Zachodniopomorskie Panny Młode - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-13, 17:01   #1981
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Melduję, że fotograf załatwiony.
Już mam salę, noclegi, termin w kościele, orkiestrę i fotografa.

Resztą zamierzam się zająć około stycznia, w pierwszej kolejności będą zaproszenia, a potem stroje, kosmetyczka, fryzjerka, nauki..
to świetnie! kogo wybraliście?
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 20:14   #1982
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

A wiesz, z polecenia p. Grzegorz Pyrgiel.
Ogólnie nie jestem zachwycona tym, co prezentuje na swojej stronie, ale znajoma brała ślub w czerwcu i efekty jego pracy mi się podobają. Zrobił naprawdę ładne zdjęcia. Dużo oferuje za niską cenę (1200 zł), jak usłyszałam u innych 5000 zł i temu podobne, to mi się zrobiło trochę słabo.
Poza tym doszłam do wniosku, że potrzebuję rzetelnych zdjęć, żeby było nas widać i gości, a artystyczne w stylu: główny element stanowi fragment dekoracji, młodzi gdzieś w tle i mała głębia ostrości, jakoś mnie nie kręcą.
Interesuję się trochę fotografią i wybór podsumuję tak - zdjęcia mi się podobają, (bynajmniej zdjęcia koleżanki), chociaż w mega zachwyt nie wpadłam, ale gdybym chciała mieć kogoś, kogo naprawdę chcę, musiałabym wydać 5000 zł lekką ręką, albo i więcej.
Jak się nie ma, co się chce..
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 07:32   #1983
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Nie miałam przyjemności poznać twórczości tego Pana, ale dobrze, że znaleźliście i to za rozsądną cenę
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:30   #1984
hajduczkawojtusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 459
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Witajcie...ufff u mnie sajgon...nie mam na nic czasu. Mała Mysz a jak u Ciebie?
__________________
Czyżby Stanisław był gejem?

Edytowane przez hajduczkawojtusia
Czas edycji: 2010-09-26 o 21:59
hajduczkawojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 13:57   #1985
gwiazdeczka26
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdeczka26
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 18 113
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Melduję, że fotograf załatwiony.
Już mam salę, noclegi, termin w kościele, orkiestrę i fotografa.

Resztą zamierzam się zająć około stycznia, w pierwszej kolejności będą zaproszenia, a potem stroje, kosmetyczka, fryzjerka, nauki..
Swietnie Teraz chwila przerwy

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
A wiesz, z polecenia p. Grzegorz Pyrgiel.
Ogólnie nie jestem zachwycona tym, co prezentuje na swojej stronie, ale znajoma brała ślub w czerwcu i efekty jego pracy mi się podobają. Zrobił naprawdę ładne zdjęcia. Dużo oferuje za niską cenę (1200 zł), jak usłyszałam u innych 5000 zł i temu podobne, to mi się zrobiło trochę słabo.
Poza tym doszłam do wniosku, że potrzebuję rzetelnych zdjęć, żeby było nas widać i gości, a artystyczne w stylu: główny element stanowi fragment dekoracji, młodzi gdzieś w tle i mała głębia ostrości, jakoś mnie nie kręcą.
Interesuję się trochę fotografią i wybór podsumuję tak - zdjęcia mi się podobają, (bynajmniej zdjęcia koleżanki), chociaż w mega zachwyt nie wpadłam, ale gdybym chciała mieć kogoś, kogo naprawdę chcę, musiałabym wydać 5000 zł lekką ręką, albo i więcej.
Jak się nie ma, co się chce..
Ja wlasnie tez nie lubie tych nowosci artystycznych Jestem staromodna i chce zeby zdjecia ze slubu byly tradycyjne.

Cytat:
Napisane przez hajduczkawojtusia Pokaż wiadomość
Witajcie...ufff u mnie sajgon...nie mam na nic czasu. Już tyle rzeczy załatwiłam, ale dużo mi zostało. Moja mama jest teraz za granicą i teściowa bardzo dużo mi pomga. Nie wiem jak Wy...ale ja już bym chciała być PO, żeby móc usiąść w ogrodzie i bez pośpiechu coś wypić, zjeść czy przeczytać książkę. Teraz w piątek idę na czyszczenie twarzy... w końcu mam być super laska na weselicho Zamówiłam bieliznę, dekoracje, muszę jechac do kwiaciarki i ustalić szczegóły. Zastanawiamy się nad smakiem tortu...Jestem umóiona z krawcową na podłożenie sukni. W poniedziałek jestem umówiona na balejaż...muszę dobrać kolory, żeby pasowały do moich róż Mam nadzieję, że Wam przygotowania upływają w miłej atmosferze...

Mała Mysz a jak u Ciebie?
A ja chcialabym juz byc na etapie konkretnych przygotowan... ale pewnie tez przyjda jakies chwile zmeczenia Ciesz sie, ze ciagle jeszcze jestes przed-bo pozniej bedziesz nam zazdroscic I tak zle i tak niedobrze hehe.
__________________
Never stop trying. Never stop believing. Never give up.
gwiazdeczka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 18:13   #1986
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
A wiesz, z polecenia p. Grzegorz Pyrgiel.
Ogólnie nie jestem zachwycona tym, co prezentuje na swojej stronie, ale znajoma brała ślub w czerwcu i efekty jego pracy mi się podobają. Zrobił naprawdę ładne zdjęcia. Dużo oferuje za niską cenę (1200 zł), jak usłyszałam u innych 5000 zł i temu podobne, to mi się zrobiło trochę słabo.
Poza tym doszłam do wniosku, że potrzebuję rzetelnych zdjęć, żeby było nas widać i gości, a artystyczne w stylu: główny element stanowi fragment dekoracji, młodzi gdzieś w tle i mała głębia ostrości, jakoś mnie nie kręcą.
Interesuję się trochę fotografią i wybór podsumuję tak - zdjęcia mi się podobają, (bynajmniej zdjęcia koleżanki), chociaż w mega zachwyt nie wpadłam, ale gdybym chciała mieć kogoś, kogo naprawdę chcę, musiałabym wydać 5000 zł lekką ręką, albo i więcej.
Jak się nie ma, co się chce..
jesli chodzi o fotografa to chyba mam podobnie... jak sie nie ma co sie lubi to się lubi co się ma


Cytat:
Napisane przez hajduczkawojtusia Pokaż wiadomość
Witajcie...ufff u mnie sajgon...nie mam na nic czasu. Już tyle rzeczy załatwiłam, ale dużo mi zostało. Moja mama jest teraz za granicą i teściowa bardzo dużo mi pomga. Nie wiem jak Wy...ale ja już bym chciała być PO, żeby móc usiąść w ogrodzie i bez pośpiechu coś wypić, zjeść czy przeczytać książkę. Teraz w piątek idę na czyszczenie twarzy... w końcu mam być super laska na weselicho Zamówiłam bieliznę, dekoracje, muszę jechac do kwiaciarki i ustalić szczegóły. Zastanawiamy się nad smakiem tortu...Jestem umóiona z krawcową na podłożenie sukni. W poniedziałek jestem umówiona na balejaż...muszę dobrać kolory, żeby pasowały do moich róż Mam nadzieję, że Wam przygotowania upływają w miłej atmosferze...

Mała Mysz a jak u Ciebie?
u mnie względny spokój. podbnie jak gwiazdeczka26 chciałabym być na twoim miejscu czyli już robić konkretne przygotowania.
chociaż myśle że mozesz czuć się zmeczona tym bieganiem.
już widze jak ja załatwiam coś z teściową któraś z nas pewnie by cało z tego nie wyszła
bielizne pod suknie czy na noc poślubną kupiłas?
tort masz klasyczny czy jakis orginalny?
a chcesz jeden smak czy kilka?
skromny zestaw pytań
no i jaką masz sukienkę na poprawiny bo albo nie doczytałam albo nie pamiętam.

i wiecie co dziewczyny, tak sie zastanawiam nad postawieniem dwóch figurek na jednym torcie. jedną na której np.panna młoda ciągnie za kołnierz pana młodego, i druga -powiedzmy-odwrotna. i stałyby "plecami" do siebie. marzy mi sie jakas orginalna figurka ale nic ciekawego nie znalazłam. a nie chce tylko jednej takiej zabawnej gdyż nie chce zeby wyszło ze ja tż ciągne do ślubu albo na odwrót. całkowite dziwactwo? jak myślicie?
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 21:05   #1987
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

ojj dziewczyny jak dojdziecie do "naszego etapu" to też zaczniecie jęczeć Na finiszu jest tyle spraw do załatwienia (najczęściej oczywiscie wszystko spada na Młodą, bo to my przewaznie wszystkim koordynujemy i mamy decydujące zdanie), że chwilami nie wiadomo czy smiać się, czy płakać
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 08:04   #1988
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
ojj dziewczyny jak dojdziecie do "naszego etapu" to też zaczniecie jęczeć Na finiszu jest tyle spraw do załatwienia (najczęściej oczywiscie wszystko spada na Młodą, bo to my przewaznie wszystkim koordynujemy i mamy decydujące zdanie), że chwilami nie wiadomo czy smiać się, czy płakać
racja... moj tz jakoś nie rusza się do załatwiania czegokolwiek
a jak u Ciebie? co jescze zostało do załatwienia?
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 08:26   #1989
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Mala mysz, ale Gwiazdeczka dopiero za rok w sierpniu..
Więc podobnie, jak my, z tym, że ma utrudnienia, bo nie ma jej w Polsce.
Gwiazdeczka popraw mnie, jak się mylę.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 08:48   #1990
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Mala mysz, ale Gwiazdeczka dopiero za rok w sierpniu..
Więc podobnie, jak my, z tym, że ma utrudnienia, bo nie ma jej w Polsce.
Gwiazdeczka popraw mnie, jak się mylę.
wiem, wiem, chodzilo mi o to ze gwiazdeczka napisala ze tez by chciala byc na etapie konkretnych przygotowan (jak hajduczkawojtusia), wiec napisalam ze podobnie jak gwiazdeczka tez sie nie moge doczekac. uff... mam nadzieje ze udalo mi sie wyjasnic o co mi chodzilo
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 08:57   #1991
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mala mysz Pokaż wiadomość
bardzo elegancje zaproszenia. z krysztalkami chyba, tak?
dziekuje, ale nie ma krysztalkow w serduszkach jedynie delikatne kropeczki ze srebrnej nitki
Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka26 Pokaż wiadomość
Zaproszenia sliczne. A sukni zazdroszcze, ze juz bedziesz miala tzn zamawiasz tylko teraz?czy kupujesz juz gotowa? i koniecznie jakies fotki prosimy.
kupuje teraz, czas realizacji zamówienia to 4 miesiące wiec w marcu ją już przymierze Co do fotek to mam tylko z katalogu bo pani nie pozwoliła robić zdjec:/ i szczerze mówiąc troche jest roznica. Ja mam ekri a tu jest biala.
Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Melduję, że fotograf załatwiony.
Już mam salę, noclegi, termin w kościele, orkiestrę i fotografa.

Resztą zamierzam się zająć około stycznia, w pierwszej kolejności będą zaproszenia, a potem stroje, kosmetyczka, fryzjerka, nauki..
Fajnie!! ja mam kościół oraz miejsce to znaczy sale, kieckie, zaproszenia i jestem w połowie załatwiania fotografa i wideofilmowania a mam tylko dziś i jutro na to.
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 09:03   #1992
qsloncu
Wtajemniczenie
 
Avatar qsloncu
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: NL
Wiadomości: 2 723
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
ojj dziewczyny jak dojdziecie do "naszego etapu" to też zaczniecie jęczeć Na finiszu jest tyle spraw do załatwienia (najczęściej oczywiscie wszystko spada na Młodą, bo to my przewaznie wszystkim koordynujemy i mamy decydujące zdanie), że chwilami nie wiadomo czy smiać się, czy płakać
Święte slowa. Moj stwierdził ze nie chce sie mieszac aby klotni nie bylo, jedynie w czym chce miec udzial to przy wyborze obrączek.
__________________
Make every day a happy day


qsloncu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:17   #1993
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez mala mysz Pokaż wiadomość
racja... moj tz jakoś nie rusza się do załatwiania czegokolwiek
a jak u Ciebie? co jescze zostało do załatwienia?
Ojjj masa spraw, począwszy od tego, ze niedługo wyprowadzamy sie z rodzicami z obecnego mieszkania do innego, gdzie trzeba zrobić remont ekspresem, by było gdzie gości przyjąć, to ze ślubnych jeszcze:
- 2 spowiedzi
- zakończyc zapowiedzi i kartkę z parafii Tż oddać do mojej
- otrzymamy licencję którą trzeba zawieźć do koscioła, gdzie będzie ślub
- ustalenia z ksiedzem dot. ceremonii
- spotkanie i ustalenia z organistką
- spotkanie i ustalenia z salą
- spotkanie i ustalenia z dj
- spotkanie i ustalenia z fotografem
- zakup i przewóz częsci napoi i całego alkoholu
- spotkanie i ustalenia z kwiaciarnią
- próbna fryzura, henna i regulacja brwi, depilacja...
- przymiarki slubnej, odbiór
- dokończyć szycie poprawinówki
- kupić mi buty na poprawiny/zmianę
- kupić buty Tż do ślubu
- zebrać do końca potwierdzenia
- dokończyć winietki i rozsadzanie gosci
- rozlokować gości w pokojach

Cytat:
Napisane przez qsloncu Pokaż wiadomość
Święte slowa. Moj stwierdził ze nie chce sie mieszac aby klotni nie bylo, jedynie w czym chce miec udzial to przy wyborze obrączek.
Mój mi pomaga,a le i tak to ja szukałam, wymyślałam, organizowałam, umawialam, bo przecież ja to zrobię najlepiej
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:43   #1994
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Chilanes, to wygląda z lekka masakrycznie..

Niektóre rzeczy mi z marszu odpadają, tzn. załatwię je za jednym spotkaniem, ale chociażby jak pomyślę tylko o sobie, to robi się z tego kupa rzeczy do zrobienia.
Czyli z miesiąc wcześniej piling u dermatologa, depilacja, bielizna ślubna, próbny fryz, próbny makijaż, a zakładam, że mogę nie trafić za pierwszym razem (fryzura, makijaż)... Nie mówiąc o sukni, dodatkach, plus ubiór poprawinowy.

Faktycznie wydaje się, że już się ma prawie wszystko i zostają drobiazgi, ale to one są najgorsze w załatwianiu. I już widzę, jak się będę użerać z potwierdzeniami, część gości ładnie potwierdzi, a część zapewne oleje, mówiąc brzydko.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 09:55   #1995
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Chilanes, to wygląda z lekka masakrycznie..

Niektóre rzeczy mi z marszu odpadają, tzn. załatwię je za jednym spotkaniem, ale chociażby jak pomyślę tylko o sobie, to robi się z tego kupa rzeczy do zrobienia.
Czyli z miesiąc wcześniej piling u dermatologa, depilacja, bielizna ślubna, próbny fryz, próbny makijaż, a zakładam, że mogę nie trafić za pierwszym razem (fryzura, makijaż)... Nie mówiąc o sukni, dodatkach, plus ubiór poprawinowy.

Faktycznie wydaje się, że już się ma prawie wszystko i zostają drobiazgi, ale to one są najgorsze w załatwianiu. I już widzę, jak się będę użerać z potwierdzeniami, część gości ładnie potwierdzi, a część zapewne oleje, mówiąc brzydko.
co załatwisz za 1 spotkaniem?Na pewno nie ustalenia z poszczególnymi wykonawcami, bo na rok, czy 1,5 przed ślubem nikt nie będzie słuchał o menu, rodzaju kwiatów, czy ulubionej piosence
Moja lista to i tak mala w porównaniu do list coponiektórych PM i w sumie większość niedługo załatwimy Sama widzisz, że jak tylko człowiek wymieni same pierdoły do zrobienia, to lista rośnie i staje się gigantem


Np moje wymienione punkty 2,3,4 zrobimy w 1 dzień+ pierwsza spowiedź niedługo, a druga dzień przed ślubem.
Alkohol i napoje odbieramy w tygodniu przed ślubem i zawozimy od razu na salę.
Z salą ustalenia też dopiero w poniedziałek-wtorek przed ślubem, jak będzie już znana ostateczna liczba gości.
Przymiarka sukni ślubnej dziś, potem mam nadzieję odbiór przed ślubem i gotowe.
Poprawinówka podobno do odebrania w poniedziałek.
Z foto skontaktuję się przez mail, bo nie chce mi się do niego jechać, muszę mu tylko podać o której i gdzie ma podjechać.
Dj i organistka - spotkanie w niedzielę za tydzień.
Kwiaciarnia - 2 tygodnie przed ślubem powiedzieć co chcemy i na którą godzi.
Pozostają tylko pierdoły, a im bliżej tym jakoś mniej mi sie chce zwracać na nie uwagę
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 10:28   #1996
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
co załatwisz za 1 spotkaniem?Na pewno nie ustalenia z poszczególnymi wykonawcami, bo na rok, czy 1,5 przed ślubem nikt nie będzie słuchał o menu, rodzaju kwiatów, czy ulubionej piosence
Moja lista to i tak mala w porównaniu do list coponiektórych PM i w sumie większość niedługo załatwimy Sama widzisz, że jak tylko człowiek wymieni same pierdoły do zrobienia, to lista rośnie i staje się gigantem


Np moje wymienione punkty 2,3,4 zrobimy w 1 dzień+ pierwsza spowiedź niedługo, a druga dzień przed ślubem.
Alkohol i napoje odbieramy w tygodniu przed ślubem i zawozimy od razu na salę.
Z salą ustalenia też dopiero w poniedziałek-wtorek przed ślubem, jak będzie już znana ostateczna liczba gości.
Przymiarka sukni ślubnej dziś, potem mam nadzieję odbiór przed ślubem i gotowe.
Poprawinówka podobno do odebrania w poniedziałek.
Z foto skontaktuję się przez mail, bo nie chce mi się do niego jechać, muszę mu tylko podać o której i gdzie ma podjechać.
Dj i organistka - spotkanie w niedzielę za tydzień.
Kwiaciarnia - 2 tygodnie przed ślubem powiedzieć co chcemy i na którą godzi.
Pozostają tylko pierdoły, a im bliżej tym jakoś mniej mi sie chce zwracać na nie uwagę
Za jednym spotkaniem coś tam załatwię, miałam na myśli spotkanie w styczniu, czyli drugie od podpisania umów.
I tak w styczniu spotykam się z ludźmi od sali i będę miała załatwione menu, alkohol, napoje, ciasta, samochód - tylko do tego czasu muszę się zdecydować. Jeśli chodzi o ewentualną zmianę zdania - będę to już załatwiać telefonem/faxem, czy przy okazji zawiezienia licencji do tamtejszego kościoła. Podczas tego spotkania załatwię też wystrój sali i kościoła, bo oni się tym zajmują, a ja już wiem jaki chcę mieć. Od razu ustalę wszystko z DJem na poprawiny, bo też już wiem, jaka ma być muzyka, a on jest od nich. Jeśli chodzi o skrzypce, organy, wokal - zajmie się tym moja miejscowa kuzynka, bo ona z córką będą śpiewać i grać, a dogadam się z nią podczas któregoś ze spotkań rodzinnych.

Pozostanie mi cała ogromna lista w stylu: my - nasz ubiór, nauki, protokół w usc, uzgodnienia z fotografem i orkiestrą, zaproszenia, potwierdzenia, etc..... Już się boję.

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Chilanes, jak znajdziesz czas, zapodaj nam szczegóły kreacji i dodatków, jeśli wcześniej opisywałaś, to daj znać. Sporo pomysłów jest świetnych i bardzo inspirują.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 10:46   #1997
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

wika co konkretnie chcesz wiedzieć, chyba pokazywalam i biżu i buty, teraz właśnie czekam na koniec aukcji z butami na poprawiny i zmianę, b ostra bitwa jest Suknie też kiedyś gdzieś pokazywalam, a znaleźć jej w necie nei znalazłam, także fotka dopiero po ślubie, bo nie chcę by Tż wykukał

Wstawiam:
nasze obrączki
serca, które zrobiłam i zawisną za nami
koszyk na alkohol/kopert
zaproszenia, winietki, zawieszki na alkohol
moje buty
moją biżu
welon

Przepraszam za kiepskie foty!
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2010-07-15 o 10:51
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 10:55   #1998
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

dalej:
makijaż próbny, byłam z niego zadowolona, nie pamiętam, czy wstawiałam
garniak Tż z kamizelką i fularem
obecny pomysł na fryzurę,a le to się może zmienić
sukienka brązowa z ostatniego wesela znajomych (szyję teraz taką samą, tylko czerwoną na poprawiny)
spinki Tż
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:52   #1999
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
wika co konkretnie chcesz wiedzieć, chyba pokazywalam i biżu i buty, teraz właśnie czekam na koniec aukcji z butami na poprawiny i zmianę, b ostra bitwa jest Suknie też kiedyś gdzieś pokazywalam, a znaleźć jej w necie nei znalazłam, także fotka dopiero po ślubie, bo nie chcę by Tż wykukał

Wstawiam:
nasze obrączki
serca, które zrobiłam i zawisną za nami
koszyk na alkohol/kopert
zaproszenia, winietki, zawieszki na alkohol
moje buty
moją biżu
welon

Przepraszam za kiepskie foty!
podziwiam Cie bardzo ze tyle spraw na glowie a tu jeszcze przeprowadzka przed samym slubem.
patrzac na zdjecia to wydaje mi sie ze juz prawie wszystko gotowe nie widze tylko zdjecia z sercami ktore maja byc za Wami a chcialabym zobaczyc bo moze mnie zainspiruja.jak bedziesz miala chwile to wrzuc.
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 12:10   #2000
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

coś pokićkałam, już pokazuję
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 12:15   #2001
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Chilanes ale Ty masz oczy !! Piękne !! Makijaż świetny, delikatny i podkreśla kolor tęczówki.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 12:26   #2002
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Dagunia milo mi, ze Ci się podoba Dziękuję Akurat słońce świeciło i oczy mrużyłam
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 13:20   #2003
hajduczkawojtusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 459
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Bardzo ładny makijaż...ale fryzura rewelacja...jakbym miała tak gęste włosy to może bym zaryzykowała. Powodzenia w przygotowaniach
__________________
Czyżby Stanisław był gejem?

Edytowane przez hajduczkawojtusia
Czas edycji: 2010-09-26 o 22:00
hajduczkawojtusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 13:34   #2004
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez hajduczkawojtusia Pokaż wiadomość
Super pomysł z tymi figurkami...tylko góra tortu musi być wystarczająco szeroka... Widziałam figurki, które mi się spodobały, ale nie mogę je odnaleźć na necie... Pan Młody stoi na samej górze tortu. a Panna Młoda piętro niżej i patrzy w jego stronę...są słodkie Może któraś z Was wie, gdzie można takie kupić?
Co do tortu...to głęboko się zastanawiamy z moją teściową (tak przy okazji przyznam się, że mam bardzo fajną teściową-bardzo pomocna kobieta), żeby w środku tort był owocowy...przez te upały żeby jakoś przetrwał i ludzie mieli ochotę go zjeść. Chyba zamówimy dwa torty o różnych smakach.
Bieliznę zamówiłam...czekam na nią...ale chyba halkę z sukienki wypruje tzn. pójdę z tym do krawcowej, boję się, że się tak spocę, że będzie się ze mnie lało...
My mieliśmy kilka pięter tortu i każdy miał inny smak. Podobno najlepszy był właśnie owocowy. Wiem też, że było nadzienie czekoladowe. A więcej nie mam pojęcia... Chociaż podobno wszystkie były bardzo dobre Ja tortów nie lubię, więc na swoim weselu też nic nie zjadłam
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 13:34   #2005
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

hajduczka dziękuję, Tobie również powodzenia
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 15:37   #2006
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Hehehe, Chilanes.. Mnie interesuje właśnie taka dekoracja, jaką masz na sercach.. )) Dominacja bieli z delikatnymi białymi różami, białe róże zawsze wpadają w delikatną zieleń, więc ogólnie ma być biel z jasną zielenią.
Welon mi się bardzo podoba, mgiełka - ja wybiorę bez lamówki.
Zaproszenia chcę podobne, proste, bez maziajów, obrączki raczej klasyczne.
Napisz koniecznie skąd masz wizażystkę, Stargard, Szczecin? Jak dla mnie naprawdę pięknie. Testowałaś trwałość? Włosy tez fajnie, ale ja myślę o upięciu wyżej.
Jedyna rzecz, która niespecjalnie mi się podoba, ale nie dlatego, że nieładna - to biżuteria. Z tym, że nie lubię biżuterii w ogóle, namiętnie noszę kolczyki, a cała reszta może dla mnie nie istnieć i na ślub na pewno będę mieć tylko kolczyki plus pierścionek i obrączka, rzecz jasna.
A na koniec - wyrażę swój szczery zachwyt nad sukienką na poprawiny, piękny, klasyczny krój. To satyna? Czerwień będzie bardzo odpowiednia, chociaż ten czekoladowy też kręci.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 16:02   #2007
mala mysz
Raczkowanie
 
Avatar mala mysz
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 352
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
coś pokićkałam, już pokazuję
ladne. a z czego to zrobilas?
a makijaż bardzo mi sie podoba. rewelacyjny!

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez hajduczkawojtusia Pokaż wiadomość
Masz rację...teraz Wy nam zazdrośnice, a potem My będziemy z nostalgią wspominały przygotowania



Super pomysł z tymi figurkami...tylko góra tortu musi być wystarczająco szeroka... Widziałam figurki, które mi się spodobały, ale nie mogę je odnaleźć na necie... Pan Młody stoi na samej górze tortu. a Panna Młoda piętro niżej i patrzy w jego stronę...są słodkie Może któraś z Was wie, gdzie można takie kupić?
Co do tortu...to głęboko się zastanawiamy z moją teściową (tak przy okazji przyznam się, że mam bardzo fajną teściową-bardzo pomocna kobieta), żeby w środku tort był owocowy...przez te upały żeby jakoś przetrwał i ludzie mieli ochotę go zjeść. Chyba zamówimy dwa torty o różnych smakach.
Bieliznę zamówiłam...czekam na nią...ale chyba halkę z sukienki wypruje tzn. pójdę z tym do krawcowej, boję się, że się tak spocę, że będzie się ze mnie lało...



Bardzo ładny makijaż...ale fryzura rewelacja...jakbym miała tak gęste włosy to może bym zaryzykowała. Powodzenia w przygotowaniach
hajduczka dziekuje za odpowiedz. mam jeszcze czas na szukanie figurek ale jak nie znajde nic ciekawego to wlasnie chyba dwie postawie. niewielki w sumie wybor na tym allegro jak juz sie czegos konkretnego szuka.
mala mysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 19:08   #2008
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Dziewczyny, odwołuję to, co mówiłam o fotografie.

Podpisałam dziś umowę, obejrzałam parę albumów, nie wiem o co chodzi, ale w albumie wyglądają świetnie. W dodatku facet jest młody i przesympatyczny.

Podsumowując: jestem bardzo zadowolona.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 21:37   #2009
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

Wszystkim dziękuję za miłe słowa


Po przymiarce sukni stwierdzam, że dalej jest dla mnie najpiękniejsza i czuję się w niej świetnie małe poprawki, skrócenie i można odebrać Druga przymiarka 10 sierpnia Jestem zadowolona



mała mysz przeprowadzka to niestety mus, a nie wybór. Jakbym miała wybierać, to w życiu bym się na to w takim okresie nie zdecydowała!


Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Hehehe, Chilanes.. Mnie interesuje właśnie taka dekoracja, jaką masz na sercach.. )) Dominacja bieli z delikatnymi białymi różami, białe róże zawsze wpadają w delikatną zieleń, więc ogólnie ma być biel z jasną zielenią.
Welon mi się bardzo podoba, mgiełka - ja wybiorę bez lamówki.
Zaproszenia chcę podobne, proste, bez maziajów, obrączki raczej klasyczne.
Napisz koniecznie skąd masz wizażystkę, Stargard, Szczecin? Jak dla mnie naprawdę pięknie. Testowałaś trwałość? Włosy tez fajnie, ale ja myślę o upięciu wyżej.
Jedyna rzecz, która niespecjalnie mi się podoba, ale nie dlatego, że nieładna - to biżuteria. Z tym, że nie lubię biżuterii w ogóle, namiętnie noszę kolczyki, a cała reszta może dla mnie nie istnieć i na ślub na pewno będę mieć tylko kolczyki plus pierścionek i obrączka, rzecz jasna.
A na koniec - wyrażę swój szczery zachwyt nad sukienką na poprawiny, piękny, klasyczny krój. To satyna? Czerwień będzie bardzo odpowiednia, chociaż ten czekoladowy też kręci.
Biżu to komplet kolczyki, naszyjnik i bransoletka, jeszcze nie wiem co założę, ale naszyjnik dziś miałam na przymiarce sukni i pięknie wyglądało
Makijażystka ze Stargardu jest, fryzura też w tym samym salonie bedzie zrobiona, ale jeszcze na próbnej nie byłam, więc się wszystko okaże
Makijaż był bardzo trwały, troszkę podkład zaczął puszczać, ale w ten dzień było u nas 38 stopniw cieniu, więc się zbytnio nie dziwię. Ogólnie wykonany był w sobotę o 8:00, a zmyty w niedzielę o 23:00 i to tylko dlatego, że szkoda mi było mojej skóry po takich upałach Oczy nadal nie wyglądały źle, a kępki sztucznych rzęs nie chciały puścić.

Cytat:
Napisane przez mala mysz Pokaż wiadomość
ladne. a z czego to zrobilas?
a makijaż bardzo mi sie podoba. rewelacyjny!

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------


hajduczka dziekuje za odpowiedz. mam jeszcze czas na szukanie figurek ale jak nie znajde nic ciekawego to wlasnie chyba dwie postawie. niewielki w sumie wybor na tym allegro jak juz sie czegos konkretnego szuka.
styropianowy podkład owinęłam organzą spiełam szpilkami i dodałam piankowe różę (na żywo wygladają, jak prawdziwe) + zielone liście.
Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, odwołuję to, co mówiłam o fotografie.

Podpisałam dziś umowę, obejrzałam parę albumów, nie wiem o co chodzi, ale w albumie wyglądają świetnie. W dodatku facet jest młody i przesympatyczny.

Podsumowując: jestem bardzo zadowolona.
no to kto w końcu? cieszę się, że jesteś zadowolona
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2010-07-15 o 21:43
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 22:09   #2010
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Zachodniopomorskie Panny Młode

chilanes śliczny makijaż i fryzurka delikatny i wogóle, bardzo ładnie podkreśla kolor oczu!!!!genialny wybór!!
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 17:55:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.