Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości et.31 - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-28, 17:13   #2011
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga!
Przedstawiam moją MARTI

Relacja:
Skórka bardzo przyjemna, o nieco drobniejszej fakturze niż np. Emili. Podszewka mocno szeleszcząca, na szczęście nie mocno śmierdząca Kieszonki standardowo - w środku jedna na zameczek i 2 małe przegródki. Na zewnątrz z przodu funkcjonalna kieszonka np. na telefon lub błyszczyk - lubię takie!
Podoba mi się w niej to, że otwiera się tak szeroko, co myślę znacznie ułatwi jej penetrację [Może w końcu mój TŻ przestanie narzekać, że nic nigdy nie może w mojej torebce znaleźć ].
Wykonana solidnie, elegancko, bez zarzutu. Polecam z czystym sumieniem!

Noszenie jej na ramieniu jest możliwe, jednak byłoby uciążliwe. Dorka (to chyba Ty mi odpisywałaś?) miała rację

Zastanawia mnie tylko po co jest z tyłu ta "zakładka" po środku... Taka sama jest z boku, ale tam założony jest za nią suwak. Jakieś pomysły?
Śliczna Taka porządna ta skórka znów mi się podoba

Cytat:
Napisane przez reniabg Pokaż wiadomość
Witajcie, ja tak na szybciora z pracy piszę

Wooowwww Magie! Pięknie, co prawda styl nie mój ale jest tak czysto, przejrzyście bez zbędnych durnostójek kurzołapek no dokładnie, jak z salonu gratuluję, wszystko do siebie pasuje - dobrane ze smakiem i tak konsekwentnie. Super!

Ja w urządzaniu u siebie raczej sobie nie poradze, bom zielona....
Hej Reniu A co Ty do wieczora dziś pracujesz ?
Dziękuję za komplementy
Dasz sobie radę z urządzaniem trzeba robić tak, aby się dobrze czuć w danym wnętrzu - bez względu na modę
I Domi ma rację co do dodatków - zgadzam się w pełni - to trzeba zostawić na sam koniec - jak już się wykrystalizuje wizja wnętrza Bo potem za dużo zbędnych rzeczy jest i zagracają miejsce

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
[/COLOR]Oświadczenie: jestem beznadziejna

znowu tam zadzwoniłam:mur :

pan ot tak po prostu,wie,ze ja to ja i ze w nst tyg

no pytam:musiałam tam dzwonić?????????
Oj Moniu jesteśmy z Tobą Nie przejmuj się, że Cię przez telefon kojarzą, bo nadal jesteś anonimowa Na ulicy by Cię pan z etorebki nie poznał przecież

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
maggie

ciekawe gdzie był mops jak robiłaś zdj
Mopsik - był u siebie ... Czyli swoim "syfiastym" posłanku
Te zdjęcia takie bez ludzi i bez mopsa - bo one do ogłoszenia pójdą ... Musimy niedługo wystawić mieszkanie na sprzedaż - stąd mam zdjęcia na komputerze i dlatego też nie ma na nich mopsa, żeby nie odstraszyć potencjalnych nabywców
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 17:15   #2012
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
dzień dobryyy
maggie, jakie cudowne mieszkanie!!!!!!!!!!! rewelacja
Dziękuję Nudi

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Far

Co tam Kochana u Ciebie ?


Biedactwo
Trzymaj się dzielnie i nie daj się chorobie


Muszę coś wymyślić




Czekam z niecierpliwością
Hej Roxi No mam nadzieję, że choroba minie sama i nie będę się znów musiała czymś faszerować


Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
cześć maniaczki
Cześć Aniu

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo

Nie zauważyłam, że trzymam ją "tyłem" na jednym ze zdjęć, ale tak też prezentuje się fajnie

dodaję też zdjęcie na ramieniu, choć tak jak pisałam to niezbyt wygodna forma noszenia tej torebki.
Bardzo fajna torebka i na ramieniu mi się podoba

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
no też właśnie

ja też nie z czasów usosa/ tylko asosa/

baaardzo dobre są w sklepie

helou! a ja znowu tam dzwoniłam terapia nie działa- danulka mnie leczy "pałą"

ja mam cienkie za to z tendencją do pierzenia się

twój łokieć to wspólpracuje

bardzo wam ładnie razem
O to tak jak ja A widziałyście że jest jakaś promocja na Asosie do 50 % taniej do piątku ...
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 17:17   #2013
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Wiecie co ? Odbieram dzisiaj telefon i dzwoni ten facet, któremu sprzedaliśmy samochód. Mówi mi, że był u mechanika i niby on powiedział, że 800 zł będzie go kosztowała naprawa i że samochód nie jest warty 2 tysiące tylko mniej... a ja mówie ... no, ale przecież Pan go kupił i wiedział Pan w jakim on był stanie, nawet zeszliśmy z ceny 1000 zł... a on mówi "wie Pani jakie jest prawo? ... że ja moge oddać zakupioną rzeczy w ciągu 10 dni " .... koniec świata normalnie .... przecież wiedział doskonale, że on wymaga "remontu", że stał rok nieużywany... 3 godziny tam sterczeliśmy z nim... nawet pod samochód zaglądał i narzekał, że "to do wymiany, tamto do wymiany" . Nawet sam zaproponował cenę ....
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 17:19   #2014
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Monia Siostro
i co Ci powiedzieli ?

odesłałam dziś jamin :P nawet zdjęć jej nie zrobiłam
i łaziłam po sklepach torebkowych

widziałam beżową ala "fei" ze złotym łańcuchem za 79 zł
oraz przekombinowaną turkusową torbę - szukam turkusowej, ale ta była blee choć w cudownym kolorze
no i jeszcze jedną musztardową widziałam, i może jutro po nią wrócę,
chyba że znudzi mi się jeszcze przed zakupem :brzyda l:
Czemu Jamin wróciła do Krakowa ? Czyżby z wadą przyszła ?

Cytat:
Napisane przez CharLizZie Pokaż wiadomość

to zazdroszczę, ja już czuję, że będę miała z nim sporo problemów
Polonistyka - fajny kierunek
A z usosem poradzisz sobie Moja siostra teraz studiuje i daje radę a nawet sobie pewne rzeczy chwali ... ja to musiałam za każdym razem na uczelnię jeździć i w tłumie pchać się do tablicy z wywieszonymi wynikami egzaminu Teraz jest internet
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 17:20   #2015
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

maggie, jak to - sprzedajecie to mieszkanko?
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 17:23   #2016
ankhax1
Zakorzenienie
 
Avatar ankhax1
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 103
GG do ankhax1
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Czemu Jamin wróciła do Krakowa ? Czyżby z wadą przyszła ?

Maggie :
nie, wszystko było z nią ok, tylko za mała trochę jak dla mnie...
__________________
http://cozazapach.blogspot.com/
ankhax1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 17:25   #2017
Danula
Zakorzenienie
 
Avatar Danula
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12 213
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość

helou! a ja znowu tam dzwoniłam terapia nie działa- danulka mnie leczy "pałą"

czy życzy sobie pani dziś sesję terapeutyczną?
__________________
dark & twisty
Life is better blonde

"Tak, jestem szczęśliwa,
i brak mi tylko dzwoneczka u szyi, który by brzęczał nad tobą, gdy śpisz."
Szymborska
Danula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 17:34   #2018
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Wiecie co ? Odbieram dzisiaj telefon i dzwoni ten facet, któremu sprzedaliśmy samochód. Mówi mi, że był u mechanika i niby on powiedział, że 800 zł będzie go kosztowała naprawa i że samochód nie jest warty 2 tysiące tylko mniej... a ja mówie ... no, ale przecież Pan go kupił i wiedział Pan w jakim on był stanie, nawet zeszliśmy z ceny 1000 zł... a on mówi "wie Pani jakie jest prawo? ... że ja moge oddać zakupioną rzeczy w ciągu 10 dni " .... koniec świata normalnie .... przecież wiedział doskonale, że on wymaga "remontu", że stał rok nieużywany... 3 godziny tam sterczeliśmy z nim... nawet pod samochód zaglądał i narzekał, że "to do wymiany, tamto do wymiany" . Nawet sam zaproponował cenę ....
Zwrot jest możliwy przy nieuzywanej rzeczy, a skoro był z samochodem u mechanika, to ciężko uznać, że go nie używał
Posłać pana na drzewo.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 17:37   #2019
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

brzydko trochę- ale skoro Domi nie jest rozżalona zaczynam odczuwać niejaką przyjemność z faktu udanego proroctwa wyrwania skórki przez zatrzask nelly




Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Monia Siostro
i co Ci powiedzieli ?

odesłałam dziś jamin :P nawet zdjęć jej nie zrobiłam
i łaziłam po sklepach torebkowych

widziałam beżową ala "fei" ze złotym łańcuchem za 79 zł
oraz przekombinowaną turkusową torbę - szukam turkusowej, ale ta była blee choć w cudownym kolorze
no i jeszcze jedną musztardową widziałam, i może jutro po nią wrócę,
chyba że znudzi mi się jeszcze przed zakupem
kochana dali mi do zrozumienia w pierwszych słowach, ze dokładnie wiedzą o co chodzi i pamiętają, żeby nie wysyłać jeszcze- i to jest najgorsze, ze mnie tak rozpoznają

fei etorebkowa jest super o ile sama w sobie się podoba- nawet nie pomyślałam, żeby ją odesłać



Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Śliczna Taka porządna ta skórka znów mi się podoba



Hej Reniu A co Ty do wieczora dziś pracujesz ?
Dziękuję za komplementy
Dasz sobie radę z urządzaniem trzeba robić tak, aby się dobrze czuć w danym wnętrzu - bez względu na modę
I Domi ma rację co do dodatków - zgadzam się w pełni - to trzeba zostawić na sam koniec - jak już się wykrystalizuje wizja wnętrza Bo potem za dużo zbędnych rzeczy jest i zagracają miejsce

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------



Oj Moniu jesteśmy z Tobą Nie przejmuj się, że Cię przez telefon kojarzą, bo nadal jesteś anonimowa Na ulicy by Cię pan z etorebki nie poznał przecież

a jakbym akurat niosła pudło etorebkowe na pocztę
Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Wiecie co ? Odbieram dzisiaj telefon i dzwoni ten facet, któremu sprzedaliśmy samochód. Mówi mi, że był u mechanika i niby on powiedział, że 800 zł będzie go kosztowała naprawa i że samochód nie jest warty 2 tysiące tylko mniej... a ja mówie ... no, ale przecież Pan go kupił i wiedział Pan w jakim on był stanie, nawet zeszliśmy z ceny 1000 zł... a on mówi "wie Pani jakie jest prawo? ... że ja moge oddać zakupioną rzeczy w ciągu 10 dni " .... koniec świata normalnie .... przecież wiedział doskonale, że on wymaga "remontu", że stał rok nieużywany... 3 godziny tam sterczeliśmy z nim... nawet pod samochód zaglądał i narzekał, że "to do wymiany, tamto do wymiany" . Nawet sam zaproponował cenę ....
mnie się wydaje, ze to prywatnych osób nie dotyczy- ktoś nawet wklejał treść ustawy - ba na all była taka sprawa- kupujący chciał coś zwrócić
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 17:40   #2020
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Wiecie co ? Odbieram dzisiaj telefon i dzwoni ten facet, któremu sprzedaliśmy samochód. Mówi mi, że był u mechanika i niby on powiedział, że 800 zł będzie go kosztowała naprawa i że samochód nie jest warty 2 tysiące tylko mniej... a ja mówie ... no, ale przecież Pan go kupił i wiedział Pan w jakim on był stanie, nawet zeszliśmy z ceny 1000 zł... a on mówi "wie Pani jakie jest prawo? ... że ja moge oddać zakupioną rzeczy w ciągu 10 dni " .... koniec świata normalnie .... przecież wiedział doskonale, że on wymaga "remontu", że stał rok nieużywany... 3 godziny tam sterczeliśmy z nim... nawet pod samochód zaglądał i narzekał, że "to do wymiany, tamto do wymiany" . Nawet sam zaproponował cenę ....
Iduś ale to prawo o zwrocie to dotyczy tylko zakupów przez internet przecież ??? A on ten samochód przecież kupił realnie a nie przez internet no chyba że na allegro go wylicytował ...

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
maggie, jak to - sprzedajecie to mieszkanko?
no musimy sprzedać jakoś zimą - bo na wiosnę ruszamy z budową Tylko obawiam się, że kiepsko będzie z tą sprzedażą - bo tak się nasłuchałam że mieszkania tanieją, że nie ma chętnych itp.

Cytat:
Napisane przez ankhax1 Pokaż wiadomość
Maggie :
nie, wszystko było z nią ok, tylko za mała trochę jak dla mnie...
Aaaaaa Uffff - ulżyło mi Sama myślałam trochę o Jamin i już się bałam że ona jakaś wadliwa jest ?
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 17:41   #2021
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Danula Pokaż wiadomość
czy życzy sobie pani dziś sesję terapeutyczną?
ja myślę profilaktycznie raz na dzień pałą mi dać a jak się nasili choroba to zwiększać / z buziaków nie rezygnuję/
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 17:42   #2022
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość

a jakbym akurat niosła pudło etorebkowe na pocztę
To już gorzej Zawsze miej przy sobie neutralną reklamówkę tudzież worek na śmieci żeby pudełko ukryć
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 17:44   #2023
monica80c
Zakorzenienie
 
Avatar monica80c
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 183
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

maggie jak jest licytacja to nie ma zwrotów- zwroty tylko na "kup teraz"

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
To już gorzej Zawsze miej przy sobie neutralną reklamówkę tudzież worek na śmieci żeby pudełko ukryć
:rot fl:ale ja te pudła owijam właśnie workami na śmieci
monica80c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 17:51   #2024
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Wiecie co ? Odbieram dzisiaj telefon i dzwoni ten facet, któremu sprzedaliśmy samochód. Mówi mi, że był u mechanika i niby on powiedział, że 800 zł będzie go kosztowała naprawa i że samochód nie jest warty 2 tysiące tylko mniej... a ja mówie ... no, ale przecież Pan go kupił i wiedział Pan w jakim on był stanie, nawet zeszliśmy z ceny 1000 zł... a on mówi "wie Pani jakie jest prawo? ... że ja moge oddać zakupioną rzeczy w ciągu 10 dni " .... koniec świata normalnie .... przecież wiedział doskonale, że on wymaga "remontu", że stał rok nieużywany... 3 godziny tam sterczeliśmy z nim... nawet pod samochód zaglądał i narzekał, że "to do wymiany, tamto do wymiany" . Nawet sam zaproponował cenę ....
IDUŚ, zapytałam męża, jest prawnikiem, oto, co napisał Ci:

Facet nie ma co do gadania... Sprzedałaś samochód jako osoba fizyczna, zatem zawarłaś z nim umowę typowo cywilnoprawną, nie zaś jako przedsiębiorca z konsumentem umowę konsumencką. W przypadku umów konsumenckich istnieje możliwość zwrotu towaru do 10 dni, ale też nie każdego towaru, np. bodajże książki są wyłączone spod tego reżimu. Nie wiem, czy nawet nie samochody... Ale nie to jest tu clue... Musiałabyś być co najmniej przedsiębiorcą (w sensie sprzedawać auto i w umowie być wpisanym jako np IDUŚ Firma Handlowa, czy inaczej), żeby facet mógł mieć cokolwiek w tym temacie do powiedzenia. Auto sprzedałaś jako osoba fizyczna Iduś XYZ, zamieszkała tu i tu. Dodatkowo skoro facet sam widział wady pojazdu, więc sam się godził na zakup pojazdu z takimi czy innymi usterkami, a nonsensem jest, że po fakcie poszedł sobie do mechanika (zapewne znajomego), który stwierdził że auto nie jest wart tyle ile za nie dał... jego problem (faceta), mógł, przychodząc oglądać auto, zabrać znajomego mechanika, który ocenił by stan pojazdu. Krótko mówiąc facet jest w błędzie, a o wadach, którymi dotknięty był przedmiot transakcji doskonale wiedział

PS. mam nadzieję, że spisaliście umowę?
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 17:58   #2025
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Iduś ale to prawo o zwrocie to dotyczy tylko zakupów przez internet przecież ??? A on ten samochód przecież kupił realnie a nie przez internet no chyba że na allegro go wylicytował ...
No właśnie oni sami do Nas zadzwonili. Nawet samochodu nie wystawialiśmy na sprzedaż. Kiedyś takiej Pani z tej miejscowości, gdzie tata mieszkał zostawiłam nr. telefonu i jego córka (tego faceta) sie do Nas odezwała.


Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Zwrot jest możliwy przy nieuzywanej rzeczy, a skoro był z samochodem u mechanika, to ciężko uznać, że go nie używał
Posłać pana na drzewo.
No właśnie mi też się tak wydaje... poza tym wiedział co kupuje ... za 2 tysiące to trudno, żeby nie musiał nic przy nim robić. Zresztą on widział, że on stał rok nieużywany - mieszka tam. Nawet mojego ojca podobno znał... nie ma mowy żebyśmy mu kase oddali.

A on jeszcze do mnie mówi ? "Moja głupota i Wasza głupota... liczę, że się dogadamy " ... czyli co mamy mu dać 800 zł na naprawe ? i jeszcze zaległe ubezpieczenie 600 zł ?... to co Nam z tego zostanie... zwariował ?



Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
mnie się wydaje, ze to prywatnych osób nie dotyczy- ktoś nawet wklejał treść ustawy - ba na all była taka sprawa- kupujący chciał coś zwrócić
Właśnie brat mówi, że mam się w ogóle nie przejmować ... on jest zresztą po prawie. Powiedział, że mam nie odbierać od niego telefonów.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
IDUŚ, zapytałam męża, jest prawnikiem, oto, co napisał Ci:

Facet nie ma co do gadania... Sprzedałaś samochód jako osoba fizyczna, zatem zawarłaś z nim umowę typowo cywilnoprawną, nie zaś jako przedsiębiorca z konsumentem umowę konsumencką. W przypadku umów konsumenckich istnieje możliwość zwrotu towaru do 10 dni, ale też nie każdego towaru, np. bodajże książki są wyłączone spod tego reżimu. Nie wiem, czy nawet nie samochody... Ale nie to jest tu clue... Musiałabyś być co najmniej przedsiębiorcą (w sensie sprzedawać auto i w umowie być wpisanym jako np IDUŚ Firma Handlowa, czy inaczej), żeby facet mógł mieć cokolwiek w tym temacie do powiedzenia. Auto sprzedałaś jako osoba fizyczna Iduś XYZ, zamieszkała tu i tu. Dodatkowo skoro facet sam widział wady pojazdu, więc sam się godził na zakup pojazdu z takimi czy innymi usterkami, a nonsensem jest, że po fakcie poszedł sobie do mechanika (zapewne znajomego), który stwierdził że auto nie jest wart tyle ile za nie dał... jego problem (faceta), mógł, przychodząc oglądać auto, zabrać znajomego mechanika, który ocenił by stan pojazdu. Krótko mówiąc facet jest w błędzie, a o wadach, którymi dotknięty był przedmiot transakcji doskonale wiedział

PS. mam nadzieję, że spisaliście umowę?
Dziękuje Kochana ... uspokoiłaś mnie . Oczywiście umowa jest spisana
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!

Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:02   #2026
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
No właśnie oni sami do Nas zadzwonili. Nawet samochodu nie wystawialiśmy na sprzedaż. Kiedyś takiej Pani z tej miejscowości, gdzie tata mieszkał zostawiłam nr. telefonu i jego córka (tego faceta) sie do Nas odezwała.

No właśnie mi też się tak wydaje... poza tym wiedział co kupuje ... za 2 tysiące to trudno, żeby nie musiał nic przy nim robić. Zresztą on widział, że on stał rok nieużywany - mieszka tam. Nawet mojego ojca podobno znał... nie ma mowy żebyśmy mu kase oddali.

A on jeszcze do mnie mówi ? "Moja głupota i Wasza głupota... liczę, że się dogadamy " ... czyli co mamy mu dać 800 zł na naprawe ? i jeszcze zaległe ubezpieczenie 600 zł ?... to co Nam z tego zostanie... zwariował ?





Właśnie brat mówi, że mam się w ogóle nie przejmować ... on jest zresztą po prawie. Powiedział, że mam nie odbierać od niego telefonów.

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------



Dziękuje Kochana ... uspokoiłaś mnie . Oczywiście umowa jest spisana
Zobacz, co napisał Ci mój mąż. Telefony odbieraj, bo wtedy wychodzisz na podejrzaną, brat tu źle Ci radzi. Odbieraj, poinformuj go o zasadach i grzecznie odmawiaj jakichkolwiek dalszych transakcji.
Facet wiedział o tym zaległym ubezpieczeniu? Jak wiedział, to jego sprawa, kupił wiedząc co kupuje.
Gdybyś miała z nim jakiekolwiek problemy to odezwij się do mnie na PW.

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2011-09-28 o 18:04
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:03   #2027
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Nika - Panterkowcu coś dla Ciebie znalazłam

1. Zegarek: http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Animal...rt=3&clr=Multi

2. Mini torebka : http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Mini-F...sort=3&clr=Red
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:03   #2028
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Hej Roxi No mam nadzieję, że choroba minie sama i nie będę się znów musiała czymś faszerować
Minie, minie Herbatka w rączkę i pod kołderkę
Ja właśnie wróciłam od dermatologa i prawie 100 zł w plecy
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:08   #2029
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
maggie jak jest licytacja to nie ma zwrotów- zwroty tylko na "kup teraz"

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------


:rot fl:ale ja te pudła owijam właśnie workami na śmieci
A widzisz to coś pokręciłam ale Domi już wyjaśniła wszystko dokładnie

A co do pudeł

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
Minie, minie Herbatka w rączkę i pod kołderkę
Ja właśnie wróciłam od dermatologa i prawie 100 zł w plecy
Herbatkę już mam Wiśniową i siedzę pod kocem

Oj - lekarze to drogi biznes a co się stało ???
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 18:08   #2030
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość
Na serio rozważam zadzwonienie do etorebkiżyję w strachu, ze się nie zrozumieliśmy i oni wyślą te torebki już dzisiaj




danulka
jak 3 jacky- trzy takie same torebki?????? wstydziłabyś się

ech gdyby mój łokieć zgodził się nosić torebki to kupiłabym ją bez zastanowienia


teżet zagląda Ci do torebki?????????:confused :do mojej/moich tylko mnie wolno

wzajemnie


cześć reniu

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

kalinko


ja pewnie też mam gorączkę bo doskonale rozumiem co piszesz

charal Ty wiesz co mojego teżetomęża też kręci styl"na sekretarkę"a ja tu żyłam w przekonaniu, że co innego
a niech to
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:13   #2031
Iduś
Zakorzenienie
 
Avatar Iduś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 685
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Zobacz, co napisał Ci mój mąż. Telefony odbieraj, bo wtedy wychodzisz na podejrzaną, brat tu źle Ci radzi. Odbieraj, poinformuj go o zasadach i grzecznie odmawiaj jakichkolwiek dalszych transakcji.
Facet wiedział o tym zaległym ubezpieczeniu? Jak wiedział, to jego sprawa, kupił wiedząc co kupuje.
Gdybyś miała z nim jakiekolwiek problemy to odezwij się do mnie na PW.
Gdyby dzwonił to powiem bratu, żeby to on z nim gadał... jak widać ja mam małą siłę przebicia.
Zaległe ubezpieczenie to i tak chyba my będziemy musieli zapłacić bo wcześniej to my byliśmy właścicielami (tylko nie wiedzieliśmy, że jak samochód stoi to i tak musi być ubezpieczony ).

A tak w ogóle to on tam przyprowadził jakiegoś szwagra czy kogoś tam i razem sprawdzali ten samochód.... dobra nie ma co. Wiedział co kupuje, umowa podpisana i tyle.
__________________

Moje Smakowidło!
- Miodowiec. new!


Edytowane przez Iduś
Czas edycji: 2011-09-28 o 18:15
Iduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:29   #2032
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość

Herbatkę już mam Wiśniową i siedzę pod kocem

Oj - lekarze to drogi biznes a co się stało ???
I o to chodzi

Problemy z trądzikiem
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:34   #2033
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez monica80c Pokaż wiadomość

Oświadczenie: jestem beznadziejna

znowu tam zadzwoniłam:mur :

pan ot tak po prostu,wie,ze ja to ja i ze w nst tyg

no pytam:musiałam tam dzwonić?????????
o kurcze już ciebie nie zapomną poznają po głosie
Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość


Widziałam go dzisiaj parę razy U nas na korytarzu jest ksero i poszłam tam ze znajomą, bo chciała coś skserować, oczywiście z końca korytarza go widziałam i zaczęłam się uśmiechać sama do siebie, i moja znajoma się mnie pyta z czego się tak cieszę, nie odpowiedziałam jej, dopiero przy ksero się domyśliła co jest grane

Wydaje się być bardzo, bardzo sympatyczny
o to sytuacja, i sporawa nabiera tempa
Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
dziękuję ... ja to w ogóle przez te studia zderwicowana jakaś jestem ... od poniedziałku nic kompletnie nie byłam w stanie do dziś zjeść bo mnie mdliło na sam widok jedzenia ... dziś żołądek się uspokoił i zjadłam normalnie (kij z tym że dopiero o 15:00 obiad .. ale zjadłam) i zaraz go zwrócę chyba ... bo znajomi już trąbią że są wyniki ... a u mnie wyniku w usosie brak i teraz ch* wie czy nie zaliczyłam czy nie wpisuje bo nie mam oceny z ćwiczeń ... na dodatek baba mówiła że jej nie będzie ... a teraz odstaje wiadomość że w piątek mam przyjść po wpis tzn wcześniej zaliczyć kolokwium ..... powinnam jakieś psychotropy albo inne uspokajacze chyba brać bo już chodzę wściekła a żołądek dostał choroby morskiej jakiejś



hahahaha niemożliwa jesteś monia


Ed: No i po części posiłku .....
ojej biedactwo
idz weż kąpiel od steruj się bo sfiksujesz a szkoda będzie tak fajnej babeczki mocno trzymam żeby wszystko się udało poczekaj chwilkę i zapewne sie pojawią wyniki i u ciebie zapewne etapami wpisuje
Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Hej
Bierze mnie choróbsko jakieś Katar mam straszny i ból głowy i dreszcze a nie mogę zasnąć
Poczytam Was trochę - może mi się chociaż humor poprawi
zdrówka a ja dzisiaj popijam herbatke z sokiem malinowym własnej roboty
__________________


Edytowane przez dor1kaaaa
Czas edycji: 2011-09-28 o 18:35
dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:35   #2034
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Wiecie co ? Odbieram dzisiaj telefon i dzwoni ten facet, któremu sprzedaliśmy samochód. Mówi mi, że był u mechanika i niby on powiedział, że 800 zł będzie go kosztowała naprawa i że samochód nie jest warty 2 tysiące tylko mniej... a ja mówie ... no, ale przecież Pan go kupił i wiedział Pan w jakim on był stanie, nawet zeszliśmy z ceny 1000 zł... a on mówi "wie Pani jakie jest prawo? ... że ja moge oddać zakupioną rzeczy w ciągu 10 dni " .... koniec świata normalnie .... przecież wiedział doskonale, że on wymaga "remontu", że stał rok nieużywany... 3 godziny tam sterczeliśmy z nim... nawet pod samochód zaglądał i narzekał, że "to do wymiany, tamto do wymiany" . Nawet sam zaproponował cenę ....
o kurcze facet jakiś nie poważny
Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Czemu Jamin wróciła do Krakowa ? Czyżby z wadą przyszła ?



Polonistyka - fajny kierunek
A z usosem poradzisz sobie Moja siostra teraz studiuje i daje radę a nawet sobie pewne rzeczy chwali ... ja to musiałam za każdym razem na uczelnię jeździć i w tłumie pchać się do tablicy z wywieszonymi wynikami egzaminu Teraz jest internet
ja miałam z nim do czynienia przez 2 lata i normalnie juz więcej nie chce



Nudi ankhax roxi
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:36   #2035
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Zobaczcie jakie fajne torebki znalazłam Takie niby shoppery :

1. Beż - brąz : http://www.dorothyperkins.com/webapp...7&pageSize=200

2. Snake : http://www.dorothyperkins.com/webapp...7&pageSize=200

3. Czekolada : http://www.dorothyperkins.com/webapp...7&pageSize=200

Co myślicie ?
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:43   #2036
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez Iduś Pokaż wiadomość
Gdyby dzwonił to powiem bratu, żeby to on z nim gadał... jak widać ja mam małą siłę przebicia.
Zaległe ubezpieczenie to i tak chyba my będziemy musieli zapłacić bo wcześniej to my byliśmy właścicielami (tylko nie wiedzieliśmy, że jak samochód stoi to i tak musi być ubezpieczony ).

A tak w ogóle to on tam przyprowadził jakiegoś szwagra czy kogoś tam i razem sprawdzali ten samochód.... dobra nie ma co. Wiedział co kupuje, umowa podpisana i tyle.
Dokładnie, możesz być spokojna, bo facet nie ma podstaw do czepiania się. Sprawa jest zamknięta.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:49   #2037
maggie82
Zakorzenienie
 
Avatar maggie82
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 4 772
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość
I o to chodzi

Problemy z trądzikiem
a dostałaś maści jakieś ?

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość

zdrówka a ja dzisiaj popijam herbatke z sokiem malinowym własnej roboty
Dziękuję Soczek malinowy domowy

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
dziękuję ... ja to w ogóle przez te studia zderwicowana jakaś jestem ... od poniedziałku nic kompletnie nie byłam w stanie do dziś zjeść bo mnie mdliło na sam widok jedzenia ... dziś żołądek się uspokoił i zjadłam normalnie (kij z tym że dopiero o 15:00 obiad .. ale zjadłam) i zaraz go zwrócę chyba ... bo znajomi już trąbią że są wyniki ... a u mnie wyniku w usosie brak i teraz ch* wie czy nie zaliczyłam czy nie wpisuje bo nie mam oceny z ćwiczeń ... na dodatek baba mówiła że jej nie będzie ... a teraz odstaje wiadomość że w piątek mam przyjść po wpis tzn wcześniej zaliczyć kolokwium ..... powinnam jakieś psychotropy albo inne uspokajacze chyba brać bo już chodzę wściekła a żołądek dostał choroby morskiej jakiejś



hahahaha niemożliwa jesteś monia


Ed: No i po części posiłku .....
Farfallko Spokojnie Kochana Stres urodzie szkodzi
A tak na poważnie - wypij meliskę, zrelaksuj się troszkę, będzie dobrze
maggie82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:54   #2038
dor1kaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dor1kaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 193
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Zobaczcie jakie fajne torebki znalazłam Takie niby shoppery :

1. Beż - brąz : http://www.dorothyperkins.com/webapp...7&pageSize=200

2. Snake : http://www.dorothyperkins.com/webapp...7&pageSize=200

3. Czekolada : http://www.dorothyperkins.com/webapp...7&pageSize=200

Co myślicie ?
pierwsza bardzo fajna
__________________

dor1kaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:03   #2039
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
o to sytuacja, i sporawa nabiera tempa
No właśnie jeszcze nic się nie dzieje. Muszę się do niego uśmiechnąć

Cytat:
Napisane przez dor1kaaaa Pokaż wiadomość
Nudi ankhax roxi


Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
Zobaczcie jakie fajne torebki znalazłam Takie niby shoppery :

1. Beż - brąz : http://www.dorothyperkins.com/webapp...7&pageSize=200

2. Snake : http://www.dorothyperkins.com/webapp...7&pageSize=200

3. Czekolada : http://www.dorothyperkins.com/webapp...7&pageSize=200

Co myślicie ?
Ta czekoladka świetna

Cytat:
Napisane przez maggie82 Pokaż wiadomość
a dostałaś maści jakieś ?
Lekarz przepisał mi Zineryt, do smarowania rano i wieczorem (jednak będę smarować tylko wieczorem, ewentualnie też jak wrócę ze szkoły, bo to strasznie tłuste jest, więc pod makijaż się nie nadaje ) i tabletki Laktocer do łykania rano i wieczorem. Mam nadzieję, że pomoże Moje hormony są nieznośne
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:25   #2040
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kolekcja zimowa jest świetnej jakości, niech każda maniaczka u nas się rozgości

Cytat:
Napisane przez roxana222 Pokaż wiadomość

Lekarz przepisał mi Zineryt, do smarowania rano i wieczorem (jednak będę smarować tylko wieczorem, ewentualnie też jak wrócę ze szkoły, bo to strasznie tłuste jest, więc pod makijaż się nie nadaje ) i tabletki Laktocer do łykania rano i wieczorem. Mam nadzieję, że pomoże Moje hormony są nieznośne
Zineryt też miałam jako nastolatka. Taki w pojemniku z gąbeczką w formie aplikatora.
Silne, ale poskutkowało, miałam naprawdę paskudny trądzik, bolące ogromne gule, duże stany zapalne, coś strasznego.
Pomogło, po kilku miesiącach cera była prawie że zdrowa, drobne wypryski się zdarzały. Ale miałam też absolutny zakaz paćkania się fluidami czy pudrami. Już po miesiącu była zauważalna różnica. Posłuchałam i było warto
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.