Walka o zdrowe i piękne włosy :) - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-27, 09:03   #1981
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Witam po 2 miesięcznej przerwie .
W walce o piękne włosy stosowałam szampon vichy czerwony, odżywkę i tonik matrix biolage fortheterapie. Po wyprostowaniu włosów - efekt trzyma się max do wieczora. Włosy są ciężke, oblepione i takie "tłuste" w dotyku. Podobny efekt mam po masce aldaparfu nutri seduction. Staram się naprawdę mało stosować tych specyfików i bardzo dokładnie spłukiwać, ale chyba są dla moich włosów zbyt ciężkie. Czy ktoś z Was stosował tą serię biolage? Może macie podobne wrażenia? Sama nie wiem, jak dalej dbać o włosy .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 10:44   #1982
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

A mi wlasnie przyszło zamowienie i otowrzyłam tą odzywke Fruit Coctail Farouka i byłam zaskoczona ta dziwną piankową konsystencją
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 10:52   #1983
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Ślicznotka;) Pokaż wiadomość
Ja zawsze polecam Vitapil


U mnie nie ma szans, żebym rozczesała włosy po samym szamponie. Po kąpieli wyszłabym z łazienki łysa

.....pozwalam od czasu do czasu przetłuścić się moim włosom, ale to raczej z lenistwa

Któraś z Was pytała o odżywki Kallos. Właśnie zużyłam 800 ml Placenty i jestem nią zachwycona. Tylko jej zapach trochę mi przeszkadza. Teraz używam Latte i muszę przyznać, że też jest niczego sobie, a zapach ma cudowny!! Jak Ptasie Mleczko - za każdym razem jak wkładam rękę do słoiczka, to mam ochotę ją oblizać
Dziękuję za odpowiedź w obu sprawach W takim razie zamówię sobię Placentę i jedwab Biosilk
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 11:12   #1984
mandarynka7
Raczkowanie
 
Avatar mandarynka7
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 361
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

w tym wątku jest najwięcej dziewczyn inwestujących w kosmetyki to tu pytam

Nie wiecie jakie są ceny kosmetyków (mam na myśli L'oreal, Matrix itp) w sklepach fryzjerskich w porównaniu do allegro?
Nie chce mi się tam jechać tylko po to żeby sprawdzić a może któraś wie??
mandarynka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 11:20   #1985
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

na allegro sa zdecydowanie tansze, nawet po dodaniu kosztow przesylki. polecam allegro bez mrugnuiecia okiem !
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 11:56   #1986
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

anciaahk czy dobrze pamiętam,że miałaś odzywkę Matrixa Sleek Look??jęsli dobrze pamiętam to Cię troszkę pomęcze ok? bo mam zamiar sobie kupić 1,5 litrowe opakowanie...
po pierwsze czy masz moze porównanie tej odżywki z maską z tej serii?? chodzi mi o to,czy odżywka jest dużo słabasza w działaniu od odżywki
no i napisz czy rzeczywiscie nawilza cos przesuszone włosy itp z góry dzięki

aha!!tak z innej beczki to mi odżywka Kallosa ta mleczna średnio przypadła do gustu nie chce któraś wymienić się na targowisku>????
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 14:03   #1987
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
anciaahk czy dobrze pamiętam,że miałaś odzywkę Matrixa Sleek Look??jęsli dobrze pamiętam to Cię troszkę pomęcze ok? bo mam zamiar sobie kupić 1,5 litrowe opakowanie...
po pierwsze czy masz moze porównanie tej odżywki z maską z tej serii?? chodzi mi o to,czy odżywka jest dużo słabasza w działaniu od odżywki
no i napisz czy rzeczywiscie nawilza cos przesuszone włosy itp z góry dzięki

aha!!tak z innej beczki to mi odżywka Kallosa ta mleczna średnio przypadła do gustu nie chce któraś wymienić się na targowisku>????
Dobrze pamiętasz . Miałam tą odżywkę dosyć długo, kupiłam 1,5 litrowe opakowanie i chyba jakieś 3 miesiące temu oddałam 1/3 dla znajomej. Sprawowała się bardzo dobrze, trzeba było co prawda uważac z ilością, bo mogła powodować zbytnie ohbciążanie i przetłuszczanie. W zasadzie była testowana na kilku rodzajach włosów. Najpierw na moich rozjaśnionych - przepięknie wygładzała, likwidowała puszenie i nabłyszczała. Później, jak stałam się brunetką - efekt był ten sam - wygładzanie i nabłyszczanie. Raczej jednak chyba nie daje długotrwałego efektu nawilżania, trudno mi to ocenić, chyba lepiej nawilżał Wax. Ciężko powiedzieć, bo początkowo stosowałam ją razem z Waxem i Absolutem. Na pewno nie regeneruje włosa, raczej wygładza, nawilża, nabłyszcza. Znajoma jest bardzo zadowolona, co prawda nie ma jakoś specjalnie suchych włosów, ale po zastosowaniu odżywki włosy pięknie się błyszczą, wyglądają bardzo zdrowo, są wygładzone. Trochę dałam też jeszcze jednej koleżance i też była bardzo zadowolona z efektów. Maski nie stosowałam, ale ktoś tu kiedyś pisał, że maska daje lepsze efekty niż odżywka, w sumie zależy czy chcesz stosować do każdego mycia czy nie.
Trochę się rozpisałam, ale mam nadzieję, że coś Ci to pomoże .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 14:43   #1988
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Dzięki za instrukcje A czego używasz do stylizacji (o ile w ogóle czegoś używasz )
Przepraszam, że takie przesłuchanie robię
Własnie odstawiłam wszystko do stylizacji(od dawna nic nie używam)
W poniedziałek jechałam na impreze i zachciało mi się troche je odżywić(obładować) no i wymieszałam 4 odżywki do spłukiwania(taki super mix), a potem po spłukaniu jeszcze wtarłam sunsilk fioletowy, matrix tonic nawilżający i troche kokosu, a wszystko po to żebym nie miała szopy, bo niestety na impreze jak nie obciażę włosów to potem jest kiepsko.No i efekt był naprawdę fajny.
Ale....włosy umyłam dopiero dzisiaj(słodkie lenistwo) no i koszmarrr...wypadło mi o wiele wiecej włosów, nie wiem co się stało może to taki ich kaprys, a do tego po umyciu były straszne...brr...dopiero kokos doprowadzil je do ładu...I dodatkowow skóra mi sie zaczęła łuszczyć z buzi i z okolic głowy ...taki suchy łupież....
Mam nadzieje że to chwilowe...ale widać że mam niestety wrażliwe włosy...
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 16:24   #1989
BetiBell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Witajcie!
Kupiłam sobie ostatnio odżywkę i szampon z Kerastase z lini nutritive- szampon 3 gluco active i maska nutridefense 2. Boskie! Wczesniej dostałam próbki tych kosmetyków będąc na dość ekskluzywnym bankiecie. Po prostu cudo. Od razu pojechałam po nie do najbliższego salonu. Tylko ta cena....no cóż.
BetiBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 16:56   #1990
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Dobrze pamiętasz . Miałam tą odżywkę dosyć długo, kupiłam 1,5 litrowe opakowanie i chyba jakieś 3 miesiące temu oddałam 1/3 dla znajomej. Sprawowała się bardzo dobrze, trzeba było co prawda uważac z ilością, bo mogła powodować zbytnie ohbciążanie i przetłuszczanie. W zasadzie była testowana na kilku rodzajach włosów. Najpierw na moich rozjaśnionych - przepięknie wygładzała, likwidowała puszenie i nabłyszczała. Później, jak stałam się brunetką - efekt był ten sam - wygładzanie i nabłyszczanie. Raczej jednak chyba nie daje długotrwałego efektu nawilżania, trudno mi to ocenić, chyba lepiej nawilżał Wax. Ciężko powiedzieć, bo początkowo stosowałam ją razem z Waxem i Absolutem. Na pewno nie regeneruje włosa, raczej wygładza, nawilża, nabłyszcza. Znajoma jest bardzo zadowolona, co prawda nie ma jakoś specjalnie suchych włosów, ale po zastosowaniu odżywki włosy pięknie się błyszczą, wyglądają bardzo zdrowo, są wygładzone. Trochę dałam też jeszcze jednej koleżance i też była bardzo zadowolona z efektów. Maski nie stosowałam, ale ktoś tu kiedyś pisał, że maska daje lepsze efekty niż odżywka, w sumie zależy czy chcesz stosować do każdego mycia czy nie.
Trochę się rozpisałam, ale mam nadzieję, że coś Ci to pomoże .
dziękuje Ci za wyczerpującą odp no to chyba się skuszę na nią,bo też mam rozjaśniane włosy,i właśnie szukam odżywki co codziennego stosowania,która nada jakiś porządny wygląd włoskom regenaracji tu nie będę oczekiwać
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-27, 22:50   #1991
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Własnie odstawiłam wszystko do stylizacji(od dawna nic nie używam)
W poniedziałek jechałam na impreze i zachciało mi się troche je odżywić(obładować) no i wymieszałam 4 odżywki do spłukiwania(taki super mix), a potem po spłukaniu jeszcze wtarłam sunsilk fioletowy, matrix tonic nawilżający i troche kokosu, a wszystko po to żebym nie miała szopy, bo niestety na impreze jak nie obciażę włosów to potem jest kiepsko.No i efekt był naprawdę fajny.
Ale....włosy umyłam dopiero dzisiaj(słodkie lenistwo) no i koszmarrr...wypadło mi o wiele wiecej włosów, nie wiem co się stało może to taki ich kaprys, a do tego po umyciu były straszne...brr...dopiero kokos doprowadzil je do ładu...I dodatkowow skóra mi sie zaczęła łuszczyć z buzi i z okolic głowy ...taki suchy łupież....
Mam nadzieje że to chwilowe...ale widać że mam niestety wrażliwe włosy...
O kurcze Ale widać kokos dobry na wszystko Już postanowiłam, że go kupuję
Ty przynajmniej masz szopę, ja mam tak przyklapnięte wlosy, że szok..
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-28, 08:35   #1992
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja wczoraj zamówiłam sobie maske Kallosa i jedwab Biosilk,teraz niecierpliwie czekam na przesyłkę
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 12:13   #1993
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj zamówiłam sobie maske Kallosa i jedwab Biosilk,teraz niecierpliwie czekam na przesyłkę
zamowiłas Placente czy Latte? Ja mam obie ale Placenty jeszcze nie uzywałam
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 18:23   #1994
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja zamówiłam Placentę,podobno lepiej działa niż Latte.A jakie są Twoje odczucia po niej?
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 22:43   #1995
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam Placentę,podobno lepiej działa niż Latte.A jakie są Twoje odczucia po niej?
Z latte jestem bardzo zadowolona Podoba mi sie jej zapach chociaz czasem odnosze wrazenie ze jest slodki az do przesady ale wybaczam jej to. u mnie utrzymuje sie jakis czas na włosach. Swietnie je zmiekcza i nabłyszcza, nawilża i pomaga baardzo przy rozczesywaniu Jesli chodzi o regeneracje to powiem szczerze że moje włosy poprawily sie troszke a uzywam jej jakies 2 miesiace Placente wypróbuje dopiero w niedziele chyba jak zdaze
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-28, 23:25   #1996
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
O kurcze Ale widać kokos dobry na wszystko Już postanowiłam, że go kupuję
Ty przynajmniej masz szopę, ja mam tak przyklapnięte wlosy, że szok..
Hm...jesli masz przyklapnięte włosy, to nie wiem czy to bedzie dobre rozwiązanie, wybacz że zapytam, bo nie jestem pewna, masz loki(cos mi gdzieś swita, że jednak masz, gdzieś juz czytałam twoje posty wielokrotnie )?
Jakie masz włoski, cienkie, grube? Bo w sumie, moim zdaniem, kokos nadaje sie raczej do grubych(tak jak to hinduski używaja), ale ja mam cienkie w sumie i też się jakoś sprawuje.
Włosy po umyciu są super, ale najlepiej je umyć już po trzecha dniach, tak z moich doświadczeń wynika(mam sucha skórę głowy, więc takie odstepy mi odpowiadają, a nawet czasami rzadziej).Nie żeby olej smierdział ani nic takiego ale poprostu chyba znika? Nie wiem jak to nazwać, ale moje włosy go uwielbiają i zastanawiam się czy nie są już nim zmęczone....
Ale to brzmi ....ciągle tylko włosy, włosy, włosy
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 10:07   #1997
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Hm...jesli masz przyklapnięte włosy, to nie wiem czy to bedzie dobre rozwiązanie, wybacz że zapytam, bo nie jestem pewna, masz loki(cos mi gdzieś swita, że jednak masz, gdzieś juz czytałam twoje posty wielokrotnie )?
Jakie masz włoski, cienkie, grube? Bo w sumie, moim zdaniem, kokos nadaje sie raczej do grubych(tak jak to hinduski używaja), ale ja mam cienkie w sumie i też się jakoś sprawuje.
Włosy po umyciu są super, ale najlepiej je umyć już po trzecha dniach, tak z moich doświadczeń wynika(mam sucha skórę głowy, więc takie odstepy mi odpowiadają, a nawet czasami rzadziej).Nie żeby olej smierdział ani nic takiego ale poprostu chyba znika? Nie wiem jak to nazwać, ale moje włosy go uwielbiają i zastanawiam się czy nie są już nim zmęczone....
Ale to brzmi ....ciągle tylko włosy, włosy, włosy
Ja mam włosy takie hmm..nie są aż tak bardzo cienkie (ale grube też nie), ale maja taka strukturę, że nic sie z nimi zrobić nie da, jak je nakręce na papiloty, to po 30 min. mam znowu proste, co bym z nimi nie zrobiła, to po pół godzinie jest znowu tak samo jak na początku i plączą się niemiłosiernie Aha i są proste, chcociaż bardzo chciałabym kręcone i może dlatego Ci się skojarzyło Będę musiała wypróbować ten olejek, bo nigdy nie bedziemy pewni jak zadziała, dopóki nie spróbujemy
Mam tylko nadzieję, że mi ich jakoś nie przetłuści za bardzo, bo po Placencie musze myć włosy co dwa dni, zobaczymy jak po tym olejku
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 10:38   #1998
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Dziewcyzny a używała któraś z was szamponu L`OREAL Volume Extreme?
Tu link do tego szamponu na allegro:

http://www.allegro.pl/item153502389_...ch_1500ml.html
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 10:45   #1999
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Justin, może na początek spróbuj kokos ze spłukiwaniem, jako kompres.Bo ja go użwam bez spłukiwania, na suche włosy i na szopę, a tego bym Ci raczej nie radziła
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 10:53   #2000
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

a co sądzicie dziewczynki o odzywce zakwaszającej Friuit Coctail Farouka?
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-29, 11:01   #2001
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Cytat:
Napisane przez Maybebaby Pokaż wiadomość
Justin, może na początek spróbuj kokos ze spłukiwaniem, jako kompres.Bo ja go użwam bez spłukiwania, na suche włosy i na szopę, a tego bym Ci raczej nie radziła
ok, no to zrobie jako kompres Chociaż nie wiem czy moje włosy mogą być jeszcze bardziej przyklapnięte niż są.. W każdym razie i tak go kupuję, bo 10 zł to żaden wydatek a efekty moga być całkiem całkiem Maybebaby dziękuję Ci za rady
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 10:19   #2002
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ja wczoraj wtarłam olejek rycynowy we włosy i chodziłam tak z nim cały dzień.Wieczorem umyłam głowę spłukując szampon zimną wodą (wpływ wizażu ) i teraz mam takie gładkie,mięciutkie i błyszczące włosy
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 13:58   #2003
Gosia Straszewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

ja z bolem stwierdzam (no dobra, jeszcze mam w zapasie dwie duze butle) ze jestem uzalezniona od oleju do wlosow Vatika
raz sprobowalam zrobic tak: szampon volumactive, odzywka nablyszczajaca i tonik do skory glowy ale bez uprzedniego olejenia wlosow
i efekt ani troche nawet nie przypominal tego co normalnie mam po oleju!
zastanawiam sie jaka odzywke kupic, fryzjerzy mi zawsze polecali ciezkie maski, ale moje wlosy bardzo zle je znosza (mimo ze wcieram w koncowki glownie), musi byc lekka

uzywal ktos kosmetykow Jagi Hupalo?
Gosia Straszewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 14:32   #2004
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Ten olej Vatika ma w sobie olej kokosowy?
Ja odstawiłam mój olejek kokosowy, bo chyba włosy muszą od niego odpocząć
ale to tylko na pare myć
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 14:52   #2005
Justin Timberlake
Zakorzenienie
 
Avatar Justin Timberlake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 307
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Gosia jaki tonik i jakie ma właściwości? I ile ten olej Vatika kosztuje w Indiach?

Maybebaby ten olej chyba zawiera olejek kokosowy, bo jak szukałam na necie czegoś o nim, to był tam taki kokos narysowany
Justin Timberlake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 19:10   #2006
Teeta
Anomalia
 
Avatar Teeta
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 165
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

1 pytanie mam, czy jedwab z Biosilka oraz serum na zniszczone końcówki z Avonu to to samo??
Teeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-02, 23:21   #2007
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

zdecydowanie nie
Serum na mnie działało, jak używałam, a jedwab nie.
Napewno ma inny skład.
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 06:12   #2008
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

Muszę się pochwalić, że widocznie zmniejszyła mi się liczba wypadających włosków
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 06:39   #2009
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

dziewczynki witam ponownie
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-03, 07:26   #2010
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :)

jeszcze raz zachecam do maski studio gloria( ok 6 zl) po niespełna roku uzywania moge stwierdzic, ze ta maska jest rewelacyjna - nadaje włosowm sprezystosc, połysk, cudnie ułatwia rozczesywanie...wczoraj po raz pierwszy umyłam włosy i jej nie nałozyłam( poniewaz odzywka w połaczeniu z noszeniem czapki powodowała szybkie przetłuszczanie sie włosów) a włosy mimo tego sa dalej miekkie i zregenerowane. Włosy mam długie - blond - Naprawde polecam .NIestety maske bardzo trudno dostac!

Edytowane przez azyla
Czas edycji: 2007-01-03 o 07:27 Powód: literówka
azyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.