Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-06, 19:45   #2011
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Ja nie, ja nie ;D ja się grzecznie uczę :P w ogóle to już tak długo tu piszemy, a ja nie wiem, co studiujecie ;p wszystkie się uczą, ale ja nie wiem czego ;P
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 19:51   #2012
lidiamahrus
Raczkowanie
 
Avatar lidiamahrus
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: pabianice/łódź
Wiadomości: 135
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

czesc kochane!biore ten antybiotyk i czuje sie znacznie lepiej, bol pecherza mi juz przeszedl, tylko plecki jeszcze troche, ale to juz pryszcz w stosunku do tego co bylo!dzieki za zyczonka zdrowka! od jutra prowadze pamietnik- zapisuje dokladnie co zjadlam, najpierw sie skontroluje(co juz spowoduje ograniczenie wegli, co za tym idzie rzucam jakakolwiek postac pieczywa, slodycze i slodzenie)musze sie nauczyc liczyc wegle.zal mi troche tego basenu narazie, ale mam nadzieje ze w przyszlym tyg juz bede mogla isc na trening.w pon kupuje cm obiecuje!
__________________
03.03 START
ducan dzien 1
waga -59-58-- 56- 55-54-53
talia- 72- 71- - 69- 68- 68- 67- 66- 65- 64
brzuszek-82- 81- - 79- 78- 77- 76- 75- 74
lidiamahrus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 19:54   #2013
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Ja melduję,że żyję i mam się dobrze
Ale nie miałam głowy do pisania.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 21:01   #2014
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość

Świętuj, świętuj. No i udanej imprezy - bo chyba dziś ją robisz tak?
tak tak...wczoraj byla
Cytat:
Napisane przez Ayshaa Pokaż wiadomość
Ola udanej imprezki!!! nie żałuj sobie dziś niczego, a przede wszystkim procentów w końcu JUŻ MOŻESZ
dziekuje bardzo

bylo suuuper nogi caly czas mnie bola i robie sobie jutro wagary, wlasnie siedze u kumpeli bo u niej nocuje i zakonczylam dzien rozpusty pizza


ja jeszcze nie studiuje mloda jestem, dopiero do 2kl liceum chodze
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 21:46   #2015
martto
Raczkowanie
 
Avatar martto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 371
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Wróciłam do Was dziś nadrobiłam czytanie z ostatnich dni, nie miałam kiedy czytać i pisać bo uczyłam się i nie ma mnie w domu cały czas bo muszę się czymś zajmować żeby nie dać się depresji.

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
To zależy o co się rozchodzi. Bo np.: sytuacja,że kobieta kocha faceta,ale gość zachowuję się nie fair czy gorzej-jakieś patologiczne zachowania to wtedy rozsądek powinien wygrać z uczuciem. Ciężko tak jasno odpowiedzieć nie znając całej sytuacji.

Nie możesz uciekać przez to w imprezy. Musisz zastanowić się dlaczego tak się czujesz. Nie można płakać bez powodu, czasami po prostu przyczyny tych łez do siebie nie dopuszczamy. Skoro skończyłaś już jakiś czas temu brać te tabletki,a dalej masz takie nastroje to niedobrze. Zastanów się dlaczego to Cię dopada- problemy w domu,z TŻ,ze znajomymi,na uczelni czy może zwykła chandra,przesilenie, przemęczenie? Może odpoczynek, jakiś weekend gdzieś daleko Ci pomoże? Albo jakieś zajęcie, któremu się poświęcisz?
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Wiesz, trudno powiedzieć bo nie znam całej sytuacji. Na całość i podjęcie decyzji wpływa wiele czynników.

Współczuję sytuacji z egzaminem, masz szczęście, że profesor pozwolił Ci jeszcze podejść normalnie w sesji, u mnie by to nie przeszło.
A co do depresji, to dzieje się coś czy to bierze się z niczego/tak po prostu?
Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
martto, zalezy o co chodzi... czasem rozsadek czasem glos serca, ja zwykle ide za tym drugim ale troche rozasdku tez musi byc nie uciekaj w imprezy, przytylam przez to 5 kg... polamane paznokcie, brak witamin, na dobre Ci to nie wyjdzie chociaz na jednej imprezie bylam zdolowana, poznalam to moje swiatelko co mnie z doliny wyciagnelo ogarnij sie kochana
Dzięki dziewczyny za to co mi napisałyście
Na razie nie będę opisywać o co mi chodziło, ważne że sobie wyjaśniłam z TŻtem już wszystko, bo to pytanie moje dotyczyło właśnie mojego związku. Teraz jest naprawde ok.
Póki co mam gorszy problem mam depresję i próbuję sobie z tym jakoś radzić, jest mi bardzo ciężko, ten mój płacz bierze się znikąd, tak po prostu, nagle, bez powodu i wszędzie, wczoraj nawet na dyskotece płakałam całe szczęście mam wiele osób które mnie wspierają. Mam nadzieję że w miarę szybko dam sobie z tym radę.
No właśnie wiem że nie powinnam uciekać w imprezy, już się trochę hamuję, ale łatwo nie jest:/
A jeśli chodzi o ten egzamin na który zaspałam ostatnio to udało mi się zaliczyć, chociaż facet tak długo i dokładnie mnie pytał że w końcu stwierdził żebym się douczyła i przyszła za tydzień, ale poprosiłam o jeszcze jedno pytanie i wybrnęłam jakoś, dał mi to 3.
Idę spać bo muszę jutro iść do gina rano i przy okazji powiedzieć że prawdopodobnie po tych tabletkach które brałam ostatnio dostałam tej depresji, no i coś zmienić teraz bo podejrzewam że bez tabletek to okresu nie będzie.

Aaaa właśnie! Ola ja też Ci życzę wszystkiego naaajlepszego, spóźnione ale szczere dużo zdrówka, szczęścia, kasy, miłości, przyjaźni i spełnienia marzeń
__________________
>Sztuka życia: móc zaspokoić głód zachowując apetyt.<

Edytowane przez martto
Czas edycji: 2010-02-07 o 21:50
martto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 21:52   #2016
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

ja po tabletkach anty mialam depresje....to samo co ty, placz bez powodu i w roznych dziwnych momentach...opuszczalam szkole bo np tuz przed wyjsciem mialam atak placzu...albo wyjechalam na rowerze ale nie dojechalam bo bylam cala zabeczana...
trzymaj sie
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 15:22   #2017
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez martto Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za to co mi napisałyście
Na razie nie będę opisywać o co mi chodziło, ważne że sobie wyjaśniłam z TŻtem już wszystko, bo to pytanie moje dotyczyło właśnie mojego związku. Teraz jest naprawde ok.
Póki co mam gorszy problem mam depresję i próbuję sobie z tym jakoś radzić, jest mi bardzo ciężko, ten mój płacz bierze się znikąd, tak po prostu, nagle, bez powodu i wszędzie, wczoraj nawet na dyskotece płakałam całe szczęście mam wiele osób które mnie wspierają. Mam nadzieję że w miarę szybko dam sobie z tym radę.
No właśnie wiem że nie powinnam uciekać w imprezy, już się trochę hamuję, ale łatwo nie jest:/
A jeśli chodzi o ten egzamin na który zaspałam ostatnio to udało mi się zaliczyć, chociaż facet tak długo i dokładnie mnie pytał że w końcu stwierdził żebym się douczyła i przyszła za tydzień, ale poprosiłam o jeszcze jedno pytanie i wybrnęłam jakoś, dał mi to 3.
Idę spać bo muszę jutro iść do gina rano i przy okazji powiedzieć że prawdopodobnie po tych tabletkach które brałam ostatnio dostałam tej depresji, no i coś zmienić teraz bo podejrzewam że bez tabletek to okresu nie będzie.
A myślałaś o wybraniu się do psychologa? Tak żeby pogadać?




U mnie koniec lenistwa,właśnie wróciłam z zajęć Wyleciało 8 osób,ale ja twardo będę się trzymała rękoma i nogami
Dietowo super
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 16:02   #2018
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

monia, to bardzo ladnie ze wzorowo dietka ja jeszcze mam jedzenie z 18 ale slodyczy nie ruszam
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 16:31   #2019
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
monia, to bardzo ladnie ze wzorowo dietka ja jeszcze mam jedzenie z 18 ale slodyczy nie ruszam
Dopiero 3 posiłki, trudno zepsuć hehe

Wieczorem jest najgorzej. Niby nie jestem głodna bo w dzień normalnie jem, kolację tez o normalnej porze. Ale jakoś zawsze pod wieczór nachodzi mnie na chipsy, słodycze, piwo itp.
Ostatnio (3-4 dni) wstyd się przyznać, ale prawie codziennie przed snem książka+małe piwo


Mam ochotę zrobić jakąś sałatkę. Podstawą byłby brązowy ryż i gotowane kawałki kurczaka. Co do tego? Nie chce mi się ciągać kanapek do szkoły,tzn.jeszcze jak idę na 3-4 godziny to ok-biorę jedną grahamkę z szynką,warzywami +owoc i ok. Ale jak siedzę 6-9h na zajęciach to nie mam ochoty cały dzień lecieć na kanapkach. Jogurty mi się znudziły. Co laski bierzecie do jedzenia jak wiecie,że będziecie te kilka godzin poza domem?


Ale chce mi się wiosny
Jakaś letnia sukienka mi się marzy. W tamtym roku polowałam na taką, ale nie znalazłam idealnej,mam nadzieję że w tym roku znajdę

A i się pochwalę zdobyczą
znalazłam kozaki mamy,sprzed 30 lat,nówki Mama w nich nie chodziła bo ma małą stopę,a na mnie w sam raz. Ładne lekko zaokrąglone czubki, na ładnym zgrabnym słupku, fajny brązik i co najważniejsze ... ocieplane prawdziwym misiem! Takie cudo leżało tyle lat,a ja nieświadoma
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 16:38   #2020
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

gratuluje odkopania zdobyczy

no ja sama glupieje czasami jak mam brac cos do szkoly i nigdy nie wiem...ale czesto biore tez omlecika i do tego jakiegos owocka
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 16:44   #2021
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
gratuluje odkopania zdobyczy

no ja sama glupieje czasami jak mam brac cos do szkoly i nigdy nie wiem...ale czesto biore tez omlecika i do tego jakiegos owocka
Ja musiałabym wziąć takiego omleta z szynką,warzywami żeby się nim najeść,a wtedy musiałabym brać sztućce
Wystarczy,że w torebce zawsze mam łyżkę (do jogurtów) i otwieracz do piwa i wina. Jak czasami czegoś szukam i mi wyjrzy z torebki ludzie dziwnie patrzą
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 17:16   #2022
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja musiałabym wziąć takiego omleta z szynką,warzywami żeby się nim najeść,a wtedy musiałabym brać sztućce
Wystarczy,że w torebce zawsze mam łyżkę (do jogurtów) i otwieracz do piwa i wina. Jak czasami czegoś szukam i mi wyjrzy z torebki ludzie dziwnie patrzą
haha, niech patrza i sie ucza co trzeba nosic w torebce
no ale ja zawsze biore omleta w woreczek i jem jak normalna kanapke czasami w szkole nie wiedza co jem i dziwnie sie patrza...ale kit z tym
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 17:21   #2023
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
haha, niech patrza i sie ucza co trzeba nosic w torebce
no ale ja zawsze biore omleta w woreczek i jem jak normalna kanapke czasami w szkole nie wiedza co jem i dziwnie sie patrza...ale kit z tym
Ja z moją torebką nigdy nie zginę Nigdy mnie nie zawiodła

Narobiłaś mi smaka na omleta, takiego posmarowanego dżemem
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 17:35   #2024
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Ja z moją torebką nigdy nie zginę Nigdy mnie nie zawiodła

Narobiłaś mi smaka na omleta, takiego posmarowanego dżemem
hehe...a mnie sie nie chce jesc zjadlam na podwieczorko-kolacje ok 4lyzek surowki z selera z ananasem i orzechami i teraz powtarzam troche angola bo zaraz smigam na korki;/ jutro mam spr ze strony biernej i jeszcze z niemieckiego na ktory nic nie umiem ale akurat tym przedmiotem nigdy sie nie stresuje
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 17:44   #2025
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
hehe...a mnie sie nie chce jesc zjadlam na podwieczorko-kolacje ok 4lyzek surowki z selera z ananasem i orzechami i teraz powtarzam troche angola bo zaraz smigam na korki;/ jutro mam spr ze strony biernej i jeszcze z niemieckiego na ktory nic nie umiem ale akurat tym przedmiotem nigdy sie nie stresuje
Nie za skromna ta kolacja?

Ooo do mojej sałatki dorzucę ananasa!


Dziewczyny,a jak w czwartek z pączkami?
Ja mam zamiar zrobić sobie wolne od diety
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 18:55   #2026
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Hej dziewczyny zaliczyłam dziś ekonomię na 4 jako jedna z5 osób na ponad dwadzieścia *_* rano jadłam omleta, potem długodługo nic, bo stres, wpadła kanapka suchego razowca i teraz zjadłam sałatkę meksykańską [grupa objadała się pizzą, a ja sałatka, był kurczak, kukurydza, ogórek, pomidor, papryka i tabasco i jakiś lekki sos, na pewno nie majonezowy, pysznie i zdrowo ] dziś miałam przedostatni egzamin, jutro ostatni i jadę do domu zważę się w końcu i trochę się boję, no ale może tylko mocniej sie zmotywuję :P Monia, co Ty studiujesz? bo wiem, że Ewelka ma na studiach dużo rzeczy zw.z pielęgnacją, a Ty z odżywianiem i sie pogubiłam xD w domu planuje intensywnie skakankować, może nawet odkopię ćwiczenia z Deanne Berry ;D och, jak sie cieszę, że juz sesja sie kończy i prawie dwa tygodnie wolnego *_* polecicie mi jakis dobry balsam ujędrniający?
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 19:31   #2027
lidiamahrus
Raczkowanie
 
Avatar lidiamahrus
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: pabianice/łódź
Wiadomości: 135
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

czesc dziewczynki, jestem juz na chodzie, biore tylko antybiotyk, aktywnosc fizyczna zaczne dopiero od przyszlego tygodnia, ale od jutra jade z odzywianiem, oczywiscie 2ostatnie dni nie byly zle bez slodyczy...no ale najlepiej tez nie bylo, bo cala rodzina zzerala pizze z nowootwartej pizzerii, no wiec ja taki tyci kawaleczek bez brzegumusialam sprobowac, nie moglam sobie odmowic
na jutro juz mam dobry plan na posilkipozdrawiam
__________________
03.03 START
ducan dzien 1
waga -59-58-- 56- 55-54-53
talia- 72- 71- - 69- 68- 68- 67- 66- 65- 64
brzuszek-82- 81- - 79- 78- 77- 76- 75- 74
lidiamahrus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 20:18   #2028
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Nie za skromna ta kolacja?

Ooo do mojej sałatki dorzucę ananasa!


Dziewczyny,a jak w czwartek z pączkami?
Ja mam zamiar zrobić sobie wolne od diety
nie nie za skromna inne posilki byly porzadniejsze:P

no podobno jak sie nie zje cociaz 1paczka to rok bedzie do dupy wiec 1 na I lub IIsniadanie i bedzie chyba ok

SR gratuluje zdania egzaminu ja czekam do piatku na ferie

Lidia, tyci kawalek pizzy nie zaszkodzi dobrze ze juz czujesz sie lepiej
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 23:25   #2029
martto
Raczkowanie
 
Avatar martto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 371
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Dzięki Ola właśnie pamiętałam że Ty też to przeżyłaś po tabletkach anty.
A wiesz co Monia, myślałam wcześniej o tym , teraz znowu nie i sama nie wiem czy iść. Póki co opieram się na przyjaciołach, wszyscy mi bardzo wspierają i zawsze mogę się wygadać albo wypłakać.
Dzisiejszy dzień zaliczam do tych lepszych, nie płakałam ani raz, może dlatego że zajęty miałam od samego rana.
A jutro w ramach ferii jadę na pare dni do koleżanki do Łodzi, muszę trochę zmienić otoczenie i oderwać się od codzienności a przy okazji wreszcie będzie okazja żeby się nagadać za wszystkie czasy z nią, bo bardzo mi tego brakuje.
Całuję, trzymajcie się
__________________
>Sztuka życia: móc zaspokoić głód zachowując apetyt.<
martto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 15:33   #2030
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny zaliczyłam dziś ekonomię na 4 jako jedna z5 osób na ponad dwadzieścia *_* rano jadłam omleta, potem długodługo nic, bo stres, wpadła kanapka suchego razowca i teraz zjadłam sałatkę meksykańską [grupa objadała się pizzą, a ja sałatka, był kurczak, kukurydza, ogórek, pomidor, papryka i tabasco i jakiś lekki sos, na pewno nie majonezowy, pysznie i zdrowo ] dziś miałam przedostatni egzamin, jutro ostatni i jadę do domu zważę się w końcu i trochę się boję, no ale może tylko mocniej sie zmotywuję :P Monia, co Ty studiujesz? bo wiem, że Ewelka ma na studiach dużo rzeczy zw.z pielęgnacją, a Ty z odżywianiem i sie pogubiłam xD w domu planuje intensywnie skakankować, może nawet odkopię ćwiczenia z Deanne Berry ;D och, jak sie cieszę, że juz sesja sie kończy i prawie dwa tygodnie wolnego *_* polecicie mi jakis dobry balsam ujędrniający?
Gratuluję

Kolejna pizzą kusi

Ja nie studiuję, uczę się w szkole policealnej na techniku farmaceutycznym

A co do balsamu to lepsza będzie syrenka pod prysznicem

Cytat:
Napisane przez lidiamahrus Pokaż wiadomość
czesc dziewczynki, jestem juz na chodzie, biore tylko antybiotyk, aktywnosc fizyczna zaczne dopiero od przyszlego tygodnia, ale od jutra jade z odzywianiem, oczywiscie 2ostatnie dni nie byly zle bez slodyczy...no ale najlepiej tez nie bylo, bo cala rodzina zzerala pizze z nowootwartej pizzerii, no wiec ja taki tyci kawaleczek bez brzegumusialam sprobowac, nie moglam sobie odmowic
na jutro juz mam dobry plan na posilkipozdrawiam
Pizza
Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
nie nie za skromna inne posilki byly porzadniejsze:P

no podobno jak sie nie zje cociaz 1paczka to rok bedzie do dupy wiec 1 na I lub IIsniadanie i bedzie chyba ok

SR gratuluje zdania egzaminu ja czekam do piatku na ferie

Lidia, tyci kawalek pizzy nie zaszkodzi dobrze ze juz czujesz sie lepiej
Ja mam zamiar cały dzień obżerać się pączkami bo je uwielbiam, a w tym roku mam w planach sama też robić, więc będę grzeszyła cały dzień
Cytat:
Napisane przez martto Pokaż wiadomość
Dzięki Ola właśnie pamiętałam że Ty też to przeżyłaś po tabletkach anty.
A wiesz co Monia, myślałam wcześniej o tym , teraz znowu nie i sama nie wiem czy iść. Póki co opieram się na przyjaciołach, wszyscy mi bardzo wspierają i zawsze mogę się wygadać albo wypłakać.
Dzisiejszy dzień zaliczam do tych lepszych, nie płakałam ani raz, może dlatego że zajęty miałam od samego rana.
A jutro w ramach ferii jadę na pare dni do koleżanki do Łodzi, muszę trochę zmienić otoczenie i oderwać się od codzienności a przy okazji wreszcie będzie okazja żeby się nagadać za wszystkie czasy z nią, bo bardzo mi tego brakuje.
Całuję, trzymajcie się
A to może na razie się wstrzymaj. Dobrze,że gdzieś wyjeżdżasz, to powinno Ci pomóc



Wróciłam z zajęć i padam. Miałam na 8:00 ale nie dałam rady wstać,dosłownie. Ale mało ważny wykład i bez sprawdzania obecności to luz Ale żarty się skończyły, muszę jakoś się przestawić na wcześniejsze wstawanie. Macie może jakieś patenty? Chodzę spać 23-24:00 i najchętniej spałabym do 11:00

W dodatku mam dzisiaj dzień paszteta. Mam @, mega pryszcza na czole (dobrze,że grzywka go zasłania), czuję się ciężka. A TŻ się jeszcze dzisiaj śmiał,że mam siwego włosa. No cóż, starość nie radość. (Ola od razu mówię,nie śmiej się,lada chwila też skończysz 20stkę i Cię to dopadnie:P) Najchętniej nakryłabym się kołdra i nie pokazywała dzisiaj światu
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 17:16   #2031
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

haha siwe wlosy.... moj ojciec juz mi mowi ze jeszcze troche i 19lat bede miala wiec ja tez mu ladnie zaokraglam

hm...ja tez jestem padnieta...ale w ogole to powinnam dostac takie baty... bo po prostu mialam taki mega dzien... tragedia...tak sie najkadlam i slodyczy tez....moj brzuch wyglada jak stad do warszawy chyba.... ale jutro bedzie grzeczniej!!
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 17:22   #2032
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
haha siwe wlosy.... moj ojciec juz mi mowi ze jeszcze troche i 19lat bede miala wiec ja tez mu ladnie zaokraglam

hm...ja tez jestem padnieta...ale w ogole to powinnam dostac takie baty... bo po prostu mialam taki mega dzien... tragedia...tak sie najkadlam i slodyczy tez....moj brzuch wyglada jak stad do warszawy chyba.... ale jutro bedzie grzeczniej!!
Mówiłam,żebyś się nie śmiała

Pochwal się co zjadłaś? Raz na miesiąc można sobie pozwolić ale jak zgrzeszysz w najbliższym czasie jeszcze raz to !!!!!



Dziewczyny,co tutaj tak cicho?
Fuksja, gdzie się podziewasz, widziałam Cię na forum, nie ukryjesz się hehe
Ewelka, a Ty co? Miały być wielkie zakupy i dieta SB?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 18:43   #2033
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

ojejj...zjadlam naprawde meeega duo.... chlop z waga 200kg chyba by tyle nie zjadl co ja ja mam jakis potrojny zoladek albo tasiemca

laski ostro cwicza pewnie i dlatego ich nie ma
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 18:55   #2034
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Fuksja, gdzie się podziewasz, widziałam Cię na forum, nie ukryjesz się hehe
Ależ ja się nie ukrywam.

U mnie bardzo dobrze i ćwiczeniowo i dietowo - przed chwilą zjadłam miseczkę pokrojonych pomidorów z kiełkami i odrobinką soli morskiej. Popijam sobie właśnie miętę, którą latem zasadziłam w ogródku. Jakoś strasznie ciężka się czułam podczas ćwiczeń. W sumie niedługo okres, więc znamy przyczynę.

Pokochałam ostatnio treningi na ręce, plecy i klatkę.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 19:23   #2035
lidiamahrus
Raczkowanie
 
Avatar lidiamahrus
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: pabianice/łódź
Wiadomości: 135
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

melduje sie! 3dzien bez slodyczy i slodzenia, dzis wzorowo jadlam!bardzo mi z tym dobrze!wczoraj kupilam synkowi grzeski, zeby sobie przekasil miedzy basenem a karate, zjadl zapiekanke i jednego wafelka a drugi zostal u mnie w torbie, wieczorem mnie kusil i mowil do mnie-zjedz mnie, zjedz!a dzis w pracy patrze do torby(w ktorej jest wszystko, mega balagan)i patrze a tam nadal ten grzesiek!ale dzis w ogole nim gardzilam hihihih, dzis ja do niego gadalam- niezdrowy jestes i nawet cie nie tkne wysokoweglowodanowa mieszanko chemii i konserwantow !hahahah
wiem, wiem ze mam cos z glowa
final byl taki ze grzesiek po wszystkich wczorajszych i dzisiejszych podrozach i przesciach...stal sie niespodzianka dla mojego meza
buziaki, nie kupilam cm!!!!!!!!!!!!!!
__________________
03.03 START
ducan dzien 1
waga -59-58-- 56- 55-54-53
talia- 72- 71- - 69- 68- 68- 67- 66- 65- 64
brzuszek-82- 81- - 79- 78- 77- 76- 75- 74
lidiamahrus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 20:53   #2036
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Hej dziewczyny egzamin był straszny, naprawdę ;x no ale wróciłam dziś do domu, w końcu ferie tydzień w domku, potem wracam do Łodzi i jedziemy razem z moim kochaniem do Torunia *_* będzie fantastycznie bardzo pozytywnie się zdziwiłam, bo zaraz po przyjeździe weszłam w ciuchach na wagę i po całym dniu, po 3 posiłkach, w ciuchach i bez wypróżnienia dziś, ważyłam dokładnie tyle, ile wtedy, kiedy ostatnio się ważyłam, czyli pod koniec grudnia na czco, po wypróżnieniu, nago ;D to chyba dobry znak ;D no ale nic, po tłustym czwartku wracam do zdrowego jedzenia, bo 21 marca coraz bliżej :P dziękuję za gratulacje, dzis dostałam wynik z najważniejszego egzaminu jaki miałam i wyszłam na 4,5 *_* bardzo się cieszę tyle pyszności mam w domu i skusiłam sie na napoleonkę:P no ale to taka nagroda za sesję ;D tak sobie to tłumaczę ;P zabrałam ze sobą skakankę jutro ją pouskuteczniam, jak tylko znajdę jakieś adidasy no i może włączę jakis aerobik ale najpierw się wyśpię!:PMonia, syrenki używam od bardzo dawna, ale zawsze lepiej na mnie działało, kiedy po syrence na taką wyszorowaną skórę dawałam jakiś ujędrniacz i dlatego zapytałam Was o radę: )
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 21:54   #2037
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

lidia....gratuluje wytrzymalosci za grzeska

i sr egzaminu i nagroda jak najvardziej zasluzona

ja tam wlasnie z wujkiem grzejemy wodeczke za moje zdrowie
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 09:22   #2038
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Ależ ja się nie ukrywam.

U mnie bardzo dobrze i ćwiczeniowo i dietowo - przed chwilą zjadłam miseczkę pokrojonych pomidorów z kiełkami i odrobinką soli morskiej. Popijam sobie właśnie miętę, którą latem zasadziłam w ogródku. Jakoś strasznie ciężka się czułam podczas ćwiczeń. W sumie niedługo okres, więc znamy przyczynę.

Pokochałam ostatnio treningi na ręce, plecy i klatkę.
Taka mięta jest pyszna! U mnie na działce się ją sadzi. Nie ma porównania ze sklepową. A jak pachnie!

Co to za treningi? Jak wyglądają?
Cytat:
Napisane przez lidiamahrus Pokaż wiadomość
melduje sie! 3dzien bez slodyczy i slodzenia, dzis wzorowo jadlam!bardzo mi z tym dobrze!wczoraj kupilam synkowi grzeski, zeby sobie przekasil miedzy basenem a karate, zjadl zapiekanke i jednego wafelka a drugi zostal u mnie w torbie, wieczorem mnie kusil i mowil do mnie-zjedz mnie, zjedz!a dzis w pracy patrze do torby(w ktorej jest wszystko, mega balagan)i patrze a tam nadal ten grzesiek!ale dzis w ogole nim gardzilam hihihih, dzis ja do niego gadalam- niezdrowy jestes i nawet cie nie tkne wysokoweglowodanowa mieszanko chemii i konserwantow !hahahah
wiem, wiem ze mam cos z glowa
final byl taki ze grzesiek po wszystkich wczorajszych i dzisiejszych podrozach i przesciach...stal sie niespodzianka dla mojego meza
buziaki, nie kupilam cm!!!!!!!!!!!!!!



Ja niedawno wstałam i zbieram się na zajęcia. Na ta godzinę to ja mogę mieeeć
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 10:05   #2039
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Dziewczyny *_* zważyłam się i jest półtora kilograma mniej niż ostatnio *_* a wcale nie jadłam tak superdietetycznie, była i pizza, o tkórej wam pisałam i jakies słodyczowe wpadki, a tu taka niespodzianka czuję się super zmotywowana właśnie zjadłam śniadanie, kawałek bułeczki z rodzynkami, kromka schulstada ze sliwkąi chudą wędlinką i mandarynkę, właśnie parze czerwoną miłego dnia kochane
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 12:25   #2040
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cel: zgrabna figura na całe życie, czyli zmagań ciąg dalszy cz. III

Sunday, moje gratulacje.

Lidia, świetna akcja z tym grześkiem. Przy okazji gratuluję 3 dnia bez słodyczy.

Monia, ćwiczenia robię różne - różne wersje pompek, ćwiczenia z hantlami (2x 2.5kg), ćwiczenia ze sztangą (2x 5kg + gryf jakieś 2), z taśmą i takie jak na modlitewniku. Na plecy w leżeniu, głównie unoszenia tułowia seriami po 16 (2 serie) + potem 2 serie z pogłębianiem po 8.

Czuję, że żyję.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.