Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-28, 06:18   #1981
Mereth
Raczkowanie
 
Avatar Mereth
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 146
Dot.: Fryzjer Poznan

Byłam w Pacykarnii, niestety nie pomyślałam o tym, żeby się umawiać do konkretnej osoby no i okazało się, że sobotę nie było o tej porze żadnego faceta no i przyjęła mnie bardzo miła dziewczyna.
Obcięła dość fajnie, choć wczoraj już nie potrafiłam sama tak fajnie ułożyć ( a może któraś z Was pomoże mi i podpowie co powinnam zastosować po umyciu, żeby włoski było podatne na układanie no i żeby fajnie błyszczały ).
Zapłaciłam 75zł za cięcie i modelowanie, miałam długie włosy, teraz mam półdługie Zostałam ścięta trochę krócej niż chciałam ale w sumie fajnie, na lato będę miała krótsze włoski

ps: Czy wiecie może konkretnie kosmetyków jakich firm używają fryzjerzy z Pacykarni?

Edytowane przez Mereth
Czas edycji: 2008-04-28 o 11:05
Mereth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 07:39   #1982
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Fryzjer Poznan

FAROUK -byłam jak dla mnie bez najmniejszych rewelacji.Czytajac opinie na forum myslalam ze bede zadowolona.Byłam u p.Sylwii.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 09:20   #1983
ama1005
Raczkowanie
 
Avatar ama1005
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer Poznan

Rozumiem Cie , podobnie wyglądała moja przygoda z salonem Dastiny na Garncarskiej , wszyscy zachwalali a wg. mnie wręcz przeciwnie- beznadzieja, tak to już jestJednym odpowiada to, innym co innego

Edytowane przez ama1005
Czas edycji: 2008-04-29 o 09:21 Powód: literówka
ama1005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 14:39   #1984
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: Fryzjer Poznan

ja tez Cie rozumiem , bo bylam w Farouk razem z Chise ja scieto super i kolor tez, moja pani nie pamietam imienia z kucykiem ciemny blond nie miala werwy ,wiecie jak jest jak ktos nie wie co ma zrobic z wlosami chociaz dajesz mnostwo mozliwosci,
siadam i mowie prosze mi cos zaproponowac moze byc nawet na krotko, jedyne czego wymagam to pewnosci siebie i polotu, a jak slysze : jak tniemy? a potem eee z kreconych wlosow to sie nie da za duzo zrobic to mi sie krew gotuje
a moze ja za bardzo wymagajaca jestem???? nie znalazlam jeszcze takiego fryzjera, od ktorego sie czuje ze kocha to co robi,potrafi doradzic i wie co sie robi z nozyczkami.... ech...szukam dalej
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 16:45   #1985
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Fryzjer Poznan

tak ta z kucykiem to chyba Sylwia.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 19:12   #1986
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

też mi się tak wydaje że to ona, taka spokojna?
ja mialam wrazenie jakby sie troszke obawiala konkretnie ciac moich wlosow- stad tez nie bylam i nie jestem zachwycona. jest spoko czyli mam "grzeczna " fryzurke i nic nie sknocila- piekny kolor ale tego precyzyjnego ciecia brak co wiecej niektorzy nie widza roznicy przed i po wizycie -poza kolorem <zalamka>
Moja znajoma chodzi do salonu Ekstrakt bo ma tam od lat swojego fryzjera ,natomiast ceny jak dla mnie zabojcze (balejaz +ciecie =300zl , taka przynajmniej mi podala)
Sama zastanawiam sie obecnie nad Maestro albo Robertem Pieczyńskim z Bukowskiej- za jakis czas na poprawkę bo wloski nie za bardzo mi sie ukladaja...
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-29, 21:00   #1987
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: Fryzjer Poznan

no dokladnie .... takie same mialam odczucie jakby sie bala nawet zaproponowac... przeciez mozna podyskutowac moze powiedziec ze uwaza ze tak bedzie mi dobrze a tak nie moze mnie sciac tak a tak pokombinowac troche ,,, przeciez i tak ostateczna decyzja nalezy do mnie, no nic poszukiwania idealnej fryzjerki trwaja
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 21:22   #1988
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez gryzaczek Pokaż wiadomość
no dokladnie .... takie same mialam odczucie jakby sie bala nawet zaproponowac... przeciez mozna podyskutowac moze powiedziec ze uwaza ze tak bedzie mi dobrze a tak nie moze mnie sciac tak a tak pokombinowac troche ,,, przeciez i tak ostateczna decyzja nalezy do mnie, no nic poszukiwania idealnej fryzjerki trwaja
gwoli ścisłości Gryzaczka strzygła Iwona, a mnie Sylwia
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-30, 09:24   #1989
ashaia
Raczkowanie
 
Avatar ashaia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
Dot.: Fryzjer Poznan

Dziewczyny, mi się wydaje że nie ma co skreślać salonu
Jak podawałam kiedyś tu na forum Farouk jako fajny salon, to podkreślałam, ze świetne mają farby, a cięcie jest przeciętne. I wniosek został podtrzymany - to jest dobre miejsce na farbowanie, ale gdy ktoś chce miec nowoczesną fryzure, to tego się po tym salonie spodziewać nie można i z takim założeniem trzeba tam iść.
Pozdrawiam i czekam na relację od Pieczyńskiego, bo kilka razy padało pytanie o tego fryzjera, ale nie widziałam żadnej opinii na jego temat
ashaia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 13:52   #1990
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

a ja ciągle się zastanawiam
do kogo na Cięcie bo fakt, że dopiero byłam ale z tymi włosami nie mogę nic zrobicma być naturalnie ale żeby dobrze sie układały i żeby bylo widac różnicę
na razie rozważam:
1 Robert Pieczyński
2 Maestro ( ale słyszałam różne opinie -nie chce żeby za bardzo zaszaleli z nożyczkami )
3 Piotr z Pacykarni

To wszystko i tak w ciemno bo nie wiem jak scinaja (jestem wzrokowcem) wiec opis mi za duzo nie daje mam raczej długie i zadbane włosy więc jak ktoś (w sensie fryzjer) bedzie mial wizje zeby sciac mnie na krotko to zginie marnie
Byłabym Wam bardzo wdzięczna za radę. pozdrawiam cieplo
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-04, 20:24   #1991
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez aussie31 Pokaż wiadomość
a ja ciągle się zastanawiam
do kogo na Cięcie bo fakt, że dopiero byłam ale z tymi włosami nie mogę nic zrobicma być naturalnie ale żeby dobrze sie układały i żeby bylo widac różnicę
na razie rozważam:
1 Robert Pieczyński
2 Maestro ( ale słyszałam różne opinie -nie chce żeby za bardzo zaszaleli z nożyczkami )
3 Piotr z Pacykarni

To wszystko i tak w ciemno bo nie wiem jak scinaja (jestem wzrokowcem) wiec opis mi za duzo nie daje mam raczej długie i zadbane włosy więc jak ktoś (w sensie fryzjer) bedzie mial wizje zeby sciac mnie na krotko to zginie marnie
Byłabym Wam bardzo wdzięczna za radę. pozdrawiam cieplo

U Roberta Pieczyńskiego jeszcze chyba żadna z wizażanek nie była, więc raczej nie usłyszysz opinii żadnych... a ja może i monotematycznie ciągle polecam jednego, ale po prostu byłam bardzo zadowolona po wizycie w pacykarni, więc- zdecydowanie Piotr!
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-05, 09:52   #1992
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Dzięki a nie wiesz może jak tam wygląda z terminami u niego?? tak sie zaczynam skłaniać powoli ku niemu ...skoro jak zacytuje "krzywdy nie zrobi"
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 12:17   #1993
Green Tea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 44
Dot.: Fryzjer Poznan

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;7445104]U Roberta Pieczyńskiego jeszcze chyba żadna z wizażanek nie była, więc raczej nie usłyszysz opinii żadnych... a ja może i monotematycznie ciągle polecam jednego, ale po prostu byłam bardzo zadowolona po wizycie w pacykarni, więc- zdecydowanie Piotr! [/quote]

byla, byla, poszukaj
sama o nim pisałam
Green Tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 14:43   #1994
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer Poznan

wróciłam z Pacykarni. Byłam u Ani (choć imienia nie jestem pewna) i jestem zadowolona. Zmieniałam dosyć mocno fryzurę, przyszłam ze swoją propozycją no i mam na głowie coś lepszego niż pokazałam. Idealnia dopasowała moją propozycję do twarzy. Bez problemu wyczuła klimat fryzury, który chcę mieć. Więc polecam
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 15:44   #1995
zepsutejapko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer Poznan

AAAAAH muszę Was moje drogie zmartwić - pana Piotra z Pacykarni ni ma do lipca!!! uuuh i umówiłam się do jakiegoś Tomka... hmm nikt się na jego temat nie wypowiadał więc nie wiem czego się spodziewać =/ i sama nie mam pomysłu na moją fryzurę więc się strasznie boje...
zepsutejapko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 18:40   #1996
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
wróciłam z Pacykarni. Byłam u Ani (choć imienia nie jestem pewna) i jestem zadowolona. Zmieniałam dosyć mocno fryzurę, przyszłam ze swoją propozycją no i mam na głowie coś lepszego niż pokazałam. Idealnia dopasowała moją propozycję do twarzy. Bez problemu wyczuła klimat fryzury, który chcę mieć. Więc polecam


a mogłabym się dowiedzieć ile płaciłaś i jak z terminami ?? to super,że jesteś zadowolona
Ja właśnie też mam wybraną fryzurę i chciałabym mieć na głowie coś podobnego albo żeby ktoś mi powiedział wprost że mi nie pasuje i zaproponował inne rozwiązanie( a niestety z tym ostatnio ciężko bywało ) pozdrawiam
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-05, 22:01   #1997
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer Poznan

dzwoniłam we wtorek albo środę i załapalam się na ostatni termin na dzisiaj. Płaciłam 65. miałam włosy pomiędzy krótkimi a póldługimi, ale pani nałożyła mi jeszcze odżywkę regenerującą (poprzednia fryzura była dosyć inwazyjna i niszcząca włosy).
Mam gdzieś ich cennik, prześlę w PM.
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 06:14   #1998
Mereth
Raczkowanie
 
Avatar Mereth
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 146
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez magribi Pokaż wiadomość
wróciłam z Pacykarni. Byłam u Ani (choć imienia nie jestem pewna) i jestem zadowolona. Zmieniałam dosyć mocno fryzurę, przyszłam ze swoją propozycją no i mam na głowie coś lepszego niż pokazałam. Idealnia dopasowała moją propozycję do twarzy. Bez problemu wyczuła klimat fryzury, który chcę mieć. Więc polecam
Ja też byłam u Ani i też wróciłam zadowolona z wizyty w xxxx

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-06 o 13:47
Mereth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 08:56   #1999
ashaia
Raczkowanie
 
Avatar ashaia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 48
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez Green Tea Pokaż wiadomość
byla, byla, poszukaj
sama o nim pisałam
Green Tea, przejrzałam Twoje posty - piszesz o Piaseckim, nie o Pieczyńskim na Bukowskiej
Chyba że coś mi umknęło...
Na Pieczyńskiego mam chrapkę od jakiegoś czasu, ale nic o nim nie było - sprawdziłabym go chętnie, ale chyba dopiero po ślubie, do ślubu zapuszczam więc może któraś do tego czasu przetestuje
ashaia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 16:13   #2000
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

Green Tea pisała o nim , tylko w jednym poście a o Piaseckim poza tym. sprawdziłam. Moja koleżanka i jej rodzina są z niego zadowolone ale wiadomo...kazdemu pasuje co innego. Wiem tylko tyle ze pracuje na L'Orealu. No i podobno około tygodnia trzeba czekać na termin.

Ja osobiście miałam chrapkę na Piotrka z Pacykarni a tu pech bo podobno wsiąkł na jakiś czas co zrobić... zostaje Pani Ania ...chyba że wymyślę co innegomuszę się doprowadzić do ładu zanim wrócę do pracy

Magribi jeszcze raz wielkie dzięki za cennik
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-06, 19:14   #2001
Pat7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 52
Thumbs up Dot.: Fryzjer Poznan

Piotra z Pacykarni nie ma, ponieważ szkoli się. Moja mama do niego chadza.
Pat7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 10:25   #2002
editchen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Poznan

xxx, gdzie chodziłam od kilku lat i naprawde zawsze byłam zadowolona. Nie wiem, jak inne fryzjerki tam, ale Pani Ania jest przesympatyczna, zawsze doradzi, a czasem nawet dosadnie odradzi, gdy probuje zrobic os dziwnego na swojej glowie.
Od jakiegos czasu zapuszczam wlosy, ale wczorja juz sie wyjatkowo na nie wkurzylam i postanowilam cos z nimi na goraco zrobic.... ale Pani Ania jest wolna dopiero w piatek.... Farouk tez.... wiec umowilam sie do Fresh Look sieci Kadusa na xxx... wiecej tam nie pojde, a juz na pewno nie do pani Asi... przyszlm kilka minut przez czasem i juz bylo widac, ze niezadowolona, bo przeciez powinna miec jeszcze chwile dla siebie. Proboowalam powiedziec o jaka fryzure mi chodzi, jak sie wlosy ukladaja, pokazywalam zdjecia... sluchala mnei jedyn uchem, na zdjecia ledwo spojrzala.... potem zaprosila mnie na fotel do myscia glowy (sam w sobie extra - z masazem, napraswde fajny), umyla mi wlosy rozczesujac je na mokro (bolalo), po czym wytarla i poszla bez sowa do fotela do ciecia.... gdybym nie zauwazyla, to nawet bym nie wiedziala, czy mam juz wstac czy nie....
zaczelo sie ciecie.... bardzo leniwe, od niechcenia, zadnej rozmowy, mina caly czas nadeta..... po 20 minutach spytala kolezanke, ktora sie snula po salonie, czy kogos jeszcze ma dzis zapisanego (bylo 19.30). Kolezanka odpowiedziala, ze tak,na 20.10 i ze ona tego nei zapisywala. Spojrzalam w lustro i zobaczylam mine Pani Asi..... nie chcialabym byc ta klientka na 20.10..... moja fryzura... no coz.... prosilaam o mocne podciecie, twierdzila, ze ni etrzbe,a ze starczy wyceniowac i bedzie ok (chcialam takie mocne potargane cieniowanie, zeby wlosy od nasady sie unosily i nie oklapywaly).... zaufalam jej i mam za swoje.... gdy skonczyla ciac i modelowac bylo ok.... doszlam do domu i po fryzurze.... dzis rano kompletna porazka... nie ma mowy, zeby je ulozyc tak jak ona wczoraj, albo chociaz tak jak chcialaam.... Z jednej strony przyklapniete, niedociete, z tylu klapia jak klapaly.... wiem, ze moge reklamowac, ale nie chce zeby ta Pani juz cokowliek robila z moimi wlosami... na koniec jeszcze chcialam kupic lakier kadusa.... pani mi podala flakon, pan zaczal kasowac, juz nabil, po czym patrzy na ten flakon i pyta czy chcialam pianke czy lakier...bo pani Asia dala mi ... pianke.....
jestem zalamana i musze isc na poprawke do mojej Pani Ani, tylko, ze to kolejny wydatek.....
zdecydowanie odradzam Fresh look.....

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-07 o 12:37 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum,ulice edytuje.
editchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 09:29   #2003
editchen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Poznan

kaska222 - nie rozumiem o co chodzi - dlaczego nie moge podac adresu fryzjera? przeciez nawet w nazwie wątku jest, że "Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami fryzjerów, których możesz polecić." poza tym w innych postach są podane nazwy ulic, wiec nie rozumiem??? a jesli nei ulica to np ze laurent w kupcu poznanskim?
editchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 12:06   #2004
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Fryzjer Poznan

no wlasnie, kaska o co ci chodzi?

jak tu polecic albo zniechecic do fryzjera, skoro edytujesz posty?

jakos pisanie nazw i ulic innych fryzjerow nie przeszkadzalo do tej pory, a teraz nawet nie wiemy gdzie mamy nie isc

bez sensu jest to forum

a odnosnie fryzjerow, to pare osob polecalo ekstrakt i sergiusza tam pracuacego

sama osobiscie nie byla, bo zapuszczalam wlosy do slubu, ale mysle ze kolo sierpnia sie tam wybiore i zaszaleje

wiem ze sergiusz nie boi sie ciac i dokonywac duzych zmian- to jest tam kolo dyskoteki tuba,
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:13   #2005
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Fryzjer Poznan

od 1 maja są nowe zasady:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251573

ale w takim razie takie forum mija się z celem, skoro nie można mówić o kogo chodzi :/ chyba, że źle zrozumiałam te przepisy
Satis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-08, 18:26   #2006
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Cytat:
Napisane przez editchen Pokaż wiadomość
kaska222 - nie rozumiem o co chodzi - dlaczego nie moge podac adresu fryzjera? przeciez nawet w nazwie wątku jest, że "Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami fryzjerów, których możesz polecić." poza tym w innych postach są podane nazwy ulic, wiec nie rozumiem??? a jesli nei ulica to np ze laurent w kupcu poznanskim?

Juz tlumacze,jest to zwiazkiem spamowania forum reklamami.Dlatego od 1 Maja weszly nowe zasady zeby nie podawac ulic ani nr;telefonow.Jesli chcecie sie podzielic adresem i nr;telefonu do zakladow fryzjerskich mozecie sie wymieniac PW.
Stare posty nie beda edytowane.Jest to juz omowione z Szefowa.

Cytat:
Napisane przez Satis Pokaż wiadomość
od 1 maja są nowe zasady:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=251573

ale w takim razie takie forum mija się z celem, skoro nie można mówić o kogo chodzi :/ chyba, że źle zrozumiałam te przepisy
Oczywiscie ze mozna o kogo chodzi o jaka osobe czy jaki zaklad ale nie nazw ulic i nr;telefonow.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 07:53   #2007
editchen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Poznan

no szkoda, bo na forum byłoby szybciej niż na pw - ale trudno. w takim razie powtórze tylko (mam nadzieje, ze zgodnie z regulaminiem) ze zdecydowanie, stanowczo i glosno odradzam - przynajmniej jesli chodzi o ciecie - Fresh Look, a zwlaszcza pania Asie. Natomiast z czystym sercem moge polecic moja ukochana pania Anie z Laurenta (ale nie tego z pewnego centrum handlowego) - nastepnego dnia o niefortunnej wizycie we FreshLooku poszlam sie pokajac do niej i odratowala mi wlosy, przy okazji pokazujac jak potwornie krzywo i niefachowo sciela mnie pani Asia....
zgodnie z regulaminem - namiar na pw
editchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 09:25   #2008
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer Poznan

trzeba opracować szyfr i posać no Laurent 1, Trendy 1 heheh
natknęłam się na nowy salon fryzjerski w nowej poznańskiej galerii handlowej, tuż przy wejściu. Nazwy salonu nie pamięlam ale pracują na L'oreal u. Trzeba sprawdzić.
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 16:39   #2009
raul777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kachulka Pokaż wiadomość
dzieczyny, a znacie jakiegoś dobrego fryzjera od męskiego cięcia? wiem, że było tu coś na ten temat, ale przeszukiwanie wątku nie daje oczekiwanych rezultatów
Też zapytam j.w. - okolice Winograd - wskazane damskie dłonie, mimo wszystko - pięknie proszę piękne Panie o konkretne namiary !
raul777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 14:18   #2010
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja niedawno obcinałam kręcone włoski, bardzo ładnie mi sie układaja po mocnym i zdcydowanym cieniowaniu na całej głowie! W koncu znalazlam fryzjerke która wie jak obciąc włosy tak żeby sie mocno kręciły.
Polecem salon Jan (Kadus)- a szczególnie panie Karolinę i Małgorzate (te akurat znam)
Co mi sie podobało to to że panie maja doświadczenie i widać, że wiedzą co robia. Uważnie wysłuchają i dopytują się czy fryzurka odpowiada i co ew poprawić. Kolejny plus to szybkie cięcie, bardzo nie lubię jak ktoś sie nieudolnie bawi i np podcina koncówki o 2 cm przez 30 min. Wprawna ręka to podstawa! Cena tez przyzwoita 38 zl za obciecie a z modelowaniem 50zl.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:55.