Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia) - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 16:21   #2011
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

byłam dziś w mieście i jakoś nie wiem czemu skusiłam się na mgiełkę do włosów i dezodoranty bo w promocji 2za cene1 były i kupiłam rexonę chociaż w domu mam inne i w sumie nawet nie wiem czy rexona dobra bo kojarzy mi sie jak kilka lat temu miałam po niej plamy na ciuchach nie do sprania. i w sumie myślę po co to kupowałam jak mam zapasy
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 16:39   #2012
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Byłam bliska ascezy. Byłam. Kupiłam żel pod prysznic i scrub do ciała. Niedługo przyleci do mnie serum do ciała [po co ], balsam do ust i szampon
raz na wozie -raz pod wozem...Niestety tak jest u każdego

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
byłam wczoraj u kumpeli i paradoksalnie pozazdrościłam jej kosmetyków-ma taki średniej wielkości koszyczek,w którym ma poukładane kosmetyki-każdy po 1szt,szampon i odżywka,dezodorant,balsam .tak jakoś słodko to wyglądało chodzi o to,że używa mało a wygląda super.i są to takie zwykłe produkty-szampon i odżywka palmolive,jakiś zwykły balsam.pamiętam jak na jakiś wspólny wyjazd ona miała jakieś kosmetyki typu3w1 i w sumie w torebce sie zmieścviły a ja dodatkowa waliza a w sumie połowa nie była ruszona.a ja znów mam manię zakupienia szamponu kolejnego chciałabym tez kupić taką pustą buteleczkę od perfum,do których mogłabym przelewać inne ale nie mogę nigdzie znaleźć,może wy się orientujecie? bo na stoiskach gdzie nalewają perfumy niechętni są do sprzedaży samego flakonu.
Troszkę cię rozumiem.Też czasem zazdroszczę osobom ..Które są szczęśliwie i zadbane a nie posiadają całego magazynu kosmetyków! Tylko mają po 1 sztuce z każdego rodzaju + ewentualnie ze 2 cienie!
Może kiedyś też dojdę do takiej ilości że będę mieć 2 , góra 3 paletki?

Moja teściowa ma np. 1 paletkę : zielonych cieni , używa 1 szminki I co? I jest zawsze zadbana. Kiedyś jak rozmawiałam z nią o kosmetykach powiedziała że ona lubi się malować, nie wyobraża sobie wyjść z domu nie umalowana ale nie jest dla niem ważne czy np. szminka jest różowa , czy czerwona czy może fioletowa..Każda dobra..Ona na takie "głupstwa" nie zwraca uwagi!


................
Nic co prawda nie wykończyłam ale się pochwalę : jestem bliska wykończenia:
-kremu do rak,
-kredki do oczu
-lakieru do włosów
-balsamu do ciała


A do tego intensywnie zużywam też 1 cienie oraz 2 kredki!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 17:40   #2013
SilverStorm
Zakorzenienie
 
Avatar SilverStorm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 5 479
GG do SilverStorm
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
mm-mm
Nie tylko
Sa specjalne autoryzowane sklepy a.t.w. i te kosmetyki tlyko tam mozna nabyc (jesli nie w internecie), we Wroclawiu jest taki zaraz za placem Bema
Ciekawe, czy w stolicy jest taki sklep......
__________________
All around the faithless wait full of expectations
They will never see the beauty in the imperfections
The more I show
The less they know
SilverStorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 17:45   #2014
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy w stolicy jest taki sklep......
albo w krakowie ...
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 17:57   #2015
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

aha,i udało mi się flakonik kupić do perfum więc z tego się cieszę. tylko tak myślę czy ta rexona to dobry zakup,jutro wypróbuję.zła jestem że na promocje poleciałam,bo lepsze opinie ma chyba nawet niveaa ja się mocniej pocę.co prawda mam antidral gdzieś ale te plamy co niby po rexonie są mnie przerażaja
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 18:03   #2016
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
aha,i udało mi się flakonik kupić do perfum więc z tego się cieszę. tylko tak myślę czy ta rexona to dobry zakup,jutro wypróbuję.zła jestem że na promocje poleciałam,bo lepsze opinie ma chyba nawet niveaa ja się mocniej pocę.co prawda mam antidral gdzieś ale te plamy co niby po rexonie są mnie przerażaja
a o jakiej rexonie mówisz?
Ja kiedyś uwielbiałam rexonę i używałam 1 rodzaju ponad 8 miesięcy tak mi podpasiła!!
A przecież jestem "chora" na nowości i w tempie ekspresowym nudzą mi się kosmetyki (tak kiedyś było przynajmniej !!)
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 18:12   #2017
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

ja jakis czas temu kupilam rexone z tej nowej reklamy,co ,,kreator" mody zamyka zapach perfum w dezodorancie
mam zapach o nazwie ,,sexy" i jest ok.jest w spreju i to jedyny minus jak dla mnie.mimo ze pod pachami zostawia biala warstwe to jakos nie zostaje ona na ubraniu .ładnie pachnie i daje ochrone na długo.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 21:27   #2018
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Ja już powoli dochodzę do etapu posiadania-jednego-i-kupowania-jak-się-skończy z niektórymi kosmetykami. Dezodorant tylko Dove do czarnych rzeczy. I to już od kilku miesięcy Oczywiście poza spray'em mam też kulkę Nivea i zapas antidralu, którego de facto nie używam od dawna ale jeden produkt, niezmiennie ten sam, kupowany jak poprzedni się kończy to chyba sukces.

Natomiast sukcesem nie mogę nazwać dzisiejszych zakupów. Odżywka do włosów, pianka, lakier i jakiś spray co to nie wiadomo co robi ale na pewno coś
__________________
no risk, no fun

Edytowane przez miu miu
Czas edycji: 2009-03-23 o 21:29
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 21:45   #2019
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Ja już powoli dochodzę do etapu posiadania-jednego-i-kupowania-jak-się-skończy z niektórymi kosmetykami. Dezodorant tylko Dove do czarnych rzeczy. I to już od kilku miesięcy Oczywiście poza spray'em mam też kulkę Nivea i zapas antidralu, którego de facto nie używam od dawna ale jeden produkt, niezmiennie ten sam, kupowany jak poprzedni się kończy to chyba sukces.

Natomiast sukcesem nie mogę nazwać dzisiejszych zakupów. Odżywka do włosów, pianka, lakier i jakiś spray co to nie wiadomo co robi ale na pewno coś
ale sie uśmiałam.ja w sumie nie mam juz parcia na kosmetyki z drogerii ale mam straszna ochote na rzeczy z biochemii urody.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 22:22   #2020
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ale sie uśmiałam.ja w sumie nie mam juz parcia na kosmetyki z drogerii ale mam straszna ochote na rzeczy z biochemii urody.
Weszłam z ciekawości na BU i... przy najbliższej wizycie w Polsce na pewno zrobię tam zakupy. Albo nie. Zrobię je teraz i poproszę rodziców, żeby mi je wysłali
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 09:08   #2021
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez SilverStorm Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy w stolicy jest taki sklep......
podejrzewam, ze jest
wpisz w google a.t.w. Warszawa, a moze cos sie pojawi
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 10:25   #2022
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Ostatnio zrobiłam potencjalną listę kosmetyków, które mogą skończyć się w kwietniu. Zaskoczyłam samą siebie, bo wyszła dość spora. Najbardziej cieszę się z tego, że najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu skończą mi się 2-3 żele pod prysznic
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 11:03   #2023
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Najbardziej cieszę się z tego, że najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu skończą mi się 2-3 żele pod prysznic
O, ja tez mam faze na zele pod prysznic- najwiecej tych avonowych' Senses'
A teraz wlasnie mi sie konczy Nivea Vitamin Creme, ktorego nigdzie w Manchesterze nie moge znalezc, a jest taki cudowny...
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:04   #2024
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
byłam dziś w mieście i jakoś nie wiem czemu skusiłam się na mgiełkę do włosów i dezodoranty bo w promocji 2za cene1 były i kupiłam rexonę chociaż w domu mam inne i w sumie nawet nie wiem czy rexona dobra bo kojarzy mi sie jak kilka lat temu miałam po niej plamy na ciuchach nie do sprania. i w sumie myślę po co to kupowałam jak mam zapasy
O Ty ! Bebe!
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
Troszkę cię rozumiem.Też czasem zazdroszczę osobom ..Które są szczęśliwie i zadbane a nie posiadają całego magazynu kosmetyków! Tylko mają po 1 sztuce z każdego rodzaju + ewentualnie ze 2 cienie!
Może kiedyś też dojdę do takiej ilości że będę mieć 2 , góra 3 paletki?
Moja teściowa ma np. 1 paletkę : zielonych cieni , używa 1 szminki I co? I jest zawsze zadbana. Kiedyś jak rozmawiałam z nią o kosmetykach powiedziała że ona lubi się malować, nie wyobraża sobie wyjść z domu nie umalowana ale nie jest dla niem ważne czy np. szminka jest różowa , czy czerwona czy może fioletowa..Każda dobra..Ona na takie "głupstwa" nie zwraca uwagi!
................
Nic co prawda nie wykończyłam ale się pochwalę : jestem bliska wykończenia:
-kremu do rak,
-kredki do oczu
-lakieru do włosów
-balsamu do ciała


A do tego intensywnie zużywam też 1 cienie oraz 2 kredki!
To działaj działaj Ta Twoja teściowa dobra ja muszę mieć wszystko idealnie zgrane blyszczyk/pomadkę i cienie
Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
aha,i udało mi się flakonik kupić do perfum więc z tego się cieszę. tylko tak myślę czy ta rexona to dobry zakup,jutro wypróbuję.zła jestem że na promocje poleciałam,bo lepsze opinie ma chyba nawet niveaa ja się mocniej pocę.co prawda mam antidral gdzieś ale te plamy co niby po rexonie są mnie przerażaja
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ja jakis czas temu kupilam rexone z tej nowej reklamy,co ,,kreator" mody zamyka zapach perfum w dezodorancie
mam zapach o nazwie ,,sexy" i jest ok.jest w spreju i to jedyny minus jak dla mnie.mimo ze pod pachami zostawia biala warstwe to jakos nie zostaje ona na ubraniu .ładnie pachnie i daje ochrone na długo.
Moja siostra od paru lat używa tylko i wyłącznie rexony w spray'u teraz ma ten o którym pisze zetafon ale ona ma inny zapach chyba złote opakowaniei jest bardzo zadowolona a na rzeczach plam nie zostawia na pewno (wiem bo ciagle pożycza moje rzeczy i plam nie ma )
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ale sie uśmiałam.ja w sumie nie mam juz parcia na kosmetyki z drogerii ale mam straszna ochote na rzeczy z biochemii urody.
ooo choruje na to samo moje zamówienie zostało wczoraj wysłane a juz mam ochotę złożyc następne..dobrze ze jestem teraz ograniczona budżetowo bo muszę prawko zapłacić
Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Ostatnio zrobiłam potencjalną listę kosmetyków, które mogą skończyć się w kwietniu. Zaskoczyłam samą siebie, bo wyszła dość spora. Najbardziej cieszę się z tego, że najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu skończą mi się 2-3 żele pod prysznic
Gratki! nieźle zużywasz
Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
O, ja tez mam faze na zele pod prysznic- najwiecej tych avonowych' Senses'
A teraz wlasnie mi sie konczy Nivea Vitamin Creme, ktorego nigdzie w Manchesterze nie moge znalezc, a jest taki cudowny...
Taa kocham żele teraz przerzucam się z katalogowych [avon, oriflame] na drogeryjne jak nivea, fa, palmolive
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:52   #2025
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

kupiłam te 2w cenie1 rexona aloesową i ta co niby nie brudzi bo akurat takie były,i aloesową ze względu na zapach zostawiłam sobie a tą druga odsprzedam za pół ceny kumpeli bo nie zużyje tego wszystkiego,jeszcze muszę skończyć lirene(bez zapachu) a dove lilia wodna i mięta spray chyba wywalę bo mnie dusi ten zapach i jak czuję go na sobie to mi niedobrze-a taki ładny się wydawał. a teraz idę zrobić kąpiel z mnóstwem piany bo przemokłam i się czuje okropnie
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 12:59   #2026
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Kończy mi się spray na noc Nivea, jeszcze tylko parę psiknięć
Jeszcze drugi czeka w szafce
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 13:42   #2027
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kończy mi się spray na noc Nivea, jeszcze tylko parę psiknięć
Jeszcze drugi czeka w szafce
a jaki, jaki??

do wloskow??
Dziewczynki, poleccie jakis spray czy odzywke na zniszczone koncowki??
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 14:04   #2028
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Mi nawet dobrze idzie, ostatnio nic nie kupilam, na smackersy czekam. W lazience zrobilam porzadki, mam 2 odzywki do wlosow, 1 szampon, 3 zele pod prysznic, 1 peeling, niezuzywane zele do twarzy uzywam jako plyn do mycia gabeczek do podkladu, dezodorant tez ostatnio zuzylam, nie korci mnie zeby cos kupi bo nie mam kasy
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 18:02   #2029
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

shpilcia:to jest w sumie okropne,wpadam z jednego nałogu kosmetycznego w kolejny.jeszcze dziewczyny z forum mi napisaly ze odkad uzywaja tych kosmetykow to cera im sie mocno poprawila,ze niektore rezygnuja z podkladow.pierwsze zamowienie z BU mialam na 115zl,teraz tylko wrzucam do koszyka chociaz wiem ze nic do maja zapewne nie kupie bo brak kaski.moze mi cos z uplywem czasu przejdzie i wywale z koszyka...
najgorsze jest dla mnie to,ze chcialabym ograniczyc liczbe podkładow a nie udaje mi sie.co prawda podklad ostatni raz kupilam w listopadzie i jest idealny,ale mam jeszcze loreala,diora (nietrafiony czeka na lato bo za ciemny),kryolana w sztyfcie i max factora mineralny i beznadziejny jednoczesnie.
chcialabym dojsc do takiego stanu ze mam jeden plynny podklad (ten co obecnie jest moim ulubionym ,Double wear) i na lato lekki loreala mineralny ktory bardzo mi kiedys przypasowal,a ja glupia gpo zmienilam na max.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-24, 19:21   #2030
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
byłam wczoraj u kumpeli i paradoksalnie pozazdrościłam jej kosmetyków-ma taki średniej wielkości koszyczek,w którym ma poukładane kosmetyki-każdy po 1szt,szampon i odżywka,dezodorant,balsam .tak jakoś słodko to wyglądało chodzi o to,że używa mało a wygląda super.i są to takie zwykłe produkty-szampon i odżywka palmolive,jakiś zwykły balsam.pamiętam jak na jakiś wspólny wyjazd ona miała jakieś kosmetyki typu3w1 i w sumie w torebce sie zmieścviły a ja dodatkowa waliza a w sumie połowa nie była ruszona.
oj ja o tym marze no ale bardzo daleka droga do tego... mania kupowania trwa... a jakos nie potrafie zapanowac na tym... chyba to silniejsze ode mnie
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 19:29   #2031
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

a ja panuje i nie kupuje nic, poza jednym zamowienie z cherry culture. nie wydaje na bzdury ani na kosmetyki ani nie buszuje po allegro ani nic
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 19:56   #2032
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

A ja na swoje nieszczęście trafiłam przypadkiem na Biochemię Urody...
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 20:04   #2033
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
a jaki, jaki??

do wloskow??
Dziewczynki, poleccie jakis spray czy odzywke na zniszczone koncowki??
powiem ci że stosowałam na końcówki z avonu serum,jedwab do włosów i takie serum joanna apteczka babuni,nie pamiętam po którym z nich lepiej było,ale nawet taka zwykła odżywka nie spłukiwana wmasowana w końce trochę je regenerowała,ale wystarczył 1raz z prostownica i końce rozdwojone.ale już 3 tygodnie nie prostowałam i narazie nie będę. zużyłam prawie szampon johnson&johnson który niestety wysuszył mi włosy mimo odżywek i jako płyn do kąpieli stosuje tą resztkę.i na wykończeniu taki krem uniwersalny oriflame co jako wazelina do ust może być,wysuszył mi okropnie usta więc napewno nie kupię więcej.
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-24, 20:29   #2034
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
byłam wczoraj u kumpeli i paradoksalnie pozazdrościłam jej kosmetyków-ma taki średniej wielkości koszyczek,w którym ma poukładane kosmetyki-każdy po 1szt,szampon i odżywka,dezodorant,balsam .tak jakoś słodko to wyglądało chodzi o to,że używa mało a wygląda super.i są to takie zwykłe produkty-szampon i odżywka palmolive,jakiś zwykły balsam.pamiętam jak na jakiś wspólny wyjazd ona miała jakieś kosmetyki typu3w1 i w sumie w torebce sie zmieścviły a ja dodatkowa waliza a w sumie połowa nie była ruszona.a ja znów mam manię zakupienia szamponu kolejnego chciałabym tez kupić taką pustą buteleczkę od perfum,do których mogłabym przelewać inne ale nie mogę nigdzie znaleźć,może wy się orientujecie? bo na stoiskach gdzie nalewają perfumy niechętni są do sprzedaży samego flakonu.
Ja też używam mało bo to, co kupię zazwyczaj po kilku użyciach ląduje na dnie kosmetyczki
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 08:32   #2035
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
a jaki, jaki??
do wloskow??
Dziewczynki, poleccie jakis spray czy odzywke na zniszczone koncowki??
póki co jakoś daje mi radę serum z avonu
Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Mi nawet dobrze idzie, ostatnio nic nie kupilam, na smackersy czekam. W lazience zrobilam porzadki, mam 2 odzywki do wlosow, 1 szampon, 3 zele pod prysznic, 1 peeling, niezuzywane zele do twarzy uzywam jako plyn do mycia gabeczek do podkladu, dezodorant tez ostatnio zuzylam, nie korci mnie zeby cos kupi bo nie mam kasy
dobre wykorzystanie jeszcze Ci smackersy nei doszły!
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
shpilcia:to jest w sumie okropne,wpadam z jednego nałogu kosmetycznego w kolejny.jeszcze dziewczyny z forum mi napisaly ze odkad uzywaja tych kosmetykow to cera im sie mocno poprawila,ze niektore rezygnuja z podkladow.pierwsze zamowienie z BU mialam na 115zl,teraz tylko wrzucam do koszyka chociaz wiem ze nic do maja zapewne nie kupie bo brak kaski.moze mi cos z uplywem czasu przejdzie i wywale z koszyka...
najgorsze jest dla mnie to,ze chcialabym ograniczyc liczbe podkładow a nie udaje mi sie.co prawda podklad ostatni raz kupilam w listopadzie i jest idealny,ale mam jeszcze loreala,diora (nietrafiony czeka na lato bo za ciemny),kryolana w sztyfcie i max factora mineralny i beznadziejny jednoczesnie.
chcialabym dojsc do takiego stanu ze mam jeden plynny podklad (ten co obecnie jest moim ulubionym ,Double wear) i na lato lekki loreala mineralny ktory bardzo mi kiedys przypasowal,a ja glupia gpo zmienilam na max.
JA akurat nie używam podkładów codziennie już (miałam taki okres ale trwał z 2 miesiace) mimo że miałam trądzik to nakładałam korektor antybakteryjny i puder na to aby skóra mimo wszystko sie nei zapychała, teraz po kuracji kwasikami pozostał mi tylko blizny potrądzikowe które dopiero mam zamiar jesieniazacząć usuwać póki co pielęgnacja, pielęgnacja i jeszcze raz pielęgnacja! i mam nadzieję że BU mi w tym pomoże
Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
oj ja o tym marze no ale bardzo daleka droga do tego... mania kupowania trwa... a jakos nie potrafie zapanowac na tym... chyba to silniejsze ode mnie
musisz uwięzić gdzieś pieniązki np. nie brać ze soba karty- mi to pomagało
Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a ja panuje i nie kupuje nic, poza jednym zamowienie z cherry culture. nie wydaje na bzdury ani na kosmetyki ani nie buszuje po allegro ani nic
ja już też przestałam buszować o dziwo...
Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
A ja na swoje nieszczęście trafiłam przypadkiem na Biochemię Urody...
następna
Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
powiem ci że stosowałam na końcówki z avonu serum,jedwab do włosów i takie serum joanna apteczka babuni,nie pamiętam po którym z nich lepiej było,ale nawet taka zwykła odżywka nie spłukiwana wmasowana w końce trochę je regenerowała,ale wystarczył 1raz z prostownica i końce rozdwojone.ale już 3 tygodnie nie prostowałam i narazie nie będę. zużyłam prawie szampon johnson&johnson który niestety wysuszył mi włosy mimo odżywek i jako płyn do kąpieli stosuje tą resztkę.i na wykończeniu taki krem uniwersalny oriflame co jako wazelina do ust może być,wysuszył mi okropnie usta więc napewno nie kupię więcej.
tak prostownicaa niszczy strasznie i zadne sera nie pomogą, miałam psiapsiółkę któa codziennie z dwa razy w ruch prostownica na maks obrotach jej końcówki sie przypalały i były białe pokruszone
miodek z ori Cię wysuszył? na bardzo suche usta trzeba go bardzo często nakadładać gruba warstwą i leczy suche usta bo sama takie mam, nic od razu nei zadziaął cuda zawiera wspaniałe do ust składniki, a prz takiej pogodzie niestety każdy specyfik na usta może polegnąć dlatego systematycznosć i cierpliwość i jakoś się zregeneruja
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 08:44   #2036
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Ja zaczęłam używać stary dezodorant i perfumy z Body Shopu jako odświeżacze powietrza Zapachów mi już więcej nie potrzeba, na półce mam 5 różnych wód prefumowanych/toaletowych w zestawach, jeden nawet nie otwarty

Podoba mi się pomysł z wykorzystaniem żeli do twarzy do mycia pędzli Ja czasami szamponu używam jak żelu pod prysznic i na odwrót. Kremy do ciała jak kremy do rąk. Kremy do rąk jak kremy do stóp. Z balsamu mam zamiar zrobić peeling kawowy. Czy to jest ten przepis: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=20584?
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 11:29   #2037
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
a jaki, jaki??
A taki
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=26172

Chyba jest całkiem niezła, tylko mogłaby być tańsza - 16zł za 100ml to trochę drogo

Niby jest to odżywka na noc - na opakowaniu jest napisane, żeby umyć rano włosy, myślalam więc, że będzie obciążać włosy ale nie - ja myję włosy co 2 dni i codziennie wieczorem psikam je sobie tą odzywką, nawet jeśli nie myję ich następnego dnia.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 12:41   #2038
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
póki co jakoś daje mi radę serum z avonu

dobre wykorzystanie jeszcze Ci smackersy nei doszły!

JA akurat nie używam podkładów codziennie już (miałam taki okres ale trwał z 2 miesiace) mimo że miałam trądzik to nakładałam korektor antybakteryjny i puder na to aby skóra mimo wszystko sie nei zapychała, teraz po kuracji kwasikami pozostał mi tylko blizny potrądzikowe które dopiero mam zamiar jesieniazacząć usuwać póki co pielęgnacja, pielęgnacja i jeszcze raz pielęgnacja! i mam nadzieję że BU mi w tym pomoże

musisz uwięzić gdzieś pieniązki np. nie brać ze soba karty- mi to pomagało

ja już też przestałam buszować o dziwo...

następna

tak prostownicaa niszczy strasznie i zadne sera nie pomogą, miałam psiapsiółkę któa codziennie z dwa razy w ruch prostownica na maks obrotach jej końcówki sie przypalały i były białe pokruszone
miodek z ori Cię wysuszył? na bardzo suche usta trzeba go bardzo często nakadładać gruba warstwą i leczy suche usta bo sama takie mam, nic od razu nei zadziaął cuda zawiera wspaniałe do ust składniki, a prz takiej pogodzie niestety każdy specyfik na usta może polegnąć dlatego systematycznosć i cierpliwość i jakoś się zregeneruja
tak myślę że zaczął wysuszać bo używałam całą zimę a zauważyłam że jak naprawdę bardzo długo używam jakis kosmetyk to z czasem nie działa na korzyść tylko odwrotnie. tak się zastanawiam jak szybko zużyć piankę do włosów której juz nie używam bo mi włosy wysuszyła,może do golenia nóg ?
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 13:32   #2039
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

Cytat:
Napisane przez podusia Pokaż wiadomość
tak myślę że zaczął wysuszać bo używałam całą zimę a zauważyłam że jak naprawdę bardzo długo używam jakis kosmetyk to z czasem nie działa na korzyść tylko odwrotnie. tak się zastanawiam jak szybko zużyć piankę do włosów której juz nie używam bo mi włosy wysuszyła,może do golenia nóg ?
skóra sie przyzwyczaja skad ja to znam ja obojętnie co bym nałożyła na ustach to i tak mam suche i z odstajacymi skórkami
no nie głupi pomysł z tą pianka! zużywaj bo pianki potem sierobia wodniste
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-25, 20:28   #2040
podusia
Rozeznanie
 
Avatar podusia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 780
Dot.: Odwyk od zakupow kosmetycznych(grupa wsparcia)

a waszym zdaniem jaki antyperspirant jest lepszy-w sprayu,kulce czy sztyfcie?bo nie wiem.i po jakim mimo spocenia nie czuc potu tylko ładny zapach?bo po tej rexonie kurde jak nigdy śmierdziałam i nie będę go używać bo wcześniej nigdy się takie coś nie zdarzyło
__________________

podusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.