Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. cz. 8. - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-09, 14:07   #2011
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Dziewczyny czy ktoś widział gdzieś długi kożuszek z kapturem? Obojętne czy w sieciówce czy na targu
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 15:14   #2012
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoś widział gdzieś długi kożuszek z kapturem? Obojętne czy w sieciówce czy na targu
A pokaż jakiś przykładowy z neta. Coś dziś widziałam na bazarze (tym takim normalnym polskim), bardzo ładne byly te kożuszki, ale nie wiem czy o takie Ci chodzi.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 15:48   #2013
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

hej
Gdzie kupię torebkę strunową do samolotu? Te z rosmanna są za małe
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 16:42   #2014
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

W marketach Jana Niezbednego.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 17:32   #2015
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Od jakiegoś miesiąca albo i dłużej próbuję się dodzwonić i umówić i zapisać do dermatologa do Lilianny Szlendak, nie wiecie może czy można tam iśc do gabinetu i się zapisać czy tylko telefonicznie?
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 17:38   #2016
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
A pokaż jakiś przykładowy z neta. Coś dziś widziałam na bazarze (tym takim normalnym polskim), bardzo ładne byly te kożuszki, ale nie wiem czy o takie Ci chodzi.
O coś takiego mi chodzi, lekko za tyłek żeby sięgał no i kaptur musi być koniecznie.
Te na all są fajne, ale ludzie narzekają na jakość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3683637420.jpg (23,2 KB, 41 załadowań)
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 17:57   #2017
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Buty z targu są bardzo dobrej jakości, często o wieeele lepszej niż z obuwniczych sieciówek. Gdziekolwiek byś nie poszła to każde polskie buty (widać to na tym papierku/metce lub na pudełku) w cenie 200zł w górę będą Ci się dobrze nosiły. Ja za swoje ocieplane kozaki firmy Lucyna zapłaciłam 280zł i już mam je 3 lata. Jeszcze tej zimy w nich pochodzę póki nie kupię nowych.

Polecam też kurtki - dziś kupiłam sobie kurtałkę za 210zł. Te podróby Zary są naprawdę fajnej jakości i wydają się być naprawdę ciepłe, a fasonami nie odbiegają od tych sieciówkowych.
a ja się nie zgodze, buty skórzane z targu reklamowałam zawsze jeszcze przed końcem sezonu, do tego problemy wielkie z reklamacją zawsze były, w sklepach te polskie skórzane tez nie zasługują na pochwały, bo jakość nie jest rewelacyjna, moje ostatnie kozaki były częsciej reklamowane niż noszone chyba. Kurtke podróbe Zary też miałam i wykonanie było straszne wszędzie wystajace nitki jakies , naszczęśćie znalazła sie osoba która ją ode mnie odkupiła, wole poczekać na wyprzedaze i kupić kurtke w zarze, bo 200zł płacić żeby kurtka od poczatku wyglądała jak znoszona to jednak dla mnie za dużo.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-09, 18:10   #2018
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a ja się nie zgodze, buty skórzane z targu reklamowałam zawsze jeszcze przed końcem sezonu, do tego problemy wielkie z reklamacją zawsze były, w sklepach te polskie skórzane tez nie zasługują na pochwały, bo jakość nie jest rewelacyjna, moje ostatnie kozaki były częsciej reklamowane niż noszone chyba. Kurtke podróbe Zary też miałam i wykonanie było straszne wszędzie wystajace nitki jakies , naszczęśćie znalazła sie osoba która ją ode mnie odkupiła, wole poczekać na wyprzedaze i kupić kurtke w zarze, bo 200zł płacić żeby kurtka od poczatku wyglądała jak znoszona to jednak dla mnie za dużo.
To naprawdę zależy od jakości danej rzeczy. Bez róznicy czy to coś z sieciówki czy z targu. Bo można różnie trafić.
Jednak powiem, że mam 3 parę butów zimowych z targu i nic się z nimi nie dzieje, także po następne wybiorę się również tam.
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 18:20   #2019
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez pink_pocket Pokaż wiadomość
Od jakiegoś miesiąca albo i dłużej próbuję się dodzwonić i umówić i zapisać do dermatologa do Lilianny Szlendak, nie wiecie może czy można tam iśc do gabinetu i się zapisać czy tylko telefonicznie?
A w jakich godzinach dzwonisz? W trakcie wizyt na pewno się nie dodzwonisz, godzinę-dwie przed pacjentami zapisuje. A w gabinecie ciężko jest się wbić do niej.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 18:31   #2020
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
A w jakich godzinach dzwonisz? W trakcie wizyt na pewno się nie dodzwonisz, godzinę-dwie przed pacjentami zapisuje. A w gabinecie ciężko jest się wbić do niej.
Na początku dzwoniłam w tych godzinach, które podała na sekretarce ale teraz to dzwonię ciągle no nic może w końcu mi się uda
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-09, 18:34   #2021
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez pink_pocket Pokaż wiadomość
Na początku dzwoniłam w tych godzinach, które podała na sekretarce ale teraz to dzwonię ciągle no nic może w końcu mi się uda
Jak ja się do niej chciałam zapisać, to dzwoniłam z mamą i koleżanką na zmianę, w końcu się chyba mamie udało mnie zapisać
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 06:32   #2022
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
O coś takiego mi chodzi, lekko za tyłek żeby sięgał no i kaptur musi być koniecznie.
Te na all są fajne, ale ludzie narzekają na jakość.
A, to coś w tym stylu było, ale nie dam sobie ręki uciąć że były takie za pupę Bo naprawdę aż sama zerknęłam przez moment że śliczne te kożuszki ale przecież szukam kurtki ale tylko krótsze mi się w oczy rzuciły ale pod spodem chyba były dłuższe
Zapytałam o przykład bo myślałam że może Ci o takie samo futerko-bezrękawnik na misiu chodzi (bo swoją drogą też były).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a ja się nie zgodze, buty skórzane z targu reklamowałam zawsze jeszcze przed końcem sezonu, do tego problemy wielkie z reklamacją zawsze były, w sklepach te polskie skórzane tez nie zasługują na pochwały, bo jakość nie jest rewelacyjna, moje ostatnie kozaki były częsciej reklamowane niż noszone chyba. Kurtke podróbe Zary też miałam i wykonanie było straszne wszędzie wystajace nitki jakies , naszczęśćie znalazła sie osoba która ją ode mnie odkupiła, wole poczekać na wyprzedaze i kupić kurtke w zarze, bo 200zł płacić żeby kurtka od poczatku wyglądała jak znoszona to jednak dla mnie za dużo.
Może tak trafiłaś. Ja już nie pamiętam kiedy kupiłam coś w siecówce, bo wszystko z targu, zwłaszcza z tych droższych rzeczy mi się super nosi, a niektóre rzeczy (np. żakiet Attentif albo koszule szyfonowe) mam już 2-3 lata. Kurtkę z Zary bym pewnie kupiła gdyby Zara była w Lublinie (zakup online za taką cenę nie wchodziłby w grę). Na chwilę obecną biorę co dają na miejscu I w sumie kurtka nie wygląda na znoszoną, wręcz przeciwnie

Cytat:
Napisane przez dorotti66 Pokaż wiadomość
To naprawdę zależy od jakości danej rzeczy. Bez róznicy czy to coś z sieciówki czy z targu. Bo można różnie trafić.
Jednak powiem, że mam 3 parę butów zimowych z targu i nic się z nimi nie dzieje, także po następne wybiorę się również tam.
Zgadzam się. Jakość w dzisiejszych czasach to temat rzeka i ile ludzi tyle opinii i doświadczeń. Podobnie z zakupami na All - jedni nigdy w życiu już tam nie kupią bo nie mieli szczęścia do towaru/sprzedawcy, a ja się jeszcze nigdy nie przejechałam na All a kupuję sporo.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2013-11-10 o 06:43
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 10:19   #2023
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

A propos jakosci ubrań - przeczytajcie w Duzym Formacie artykul "Moralność tiszerta" i przestaniecie mieć zludzenia, ze ciuchy kupowane w różnych miejscach różnią się jakością, właśnie ze względu na miejsce kupienia. Wszystko jest szyte w tej samej fabryce w Banglaeszu i przyjeżdża w jednym kontenerze.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 11:07   #2024
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
A, to coś w tym stylu było, ale nie dam sobie ręki uciąć że były takie za pupę Bo naprawdę aż sama zerknęłam przez moment że śliczne te kożuszki ale przecież szukam kurtki ale tylko krótsze mi się w oczy rzuciły ale pod spodem chyba były dłuższe
Zapytałam o przykład bo myślałam że może Ci o takie samo futerko-bezrękawnik na misiu chodzi (bo swoją drogą też były).
Ooo to się wybiorę i zobaczę
Dziękuję za info
Futerkowa kamizelka też by mi się przydała, jednak wolę poszukać takiej w SH, bo tak to pewnie drogo chodzą..
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 15:26   #2025
Sisisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 405
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Gdzie najtaniej kupię kremy Sylveco?
Sisisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 16:41   #2026
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez Sisisa Pokaż wiadomość
Gdzie najtaniej kupię kremy Sylveco?
może w top drogerii?
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 17:41   #2027
dagmarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 10
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Najtaniej to nie wiem, a sama kupowałam w sklepie zielarskim na ul. Królewskiej. Krem lekki nagietkowy za 24,90 zł.

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Mam pytanie gdzie można w Lubinie kupić profesjonalne kosmetyki np.: Bielendy, chodzi mi o maski algowe, serum, tak detalicznie, jeśli nie jestem kosmetyczką. A może któraś będzie zamawiała w sklepie internetowym do bym się przyłączyła?
dagmarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 19:17   #2028
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez dagmarka Pokaż wiadomość
Mam pytanie gdzie można w Lubinie kupić profesjonalne kosmetyki np.: Bielendy, chodzi mi o maski algowe, serum, tak detalicznie, jeśli nie jestem kosmetyczką. A może któraś będzie zamawiała w sklepie internetowym do bym się przyłączyła?
Widziałam na ul. Zielonej salon kosmetyczny który bodajże zajmował się też sprzedażą, ale ręki sobie uciąć nie dam jak to wygląda, ale może to już jakiś trop
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-10, 20:32   #2029
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Wiem, że to nie ten temat, ale w wątku o dermatologach nikt mi nie odp. Szukam dobrego dermatologa z Lublina który wyleczy mnie z nawracajacego trądziku raz na zawsze i nie zedrze przy tym ze mnie za dużo kasy...
W internecie znalazłam db opinie o takich lekarzach jak:
1.A. Michalak-Stoma
2.B Kumornicka- Nestorowicz
3.M. Niewiedzioł

Czy ktoś miał z tymi paniami do czynienia i moze mi coś doradzić? A moze macie jakiś innych dermatologów w LBN, którzy potrafią wyleczyć trądzik? Zależy mi też na czasie, gdzie nie będę musiała długo czekać na wizytę, nieważne czy na NFZ czy prywatnie! Proszę pomóżcie bo wstydzę się wychodzić z domu z taką twarzą!
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-10, 23:24   #2030
_Juliette_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Juliette_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 586
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Komu pieska?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zuzia i Czarna kolor-page-001.jpg (197,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1453479_589867824382095_1688230190_n.jpg (81,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1385819_589867547715456_1205382508_n.jpg (60,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1452245_589867804382097_712550659_n.jpg (71,9 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 995201_589866257715585_1103748827_n.jpg (64,1 KB, 1 załadowań)
_Juliette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 07:59   #2031
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez Promyczek87 Pokaż wiadomość
Wiem, że to nie ten temat, ale w wątku o dermatologach nikt mi nie odp. Szukam dobrego dermatologa z Lublina który wyleczy mnie z nawracajacego trądziku raz na zawsze i nie zedrze przy tym ze mnie za dużo kasy...
W internecie znalazłam db opinie o takich lekarzach jak:
1.A. Michalak-Stoma
2.B Kumornicka- Nestorowicz
3.M. Niewiedzioł

Czy ktoś miał z tymi paniami do czynienia i moze mi coś doradzić? A moze macie jakiś innych dermatologów w LBN, którzy potrafią wyleczyć trądzik? Zależy mi też na czasie, gdzie nie będę musiała długo czekać na wizytę, nieważne czy na NFZ czy prywatnie! Proszę pomóżcie bo wstydzę się wychodzić z domu z taką twarzą!
lek.med. Anna Elżakowska, przyjmuje na Weteranów w Centermedzie i na Kraśnickich w szpitalu, wszystko na NFZ. Ja kilkanaście lat walczyłam z tym świństwem, teraz nie wiem co to pryszcze, poważnie.
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 09:01   #2032
prowl
Raczkowanie
 
Avatar prowl
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 103
GG do prowl
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez Maja 77 Pokaż wiadomość
O! A to mnie zaskoczyłaś, bo buty z targu raczej nie kojarzyły mi się z dobrą jakością ani tym bardziej, że są ze skóry. A mogłabyś podać konkretny numer/numery stoiska?
Nie znam konkretnego numeru, najbardziej charakterystyczne jest duże stoisko złożone z 2 albo nawet 3 bud z samymi butami skórzanymi, koło nich zawsze jest tłum, więc łatwo rozpoznać ;D

Cytat:
Napisane przez Maja 77 Pokaż wiadomość
No to mnie pocieszyłaś. Ja właśnie oddałam po raz drugi do reklamacji buty z ccc i już zwątpiłam w tą sieć, więcej nic tam nie kupię. Przejdę się na targ w takim razie. Dziękuję za polecenie.
Jedyne buty z CCC godne uwagi to Lasocki. Reszta - badziew ostatni.

Cytat:
Napisane przez pink_pocket Pokaż wiadomość
Od jakiegoś miesiąca albo i dłużej próbuję się dodzwonić i umówić i zapisać do dermatologa do Lilianny Szlendak, nie wiecie może czy można tam iśc do gabinetu i się zapisać czy tylko telefonicznie?
Co prawda było to już 7 lat temu, ale zapamiętałam tą panią jako opryskliwą jędzę. Aha i nie pomogła mi....

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a ja się nie zgodze, buty skórzane z targu reklamowałam zawsze jeszcze przed końcem sezonu, do tego problemy wielkie z reklamacją zawsze były, w sklepach te polskie skórzane tez nie zasługują na pochwały, bo jakość nie jest rewelacyjna, moje ostatnie kozaki były częsciej reklamowane niż noszone chyba. Kurtke podróbe Zary też miałam i wykonanie było straszne wszędzie wystajace nitki jakies , naszczęśćie znalazła sie osoba która ją ode mnie odkupiła, wole poczekać na wyprzedaze i kupić kurtke w zarze, bo 200zł płacić żeby kurtka od poczatku wyglądała jak znoszona to jednak dla mnie za dużo.
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
A propos jakosci ubrań - przeczytajcie w Duzym Formacie artykul "Moralność tiszerta" i przestaniecie mieć zludzenia, ze ciuchy kupowane w różnych miejscach różnią się jakością, właśnie ze względu na miejsce kupienia. Wszystko jest szyte w tej samej fabryce w Banglaeszu i przyjeżdża w jednym kontenerze.
Otóż to!! Była też taka seria programów w telewizji "Tajemnice korporacji" - któryś odcinek (nie wiem czy nie pierwszy) był o tym, jak działa rynek odzieżowy. Czy z targu od ruskiej, czy w Arytonie, można trafić na jeden syf. Ja kupiłam ze 2 lata temu szalik na ruskiej, od ruskiej za 10 zł. Po czym jak moje koleżanka go zobaczyła, to ze smutkiem przyznała, że kupiła IDENTYCZNY rok wcześniej w galerii za 40 zł.... Kiedyś w drugą stronę - widziałam apaszki w promocji w chyba cropie ? albo w jakimś innym podobnym sklepie młodzieżowym, które rok wcześniej widziałam i kupiłam na targu.... I jeszcze kilka podobnych sytuacji miałam... Sad but true :P

Cytat:
Mam pytanie gdzie można w Lubinie kupić profesjonalne kosmetyki np.: Bielendy, chodzi mi o maski algowe, serum, tak detalicznie, jeśli nie jestem kosmetyczką. A może któraś będzie zamawiała w sklepie internetowym do bym się przyłączyła?
Jest jakaś hurtownia kosmetyczna na jana sawy... Ale nie byłam, nie wiem, tylko słyszałam.

Cytat:
Napisane przez Promyczek87 Pokaż wiadomość
Wiem, że to nie ten temat, ale w wątku o dermatologach nikt mi nie odp. Szukam dobrego dermatologa z Lublina który wyleczy mnie z nawracajacego trądziku raz na zawsze i nie zedrze przy tym ze mnie za dużo kasy...
W internecie znalazłam db opinie o takich lekarzach jak:
1.A. Michalak-Stoma
2.B Kumornicka- Nestorowicz
3.M. Niewiedzioł

Czy ktoś miał z tymi paniami do czynienia i moze mi coś doradzić? A moze macie jakiś innych dermatologów w LBN, którzy potrafią wyleczyć trądzik? Zależy mi też na czasie, gdzie nie będę musiała długo czekać na wizytę, nieważne czy na NFZ czy prywatnie! Proszę pomóżcie bo wstydzę się wychodzić z domu z taką twarzą!
Żaden dermatolog nigdy mi nie pomógł niestety.... Tak naprawdę mam lepszą skórę wtedy im mniej różnych mazideł używam.... Ale to dłuższa historia nie będę przynudzać...
__________________
prowl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 09:08   #2033
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez prowl Pokaż wiadomość




Otóż to!! Była też taka seria programów w telewizji "Tajemnice korporacji" - któryś odcinek (nie wiem czy nie pierwszy) był o tym, jak działa rynek odzieżowy. Czy z targu od ruskiej, czy w Arytonie, można trafić na jeden syf. Ja kupiłam ze 2 lata temu szalik na ruskiej, od ruskiej za 10 zł. Po czym jak moje koleżanka go zobaczyła, to ze smutkiem przyznała, że kupiła IDENTYCZNY rok wcześniej w galerii za 40 zł.... Kiedyś w drugą stronę - widziałam apaszki w promocji w chyba cropie ? albo w jakimś innym podobnym sklepie młodzieżowym, które rok wcześniej widziałam i kupiłam na targu.... I jeszcze kilka podobnych sytuacji miałam... Sad but true :P
Kupiłam sukienkę na wesele w "butiku", potem taką samą znalazłam w Olimpie za prawie 100 zł mniej...
Inną sukienkę kupiłam na targu, moja koleżanka kupiła identyczną i zapłaciła za nią 70 zł więcej...
daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 09:22   #2034
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez _Juliette_ Pokaż wiadomość
Komu pieska?
a moze masz kotkA?
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 10:25   #2035
Promyczek87
Raczkowanie
 
Avatar Promyczek87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraina marzeń
Wiadomości: 222
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
lek.med. Anna Elżakowska, przyjmuje na Weteranów w Centermedzie i na Kraśnickich w szpitalu, wszystko na NFZ. Ja kilkanaście lat walczyłam z tym świństwem, teraz nie wiem co to pryszcze, poważnie.
Dzięki Fableux, a może jeszcze ktoś mi poleci jakiegoś innego db dermatologa? Może być na Pw
Promyczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 10:34   #2036
d0m1n1k4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 721
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez Promyczek87 Pokaż wiadomość
Dzięki Fableux, a może jeszcze ktoś mi poleci jakiegoś innego db dermatologa? Może być na Pw
podobno dr Aldona Pietrzak jest dobra, bo szuka przyczyny trądziku, zleca mnóstwo badań itp, jeśli ktoś się u niej leczył to podzielcie się opinią, przyjmuje w luxmedzie, nie wiem czy gdzieś na nfz
d0m1n1k4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 11:06   #2037
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez Promyczek87 Pokaż wiadomość
Dzięki Fableux, a może jeszcze ktoś mi poleci jakiegoś innego db dermatologa? Może być na Pw
Leczyłam sie u doktor Kumornickiej i Elżakowskiej, odnośnie trądziku polecana była doktor Bielińska (kiedyś przyjmowała w przychodni dermatologicznej na 3.maja, ale tam już chyba nie tej przychodni)
I niestety powiem tak - nie twierdzę, że to są złe lekarki, doceniam je jak najbardziej, ale ja borykam się z trądzikiem do tej pory, od kilkunastu lat. Myślę, że kiedyś może nie byłam idealnym pacjentem, ale jak trochę dojrzałam zaczęłam stosować się do zaleceń. Zaliczyłam jeszcze kilka innych lekarek.
Niestety teraz po tych doświadczeniach z lekarzami jestem pewna, że nie jest tak, że jakikolwiek lekarz jest gwarancją wyleczenia trądziku. Ala warto szukać takiego, który nie będzie się wahał przed zlecaniem dodatkowych badań i nie będzie się bał poprowadzić w ostateczności kuracji retinoidami - bo w czasie kiedy ja się leczyłam, było z tym trudno.
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 11:14   #2038
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Ja słyszałam, że dr Borzęcki jest bardzo dobrym dermatologiem ... Rok temu nawet próbowałam się do niego zapisać, ale na nfz już nie było miejsca, a prywatnie też musiałabym długo czekać.


Byłam wczoraj w Douglasie - faktycznie kicha
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać


Edytowane przez Lady in Blue
Czas edycji: 2013-11-11 o 11:28
Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 11:22   #2039
Maja 77
Zadomowienie
 
Avatar Maja 77
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Valhalla
Wiadomości: 1 756
GG do Maja 77
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

Cytat:
Napisane przez prowl Pokaż wiadomość
Nie znam konkretnego numeru, najbardziej charakterystyczne jest duże stoisko złożone z 2 albo nawet 3 bud z samymi butami skórzanymi, koło nich zawsze jest tłum, więc łatwo rozpoznać ;D

Jedyne buty z CCC godne uwagi to Lasocki. Reszta - badziew ostatni.
Wiem gdzie jest do duże stoisko z butami. Dzięki raz jeszcze.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=dKVxC7Adl0o





Maja 77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-11, 11:31   #2040
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Lublin - gdzie kupię? - zbiorczy. Część 8.

do Douglasa co prawda nie dotarłam, ale za to ucieszyłam się, że w nowej części Olimpu jest sklepik Ziaji
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-22 23:32:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.