Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-04, 13:31   #2011
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

Załatwiłam co miałam załatwić, teraz tydzień czekania na decyzję i oby była pozytywna
Będzie dobrze.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Teoretycznie nie, ale u mnie też na wyniku cytologii, którą miałam robioną z niedoleczoną najwyraźniej infekcją pojawiło się wskazanie, żeby powtórzyć cytologię po leczeniu
Hm, to może ten mój woli zrobić raz, a dobrze. Idę na prywatną konsultację po południu, zobaczymy, co powie ten drugi lekarz.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
O, fajnie, widziałam kiedyś jakiś trening i ciekawie to wyglądało.
W ogóle to ja bym chętnie poszła na mecz piłki nożnej, czekam aż znów będzie na Legii taki, na który nie trzeba będzie mieć karty kibica
Też bym się wybrała, ale Śląsk ostatnio nie prezentuj najwyższej formy.
Na meczu futbolu amerykańskiego też raz byłam, bo nasi koledzy grali w jednej z drużyn, ciekawie się oglądało

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Do tego Better Together podobna jest chyba Maria Antonina czy jakoś tak z Loreali Zastanawiam się jeszcze nad Opera Ballerina.
Marie jest piekna Ten drugi kolor też mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ja je lubię za dobrą trwałość, łatwość nakładania i teksturę. Tak, zawsze kupuję u EwciaP.
Dzięki

Super zakupy urodzinowe, trzeba się czasem porozpieszczać.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj siedzę sama w pracy i chodzę po ścianach z nudów. Najchętniej bym już wyszła do domu i poszła spać.
Ja pamiętam, że jak miałam takie sytuacje (a miałam - najczęściej wyjazdy integracyjne były wtedy, jak ja nie mogłam jechać z powodu egzaminów) to zazwyczaj się uczyłam - szło mi lepiej niż w domu, nikt mi nie przeszkadzał i nic mnie nie rozpraszało.
A jak już nie miałam nic do nauki, to czytałam książkę pod biurkiem.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 13:33   #2012
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Karolina: 100 lat
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 13:37   #2013
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja pamiętam, że jak miałam takie sytuacje (a miałam - najczęściej wyjazdy integracyjne były wtedy, jak ja nie mogłam jechać z powodu egzaminów) to zazwyczaj się uczyłam - szło mi lepiej niż w domu, nikt mi nie przeszkadzał i nic mnie nie rozpraszało.
A jak już nie miałam nic do nauki, to czytałam książkę pod biurkiem.
Miałam taki plan, ale ja siedzę w open space i jednak nie jestem w stanie się tu skupić. Sąsiednie działy są i hałasują co chwilę ktoś gdzieś łazi. Nie mogę tak.

TŻ odmeldował że przyszła paczka z Allegro, nie wiem w takim razie co za drugi polecony miałam wczoraj, pewnie nic dobrego.
Przy okazji odnotował jednak przyrost kosmetyków w domu, bo mi podokuczał że cały czas odbiera paczki z kosmetykami i już szafek nie można domknąć, a mi mało. Więc mu wytłumaczyłam że poszłam na odwyk i już nie będę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 13:45   #2014
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Miałam taki plan, ale ja siedzę w open space i jednak nie jestem w stanie się tu skupić. Sąsiednie działy są i hałasują co chwilę ktoś gdzieś łazi. Nie mogę tak.
W takiej sytuacji też bym nie mogła Szkoda, bo zawsze można spożytkować ten "stracony" czas.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
TŻ odmeldował że przyszła paczka z Allegro, nie wiem w takim razie co za drugi polecony miałam wczoraj, pewnie nic dobrego.
Przy okazji odnotował jednak przyrost kosmetyków w domu, bo mi podokuczał że cały czas odbiera paczki z kosmetykami i już szafek nie można domknąć, a mi mało. Więc mu wytłumaczyłam że poszłam na odwyk i już nie będę.
Mój też ostatnio odnotował, nie omieszkał skomentować, że nic mi się już nie mieści i zajęłam nawet część jego półki Też mu ładnie wyjaśniłam, że we wrzesniu jestem na kosmetycznym odwyku, nic nie będe kupowała, a za to zużywała.

Swoją drogą zużywanie idzie nienajgorzej - w ostatnich dniach skończyłam żel pod prysznic truskawkowy z AA, miniaturę kremu pod oczy, dwie próbki korektorów pod oczy, a na wykończeniu mam szampon z Friedy, maskę do włosów z L'Oreala, dwufazę Bielendy i krem na noc z Flos Lek. Możliwe, że coś jeszcze. Fajnie.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 13:49   #2015
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Poza tym w Kauflandzie przy okazji zakupów spożywczych wzięłam zmywacz do paznokci jakiejś nieznanej mi firmy, bo ten z Lidla śmierdzi niemiłosiernie i już marzę, żeby się skończył
Ja niedawno kupiłam z kolei zmywacz Nailty w Biedronce. Dobry jest w zmywaniu, ale śmierdzi jakoś tak jakby waniliowo? Taki mdlący i mulący ten zapach jest, aż mi niedobrze od niego czasami

Głowa mnie rozbolała znowu. Nie wiem co ten Kraków w sobie ma, ale jak byłam tam codziennie w pracy to było ok, a teraz jak jeżdżę raz na tydzień czasem coś załatwić czy na zakupy to zaraz mnie głowa boli po powrocie
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 13:53   #2016
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Swoją drogą zużywanie idzie nienajgorzej - w ostatnich dniach skończyłam żel pod prysznic truskawkowy z AA, miniaturę kremu pod oczy, dwie próbki korektorów pod oczy, a na wykończeniu mam szampon z Friedy, maskę do włosów z L'Oreala, dwufazę Bielendy i krem na noc z Flos Lek. Możliwe, że coś jeszcze. Fajnie.
Już? Szybciutko.
Mi się kończy tonik (ale tu akurat nie mam zapasu), żel z żywokostem Flos Lek, micel, krem do rąk. I chyba tyle.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Głowa mnie rozbolała znowu. Nie wiem co ten Kraków w sobie ma, ale jak byłam tam codziennie w pracy to było ok, a teraz jak jeżdżę raz na tydzień czasem coś załatwić czy na zakupy to zaraz mnie głowa boli po powrocie
Odwykłaś od zasyfionego krakowskiego powietrza.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 14:00   #2017
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

ice, całkiem możliwe

Za to włosy mam dziś jakieś wyjątkowo ładne. Albo to Wella tak działa albo same z siebie się poprawiły jak przez weekend zaczęłam się zastanawiać nad obcięciem ich do ramion
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 14:12   #2018
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Już? Szybciutko.
Mi się kończy tonik (ale tu akurat nie mam zapasu), żel z żywokostem Flos Lek, micel, krem do rąk. I chyba tyle.
Szybko, bo ja go używam jak maseczkę / kurację i nakładam bardzo grubą warstwę na twarz i szyję. Uratował moje policzki po tym strasznym przesuszeniu

Ja nawet mam tonik w zapasie, ale na szczęście małe opakowanie i miniaturę.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-04, 21:58   #2019
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Karo wszystkiego najlepszego

U mnie właśnie się kończy balsam do ust, krem do ciała, tonik, zmywacz do paznokci i miniaturka kremu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 07:47   #2020
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

O właśnie, zmywacz do paznokci też mi się skończył I chyba powoli zbliżam się do dna serum Nutriganics.

Kupiłam wczoraj różową odżywkę Eveline i rozpoczęłam kurację. Podoba mi się, że nabłyszcza paznokcie, od razu wyglądają trochę zdrowiej. Planuję ją stosować do końca miesiąca, o ile będzie mi pasowała, a potem znów zacznę malować paznokcie.

Wybrałam się do drugiego lekarza, prywatnie. Do tego z Medicovera już nie wrócę. Zrobił mi od razu badania (cytologię, usg), żadnej infekcji nie stwierdził i powiedział, że mam absolutnie nie stosować leków, które przepisał mi tamten lekarz.
A do tego jest strasznie miłym i ciepłym człowiekiem, więc pozostanę przy nim

Nie wiem, jak Medicover w innych miastach, ale u mnie coraz więcej ludzi narzeka na lekarzy. Widać coś w tym jest... Teraz, jak mam porównanie, to wydaje mi się, że poprzedni ginekolog jest o parę klas niżej.

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

W nowej gazetce SP wszystkie lakiery do paznokci 25% taniej, w tym Essie... A ja na odwyku
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 08:39   #2021
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak Medicover w innych miastach, ale u mnie coraz więcej ludzi narzeka na lekarzy. Widać coś w tym jest... Teraz, jak mam porównanie, to wydaje mi się, że poprzedni ginekolog jest o parę klas niżej.

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

W nowej gazetce SP wszystkie lakiery do paznokci 25% taniej, w tym Essie... A ja na odwyku
To zależy od lekarzy, ale mnie ostatnio każdy jeden zawodził jeśli chodzi o te żyły i tabletki.. aż 3 (2 ginekolożki i naczyniowiec) twierdziło, że tabletki nie szkodzą żyłom, że nie mają wpływu na widoczność żył ani na możliwość pojawienia się żylaków.
Tymczasem ostatnio byłam u flebologa na dopplerze i on uświadomił (tzn. utwierdził) mnie, że tabletki są wręcz zabójcze dla żył, także to mówi samo za siebie ginekolodzy najchętniej wypisywaliby recepty, kierowali raz w roku na badanie krwi (które w kwestii żył i tak nie jest aż tak miarodajne, owszem krzepnięcie pokaże, ale u mnie krzepnięcie i inne badania są w porządku, a flebolog zauważył, że w jednej żyle krew mi się zaczyna cofać, co może spowodować żylaki za kilka lat..) i tyle. Naczyniowiec z Medicoveru twierdził, że żyły to fizjologia (tak, kobietom od tabletek skóra staje się cieńsza ) ani mu się śniło o zleceniu jakiegokolwiek badania.


fajnie, że w końcu jakaś konkretna promocja na Essie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-09-05 o 08:43
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 08:49   #2022
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Szybko, bo ja go używam jak maseczkę / kurację i nakładam bardzo grubą warstwę na twarz i szyję. Uratował moje policzki po tym strasznym przesuszeniu .
A no to tak zawsze szybciej się kończy, nie mogę się doczekac aż go przetestuję bo z tego co mówisz to może być perełka w niskiej cenie.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
O właśnie, zmywacz do paznokci też mi się skończył I chyba powoli zbliżam się do dna serum Nutriganics.
Mi też się kończy zmywacz. Ale nie mam chyba w zapasie kolejnej buteleczki, będzie trzeba iść do Rossmanna.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wybrałam się do drugiego lekarza, prywatnie. Do tego z Medicovera już nie wrócę. Zrobił mi od razu badania (cytologię, usg), żadnej infekcji nie stwierdził i powiedział, że mam absolutnie nie stosować leków, które przepisał mi tamten lekarz.
A do tego jest strasznie miłym i ciepłym człowiekiem, więc pozostanę przy nim
No i super, czasami zmiana lekarza nawet takiego który wydaje się dobry jest bardzo na plus

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W nowej gazetce SP wszystkie lakiery do paznokci 25% taniej, w tym Essie... A ja na odwyku
O nie ja chcę, czemu w tym miesiącu taka promocja
No ale... mówiłam chyba że daję sobie dyspensę na Esiaka? Chyba mogę jednego mimo odwyku.

Przyszły mi wczoraj kosmetyki z Allegro, puder W7 mnie totalnie zaskoczył. Spodziewałam się że to będzie jaśniejszy i bardziej cukierkowy róż, a on lekko brzoskwiniowy i wcale nie taki jasny. W sumie to pozytywne zaskoczenie. Zobaczymy jak się będzie trzymał, ale na razie bardzo na plus jeżeli chodzi o kolor i o nakładanie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 08:55   #2023
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
To zależy od lekarzy, ale mnie ostatnio każdy jeden zawodził jeśli chodzi o te żyły i tabletki.. aż 3 (2 ginekolożki i naczyniowiec) twierdziło, że tabletki nie szkodzą żyłom, że nie mają wpływu na widoczność żył ani na możliwość pojawienia się żylaków.
Mój z Medicovera też tak twierdził, że żylaki a tabletki to nie ma nic do rzeczy.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A no to tak zawsze szybciej się kończy, nie mogę się doczekac aż go przetestuję bo z tego co mówisz to może być perełka w niskiej cenie.
Mnie bardzo pasuje, właściwie do niczego nie mogę się przyczepić, zwłaszcza przy tej cenie. Rano mam miękką skórę, czuję, że taką spulchnioną od nawilżenia. Fajnie koi i daje poczucie komfortu.
Myślę, że skuszę się na niego jeszcze kiedyś.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O nie ja chcę, czemu w tym miesiącu taka promocja
No ale... mówiłam chyba że daję sobie dyspensę na Esiaka? Chyba mogę jednego mimo odwyku.
Mówiłaś, więc możesz jednego kupić, a ja nie mówiłam i

Strasznie mi szkoda Taka promocja na pewno nieprędko się powtórzy...

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Przyszły mi wczoraj kosmetyki z Allegro, puder W7 mnie totalnie zaskoczył. Spodziewałam się że to będzie jaśniejszy i bardziej cukierkowy róż, a on lekko brzoskwiniowy i wcale nie taki jasny. W sumie to pozytywne zaskoczenie. Zobaczymy jak się będzie trzymał, ale na razie bardzo na plus jeżeli chodzi o kolor i o nakładanie.
To teraz nie mogę doczekać się swojego, mam nadzieję, że będę zadowolona zarówno z Candy Floss jak i z Africa
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 09:08   #2024
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
O nie ja chcę, czemu w tym miesiącu taka promocja
No ale... mówiłam chyba że daję sobie dyspensę na Esiaka? Chyba mogę jednego mimo odwyku.
mówiłaś, zdecydowanie masz upatrzony jakiś kolor?
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mój z Medicovera też tak twierdził, że żylaki a tabletki to nie ma nic do rzeczy.
no właśnie, ograniczają się do swojej materii i nic poza ich nie interesuje (choć powinno, w końcu to skutek uboczny tabletki zagęszczają krew itd.)
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mówiłaś, więc możesz jednego kupić, a ja nie mówiłam i

Strasznie mi szkoda Taka promocja na pewno nieprędko się powtórzy...
zawsze możesz edytować jakiś stary post może kup lakier jako nagrodę za wytrwanie w odwyku? np. kup i schowaj, a użyjesz jak odwyk okaże się sukcesem

ja wczoraj skusiłam się na jedynkę Chanel odcień Fauve Karolina tak zachwala te cienie, że spróbuję też wzięłam tester

Estella, używałam Twojej paletki, jest super! na pewno chcę ją mieć i jak tylko trafi się okazja, to kupię świetne kolory, nawet te ciemne nie robią mi krzywdy (a często źle się czułam w podobnych)
strasznie fajny jest ten biały krem (to też Lumene?), dobrze na nim leży makijaż i skóra jest dużo gładsza za to to podwójne serum podobnie jak krem z wit.C po drugim użyciu mnie zapchał na czole, pojawiły się takie małe ropne grudki - witamina C może zapychać może skóra musi się przyzwyczaić, czasem tak mam od nowych kosmetyków, a potem używa mi się ich bezproblemowo z działania jestem zadowolona, obawiałam się, że będzie tłusty, a wchłania się super, skóra po nocy z nim też jakaś ładniejsza
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2012-09-05 o 09:10
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 09:30   #2025
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mówiłaś, więc możesz jednego kupić, a ja nie mówiłam i

Strasznie mi szkoda Taka promocja na pewno nieprędko się powtórzy...
Może zrób tak jak Nina mówi - kup i schowaj? A najlepiej odczekaj do końca gazetki, kup i schowaj, wtedy będzie już prawie październik, więc będziesz wiedziała jak Ci idzie odwyk.

A jak zawalisz odwyk to dasz w prezencie mamie albo siostrze w ramach pokuty.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To teraz nie mogę doczekać się swojego, mam nadzieję, że będę zadowolona zarówno z Candy Floss jak i z Africa
A ja po dzisiejszych testach jestem bardzo ciekawa pudru Africa i czekam na Twoje testy.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mówiłaś, zdecydowanie masz upatrzony jakiś kolor?
Jak zwykle dużo - niezmiennie jesienne Merino Cool, Smokin Hot i Island Hopping, no i sporo letnich ale takich już nie kupuję o tej porze roku. Ale nie wiem na jaki się skuszę, ostatnio chodzi mi po głowie jakaś czerwień, podobały mi się Russian Roulette i A-list. I jeszcze After Sex.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

A w ogóle to dzisiaj będzie na moich paznokciach debiut Bahama Mama.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 09:40   #2026
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
zawsze możesz edytować jakiś stary post może kup lakier jako nagrodę za wytrwanie w odwyku? np. kup i schowaj, a użyjesz jak odwyk okaże się sukcesem
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Może zrób tak jak Nina mówi - kup i schowaj? A najlepiej odczekaj do końca gazetki, kup i schowaj, wtedy będzie już prawie październik, więc będziesz wiedziała jak Ci idzie odwyk.
A jak zawalisz odwyk to dasz w prezencie mamie albo siostrze w ramach pokuty.
To jest jakiś pomysł... Zwłaszcza, że promocje na Esiaki rzadko się zdarzają. Będzie to moja nagroda za odwyk, a jak mi nie pójdzie, to dam mamie.
Pozwolę sobie na tylko jeden kolor. Użyję na pewno dopiero w październiku, bo teraz i tak kuruję się odżywką.
Ale nie będę czekała do końca gazetki, obawiam się, że wtedy kolory mogą być przebrane.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jak zwykle dużo - niezmiennie jesienne Merino Cool, Smokin Hot i Island Hopping, no i sporo letnich ale takich już nie kupuję o tej porze roku. Ale nie wiem na jaki się skuszę, ostatnio chodzi mi po głowie jakaś czerwień, podobały mi się Russian Roulette i A-list. I jeszcze After Sex.
Też mi się podoba After Sex

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
A w ogóle to dzisiaj będzie na moich paznokciach debiut Bahama Mama.
U mnie wciąż na paznokciach u stóp, bosko wygląda!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 09:41   #2027
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jak zwykle dużo - niezmiennie jesienne Merino Cool, Smokin Hot i Island Hopping, no i sporo letnich ale takich już nie kupuję o tej porze roku. Ale nie wiem na jaki się skuszę, ostatnio chodzi mi po głowie jakaś czerwień, podobały mi się Russian Roulette i A-list. I jeszcze After Sex.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

A w ogóle to dzisiaj będzie na moich paznokciach debiut Bahama Mama.
ładne chociaż mnie się coraz mniej podoba z tych dostępnych w SP, teraz chodzi mi po głowie In Stitches, ale nie kojarzę jak wygląda na żywo After Sex z kolei kojarzy mi się z bombką, tak bardzo świątecznie ładny jest Sand Tropez, a na Island Hopping chyba powoli mi przechodzi chęć

Bahama Mama jest piękny ja na początku (przez ten mniejszy pędzelek) miałam kłopot z równomiernym nałożeniem, w niektórych miejscach był bardziej bordowy niż fioletowy
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 09:58   #2028
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
To jest jakiś pomysł... Zwłaszcza, że promocje na Esiaki rzadko się zdarzają. Będzie to moja nagroda za odwyk, a jak mi nie pójdzie, to dam mamie.
Pozwolę sobie na tylko jeden kolor. Użyję na pewno dopiero w październiku, bo teraz i tak kuruję się odżywką.
Ale nie będę czekała do końca gazetki, obawiam się, że wtedy kolory mogą być przebrane.
Zawsze jest jakieś rozwiązanie takiego problemu jak dobra promocja.

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
ładne chociaż mnie się coraz mniej podoba z tych dostępnych w SP, teraz chodzi mi po głowie In Stitches, ale nie kojarzę jak wygląda na żywo After Sex z kolei kojarzy mi się z bombką, tak bardzo świątecznie ładny jest Sand Tropez, a na Island Hopping chyba powoli mi przechodzi chęć
A mi coraz więcej i nie wiem sama czemu, co tam jestem to zwracam uwagę na kolejny kolor.
In Stiches jest bardzo ładny taki ciemniejszy przybrudzony łosoś, z różem, nie wiem sama jak opisać ten kolor. On też mi się podoba już bardzo długo, zapomniałam o nim.
Sand Tropez ładny, ale nie mam ochoty chwilowo na kolejnego nudziaka, Island Hopping pewnie też w końcu nie kupię, chodzę za nim od tak dawna a jak widzę w sklepie to odkładam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 11:17   #2029
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
After Sex z kolei kojarzy mi się z bombką, tak bardzo świątecznie ładny jest Sand Tropez, a na Island Hopping chyba powoli mi przechodzi chęć
Ja uwielbiam bombki i święta, może dlatego tak mi się spodobał.
Island Hopping mnie w ogóle już nie kusi. Na pewno nie używałabym go zbyt często.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Zawsze jest jakieś rozwiązanie takiego problemu jak dobra promocja.
Hehe. Traktuję to jednak jako wyjątkowe odstępstwo od reguły i jako przyszłą nagrodę za ciężki wrzesień. Myślę, że mogę go też potraktować od razu jako Esiaka październikowego, tylko kupionego teraz, taniej.

Innych odstępstw nie będzie, mam nadzieję, że u Ciebie też nie
Lakier planowałaś, więc zakup jest uzasadniony, ale dalej trzymamy się dzielnie bez zakupów!

snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 11:19   #2030
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Innych odstępstw nie będzie, mam nadzieję, że u Ciebie też nie
Lakier planowałaś, więc zakup jest uzasadniony, ale dalej trzymamy się dzielnie bez zakupów!

Jasne że nie będzie, ja nawet na myśl o planowanym Esiaku mam mega wyrzuty sumienia po moich wyliczeniach ostatnich.

Trzymamy się bez zakupów, odwyk jest odwyk.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 11:28   #2031
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Jasne że nie będzie, ja nawet na myśl o planowanym Esiaku mam mega wyrzuty sumienia po moich wyliczeniach ostatnich.

Trzymamy się bez zakupów, odwyk jest odwyk.
Ja też mam wyrzuty, że nie powinnam ulegać - z drugiej strony w październiku na pewno chciałabym jednego kupić, więc lepiej teraz za 26 zł niż za miesiąc za 35 zł.

A poza tym już myślę nad przedłużeniem odwyku na październik, co najmniej jeśli chodzi o pielęgnację Mam ogromne zapasy!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 11:31   #2032
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A poza tym już myślę nad przedłużeniem odwyku na październik, co najmniej jeśli chodzi o pielęgnację Mam ogromne zapasy!
Ja na razie nie robie takich dalekosiężnych planów, najpierw trzeba wytrzymać jeden miesiąc. No i zapasów nie mam aż takich ogromnych, więc nie ma może potrzeby.

W ogóle to dziękuję za polecenie tego balsamu Neutrogena - moje nogi są już chyba odratowane.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 12:04   #2033
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Wróciłam z wizyty (niestety płci nie poznałam nie zrobił mi USG, dopiero za 3 tygodnie), zapytałam o tą wit. C i powiedział, że jak najbardziej mogę używać. Zatem kupuję Flavo C, ale na poczatek to słabsze,
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 12:43   #2034
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja na razie nie robie takich dalekosiężnych planów, najpierw trzeba wytrzymać jeden miesiąc. No i zapasów nie mam aż takich ogromnych, więc nie ma może potrzeby.
W moim przypadku myśleć to jedno, zdecydować się, to drugie. Poza tym nie chcę się znowu chwalić, ale dziś wygrałam w konkursie facebookowym Wizażu zestaw - niespodziankę kosmetyków Także zapasy się powiększą.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to dziękuję za polecenie tego balsamu Neutrogena - moje nogi są już chyba odratowane.
Super, bardzo się cieszę! Ja na pewno go kiedyś kupię
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 12:44   #2035
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wróciłam z wizyty (niestety płci nie poznałam nie zrobił mi USG, dopiero za 3 tygodnie), zapytałam o tą wit. C i powiedział, że jak najbardziej mogę używać. Zatem kupuję Flavo C, ale na poczatek to słabsze,
Szkoda ja bym się juz strasznie niecierpliwiła na Twojm miejscu. A macie typy na imiona czy będziecie myśleć jak już będziecie wiedzieć?

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
W moim przypadku myśleć to jedno, zdecydować się, to drugie. Poza tym nie chcę się znowu chwalić, ale dziś wygrałam w konkursie facebookowym Wizażu zestaw - niespodziankę kosmetyków Także zapasy się powiększą.
Szczęściara! Gratulacje
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 12:45   #2036
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
O właśnie, zmywacz do paznokci też mi się skończył I chyba powoli zbliżam się do dna serum Nutriganics.
a to są te krople młodości czy jakieś inne serum?
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Tymczasem ostatnio byłam u flebologa na dopplerze
Gdzie dokładnie byłaś? Bo ja zamierzam się zapisać, mam do wyboru Medycynę rodzinną, lim i lux med. A jutro idę do ginekologa, który ma super opinie w necie.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Estella, używałam Twojej paletki, jest super! na pewno chcę ją mieć i jak tylko trafi się okazja, to kupię świetne kolory, nawet te ciemne nie robią mi krzywdy (a często źle się czułam w podobnych)
strasznie fajny jest ten biały krem (to też Lumene?), dobrze na nim leży makijaż i skóra jest dużo gładsza za to to podwójne serum podobnie jak krem z wit.C po drugim użyciu mnie zapchał na czole, pojawiły się takie małe ropne grudki - witamina C może zapychać może skóra musi się przyzwyczaić, czasem tak mam od nowych kosmetyków, a potem używa mi się ich bezproblemowo z działania jestem zadowolona, obawiałam się, że będzie tłusty, a wchłania się super, skóra po nocy z nim też jakaś ładniejsza
ooo jak fajnie wiedziałam, że cienie Ci się spodobają. Mam nadzieję, że uda Ci się je kupić

To białe to serum do skóry wrażliwej, też je lubie pod makijaż. Może coś innego Cię zapycha w tych produktach? Wit. C chyba nie zapycha.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 12:57   #2037
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
a to są te krople młodości czy jakieś inne serum?
Ja mam "zwykłe" serum http://www.thebodyshop.co.uk/shop-by...ing-serum.aspx

ice, dziękuję Coś dużo mam tego szczęścia ostatnio, aż nie mogę uwierzyć.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Co do konkursów, właśnie zobaczyłam taki, może któraś z Was zechce spróbować
http://www.esteelauder.pl/DoskonalosciSupreme/
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 13:03   #2038
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Co do konkursów, właśnie zobaczyłam taki, może któraś z Was zechce spróbować
http://www.esteelauder.pl/DoskonalosciSupreme/
Coś czuję że za kilka tygodni napiszesz że masz nowy krem.
Ja dziś nie mam weny, ale juz oblukałam ten konkurs.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 13:26   #2039
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
In Stiches jest bardzo ładny taki ciemniejszy przybrudzony łosoś, z różem, nie wiem sama jak opisać ten kolor. On też mi się podoba już bardzo długo, zapomniałam o nim.
brzmi nieźle, na swatchach też mi się podoba
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wróciłam z wizyty (niestety płci nie poznałam
szkoda.. a ogólnie wszystko w porządku?
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Gdzie dokładnie byłaś? Bo ja zamierzam się zapisać, mam do wyboru Medycynę rodzinną, lim i lux med. A jutro idę do ginekologa, który ma super opinie w necie.

ooo jak fajnie wiedziałam, że cienie Ci się spodobają. Mam nadzieję, że uda Ci się je kupić

To białe to serum do skóry wrażliwej, też je lubie pod makijaż. Może coś innego Cię zapycha w tych produktach? Wit. C chyba nie zapycha.
w Centrum Flebologii http://www.centrumflebologii.pl/

daj znać, jak naprawdę będzie taki dobry

będę na nie polować a jak nie, to ostatecznie kupię w Sephorze

nie mam pojęcia, ale nie pojawia się od razu, tylko po którymś użyciu potem z reguły jest dobrze, mam nadzieję, że i tym razem będzie

Snow, gratuluję kolejnej wygranej!
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 13:31   #2040
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Szkoda ja bym się juz strasznie niecierpliwiła na Twojm miejscu. A macie typy na imiona czy będziecie myśleć jak już będziecie wiedzieć?

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------



Szczęściara! Gratulacje
Niecierpliwię się i to bardzo, miałam nadzieję, ze dzisiaj się dowiem.

Tak, mamy wybrane: dla dziewczynki Milena Agnieszka, dla chłopca nic nam się nie podobało, w końcu TŻ zaproponował Kamil.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.