Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-23, 20:31   #2041
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51504347]A ja nie mam dostępu do masek Kallosów Przez internet nie umiem kupować Kupiłabym tą zachwalaną Omegę oraz Aloe i Cherry(bo lubię wiśnie).

Ja dałam dzisiaj przed myciem olejowanie skalpu rycyną i długości lnianym na cztery godziny, potem mycie wrzosową Joanną-dwukrotnie, metodą kubeczkową. Na umyte i nieco osuszone ręcznikiem włosy nałożyłam odżywkę Garnier Awokado i Masło Karite wymieszaną z kilkoma kroplami oliwki Babydream-ostatnio moje włosy chłoną wszystko co emolientowe, za niemal każdym razem karmię je po myciu maską/odżywką z dodatkiem oliwki. Polecacie może odżywkę Garnier Fructis Oleo Repair? Szukam czegoś mocno emolientowego i nęci mnie ta odżywka.
Zabepieczenie-zielony olejek orientalny Marion, tak mnie seria zaintrygowała, że kupiłam już żółty i będzie następny, potem mam zamiar kupić czerwony i różowy

Ja nie słodzę od kilku lat, nawet kawy. Jejku, tak w ogóle to ja dawno nie piłam czarnej herbaty, zawsze wolę zwykłą wodę(najlepiej gasi pragnienie i nie może być gazowana, nie znoszę gazowanej wody) albo zieloną.
Ogólnie nie przepadam za słodyczami, ale miodu albo drożdżówki nie umiem sobie odmówić Jednak ogólnie staram się ograniczać to co niezdrowe, wszystko z umiarem. Nie znoszę tłuszczów i tłustych rzeczy, od dawna np.nie smaruję kanapek masłem[/QUOTE]

Mam tę odżywkę, ale jeszcze jej nie otworzyłam, bo męczę się z balsam z Green Pharmacy. Nie otworzyłam, a podobno fajnie pachnie, korci mnie - ale się nie dam, nie chcę jej otwierać, bo najpierw chcę zużyć to, co mam. Słyszałam o niej dobre opinie a akurat szukałam czegoś emolientowego, więc w Biedronce się w nią zaopatrzyłam.

Ja najbardziej lubię zieloną herbatę, z liptona - z cytrusami lub miętą, tylko taką piję ostatnio.

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Zakupy przez net to świetna sprawa, sama kiedyś nie umiałam, a teraz nie wyobrażam sobie, jak mogłam się tym stresować Jak coś, to chętnie powiem co i jak. Mogę też podlinkować zaufany sklep na Allegro - wszystkie maski Kallos, a gumki Invisibooble na sztuki

Ja chyba dzisiaj wypróbuję pierwszy raz metodę kubeczkową

Chciałabym nie przepadać za słodyczami. Kocham cukier i miód
Po tłustych rzeczach zaczyna mnie szybko mdlić
Ja lubię kupować przez Internet, kiedy wiem, że mi się to opłaca. Za dwie maski Kallos zapłaciłam 26zł z groszem, a tak to bym musiała jechać do Hebe, gdzie te maski są po 12,99zł - no i rzadko bogaty asortyment w takie nowości jak Cherry. A Aloe to pewnie tamte półki nie zobaczyły. Więc jechałabym na darmo. ;d A jak zużyję te 2l Cherry i Blueberry to mam w planach Aloe i kolejną Omegę, na pewno - a może też i banana wrzucę. ;d

Ale np. z zamówieniami na e-naturalne już ciężko, tak samo jak sklepy z rosyjskim asortymentem - nie umiem się zdecydować, co chciałabym wypróbować jako pierwsze i odkładam te zakupy z tygodnia na tydzień. Na szczęście na e-naturalne już zamówiłam i jestem zadowolona. ;-)

Edytowane przez sandrek
Czas edycji: 2015-05-23 o 20:32
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 20:39   #2042
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Z kupowaniem przez internet jest tak, że trzeba chyba mieć konto bankowe, a ja go nie posiadam(bo i co tam bym miała mieć skoro kieszonkowego nie dostaję, tylko czasem dwie dyszki ). Ogólnie dla mnie nowinki technologiczne to black magic

Odżywka Awokado i Masło Karite Garniera pachnie bosko, tak kremowo-orzechowo-kokosowo-maślanie, a do tego zapach na włosach się trzyma. Ile to ja nie dostałam komplementów i pytań czym tak moje włosy ślicznie pachną, od kolegów też

Ja teraz otworzę balsam Green Pharmacy Argan i Granat, na KWC ma dobre opinie i jestem jej bardzo ciekawa

Módlcie się, aby jutro moja starsza siostra miała dobry humor-obiecała mi obciąć włosy czego pragnę bardzo, jednak to czy ona mi je zetnie zależy od jej humoru, więc proszę-módlcie się ze mną
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 21:41   #2043
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51504681]Z kupowaniem przez internet jest tak, że trzeba chyba mieć konto bankowe, a ja go nie posiadam(bo i co tam bym miała mieć skoro kieszonkowego nie dostaję, tylko czasem dwie dyszki ). Ogólnie dla mnie nowinki technologiczne to black magic

Odżywka Awokado i Masło Karite Garniera pachnie bosko, tak kremowo-orzechowo-kokosowo-maślanie, a do tego zapach na włosach się trzyma. Ile to ja nie dostałam komplementów i pytań czym tak moje włosy ślicznie pachną, od kolegów też

Ja teraz otworzę balsam Green Pharmacy Argan i Granat, na KWC ma dobre opinie i jestem jej bardzo ciekawa

Módlcie się, aby jutro moja starsza siostra miała dobry humor-obiecała mi obciąć włosy czego pragnę bardzo, jednak to czy ona mi je zetnie zależy od jej humoru, więc proszę-módlcie się ze mną[/QUOTE]

Właśnie męczę ten balsam z Green Pharmacy. Włosy nie lubią oleju arganowego - więc po balsamie jest sztywność na maksa. Chyba, że dam jako d/s na kilka minutek, ale i tak czuć sztywność. A nie ma kto tego zużyć, więc będę kombinować.

Haha, będę się modlić, praktykuję to w czasie sesji wyłącznie. A ile ścinasz?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 21:58   #2044
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Mam włosy za biust, chcę je ściąć do obojczyków-chcę ściąć rzadszą część włosów, poza tym dawno nie miałam krótszych włosów-w czasach gdy były zaniedbane to tylko długie wyglądały znośnie, teraz gdy są zdrowsze i gęstsze to chętnie zobaczę się w półdługich I jeszcze grzywkę, bo moja rośnie dziko i już za brodę sięga, strasznie mi to przeszkadza
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-23, 22:25   #2045
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51505707]Mam włosy za biust, chcę je ściąć do obojczyków-chcę ściąć rzadszą część włosów, poza tym dawno nie miałam krótszych włosów-w czasach gdy były zaniedbane to tylko długie wyglądały znośnie, teraz gdy są zdrowsze i gęstsze to chętnie zobaczę się w półdługich I jeszcze grzywkę, bo moja rośnie dziko i już za brodę sięga, strasznie mi to przeszkadza[/QUOTE]

Byłam w podobnej sytuacji. Tylko, że ja już miesiąc po ścięciu tylu włosów. Bardzo jestem zadowolona ze zmiany. Ale już odrosły (chyba dość sporo) i teraz mam ochotę ściąć je jeszcze mocniej. Myślałam o grzywce, ale z moimi falami nie wiem, czy to się uda.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 07:44   #2046
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Zakupy przez net to świetna sprawa, sama kiedyś nie umiałam, a teraz nie wyobrażam sobie, jak mogłam się tym stresować Jak coś, to chętnie powiem co i jak. Mogę też podlinkować zaufany sklep na Allegro - wszystkie maski Kallos, a gumki Invisibooble na sztuki

Ja chyba dzisiaj wypróbuję pierwszy raz metodę kubeczkową

Chciałabym nie przepadać za słodyczami. Kocham cukier i miód
Po tłustych rzeczach zaczyna mnie szybko mdlić
Ja poproszę o link
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 09:22   #2047
AsiulaEm
Raczkowanie
 
Avatar AsiulaEm
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Bardzo Dolny Śląsk...prawie granica niemiecka za oknem...
Wiadomości: 58
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Omega zasługuje na kupno nawet ze względu na zapach. Ja jestem zakochana w nim Podwyższył poprzeczkę, ciekawe, czy Cherry albo Blueberry go pobije ;d
Dzisiaj nałożyłam Omegę...zapach.hmmm...kok osowy tak mi się wydaje...Jak zwykle włosy po zmyciu super...Na razie najlepsza maska jakiej używałam do tej pory.
Pierwsze spostrzeżenia po piciu od tygodnia drożdży....Paznokcie przestały się rozdwajać a mam z nimi straszny problem, o malowaniu nawet nie mogłam marzyć, bo lakier wysusza mi je na wiór i po nałożeniu lakieru na dwa dni, potem dwa tygodnie masakry, niezależnie czy lato, czy zima...
AsiulaEm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-24, 09:42   #2048
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Mam tę odżywkę, ale jeszcze jej nie otworzyłam, bo męczę się z balsam z Green Pharmacy. Nie otworzyłam, a podobno fajnie pachnie, korci mnie - ale się nie dam, nie chcę jej otwierać, bo najpierw chcę zużyć to, co mam. Słyszałam o niej dobre opinie a akurat szukałam czegoś emolientowego, więc w Biedronce się w nią zaopatrzyłam.

Ja najbardziej lubię zieloną herbatę, z liptona - z cytrusami lub miętą, tylko taką piję ostatnio.



Ja lubię kupować przez Internet, kiedy wiem, że mi się to opłaca. Za dwie maski Kallos zapłaciłam 26zł z groszem, a tak to bym musiała jechać do Hebe, gdzie te maski są po 12,99zł - no i rzadko bogaty asortyment w takie nowości jak Cherry. A Aloe to pewnie tamte półki nie zobaczyły. Więc jechałabym na darmo. ;d A jak zużyję te 2l Cherry i Blueberry to mam w planach Aloe i kolejną Omegę, na pewno - a może też i banana wrzucę. ;d

Ale np. z zamówieniami na e-naturalne już ciężko, tak samo jak sklepy z rosyjskim asortymentem - nie umiem się zdecydować, co chciałabym wypróbować jako pierwsze i odkładam te zakupy z tygodnia na tydzień. Na szczęście na e-naturalne już zamówiłam i jestem zadowolona. ;-)
Ja byłam wczoraj w Hebe były wersje color, algi, milk, banana, silk więc wzięłam znów color bo nie przekonały mnie algi z oliwą z oliwek w składzie

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51504681]Z kupowaniem przez internet jest tak, że trzeba chyba mieć konto bankowe, a ja go nie posiadam(bo i co tam bym miała mieć skoro kieszonkowego nie dostaję, tylko czasem dwie dyszki ). Ogólnie dla mnie nowinki technologiczne to black magic

Odżywka Awokado i Masło Karite Garniera pachnie bosko, tak kremowo-orzechowo-kokosowo-maślanie, a do tego zapach na włosach się trzyma. Ile to ja nie dostałam komplementów i pytań czym tak moje włosy ślicznie pachną, od kolegów też

Ja teraz otworzę balsam Green Pharmacy Argan i Granat, na KWC ma dobre opinie i jestem jej bardzo ciekawa

Módlcie się, aby jutro moja starsza siostra miała dobry humor-obiecała mi obciąć włosy czego pragnę bardzo, jednak to czy ona mi je zetnie zależy od jej humoru, więc proszę-módlcie się ze mną[/QUOTE]
Nie trzeba mieć konta bankowego, ja sama też często kupuję za pobraniem. Po prostu zamawiasz, wybierasz rodzaj płatności za pobraniem i adres dostawy. Jak kurier przywozi zakupy to mu płacisz
__________________
włosomaniaczka od 01.01.2015
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 10:50   #2049
AsiulaEm
Raczkowanie
 
Avatar AsiulaEm
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Bardzo Dolny Śląsk...prawie granica niemiecka za oknem...
Wiadomości: 58
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Ja byłam wczoraj w Hebe były wersje color, algi, milk, banana, silk więc wzięłam znów color bo nie przekonały mnie algi z oliwą z oliwek w składzie

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------


Nie trzeba mieć konta bankowego, ja sama też często kupuję za pobraniem. Po prostu zamawiasz, wybierasz rodzaj płatności za pobraniem i adres dostawy. Jak kurier przywozi zakupy to mu płacisz
Z kontem jest lepiej, bo wtedy opłata za wysyłkę jest dużo niższa, jeśli robisz przelew z konta. A konta są bezpłatne teraz dla młodych ludzi i przelewy przez internet tez darmowe i wcale nie trzeba co miesiąc wpłacać pieniądze, wystarczy, że wpłacisz sobie tyle ile chcesz przelać za zakupy.
AsiulaEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 11:17   #2050
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez AsiulaEm Pokaż wiadomość
Z kontem jest lepiej, bo wtedy opłata za wysyłkę jest dużo niższa, jeśli robisz przelew z konta. A konta są bezpłatne teraz dla młodych ludzi i przelewy przez internet tez darmowe i wcale nie trzeba co miesiąc wpłacać pieniądze, wystarczy, że wpłacisz sobie tyle ile chcesz przelać za zakupy.
Dokładnie, a poza tym - konto bankowe to ogromna wygoda
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 17:11   #2051
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja poproszę o link
Proszem http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=36499701

Jestem złaaaa Umyłam szamponem Isany z mocznikiem, potem Omega na 10 minut i lipa wielka. Sucho, zwłaszcza na wierzchu, a grzywka pofalowana i wywinięta. Boże, kiedyś ten szampon działał u mnie cuda, a teraz nie i nie mam pojęcia, dlaczego A pogoda ulubiona dla moich włosów - słońce i niska wilgotność, a i tak są do

Jutro wypróbuję piwną Barwę i nałożę aloesowego Biovaxa na godzinę. Przy najbliższej okazji kupię Pottersa z aloesem i przerzucę się na jakiś czas na mycie odżywką chyba... Takie suche są.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-24, 17:29   #2052
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ja też jestem wściekła-nie mam obciętych włosów, siostra sobie znowu jakąś wymówkę znalazła i jestem tak w%(&!#$@iona, że aż tym emanuję na cały dom
Mam ochotę sama sobie te kudły ciachnąć
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 19:14   #2053
AsiulaEm
Raczkowanie
 
Avatar AsiulaEm
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Bardzo Dolny Śląsk...prawie granica niemiecka za oknem...
Wiadomości: 58
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51512683]Ja też jestem wściekła-nie mam obciętych włosów, siostra sobie znowu jakąś wymówkę znalazła i jestem tak w%(&!#$@iona, że aż tym emanuję na cały dom
Mam ochotę sama sobie te kudły ciachnąć[/QUOTE]

Ja nie wiem, czemu masz być uzależniona od humorów siostry współczuję ci..już sama bym ci te włosy ładnie obcięła...A nie mogłabyś umówić się do fryzjerki i dokładnie jej powiedzieć ile ma ci ściąć i dokładnie jak bez proszenia się?
AsiulaEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 19:17   #2054
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Nie mam kasy Jutro spróbuję z tatą pogadać i go namówić, aby sfinansował mi obcięcie, wszak z nim dogaduję się o niebo lepiej niż z mamą
W ogóle często czytam, że wiele dziewczyn samodzielnie podcina końcówki za pomocą maszynki. Jakiej? Takiej do strzyżenia/golenia? Strasznie mnie zaintrygowała ta metoda, bo w sumie jakoś nie umiem sobie wyobrazić ciachania maszynką długich włosów
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 19:34   #2055
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Proszem http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=36499701

Jestem złaaaa Umyłam szamponem Isany z mocznikiem, potem Omega na 10 minut i lipa wielka. Sucho, zwłaszcza na wierzchu, a grzywka pofalowana i wywinięta. Boże, kiedyś ten szampon działał u mnie cuda, a teraz nie i nie mam pojęcia, dlaczego A pogoda ulubiona dla moich włosów - słońce i niska wilgotność, a i tak są do

Jutro wypróbuję piwną Barwę i nałożę aloesowego Biovaxa na godzinę. Przy najbliższej okazji kupię Pottersa z aloesem i przerzucę się na jakiś czas na mycie odżywką chyba... Takie suche są.
Dziękuję
Ja dziś umyłam tylko włosy szamponem z Biedry przeciwlupiezowym nic więcej żadne serum silikonowe nic wysuszyłam i mama do mnie "jakieś gęsciejsze masz te włosy" a ja O_o przez olejowanie itp mi się mniej ich robi no ale coś za coś za to mniej spuszone są choć to tez nie zawsze.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 23:22   #2056
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ja dziś umyłam tylko włosy szamponem z Biedry przeciwlupiezowym nic więcej żadne serum silikonowe nic wysuszyłam i mama do mnie "jakieś gęsciejsze masz te włosy" a ja O_o przez olejowanie itp mi się mniej ich robi no ale coś za coś za to mniej spuszone są choć to tez nie zawsze.
Jak ja bym już chciała mieć ciężkie włosy -_- Muszę znaleźć jakiś nowy olej dla moich średnioporów. W najbliższych dniach zamówię chyba gumkę Invisibooble, mimo że bezwzględnie unikam plastiku, jeśli chodzi o włosy - uszyte przez moją mamę gumki z jedwabiu i lnu mają takie plamy, że szok. Zdarzyło mi się zapomnieć przy olejowaniu i zniszczyłam je, niczym się nie dają doprać, o zapachu nie wspominając. Lnianym je tak załatwiłam, przy tym oliwa z oliwek to pikuś. Tak więc na czas olejowania plastikowe będą idealne.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 11:51   #2057
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Byłam u fryzjerki I jestem barrrrdzoooo zadowolona z wizyty
Przede wszystkim-włosy skrócone. Aktualnie do obojczyków+obcięcie grzywki-była za brodę, teraz jest do połowy nosa i bardzo mi się wygodnie ją teraz zaczesuje na lewo. Fryzjerka zrobiła mi przedziałek-hip, hip hurej, ponieważ sama nie mogłam go ogarnąć i na łbie miałam nieregularny zygzak. Fryzjerka bardzo miła, pochwaliła moje włosy, że zadbane oraz zdrowe i to rzadkość u niej(czyt.klientka z zadbanymi włosami). Ale zgodnie ze mną stwierdziła, że końcówki mam bardzo brzydkie, co było tró w 100%, ponieważ one pamiętały złe czasy. Powiedziała też, że mam bardzo ładny kolor włosów(jejku, to moja wypłowiała i sraczkowata brązowa czupryna ma ładny kolor?) i pochwaliła, że nie farbuję. Ścięła mi w taki łagodny trójkącik, ale bardzo łagodny, bez cieniowania żadnego. W ogóle nie rozumiałam jej propozycji, bo to była moja druga wizyta u fryzjera w życiu i nie znam się na tym wszystkim Ale się dogadałyśmy
Zdjęcia porównawcze może zrobię po południu
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 13:24   #2058
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51520965]Byłam u fryzjerki I jestem barrrrdzoooo zadowolona z wizyty
Przede wszystkim-włosy skrócone. Aktualnie do obojczyków+obcięcie grzywki-była za brodę, teraz jest do połowy nosa i bardzo mi się wygodnie ją teraz zaczesuje na lewo. Fryzjerka zrobiła mi przedziałek-hip, hip hurej, ponieważ sama nie mogłam go ogarnąć i na łbie miałam nieregularny zygzak. Fryzjerka bardzo miła, pochwaliła moje włosy, że zadbane oraz zdrowe i to rzadkość u niej(czyt.klientka z zadbanymi włosami). Ale zgodnie ze mną stwierdziła, że końcówki mam bardzo brzydkie, co było tró w 100%, ponieważ one pamiętały złe czasy. Powiedziała też, że mam bardzo ładny kolor włosów(jejku, to moja wypłowiała i sraczkowata brązowa czupryna ma ładny kolor?) i pochwaliła, że nie farbuję. Ścięła mi w taki łagodny trójkącik, ale bardzo łagodny, bez cieniowania żadnego. W ogóle nie rozumiałam jej propozycji, bo to była moja druga wizyta u fryzjera w życiu i nie znam się na tym wszystkim Ale się dogadałyśmy
Zdjęcia porównawcze może zrobię po południu[/QUOTE]

Super, że się wreszcie udało i jesteś zadowolona
I że udało Wam się porozumieć, bo to najważniejsze Ja mam swojego fryzjera, który zawsze tnie tak, jak marzę, od dwóch lat chodzę tylko do niego Jak zachoruje, to grzecznie czekam, aż wyzdrowieje i mnie przyjmie, bo wiem, że będę w stu procentach zadowolona
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 15:58   #2059
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51513888]Nie mam kasy Jutro spróbuję z tatą pogadać i go namówić, aby sfinansował mi obcięcie, wszak z nim dogaduję się o niebo lepiej niż z mamą
W ogóle często czytam, że wiele dziewczyn samodzielnie podcina końcówki za pomocą maszynki. Jakiej? Takiej do strzyżenia/golenia? Strasznie mnie zaintrygowała ta metoda, bo w sumie jakoś nie umiem sobie wyobrazić ciachania maszynką długich włosów[/QUOTE]

Moja fryzjerka przy obcinaniu większej długości najpierw zrobiła to na mokro, potem wysuszyła, wyprostowała i na koniec wyrównała wszystko maszynką. Tak mi się to podobało, teraz jak przejadę na całej dlugości to końcówki są takie grube, że hej

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Super, że się wreszcie udało i jesteś zadowolona
I że udało Wam się porozumieć, bo to najważniejsze Ja mam swojego fryzjera, który zawsze tnie tak, jak marzę, od dwóch lat chodzę tylko do niego Jak zachoruje, to grzecznie czekam, aż wyzdrowieje i mnie przyjmie, bo wiem, że będę w stu procentach zadowolona
Ja mam zaufaną fryzjerkę, w której wszystko mi pasuje. Nie zmieniam jej, ma dużo klientów, ale zawsze znajdzie czas, żeby mnie wcisnąć gdzieś. No i fajnie, że jak mnie już poznaje to mam wrażenie, że przykleja mi nalepkę 'stały klient' i kiedy na początku chodziłam to było tak sztywno, a teraz widzę, że zmieniła podejście troszkę. Dobrze dba o klienta.

Wczoraj byłam zmuszona iść spać w mokrych włosach i rano wyglądały fatalnie. Rzeczywiście, spanie w suchych włosach i związywanie ich to najlepsza metoda. Nic dziwnego, że jak wcześniej chodziłam spać w mokrych i rozpuszczonych - nie widziałam efektów pielęgnacji. Wczoraj przy okazji zdenkowałam Omegę, ale do tego zapachu Cherry nie mogę się przemóc, cuchnie, mdli mnie aż
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 16:36   #2060
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Moja fryzjerka przy obcinaniu większej długości najpierw zrobiła to na mokro, potem wysuszyła, wyprostowała i na koniec wyrównała wszystko maszynką. Tak mi się to podobało, teraz jak przejadę na całej dlugości to końcówki są takie grube, że hej



Ja mam zaufaną fryzjerkę, w której wszystko mi pasuje. Nie zmieniam jej, ma dużo klientów, ale zawsze znajdzie czas, żeby mnie wcisnąć gdzieś. No i fajnie, że jak mnie już poznaje to mam wrażenie, że przykleja mi nalepkę 'stały klient' i kiedy na początku chodziłam to było tak sztywno, a teraz widzę, że zmieniła podejście troszkę. Dobrze dba o klienta.

Wczoraj byłam zmuszona iść spać w mokrych włosach i rano wyglądały fatalnie. Rzeczywiście, spanie w suchych włosach i związywanie ich to najlepsza metoda. Nic dziwnego, że jak wcześniej chodziłam spać w mokrych i rozpuszczonych - nie widziałam efektów pielęgnacji. Wczoraj przy okazji zdenkowałam Omegę, ale do tego zapachu Cherry nie mogę się przemóc, cuchnie, mdli mnie aż
Mój fryzjer również tnie i modeluje w takiej kolejności
Bardzo go lubię też jako człowieka, ta godzina w salonie to naprawdę wielka przyjemność, kiedy możemy porozmawiać o wielu sprawach.

Byłam dziś w Hebe i powąchałam maskę Milk i Cherry. Faktycznie, mleczna pachnie tak samo jak Latte, czyli budyniowa nuta z chemiczną końcówką. Fajnie, ale tak na 4+ Za to Cherry bardzo mi się podoba, czuć te wiśnie, choć nie takie smakowite, jak wiśniowe słodycze
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 16:53   #2061
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

A moja siostra dzisiaj w końcu doniosła do domu tą maskę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-kompres.html. Miała być na początku Serical Latte, ale wyszły jakieś problemy i mamy to, w sumie jestem ciekawa tej maski-jakieś dziwne ekstrakty, niby po zapachu, ale jednak są Sztachnęłyśmy obie na spółkę, jutro pierwsza próba-dzisiaj dam odżywkę Nivea Hydro Care zmieszaną z resztkami Biovaxa do włosów ciemnych
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 17:38   #2062
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Mój fryzjer również tnie i modeluje w takiej kolejności
Bardzo go lubię też jako człowieka, ta godzina w salonie to naprawdę wielka przyjemność, kiedy możemy porozmawiać o wielu sprawach.

Byłam dziś w Hebe i powąchałam maskę Milk i Cherry. Faktycznie, mleczna pachnie tak samo jak Latte, czyli budyniowa nuta z chemiczną końcówką. Fajnie, ale tak na 4+ Za to Cherry bardzo mi się podoba, czuć te wiśnie, choć nie takie smakowite, jak wiśniowe słodycze
Mi się ta Cherry w ogóle nie podoba, za sztuczna, za słodka. Omega wykończona wczoraj to zacznę z Cherry. Ciekawe, czy ją pobije. ;d

Cytat:
Napisane przez Abisans Pokaż wiadomość
A moja siostra dzisiaj w końcu doniosła do domu tą maskę https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-kompres.html. Miała być na początku Serical Latte, ale wyszły jakieś problemy i mamy to, w sumie jestem ciekawa tej maski-jakieś dziwne ekstrakty, niby po zapachu, ale jednak są Sztachnęłyśmy obie na spółkę, jutro pierwsza próba-dzisiaj dam odżywkę Nivea Hydro Care zmieszaną z resztkami Biovaxa do włosów ciemnych
Używałaś innych odżywek z Nivea? Ja miałam Long Repair, teraz Hydro Care i czeka na mnie Intense Repair. Hydro Care nie powala, ale za to Long Repair daje fajne rezultaty.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:15   #2063
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Używałaś innych odżywek z Nivea? Ja miałam Long Repair, teraz Hydro Care i czeka na mnie Intense Repair. Hydro Care nie powala, ale za to Long Repair daje fajne rezultaty.
Long Repair kocham, Intense Repair miałam kiedyś i była ok, zaś z Hydro Care mam tak rożnie-raz jest super, raz gorzej i muszę ją wzbogacać Korci mnie, aby nałożyć tą maskę Milii, ale moje włosy pilnie potrzebują protein
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:56   #2064
gusia52cc
Raczkowanie
 
Avatar gusia52cc
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 278
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Dziewczynki czy moge miec nalozomy olej dluzej niz17 godzin?
gusia52cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 19:14   #2065
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy moge miec nalozomy olej dluzej niz17 godzin?
Jeśli Twoje włosy lubią długo trzymany olej to czemu nie moje wolą krócej, miałam kilka razy olej na noc i były suche i takie sztywne, a jak mam tak ok 2-3 godzin przed myciem to są zupełnie inne

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;51525918]Long Repair kocham, Intense Repair miałam kiedyś i była ok, zaś z Hydro Care mam tak rożnie-raz jest super, raz gorzej i muszę ją wzbogacać Korci mnie, aby nałożyć tą maskę Milii, ale moje włosy pilnie potrzebują protein[/QUOTE]
Ja też kocham long repair, intense repair też teraz będę chciała spróbować tych z pudrem diamentowym no i czekamy na fotki po fryzjerze
__________________
włosomaniaczka od 01.01.2015
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 19:47   #2066
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

A jak porównujecie maskę Kallosa Omega z Blueberry? Która według Was jest lepsza?

Ja dzisiaj postanowiłam nałożyć krem na włosy. Użyłam w tym celu kremu Bambino. Jedyny problem, że zrobiłam to na suche włosy i krem bardzo opornie się nakladal, następnym razem przed nałożeniem je zwilżę wodą. Następnie umyłam włosy szamponem z isany oil care i nałożyłam na 30min jakąś zalegającą maskę ze sleek line (nawet nie pamiętam gdzie ją kupiłam). Na koniec na końcówki nałożyłam serum z Avonu instant repair 7. Zobaczę, jak jutro włosy po takim zabiegu będą wyglądać.
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa

Edytowane przez Leukotea
Czas edycji: 2015-05-25 o 20:55
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 10:38   #2067
crazygirl90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 67
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

taki tłusty krem? Napisz czy od skory się nie przetłuszczały
crazygirl90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 11:25   #2068
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Z odżywek Nivei mocno lubiłam prostującą, czasem dawała naprawdę świetne efekty. Bardzo pomagała w rozjaśnianych czasach. A teraz nie działa już... Dużo dobrego słyszę o tej Long Repair, ale że zawiera keratynę, to mam obawy. Tak samo z Biovaxem do ciemnych - chciałabym wypróbować (a nuż nie płowiałyby na słońcu? ), ale też chyba keratynę zawiera, a moje włosy nie przepadają za nią - puszą się wtedy.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 11:31   #2069
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez crazygirl90 Pokaż wiadomość
taki tłusty krem? Napisz czy od skory się nie przetłuszczały
Nie nakladalam tego kremu na skalp.
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 12:43   #2070
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez gusia52cc Pokaż wiadomość
Piekneee wlosy no przesliczne !!
Anullka czy mozesz opisac swoja aktualna pielegnacje?? jakie uzywasz kosmetyki ??
Fajnie.by bylo jakby kazda opisala
Dziękuję bardzo Wybacz, że teraz dopiero odpisuję ale miałam problem z logowaniem przez parę dni
Obecnie używam szamponu Timotei 2w1 Świeżość i czystość a jak jestem na noc u Tż-ta to Yves Rocher do farbowanych. Do tego serum Marion na końcówki, kuracja Isany ta w złotej tubce (jest boska! ) i serum Biosilk z olejkiem makadamia z Biedronki
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 23:51:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.