe i podane z góry, niezależnie od długości włosów więc od razu wiesz, ile zapłacisz. Chociaż szkoda, że nie są trochę niższe.

Ja sama chyba się niedługo wybiorę do opisywanej już Ani na Kwiskiej bo mam ochotę spróbować kogoś nowego. Może mi ktoś jeszcze cos napisać na temat pasemek u niej? Zależy mi na bardzo drobnych, wręcz żeby nie wyglądały jak pasemka tylko jak naturalnie cieniowane włosy. Robił ktoś u niej cos takiego?

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Aha, i jakby ktoś się zastanawiał - odradzam Broadway w Magnolii, widziałam nieraz ich efekty pracy i powiem szczerze że nic szczególnego - parę osob skarżyło mi się na obsługę olewającą klienta, kiepskie, "rozlane" pasemka i ścięcia jak od osiedlowego fryzjera. Poza tym drogo. Chociaż kolega chodzi tam na ścinanie maszynką i bardzo sobie chwali, bo, jak twierdzi, fryzjerki noszą duże dekolty

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

I jeszcze jedna rzecz - zauważyłam parę postów chwalących salon "metamorfoza"na Trawowej. Ktoś już zauważył, że są podejrzane, a ja dodam tylko, że podobne w treści i formie (z tym samym błędem "klijentka") znalazłam na innych forach dotyczących salonów we Wroclawiu, w dodatku z tym samym adresem e-mail. Może to i dobry salon ale taka chamska autoreklama raczej mu nie pomoże.
triss_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 08:56   #2003
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Mozecie byc zbulwersowane, ale ja wyraziłam moją opinię.

U pani Ani byłam dwukrotnie i oba razy wypadły cokolwiek tak sobie. Pani owszem bardzo się starała. Była miła i chciała wykonac swoją prace jak najlepiej. jednak jej ręce się trzęsły, cieniowała bardzo wolno, choc dokładnie, jednak zupełnie jeszcze bez wprawy. I zabawiała mnie opowiesciami, ze chce byc podobna do jessici alby. Włosy mi się zupełnie nie układały, ale pani twierdziła, ze to dlatego, ze są z natury proste i sztywne. Dlatego zdecydowałam się na balejaz, by troche im nadac wigoru. Balejaz był wykonany dokladnie, ale chco miałam bardzo zdrowe włosy, całe pasma przy skroniach zostały wypalone i wypadały, gdy przeciagałam po nich ręka jeszcze na fotelu u pani Ani. Obydwie byłysmy tym faktem zszokowane. Pani pocieszła mnie, ze czasem tak się zdarza i zaoferowała zabieg regeneracyjny, za który i tak zapłaciłam, bo akurat nie sugerowałam się cenami. Jednak wiecje tam nie poszłam, bo byłam niezadowolona. Miesiac pozniej obciełam włosy bardzo krotko i problem z łamiacymi sie pasmami się skonczył.

To było ponad 2 lata temu, mozliwe ze pani Ania juz tam nie pracuje, ja tez nie mieszkam juz we Wrocławiu. Zapewne wiele sie nauczyła i dosżła do wprawy, bo jako osoba byłą bardzo sympatyczna a jako fryzjerka zdecydowanie z zacieciem.
Zbulwersowane?? bez przesady po prostu wierzyć nam się nie chce, że mowa o tej samej Ani i tyle... Osoba, o której opowiadasz -po prostu nie pasuje nam do Ani, jaką my znamy, może to wcale nie ta sama Ania?? że tak brzydko powiem " niejednemu psu Burek..."
Nikomu nie odmawiam prawa do wyrażania opinii, niezależnie od tego, czy jest pochlebna, czy niepochlebna.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-09-30 o 09:06
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 10:32   #2004
Kinga 80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Mozecie byc zbulwersowane, ale ja wyraziłam moją opinię.

U pani Ani byłam dwukrotnie i oba razy wypadły cokolwiek tak sobie. Pani owszem bardzo się starała. Była miła i chciała wykonac swoją prace jak najlepiej. jednak jej ręce się trzęsły, cieniowała bardzo wolno, choc dokładnie, jednak zupełnie jeszcze bez wprawy. I zabawiała mnie opowiesciami, ze chce byc podobna do jessici alby. Włosy mi się zupełnie nie układały, ale pani twierdziła, ze to dlatego, ze są z natury proste i sztywne. Dlatego zdecydowałam się na balejaz, by troche im nadac wigoru. Balejaz był wykonany dokladnie, ale chco miałam bardzo zdrowe włosy, całe pasma przy skroniach zostały wypalone i wypadały, gdy przeciagałam po nich ręka jeszcze na fotelu u pani Ani. Obydwie byłysmy tym faktem zszokowane. Pani pocieszła mnie, ze czasem tak się zdarza i zaoferowała zabieg regeneracyjny, za który i tak zapłaciłam, bo akurat nie sugerowałam się cenami. Jednak wiecje tam nie poszłam, bo byłam niezadowolona. Miesiac pozniej obciełam włosy bardzo krotko i problem z łamiacymi sie pasmami się skonczył.

To było ponad 2 lata temu, mozliwe ze pani Ania juz tam nie pracuje, ja tez nie mieszkam juz we Wrocławiu. Zapewne wiele sie nauczyła i dosżła do wprawy, bo jako osoba byłą bardzo sympatyczna a jako fryzjerka zdecydowanie z zacieciem.

Wiesz twoje opinie są baaaaaaaaaardzo mało wiarygodne po pierwsze jesteś tak krótko zalogowana od września!!!!!dlaczego nie wyraziłaś swojej opinii wcześniej czyli jak piszesz ponad 2lata temu bez pośrednio po rzekomym zajściu! A po drugie pani Ania ponad dwa lata temu jeszcze nie pracowała w upiększalni tylko Edyta i Aneta . Z tego co mi mówiła Ania to w upiększalni pracował troszkę ponad rok. Więc zastanów się o kim piszesz ????
Kinga 80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 14:43   #2005
weronniq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Piszę po raz kolejny z prośbą o numer pani Pauliny albo poleconej przez nią pani Karoliny. Bardzo proszę podzielcie się numerem. Próbowałam omówić się dzisiaj do pana Daniela w salonie Unique, ale podobno nie ma miejsc do końca miesiąca. Nie chce mi się wierzyć, ale co zrobić. Ciekawe czy na święta trzeba umawiać się z rocznym wyprzedzeniem.
Bardzo proszę o pomoc i wiadomość na prv albo maila werroniq@gmail.com
weronniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 16:52   #2006
NINA-30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Chodzę do Berendowicz& Kublin ,na razie jestem zadowolona mniej z zapłaty tam za usługę-no ale cóż.
Mam pytanie odnoście Qualite na więziennej kogo polecacie?
NINA-30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 17:01   #2007
NINA-30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9
Dot.: Michał Krzyszycha - Wrocław

Był ktoś w nowym salonie Krzyszychy? Koło aquaparku. Może zna ktoś tel,ulice?
NINA-30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 13:26   #2008
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Fryzjer we Wrocławiu (JLD)

Cytat:
Napisane przez viomil Pokaż wiadomość
A co sadzicie o saloniku ''Agnes" na ul. Obornickiej? Podziele sie z wami swoimi spotrzezeniami! Umowilam sie tam na okreslona wizyte(wiem, ze sobsota to niezbyt dobry czas na robienie fryzur), ale mowie wam jakie miny robily fryzjerki jak ktos przychodzil nowy-masakra. Po umyciu glowy trzymaly mnie 25 min w reczniku, nie dopuszczalne! Wziela mnie mloda dziewczyna( nie wiem jak ma na imie, ale ma jasnobrazowe wlosy i blad pasemka), mialam poldlugie wlosy i poprosilam, zeby je sciela 1cm. i lekko pocieniowala a ona zrobila mi fryzure na obraz i podobienstwo swoje .Wlosy lekko za ucho nawet nie daly sie spiac, nie naleze do osob asertywnych wiec przyjelam te fryzurke z krzywym usmiechem-pol dnia plakalam. Nigdy tam nie zawitam! I te ich minki!

Moja sąsiadkla tam chodziła, na początku była zadowolona, ścinała i farbowała ją szefowa. Potem chciała umówić się na modelowanie, bo szła na wesele. Szefowa mimo ze przyszła się umówić wczesniej, nie zgodziła się twierdząc, że tego dnia też ma ślub i jest nieobecna, więc z braku laku sąsiadka umowiła się do innej fryzjerki z tego salonu. Jakież było jej zdziwienie gdy przyszła i okazało się że szefowa jak najbardziej jest w pracy. Ta mloda fryzjerka zrobiła jej fryzure jakby miała ze 100 lat, włosy miała jak plastuś, gdy powiedziała że nie podoba jej się fryzura została zakrzyczana przez fryzjreki i szefową ze ładnie wyglada i fryzura jest ok. Wyszła z placzem i poszła do innego salonu, ratowac to co jej zepsuli.
A miny robione przez fryzjerki z tego salonu to chyba norma bo moja sąsiadka, też o tym wspominała.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 19:41   #2009
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Upiększalnia Wrocław

Po pierwsze rozumiem Kingo, że jestes wiarygodniejsza, skoro będac zalogowana od lutego napisałas 14 wiadomosci? A po drugie przestan wrzeszczec, bo to niegrzeczne.
Po trzecie, akurat wtedy, choc wyda Ci się to dziwne, nie miałam internetu. A gdybym miała, to nie wiem czy akurat na wizazu bym o tym pisała. Gdy tylko na wizaz trafiłam, zalogowałam się.

Natomiast jeśli faktycznie pomyliłam Pania Anie z P. Anetą, to bardzo bardzo przepraszam. Mój bład i przyznaję się do niego. Na pewno nie chciałabym obrazic osoby, która swoją prace wykonuje fachowo.

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Natomiast sam incydent miał miejsce właśnie w upiększalni.
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 21:26   #2010
Mika232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez majeczka1987 Pokaż wiadomość
Fryzjerka ktora tam pracuje, nie pamietam imienia spalila mi wlosy i jeszcze nie chciala sie do tego przyznac, a strzyzenie fatalne, po tygodniu musialam isc na poprawke, kolezanka polecila mi Metamorfoze na trawowej, p Ala jest poprostu swietna w tym co robi odrazu naprawila to beznadziejne strzyzenie a kolorek zrobila zaj....Dla mnie jest mistrzynia farbowania i strzyzenia....Jak nie masz stalego fryzjera to z cala odpowiedzialnoscia polecam ten salon! Pozdrawiam
dla Pani,jakoś nie mogę uwierzyć,żeby to była prawda,ja do tej Pani chodzę od paru lat,jeszcze jak pracowała w carlo biani i zawsze byłam bardzo zadowolona i mnóstwo moich wybrednych koleżanek też,przede wszystkim są dla niej zdrowe włosy i najwyższej jakości pielęgnacja,pani Klaudia ma duże doświadczenie i jest świetną fryzjerką,dlatego gorąco POLECAM SALON PESHKA!!!
Mika232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.