Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-01, 12:32   #2041
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Witam

Zdanie o Januszu miałam wyrobione już wcześniej, zanim chciał się ze mną umówić "w konkretnym celu". Staram się od tego człowieka trzymać jak najdalej. Widzę jak manipuluje i jak odnosi się do ludzi którzy chcą pomóc w tej sprawie.
Natomiast mam już naprawdę dość. Nie będę udawała że deszcz pada gdy mi się pluje w twarz.
Sprawa Iwony nie jest pierwszą sprawą w którą się zaangażowałam i zapewne nie ostatnią. Jest wiele osób którym trzeba pomóc.
Titino ja również współczuję
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 12:34   #2042
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
O rety co tu się dzieje
W czasie gdy wizaż nie działał podczytywałam gp by wiedziec co się dzieje w sprawie Iwonki i to samo niestety Robson zrobił tam
wkleił swoje prywatne rozmowy z Januszem po to by go oczernic, był też nalot trolli pewnie z oficjalnej którą znów zamknęli
nasuwa mi się tylko jedna myśl, że nikt nie robi tych stronek z dobrej woli po to by pomóc odnaleźc Iwonę tylko chyba dla właśnych korzyści, bo czemu już trzecia stronka zostaje zamknięta ?? przez jakieś niesnaski Janusza i moderatorów tych stron głupota
coraz mniej wierze w dobre intencje i trzeba bardzo uważac co się pisze i gdzie, bo nie każdy tu jest by pomóc, są nacigacze i osoby które w ogóle pozytywne zakończenie tej sprawy nie interesuje ( podobno King okazał się naciągaczem ) równie dobrze może byc tu sprawca i może odciągac swoimi wpisami uwagę od ważnych tropów itd.
a co do Janusza to osoby które siedzą w tym wątku dobrze wiedzą co robił i mają wyrobione zdanie na jego temat, pomimo tego że wchodzi tu i niby pisze, że fajnie że działamy to sorki, ale pamiętam sytuację z Kikimiką i również z tym, że plakaty mają rozlepiac ludzie a nie mama Iwonki ehhh
gadac się nie chce
a co do Robsona to siedział tu kiedyś i podrzucał fajne teorie itd, ale to co teraz zrobił jest dla mnie przegięciem

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Kolejne zaginięcie:

http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/...%28zdjecie%29/
No zartujesz ? On niby widywał się z mamą Iwony cyz jakoś tak..czyli to wszystko bujda była?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 12:40   #2043
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Jedyne co powiem na temat newsów o Januszu...
Pani Iwono szczerze współczuje mieć takiego przyjaciela rodziny.... ot tyle
Podpisuję się pod tym rękoma i nogami

co to jest za człowiek który nie chciał, żeby marsz który był robiony dla Iwony nie był również marszem dla innych zaginionych
który rzuca dziewczynom które ze szczerego serca siedzą tu już prawie 5 miesięcy niedwuznaczne propozycje
sorki ale kurde ja się zaczynam skłaniac ku temu, że ten człowiek bawi się tą całą sytuacją a co najgorsze by mogło byc w tej sprawie to wie co się stało z Iwoną popatrzcie strony oficjalne pozamykane bo coś panu nie odpowiadało, skrzętnie dyktuje na jaki temat mamy rozmawiac, że ma byc nagonka na znajomych Iwony z którymi była w DC, więc niestety ja bym sprawdziła tego człowieka, bo widac, że ma ciągoty do młodszych lasek i kto wie czy ten "przyjaciel" kiedyś również Iwonie nie rzucił "propozycji" a ta może olała podstarzałego erotomana i może właśnie przez niego zniknęła

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
No zartujesz ? On niby widywał się z mamą Iwony cyz jakoś tak..czyli to wszystko bujda była?
dokładnie nie wiem ,ale taka wersja zaczyna na gp się przebijac
on nawet z Rutkowskim współpracował, może chciał się wybic na krzwdzie Iwonki
ale tego czy on się widywał z mamą Iwony też nie wiem, chyba raczej kontakt tel mógł miec. bo łącznikami na gp z jej mamą jest Janusz i Quuenn
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.

Edytowane przez Asiczka
Czas edycji: 2010-12-01 o 12:44
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:02   #2044
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

W końcu Wizaż powrócił.

Prośba do dziewczyn znających języki: rosyjski, niemiecki, francuski, norweski i szwedzki o przetłumaczenie tego jednego zdania "Iwona nadal jest zaginiona, wciąż jej szukamy.", ponieważ chcę dodać takie komentarze pod filmikami na youtube (oczywiście nie pogniewam się,jak ktoś mnie wyręczy i sam w ten sposób skomentuje ).

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
Trwają poszukiwania zaginionej 9- letniej dziewczynki z Czech. Mogła zostac porwana (zdjęcia)

http://lublin.com.pl//artykuly/pokaz...%28zdjecie%29/

Przypominam o filmiku o Annie Janatkovej, gdzie dodałam komentarz o Iwonie (w tej chwili cały czas jest na pierwszej stronie, jako najwyżej oceniany). Także pilnujmy,żeby nie spadł z tego miejsca,bo jak widać teraz informacja o zaginionej Annie została podana przez czeską policję dalej w świat,więc coraz więcej osób się dowie o tym zaginięciu i miejmy nadzieję,że przeczyta nasz komentarz o Iwonie i obejrzy i o niej filmik.

http://www.youtube.com/watch?v=V2gObHWrHgA

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2010-12-01 o 13:05
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:06   #2045
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

wlasnie przez janusza przestałam się udzielać w tym wątku...

nie chciałam urządzać tutaj buntu wobec jego osoby, nie chciałam krytykować. nie chciałam nawet wierzyć swojej intuicji i gdzieś tłamsiłam swoje podejrzenia, ale od początku mi się nie podobała ta postać. teraz wyszło szydło z worka i mamy placek... przykre to jest bardzo
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:08   #2046
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym rękoma i nogami

co to jest za człowiek który nie chciał, żeby marsz który był robiony dla Iwony nie był również marszem dla innych zaginionych
który rzuca dziewczynom które ze szczerego serca siedzą tu już prawie 5 miesięcy niedwuznaczne propozycje
sorki ale kurde ja się zaczynam skłaniac ku temu, że ten człowiek bawi się tą całą sytuacją a co najgorsze by mogło byc w tej sprawie to wie co się stało z Iwoną popatrzcie strony oficjalne pozamykane bo coś panu nie odpowiadało, skrzętnie dyktuje na jaki temat mamy rozmawiac, że ma byc nagonka na znajomych Iwony z którymi była w DC, więc niestety ja bym sprawdziła tego człowieka, bo widac, że ma ciągoty do młodszych lasek i kto wie czy ten "przyjaciel" kiedyś również Iwonie nie rzucił "propozycji" a ta może olała podstarzałego erotomana i może właśnie przez niego zniknęła

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------



dokładnie nie wiem ,ale taka wersja zaczyna na gp się przebijac
on nawet z Rutkowskim współpracował, może chciał się wybic na krzwdzie Iwonki
ale tego czy on się widywał z mamą Iwony też nie wiem, chyba raczej kontakt tel mógł miec. bo łącznikami na gp z jej mamą jest Janusz i Quuenn
Ja już tutaj prawie nikomu nie ufam, jestem tu prawie od początku, wiem jak co poniektórzy się tutaj zachowywali i w sumie gdyby nie to, że paru moich znajomych chodziło z Iwoną do tej samej szkoły i zna ją z widzenia, to chyba na dzień dzisiejszy zaczęłabym mysleć, że nawet Iwona nie istniała a to całe zaginięcie, to jakiś jeden wielki żart...;/
W ogóle strona szukamywas.pl jest od kogoś ze sprawy Iwony?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:09   #2047
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
wlasnie przez janusza przestałam się udzielać w tym wątku...

nie chciałam urządzać tutaj buntu wobec jego osoby, nie chciałam krytykować. nie chciałam nawet wierzyć swojej intuicji i gdzieś tłamsiłam swoje podejrzenia, ale od początku mi się nie podobała ta postać. teraz wyszło szydło z worka i mamy placek... przykre to jest bardzo
Nie wiem po co go traktowaliscie jak "Boga"... nie ma co juz sie rozwodzic nad rozlanym mlekiem
trzeba dzialac w sprawie Iwony a nie Janusza
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 13:09   #2048
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Przeslalam prosbe o tlumaczenie na norweski i szwedzki. Jak mi odpowiedza, wstawie
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:10   #2049
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
wlasnie przez janusza przestałam się udzielać w tym wątku...

nie chciałam urządzać tutaj buntu wobec jego osoby, nie chciałam krytykować. nie chciałam nawet wierzyć swojej intuicji i gdzieś tłamsiłam swoje podejrzenia, ale od początku mi się nie podobała ta postać. teraz wyszło szydło z worka i mamy placek... przykre to jest bardzo
Ciekawe co mama Iwony sądzi na temat Janusza.... ło matko...
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:10   #2050
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
W końcu Wizaż powrócił.

Prośba do dziewczyn znających języki: rosyjski, niemiecki, francuski, norweski i szwedzki o przetłumaczenie tego jednego zdania "Iwona nadal jest zaginiona, wciąż jej szukamy.", ponieważ chcę dodać takie komentarze pod filmikami na youtube (oczywiście nie pogniewam się,jak ktoś mnie wyręczy i sam w ten sposób skomentuje ).

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------



Przypominam o filmiku o Annie Janatkovej, gdzie dodałam komentarz o Iwonie (w tej chwili cały czas jest na pierwszej stronie, jako najwyżej oceniany).

http://www.youtube.com/watch?v=V2gObHWrHgA
niemiecki
Iwona ist weiterhin vermisst, immer noch suchen wir ihr.
Iwona noch fehlt, noch auf der Suche nach ihr.
rosyjski
Мы Ивона по-прежнему пропавший, мы всё её ищем.
Ивона по-прежнему отсутствует, все еще ищет своего.
francuski
Iwona est toujours porté disparu, toujours à sa recherche.
norweski
Iwona er fortsatt savnet, fortsatt på jakt etter henne.
szwecki
Iwona saknas fortfarande, fortfarande letar efter henne.

Wpisałam w google i tak mi wyskoczyło, ale może jeszcze ktoś sprawdzi
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:11   #2051
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ammmm Pokaż wiadomość
Nie wiem po co go traktowaliscie jak "Boga"... nie ma co juz sie rozwodzic nad rozlanym mlekiem
trzeba dzialac w sprawie Iwony a nie Janusza
no bez przesady.........
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 13:11   #2052
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ammmm Pokaż wiadomość
Nie wiem po co go traktowaliscie jak "Boga"... nie ma co juz sie rozwodzic nad rozlanym mlekiem
trzeba dzialac w sprawie Iwony a nie Janusza
My go już od sprawy marszu nie traktujemy jak Boga ;]
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:12   #2053
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Ciekawe co mama Iwony sądzi na temat Janusza.... ło matko...
w ogole zaczęłam sie zastanawiac, czy oni się znają jesli tak, to wspolczuje pani Iwonie takiego "przyjaciela rodziny", jak juz ktos slusznie napisal...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:13   #2054
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
niemiecki
Iwona ist weiterhin vermisst, immer noch suchen wir ihr.
Iwona noch fehlt, noch auf der Suche nach ihr.
rosyjski
Мы Ивона по-прежнему пропавший, мы всё её ищем.
Ивона по-прежнему отсутствует, все еще ищет своего.
francuski
Iwona est toujours porté disparu, toujours à sa recherche.
norweski
Iwona er fortsatt savnet, fortsatt på jakt etter henne.
szwecki
Iwona saknas fortfarande, fortfarande letar efter henne.

Wpisałam w google i tak mi wyskoczyło, ale może jeszcze ktoś sprawdzi
O prosze. Dzieki, to sie nazywa predkosc blyskawicy
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:13   #2055
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
My go już od sprawy marszu nie traktujemy jak Boga ;]
a kiedykolwiek ktoś traktował go jak boga?!

był jedynym łącznikiem z rodziną Iwony, wydawało się , że ma informacje z pierwszej ręki, ze jest najbliżej wydarzeń.
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:17   #2056
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ammmm Pokaż wiadomość
Nie wiem po co go traktowaliscie jak "Boga"... nie ma co juz sie rozwodzic nad rozlanym mlekiem
trzeba dzialac w sprawie Iwony a nie Janusza
No niby nie ma co, ale mieliśmy od tego człowieka informacje i w ogóle niby słowa wsparcia od mamy Iwony i nie wiadomo czy jednak wymyślał sobie to sam a za naszymi plecami pisał sobie z Robsonem jakie to my jesteśmy
jak dla mnie koleś ma coś nie halo pod sufitem i współczuje pani Iwonie takiego przyjaciela do którego mówi "braciszku"(chyba że to jego kolejne kłamstwo)
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:17   #2057
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
a kiedykolwiek ktoś traktował go jak boga?!

był jedynym łącznikiem z rodziną Iwony, wydawało się , że ma informacje z pierwszej ręki, ze jest najbliżej wydarzeń.
wlaśnie "wydawało się"...
dalej nie ma co komentować
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:18   #2058
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

cytat z gp.24
"Telefon Iwony się popsuł i został oddany do serwisu do naprawy. Paweł zaoferował jej pożyczenie jednego ze swoich"
http://forum.gp24.pl/kto-widzial-iwo...age__st__40880

czyli ten tel co Iwonka miała go przy sobie nie był jej
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:19   #2059
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
w ogole zaczęłam sie zastanawiac, czy oni się znają jesli tak, to wspolczuje pani Iwonie takiego "przyjaciela rodziny", jak juz ktos slusznie napisal...
Janusz zapewniał, że tak, choć już kiedyś prosiłam o sprawdzenie jego adresu chyba URL by Sprawdzić, czy rzeczywiście jest tym za kogo się podaje.
Wiecie, dla mnie żaden problem ściągnąć zdjęcie jakiegoś pana X z listy znajomych pani Kinda, udawać, że cytuję jej wypowiedzi (żadnych print screenów, nagrań na dyktafon lub kopii listownych wiadomości) i wmawiać wam, że jestem z Londyny, Radomia, warszawy czy Sydney i tak bardzo chcę pomóc Iwonce, a tak na prawdę dawno ją zakopałam i się z was wyśmiewam.
Każda z nas może wcisnąć taki kit i do póki nie sprawdzimy jakiegoś tam kodu, który stwierdza skąd piszemy, dopóty nikt nam nie udowdni, że zmyślamy.


edit
W ogóle pani kinda gdzielkowiek w telewizji wspominała z imienia o Januszu? Nie przypominam sobie a nawet śmiem watpić...no ale mnie nigdy nie słucha, bo ja to jestem przewrażliwiona i nikomu nie ufam.. ;/

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-12-01 o 13:26
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 13:23   #2060
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez roberto79 Pokaż wiadomość
Co janusz sadzi o uzytkownikach forum co naglasniają sprawe? moja prywatna rozmowa z januszem skopiowana ze skypa:

kimikika byla zazdrosna ze ja chce tobie wyslac zestaw pytan
[2010-09-26 21:35:18] robert: bo ona podobno pierwszy dla ciebiue przygotowywala

[2010-09-26 21:35:25] robert : burgund mi to powiedziala


[2010-09-26 21:36:27] Janusz: wiesz co wszystkie one to jakies po*******one dziewice orleańskie normalne dziewczyny to siedzą teraz z mężami chłopakami i albo dupy dają albo odpoczywają a one kórwa non stop w necie

[2010-09-26 21:37:30] Janusz: no właśnie - ale nic to damy rodę je rozprawiczyć
[2010-09-26 21:37:38] Janusz: hehehe
[2010-09-26 21:37:50] Janusz: tylko trzeba znaleźć sposób
[2010-09-26 21:37:56] robert: przez te avatary nie widze hahaha
[2010-09-26 21:37:58] Janusz: kaszaloty pewnie


Co janusz tak naprawde robi w sprawie iwony gdy inni godzinami naglasniają temat? podobna tyle zrobil i robi nadal tak? rozmowa gg


EWAAAAA (Janesta)
2010-10-05 22:31:38
to taka gra on-line
2010-10-05 22:32:00
nie mam co robic to gram czasami muszę wstawać kilka razy w nocy
2010-10-05 22:32:25
dzisiaj ataki wróca koło 3 rano więc musze je odebrac i puscic na bezpieczny lot
2010-10-05 22:32:35
zeby mi floty ktos nie zezłomował


Jak janusz sobie zartuje biorąc pod uwage miejsce gdzie iwone ostatni raz widac:

[2010-09-26 21:38:51] Janusz: wiesz ja mam 50 lat to chmm
[2010-09-26 21:39:03] robert: ja elki nie widzialem hehe
[2010-09-26 21:39:13] robert: mlody chlop jeszcze jestes
[2010-09-26 21:39:21] Janusz: muszę ją zagadać na priv może się umuwię na przejscie 63


kolejne z serii co sadzi o innych uzytkownikach? rozmowa skype


[2010-09-26 21:22:30] Janusz: http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs....WIAT/686196101
[2010-09-26 21:22:42] Janusz: czytałeś ?
[2010-09-26 21:23:03] Janusz: trzeba to by tym ****om na wizaż wrzucić

Ja w kazdym razie rezygnuje bo stracilem checi kompletnie poznając osobe janusza i obserwując jego poczynania a kijem się wisly nie zawróci.
Hmmm...skoro już we wrześniu tak się zachowywał,to dlaczego dopiero po dwóch miesiącach straciłeś chęci?? Przez cały październik i cały listopad Ci to pasowało, takie żarty z innych użytkowników??

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
btw wiadomo coś nowego bo widze ze od kilku dni stoi w miejscu ? sledze co dzien w internecie i gazetach i widzę bez zmian.
chce się skontaktowac ze znajomymi na wyspach i niemczechzeby tam porozklejali moze plakaty( wiem ze inni tez juz to robili w innych krajach), cóż nigdy nic nie wiadomo, trzeba łapać się wszytskiegooo.
Zawsze możesz im też podać linki do filmików na youtube (są na pierwszej stronie tego wątku).
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:27   #2061
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Jedyne co powiem na temat newsów o Januszu...
Pani Iwono szczerze współczuje mieć takiego przyjaciela rodziny.... ot tyle
Dokładnie, współczuję im (p.Iwonie i ojczymowi), że w takich chwilach jest z nimi człowiek, który za plecami stroi sobie żarty z ich tragedii i z pogardą traktuje tych, którzy naprawdę pomagają. Na gp pisał jakieś zbereźne wierszyki - no comment. Pewnie fora to dla niego rozrywka w przerwach miedzy graniem w żołnierzyki online. Porazka.
_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:28   #2062
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Witam

Zdanie o Januszu miałam wyrobione już wcześniej, zanim chciał się ze mną umówić "w konkretnym celu". Staram się od tego człowieka trzymać jak najdalej. Widzę jak manipuluje i jak odnosi się do ludzi którzy chcą pomóc w tej sprawie.
Natomiast mam już naprawdę dość. Nie będę udawała że deszcz pada gdy mi się pluje w twarz.
Sprawa Iwony nie jest pierwszą sprawą w którą się zaangażowałam i zapewne nie ostatnią. Jest wiele osób którym trzeba pomóc.
A faktycznie, kojarzę tę rozmowę "niby na żarty". Ale mam nadzieję,że zostaniesz tutaj i nadal będziesz się aktywnie udzielać. ;]
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:28   #2063
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

http://forum.gp24.pl/kto-widzial-iwo...ost__p__506625

to ja już nic nie rozumiem.........
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:41   #2064
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Przeslalam prosbe o tlumaczenie na norweski i szwedzki. Jak mi odpowiedza, wstawie
O spoko,z góry dzięki.
Bo ja niestety opróżniłam skrzynkę i nie pamiętam nicków Wizażanek, które robiły tłumaczenia filmików. A znaleźć je teraz trochę czasu mi zajmie.

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Ciekawe co mama Iwony sądzi na temat Janusza.... ło matko...
W wywiadzie w radio mówiła,że to wieloletni przyjaciel rodziny z Londynu,który bardzo zaangażował się w sprawę zaginięcia Iwony.

Sama już nie wiem co mam myśleć... ;/

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
niemiecki
Iwona ist weiterhin vermisst, immer noch suchen wir ihr.
Iwona noch fehlt, noch auf der Suche nach ihr.
rosyjski
Мы Ивона по-прежнему пропавший, мы всё её ищем.
Ивона по-прежнему отсутствует, все еще ищет своего.
francuski
Iwona est toujours porté disparu, toujours à sa recherche.
norweski
Iwona er fortsatt savnet, fortsatt på jakt etter henne.
szwecki
Iwona saknas fortfarande, fortfarande letar efter henne.

Wpisałam w google i tak mi wyskoczyło, ale może jeszcze ktoś sprawdzi
Lepiej niech ktoś sprawdzi. hehe Bo raz tak wpisałam w rosyjskiego translatora to zamiast "więcej informacji" wyszło mi "duża informacja", jakoś tak. ;P

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
edit
W ogóle pani kinda gdzielkowiek w telewizji wspominała z imienia o Januszu? Nie przypominam sobie a nawet śmiem watpić...no ale mnie nigdy nie słucha, bo ja to jestem przewrażliwiona i nikomu nie ufam.. ;/
Imienia nie wymieniła,ale wspomniała o wieloletnim przyjacielu rodziny z Londynu w wywiadzie w radio.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:42   #2065
ammmm
Wtajemniczenie
 
Avatar ammmm
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 441
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Coż tu napisać jak przeczytalam te rozmowy tego calego "JANUSZA" to normalnie slabo sie robi..chlop 50 lat a jak dzieciak albo i gorzej...hmmm nas nie trzeba jak to on sie wyrazil "rozprawiczać" ale on ma chyba spore braki w tym temacie!!!!!
A co do umawiania sie w przejsciu 63 to juz poprostu niesmaczne bylo...Iwony mamie napewno byloby przyjemnie czytać jak jej pseudo "przyjaciel" drwi w najbardziej bolesnej sprawie jej życia
Januszu proponuje wycofać sie z "pomocy" w sprawie Iwony i udać sie do najlepszego psychologa
__________________
Memu ciału wystarczy 36 i 6 ... mojej duszy potrzeba znacznie wiecej...
ammmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 13:44   #2066
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

dziewczyny możecie mi jakoś sensownie wytłumaczyć fakt posiadania przez Iwonkę telefonu Pawła?
i który tel policja namierzała czy działą jej czy jego???????
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 14:00   #2067
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Melissa tłumaczenia wkleiłam w poście #2050 tyle, że napisałam niech ktoś jeszcze to sprawdzi, bo robił je translator

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
dziewczyny możecie mi jakoś sensownie wytłumaczyć fakt posiadania przez Iwonkę telefonu Pawła?
i który tel policja namierzała czy działą jej czy jego???????
Było już pisane wyżej, że Iwonie się popsuł telefon i Paweł pożyczył jej jeden ze swoich
A namierzała raczej po numerze telefonu a nie po telefonie ???
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 14:08   #2068
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

musiałam przegapić ze to było już pisane
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 14:08   #2069
Corrina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 206
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez roberto79 Pokaż wiadomość
[2010-09-26 21:36:27] Janusz: wiesz co wszystkie one to jakies po*******one dziewice orleańskie normalne dziewczyny to siedzą teraz z mężami chłopakami i albo dupy dają albo odpoczywają a one kórwa non stop w necie

.
No tak...facet właściwie już dawno pokazał jaki ma poziom.W sumie to nie ma znaczenia.Żadna z nas tu nie jest dla niego (mam nadzieję).A propos "kaszalotów", a on niby taki super jest?
Czytam to forum na bieżąco, ale niestety nie mam nic do dodania. Strasznie dołuje mnie ta sprawa...Szkoda mi mamy Iwony. Może coś się ruszy z tymi butami zabranymi przez policję do badania...
Corrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 14:12   #2070
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
cytat z gp.24
"Telefon Iwony się popsuł i został oddany do serwisu do naprawy. Paweł zaoferował jej pożyczenie jednego ze swoich"
http://forum.gp24.pl/kto-widzial-iwo...age__st__40880

czyli ten tel co Iwonka miała go przy sobie nie był jej
Dudipopka sama to napisałaś
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.